XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/facebook-do-te-paguaj-hakeret-qe-gjejne-gabime/20%Always2012-05-14 07:35
https://pcworld.al/dropbox-si-open-source/20%Always2012-05-14 07:35
https://pcworld.al/ubisoft-riaktivizon-drmn-per-tu-ruajtur-nga-pirateria/20%Always2012-05-14 07:35
https://pcworld.al/permiresoni-jetegjatesine-e-baterise-se-llaptopit/20%Always2012-05-14 07:35
https://pcworld.al/sinkronizimi-vetem-priority-inbox-ne-gmail-per-android/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/samsung-shpalos-modelin-e-ri-galaxy-r/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/ata-qe-kane-ipad-jane-me-te-lumturit/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/laptopet-me-te-mire-per-muajin-korrik-2011/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/arrestohen-piratet-dixhitale/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/ilustrim-i-perdoruesve-te-twitter-dhe-flickr-ne-bote/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/font-i-vecante-i-frymezuar-nga-mahatma-gandi/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/fail-whale-per-google/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/a-jane-me-budallenj-perdoruesit-e-ie/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/panasonic-paraqet-projektorin-e-pare-full-hd-3d/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/android-kryeson-ne-tregun-per-smartphone/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/ea-quan-3dn-te-deshtuar/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/groupon-ne-foursquare/20%Always2013-01-30 12:06
https://pcworld.al/htc-te-hyra-rekord-ne-cerekun-e-dyte/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/twitter-me-mundesi-per-kontrollim-prinderor/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/apple-me-i-pasur-se-sa-qeveria-amerikane/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/printimi-3d-revolucioni-i-ri/20%Always2012-10-19 07:34
https://pcworld.al/tjere-te-arrestuar-ne-lidhje-me-lulzsec-anonymous/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/thashethemet-me-te-reja-rreth-produkteve-me-mollen-e-kafshuar/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/twitter-fillon-me-implementimin-e-cicerimave-te-promovuara/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/hacktivity-2011-kete-vit-edhe-me-madheshtore/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/sulmohet-kosova-sot-info/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/studim-celulari-nuk-shkakton-kancer/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/australiani-akuzohet-per-hyrje-te-paligjshme-ne-broadbend/20%Always2012-05-14 07:36
https://pcworld.al/cka-eshte-seo/20%Always2012-07-20 13:55
https://pcworld.al/23-vjecari-i-cili-nuk-paguhet-per-me-shume-se-500-ore-pune/20%Always2012-05-14 07:42
https://pcworld.al/stuxnet-mund-te-adoptohet-per-te-sulmuar-perendimin/20%Always2012-05-14 07:42
https://pcworld.al/mozilla-planifikon-te-konkurroje-kunder-apple-e-microsoft/20%Always2012-05-14 07:42
https://pcworld.al/shitja-e-celulareve-te-mencur-vazhdon-me-rritje/20%Always2012-05-14 07:42
https://pcworld.al/nje-hap-para-drejt-pajisjeve-te-padukshme/20%Always2012-05-14 07:42
https://pcworld.al/chop-ju-lehteson-rishqyrtimin-e-kodit/20%Always2012-05-14 07:42
https://pcworld.al/google-trefishon-shpejtesine-e-butonit-1/20%Always2012-05-14 07:42
https://pcworld.al/windows-phone-mango-niset-drejt-prodhuesve/20%Always2012-05-14 07:42
https://pcworld.al/iphone-5-me-5-shtator/20%Always2012-05-14 07:42
https://pcworld.al/cdo-dy-minuta-tentim-sulmesh-kunder-ueb-faqeve/20%Always2012-05-14 07:42
https://pcworld.al/htc-deshiron-marreveshje-me-apple/20%Always2012-05-14 07:42
https://pcworld.al/microsoft-deshiron-te-ngroh-ndertesa-me-cloud-servere/20%Always2012-05-14 07:42
https://pcworld.al/10-keshilla-per-perdorues-te-rinj-ne-google/20%Always2012-05-14 07:42
https://pcworld.al/riktheni-dritaret-e-hapura-se-fundi-ne-firefox/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/baterite-e-apple-macebook-te-rrezikuara-ndaj-malware/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/apliko-per-pune-me-linkedin/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/samsung-gati-per-tia-zene-vendin-nokias/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/rim-do-te-heq-qafe-2000-punetore/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/startup-week-2011-mundesi-per-ndermarres-te-rinj-nga-kosova/20%Always2012-11-10 11:56
https://pcworld.al/ekspozohet-aplikacioni-sekret-i-facebook-per-ipad/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/angry-birds-paditet/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/5-dyqane-te-rreme-te-apple-ne-nje-qytet-kinez/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/ktheni-chatin-e-vjeter-ne-facebook/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/gjeni-pergjigjie-shpejt-dhe-lehte-ne-ubuntu/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/firefox-dhe-chrome-bllokojne-faqet-e-murdoch-ut/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/ku-ruhet-te-dhenat/20%Always2014-11-10 18:18
