XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/lista-e-uebfaqeve-te-hakuara-maqedonase-nga-shqiptaret/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/apple-do-te-shpalos-ipad-te-ri-me-2-mars/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/shqiptaret-hakojne-uebfaqet-maqedonase/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/intimitet-goxha-i-bukur-pretty-good-privacy-pgp/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/trojani-bankar-ve-ne-shenjester-edhe-celularet-me-windows-mobile/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/microsoft-arnon-vrimen-ne-antivirusin-e-vet/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/nintendo-3ds-leshohet-ne-japoni/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/motorola-ankohet-kunder-prodhuesit-tivo/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/hakeri-shkruan-nje-virus-per-mac-te-lehte-per-perdorim/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/ne-detaje-motorola-xoom/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/zhvendosni-anash-tabet-ne-firefox/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/mozilla-ka-leshuar-versionin-e-dymbedhjete-beta-te-firefox-4/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/kina-bllokon-qasjen-ne-rrjetin-profesional-linkedin/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/ipad-ka-93-te-tregut-te-tableteve/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/google-bene-ndryshime-per-te-denuar-faqet-me-kualitet-te-dobet/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/apple-prezanton-macbook-pro-te-rinj/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/intel-shpalos-teknologji-te-re-per-transferim-te-te-dhenave/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/hp-sjell-laptop-te-rinj-ne-treg/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/trojan-i-ri-per-vjedhje-te-llogarive-bankare-online/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/leshohet-versioni-i-ri-i-firefox-4-per-android/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/ngarkoni-ne-shume-faqe-vetem-duke-vendosur-skedaret-ne-firefox/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/nga-1-marsi-tarifat-e-komunikimit-per-30-me-lire-ne-shqiperi/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/spellbook-afron-bookmarket-ne-google-chrome/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/google-po-synon-me-shume-ngjarje-sportive-live-ne-youtube/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/mit-opencourseware-feston-10-vjetorin-synohet-zgjerimi-i-edukimit-te-hapur/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/instituti-gap-dergon-sqarim-shtese-pas-reagimit-te-ipko-se/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/12-shenja-qe-tregojne-se-ju-jeni-te-dhene-pas-so-linux/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/microsoft-ndalon-open-source-ne-windows-phone/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/sex-com-eshte-adresa-me-e-shtrenjte-ne-bote/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/xerox-prezanton-printer-te-rinj-dedikuar-bizneseve-te-vogla-dhe-te-mesme/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/windows-7-service-pack-1-eshte-gati-per-shkarkim/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/ipad-2-do-te-prezantohet-me-2-mars/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/dragon-age-2-demo-gati-per-shkarkim/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/mitsubishi-shpalos-92-inc-3d-cinema-tv/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/ipko_sqaron_me_detaje_shtes_raportin_e_institutit_gap/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/freelancer-com-leshon-plaftorma-te-reja/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/motorola-xoom-tani-ka-reklamen-ne-youtube/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/libreoffice-merr-10000-dollare-brenda-dites/20%Always2013-01-21 11:51
https://pcworld.al/lideret-me-te-pasur-te-industrise-se-teknologjise/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/nje-qytetar-i-egjiptit-pagezon-vajzen-e-tij-me-emrin-facebook/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/google-po-planifikon-ndryshime-radikale-ne-chrome/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/xoom-ne-treg-me-24-shkurt/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/google_do_t_investoj_miliona_dollar_tjer_n_youtube/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/tekniku-nga-yahoo-i-zhgenjyer-me-flickr/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/cfare-i-ndodhe-domeinit-ly-kur-libia-ndal-internetin/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/produktet-me-te-permendura-ne-mobile-world-congress-2011/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/vezhgim-i-versionit-beta-te-shfletuesit-google-chrome/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/a-po-ju-shqetesojne-shoket-tuaj-ne-facebook/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/vlc-shenon-10-vjetorin/20%Always2012-10-19 08:30
https://pcworld.al/vjollca-cavolli-flet-per-pjesemarrjen-e-stikk-ne-cebit-2011/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/xhakli_n_mesin_e_ligj_ruesve_t_konferenc_s_login_2011/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/hapni-formatet-pdf-me-google-chrome/20%Always2013-01-14 10:36
