XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/google_ofron_alternative_ndaj_jpeg_per_nje_ueb_me_te_shpejte/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/sony_ericsson_e_samsung_konfirmojne_celulare_me_windows_phone_7/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/facebook_po_synon_partneritet_me_skype/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/be_synon_me_shume_mbrojtje_ndaj_cyber-krimeve/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/37_nen_pranga_si_rrjedhoje_e_mashtrimeve_permes_trojanit_zeus/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/nokia_n8_me_ne_fund_ne_treg/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/vetevendosja_realizon_aksionin_e_radhes_kunder_privatizimit_te_p/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/rifreskimi_i_angry_birds_vjen_me_sukses_te_madh/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/tani_mund_te_shkarkoni_windows_live_essentials_2011/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/arrin_ubuntu_beta_10_10/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/skype_dhe_facebook_se_bashku_me_sms_dhe_biseda_me_ze/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/analize_cs_skena_ne_kosove/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/telekomi_i_serbise_kerkon_terheqjen_e_ofertave_per_ptk/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/veriu_i_kosoves_perkohesisht_imun_ndaj_art/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/direct3d_10_dhe_11_api_tani_mbeshteten_nga_linux_permes_gallium3/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/posta_elektronike_cdo_dite_e_me_shume_me_html_te_demshem/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/facebook_paraqet_shfletues_te_faqeve_te_saja/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/left_4_dead_dlc_the_sacrifice_shfaqet_me_5_tetor/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/twitter_me_me_shume_trafik_sesa_myspace/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/aol_blen_techcrunch_per_25_milion_dollare/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/microsoft_do_te_lansoje_me_26_tetor_office_for_mac_2011/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/avg_konfirmon_virusin_ne_ueb_faqen_e_telekomit_te_kosoves_dhe_va/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/zyrtarizohet_tableti_blackberry_blaybook/20%Always2012-09-26 13:57
https://pcworld.al/pershtypje_nga_assassin_s_creed_brotherhood_beta/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/ptk_zgjon_interesimin_e_pese_kompanive_nderkombetare/20%Always2012-11-23 20:51
https://pcworld.al/protesta_kunder_privatizimit_te_ptk/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/shqiperia_vazhdon_rrug_n_e_monopolit_per_teknologjine_3g/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/art_perfundoi_fazen_e_dyte_te_operacionit_kunder_operatoreve_ile/20%Always2012-12-05 07:59
https://pcworld.al/sulmohet_antena_e_operatorit_vala_ne_veri_te_kosoves/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/icann_kerkon_program_te_ri_te_sigurise_se_larte_per_tld/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/ikubinfo_prezanton_microsoft_dynamics_tm/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/sot_eshte_ditelindja_e_12-te_e_google/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/deri_ne_200_000_porosi_per_iphone_4_ne_kine/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/google_arnon_l_shimin_q_infektoi_profilet_ne_orkut/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/operator_t_ilegal_nuk_kane_vend_ne_kosove/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/software_freedom_kosova_permbyllet_me_sukses/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/n_prishtin_vazhdon_pun_t_konferenca_p_r_softuer_t_lir_dhe_t_hapu/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/15_gjera_qe_duhet_t_i_dije_cdo_perdorues_i_kompjuterit/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/shfaqet_premiera_e_filmit_the_social_network/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/goldeneye_007_2010_game_trailer_video/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/monaco_telecom_urdheron_ptk-n/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/software_freedom_kosova_2010_hap_dyert_p_r_vizitore/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/google_me_ne_fund_shpall_fituesit_e_gares_project_10_100/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/kliente_te_bankave_kujdes_kur_terhiqni_para_nga_bankomati/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/facebook_e_ka_seriozisht_punen_e_celularit/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/nokia_ka_gjasa_te_sjelle_nje_celulare_me_windows_7/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/microsofti_shfaqe_web_office_suite/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/facebook_shpjegon_pse_faqja_kishte_probleme_per_2_ore_e_gjysme/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/mulve_portali_per_kerkime_dhe_shkarkime_te_mp3/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/koncepti_i_ri_mozilla_seabird_mobile_phone_dhe_video/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/kontrolloret_fals_te_ps3_mund_te_shperthejne/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/imazhe_dhe_specifika_te_reja_nga_htc_hd7/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/facebook_jashte_funksionit/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/interneti_pershpejton_zhvillimin_e_vendeve_te_varfra/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/windows_live_vazhdon_rrugetimin_drejt_rrjeteve_sociale/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/sugjerohet_zon_e_sigurise_per_te_luftuar_kercenimet_kompjuterike/20%Always2012-05-14 08:46
