XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/ipko-foundation-ne-kerkim-te-organizatoreve-te-inovacionit-digjital/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/imagine-cup-2012-se-shpejti-mirepret-konkurrentet-e-rinj/20%Always2013-03-18 08:48
https://pcworld.al/tirana-qender-takimi-per-bizneset-shqiptare-te-industrise-se-it-se/20%Always2012-11-22 10:29
https://pcworld.al/myspace-shitet-per-35-milion-dollare/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/ie-10-vazhdon-rrugetimin-neper-testime/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/wordpress-behet-me-i-sigurte/20%Always2012-11-19 15:58
https://pcworld.al/ndertoni-me-lehtesi-ueb-faqe-per-celulare-google-ka-zgjidhje/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/google-serish-sfidon-facebookun-kesaj-radhe-me-google/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/video-lojerat-sipas-shkences/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/si-ta-mirembani-windows-in/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/hakeret-krakeret-dhe-e-ardhmja-e-internetit/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/turntable-na-ktheu-shpinen/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/paraqiten-dyer-te-pasme-ne-shtojcat-per-wordpress/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/fshehni-rrjetin-facebook-brenda-nje-kornize-ne-excelbook/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/google-ju-mundeson-vezhgimin-e-identitetit-tuaj-online/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/facebook-lidh-10-te-popullsise-se-botes/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/behuni-pjese-e-floss-kosova/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/5-libra-elektronike-falas-dhe-mesime-per-sql/20%Always2012-09-14 07:53
https://pcworld.al/nevoja-per-liri-ne-internet/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/hakeret-morren-2-7-milione-dollare-nga-citigroup/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/ne-shkup-fillon-startup-weekend/20%Always2012-11-10 12:02
https://pcworld.al/kryeni-veprime-ne-android-pa-e-prekur-ate/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/a-i-ka-rrjeti-facebook-me-shume-se-750-milione-perdorues/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/pastroni-telefonin-tuaj-android-me-1-click-cleaner/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/galaxy-s-ii-perballe-motorola-droid-bionic/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/ceo-i-amazon-ndihmon-ne-ndertimin-e-nje-ore-10000-vjecare/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/twitter-do-te-mund-te-vendos-promoted-tweets-per-tu-pare-vazhdimisht/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/policia-e-danimarkes-propozon-ndalim-te-anonimitetit-ne-internet/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/nokia-sea-ray-i-pari-me-mango/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/nje-video-leshues-me-dizajn-te-ri-per-youtube/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/gmail-per-ios-shton-vecorine-per-freskim-me-terheqje-poshte/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/peerindex-arrin-ne-45-milion-profile-te-vezhguara/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/tragjedia-e-quajtur-nokia-n9/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/toshiba-shpalos-modelin-e-ri-dx1215-all-in-one/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/tani-edhe-like-1-per-facebook/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/fshini-programet-me-klikim-te-djathte-ne-mi/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/facebook-me-ambicie-te-reja-do-te-vazhdoje-ku-e-la-myspacei/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/dergoni-fotografite-nga-facebook-tek-ata-te-cilet-sjane-ne-facebook/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/fjalekalimet-me-te-perdorur-ne-iphone/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/pamjet-e-para-publike-te-nokia-n9/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/kompjuteri-k-behet-superkompjuteri-me-i-shpejte-ne-bote/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/instaloni-firefox-5-ne-ubuntu/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/icann-mundeson-domene-te-reja/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/eurot-e-holandes-pajisen-me-qr-code/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/sega-sulmohet-nga-hakeret/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/terra-per-ipad-shton-mbeshtetje-per-twitter-facebook-dhe-instagram/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/hapni-menyne-ne-ubuntu-duke-perdorur-susten-windows/20%Always2012-09-26 12:34
https://pcworld.al/facebook-one-ups-send-button-shton-mundesine-per-porosi/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/kur-duhet-te-formatizoni-nje-kompjuter-qe-ka-windows/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/shikoni-peshkaqenet-nga-shtepia-juaj/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/obama-do-te-filloje-te-ciceroje-ne-twitter-nga-llogaria-barackobama/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/kampionati-boteror-vendos-rekord-te-ri-ne-twitter/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/top-4-betejat-per-pirateri-ne-internet/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/shkarkoni-falas-tere-bibloteken-e-national-academies-press/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/google-ofron-vegel-per-menaxhimin-e-emrit-online/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/turntable-shkund-skenen-muzikore-virtuale/20%Always2012-08-24 09:47
https://pcworld.al/iphone-5-ekran-qoshem-qoshe/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/policia-britaneze-perdor-lazer-3d-per-aksidentet/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/facebook-ne-shtator-do-te-ofroje-lajme/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/cia-gov-u-rrezua-nga-lulzsec/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/si-arriten-hakeret-qe-te-vjedhin-mbi-200000-llogari/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/gmail-dhe-google-calendars-mirepriten-me-disa-perditesime/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/arianit-dobroshi-ti-promovojme-lirite-autoriale/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/valve-ofron-disa-tituj-pa-pagese/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/google-chrome-12-me-vecori-te-reja/20%Always2012-05-31 12:03
