XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/automjetet_q_komunikojn_s_shpejti_n_mesin_ton/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/intel-gjen-leshim-serioz-ne-sandy-bridge-fillon-menjehere-me-riparimet/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/hp-ne-prishtine-blini-produkte-origjinale/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/android-del-para-symbian-it/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/ndikimi-i-platformes-se-mbyllur-i-kompanise-apple/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/twitter-me-i-shpejte-se-cnn/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/facebook-perballe-komunizmit/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/ipv4_drejt_fundit/20%Always2012-06-05 23:57
https://pcworld.al/cio_u_flet_it_lider_ve_shqiptar/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/office-2010-sjell-perfitime-rekorde-per-microsoft/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/si_u_ndal_qasja_n_internet_n_egjipt/20%Always2019-01-06 16:35
https://pcworld.al/samsung_shet_2_milion_galaxy_tab/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/pamjet-e-para-nga-android-3-0-honeycomb/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/microsoft-shiti-8-milion-kinect-brenda-60-diteve/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/atomic_games_prezanton_titullin_e_ri_breach/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/razer-prezanton-miun-black-edition-deathadder/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/vodafone_albania_prezanton_oferta_t_reja_p_r_sh_rbimin_e_interne/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/pse-duhet-te-kujdeseni-per-https-ne-facebook-ose-ne-uebfaqe-tjera/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/blizzard-ende-ka-nje-klient-te-world-of-warcraft-per-linux/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/nokia-nuk-po-kendellet-serish-paraqet-rezultate-te-dobeta/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/pese-te-arrestuar-per-sulmet-e-nderlidhura-me-wikileaks/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/permiresoni-menjehere-kete-vecori-te-llogarise-suaj-ne-facebook/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/paraqitet-logo-e-android-3-0-honeycomb/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/msi_prezanton_laptop_t_ri_me_intel_sandy_bridge/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/facebook_hedh_posht_thashethemet_p_r_nj_celular/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/sony_thot_se_pajisjet_e_ardhshme_portabile_do_t_jen_vet_m_me_wi/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/hp_me_nj_tjet_r_event_n_prishtin/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/will_i_am_drejtor_kreativ_pran_intel/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/haker_t_thyejn_llogarin_e_mark_zuckerberg/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/shqip_ria_pritet_t_implementoj_taksa_t_reja_n_sektorin_e_telekom/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/injoroni-porosite-e-marra-ne-facebook-per-te-thirre-911/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/twitter-leshon-vecorine-e-re-te-lidhjeve/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/a-po-behen-testime-per-video-biseda-ne-facebook/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/google-blen-plaftormen-per-porosi-me-ze-saynow/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/schmidt-deshiron-te-qendroje-ne-google-edhe-per-10-vite/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/google-planifikon-vitin-e-punesimit-me-te-madh-ne-historine-e-vet/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/ipko_ofruesi_num_r_nj_i_sh_rbimeve_t_internetit_n_kosov/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/vodafone_albania_b_n_thirrje_p_r_riciklim_t_celular_ve_t_p_rdoru/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/p_rdorni_usb_p_r_t_instaluar_windows_7_edhe_n_nj_netbook/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/app-store-merr-nje-llogari-ne-twitter/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/25-e-skedareve-te-shkarkuar-nga-the-pirate-bay-jane-te-pavertete/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/paraqiten-specifikat-e-plota-rreth-hp-topaz-webos/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/pc_me_ftohje_vertikale_nga_digital_storm/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/sikletet-e-prefiksit-al/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/one_fillon_me_projektin_e_riciklimit_t_celular_ve_n_maqedoni/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/arrin_n_60_mij_numri_i_konsumator_ve_t_regjistruar_pran_ipko-s/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/filmi-the-social-network-seshte-i-vertete/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/uebfaqja-qe-ju-sfidon-te-mos-beni-gje-per-2-minuta/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/motorola-xoom-do-te-dale-ne-shkurt/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/bartni-skedaret-nga-shfletuesi-ne-telefonin-android/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/open_source_tregon_fuqit_e_v_rteta_t_apple_tv/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/apple_app_store_arri_n_10_miliard_shkarkime/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/cisco-raporton-caqet-e-reja-te-cyber-krimit/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/verizon-iphone-4-kushton-50-me-shume-se-att-iphone-4/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/mozilla-ndepret-shtesen-per-skype/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/femijet-udheheqin-kompjuteret-me-mire-se-bicikletat/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/teknologjia_e_hp_mundeson_kreativitetet_te_jashtezakonshem/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/hp_pastron_bordin_e_drejtor_ve/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/raporte_t_reja_rreth_psp2/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/pas_sulmit_trapster_paralajm_