XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/twitter-jashte-funksionit-per-90-minuta/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/uebi-i-aplikacioneve/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/urime-viti-i-ri-2012/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/samsung-shet-1-milion-galaxy-note-brenda-dy-muajve/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/projektuesi-i-iphone-nderohet-nga-mbreteresha-e-britanise-se-madhe/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/nintendo-nuk-e-mbeshtet-me-sopa-n/20%Always2012-09-17 06:59
https://pcworld.al/hakeret-publikojne-mijera-emaila-dhe-fjalekalime/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/ipad-3-me-dy-versione/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/celularet-me-te-mire-per-xhepin-tuaj-ne-vitin-2012/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/samsung-synon-te-shes-374-milion-celulare-ne-vitin-2012/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/lg-nuk-ndahet-se-promovuari-televizoret-e-saj-per-ces-2012/20%Always2012-05-18 20:37
https://pcworld.al/flosstalk-sjelle-betim-deven-ne-prishtine/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/android-ice-cream-sandwich-ne-tabletet-e-sony/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/dashuria-mes-microsoft-e-nokia-jo-edhe-aq-e-forte/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/iphone-4s-se-shpejti-edhe-ne-kine/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/ban-jo-me-500000-shkarkime/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/15-aplikacionet-mobile-me-te-mira-te-vitit-2011/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/apple-gjobitet-me-900000-euro-nga-italia/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/godaddy-zyrtarisht-nuk-e-mbeshtet-sopa-n/20%Always2012-09-12 07:34
https://pcworld.al/zhvilluesit-leshojne-sirin-e-ligjshem-per-ios-5/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/ptk-ja-shitet-ne-fund-te-vitit-2012/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/shtojca-clearly-edhe-per-firefox/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/apple-kryeson-google-zeitgeist-2011/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/mijera-domene-u-terhoqen-prej-godaddy/20%Always2012-09-12 07:38
https://pcworld.al/beni-faqen-me-te-popullarizuar/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/lg-premton-oled-hdtv-mahnites-per-ces-2012/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/padia-per-ate-qe-kush-e-zoteron-nje-llogari-ne-twitter-shkon-ne-gjykate/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/pajisje-te-reja-per-perpunim-optik-te-informacionit/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/apple-zbulon-planet-per-mbushje-te-baterise-me-hidrogjen/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/anonymous-thote-qe-ka-vjedhur-te-dhena-te-fshehta/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/barcelona-kampione-edhe-ne-google/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/shume-universitete-zgjedhin-google-apps-ne-vend-te-office-365/20%Always2012-10-08 11:32
https://pcworld.al/shkarkoni-dhjetera-programe-edukativo-arsimore-pa-pagese/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/shkarkoni-dhjetera-programe-edukativo-arsimore-pa-pagese-2/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/gjate-te-premtes-21000-domeine-u-larguan-nga-go-daddy/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/9-lojerat-me-deshperuese-te-vitit-2011/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/robot-me-koke-e-zemer-samsung/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/real-racing-2-debuton-ne-android/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/heroi-i-kosoves-enver-zymeri-ne-pulle-postare/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/godaddy-terheq-perkahjen-ndaj-sopas/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/vala-me-oferte-atraktive-per-festat-e-fundvitit/20%Always2015-11-08 14:49
https://pcworld.al/facebook-termi-me-i-kerkuar-dhe-faqja-me-e-vizituar-e-vitit-2011/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/google-i-paguan-mozilla-300-milione-dollare/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/lexoni-libra-falas-online-pa-pasur-nevoje-per-shkarkim/20%Always2019-02-12 12:46
https://pcworld.al/amd-paraqet-modelin-e-ri-radeon-hd-7970/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/idc-regjioni-i-adriatikut-po-kendellet/20%Always2012-10-12 17:05
https://pcworld.al/firefox-9-edhe-per-tabletet-qe-kane-android/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/fotoja-e-femijes-te-lidhur-ne-facebook-e-dergon-ne-gjykate/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/call-of-duty-modern-warfare-2-loja-me-varshmerishkaktuese/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/facebook-pajtohet-per-permiresim-te-tejdukshmerise-se-te-dhenave/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/microsoft-do-te-marre-pjese-vetem-edhe-ne-kete-ces/20%Always2012-05-18 20:29
https://pcworld.al/firefox-9-me-permiresime-te-mirepritshme/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/google-tani-numeron-700000-pajisje-te-aktivizuar-ne-dite/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/imigrantet-kane-themeluar-mbi-50-startups-ne-shba/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/hakeret-kinez-sulmojne-oden-ekonomike-amerikane/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/albtelecom-dhe-eagle-mobile-konfirmojne-mbeshtetjen-me-bursa-te-femijeve-jetime/20%Always2012-11-23 20:49
