Analiza

Si ka ndryshuar në vite Gmail-i (Infografik)

Publikuar , 12 Prill 2013
0
Si ka ndryshuar në vite Gmail-i (Infografik)

Gmail.Gjatë këtij muaji Gmail shënoi ditëlindjen e tij të nëntë. Gjatë gjithë këtyre viteve është rritur në mënyrë të jashtëzakonshme dhe për momentin “flet” 57 gjuhë.

Që prej fillimit, shërbimi i e-mailit nga Google ka pësuar ndryshime të herëpashershme, duke u munduar të plotësojë kërkesat e përdoruesve.

“Gmail është frymëzuar nga kërkesat dhe mendimet e përdoruesve. Ju na keni thenë se e kishit shumë të vështirë të gjenit e-mailet në inbox dhe ne iu lehtësuam këtë proces. Ju na thatë se ju bezdisnin e-mailet në formë spam dhe sot Gmail filtron 99% e spam-ve hyrëse.”

Gjatë ditës së mërkurë, Gmail ka postuar edhe një infografik për të treguar se si ka ndryshuar në vite shërbimi. (PCWorld Albanian)Gmail Infographic1

 

LEXO EDHE:  Aplikacioni Gmail pasurohet me tre funksione elegante

Lajmet e fundit>