https://pcworld.al/ceo_i_facebook-ut_mark_zuckerberg_dhuron_100_milion_dollare_dona/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/bioshock_infinite_gameplay_shpalos_videot_e_reja/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/roku_lanson_media_player_streaming_hd_te_ri/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/peter_h_salus_sot_ligjeron_ne_prishtine/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/sulmohen_faqet_zyrtare_te_qeverise_se_kosoves/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/konsumatoret_e_apple_te_lumtur_me_blerjet_e_tyre/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/tinejxheri_nga_australia_krijoi_krimbin_qe_preku_twitter/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/facebook_riorganizon_lojerat/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/blackpad_po_vjen_rivali_i_ipad/20%Always2012-12-14 14:07
https://pcworld.al/stuxnet_kishte_si_cak_nje_reaktor_berthamor_iranian/20%Always2012-08-10 08:09
https://pcworld.al/auk_tdi_vazhdon_t_sjell_trajnime_t_reja_profesionale_n_kosov/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/anetaresia_ne_spp_per_nje_jave_arrin_ne_767/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/kete_vikend_mbahet_software_freedom_kosova_2010/20%Always2012-11-19 16:14
https://pcworld.al/u_mbajt_turnetu_level_up_cup_2010/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/samsung_galaxy_tab_do_te_kushtoje_599_ne_britani_te_madhe/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/kushtrim_xhakli_n_mesin_e_folesve_ne_baltic_economic_forum/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/microsoft_paralajmeron_per_nje_leshim_sigurie_ne_net/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/debuton_video_e_re_e_deus_ex_human_revolution/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/nokia_n8_nuk_do_te_vonohet/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/flickr_arrin_ne_5_miliard_fotografi/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/xml_siguria/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/hakohet_twitter_perdorues_te_shumte_te_prekur/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/samsung_galaxy_s_smartphone_android_per_femra/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/microsoft_zune_pass_tani_ne_britanine_e_madhe_dhe_ne_europe/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/tani_ne_dispozicion_media_player_ipad_app_vcl/20%Always2012-10-19 08:34
https://pcworld.al/11_milione_minuta_bonus_per_konsumatoret_nga_vala/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/openworld_vendtakimi_p_r_entuziast_t_shqiptar_t_softuerit_t_lir/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/hp_prezanton_nje_touchsmart_te_ri_edhe_me_te_lire/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/adobe_arnon_nje_vrime_ne_flash/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/kamera_kompakte_fujifilm_finepix_x100/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/iphone_4_lansohet_me_25_shtator_ne_kine/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/dita_e_fundit_per_hakeret_ne_budapest/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/o2_ndryshon_planin_e_te_dhenave_shqetesohen_konsumatoret/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/sony_move_zyrtarisht_n_shitje_t_diel_n/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/mbi_1_000_hakere_mblidhen_ne_budapest_per_hacktivity_2010/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/fedora_gjithnje_ne_krah_te_lirise_softuerike/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/kompjuteri_sekret_i_misionit_diplomatik_shqiptare_ne_okb_eshte_z/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/htc_sense_n_nj_far_forme_demonstrohet_n_windows_phone_7/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/testoni_linux-in_pa_prekur_windows-in/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/edhe_korporatat_ne_hetim_per_korrupsion_te_interesuara_per_ptk/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/hosting_falas_ekskluzivisht_per_shqiptaret/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/studentet_e_up_prezantojne_robot_made_in_kosova/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ipko_tani_me_mime_edhe_me_te_volitshme/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ne_muajin_tetor_del_ne_treg_modeli_i_bardhe_ps3_320gb/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/facebook_places_tani_edhe_ne_britani_te_madhe_dhe_europe/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ne_gjakove_do_te_mbahet_software_freedom_day/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/google_serish_arnon_shfletuesin_e_saj_chrome/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/sony_shfaqi_nj_prototip_t_ri_t_nj_letre_elektronike/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/android_vazhdon_me_ngritje_te_tjeret_ne_renie/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/vodafone_albania_sjelle_bonus_minuta_per_klientet_e_saj/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/hp_ne_mesin_e_brendeve_me_te_mira_te_vitit_2010/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/motorola_android_tablet_vjen_vitin_e_ardhshem/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/kmart_ofron_netbook_augen_android_per_vetem_189_99/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/htc_shpalosi_dy_celulare_te_rinj_desire/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/nokia_sjelle_nje_version_te_ri_te_ovi_maps/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/twitter_nj_hap_me_afer_facebook/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