XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/interneti-pothuajse-40-vjec-por-i-kercenuar-nga-barrierat/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/grand_theft_auto_do_te_mund_te_luhet_edhe_ne_iphone/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/vazhdon_rritja_e_shitjeve_te_netbooks/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/sulmohet-apache/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/apple-organizon-media-event-me-9-shtator/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/pcworld-albanian-shtator-2009/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/fajle-qe-e-bejne-jeten-pak-me-te-lehte/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/printerat-lazer-me-ngjyra-ofrojne-shumellojshmeri-dhe-kursim/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/alienware-imponohet-me-nje-laptop-te-fuqishem/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/a-mund-ta-besoni-mbrojtjen-e-nje-antivirusi-falas/20%Always2019-02-04 20:14
https://pcworld.al/te-mirat-dhe-te-keqijat-e-blerjes-se-e-book-eve/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/si-te-vini-ne-funksion-aplikacionet-tuaja-nga-windows-ne-linux/20%Always2012-11-24 09:08
https://pcworld.al/sa-kushton-nje-smartphone-ne-te-vertete/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/disqet-solid-state-behen-masive/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/perfundon-ne-prishtine-konferenca-mbi-softuerin-e-lire-dhe-te-hapur/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/msi-paraqet-wind-top-ae2010/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/thepiratebay-org-rishfaqet/20%Always2019-02-21 16:05
https://pcworld.al/sulmohet_ueb_faqja_e_eulex-it_ne_kosove/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/filloi-konferenca-mbi-softuerin-e-lire-dhe-te-hapur/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/apple-mund-te-jete-duke-punuar-ne-xl-tablets/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/sony-lufton-per-me-shume-drite-per-dslr-t-e-tij/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/google-docs-tani-perkrah-perkthim-ne-42-gjuhe/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/ibm-sulmi-i-trojaneve-ne-rritje/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/asus-do-te-futet-ne-tregun-e-e-books/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/perdoruesit-e-rrjeteve-sociale-jane-duke-deshtuar-ne-vetembrojtje/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/usb-3-0-mundeson-raid-ne-njefare-menyre/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/nje-tjeter-iphone-qe-shperthen/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/sofware-freedom-conference-2009-nise-per-here-te-pare-ne-kosove/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/sa-hapesire-disku-do-te-zinte-tere-jeta-juaj/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/peshku-robotik-nga-mit/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/nokia-planifikon-te-lansoje-sherbime-mobile-bankare/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/80-e-perdoruesve-ende-kane-versione-te-rrezikuara-te-flash-dhe-acrobat/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/jessica-biel-personi-me-i-rrezikshem-ne-internet/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/opera_10_afer_fazave_finale/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/google-arnon-disa-leshime-kritike-ne-chrome/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/sony-s-series-walkman-edhe-zyrtarisht-ne-skene/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/aab-riinvest-ofron-studime-ne-inxhinierine-softuerike/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/interviste-me-z-dritan-mejzini-kryetar-i-aita/20%Always2012-11-22 10:20
https://pcworld.al/the-pirate-bay-duhet-te-zhduket/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/microsoft-do-te-nderpres-shitjet-e-office-nese-word-nuk-lejohet-serisht/20%Always2012-09-26 09:17
https://pcworld.al/snow-leopard-shfaqet-papritmas-me-28-gusht/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/nuk-ka-konzole-nga-apple-deri-me-2015/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/facebook-rrit-numrin-e-punetoreve/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/nokia_futet_ne_industrine_e_kompjutereve/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/siteadvisor-shton-veglat-per-kerkim-edhe-me-te-sigurt/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/laptopi-im-ka-rreth-20-drajvere-te-demtuar-si-mund-ti-rregulloj/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/acer-pregatit-pc-te-ndjeshem-ne-prekje-per-windows-7/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/procesi-i-ri-mundeson-ekrane-transparente-led/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/microsoft_sjelle_lifecams_widescreen_dhe_high-def/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/kerkimi-per-nje-gjobevenes-thekson-nevojen-per-kontroll-te-privatesise/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/symantec_rendit_100_ueb_faqet_me_te_demshme/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/departamenti_i_drejtesise_miraton_marreveshjen_oracle-sun/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/nasa_teston_me_sukses_mburojen_e_nxehtesise/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/promovohet-ueb-faqja-per-kosoven-e-viteve-60-ta-dhe-70-ta/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/a_e_dini_se_disa_aplikacione_n_facebook_ju_vjedhin_te_dhenat/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/ps3_slim_eshte_me_i_lire_por_ndoshta_edhe_me_i_shpejte/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/paralajmerohet_fable_iii/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/playstation-home-1-3-do-tju-lejoje-te-startoni-cfaredo-loje-prej-botes-virtuale/