XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/adobe-i-kunderpergjigjet-letres-se-steve-jobs/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/apple-behet-prodhuesi-me-i-madh-i-celulareve-ne-shba/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/amc-ndihmon-ne-gjelberimin-e-shqiperise/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/vodafone-shperblehet-me-cmim-nderkombetar/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/ipko-dhuron-ipad-per-perdoruesit-e-ipko-visa-karteles/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/windows-7-tani-flet-shqip/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/steve-jobs-e-bene-hore-teknologjine-e-adobe/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/apple-pritet-te-paraqes-iphone-te-ri-ne-qershor/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/vala-me-cmime-me-te-lira-per-thirrjet-me-serbine/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/75-e-stafit-it-vjedhin-te-dhena/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/cipi-i-ri-i-vogel-por-me-fuqi-te-madhe/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/lg-raporton-rritje-te-qendrueshme-gjate-tremujorit-te-pare-te-2010/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/flossk-sjell-themeluesin-e-levizjes-per-softuer-te-lire-ne-kosove/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/me-zonen-one-shqiptaret-e-maqedonise-komunikojne-lire-me-kosoven/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/hp-blene-palm/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/ptk-ja-vizitohet-nga-kfor-i-francez/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/kosova-mund-te-perdore-kodin-e-telefonise-se-shqiperise/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/eurodeputeti-slloven-pro-shkycjes-se-operatoreve-serbe-ne-kosove/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/shyqri-haxha-nderohet-me-mirenjohje-nga-invalidet-e-luftes/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/google-kerkon-bllokimin-e-markes-tregtare-groggle/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/senatoret-facebook-shtrengoni-politikat-e-privatesise/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/nokia-n8-prezantohet-zyrtarisht/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/cyberpower-paraqet-sistemet-e-reja-me-phenom-ii-x6/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/sims-3-ne-vjeshte-gati-per-xbox-360-ps3-wii-dhe-ds/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/vrima-te-reja-ne-privatesine-e-facebook/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/telefonia-serbe-rikthehet-ne-funksion-ne-shterpce/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/shqiperi-rregullore-e-re-per-mbajtjen-e-numrit-te-njejte-mobil/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/kouchner-u-sugjeron-serbeve-qe-te-nderrojne-operatoret/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/virtualizimi-ne-shekullin-e-21-te/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/mcafee-ofron-kompensim-pas-leshimit-trashanik/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/microsoft-terheq-arnimin-e-gabuar-per-windows/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/ipad-infektohet-me-virusin-e-pare/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/corei7-macbook-pro-mund-ta-vloje-ujin/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/detajet-e-para-nga-ufc-undisputed-2010/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/art-perfundon-me-sukses-operacionin-por-qasja-ne-veri-mbetet-e-kufizuar/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/akep-nenshkruan-memorandum-mirekuptimi-me-aec/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/vala-2500-sim-kartela-per-48-ore/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/floppy-disk-shuhet-se-ekzistuari/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/shikoni-me-para-filma-te-gjate-ne-youtube/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/ipko-eshte-operator-mobil-per-te-gjithe-qytetaret-e-kosoves/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/shitja-e-xbox-360-vazhdon-te-rritet/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/menjanimi-i-transmetuesve-ilegal-ne-kosove-percillet-me-incidente/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/icann-aprovon-perdorimin-e-skripteve-lokale-per-emra-te-adresave-ne-internet/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/ptk-ofron-sim-kartela-gratis-per-qytetaret-serb/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/mcafee-kerkon-falje-per-incidentin/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/avatar-paraqitet-ne-blu-ray-dhe-thyen-rekord/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/skype-akuzon-operatoret-mobil-se-jane-lakmitar/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/lenovo-bleres-potencial-i-palm/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/behet-transplantimi-i-pare-total-i-fytyres/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/japonia-planifikon-robot-qe-lexojne-trurin/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/msi-prezanton-laptopin-e-dedikuar-per-gejmere-gx640/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/kryeministri-berisha-takohet-me-perfaqesuesit-e-sektorit-te-ict-se/20%Always2019-01-08 14:47