https://pcworld.al/shperthimi-ne-oslo-nxit-mashtrime-te-reja-ne-facebook/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/toyota-teknologji-parandaluese-ne-raste-aksidenti/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/impulse-technology-padit-microsoftin/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/lg-premton-hdtv-oled-55-inc/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/imazhe-nga-thjerreza-re-e-nikon/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/10-vjecari-qe-zhvilloi-nje-loje/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/cavez-udheheq-shtetin-me-twitter/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/bartni-skedaret-nga-dhe-ne-iphone/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/pcwa-speedwave-krahasoni-shpejtesine-tuaj-te-internetit-me-te-tjeret/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/acer-do-te-lansoje-laptop-me-nvidia-tegra/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/laser-i-dores-inspiruar-nga-iron-man/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/apple-del-para-nokias/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/se-shpejti-google-games/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/panasonic-paraqet-e-lexues-me-android/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/viber-flisni-dhe-dergoni-mesazhe-falas-me-smartphonein-tuaj/20%Always2013-05-11 08:30
https://pcworld.al/teknologjia-3d-demton-syte/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/gjeni-programet-qe-po-ua-ngarkojne-kompjuterin/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/mbrojeni-kompjuterin-me-avg-2011/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/interneti-me-i-madh-se-njerezimi/20%Always2014-11-10 18:18
https://pcworld.al/startup-weekend-battle-u-bene-thirrje-ndermarresve-te-rinj/20%Always2012-11-10 12:00
https://pcworld.al/seagate-ka-sjelle-ne-treg-52-milion-njesi/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/microsoft-permes-cloud-drejt-lojerave-sociale/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/organizoni-punet-tuaja-me-kete-aplikacion/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/anonymous-mbi-sekretet-e-natos-permendet-edhe-kosova/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/rritja-e-trafikut-ne-google-po-vazhdon/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/krijoni-infografika-me-visual-ly/20%Always2014-11-10 18:52
https://pcworld.al/gmail-ofron-thirrje-te-shumta-njekohesisht/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/lumix-dmc-ls5-kompakt-dhe-i-fuqishem/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/panasonic-paraqet-aparatin-e-ri-lumix-dmc-fz48/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/universiteti-apple/20%Always2014-11-10 18:17
https://pcworld.al/google-feston-ditelindjen-e-mendelit/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/google-njeh-kompjuteret-e-infektuar/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/apple-rifreskon-linjen-macebook-air/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/apple-mac-os-x-lion-gati-ne-app-store/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/kine-apple-fallc-store/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/edhe-lenovo-futet-ne-tregun-e-tableteve/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/apple-thyen-rekord-ne-te-hyra-shiti-cdo-ipad-te-prodhuar/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/postoni-ne-twitter-dhe-facebook-automatikisht-nga-google/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/bill-gates-do-te-rishpike-tualetet/20%Always2012-10-23 08:32
https://pcworld.al/aplikacioni-i-google-per-iphone/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/facebook-chat-nuk-ka-me-lidhje-me-chat/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/angry-birds-do-te-lansohet-edhe-ne-3d/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/fbi-ne-ndjekje-te-anetareve-te-anonymous/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/reklamat-ne-facebook-po-shtrenjtohen/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/lulsec-thyen-ueb-faqen-e-the-sun/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/autodesk-blen-sherbimin-pixlr/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/krijoni-libra-me-imazhet-tuaja-ne-instagram/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/intel-blen-kompanine-fulcrum-microsystems/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/sensor-te-rinj-e-me-te-avancuar-per-robot/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/gclient-si-klient-per-google/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