XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/urime_viti_i_ri_2011/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/microsoft-paralajmeron-sulme-ne-word/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/hulumtuesit-e-ibm-paralajmerojne-celulare-me-hologram/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/microsoft-stopon-programin-kunder-piraterise-se-office/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/telefonatat-me-video-si-dhe-kush-i-mundeson-ato/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/video-thirrjet-ne-skype-jane-gati-per-ios/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/facebook-rrezon-google-nga-froni-i-mbretit-te-webit/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/miresevini-ne-bujtinen-microsoft/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/shenjestrat-e-sulmeve-kibernetike-te-mcafee-gjate-vitit-2011/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/12-komanda-qe-cdo-perdorues-i-linux-duhet-ti-mesoje/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/paul-allen-ndryshon-padine-kunder-facebook-apple-dhe-te-tjereve/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/shkenc_tar_t_paraqesin_procesorin_me_1_000_b_rthama/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/produktet_m_t_mir_pritura_teknologjike_p_r_vitin_2011/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/a-do-te-ndertoje-apple-65-milion-ipad-ne-vitin-2011/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/d_shtimet_m_t_m_dha_teknologjike_p_r_vitin_2010/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ndryshimet_nxisin_optimiz_m_p_r_tregun_e_loj_rave_n_vitin_2011/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/art-obligon-qytetaret-e-kosoves-qe-te-regjistrojne-numrin-e-tyre-mobil/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ptk-inicon-padi-ndaj-teb-bankes/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/raport-per-dy-muaj-dyfishohen-ne-200-000-aplikacionet-per-android/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/5-alternativat-me-te-mira-pa-pagese-per-microsoft-word/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/pagat-ndalen-ngarkesa-e-punes-po-rritet/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/haxha-shpallet-menaxheri-me-i-suksesshem-i-dekades/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/pamjet-e-tabletave-te-ardhshme-nga-asus-zgjojne-interesim/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/amazon_theu_rekord_me_158_gj_sende_t_shitura_brenda_nj_sekonde/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/top_10_problemet_e_siguris_p_r_vitin_2010/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/kindle-3-eshte-prodhimi-me-i-shitur-ne-historine-e-amazon/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/julian-assange-do-te-perfitoje-1-3-milione-dollare-per-autobiografi/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/intel_core_i3_vs_core_2_duo/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ptk-ndane-30-mije-euro-per-banoret-e-permbytur-ne-shqiperi/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/unique-fitojne-gameword-cs-tournament-vjeshte/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/miu-tron-i-ndertuar-per-lojera/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/a-eshte-kinezishtja-gjuha-e-re-e-internetit/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/roboti-gjerman-i-programuar-per-te-qene-i-lumtur-kur-punon/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/internet-shtepiak-me-anonimitet-te-brendshem/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/zgjidhjet_e_siguris_nga_trustport/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ja_se_si_t_arg_toheni_me_20_loj_ra_pa_pages/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/shqip_ria_ka_mbi_1_milion_p_rdorues_t_facebook/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ptk_kompania_publike_m_e_pakorruptuar/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ipko_sjell_pako_atraktive_p_r_konsumator_t_e_rinj/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/facebook_b_het_faqja_e_tret_m_e_madhe_n_bot/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/loja-cityville-eshte-me-e-madhe-se-farmville/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/financial_times_em_ron_steve_jobs_si_njeriun_e_vitit/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/viti_i_tablet_ve_apo_viti_i_ipad/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/google_bleu_nd_rtes_n_manhattan/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/it_industria_n_kosov_me_potencial_t_jasht_zakonsh_m/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/student_t_e_fakultetit_teknik_p_rfitojn_wireless_falas_nga_ptk/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/facebook_kalon_faqen_yahoo_p_r_referimet_p_r_video/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ipad_2_mund_t_arrij_me_disa_risi/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/cilat_jan_parimet_q_e_b_jn_nj_web_app_shum_t_mir/