XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/rritet-spami-ne-tumblr/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/leshohet-google-reader-i-ri/20%Always2013-03-19 12:22
https://pcworld.al/kina-krijon-superkompjuter-te-vetin/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/openmargin-libra-elektronik-shoqeror/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/htc-jo-telefona-te-lire/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/google-wallet-bashkohet-me-sprint-dhe-samsung/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/ekrani-i-ipad-3-nje-sfide-teknike/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/anonymous-kunder-kartelit-kriminal-te-droges/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/siri-edhe-per-iphone-4-dhe-ipod/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/600000-sulme-ne-dite-ndaj-facebook/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/microsoft-shpalos-te-ardhmen-ne-vitin-2019/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/shfaqen-detaje-mbi-panasonic-gx1/20%Always2012-08-22 11:26
https://pcworld.al/perditesimi-i-ios-5-do-te-jete-shume-i-rendesishem/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/ja-se-si-te-instaloni-windows-8-nga-usb/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/ip-notebook-gjeni-dhe-ruani-ip-adresat-tuaja/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/revolucion-nga-nokia-telefon-elastik/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/kete-jave-ne-microsoft-nokia-office-dhe-apollo/20%Always2012-09-26 09:52
https://pcworld.al/frakton-me-nje-befasi-per-halloween/20%Always2012-05-14 07:25
https://pcworld.al/shfrytezoni-smartr-per-lajmet-tuaja-ne-ipad/20%Always2012-05-14 07:26
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-galaxy-s-ii-do-te-perfitoje-ice-cream-sandwich/20%Always2012-05-14 07:26
https://pcworld.al/firefox-dhe-bing-se-bashku/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/shkarkoni-dhe-instaloni-ne-cast-shume-programe-me-speed-install/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/jailbreaku-zyrtar-per-iphone-4s/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/rreziqe-te-medha-gjate-dites-ne-facebook/20%Always2014-11-10 18:19
https://pcworld.al/mbreti-eshte-rrezuar-samsung-tejkalon-apple/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/hp-thote-qe-ultrabooket-do-te-vijne-se-shpejti/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/blackberry-colt-do-te-jete-i-pari-me-bbx/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/ipad-ishte-dashur-te-kete-intel-atom/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/google-me-api-fillestare/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/bluetooth-smart-versioni-me-i-fundit-i-bluetooth-4-0/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/si-te-jeni-kompani-mediale/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/ipko-lanson-pakon-quatro-me-te-gjitha-sherbimet-e-komunikimit/20%Always2013-03-21 15:41
https://pcworld.al/nokia-me-shpresa-te-medha-per-rikthim/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/baba-i-ipod-krijon-ipodin-e-termostateve/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/google-leshon-aplikacion-per-te-humburit-ne-turqi/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/pcja-po-vdes-por-shume-shume-ngadale/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/bashkethemeluesi-i-sirit-largohet-nga-apple/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/albtelekom-mbeshtet-themelimin-e-qendres-protik/20%Always2013-04-30 09:47
https://pcworld.al/iranianet-lexonin-lajme-te-cenzoruara-nepermjet-google-reader/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/bllokadat-e-donacioneve-mund-te-detyrojne-mbylljen-e-wikileaks/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/apple-rifreskon-ne-heshtje-linjen-macbook-pro/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/bashkethemeluesi-i-siri-largohet-nga-apple/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/leshime-te-reja-sigurie-ne-blackberry/20%Always2012-09-26 13:26
https://pcworld.al/amigakit-e-sjell-amiga-n-ne-shekullin-21-me-nje-x1000-te-ri/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/hakeret-shqiptare-sulmojne-disa-uebfaqe-serbe/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/wikileaks-eshte-duke-mbetur-pa-para/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/rrjeti-i-pare-social-online-ne-shqip_-per-grate-shtatzana-edhe-p/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/albin-kurti-foles-ne-tedxvienna/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/fjalekalimi-i-ipad-me-ios5-nuk-eshte-i-sigurte/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/aplikacionet-e-javes-per-iphone-4s/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/ipod-feston-10-vjetorin/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/google-po-deshiron-te-bleje-yahoon/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/windows-phone-7-nje-vit-ne-treg/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/edicioni-i-radhes-i-barcamp-prishtina-me-27-tetor/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/zbehet-kryesimi-i-ipadit-te-apple/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/google-leshon-filmat-me-qira-per-android/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/hulu-per-nje-muaj-me-mbi-1-miliarde-video-reklama/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/kthejeni-androidin-ne-iphone/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/apple-po-pergatit-modele-te-reja-macbook-pro/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/xbox-next-do-te-lansohet-ne-vitin-2013/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/nje-ps3-hack-i-ri-po-del-ne-skene/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/bioware-shpalos-detajet-per-demon-e-mass-effect-3/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/mbeshtetje-pese-vjecare-per-versionin-desktop-te-ubuntu-12-04/20%Always2012-09-26 12:21