https://pcworld.al/studim-i-ri-mbi-ndikimin-e-celularit-ne-shendetin-e-njeriut/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/polica_e_kosoves_demonton_antenat_operatoreve_ilegal/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/paraqiten-detajet-rreth-tablet-pc-ve-te-dell/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/anglia-teston-satelite-per-te-kapur-tejkaluesit-e-shpejtesise/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/dell-lightning-smartphone-i-pare-nga-dell-me-windows-phone-7/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/apple-do-te-bleje-arm-per-8-miliard-dollare/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/hanvon-f10-touchpad-tablet-me-windows-7/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/magazinimi-online-kursen-kostot-per-harduer-shtese/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/nuance-perditeson-programin-per-konvertimin-e-pdf-ve/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/facebook-deshiron-nje-web-me-te-mencur-me-te-personalizuar/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/perditesimi-i-mcafee-bllokon-qindra-kompjutere-anembane-botes/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/loj_rat_p_r_trajnimin_e_trurit_nuk_kan_efekt/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/adobe-ndal-zhvillimin-e-flash-per-iphone/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/ndryshim-ne-sistemin-e-pagesave-tek-domeni-shqiptar/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/akep-zgjeron-bashkepunimin-me-institucionet-homologe-ne-rajon/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/beetlecam-pajisja-ideale-per-fotografim-ne-terren-te-egra/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/desktop-publisher-shton-mjete-te-reja-mbreselenese/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/kerkim-i-pc-se-ne-distance/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/microsoft-sfidon-piratet-softuerik-me-laboratore-regjional-kunder-krimeve/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/hakeret-kane-sulmuar-sistemin-e-fjalekalimeve-te-google/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/apple-ka-shitur-mbi-8-75-milion-pajisje-iphone/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/maingear-perditeson-linjen-e-saj-te-laptopeve-ex-l-15/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/apple-kerkon-ti-kthehet-pajisja-sekrete/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/nje-ne-kater-shtete-bllokon-sherbimet-e-google/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/google-lufta-kunder-botnet-nuk-po-redukton-spam/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/facebook-pelqen-dominimin-boteror/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/profiti-i-ibm-per-cerekun-e-pare-kercen-ne-16/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/microsoft-kthen-politikat-ne-produkt-te-cloud-computing/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/htc-po-pergatit-nje-tablet-te-bazuar-ne-android/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/paraqitet-acer-apsire-one-521/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/amc-me-teknologji-te-gjelber-ne-shqiperi/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/imazhet-e-para-nga-iphone-4g/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/kushtrim-xhakli-nje-prej-folesve-kryesore-ne-shift/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/sony-ericsson-befason-me-profit/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/microsoft-nuk-do-te-arnoje-virusin-me-te-ri-ne-xp/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/modern-warfare-2-loja-e-dyte-me-e-shitur-e-te-gjitha-koherave/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/autodesk-homestyler-dizajn-i-lehte-3d-pa-pagese/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/nenshkruhet-marreveshje-bashkepunimi-mes-mpb-dhe-ptk/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/media-player-i-open-source-vlc-po-kalon-nje-periudhe-te-mire/20%Always2012-10-19 08:29
https://pcworld.al/disku-1tb-ssd-vjen-se-shpejti-me-nje-cmim-te-arsyeshem/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/ask-trade-mban-nje-prezantim-per-bashkepunetoret-e-hp/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/opera-mini-shkarkohet-1-milion-here-ne-iphone/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/shtepia-e-bardhe-kerkon-loje-edukuese-nga-microsoft/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/oracle-shpalos-arnim-emergjent-per-java/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/fixwin-arnime-me-nje-klikim-ne-windows-vista-dhe-windows-7/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/openttd-arrin-ne-versionin-1-0/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/intel-demonstron-meego-1-0-ne-idf-2010/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/vodafone-albania-tre-muaj-falas-blackberry-internet-service-per-abonentet-e-rinj/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/perdorni-shtresat-e-rregullimit-per-te-modifikuar-fotot/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/tri-zgjidhje-te-lehta-per-bezdisjet-e-zakonshme-ne-pc/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/apple-shtyne-debutimin-nderkombetar-te-ipad/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/twitter-thote-se-i-ka-105-milion-perdorues-te-regjistruar/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/iphone-4g-prezantohet-me-22-qershor/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/robonaut-2-gati-per-mision-ne-hapesire/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/amc-numeron-dy-milion-konsumatore/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/system-mechanic-9-super-aksesore-per-nje-pc-windows/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/gps-e-lidhur-me-radion-kontakton-sherbimet-live/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/twitter-rritet-adopton-biznes-plan/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/shfletuesi-opera-aprovohet-per-iphone/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/nokia-prezanton-tre-produkte-te-reja-c3-c6-dhe-e5/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/shpalosen-sony-ericsson-zylo-dhe-spiro/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/apple-shpalos-macbook-pro-te-rinj/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/mapl-lehteson-komunikimin-e-qytetarit-me-institucionet-shteterore-te-kosoves/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/samsung-ml-1915/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/adobe-vendos-250-vecori-te-reja-ne-creative-suite-5/20%Always2012-10-25 10:22