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/mozilla-leshon-versionin-e-fundit-beta-per-firefox-4/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ofrohen-vecori-te-paperfunduara-te-html5-ne-ie-vetem-per-zhvilluesit/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/robotet_mesojne_te_shfrytezojne_ambientin_rrethues_pr_mbeshtetje/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/call_of_duty_black_ops_sjell_mbi_1_miliard_dollar_t_hyra/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/konsumator_t_e_operator_ve_n_shqip_ri_t_lir_n_p_rzgjedhje_dhe_ru/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/one_e_htc_shpallin_aplikacionin_m_t_mir_android_n_maqedoni/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/haxha_ndan_dhurata_p_r_f_mij_t_e_kopshtit_sos_kinderdorf/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ipko_dhe_digitalb_sjellin_hd_p_r_konsumator_t_n_kosov/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/sony-lan_on-sherbimin-per-muzike-ne-internet/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/apple_tv_synon_t_shitet_1_milion_her_k_t_jav/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/haker_t_vendosin_spam_n_listat_e_k_rkimeve_me_google/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/apple_largon_aplikacionin_wikileaks_nga_tregu_i_aplikacioneve/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/facebook_l_shon_stolisjen_e_astit_n_tripadvisor/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ministri_pollo_k_rkon_rritje_t_kujdesit_ndaj_privat_sis/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/trustport_antivirus_shfaq_performanc_t_jasht_zakonshme_n_testime/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/motorola-po-pergatit-tablet-pc-misterioz-per-ces-2011/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/nexus-one-po-merr-android-2_3-ne-javet-qe-po-vijne/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/temat_e_fshehura_n_windows_7/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/monster_hunter_portable_3rd_shet_3_milion_kopje/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/teknologjia_e_re_mban_pa_l_vizur_indet_p_r_imazheri_qelizore/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/tablet_t_e_par_me_sistem_operativ_android/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/keshilla_te_vogla_per_te_shpejtuar_punen_e_mozilla_firefox/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/google_m_shum_se_4_milion_shkarkime_n_treg/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/thirrjet_falas_nga_gmail_do_t_zgjerohen_n_vitin_2011/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/itunes_10_1_1_shkakton_probleme_pas_perditesimit/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/statistika_interesante_nga_facebook_dhe_twitter/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/nokia_ka_gjasa_te_prodhoje_celulare_me_windows_phone_7/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/allienware_m17x_ka_telashe_me_gpu/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/toshiba-paraqet-tv-te-3d-pa-syze-ne-ces/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/google-shared-spaces-vetem-sa-ka-filluar/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/grears_of_war_3_beta_do_t_jepet_bashk_me_bulletstorm_epic_editio/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/ne-britani-mbahet-konkursi-mbi-foton-me-te-mire-te-profilit-ne-facebook/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/ish-inixhinier-te-yahoo-hedhin-drite-ne-arsyet-pse-delicious-dhe-blerje-te-tjera-deshtuan/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/maqedonia_p_rfiton_p_r_her_t_par_nj_super-kompjuter/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/a_mund_android_te_beje_pune_te_vertete_ne_linux/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/vjen_aplikacioni_i_playstation_p_r_ios_4_dhe_android/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/openwall_linux_3_0_s_ka_suid-e_dhe_ndalime_nga_ky_ja/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/banka_e_amerik_s_bllokon_transaksionet_p_r_wikileaks/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/shpejto_kompjuterin_duke_ndalur_programet_qe_fillojne_automatiki/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/google_u_padit_sepse_ka_nxjerr_n_pah_t_br_ndshme_n_street_view/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/blizzard_konfirmon_mmorpg_t_gjenerat_s_ardhshme/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/google_zgjeron_dhe_reklamon_sh_rbimet_p_r_shfaqje_t_videove_n_vi/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/panasonic_paraqet_viera_hdtv_te_ri/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/hitachi_paraqet_hdd_te_holle_vetem_7_mm/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/mastercard_sht_e_gatshme_tu_ndaloj_sh_rbimet_e_tyre_faqeve_pirat/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/teknologjia_e_shendetit_ne_xhepat_tuaj/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/4_alternativat_me_te_mira_falas_per_powerpoint/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/fillon_implementimi_i_sherbimit_iptv/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/mund_sohet_hulumtimi_i_trupit_t_njeriut_me_html5/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/square_enix_ul_fitimet_e_parashikuara/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/albtelecom_me_dy_produkte_t_reja_iptv_dhe_sh_rbime_hosting/20%Always2012-11-23 20:50