https://pcworld.al/pjeset-e-iphone-4s-kushtojne-188-dollare/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/changers-lanson-sistemin-solar-shoqeror/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/apple-vazhdon-me-rritje/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/linjat-e-autobuseve-te-prishtines-dalin-online/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/ptk-prezanton-veshjet-hasjane-ne-pulle-postare/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/samsung-nexus-me-android-4-0/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/te-drejta-reklamimi-ne-wordpress/20%Always2012-11-19 15:49
https://pcworld.al/wevideo-bashkohet-me-youtube/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/vala-50-per-qind-me-lire-me-shtetet-tejoqeanike/20%Always2015-11-08 14:49
https://pcworld.al/oferta-me-e-fundit-nga-primo/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/motorola/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/boldunderline-ne-kerkim-te-nje-front-end-developer/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/peter-sunde-bashkethemeluesi-i-the-pirate-bay-po-vjen-ne-prishtine/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/dyqane-rrobash-me-etiketa-rfid/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/kripa-mund-te-gjashtefishoje-kapacitetin-e-hard-diskut/20%Always2012-10-20 12:49
https://pcworld.al/brenda-sekondes-po-shiten-16-iphone-4s/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/deshton-privatizimi-i-ptk-se-procesi-nis-nga-fillim/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/rritja-e-apple-e-kushtezuar-nga-reklamat-e-google/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/microsoft-zyrtarizon-marreveshjen-me-skype/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/steve-jobs-dhe-shtate-rregullat-e-suksesit/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/amerika-lehteson-vizat-per-ndermarresit/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/justbeamit-shperndani-skedaret-edhe-nese-ska-mbaruar-ngarkimi/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/provojeni-sistemin-ubuntu-11-10-brenda-shfletuesit-te-uebit/20%Always2012-09-26 12:22
https://pcworld.al/fillon-gara-e-domain-eve-gtld/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/google-ka-mbi-190-milion-pajisje-te-aktivuara-me-android/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/mashtrime-te-reja-ne-twitter/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/david-cameron-nuk-do-te-mbyll-facebookun-asnjehere/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/street-fighter-x-tekken-do-te-paraqitet-me-6-mars/20%Always2012-05-14 07:30
https://pcworld.al/si-te-shtoni-nje-widget-ne-faqen-tuaj-wordpress/20%Always2012-11-19 15:53
https://pcworld.al/sony-ericsson-tejkalon-parashikimet/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/kalifornia-e-shpall-16-tetorin-si-dita-e-steve-jobs/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/libreoffice-te-behet-edhe-per-ueb-ios-dhe-android/20%Always2012-09-26 09:54
https://pcworld.al/iphone-4s-ka-512-mb-ram/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/pamjet-dhe-pershtypjet-e-para-mbi-iphone-4s/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/galaxy-nexus-do-te-paraqitet-me-19-tetor/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/mozillas-nuk-i-bene-pershtypje-test-i-microsoft/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/page-android-eshte-i-pandalshem/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/me-shume-se-1000-aplikacione-per-samsung-tv/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/hulu-nuk-do-te-shitet/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/sherbimi-seo/20%Always2012-07-20 13:43
https://pcworld.al/ska-me-google-rs/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/ne-shba-me-shume-telefona-se-njerez/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/gta-3-per-ios-dhe-android/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/windows-7-sistemi-operativ-numer-nje-ne-bote/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/vdes-dennis-ritchie-babai-i-c-dhe-unix/20%Always2012-06-05 15:33
https://pcworld.al/error-3200-per-kalim-ne-ios-5/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/eric-schmidt-regjistrohet-ne-google/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/leshohet-ubuntu-11-10/20%Always2012-09-26 12:24
https://pcworld.al/facebook-timeline-lansohet-me-19-tetor/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/apple-leshon-ne-perdorim-versionin-e-ri-ios-5/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/prezantohet-votimi-elektronik-rasti-i-kosoves/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/hakeret-shqiptar-po-fitojne/20%Always2012-05-27 14:25
https://pcworld.al/me-18-tetor-ne-tirane-mbahet-oracle-business-day-2011/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/kuvendi-i-kosoves-caku-i-radhes-i-hakereve-serb/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/perdoruesit-e-blackberry-serish-perjetojne-probleme/20%Always2012-09-26 13:30
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s-2-shpallet-celulari-i-vitit-nga-t3/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/zynga-paraqet-10-produkte-te-reja/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/dergoni-satelitin-tuaj-ne-gjithesi/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/privatizimi-i-ptks-ne-situate-te-veshtire/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/google-i-dergon-qeverise-amerikane-te-dhenat-e-nje-vullnetari-te-wikileaks/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/samsung-galaxy-tab-7-0-plus-mund-te-porositet/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/ubuntu-do-te-mbeshtes-arkitekturen-arm/20%Always2012-09-26 12:28