/halo_reach_paraqitet_ne_shitje/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/dell_paraqet_nje_tablet_10_incesh_pak_me_ndryshe/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/microsoft_lanson_internet_explorer_9/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/kycuni_nga_celulari_ne_facebook_pa_pare_permes_ipko-se/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/gjendja_e_mire_e_videokamerave_looxcie/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/zyrtairsht_edhe_samsung_xx100/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/bing_tejkalon_yahoo_ne_kerkim/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/xtrememac_tango_tani_vjen_me_trx_bluetooth_ipod_dock/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/mozilla_stopon_perditesimet_e_sigurise_per_firefox/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/microsoft_arnon_11_leshime_4_prej_tyre_kritike/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/hp_webos_slate_ne_fillim_te_vitit_te_ardhshem/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/nokia_paraqet_modelet_e7_c7_dhe_c6-01/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/lojerat_aksion_kontribuojne_ne_pershpejtimin_e_marrjes_se_vendim/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/fifa_11_prezantohet_me_nje_video_te_re_hd/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ne_shqiperi_zbulohet_e-banking/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/kompjuteret_e_levizshem_do_te_kene_mjaft_sukses/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/google_ka_prezantuar_voice_mobile_te_ri_ne_dyqanet_e_apple/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/injoranti_google/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/u_zyrtarizua_edhe_olympus_e5_dslr/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/nec_lanson_3d_desktop_pc/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/3g-ja_ne_shqiperi_ende_larg/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/godaddy_kerkon_1_miliard_dollare_nga_bleresi_potencial/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/adobe_ilustrator_perfiton_nje_perditesim_html5/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/rrjetet_sociale_bllokohen_per_nje_jave_nga_nje_universitet_ne_sh/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/icann_perfiton_nje_shef_te_ri_operativ_mjaft_te_talentuar/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/shtohen_kerkesat_per_pakot_e_reja_tiktel_dhe_tikon/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/tani_m_sht_t_rhequr_shorti_p_r_turneun_level_up_cup_2010_q_sht_c/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ninetedo_3ds_me_20_nentor_lansohet_ne_japoni/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/apple_shfaq_ipad-in_e_ri_facetime_pas_krishtelindjeve/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/youtube_teston_videot_streaming_live/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/t-mobile_g2_tani_ne_dispozicion_me_shitjet_e_reja/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/hajdutet_perdoren_statuset_ne_facebook_per_te_vjedhur_shtepi/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/apple_ipad_po_shitet_me_shume_se_kompjuteret/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/detaje_te_reja_nga_assassin_s_creed_brotherhood/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/hakeret_krijojne_cdo_jave_nga_57000_ueb_faqe_te_demshme/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/gjiganti_google_tani_edhe_me_family_safety_center/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/sony_100_per_qind_3d_me_2011/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/symbian-dhe-android-do-te-dominojne-ne-treg-ne-vitin-2014/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ram-i_do_te_lirohet/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/nokia_me_udheheqes_te_ri/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/symantec_paralajmeron_per_nje_krimb_te_ri/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/shitjet_e_video_lojerave_vazhdojne_me_renie/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/playstation_behet_15_vjecc/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/perdoruesit_e_internetit_po_rrine_me_shume_ne_facebook_sesa_ne_g/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/shqiperia_gati_per_free_software_in_balkans_2010/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/vala_thyen_rekord_4_4_milion_sms_te_derguar/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/operatoret_e_shqiperise_kerkojne_rishqyrtimin_e_vendimit_per_lic/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/pcworld-albanian-ju-uron-festen-e-fiter-bajramit/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/paraqitet_opera_mini_5_1_per_windows_mobile/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/windows_phone_7_lansohet_me_11_tetor/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/panasonic_e_ubisoft_bashkojne_forcat_per_te_sjelle_lojera_mahnit/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/panasonic_krijon_qender_inovative_3d_ne_evrope/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/dy_te_tretat_e_perdoruesve_te_internetit_te_prekur_nga_cyberkrim/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/oracle_i_ofron_hurdit_page_dhe_nje_bonus_prej_10_milion_dollare/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/apple_paraqet_ios_4_1/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/aksioni_evropian_rezulton_me_10_te_arrestuar_per_pirateri/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/google_synon_pershpejtimin_e_ueb_kerkimeve/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