https://pcworld.al/a-ia-vlejti-mobile-world-congress/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/p_rpar_sit_e_3g-s_p_r_bizneset_shqiptare/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/google-docs-shton-perkrahje-per-photoshop-e-autocad/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/toshiba-tablet-do-te-quhet-antares/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/rrofsh-sa-malet-steve-jobs/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/per-here-te-pare-ne-kosove-mbahet-tedxprishtina-2011/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/nokia-po-vezhgon-tregjet-ne-zhvillim-e-siper/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/cka-u-prezantua-ne-panasonic-convetion-2011/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/microsoft-office-2010-edhe-ne-shqip/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/twitter-deshiron-te-dije-arsyen-e-moskalimit-ne-new-twitter/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/sony-eshte-duke-pregatitur-nje-tablet-per-video-lojera/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/social-media-day-ne-shkup/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/obama-do-te-takohet-me-zuckerberg/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/iphone-4-u-emerua-si-celulari-me-i-mire-i-vitit/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/teknologjia-3g-tashme-mberrin-edhe-ne-qytetin-e-durresit/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/panasonic_lason_linja_t_reja_t_produkteve_p_r_vitin_2011/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/ipko-biseda-pa-pagese-per-nje-muaj-me-numrin-e-preferuar/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/symantec-sjelle-siguri-per-ndermarrjet/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/inprivate-browsing-per-internet-explorer-9/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/microsoft-tregon-lidhjen-ne-mes-te-windows-phone-7-dhe-kinect/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/zanafilla-e-temave-me-interesante-ne-twitter/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/patenta-nga-apple-meton-te-skanoje-dokumentet/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/shihni-se-cfare-versioni-te-sistemit-ubuntu-keni/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/debutimi-i-iphone-nano-po-afrohet/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/twitter-nga-fillimi-deri-tani/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/7-arsye-qe-duhet-te-mirren-parasysh-per-firefox-4/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/ipko-sjell-oferte-te-shkelqyer-per-diten-e-te-dashuruarve/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/intel-thote-qe-meego-do-te-vazhdoje-perpara/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/iphone-ka-nje-dobesi-te-madhe-ne-siguri/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/po-behet-nje-palester-e-xhunglles-ne-internet/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/revolucioni-digjital-percjelle-nga-afer-doreheqjen-e-presidentit-te-egjiptit/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/shfaqen-risi-ne-faqet-e-rrjetit-facebook/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/fuqia_totale_procesorike_e_bot_s_sht_sa_truri_i_nj_njeriu/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/kapitullon_nokia_strategjia_e_re_quhet_windows_phone_7/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/ipko-po-regjistron-mbi-5-mije-konsumatore-ne-dite/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/eagle-mobile-shpall-arsimin-si-prioritet-te-pergjegjesise-sociale-per-2011-en/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/kuba-do-te-perfitoje-internet-3000-here-me-te-shpejte/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/celularet-e-mencur-po-shiten-me-shume-se-pc-te/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/pse-google-e-facebook-deshirojne-te-blejne-twitter-in/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/shpejtohet_shitja_e_ptk-s/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/facebook-messages-gati-per-te-zene-vendin-e-e-mail/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/hp-do-te-sjelle-webos-edhe-per-laptop-dhe-netbook/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/hp_sfidon_ipad-in_me_tabletin_e_ri_touchpad/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/hp-shpalos-dy-celulare-te-rinj-me-webos-2-1/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/pavilion_nuk_shitet_zyrtarisht_n_kosov/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/hp_rifreskon_linj_n_pavilion/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/dell-shpalos-tablet-me-windows-paraqiten-edhe-produkte-tjera/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/pajisjet_mobile_jan_fronti_i_ri_malware/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/google-nderon-autorin-e-famshem-jules-vernes/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/android_2_4_do_t_paraqitet_n_prill_em_rtimi_mbetet_gingerbread/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/ipko_me_drejtor_t_ri/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/haker_t_futen_n_rrjetin_e_nasdaq/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/ambasadori-i-fedora-s-nga-kosova-merr-pjese-ne-fosdem-2011/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/pirateria_financon_nj_kartel_meksikan_t_drog_s/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/si_t_krijoni_edhe_ju_torrenta/20%Always2019-02-21 15:58
https://pcworld.al/iphone-4-me-ngjyre-roze-nga-amosu-couture/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/server-te-mencur-per-te-gjetur-dhe-bllokuar-sulmet-botnet/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/chrome_9_i_rregullon_pun_t_me_webgl_dhe_chrome_instant/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/atdhe_net_pushtohet_nga_forcat_policore/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/policia_shqiptare_arreston_4_falsifikues_t_kartelave_bankare/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/gjenerata-e-ardhshme-e-malware-trashegimtare-e-zeus-dhe-spyeye/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/icann-shperndane-adresat-e-fundit-ipv4/20%Always2012-06-05 23:57
https://pcworld.al/bllokimi-i-internetit-do-ti-kushtoje-shtrenjte-egjiptit/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/kosova-me-perfaqesim-ne-cebit-2011/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/kujdes-nga-porosite-qe-merrni-ne-facebook-chat/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/google-paraqet-android-market/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/organizoni-lajmet-nga-twitter-ne-celularin-tuaj/20%Always2012-05-14 08:39
https://pcworld.al/se-shpejti-vlc-per-android/20%Always2012-10-19 08:31
https://pcworld.al/google_ndihmon_protestuesit_n_egjipt/20%Always2012-05-14 08:39