XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/hp-sjelle-perkrahje-per-google-cloud-print-tek-printeret-e-afte-per-eprint/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/google-po-pergatit-nje-aplikacion-mobil-per-njohje-te-fytyres/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/google-me-sistem-te-ri-te-marketingut-brenda-gmail/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/kansas-eshte-fituesi-i-rrjetit-super-te-shpejte-te-google/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/google-1-si-pergjigjie-ndaj-butonit-like-ne-facebook/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/si-te-kontrolloni-kompjuterin-tuaj-me-ze/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/firefox-4-ne-celular-me-i-shpejt-se-ie-ne-kompjuter/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/msi-paraqet-nje-laptop-ultra-te-holle-te-quajtur-x370/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/besfort-guri-shpalos-doracakun-open-street-map-krijoni-harten-tuaj/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/ipad-ne-ndermarrje-3-brenga-te-medha-ende-ne-skene/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/windows-phone-do-te-kaloje-iphone-ne-vitin-2015/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/ndaloni-pirjen-e-duhanit-permes-android-it/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/chrome-os-mund-te-paraqitet-ne-qershor-te-ketij-viti/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/firefox-4-paraqitet-edhe-per-platformen-android/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/htc-evo-3d-do-te-paraqitet-edhe-ne-evrope/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/nokia-sndalet-se-akuzuari-serish-apple/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/cisco-blen-newscale/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/krijuesi-i-java-s-kalon-ne-google/20%Always2012-09-08 08:01
https://pcworld.al/permiresoni-problemin-me-internet-ne-ubuntu/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/silicon-vally-ne-kerkim-te-inxhiniereve-te-softuerit/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/cyber-kriminelet-vene-ne-shenjester-sekretet-e-korporatave/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/ipad-2-shitet-teresisht-edhe-ne-tregjet-nderkombetare/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/wwdc-2011-ka-gjasa-te-koncentrohet-vetem-ne-softuer/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/facebook-ka-gjasa-te-punesoje-nje-ish-zyrtare-te-presidentit-obama/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/bashkethemeluesi-i-twitter-emerohet-drejtor-ekzekutiv/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/firefox-4-launch-party-edhe-ne-prishtine/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/produktiviteti-ne-ipad-3-aplikacione-qe-duhet-ti-keni/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/facebook-questions-4-gjera-qe-duhet-ti-keni-parasysh-para-se-te-filloni/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/albvision-po-kerkon-punetore-te-rinj/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/facebook-prezanton-facebook-questions/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/red-hat-verteton-se-open-source-eshte-i-mire-per-biznes/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/gjendja-para-dhe-pas-leshimit-te-shfletuesit-firefox-4/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/leshohet-linux-zenwalk-linux-7-0/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/bing-zgjeron-vecorite-e-kerkimit-social/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/tripadvisor-sulmohet-nga-hakeret/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/microsoft-paguan-7-5-milion-dollare-per-adresa-ipv4/20%Always2012-06-06 13:22
https://pcworld.al/yahoo-ju-ofron-pergjigjie-te-castit/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/xperia-x10-do-te-perfitoje-android-2-3-gingerbread/20%Always2012-12-14 15:11
https://pcworld.al/publikohen-shifrat-dhe-planet-e-sharepoint/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/si-te-ndalni-llogarine-tuaj-qe-te-mos-perfshihet-ne-reklamat-ne-facebook/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/lightworks-softueri-per-video-editime-profesionale/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/analize-e-firefox-4/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/msi-shpalos-laptopin-per-gejmere-gx680/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/vjen-microsoft-windows-intune/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/shpallen-finalistet-per-imagine-cup/20%Always2013-03-18 08:49
https://pcworld.al/vjen-wi-fi-certified-revolucion-per-hotspote/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/microsoft-me-cloud-privat-dhe-risi-tjera-gjate-vitit-2011/20%Always2012-05-14 08:05