https://pcworld.al/llaptop-i-ri-macbook-2020/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/antivirusi-fals-ve-ne-cak-firefoxin/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/aplikacioni-qe-ju-mundeson-te-beni-thirrje-nga-ipad/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/shkarkoni-video-nga-me-shume-se-300-uebfaqe/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/microsoft-download-manager-si-menaxhues-i-shkarkimeve-ne-windows/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/policia-turke-arreston-32-individe-te-lidhur-me-anonymous/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/tableta-nga-toshiba-thrive-tani-mund-te-porositet/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/the-pitchers-fitues-te-startup-live-prishtina/20%Always2012-12-14 15:31
https://pcworld.al/ndalni-ose-leshoni-funksionet-lehtesisht-ne-windows-me-manage-it/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/ta-kuptojme-google-chrome-os/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/si-ka-bere-interneti-revolucion-ne-edukim-statistike/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/perdorni-emailin-per-ti-mesuar-te-tjeret-se-si-te-punojne-me-ju/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/11-vegla-ne-google-docs-qe-do-te-rrisin-prodhimtarine-tuaj/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/cfare-bejne-indianet-ne-internet/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/google-maps-percjell-transportin-publik/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/si-te-fshini-nje-llogari-prej-cfaredo-ueb-faqeje/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/uebi-social-po-vret-ueb-faqet/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/google-i-rikthehet-iniciatives-per-ruajtje-te-ambientit/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/spanja-kap-hakeret-qe-sulmuan-rrjetin-e-kompanise-sony/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/motorola-paraqet-telefonin-e-ri-photon-4g/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/startup-live-casting-prishtina-me-11-e-12-qershor/20%Always2012-12-14 14:51
https://pcworld.al/chrome-12-me-mbrojtje-dhe-pershpejtim-harduerik/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/ja-se-si-te-shkruani-shkronjen-e-dhe-c-shpejt-dhe-lehte/20%Always2019-02-08 22:29
https://pcworld.al/nje-ne-kater-hakere-eshte-fbi/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/google-me-afer-kosoves-hap-zyre-ne-kroaci/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/anonymous-paralajmeron-nato-n-mos-u-ngaterro-me-ne/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/richard-stallman-ebook-et-jane-duke-sulmuar-lirine-tone/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/fituesit-e-cmimeve-ne-2011-apple-design-awards/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/mozilla-paraqet-nje-alternative-ndaj-chrome-os/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/facebook-shtrine-me-tej-teknologjine-e-njohjes-se-fytyres/20%Always2012-11-26 12:19
https://pcworld.al/komentimi-ne-wordpress-com-nga-llogarite-ne-facebook-dhe-twitter/20%Always2012-11-19 16:00
https://pcworld.al/ja-se-cfare-duhet-te-dini-per-mac-os-x-lion/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/edhe-twitter-me-konkurrent/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/microsoft-dhe-facebook-perballe-apple-dhe-twitter/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/apple-shpalos-icloud-dhe-versione-te-reja-te-mac-os-x-dhe-ios/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/hakeret-sulmojne-faqen-e-bashkepunetorit-te-fbi-se/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/e3-2011-konferenca-e-microsoft/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/microsoft-do-te-sjelle-tv-ne-xbox-360/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/apple-me-e-mire-se-microsoft-dhe-intel-se-bashku/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/ndiqni-e3-nga-shtepia-juaj-permes-turtle-beach-dhe-livestream/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/loja-e-radhes-star-trek-gjate-veres-se-vitit-2012/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/suspendohet-studenti-per-shkak-te-postimeve-satirike-ne-youtube/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/prishtina-ciceron/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/shtoni-stilin-e-paraqitjes-se-kohes-dhe-dates-ne-ekranin-hyres-ne-windows-7/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/apple-puneson-hakerin-e-sistemit-per-lajmerime-ne-ios/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/twitter-shton-permbajtje-te-re/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/ne-siri-ndalet-interneti/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/windows-8-cka-qysh-tek/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/kosova-do-te-marre-pjese-ne-mozilla-balkans-meet-up/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/85-1-e-cicerimave-nuk-permbajne-linka-apo-fotografi/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/youtube-shton-permbajten-e-creative-commons-ne-video-editor/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/ja-se-si-te-shkembeni-skedaret-me-mundesi-te-madhesive-te-pakufizuara/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/detaje-te-reja-ne-lidhje-me-titullin-e-radhes-transformers/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/organizata-boterore-e-shendetesise-telefonat-celulare-mund-te-rrisin-rrezikun-nga-kanceri/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/nje-ne-tete-perdorues-shfleton-me-chrome/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/titulli-i-radhes-nga-frakton-quhet-bubrreci/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/shkenca-thote-ju-ne-te-vertete-mund-ti-ndiqni-vetem-150-perdorues-ne-twitter/20%Always2019-01-15 11:21
https://pcworld.al/twitter-do-te-leshoje-kerkimin-e-cicerimave-per-fotografi-dhe-video/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/wikipedia-ndikon-ne-ngritjen-e-cilesise-se-edukimit-ne-kanade/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/loja-e-re-nga-zynga-per-strategji-luftarake/20%Always2012-05-14 07:59
https://pcworld.al/twitter-shton-susten-per-percjellje-te-uebfaqeve/20%Always2012-05-14 07:59