XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/putini-refuzon-oferten-e-dell-per-ndihme/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/nero-rifreskohet-dhe-roxio-ndryshon-pamje/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/perdorni-enkriptim-per-te-mbrojtur-te-dhenat/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/kalibroni-zerin-e-altoparlanteve/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/seagate-15-tb-eshte-zgjidhje-solide/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/nokia-permireson-kamerat-dhe-qasjen-ne-internet-lancon-3-modele/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/si-ta-mbroni-fjalekalimin-tuaj-online/20%Always2019-01-02 17:01
https://pcworld.al/ibm-shkurton-vendet-e-punes/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/si-te-ndash-dosjet-lehte-ne-nje-rrjet-te-vogel-biznesi/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/a-i-duhet-besuar-analizave-te-perdoruesve-online/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/avg-njofton-rritjen-e-numrit-te-ueb-faqeve-te-infektuara/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/ks-ks-a-je-ne-internet/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/google-lancon-opsionin-gmail-offline-beta/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/epoka-e-internetit-apo-gurit-ne-shqiperi/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/rreziku-nga-nje-worm-detyron-microsoft-te-beje-nje-arnim-kritik/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/si-te-fillosh-nje-biznes-online-me-vetem-100/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/telefoni-i-pare-3g-nga-rim-terheqes-por/20%Always2012-05-14 11:21
https://pcworld.al/siguria-e-rrjetave-kompjuterike-pa-tela/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/thyhen-e-mailat-e-shtepise-se-bardhe/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/ipko-arrin-majat-me-te-larta-te-kosoves/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/numri-i-perdoruesve-te-internetit-arrin-ne-1-bilion/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/windows-7-beta-deri-me-10-shkurt/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/glide-os/20%Always2012-12-14 12:12
https://pcworld.al/virtualizimi-fillon-nga-mentaliteti-jo-nga-kompjuteri/20%Always2012-12-14 12:20
https://pcworld.al/perdoruesit-e-mac-bit-torrent-preken-me-virusin-trojan/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/itunes-8-ne-vista-me-jepni-nje-b-s-dhe-nje-od/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/mos-u-frikesoni-nga-ushtria-e-botnet/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/historia-e-ibm-historia-e-informatikes/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/bien-edhe-perfititimet-dhe-shitjet-e-nokia-s/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/new-yourk-perdor-hartat-e-google-per-ti-orientuar-turistet/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/betimi-i-presidentit-obama-regjistron-mumer-rekord-te-perdoruesv/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/microsoft-beta-lejon-perdorimin-e-aplikacioneve-te-vjetra-ne-vis/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/ku-te-shohesh-online-ceremonine-e-marrjes-se-presidences-nga-oba/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/intel-shpalos-te-ardhurat-ne-cerekun-e-katert-te-vitit-2008/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/rekord-shitje-te-nintendo-wii-102-milion-kopje-ne-shba/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/nano-walkman-dhe-zune-te-rinj/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/a-do-te-pelqehet-windows-7-me-shume-se-windows-vista/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/touch-diamond-i-htc-shkelqen/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/interviste-me-donald-leka-ceo-i-transmedia/20%Always2012-12-14 12:14
https://pcworld.al/cbs-do-te-shfaqet-ne-youtube/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/firefox-thyen-rekordet-dhe-pastaj-veten/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/kur-te-merakosemi-ose-jo-per-sigurine/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/toyota-dhe-sony-po-zhvillojne-nje-transportues-personal/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/blu-ray-disc-trefishojne-shitjen-gjate-2008-s/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/web-faqja-e-paris-hillton-perdoret-per-sulme-ne-web/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/specifi-kimet-qe-kane-rendesi-dhe-ato-qe-nuk-kane/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/photoshop-elements-shton-tiparet-online/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/zvogeloni-perdorimin-e-ram-it-dhe-rregulloni-rremujen/20%Always2013-02-16 18:14