ron_10_milion_p_rdorues/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/shba_po_mendon_p_r_rrug_t_men_ura_q_vetvetiu_shkrijn_bor_n/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/larry-page-behet-ceo-ne-google/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/angry-birds-pritet-te-behet-seri-e-animuar/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/gmail-raportohet-si-sherbim-i-ngadalshem/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/statistike-google-perballe-rrjetit-facebook/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/si-fitoi-rrjeti-facebook-1-86-miliarde-dollare-ne-vitin-2010/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/google_docs_do_t_p_rfitoj_lexues_t_nuzik_s/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/67_e_p_rdoruesve_t_facebook_kan_pranuar_spam_n_vitin_2010/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/nintendo_3ds_do_t_kushtoj_250_dollar/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/apple_paraqet_rezultate_t_fuqishme_n_t_hyra_dhe_shitje/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/cfare_ka_steve_jobs/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/a_ka_apo_s_ka_privat_si_n_facebook/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/hp-e-sfiduar-nga-produktet-false/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/statistika-per-enciklopedine-wikipedia-gjate-10-viteve/20%Always2014-11-10 18:17
https://pcworld.al/paraqiten_fotografit_e_para_t_tablet_ve_t_hp_palm/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/hp_prezanton_mund_sit_e_reja_t_magazinimit_n_prishtin/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/fuqizoni-voip-dhe-videot-ne-rrjetin-tuaj/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/it-certifikimet-qe-perbejne-ndryshim-per-biznesin-tuaj/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/marreveshja-i-jep-fund-mosbesimit-ndaj-google/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/wikileaks-mori-te-dhena-nga-llogarite-bankare-zvicerane/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/facebook-mori-gati-5-te-perfitimeve-nga-reklamat-ne-shba/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/loja-e-nje-14-vjecari-ne-maje-te-shkarkimeve/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/facebook-zbulon-adresen-dhe-numrin-e-telefonit-te-perdoruesve/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/projekti_sartre_liron_ngas_sit_nga_detyra_e_drejtimit_t_automjet/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/panasonic_parqet_kamer_kompakte_me_aft_si_p_r_incizim_hd/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/steve_jobs_largohet_p_rkoh_sisht_nga_apple/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/haker_t_gjejn_nj_m_nyr_t_re_p_r_tu_futur_n_celularin_tuaj/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/vala_u_b_n_thirrje_konsumator_ve_p_r_regjistrimin_e_numrit/20%Always2015-11-08 14:50
https://pcworld.al/wikipedia-feston-dhjete-vjetorin-por-a-do-te-mbijetoje-edhe-nje-dekade-tjeter/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/10-vjetori-i-encliklopedise-wikipedia-shenohet-edhe-ne-prishtine/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/tablet_t_krahasuar_kok_m_kok/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/107_trilon_e-mail_jan_d_rguar_gjat_vitit_t_kaluar/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/n_na_tep_r_e_z_n_me_facebook_harron_f_mij_n_dhe_ai_vdes/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/mesojani-te-tjereve-teknologjine/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/nj_kafene_ofron_ipad_n_vend_t_gazetave_p_r_shfletim_t_lajmeve/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/shitja_e_loj_rave_n_r_nie_por_xbox_sh_non_shitje_rekorde_n_vitin/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/pes-2011-gati-per-windows-phone-7/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/apple_app_store_af_r_10_miliard_shkarkimeve/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/berisha_kritikon_operator_t_e_telefonis_mobile_n_shqip_ri/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/firefox_4_do_t_jet_gati_n_fund_t_shkurtit/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/hp_webos_tablet_me_9_shkurt/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/sony-paraqet-lcd-5-incesh-qe-montohet-ne-aparate-dslr/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/n_analiz_littebigplanet_2/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/numri-i-perdoruesve-te-internetit-ne-kosove-dhe-shqiperi-po-rritet/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/android-kalon-apple-si-udheheqes-ne-rrjetin-e-marketingut/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/ipad_2_do_t_paraqitet_n_prill/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/wikipedia_gati_p_r_t_festuar_10_vjetorin/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/vibrant_4g_celulari_m_i_shpejt_nga_t-mobile/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/google_translate_p_r_android_p_rfiton_opsion_t_ri/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/kinect-tani-mund-te-kontrolloje-flash-dhe-silverlight/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/haker_t_sulmojn_ueb_faqen_e_top-channel/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/sony_padit_hakeret_e_ps3-it/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/u-leshua-aplikacioni-i-playstation-per-iphone-dhe-ipad/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/takimet-telefonike-ne-levizje-me-ipad/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/facebook-paguajti-8-5-milione-dollare-per-fb-com/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/e-ardhmja-e-gimp-fjale-zyrtare-nga-zhvilluesit/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/metapad-mund-te-zevendesoje-microsoft-notepad/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/iphone_4_edhe_zyrtarisht_n_shitje_tek_verizon_wireless/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/shba-lider-per-shperndarjen-e-spamit/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/myspace_redukton_stafin_gati_p_rgjysm/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/ndalet_shitja_e_llogarive_t_hakuara_t_itunes_n_kin/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/kina_premton_luftimin_e_pirateris/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/ipko-e-digitalb-sjellin-ne-kosove-transmetimet-ne-high-definitio/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/pc-world-albanian-janar-2011/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/nintendo_e_shqet_suar_p_r_shitjen_e_3ds-it/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/demonstrohet_versioni_i_p_rdit_suar_i_windows_phone_7/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/ringjallet-pjesemarrja-ne-ces-2011/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/sali-berisha-bene-video-thirrjen-e-pare-permes-3g/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/vodafone_nis_nga_tirana_p_rhapjen_e_teknologjis_3g/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/industria-it-ne-kosove-me-potencial-te-jasht_zakonshem/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/olpc-tabletat-do-te-dalin-ne-vitin-2012/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/tableta-me-e-shpejte-ne-bote/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/microsoft-ben-marreveshje-me-arm-ndahet-nga-intel/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/me_te_miret_e_ces_2011/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/facebook_nuk_do_t_mbyllet_m_15_mars_2011/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/facebook-sulmohet-nga-my-1st-sttus/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/kinect-do-te-paraqitet-edhe-per-pc/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/apple-arnon-nje-leshim-sigurie-ne-os-x/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/gjyqesia-amerikane-kerkon-informata-te-llogarise-se-wikileaks-ne-twitter/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/mbushesit-e-telefonave-do-te-standardizohen-ne-vitin-2011/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/ces_2011_ubuntu_i_jep_shk_lqim_laptop_ve_t_nufront/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/ces-2011-ford-debuton-automjet-teresisht-elektrik/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/llogarit_e_hakuara_n_itunes_vazhdojn_t_shiten_n_kin/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/produktet-me-interesante-te-ces-2011-deri-tani/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/google-paraqet-motorola-xoom-si-rival-te-apple-ipad/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/mangesite-e-mac-app-store/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/google-street-view-theu-ligjet-ne-korene-jugore/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/apple-leshon-dyqanin-mac-app-me-me-shume-se-1000-aplikacione/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/ces-2011-sony-prezanton-kamere-te-fuqishme-3d/20%Always2012-05-14 08:40
https://pcworld.al/minitube-nje-rruge-e-re-per-te-shikuar-video-ne-youtube-mac-dhe-linux/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ces_2011_ideapad_slate_starton_betej_n_n_tregun_e_tablet_ve/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ces-nje-panair-qe-nuk-duhet-anashkaluar-nga-mediet/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ces_2011_128gb_n_xhep/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ces_2011_htc_evo_shift_n_mesin_e_celular_ve_t_par_4g/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ces_2011_samsung_zhvillon_ram-in_e_par_ddr4/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ces_2011_shfaqen_modifikuesit_e_kompjuter_ve/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ces_2011_hp_paralajm_ron_netbook_me_teknologji_fusion_t_amd-s/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ces_2011_toshiba_me_3dtv_pa_syze/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/500000-perdorues-i-japin-wikipedia-s-16-milione-dollare/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/aplikacioni-per-android-dergon-porosi-ne-vendin-e-gabuar/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/interneti-kalon-televizionin-si-burim-kryesor-per-adoleshentet/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/wordpress-sfidon-blogeret-qe-te-postojne-cdo-dite-ne-vitin-2011/20%Always2012-11-19 16:09
https://pcworld.al/metro-home-sjell-pak-windows-phone-7-ne-desktopin-tuaj/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/google-ka-gjasa-do-te-ofroj-sistem-per-pagesa-mobile/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ces_2011_nvidia_shpalos_ueb_faqe_p_r_3d_video_dhe_imazhe/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ndahet-motorola/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ces_2011_microsoft_do_t_debutoj_windows_tv/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/hakeret-futen-ne-rrenjet-e-playstation-3/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/profilet_e_facebook_ndihmojn_n_z_nien_e_nj_hajduti/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ie_humbet_s_rish_pjes_marrje_tregu/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/9-uebfaqe-per-tu-vizituar-ne-vitin-2011/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/bittorrent-arrin-ne-100-milione-perdorues-aktive/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/hp_e_sfiduar_nga_produktet_false/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/arrin-gjenerata-e-dyte-e-procesoreve-te-intel/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/pse-temperatura-e-trupit-te-njeriut-eshte-37-shkalle-celsius/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/ces-2011-lenovo-pergatit-thinkpad-te-rinj/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/samsung-shet-10-milion-celulare-galaxy-s/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/google-dhe-tabletet/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/detaje_t_reja_rreth_ipad_2/20%Always2012-05-14 08:41
https://pcworld.al/world-of-warcraft-takon-kinect-in/20%Always2012-05-14 08:41