https://pcworld.al/microsoft_day_ne_shqiperi/20%Always2012-11-14 18:36
https://pcworld.al/a_eshte_duke_e_ndaluar_yahoo-ja_del_ici_us_pergjigjja_eshte_po/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/notebook_t_me_te_mire_per_vitin_2010/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/shba_renditet_si_e_25-ta_ne_bote_per_nga_shpejtesia_e_lidhjes_ne/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/lg-prezanton-lg-optimus-2x-te-bazuar-ne-android-me-dual-core/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/comcast-shpreson-ta-vras-google-tv-me-xcalibur/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/time_personi_i_vitit_2010_eshte_mark_zuckerberg/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/haktivistet_e_wikileaks_synojne_permiresimin_e_softuerit_sulmues/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/ebay_blen_prodhuesin_e_softuereve_mobil_critical_patch/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/bing_ende_po_tentojm_te_mbahemi_me_google/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/facebook_paraqet_list_n_me_top_trendet_e_vitit/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/hp_shperblehet_nga_tsia/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/mozilla-zgjeron-shperblimet-per-gjetjen-e-bugs-ne-aplikacionet-w/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/rikthehet-wikileaks-org/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/ipad_apo_laptop_te_lire/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/krijuesi_i_gmail_thot_se_google_chrome_os_do_te_deshtoje/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/nuk_t_pelqen_fundi_i_nje_filmi_ndryshoje/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/avatar_3d_mbetet_ekskluzivitet_per_panasonic_deri_me_2012/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/kompanit_e_telefonis_shqiptare_sjellin_produktet_apple/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/fbi_paraqet_raporte_qe_shpalosin_koston_pas_nje_sulmi_hakeresh/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/art_hedh_ne_shitje_pajisjet_e_operatoreve_ilegal_ne_kosove/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/microsoft_planifikon_tablet_te_rinj_konkurrent_te_ipad/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/amazon_problemet_me_ueb_jane_harduerike_jo_nga_hakeret/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/industria_e_dvd-se_do_te_kete_renie_drastike/20%Always2012-10-11 13:22
https://pcworld.al/activision_shet_3_3_milion_lojera_warcraft_per_24_ore/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/facebook_lufton_me_lirine_e_shprehjes/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/top_trended_ne_twitter_per_vitin_2010/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/facebook_nuk_pranoi_ofert_n15_miliard_dollareshe_te_microsoft/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/influenca-sekrete-e-chrome-os/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/evropa_d_shiron_automjete_qe_levizin_vetvetiu/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/domeni_xxx_nje_hap_me_afer_aprovimit/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/cortex_shkembeni_me_shpejtesi_nga_chrome_ne_rrjetet_sociale/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/internet_society_thot_q_sulmet_kund_r_wikileaks_jan_t_jasht_ligj/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/produktet_me_te_mira_te_vitit/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/teknologji_bashk_kohore_per_dy_shkolla_ne_kosove/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/berisha_synon_digjitalizim_te_sherbimeve_administrative/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/youtube_largon_kufirin_15_minut_sh_per_ata_qe_u_sollen_mire/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/sulmuesit_e_internetit_shfryt_zojne_si_shkas_wikileaks-in/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/ish-wikileaksat_krijojne_faqe_te_re/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/harta_bot_rore_e_rrjeteve_sociale_facebook_nuk_dominon_n_kosov/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/vodafone_albania_me_oferta_speciale_p_r_festat_e_fundvitit/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/firefox_permireson_13_leshime/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/lenovo_lanson_dy_laptop_dhe_nje_desktop_t_ri/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/sim-to-sim_goditet_nga_policia_e_kosov_s/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/stikk_feston_2_vjetorin_e_themelimit/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