Harduer

Shtyhet Android Oreo për seritë Galaxy J

Publikuar , 05 Korrik 2018
0
Ishte parashikuar që përditësimi Oreo për këto pajisje të mbërrinte më 13 Korrik. Aktualisht nuk ka informacion pse debutimi është shtyrë. Shtyhet Android Oreo për seritë Galaxy J

Debutimi i Android Oreo për seritë Galaxy J të 2017-ës është shtyrë përsëri.

Sipas një raporti Galaxy J3, J5 Pro dhe J7 Pro do të marrin Android Oreo në fund të Shtator.

Ishte parashikuar që përditësimi Oreo për këto pajisje të mbërrinte më 13 Korrik. Aktualisht nuk ka informacion pse debutimi është shtyrë.

TË NGJASHME >

Nga ana tjetër seritë premium Galaxy A kanë marrë përditësimin në pjesën më të madhe të botës. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Aksesi në internet, teknologjia më e përdorur DSL

Lajmet e fundit>