https://pcworld.al/sony-do-te-ule-me-100-dollare-cmimin-e-playstation-3-ne-pranvere/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/windows-7-miliona-shkarkime-te-versionit-beta/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/casio-paraqet-aparatet-dixhitale-ex-fs10-dhe-ex-fc100/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/10-rregullime-te-shpejta-per-bezdisje-sigurie/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/8-blerjet-me-te-mira-e-te-domosdoshme/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/microsoft-ne-telashe-me-shkarkimet-e-windows-7-beta/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/hakeret-prishin-faqen-e-nato-s-dhe-ushtrise-amerikane/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/12-tiparet-e-vistes-te-cilat-mund-ti-caktivizoni-qe-tani/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/printer-i-vogel-portativ-ps910-nga-planon/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/webroot-secure-backup-mund-sherbimet-falas/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/nvidia-shpalos-gpu-te-rinj-per-laptop/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/verbatim-zgjeron-linjen-e-disqeve-dhe-medieve-blu-ray-ne-macworl/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/verbatim-hedh-ne-treg-store-n-go-micro-usb-drives/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/point-and-shoot-permbajtja-ia-kalon-stilit/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/motorola-prodhon-celulare-nga-riciklimi-i-shisheve-plastike-te-u/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/best-buy-ofron-iphone-te-riparuar/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/asus-paraqet-eee-keyboard-m50-notebook-me-mini-ekrane/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/filloni-te-kerkoni-ofertat-shume-me-shpejt-se-zakonisht/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/shpenzimet-publike-investimet-e-huaja/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/newertech-hedh-ne-treg-voyager-q-ne-macworld-expo-2009/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/pak-projekte-te-rendesishme-kane-udhehequr-tregun-e-ri-te-it-se/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/25-programet-dhe-sherbimet-me-te-mira-per-biznesin/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/d3-operatori-i-trete-i-telefonise-mobile-ne-kosove/20%Always2015-11-08 15:00
https://pcworld.al/laptope-cuditerisht-te-tkurrur/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/8-menyra-me-te-cilat-twitter-ju-ndryshon-jeten/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/linux-nje-alternative-pa-harxhe-per-windows/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/zoho-dergon-online-faturimin-dhe-mbledhjen-e-parave/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/pese-mjete-fjalekalimesh-per-sigurine-mobile/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/cngjyre-ka-nje-vrime-sigurie/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/canta-te-posacme-per-kalimin-e-laptopeve-ne-aeroporte/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/filloi-beteja-per-dhomen-e-ndenjes-dixhitale/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/internet-explorer-8-beta-2-a-mund-te-konkurroje-me-firefox/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/intel-do-te-hedhe-ne-treg-procesorin-e-ri-core-i7/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/cifteli-ne-iphone-tingalin/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/mbrojtja-e-sistemit-operativ-pune-e-lehte-jo-tamam/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/me-13-janar-lancohet-windows-7/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/qabetare-multimedialeq-ne-pervjetorin-e-madh-te-alfabetit-te-gju/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/eliminoni-problemet-me-antivirusin-flash-task-manager-dhe-itunes/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/koha-per-ndryshim-jo-ishim-me-mire-me-pare/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/gjetes-i-skedareve-te-dyfishte/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/dy-menyra-per-ta-luftuar-ekzagjerimin/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/iphone-dhe-3g-nuk-po-japin-ate-qe-kishin-premtuar/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/parashiko-performancen-e-biznesit-online/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/krijoni-suiten-personale-te-sigurise-pa-pagese/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/printeri-konica-minolta-nje-zgjedhje-e-mire-per-dyqanet-e-vogla/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/eleganti-studio-hybrid-pc-nga-dell/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/kufje-te-shkelqyera-wireless-nga-logitech/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/kalibroni-televizorin-hd-per-nje-high-def-te-persosur/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/bejeni-windows-vista-te-duket-dhe-sillet-si-windows-xp/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/e-vertete-apo-genjeshter-perdoruesit-e-wi-fi-nuk-kane-nevoje-per/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/puno-me-shpejt-me-nje-tastiere-lojerash/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/realitete-te-ndryshme-ne-desktop/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/punonjesit-it-pranojne-se-vjedhin-sekretet-kur-pushohen-nga-puna/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/kerkimet-me-te-medha-te-2008-s/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/une-jam-ironkey-celesi-i-hekurt-dhe-mund-te-enkriptoj-gjithcka/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/kompjutere-te-gjelber-qe-harxhojne-me-pak-energji-sesa-nje-llamb/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/a-thith-emri-yt-me-shume-spam-se-te-tjeret/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/mobileme-e-apple-i-paperdorshem-per-perdoruesit-e-windows/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/speed-meter-pro-trajton-pjeserisht-problemet-me-rrjetin/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/si-te-kthesh-nje-kompjuter-te-zakonshem-ne-mediacenter/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/testoni-kompjuterin-tuaj-me-10-ueb-faqet-dhe-veglat-me-te-lira/20%Always2012-05-14 11:22
https://pcworld.al/imb-hedh-ne-treg-serine-e-re-te-kontabilitetit-alpha_html/20%Always2012-05-14 11:22