https://pcworld.al/perditesohet-kindle-per-ipad/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/eksplodon-punetoria-e-apple-ne-kine/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/facebook-me-sistem-te-ri-reklamash/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/mozilla-beri-kontrate-me-google-per-kerkime/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/aparat-shites-ne-versionin-2-0-shfaqet-ne-japoni/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/videot-me-te-shikuara-ne-youtube-ne-vitin-2011/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/telekomi-i-sllovenise-zgjeron-pranine-e-platformes-subex-per-tere-grupin/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/skyrim-vazhdon-te-udheheq-me-shitje/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/entuziazmi-per-battlefield-3-nuk-ka-te-ndalur/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/ibm-parashikon-smartphone-qe-lexojne-mendjet/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/pse-funksionon-perditesimi-i-heshtur/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/google-te-leshoje-nje-tablet-te-cilesise-se-larte/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/gjenerata-e-re-e-ipodeve/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/aplikacioni-per-android-tejkalon-aplikacionin-per-iphone/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/thirrje-falas-nepermjet-gmail-ne-sh-b-a-edhe-gjate-vitit-2012/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/iphone-4s-debuton-ne-21-shtete-tjera/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/facebook-do-te-padise-mark-zuckerbergun/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/bora-mberrin-edhe-ne-google/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/youtube-leshon-rrjet-te-vecante-per-shkolla/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/jetegjatesi-per-tu-cmuar-e-baterise-se-samsung-galaxy-nexus/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/onenote-per-ipad/20%Always2012-10-08 11:34
https://pcworld.al/4000-sms-te-derguar-gjate-muajit-nga-tinejxheret/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/beta-versioni-i-windows-8-pothuajse-gati/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/duke-kerkuar-ne-faqen-e-google-ne-facebook/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/visitkard-com-vizitkartela-juaj-online/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/krijuesi-i-summly-eshte-nje-16-vjecar-nga-londra/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/perurohet-grupi-albanian-sql-server-users-group/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/apple-te-leshoje-nje-ipad-mini-si-sfidues-i-kindle-fire/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/izraeliti-nderron-emrin-ne-mark-zuckerberg/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/evropianet-te-paintersuar-ne-nokia-lumia-800/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/rekord-i-ri-boteror-ne-shpejtesine-e-internetit/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/dell-mini-perfundon-aventuren-ne-treg/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/zgjidhni-bashkeudhetarin-ne-aeroplan-me-facebook/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/simplyread-i-kthen-uebfaqet-ne-forma-bazike/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/bing-tani-me-yahoo-ne-vendin-e-dyte-per-kerkime-ne-amerike/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/nintendo-3ds-me-ne-fund-merr-lojerat-e-avancuara-per-game-boy/20%Always2012-09-17 06:56
https://pcworld.al/apple-me-qender-ne-izrael/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/chrome-15-kalon-internet-explorer-8/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/open-datathon-albania-ne-tirane/20%Always2012-05-12 14:51
https://pcworld.al/mozilla-leshon-fushaten-firefox-flicks/20%Always2012-05-12 14:52
https://pcworld.al/internet-explorer-tani-me-perditesime-automatike/20%Always2012-05-12 14:52
https://pcworld.al/permiresohet-google-map-maker/20%Always2012-05-12 14:52
https://pcworld.al/facebook-timeline-i-gatshem-per-te-gjithe/20%Always2012-05-12 14:52
https://pcworld.al/1-milion-kindle-po-shiten-brenda-javes/20%Always2012-05-12 14:52
https://pcworld.al/rim-raporton-te-hyrat-financiare-per-cerekun-e-trete/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/si-te-largoni-shume-persona-nga-miqesia-ne-facebook/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/prize-per-futjen-e-shume-usb-ve-ne-nje-vend/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/brendi-hp-ka-nevoje-per-ridizajn/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/nje-standard-i-ri-dhe-me-i-shpejte-wifi-ne-horizont/20%Always2019-01-06 16:28
https://pcworld.al/aeroplani-qe-do-te-barte-njerezit-ne-hapesire/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/haxha-pershendetet-edhe-zyrtarisht-nga-detyra/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/apple-gati-500-milion-per-blerjen-e-anobit/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/iworkforthefuture-org-kunder-sopa-s/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/cfare-te-beni-nese-kompjuteri-juaj-merr-ndonje-virus/20%Always2012-12-14 14:01