/amazon-integron-apple-iphone_-ipad-dhe-android-me-cloud/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/programi-i-rrejshem-synon-shitesit-e-amazon/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/facebook_azhurnon_dhe_shton_ve_ori_te_reja/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/haker_t_marrin_hak_kund_r_armiqve_t_wikileaks/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/paraqitet_versioni_i_ri_i_softuerit_te_testimit_3dmark_11/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/google_pajisjet_me_harduer_per_testim_te_chrome_os/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/teknologjia_e_se_ardhmes_qe_kupton_se_kur_jeni_te_etur/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/demo_e_dead_space_2_pothuajse_gati_per_tu_paraqitur/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/google-nexus-s-i-jep-kokedhimbje-apple/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/themeluesi-i-wikileaks-arrestohet-ne-londer/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/shareflow-ecni-para-te-tjereve/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/god_mode_n_windows_7/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/arrin_kartela_grafike_nvidia_geforce_gtx_570/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/ie9_me_opsione_t_reja_per_kontroll_me_te_mire_te_privatesise/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/nj_virus_i_ri_po_ciceron_ne_twitter/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/ushtrit_jan_t_rrezikuara_nga_ipat_q_mund_t_shkat_rrojn_teknologj/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/tumblr_rikthehet_pas_24_oreve_pushim/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/ipad_2_ne_treg_gjate_shkurtit_te_vitit_2011/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/google_shpalos_chrome_store/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/3g_dhe_operatori_i_kat_rt_do_t_rrisin_konkurrenc_n_dhe_ulin_mime/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/vodafone_albania_u_del_ne_ndihme_banoreve_te_prekur_nga_permbytj/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/pc-world-albanian-dhjetor-2010/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/karaktere_nga_filmat_vizatimor_si_fotografi_te_profileve_faceboo/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/google_ebookstore_a_dallon_prej_te_tjereve/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/google_shpalos_celularin_nexus_s/20%Always2013-03-26 14:16
https://pcworld.al/hapet_ekspozita_e_pull_s_postare_2000-2010/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/kosova_perfaqesohet_ne_mozilla_ballkans/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/chromebook_-po-vjen-javen-e-ardhshme/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/art_deshtoi_antenat_ilegale_serbe_serish_funksionale/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/limewire_mbyllet_perfundimisht_me_31_dhjetor/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/paypal_ia_kthen_shpinen_wikileaks/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/google-chrome-8_-_fare-ka-te-re-dhe-_fare-po-vjen/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/edhe_htc_ka_probleme_me_antenen_tek_modeli_hd7/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/google_chrome_os_mund_te_prezantohet_te_marten/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/gaga_ku_e_ke_muzik_n/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/google_dhe_hollywood_nje_e_ardhme_e_mundshme/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/wikileaks_tani_ruan_dokumentet_n_nj_bunker_te_james_bondit/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/joerg_simon_flet_per_kosoven_dhe_fedoran/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/e-ardhmja-e-mac_-gpu-te/20%Always2012-05-14 08:42
https://pcworld.al/nderpehet-sherbimi-i-domainit-wikileaks_org/20%Always2012-05-14 08:43
https://pcworld.al/ibm_nje_hap_me_afer_cipave_superior/20%Always2012-05-14 08:43
https://pcworld.al/fillojn_dergesat_e_hp_slate_500/20%Always2012-05-14 08:43
https://pcworld.al/mcafee_evitoni_te_qenit_cak_i_wikileaks/20%Always2012-05-14 08:43
https://pcworld.al/ushtris_kineze_i_kerkohet_qe_te_jete_me_aktive_ne_cyber-siguri/20%Always2012-05-14 08:43
https://pcworld.al/google_chrome_perfiton_me_shume_hise_nga_tregu_i_shfletuesve/20%Always2012-05-14 08:43
https://pcworld.al/iphone_4_edhe_ne_shqiperi_permes_eagle_mobile/20%Always2012-05-14 08:43
https://pcworld.al/amazon_ia_keput_kabllot_wikileaks-it/20%Always2012-05-14 08:43
https://pcworld.al/eagle_mobile_shperblen_abonent_t_me_udhetim_drejt_evropes/20%Always2012-05-14 08:43
https://pcworld.al/nielsen_android_dhe_iphone_barabarte_te_kerkuar/20%Always2012-05-14 08:43
https://pcworld.al/internet_explorer_6_drejt_shuarjes/20%Always2012-05-14 08:43
https://pcworld.al/hakohet_depoja_softuerike_e_fondacionit_p_r_softuer_t_lir/20%Always2012-05-14 08:43
https://pcworld.al/vodafone_nj_hap_m_af_r_sjelljes_s_teknologjis_3g_n_shqip_ri/20%Always2012-05-14 08:43