https://pcworld.al/kembengulja-eshte-celesi-i-suksesit/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/kujdes-me-certifikimet/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/ipad-2-paraqitet-ne-shitje-ne-25-shtete-tjera/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/apple-konfirmon-largimin-e-zhvilluesit-te-os-x-bertrand-serlet/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/firefox-4-shkarkohet-me-shume-se-5-milion-here-brenda-24-oreve-te-para/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/twitter-behet-5-vjec-shkon-prej-0-ne-140-milion-cicerima-ne-dite/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/prapaskenat-e-cio-s-kuptimi-i-zgjidhjeve-ne-pako/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/npd-konsumatoret-po-pelqejne-celularet-me-ekrane-me-te-medha/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/samsung-paraqet-te-riun-galaxy-tab-8-9/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/linkedin-arrin-ne-100-milion-perdorues/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/njesia-kompjuterike-kuantike-paralajmeron-nje-te-ardhme-te-fuqishme/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/bujqet-kineze-shesin-prodhimet-e-tyre-online/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/google-chrome-imun-ndaj-vrimes-ne-flash/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/shkencetaret-zbulojne-thjerrez-per-mikroskop-3d/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/me-ne-fund-leshohet-firefox-4/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/microsoft-serviceos-dicka-pas-windows-8/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/dallga-e-telekomunikimit-5-milione-zyra-shtepiake-deri-me-2015/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/websense-shqyrton-shitjen/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/att-blen-t-mobile-per-39-miliarde-dollare/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/sipas-google-kina-po-perzihet-me-gmail/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/keta-jane-laptopet-e-pare-me-sandy-bridge-me-dy-berthama/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/sony-po-pergatit-vaio-me-chrome-os-dhe-gpu-te-jashtme/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/ndihmoni-ne-dizajnimin-e-lajmerimit-per-ubuntu-11-04/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/10-shkarkime-pa-pagese-dhe-te-domosdoshme-per-kompjtuerin-tuaj/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/si-te-perdorni-nje-ikone-tjeter-per-google-chrome/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/cia-factbook-perditesohet-edhe-me-kosoven/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/paraqiten-detaje-te-tabletit-te-toshiba-s/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/o2-lanson-sherbimet-3g-mbi-spektrin-2g-ne-britanine-e-madhe/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/sulmohet-sistemi-rsa-securid/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/perdorimi-i-wi-fi-mund-te-ngadalesoje-shkarkimet-per-30/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/amazon-ne-lufte-cmimesh-me-google/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/ie9-pese-ndryshimet-per-te-cilat-duhet-te-kete-kujdes-cdo-cio/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/ie9-arrin-2-35-milion-shkarkime-vetem-per-24-ore/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/youtube-leshon-nje-kanal-per-te-ndihmuar-japonezet/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/android-me-i-shpejte-se-ios/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/mike-tyson-ndihmon-kunder-varshmerise-nga-angry-birds/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/llaptopi-me-i-holle-dhe-me-i-ndritshem-nga-samsung/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/samsung-lanson-pajisjen-galaxy-player/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/mashtruesit-po-shfrytezojne-japonine-si-karrem/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/bill-cinton-rithekson-mbeshtetjen-per-icann/20%Always2012-06-05 23:58
https://pcworld.al/google-do-te-testoje-sistemin-e-pagesave-nfc/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/visa-do-te-sfidoje-sherbimin-paypal/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/facebook-like-me-fitimprures-sesa-cicerimat-e-twitter/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/microsoft-ie9-eshte-shkarkuar-27-here-brenda-sekondes/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/hp-shpalos-printerin-e-pare-42-inc-color-inkjet-web-press/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/facebook-asgjeson-virtualizimin-synon-mikroserveret-e-intel/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/hp-del-nga-hija-e-hurd-shikon-drejt-cloud/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/twitter-shton-mundesine-always-use-https/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/vetem-58-e-cicerimeve-vijne-nga-aplikacionet-zyrtare/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/statistike-80-e-femijeve-nen-5-vjec-perdorin-internetin-cdo-jave/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/bllokoni-miun-dhe-tastieren-me-keyfreeze/