https://pcworld.al/skyrim-rrezon-nga-vendin-i-pare-titullin-call-of-duty-mw-3/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/native-client-i-google-fokusohet-ne-lojera/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/me-shume-detaje-mbi-exodesk/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/motori-me-i-vogel-ne-bote-me-avull/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/aldebaran-robotics-paraqet-versionin-e-ri-te-robotit-nao/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/koncepti-emirai-nderfaqe-inovative-per-ngasesin/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/angry-birds-feston-dyvjetorin/20%Always2012-05-14 07:23
https://pcworld.al/siri-ndihmon-qe-te-kryhen-30-milione-shitje-te-iphone-4s/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/pse-google-do-ti-gezoje-zhvilluesit-dhe-perdoruesit-e-lojerave/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/kosova-ne-vendin-e-64-te-ne-bote-per-publikime-shkencore-ne-matematike/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/chrome-dhe-ie-me-te-sigurt-se-firefox/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/ngarkoni-dhe-shkarkoni-dokumentet-nepermjet-kodeve-qr/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/mesoni-nga-shtepia-shikoni-mijera-video-edukative-falas/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/shtoni-keto-shkurtesa-te-dobishme-ne-iphone/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/17-vjecarja-qe-gjen-sherimin-e-kancerit/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/krijo-nje-usb-bootable-per-windows-me-wintoflash/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/panasonic-me-celulare-te-mencur-ne-vitin-2012/20%Always2012-08-22 11:23
https://pcworld.al/instagram-rruges-per-te-debutuar-ne-android/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/webos-tani-open-source/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/hp-i-thote-po-webosit/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/butoni-subscribe-i-facebook-neper-uebfaqe/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/gjykata-australiane-lejon-shitjet-e-samsung-galaxy/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/fbi-ja-te-hulumtoje-gjurmet-e-gishtave-ne-iphone/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/sot-pritet-vendimi-per-webos/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/shkencetaret-afer-nje-zbulimi-historik-ne-fizike/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/twitter-sjelle-dizajn-te-ri/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/telekomi-katerfishon-shpejtesine-e-internetit/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/ics-ne-kindle-fire/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/microsoft-leshon-aplikacionin-per-xbox-per-ipad-dhe-iphone/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/gta-iii-debuton-per-android-dhe-ios-javen-tjeter/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/flipboard-debuton-ne-iphone/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/google-po-blen-nga-nje-kompani-ne-dite/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/facebook-timeline-drejt-implementimit/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/siri-per-iphone-dhe-ipod-touch-por-jo-i-sigurt/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/50gb-hapesire-falas-online-per-lg-dhe-sony-ericsson/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/telekomi-slloven-nuk-eshte-pishman-qe-ka-investuar-ne-kosove/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/nje-telefon-per-muslimanet/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/prej-fjaleve-ne-vepra-brenda-54-oerve/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/konstruktoni-grafiqe-te-funksioneve-ne-google/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/apple-deshton-per-ndalim-te-samsungut-ne-sh-b-a/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/truri-i-njeriut-eshte-duke-kufizuar-rritjen-e-te-dhenave-boterore/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/chrome-tejkalon-firefoxin/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/agjencia-britanike-kerkon-thyese-te-kodit/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/gingerbeard-kryeson-tregun-e-android-me-50-51/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/zuckerberg-pergjigjet-a-eshte-google-nje-kercenim/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/prishtina-startup-weekend-jo-fjale-vepra/20%Always2012-11-10 11:53
https://pcworld.al/instagram-merr-dy-milione-perdorues-brenda-muajit/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/1-milion-aplikacione-mobile/20%Always2012-10-09 13:05
https://pcworld.al/facebook-te-punesoje-punetore/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/kindle-fire-tableti-numer-2-ne-treg/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/faqe-e-re-shoqerore-ne-youtube/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/tableti-i-pare-android-me-kater-berthama/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/microsoft-ngarkon-30-perditesime-te-celulareve-per-office-365/20%Always2012-09-26 09:48
https://pcworld.al/shqiptaret-duan-me-shume-tv-te-se-sa-lavatricet/20%Always2012-05-14 07:24
https://pcworld.al/wikileaks-qeveria-perdor-maluere-per-vezhgim/20%Always2012-05-14 07:24