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/lenovo_mendon_per_shtepine_me_tri_oferta_komplet_te_ndryshme/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/corsair-voyager-gt-128gb-flash-i-me-i-shpejte-ne-bote/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/it-industria-do-te-udheheq-rimekembjen-ekonomike/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/koncept_i_ri_qe_pershtatet_me_motin/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/pritet-se-shpejti-seria-e-re-e-kartelave-grafike-nga-ati/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/sipas-ibm-struktura-prej-adn-je-do-ndertojne-mikroprocesoret-e-se-ardhmes/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/katalogu-i-pare-dedikuar-ict-kompanive-vendore-dhe-rajonale/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/hakeri-amerikan-ka-vejdhur-detaje-te-mbi-130-milion-kartelave-kreditore/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/rekordi-i-kalkulimit-te-pi-s-thyhet-edhe-nje-here/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/ps3-slim-shpaloset-ne-gamescom/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/crytek-gjenerata-e-tanishme-do-te-qendroje-deri-ne-vitin-2013/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/google-news-ka-ndryshuar-fytyren-e-gazetarise/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/dell-inspiron-11z-tani-ne-shitje-per-400/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/jo-te-gjithe-gejmeret-jane-tinejxhere/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/spore-do-te-paraqitet-per-nintendo-gjate-vjeshtes/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/nvidia-konfirmon-pranine-e-procesorit-tegra-ne-zune-hd/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/kontrollimi-i-perkryer-per-pajisjet-elektronike-ne-dhomen-e-ndejes/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/detajet-e-plota-mbi-ceularin-e-mencur-nga-dell/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/hakeri_nga_australia_akuzohet_per_infektim_te_3_000_kompjutereve/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/mac_office_i_ri_ne_fund_te_vitit_2010/20%Always2012-09-26 09:19
https://pcworld.al/itablet-ne-fazat-e-zhvillimit/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/zune_hd_ne_shitje_gjate_shtatorit/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/celular-nga-sony-ericsson-me-dizajn-te-dolcegabbana/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/nokia-vendos-microsoft-office-ne-celularet-e-saj/20%Always2012-09-26 09:22
https://pcworld.al/apple-rimodelon-macboook-pro/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/motori-i-ri-kerkues-i-google-sjelle-me-shume-rezultate-por-a-jane-ato-me-te-mira/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/ps3-slim-do-te-arrije-ne-evrope-gjate-muajit-te-ardhshem/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/facebook-zgjerohet-permes-blerjes-se-friendfeed/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/mac-book-pro-a1278-13-inc-i-apple/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/pamje_e_re_per_dyqanet_e_microsoft/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/dell_do_t_lansoje_celularin_brenda_disa_diteve_n_kine/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/gm-dhe-ebay-ne-partneritet-per-te-shitur-vetura-online/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/nje-desktop-i-vecante-per-windows-permes-rainmeter-1-0/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/perfitimet-e-konami-bien-per-94/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/world-tech-update-73/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/world-tech-update-72/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/mozilla-paraqet-firefox-3-6-alpha-1/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/htc-touch-pro-2-eshte-dizajnuar-mire/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/ipi_mikrofludic_qe_arrine_paralelisht_1_000_reaksione_kimike/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/dell_paraqet_tri_ekrane_te_reja_lcd/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/twitter_sulmohet_nga_hakeret_ndersa_facebook_ngadalesohet/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/paraqitet-perditesimi-per-mac-os-x-1058/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/starcraft-ii-shtyne-debutimin-per-ne-vitin-2010/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/hitachi-me-hard-diskun-e-pare-ne-industri-me-kapacitet-prej-2-tb-dhe-7200-rpm/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/pershtypjet-e-para-nga-zune-hd/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/hp-paraqet-laptopat-e-rinj-per-biznes-compaq-515-dhe-610/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/nikon-coolpix-s100pj-me-projektor-te-integruar/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/intel-gjen-pune-per-perdoruesit-e-facebook/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/sony-lajmeron-per-shitje-te-24-milion-ps3-dhe-56-milion-psp/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/apple-tablet-do-te-paraqitet-ne-shtator/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/nje-vit-i-veshtire-per-htc/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/fundi-i-vitit-do-te-sjelle-smartbook-te-bazuar-ne-snapdragon-dhe-tegra/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/eric-schmidt-jep-doreheqje-nga-bordi-i-drejtoreve-te-apple/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/gjethe-nga-xhami-te-cilat-krijojne-elektricitet/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/paraqiten-detajet-e-plota-mbi-sony-reader-prs-300-dhe-prs-600/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/myspace-behet-ofertuesi-i-katert-me-i-madh-ne-bote-per-email/20%Always2012-05-14 11:02
https://pcworld.al/apple-arnon-nje-leshim-sigurie-ne-iphone/20%Always2012-05-14 11:02