https://pcworld.al/lojerat-e-para-per-konzollen-vita-nga-sony/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/bllokohet-tregu-per-android-ne-kine/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/paraqiten-specifikat-e-galaxy-s-3/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/youtube-e-lenovo-bashkohen-per-te-transmetuar-eksperimente-shkencore/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/perkohesisht-lejohet-qasja-ne-disa-faqe-ne-iran/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/shitjet-e-iphone-4s-arrijne-ne-1-milion/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/mbetet-ne-dy-numri-i-te-interesuarve-per-blerjen-e-ptkse/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/300000-perditesime-statusi-cdo-minute-ne-facebook/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/ambiciet-e-reja-mobile-te-google/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/film-mbi-jeten-e-jobs/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/sulmohet-uebfaqja-e-novak-djokovic/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/40-vite-qe-kur-u-dergua-emaili-i-pare/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/aktivitet-nen-1-per-permbajtjen-ne-facebook/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/facebook-lanson-sherbim-universal-te-perkthimit/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/shtyhet-debutimi-i-nexus-prime/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/kush-eshte-lideri-teknologjik-i-radhes/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/ja-pse-iphone-gjithnje-do-te-kete-ekran-3-5-inc/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/tastierat-mekanike-a-duhet-ti-perdorni/20%Always2012-08-11 07:51
https://pcworld.al/ktheni-menyne-klasike-ne-ubuntu-11-10/20%Always2012-09-26 12:29
https://pcworld.al/jimmy-wales-ju-me-nuk-mund-te-na-e-mbyllni-gojen/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/vdekja-eshte-shpikja-me-e-mire-e-jetes/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/hakeret-serb-perfitojne-perkohesisht-qasje-ne-serverin-e-kompanise-kujtesa/20%Always2012-05-27 14:26
https://pcworld.al/paraqiten-specifikat-e-nexus-prime/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/prodhimi-i-iphone-4s-kushton-rreth-203-dollare/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/sony-afer-ndarjes-me-ericsson/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/amc-zyrtarisht-fitues-i-licences-3g/20%Always2014-01-28 10:10
https://pcworld.al/pelegrinazh-ne-paris-per-steve-jobsin/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/facebook-tani-ka-800-milione-perdorues/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/steve-jobs-nderroi-jete/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/microsoft-mund-te-blej-yahoon/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/google-lanson-youtube-ne-keni/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/shtetet-me-te-mira-per-biznes/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/theksoni-tekstin-ne-google-chrome/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/shnderrojeni-windows-7-ne-android/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/tablet-android-vetem-per-35-dollare/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/mbyllet-wikipedia-ne-itali/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/sali-berisha-internet-falas-per-qytetaret/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/microsoft-vret-lexuesin-zune/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/apple-iphone-4s-vs-samsung-galaxy-s-ii/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/studentet-thyen-rekord-shpejtesie-me-veture-elektrike/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/iphone-2g-3g-3gs-4-dhe-tani-iphone-4s/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/hapni-faqet-ne-https-me-firefox/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/ja-pse-dhe-si-te-krijoni-nje-system-restore-point-ne-windows-7/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/schmidt-google-nuk-do-ta-prish-punen-me-android/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/amazon-ne-humbje-me-secilin-tablet-qe-prodhon/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/kujdes-nga-email-mashtrues-per-iphone-5/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/facebook-ben-partneritet-me-websense/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/leshim_masiv_i_sigurise_ne_telefonat_e_htc/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/google-lanson-helicopter-view-per-google-maps/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/gears-of-war-3-3-milion-kopje-te-shitura-ne-javen-e-pare/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/shkarkojeni-falas-kete-dokumentar-per-teknologji/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/microsoft-security-essentials-gabimisht-largon-chrome-in/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/lironi-hapesire-ne-windows-nepermjet-shportes-se-riciklimit/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/mozilla-arnon-11-vrima-te-firefox/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/dyqani-i-pare-i-google-ne-londer/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/facebook-padite-nga-timelines-com/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/paraqitet-samsung-galaxy-tab-7-0-plus/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/lexoni-lajmet-me-feedly/20%Always2013-03-19 12:23
https://pcworld.al/si-te-kerkoni-skedare-ne-usb/20%Always2012-05-14 07:31
https://pcworld.al/chrome-ne-dhjetor-mund-te-kaloje-firefoxin/20%Always2012-05-14 07:31