Analiza

Si krahasohet Samsung Galaxy S5 me konkurrentët më të mirë

Publikuar , 25 Shkurt 2014
0
Si krahasohet Samsung Galaxy S5 me konkurrentët më të mirë

comparison1Samsung sapo ka prezantuar smartfonin e tij më të mirë të linjës Galaxy S në Kongresin Mobil Botëror, por ju mund të jeni kurioz si krahasohet më smartfonët më të mirë të kompanive të tjera.

Ne kemi vendosur përball Galaxy S5, iPhone 5S, Google Nexus 5 dhe Nokia Lumia Icon (Lumia 929).

s5 krahasime

LEXO EDHE:  Galaxy A10 do të jetë telefoni i parë i Samsung me skaner të shenjave të gishtërinjve nën ekran

Lajmet e fundit>