Ja se si

Si ta detyroni Google Chrome që t’i përditësojë shtojcat?

Publikuar , 26 Maj 2011
0
Si ta detyroni Google Chrome që t’i përditësojë shtojcat?

Shkruani tek adresa chrome://extensions dhe shtypni Enter në tastierë. Sapo të jeni atje, shtypni lidhjen Developer mode në anën e djathtë.

Dhe pastaj shtypni sustën Update extension now.

 Kjo është e tëra. Nëse ajo shtojcë do të ju duhet për ndonjë tab, ju duhet ta rifreskoni atë tab./pcworldalbanian

 

LEXO EDHE:  Ja sesi të aktivizoni përditësimet automatike të telefonit dhe aplikacioneve në iPhone

Lajmet e fundit>