XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/nvidia-nis-revolucionin-kompjuterik-3d-ne-computex-2010/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/plus-starton-gjate-korrikut-ne-shqiperi/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/sony-u-ofron-pronareve-evropian-te-pspgo-10-lojera-pa-pagese/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/google-ka-spiunuar-secilin-rrjet-wifi-ne-britani/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/google-thote-se-facebook-eshte-faqja-me-e-vizituar-ne-ueb/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/certifikohen-750-mesimdhenes-sipas-programit-ecdl/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/nokia-dhe-opera-aleat-te-adobe/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/shitjet-e-nokia-n900-nen-100-000-njesi/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/volkswagen-lanson-aplikacion-per-ipad/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/ipad-fillon-me-shitjet-ne-tregjet-nderkombetare/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/operatori-i-kater-mobil-ne-shqiperi-pergatitet-per-treg/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/18-vjecari-shqiptar-sfidon-gjigantin-google/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/doli-ne-shitje-facebookmania/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/apple-ipad-ne-treg-para-dates-zyrtare/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/google-pac-man-i-shkaktoi-ekonomise-120-milion-dollare-humbje/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/shkencetari-infektohet-me-virus-kompjuterik/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/foxconn-ua-ndalon-vetevrasjen-punetoreve/20%Always2012-12-24 13:01
https://pcworld.al/panairi-i-teknologjise-hap-dyert-per-vizitore/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/domeni-i-kosoves-problem-politik-e-teknik/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/yahoo-do-te-modernizoje-faqet-e-saja-deri-ne-vitin-2011/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/penguin-arrin-marreveshje-me-amazon/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/apple-para-microsoft/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/facebook-permireson-kontrollin-mbi-privatesine/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/sony-shpalos-oled-ekran-super-te-holle/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/ittf-2010-gati-per-vizitore/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/detaje-te-reja-rreth-tabletit-dell-streak/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/robotet-te-gatshem-per-takimin-e-tyre-virtual-me-audiencen/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/bota-shpenzoi-4-82-milion-ore-duke-luajtur-pac-man-ne-google/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/leshim-ne-ueb-faqen-e-qeverise-se-shqiperise/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/vala-offline/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/nokia-e-yahoo-bashkojne-forcat/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/eyephone-kontrollim-i-celularit-permes-syrit/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/pasiguria-e-rrjeteve-wireless-u-lehteson-punen-hakereve/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/mark-zuckerberger-kerkon-falje-per-gabimet-e-bera-ne-privatesi/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/icann-kosova-mund-te-kete-domen-shteteror-edhe-pa-ulese-ne-okb/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/kercenime-te-reja-nga-arena-e-adware/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/diferenca-ndermjet-tonereve-te-ricikluar-dhe-origjinale/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/rrjetet-sociale-ne-telashe-me-te-medha-me-privatesine/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/vlora-stacioni-i-radhes-i-aksionit-te-madh-te-pastrimit-nga-eagle-mobile/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/intel-do-te-lansoi-procesor-te-ri-core-i5-580m/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/vazhdon-fushata-e-eagle-mobile-nje-me-natyren/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/google-merr-driten-e-gjelber-per-blerjen-e-admob/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/nje-punetor-tjeter-i-foxconn-bene-vetevrasje/20%Always2012-12-24 12:58
https://pcworld.al/logo-e-cuditshme-ne-google-ja-arsyeja/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/vodafone-albania-30-milion-leke-per-shkollen-e-gerdecit/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/me-ipko-visa-prepaid-kartelen-per-vetem-5-dollare-pranoni-para-nga-amerika/20%Always2013-03-21 15:24
https://pcworld.al/hajduti-i-lojerave-paraqitet-para-gjykates/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/pas-facebook-ut-pakistani-ndal-edhe-sherbimet-e-youtube/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/android-2-2-froyo-paraqitet-zyrtarisht/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/google_prezanton_google_tv/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/google-shpalos-vegla-te-reja-per-zhvilluesit/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/me-ne-fund-cicerimat-behen-zyrtare-edhe-ne-iphone/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/facebook-thekson-do-te-beje-ndryshime-ne-privatesi/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/yahoo-do-te-bleje-associated-content/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/facebook-reagon-ndaj-shqetesimeve-rreth-privatesise/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/microsoft-do-te-freskoje-hotmail-per-te-sfiduar-google-dhe-yahoo/20%Always2012-09-26 11:18
https://pcworld.al/pajtohen-zynga-e-facebook/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/facebook-lehteson-punen-per-ata-qe-kane-celulare-te-thjeshte/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/gjeniu-maqedonas-paraqitet-serish-ne-skene/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/rrjetet-globale-te-kabllove-jane-te-rrezikuara/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/nese-mendoni-tia-filloni-ne-linux/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/pese-vite-me-youtube/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/pirateve-perkohesisht-u-fundoset-anija-piratebay/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/nje-grup-sugjeron-braktisje-masive-te-facebook-me-31-maj/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/hp-touchsmart-tm2-perfiton-fuqi-nga-corei3/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/dupont-krijon-panel-oled-50-inc-per-me-pak-se-2-minuta/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/iana-perfiton-zevendespresidente-te-re/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/zgjerohet-bashkepunimi-mes-kek-dhe-ptk/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/berthama-e-operatoreve-ilegal-serb-jofunksionale-ne-territorin-e-kosoves/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/ceo_ttf_2010_panair_i_rendesishem_per_kosoven/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/haxha-takohet-me-kampionin-e-kikboksit-xhavit-bajramin/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/google-spiun-aksidental/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/google-do-te-ndale-shitjen-online-te-nexus-one/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/punetoret-e-telekomit-serb-gjobiten-nga-policia-e-kosoves/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/amc-dhuron-shprese-per-femijet-ne-nevoje/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/plackitet-nje-zyre-e-ptk-se-ne-prishtine/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/automjetet-moderne-te-rrezikuara-nga-hakeret/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/internet-behu-gati-per-ipv6/20%Always2012-06-05 23:56