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/apple-shtyne-debutimin-e-ipad-2-ne-japoni/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/njesia-argetuese-zune-pershendetet-prej-tregut/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/veshjet-e-futbollisteve-perfitojne-teknologji-te-avancuar-monitorimi/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/microsoft-lanson-versionin-e-plote-te-ie9/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/bordi-i-hp-synon-rritje-te-dividendes-vjetore/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/energjia-dhe-transporti-pas-termetit-fusin-ne-telashe-it-prodhuesit-japonez/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/termeti-japonez-mund-te-godas-prodhimin-dhe-cmimet-e-gjysmepercuesve/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/pc-world-albanian-mars-2011/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/shitjet-e-ipad-2-jane-rritur-ne-mas-te-madhe-nga-bleresit-e-rinj/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/windows-phone-7-marketplace-arrin-ne-10000-aplikacione/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/cryo-octane-edp-ws-shenon-rekord-te-ri-te-performances/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/fuduntu-14-9-mbeshtetje-per-flash-10-2-dhe-chromium-9/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/lajmet-po-lexohen-me-shume-online-sesa-ne-gazeta/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/ngjarjet-ne-japoni-do-te-ndikojne-edhe-ne-tregun-e-pajisjeve-teknologjike/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/att-ofron-sherbime-falas-ne-treg/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/ne-japoni-jane-demtuar-shume-kabllo-nendetare/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/cfare-thone-per-ipad-2/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/firmat-e-medha-u-ofrojne-pervoje-biznesi-punetoreve-te-it-se/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/google-circles-nje-tjeter-rrjet-shoqerimi/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/facebook-e-twitter-gjejne-perdorim-te-gjere-ne-japoni/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/pse-internet-explorer-9-nuk-mund-te-behet-i-pari/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/si-te-percillni-termetin-ne-japoni/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/tani-ka-lidhje-edhe-per-numra-telefonike-ne-gmail/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/google-dhe-platformat-lokale-te-gatshme-per-ti-ndihmuar-japonise/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/call-of-duty-black-ops-loja-me-e-shitur-ne-histori-te-shba-se/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/shba-paralajmeron-per-rrezik-nga-mashtrime-te-reja-ne-internet/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/outsourcing-te-fokusohet-ne-teknologjine-cloud/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/hp-zgjeron-sherbimet-per-monitorimin-e-energjise-dhe-emetimit-te-karbonit/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/motorola-xoom-nuk-po-shitet-aq-sa-duhet/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/tre-vjet-me-eagle-mobile/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/linkedin-lanson-sherbimin-e-ri-linkedin-today/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/perditesimi-per-windows-phone-7-mund-te-vonohet/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/mozilla-paraqet-firefox-4-0-rc/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/pese-arsye-pse-ju-duhet-te-perdorni-internet-explorer-9/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/a-mund-te-mposhtni-nje-kompjuter/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/shpejtoni-instalimin-e-sistemit-ubuntu/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/kinect-arrin-ne-10-milion-njesi-te-shitura/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/gmail-shton-vecorine-per-filtra-te-mencur/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/amd-lanson-kartele-te-re-grafike-me-dy-gpu/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/apple-paraqet-ios-4-3-para-afatit-te-parapare/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/xhakli-merr-pjese-si-ligjerues-ne-tedxwarsaw/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/peerindex-lanson-nje-vecori-te-re/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/pajisja-shume-e-madhe-touchscreen/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/testoni-shpejtesine-e-internetit-dhe-shijoni-dizajnin-e-ri-te-speedtest-net/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/google-paraqet-nje-version-te-ri-te-chrome/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/hakeret-infiltrojne-ministrine-e-financave-te-frances/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/nokia-fillon-bisedimet-me-stafin-e-saj-ne-finlande/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/warner-bros-do-te-ofroje-filma-permes-facebook/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