https://pcworld.al/fermere-kujdes-nga-malware/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/eric-schmidt-sinjalizon-nje-google-tablet-me-baze-ne-android/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/shpalosen-microsoft-kin-one-dhe-kin-two/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/al-behet-domen-per-te-gjithe-shqiptaret/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/black-hat-do-te-fokusohet-ne-kercenimet-e-reja-te-webit/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/faqja-mashtruese-ne-facebook-terheq-rreth-40-000-viktima/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/rreziqe-te-reja-perreth-formatit-pdf-te-adobe/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/fillojne-thashethemet-e-para-per-nje-ipad-nano/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/rreziqet-nga-tranzicionet-e-tjera-dixhitale-televizive/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/mbushes-universal-te-telefonave-pse-te-ndalemi-me-kaq/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/microsoft-shiritat-e-veglave-shkaktojne-70-te-bllokimeve-te-ie/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/aktivitetet-paranormale-rikthehen-serish-me-f-e-a-r-3/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/apple-detajon-iphone-os-4/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/unisen-lcd-hdtv-nga-mitsubishi/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/ptk-dhe-alcatel-lucent-perforcojne-me-tej-bashkepunimin-e-tyre-ne-kosove/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/menaxhoni-iphone-me-exchange/20%Always2012-05-14 09:40
https://pcworld.al/perdorni-makinat-virtuale-per-biznesin-tuaj/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/guide-ne-blerje-zgjedhje-printeri-opsione-me-bollek/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/nokia_me_tablet_gjate_vjeshtes/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/lenovo-c200-all-in-one-me-grafike-nvidia-ion-2/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/lg-mini-gd880-me-shfletues-te-ri-html5/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/ptk-dhe-monaco-telekom-financojne-kompjuterizimin-e-disa-shkollave/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/arnime-te-thjeshta-per-nje-treshe-pengesash-ne-windows/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/behuni-me-produktiv-ne-microsoft-outlook/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/pajisje-qe-ju-shpetojne-nga-problemet-ne-udhetime/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/fuqia-punetore-femer-ne-it-po-zvogelohet/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/sony-do-te-mbaje-konferencen-ne-e3-2010-nje-dite-pas-microsoft/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/e-ardhmja-e-energjise-ne-pajisje-bateri-litium-ajer/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/ocz-z-drive-r2-ssd-ne-port-pci-express/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/paraqitet-skype-iphone-1-3-1-nuk-ka-thirrje-3g/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/hibridi-gpsumpc-nuk-eshte-kaq-i-volitshem-sa-duket/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/kalim-i-lehte-nga-xp-ne-windows-7/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/shkruani-me-pak-per-te-kursyer-kohe/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/konkurrenti-i-hp-se-per-ipad-do-te-kete-dy-video-kamera/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/ministrja-gjermane-kritikon-privatesine-e-facebook/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/asus-u30jc-paraqitet-ne-treg/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/apple-paralajmeron-eventin-iphone-4-0-me-8-prill/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/windows-7-tejkalon-pjesemarrjen-prej-10-ne-treg/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/keni-kujdes-nga-vrimat-ne-rregulloret-e-privatesise/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/merrni-nje-arnim-esencial-per-internet-explorer/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/celulare-te-gjelber-revolucion-apo-mashtrim/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/update-apple-konfirmon-300-00-ipad-te-shitur-ne-diten-e-pare/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/adhuruesit-pershendesin-lansimin-e-ipad-ne-nju-jork/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/apple_ipad_gati_per_shitje/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/facebook-blene-sherbimin-e-fotografive-divvyshot/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/gejmeret-me-te-ndjeshem-ndaj-spamit/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/celularet-me-ekran-te-ndjeshem-ne-prekje-me-te-popullarizuar/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/perditesimi-3-6-3-i-firefox-arnon-nje-ceshtje-kritike-te-sigurise/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/google-teston-quake-ii-ne-html5/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/google-blene-episodic-per-te-avancuar-youtube/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/vodafone-albania-prezanton-vodafone-red-alert/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/hulumto-me-mencuri-para-se-te-blesh/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/hidheni-kabllorin-dhe-satelitin-per-internet-tv-pa-pagese/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/mesoni-te-zoteroni-wolfram-alpha-per-kerkime-online/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/pcworld-albanian-prill-2010/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/google-deshton-ne-rinovimin-e-licences-ne-kine/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/eskalimi-i-sulmeve-ka-nxitur-perditesimet-emergjente-per-ie/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/paraqitja-e-hershme-e-nintendo-3ds-shkak-i-presionit-medial/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/andorid-po-popullarizohet-tek-zhvilluesit/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/cfare-ka-qe-nuk-shkon-tek-apple-nese-ka-dicka/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/superstars-v8-racing/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/krijoni-dhe-ruani-backup-te-jashtem-dhe-te-lire-te-dhenash/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/shqiperia-ndane-kodin-e-vete-telefonik-me-kosoven/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/microsoft-rifreskon-linjen-zune-hd/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/primesense-konfirmon-perfshirjen-ne-project-natal/20%Always2012-05-14 09:41
https://pcworld.al/ipad-i-shumekerkuar-edhe-ne-gjermani/20%Always2012-05-14 09:41