https://pcworld.al/teknologjia-na-bene-me-te-lumtur/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/gjermani-gjoba-per-lidhje-wireless-pa-fjalekalim/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/lojerat-pa-pagese-terheqin-lojtar-te-ri-perfshire-ketu-femra-e-te-moshuar/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/facebook-diskuton-privatesine-prapa-dyerve-te-mbyllura/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/icann-pergezon-rusine/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/detaje-te-reja-nga-nex-7/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/shfletuesi-opera-10-eshte-i-shpejte-dhe-plot-me-opsione/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/youtube-downloader-nderfaqe-te-bukur-dhe-vecori-te-avancuara/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/steam-paraqitet-per-mac/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/canon-shpalos-ixus-300hs/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/apple-humbet-nje-tjeter-prototip-te-iphone/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/fbi-vazhdon-betejen-kunder-cyber-krimineleve/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/microsoft-rruges-per-cloud-me-office-2010/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/detajet-e-para-nga-firefox-4/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/project-natal-do-te-lansohet-ne-tetor/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/twitter-skuqet-para-ciceruesve/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/nokia-perseri-ristrukturon-menaxhmentin/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/apple-ve-ne-pikepyetje-rritjen-e-android/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/eagle-mobile-ne-aksion-per-pastrimin-e-ambienteve-te-ndryshme-ne-shqiperi/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/me-11-maj-1951-lind-ram-memoria/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/intel-do-te-lansoje-procesor-te-rinj-per-laptop-ultra-te-holle/20%Always2012-05-14 09:30
https://pcworld.al/paraqitet-peppermint-linux/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/apple-ka-plane-per-zevendesimin-e-flash/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/disku-per-magazinim-te-jashtem-nga-cms-i-shpejte-dhe-stabil/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/pcworld-albanian-maj-2010/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/ipko-zbret-cmimet-e-pakove-te-televizionit-digjital/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/prishtina-serish-mikpritese-e-software-freedom-kosova-2010/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/shqiperia-pika-fillestare-per-konferencen-e-pare-te-softuerit-te-lire-ne-ballkan/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/idc-shitjet-e-iphone-jane-rritur-per-132/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/toshiba-po-prodhon-13-inceshin-me-te-lehte-ne-bote/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/jave-e-keqe-per-privatesine-ne-facebook/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/vazhdon-beteja-legale-mes-nokia-e-apple/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/ipad-nderkombetarisht-ne-treg-me-28-maj/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/shqiperi-ruaj-numrin-pavaresisht-operatorit/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/domeni-i-pare-jo-latin-paraqitet-online/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/iphone-3g-me-sistem-operativ-android/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/hakeri-do-te-demonstroje-sulme-ndaj-atm-ve/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/meshkujt-ende-te-etur-per-shpenzim-ne-elektronike/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/icann-kritikohet-rreth-voneses-se-domenit-xxx/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/facebook-e-ka-te-pamundur-krijimin-e-privatesise/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/siguria-dhe-privatesia-e-google-nuk-mjaftojne/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/yahoo-shpalos-fazen-e-re-reklamuese/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/cacttus-prezantoi-sistemin-consolea/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/google-avancon-nderfaqen-e-makines-kerkuese/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/intel-lanson-platformen-mobile-moorestown/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/facebook-riparon-leshimin-kritik-te-sigurise/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/universiteti-politeknik-i-tiranes-peruron-sallen-e-re-te-it-se/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/posta-shqiptare-inauguron-qendren-e-re-me-vlere-prej-2-milion-euro/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/eagle-mobile-do-te-dergoje-25-fatlum-ne-finale-te-boterorit/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/hp-rifreskon-linjen-e-laptopeve-me-ridizajn-dhe-modele-te-reja/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/sherbimet-e-printimit-te-menaxhuar-e-bejne-hp-ne-nje-lider-te-fuqishem/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/nokia-dhe-microsoft-lansojne-softuer-te-ri-mobil/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/eagle-mobile-premton-ndihme-per-prefiks-te-telefonise-se-kosoves/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/ibm-cityone-loje-me-e-mencur-per-planifikim-te-qyteteve/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/perdorimi-i-internet-explorer-bie-nen-60-per-qind/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/nokia-shton-vecorine-per-zerin-tuaj-personal-ne-ovi-maps/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/msi-lason-laptopin-e-dedikuar-per-argetim-cx705mx/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/blackberry-po-peragtit-nje-tablet-te-quajtur-blackpad/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/sony-atractable-konkurrence-e-re-ndaj-microsoft-surface/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/shqiperia-gati-per-perdorimin-e-sistemit-3g/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/sali-berisha-ipad-pajisja-me-e-sofistikuar-deri-me-sot/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/telekomi-i-serbise-vazhdon-te-funksionoje-ne-veri-te-kosoves/20%Always2012-12-05 08:33
https://pcworld.al/ipko-mbush-llogarine-tuaj-me-kredi-dhe-fitoni-minuta-falas/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/universi-digjital-ne-rritje-masive/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/eagle-mobile-viziton-kosoven/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/bumptop-blihet-nga-google/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/opera-blene-fastmail-fm/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/blerja-e-palm-nga-ana-e-hp-se-ndryshon-planet-per-tablet-pc/20%Always2012-05-14 09:31
https://pcworld.al/microsoft-thekson-se-html5-eshte-e-ardhmja-e-webit/20%Always2012-05-14 09:31