/historiku_i_kosova_hackers_group_1998_2010/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/krijohet_sindikata_profesionale_e_pun_tor_ve_t_ptk-s/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ne-vjeshte-fillon-transmetimi-i-google-tv/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ipko_u_uron_fest_n_e_fit_r_bajramit_me_1_cent_p_r_sms/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/samsung-magjeps-me-versionin-e-ri-blej-nje-dhe-merr-nje-falas/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/hp-padit-ish-drejtorin-e-pergjithshem-mark-hurd/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/a-eekeni-pyetur-veten-a-eshte-windows-7-i-sigurt/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/facebook_mbyll_vrimen_qe_mundesonte_postimet_automatike/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/shqiperia_po_krijon_monopol_per_teknologjine_3g/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/hetohet_deutche_telekom_sherri_buron_nga_maqedonia/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/google_music_do_te_paraqitet_ne_fund_te_vitit/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/pc-world-albanian-shtator-2010/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ne-facebook-gjindet-femija-i-kidnapuar/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/edhe-homoseksualet-tani-kane-facebook-te-dedikuar-vetem-per-ta/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ne_analize_kane_and_lynch_2_dog_days/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/kujdes_nga_nje_antivirus_i_ri_fals/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/hp_vazhdon_dominimin_ne_shitjet_globale_te_pc/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/android_vazhdon_me_rritje/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ibm_thote_se_ka_krijuar_procesorin_me_te_shpejte_ne_bote/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/panasonic_rifreskon_serine_e_saj_toughbook/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/paraqitet_lg_optimus_7_me_windows_phone_7/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/nokia-n8-lansohet-me-30-shtator/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/google-hetohet-nga-teksasi/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ne-korene-e-jugut-filloi-shitja-e-iphone-4/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/apple_lanson_ios_4_1-me-8-shtator/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ja-se-si-te-ngarkoni-skedare-ne-dropbox-pa-u-regjistruar/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/archos_paraqet_tablet_me_te_madh_e_me_te_lire_se_ipad/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/themeluesi_i_wikipedia_thote_se_aplikacionet_mund_te_shpetojne_l/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ping_tejkalon_shifren_prej_1_milion_perdorues/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/craigslist_bllokon_qasjen_ne_reklamat_per_sherbime_per_te_rritur/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/automjetet_fronti_i_radhes_per_hakere/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/debuton_video_e_tom_clancy_hawx_2/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/se-shpejti-ne-treg-modeli-i-ri-samsung-wave-723/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/tani-edhe-ne-ipad-vjen-grand-theft-atuto-hd/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/numri-i-anetareve-ne-twitter-arrin-ne-145-milion/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/samsung_n350_laptop_hibrid_me_3g_dhe_4g/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/one_vazhdon_rrugen_me_donacionet_e_radhes_neper_maqedoni/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/ipko_ofron_me_shume_internet_ndersa_cmimi_mbetet_i_njejte/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/google_lanson_chrome_6/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/toshiba_terheq_41_000_laptopa_per_shkak_te_mbingrohjes/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/telegrafi_com_me_aplikacion_per_android/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/studentet_e_universitetit_te_evropes_juglindore_perfitojne_nga_t/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/miu_preciz_microsoft_arc_touch/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/samsung_galaxy_tab_behet_produkt_zyrtar/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/shpaloset_kontrollor_i_ri_per_xbox_360/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/twitter_ciceron_edhe_ne_ipad/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/dorezohet_dell_hp_bleres_i_3par/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/google_po_teston_google_apps_me_vecori_te_plota/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/apple_ping_nje_tjeter_facebook/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/samsung-lanson-serien-e-re-te-laptopeve-nf-dhe-sf-te-koduar-me-dizajne-si-peshkaqene/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/operatori-mobil-orange-ka-paraqitur-ne-britanine-e-madhe-standarde-te-reja-per-thirrje-zanore/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/htc_hd3_ne_me_windows_phone_7/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/sony_po_pergatit_nje_3d_laptop_per_vitin_e_ardhshem/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/apple_shpalos_ipod_te_rinj/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/hp_fiton_cmimin_e_radhes_per_performance_te_shkelqyer/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/iphone_4_i_ri_me_30_shtator/20%Always2012-05-14 08:47
https://pcworld.al/cisco_arnon_vrimen_qe_bllokoi_1_per_qind_te_internetit/20%Always2012-05-14 08:47