Lajmet

Shkarkoni versionin pa pagesë të antivirusit BitDefender

Publikuar , 03 Janar 2013
0
Shkarkoni versionin pa pagesë të antivirusit BitDefender

BitDefenderEdicioni pa pagesë i antivirusit BitDefender është një antivirus dhe anti-spyware për Windows.

Ai përdor cloud-in për të ju ofruar mbrojtje në kohë reale të sistemeve Windows që përdorin të njëjtën makinë skanimi dhe mbrojtjeje që është ndërtuar në produktet komerciale.

Ju mund të lëshoni apo ndalni mburojën dhe të zgjidhni nëse programi të skanojnë automatikisht sistemin tuaj kur nuk është duke u përdorur.

Versioni pa pagesë i BitDefender përshtatet me të gjitha versionet e fundit të sistemit operativ Microsoft Windows.

Ai do të largojë të gjitha programet e tjera për siguri që janë instaluar në sistem nëse nuk jeni të kujdesshëm gjatë instalimit.

Ju po ashtu edhe mund të ndalni gjenerimin e raportimeve për përdorim anonim nëse nuk dëshironi që të dërgoni të dhëna tek ndërmarrja.

Më poshtë mund të ndiqni një video të shkurtër që demonstron se si ky program funksionon kundër sulmeve keqdashëse. Klikoni këtu për ta shkarkuar. (PC World Albanian)

LEXO EDHE:  Në 24 orët e fundit 50% e transaksioneve në kriptomonedha i përkasin XRP

Tags >

antivirus