/firefox-6-tani-mund-te-shkarkohet/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/anonymous-do-te-hap-rrjetin-e-vet-shoqeror/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/ie9-dominon-ne-bllokimin-e-malware/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/stacione-te-vogla-kreative-per-pritje-te-autobusit/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/apple-do-te-rifreskoje-linjen-e-monitoreve/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/qt-meetup-edhe-ne-prishtine/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/utorrent-do-te-jete-edhe-me-pagese/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/larry-page-google-ka-mbi-10-milione-perdorues/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/bejeni-kompjuterin-qe-te-flas/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/mesoni-me-shume-rreth-atyre-qe-po-u-dergoni-email/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/shba-ka-humbur-24000-sekdare-ne-nje-sulm-hakeresh/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/google-ku-jane-femrat/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/kinect-perdoret-ne-mjekesi/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/google-docs-tani-mbeshtet-edhe-rar-e-zip/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/android-market-arrin-ne-250000-aplikacione/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/edhe-nje-rrjet-social-radhen-e-ka-microsoft/20%Always2012-12-06 14:09
https://pcworld.al/twitter-ej-google-ju-1-miliard-ne-350-miliard/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/train-simulator-2012-paraqitet-me-23-shtator/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/deshironi-pergjigjie-kerkoni-ne-google/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/shitjet-e-lojerave-ne-sh-b-a-shenojne-renie-per-10/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/jugkoreani-padit-ndermarrjen-apple/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/lg-monitor-3d-pa-syze/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/artistja-deshiron-sy-teknologjik/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/mesojani-vetes-programimin/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/shitjet-globale-te-pcve-shenojne-rritje/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/lenovo-hedh-nje-laptop-nga-aeroplani/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/cisco-na-rikujton-sesa-i-madh-eshte-interneti/20%Always2012-06-06 14:18
https://pcworld.al/perdorimi-i-telefonave-te-mencur-per-njohjen-e-krimineleve/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/40-vjecari-nga-minesota-denohet-me-18-vite-burg/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-largohet-nga-google-plus/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/sony-paraqet-njesite-s1-dhe-s2/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/debuton-panasonic-toughbook-h2/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/facebook-gati-per-secilin-celulare/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/nokia-ndan-120-milion-dollare-per-fushat-te-re-marketingu/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/paypal-paralajmeron-perkrahje-per-nfc/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/si-ndryshoi-pamja-e-facebook-me-kalimin-e-kohes/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/blackberry-app-world-arrin-ne-1-miliard-shkarkime/20%Always2012-09-26 13:37
https://pcworld.al/20-vjet-me-infosoft-group/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/wunderlist-menaxhoni-projekte-me-lehtesi/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/terroristet-po-mundohen-qe-te-pushtojne-rrjetin-facebook/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/windows-xp-perkrahet-vetem-deri-ne-vitin-2014/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/truqe-per-google/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/shumica-e-laptopeve-me-procesor-kater-berthamesh/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/twitter-numeron-1-milion-aplikacione/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/cisco-po-planifikon-te-largoje-10000-punetore/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/25-preferojne-shfletim-online-me-celulare/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/google-po-rritet-priten-10-milion-perdorues/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/facebook-e-time-warner-bashkerisht-ne-mbrojtje-te-femijeve/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/anonymous-publikon-emaila-e-fjalekalime/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/nje-theme-per-ta-kthyer-blogun-ne-wordpress-si-google/20%Always2012-11-19 15:55
https://pcworld.al/defragmentizoni-skedaret-dhe-disqet-me-defraggler/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/3d-kamera-e-panasonic-ne-gjithesi/20%Always2012-08-13 13:49