/pse-liria-ne-politike-ka-rendesi-ne-lirine-e-sofuterit/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/ubuntu-11-10-do-te-quhet-oneiric-ocelot/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/marreveshja-nokia-microsoft-peshoi-1-miliard-dollare/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/hakeret-shqiptar-iu-kunderpergjigjen-sulmeve-te-hakereve-serb/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/angry-birds-do-te-debutoje-edhe-ne-facebook/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/hp-omni-pro-110-eshte-produkti-i-ri-per-biznese/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/microsoft-po-perpiqet-qe-te-permiresoje-kerkimin-ne-bing/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/google-orienton-perdoruesit-larg-trafikut/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/mozilla-po-pergatit-debutimin-e-firefox-4-rc/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/universum-me-metoda-te-reja-bashkekohore-te-edukimit-ne-kosove/20%Always2012-05-14 08:06
https://pcworld.al/kina-vendi-prej-nga-buruan-sulmet-ddos-ndaj-wordpress/20%Always2012-11-19 16:05
https://pcworld.al/sipas-analisteve-ipad-2-do-te-mbaje-apple-si-kryesues-ne-treg/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/apple-shet-me-shume-se-1-milion-macbook-air/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/virusi-tweet-viewer-perhapet-ne-twitter/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/microsoft-deshiron-qe-te-mos-perdoret-internet-explorer-6/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/google-do-te-ndaloje-gizmo5-me-3-prill/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/shikoni-ne-youtube-vetem-duke-mbajtur-miun-siper/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/shtyhet-afati-i-regjistrimit-te-numrit/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/cebit-samsung-prezanton-nje-lcd-transparent/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/ipad-2-vs-xoom-cilin-me-e-ble/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/ska-windows-8-per-tablet-deri-me-2012/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/bing-arrin-me-afer-google-tani-eshte-i-dyti/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/google-deshiron-te-evitoje-fragmentimin-e-android/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/samsung-ipad-2-do-te-jete-i-veshtire-per-tu-arritur/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/operatori-plus-vazhdon-sjelljen-e-ofertave-atraktive-per-tregun-shqiptar/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/balkanitpartner-afer-debutimit-te-katalogut-te-ri-per-vitin-2011/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/vodafone-albania-shperblene-konsumatoret/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/wordpress-goditet-nga-nje-sulm-i-fuqishem-ddos/20%Always2012-11-19 16:07
https://pcworld.al/ipad-2-do-te-uzurpoje-70-te-tregut-te-tableteve/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/google-zgjidh-problemet-me-gmail/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s-ii-me-nivida-tegra-2-eshte-produkt-i-vertete/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/mozy-paraqet-aplikacion-te-ri-sinkronizimi/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/fortune-e-vlereson-gjigantin-apple-me-titullin-e-me-te-admiruarit/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/duke-nukem-forver/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/ptk-rrite-te-hyrat-ndane-dividende-prej-40-milione-euro/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/sulmohet-tregu-i-aplikacioneve-per-android/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/ambasadori-vilson-mirdita-viziton-stenden-e-kosoves-ne-cebit-2011/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/ky-eshte-ipad-2-me-i-holle-dhe-me-i-lehte-ekrani-i-njejte/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/unicef_inovations_lab_kosovo/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/apple-paraqet-versionin-e-dyte-te-ipad/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/apple-100-milione-iphone-jane-shitur/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/sistemi-i-ri-i-komenteve-ne-facebook/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/apple-vendos-qe-te-zbuloje-ipad-2-me-apo-pa-steve-jobs/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/interviste-me-besfort-gurin-autorin-e-librit-open-street-map-krijoni-harten-tuaj/20%Always2012-07-06 13:03
https://pcworld.al/microsoft-planifikon-te-demonstroje-tablet-me-windows-8-ne-qershor/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/apple-po-planifikon-iphone-me-te-lire/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/lenovo-prezanton-laptop-qe-dirigjohet-nga-syri/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/malware-ne-aplikacione-legjitime-te-android/20%Always2012-05-14 08:07
https://pcworld.al/haxha-nderohet-me-mirenjohje-nga-personat-me-aftesi-te-kufizuar/20%Always2012-05-14 08:07