XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/ndertoni-kompjuterin-tuaj-me-teknologji-te-ndjeshme-ne-prekje-pjesa-4/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/uebfaqet-me-gjera-te-jashteligjshme-paraqesin-nje-reklame-kunder-piraterise/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/android-kryeson-me-aplikacione-pa-pagese/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/flisni-ne-facebook-chat-nga-windows-live-messenger-dhe-hotmail/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/si-te-krijoni-nje-system-restore-point-ne-windows-7/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/hakeret-qe-sulmuan-psn-po-shesin-informatat-e-vjedhura/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/martesa-mbreterore-theu-rekorde-te-transmetimit-online/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/copypaste-kosova-sot/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/me-ne-fund-zbardhet-iphone-4/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/institucionet-qeveritare-dhe-perkrahja-qe-mund-te-ofroje-hp/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/si-te-perdornimosperdorni-pershpejtimin-harduerik-ne-firefox-4/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/eksperimente-te-jashtezakonshme-laserike-ne-evropen-lindore/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/themeluesit-e-youtube-marrin-delicious/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/krijoni-skedaret-pdf-nga-cdo-dokument/20%Always2013-01-14 10:35
https://pcworld.al/interneti-mbase-eshte-duke-e-mbytur-token/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/ne-prishtine-do-te-mbahet-fedora-15-release-party/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/steve-jobs-apple-iphone-nuk-pergjon-perdoruesit/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/baza-e-google-per-te-dhenat-rreth-vendndodhjeve-te-rutereve/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/nvidia-po-pergatit-teknologjine-optimus-per-desktop-pc/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/origin-prezanton-te-fuqishmin-eon17-s/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/haluci-po-vjen/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/fillon-shitja-e-versionit-te-bardhe-te-iphone-4/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/james-cameron-thote-se-3d-po-zhvillohet-fale-lojerave/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/60-mije-euro-laptopa-per-kuvendaret-e-rinj-te-kosoves/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/ndertoni-kompjuterin-tuaj-me-teknologji-te-ndjeshme-ne-prekje-pjesa-3/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/google-ofron-rruge-me-te-mire-per-te-bartur-google-videot-ne-youtube/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/ndryshimet-ne-mes-te-perdoruesve-te-pc-se-dhe-mac-ut/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/audi-ka-adhuruesit-me-te-angazhuar-ne-facebook/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/shikimi-i-gjate-i-televizionit-mund-te-rrezikoje-zemren-e-femijeve/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/ushtria-amerikane-zgjedh-android-per-smartphone/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/ne-analize-hp-probook-4520s/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/huwaei-e-panasonic-mund-ti-bashkohen-platformes-meego/20%Always2012-12-24 09:15
https://pcworld.al/profitet-e-apple-per-cerekun-e-pare-te-jashtezakonshme/20%Always2012-05-19 08:37
https://pcworld.al/sony-ercisson-prezanton-celularin-e-pare-walkman-me-android/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/si-te-mos-lejoni-qe-iphone-juaj-te-ju-pergjoje/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/twitter-percjell-facebook-un-duke-i-fshehur-cicerimet/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/ja-sesi-vidhet-iphone-4-ne-prishtine/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/panasonic-lumix-dmc-s3-zgjidhje-e-mire-dhe-e-lire/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/obama-takohet-me-autoritetet-e-rrjetit-facebook/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/kercenimet-e-sigurise-ndaj-facebook-dhe-android-ne-rritje/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/iphone-5-do-te-paraqitet-ne-treg-gjate-shtatorit/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/trustport-me-nje-sukses-tjeter-ne-testime-te-antiviruseve/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/iphone-po-ju-vezhgon/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/ptk-pa-kod-kushton-me-lire/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/u-mbajt-ne-tirane-konferenca-enterprise-day-2011/20%Always2012-05-14 08:00
https://pcworld.al/kujdes-gjate-shkarkimit-te-softuereve-te-lire/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/ja-se-si-te-shnderroni-nje-disk-nga-fat32-ne-ntfs/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/llaptopet-nga-kogan-vijne-se-bashku-me-ubuntu-11-04/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/ne-treg-tastiera-e-vertete-shqipe/20%Always2019-02-08 22:36
https://pcworld.al/kujdes-se-cka-ruani-ne-dropbox/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/apple-padite-samsung-un/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/panasonic-me-nje-tjeter-konference-ne-budapest/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/robotet-futen-brenda-nderteses-se-reaktorit-ne-fukushima/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/tableti-hibridi-i-asus-shitet-teresisht-ne-britani-te-madhe/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/shtetet-afrikane-sfidojne-produktet-e-falsifikuara/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/internet-explorer-10-vetem-per-windows-7-dhe-windows-8/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/arnimi-i-microsoft-per-office-ka-dobesi/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/5-ueb-aplikacione-te-thjeshta-qe-do-te-ju-kursenin-kohe/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/ndertoni-kompjuterin-tuaj-me-teknologji-te-ndjeshme-ne-prekje-pjesa-2/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/skype-per-android-ka-nje-leshim-te-rende-ne-siguri/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/ios-4-3-2-nuk-shpeton-nga-jailbreak/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/ne-prishtine-mbahet-firefox-4-release-party/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/samsung-galaxy-2-tre-here-me-i-shpejte-se-origjinali-galaxy-s/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/ipko-ofron-mundesine-e-blerjes-se-sherbimeve-permes-telefonit-mobil/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/stikk-anetare-e-bordit-industrial-te-fiek-ut/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/fbi-stopon-punen-e-botnetit-coreflood/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/apple-mund-te-prodhoje-nje-hdtv/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/apple-pergatit-vecorine-e-mospergjimit-ne-safari/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/login-systems-organizon-ne-tirane-enteprise-day-2011/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/popullariteti-i-ipad-ndikon-ne-uljen-e-kerkesave-per-pc/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/shnderroni-formatet-e-fonteve/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/auk-it-festival-2011-me-15-dhe-16-prill-ne-prishtine/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/hp-lanson-dy-modele-te-reja-te-serise-se-fuqishme-elitebook/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/robotet-serish-do-te-luajne-futboll-ne-prishtine/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/7-vegla-te-nevojshme-per-twitter/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/apple-leshon-final-cut-pro-x/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/kujdes-nga-mashtrimet-e-fundit-ne-facebook/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/pc-world-albanian-prill-2011/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/a-mund-te-blejne-kriminelet-online-gjesende-pa-pagese/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/robonaut-2-perfiton-kamere-3d-nga-panasonic/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/msi-prezanton-kartele-te-re-grafike-n560gtx-ti-hawk/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/windows-7-tejkalon-xp-ne/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/si-te-filloni-programet-se-bashku-me-fillimin-e-ubuntu-s/20%Always2012-09-26 12:36
https://pcworld.al/lajmet4626-ministri-agani-vizitoi-uniceff-inovation-lab-html/20%Always2013-02-19 19:45
https://pcworld.al/koncepti-i-ri-nga-mercedes-ka-nje-tablet-pc-ne-brendi/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/ubuntu-11-04-beta/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/si-te-fikni-kompjuterin-pa-suste-dhe-pa-shutdown-ne-linux/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/ndertoni-kompjuterin-tuaj-me-teknologji-te-ndjeshme-ne-prekje-pjesa-1/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/hakeret-shqiptare-sulmojne-disa-uebfaqe-serbe-2/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/google-mundeson-kycjen-e-shume-llogarive-ne-te-njejten-kohe/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/best-buy-ndal-perkohesisht-shitjen-e-ipad-2/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/facebook-sfidon-google-me-qendra-te-hapura-te-te-dhenave/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/linkedin-me-aplikacion-zyrtar-per-android/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/paypal-ne-shqiperi-me-ne-fund-plotesisht-funksional/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/shitjet-e-celulareve-te-mencur-po-vazhdon-me-rritje/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/konkurrenca-ne-treg-percaktor-i-cmimit-te-ptk-se/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/75-vjecarja-qe-ndali-internetin-per-ore-te-tera/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/twitter-permireson-kerkimin/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/twitter-ridizajnon-serish-faqen-e-saj-kryesore/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/si-te-permiresoni-faqen-e-kompanise-suaj-ne-facebook/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/facebook-lanson-faqe-per-gazetare/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/ipko-e-raiffeisen-bank-me-marreveshje-te-re/20%Always2013-03-21 15:22
https://pcworld.al/me-nuk-do-te-kete-cd-falas-per-ubuntu/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/riktheni-te-dhenat-e-humbura-me-minitool-power-data-recovery/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/sipas-rrjetit-twitter-gjermania-eshte-shteti-me-i-lumtur/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/ja-sesi-te-testoni-platformen-android-brenda-windows-it/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/symantec-cyber-sulmet-e-perqendruara-ne-rritje/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/obama-do-te-diskutoje-per-ekonomine-ne-facebook/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/twitter-po-synon-dicka-si-facebook-pages/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/artmotion-paralajmeron-sherbime-superiore/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/kosova-e-shqiperia-vazhdojne-te-jene-tregje-strategjike-per-panasonic/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/mozilla-publikon-shtesat-qe-ngadalesojne-shfletuesin-firefox/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/kerkoni-skedaret-sipas-madhesise-dhe-dates-ne-windows-7/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/detaje-te-reja-rreth-windows-8/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/4-prill-1975-bill-gates-dhe-paul-allen-formojne-nje-partneritet-te-vogel/20%Always2012-10-23 09:57
https://pcworld.al/shitjet-e-macbook-air-po-vazhdojne-te-jene-te-fuqishme/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/qasje-ilegale-ne-te-dhenat-e-konsumatoreve-te-disa-kompanive-ne-shba/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/kqz-ja-e-shqiperise-pranon-35-kompjutere-nga-osce-ja/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/ligjeruesi-i-sfk10-shperblehet-nga-richard-stallman/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/8-rruge-se-si-ndermarrjet-mund-te-ndihmojne-komunitetet-per-softuer-te-hapur/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/revolucioni-i-ri-kompjuterik/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/kerkimi-i-drejtperdrejte-nga-shiriti-i-adreses-ne-firefox/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/5-video-lexuesit-me-te-mire-per-mac/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/mijera-ueb-faqe-te-infektuara-si-pasoje-e-nje-sulmi-sql/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/facebook-ka-mbi-250-milion-perdorues-mobil/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/nokia-publikon-teresisht-kodin-burimor-te-symbian/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/paraqiten-detajet-jozyrtare-te-hp-elitebook-2760p/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/ipko-me-nje-forme-te-re-te-shperblimeve/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/apple-shqyrton-mundesine-e-investimit-ne-kosove/20%Always2012-05-14 08:01
https://pcworld.al/firefox-5-i-gatshem-per-shkarkim/20%Always2012-05-14 08:01