https://pcworld.al/iphone-5-me-i-holle-e-me-i-shpejte/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/nje-afersi-e-madhe-ne-mes-te-google-dhe-qeverise-britaneze/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/delicious-pritet-qe-te-leshohet-gjate-ketij-viti/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/wordpress-tani-me-me-shume-se-50-milione-blogje/20%Always2012-11-19 15:56
https://pcworld.al/keshilla-per-te-mbajtur-faqen-tuaj-te-sigurte/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/vendosni-te-gjitha-rrjetet-shoqerore-ne-nje-vend-te-vetem/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/nderlidhni-rrjetin-google-dhe-facebook-ne-nje-vend/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/top-uebfaqet-me-te-vizituara-per-video-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/steve-ballmer-pret-shiritin-per-imagine-cup-2011/20%Always2013-03-18 09:18
https://pcworld.al/eric-schmidt-flet-per-suksesin-e-google/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/apple-me-nje-reklame-te-re-per-iphone-4/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/paraqiten-mashtrime-me-aplikacionin-per-video-thirrje-ne-facebook/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/panasonic-lanson-lumix-phone-p-05c/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/ne-prishtine-mbahet-fedora-15-release-party/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/ne-shtator-per-here-te-pare-ne-kosove-konference-per-dizajner/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/instagram-dhe-color-se-bashku-ne-instacolor/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/pajisjet-e-para-iphone-ne-hapesire/20%Always2012-07-06 13:07
https://pcworld.al/sot-ne-prishtine-do-te-mbahet-fedora-15-release-party/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/youtube-me-dizajn-te-ri/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/shkarkoni-te-gjithe-softueret-e-nevojshem-me-google-pack/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/kosovari-paguan-15-euro-per-1-mbps-bullgari-vetem-0-5-euro/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/google-arsyeton-shtimin-e-nje-apostrofi-ne-1s/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/mbreteria-e-bashkuar-shenon-rritje-te-shkarkimit-te-filmave-te-jashteligjshem-per-30/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/ktheni-te-gjitha-shkronjat-e-medha-ne-te-vogla-ne-safari/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/facebook-ne-partneritet-me-skype-sjell-mundesine-per-vide-thirrje/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/sulmohet-llogaria-e-paypal-per-mbreterine-e-bashkuar-ne-twitter/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/profilet-private-ne-google-do-te-fshihen-pas-dates-31-korrik-2011/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/nderroni-llojin-e-librit-tuaj-elektronik-me-hamster-ebook-converter/20%Always2012-05-14 07:43
https://pcworld.al/ipad-gjeneron-1-te-trafikut-boteror-ne-web/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/gartner-industria-e-lojerave-do-te-shpenzoje-74-miliard-dollare/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/zuckerberg-numer-nje-ne-google/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/top-dhjete-printeret-e-muajit-qershor-2011/20%Always2012-10-19 13:56
https://pcworld.al/zevendes-kryetari-amerikan-joe-biden-hap-llogari-ne-twitter/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/twitter-fillon-te-lejoje-dm-te-me-llogarite-e-verifikuara-pa-follow/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/galaxy-s-ii-33-milion-njesi-te-shitura-per-55-dite/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/google-deshiron-qe-ju-te-zgjidhni-probleme-dhe-te-fitoni-para/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/hakeret-sulmojne-vritet-obama/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/pako-te-reja-open-source-nga-intel/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/intel-mban-larte-shpresa-ne-konceptin-e-ri-ultrabook/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/microsoft-bing-ne-kerkim-te-marreveshjes-me-baidu/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/skandali-i-pare-per-google/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/picasa-perfiton-magazinim-pakufi-fale-google/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/facebook-pritet-te-shpalos-video-chat-te-fuqizuar-me-skype/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/kyocera-ftoh-ndertesat-me-teknologji-te-gjelber/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/zuckerberg-tani-vlen-18-miliard-dollare/20%Always2012-05-14 07:44
https://pcworld.al/godaddy-u-shit-per-2-25-miliard-dollare/20%Always2012-09-12 07:35
https://pcworld.al/wp-marketplace-arrin-ne-25000-aplikacione-ipad-ne-100000/20%Always2012-05-14 07:44