XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/angry-birds-space-shkarkohet-50-milione-here-brenda-35-diteve/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/dergoni-ngarkesat-nga-gmail-ne-google-drive/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/wozniak-windows-phone-me-i-mire-se-android/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/skype-mundeson-zbulimin-e-ip-adresave-2/20%Always2012-06-16 11:46
https://pcworld.al/fushate-e-re-e-sulmeve-ne-mac/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/microsoft-arnon-vrimen-ne-hotmail/20%Always2012-09-26 11:11
https://pcworld.al/google-translate-ka-me-shume-se-200-milione-perdorus-aktive/20%Always2013-01-07 09:51
https://pcworld.al/browseri-opera-12-me-i-shpejte-me-i-mencur-dhe-me-dizenjim-me-te-sofistikuar/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/samsung-tejkalon-apple/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/amazon-shet-me-teper-tablete-se-google/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/apple-do-te-bie/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/google-nen-hetime-argjentine-dhe-kore-jugore/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/ndeshja-cellsi-barcelona-ngjarja-me-e-ciceruar-sportive/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/telefoni-celular-facebook-thyerja-e-mitit/20%Always2013-09-14 12:45
https://pcworld.al/teknologjia-4g-mberrin-ne-kroaci/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/krijoni-dhe-menaxhoni-gjerat-qe-duhet-ti-beni/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/google-mund-ta-bleje-twitterin-2/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/lehtesohet-procesi-i-ngarkimit-te-fotografimit-ne-flickr/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/google-paraqet-butonin-per-shperndarje-google/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/jimmy-wales-pirateria-nuk-e-fundos-hollywoodin/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/ictawardsii-live/20%Always2014-04-23 13:01
https://pcworld.al/facebook-i-paguan-microsoftit-550-milione-dollare/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/leshohet-google-drive/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/ja-se-si-ti-ruani-te-gjitha-te-dhenat-e-shfletuesit-tuaj/20%Always2012-06-04 12:06
https://pcworld.al/tirana-startup-weekend-ekipet-idete-dhe-shperblimet/20%Always2012-11-10 12:09
https://pcworld.al/iphone-me-i-holle-ndonjehere/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/acer-me-cipat-katerberthamor/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/skydrive-edhe-me-pagese/20%Always2012-07-16 13:43
https://pcworld.al/samsung-ngacmon-leshimin-e-galaxy-s-iii/20%Always2013-09-14 12:45
https://pcworld.al/zhbllokim-i-secilit-nivel-te-iphone/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/amazon-leshon-nje-aplikacion-per-te-gjitha-nevojat-tuaja-per-cloud/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/dropbox-dhe-box-duhet-te-brengosen-per-g-drive/20%Always2012-07-16 13:43
https://pcworld.al/kompjuteret-e-infektuar-mund-te-ndalin-internetin/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/facebook-paraqet-ndryshime-ne-rregullat-e-veta/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/iphone-5-i-ndertuar-me-liquidmetal/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/dizajneri-i-befasuar-qe-theme-i-tij-perdoret-nga-korea-veriore/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/statistika-per-inboxin-tuaj-ne-gmail/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/linus-torvalds-merr-cmimin-e-teknologjine-e-mileniumit/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/anonymous-nderton-strehe-per-te-dhenat-e-vjedhura/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/kujdes-nga-aplikacionet-e-rreme-te-angry-birds/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/startup-weekend-prishtina-2-gati-per-te-ndezur-shpirtin-e-ndermarresise/20%Always2012-11-10 11:46
https://pcworld.al/blerja-e-instagram-ka-qene-nje-vendim-nga-nje-person/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/windows-8-do-te-vije-me-kater-versione/20%Always2012-07-19 13:53
https://pcworld.al/ceo-i-google-android-jo-edhe-aq-i-rendesishem-per-google/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s-iii-nuk-do-te-ndryshoje-shume-nga-ai-s-ii/20%Always2013-09-14 12:45
https://pcworld.al/microsoft-leshon-system-center-2012-dhe-windows-server-2012/20%Always2012-05-18 20:40
https://pcworld.al/tirana-startup-weekend-gjate-kesaj-fundjave/20%Always2012-11-10 11:48
https://pcworld.al/sergey-brin-kina-sopa-facebook-kercenojne-uebin-e-hapur/20%Always2012-09-20 13:00
https://pcworld.al/1-5-milione-faqe-te-teksteve-te-lashta-pritet-te-digjitalizohen/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/psn-i-sony-ndalet-gjate-te-henes-per-13-ore/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/google-te-paguaje-25000-dollare-si-denim/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/si-ti-shkarkoni-te-gjitha-fotografite-nga-instagram/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/20-e-amerikaneve-nuk-e-perdorin-internetin/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/kina-leshon-shumicen-e-sulmeve-ddos/20%Always2012-12-14 14:12
https://pcworld.al/edhe-femijet-nen-13-vjec-ne-facebook/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/google-currents-tani-per-tere-boten/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/fetchnotes-nje-sherbim-i-thjesht-per-te-mbajtur-shenime/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/google-me-rritje-te-perfitimeve-per-24/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/nokia-lumia-900-per-217-dollare-prodhohet-per-100-dollare-shitet/20%Always2013-09-14 12:46
https://pcworld.al/boeing-te-leshoje-smartphone/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/wii-u-jo-me-pak-se-300/20%Always2012-09-17 06:54
https://pcworld.al/google-me-aplikacione/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/zvogelohet-prodhimi-i-ipadit-te-ri/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/nokia-nje-hap-drejt-suksesit-apo-deshtimi-i-radhes/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/apple-duke-krijuar-vegla-kunder-flashbackut/20%Always2012-08-16 09:52
https://pcworld.al/brian-dunn-ceo-i-ri-i-best-buy/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/google-te-bleje-domeinet-google-dhe-youtube/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/iphone-5-me-ekran-me-te-madh/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/nje-e-pesta-e-nxenesve-te-klases-se-trete-kane-celulare/20%Always2012-08-08 09:59
https://pcworld.al/flashback-sulmi-me-i-tmerrshem-i-mac-os/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/vetem-edhe-dy-vite-mbeshtetje-per-xp-dhe-office-2003/20%Always2012-09-26 09:41
https://pcworld.al/anonymous-sulmon-faqet-per-telekom-dhe-teknologji/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/facebook-merr-instagram-perdoruesit-te-pakenaqur/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/irani-te-largoje-internetin-propozon-te-leshoje-alternativen-e-vet/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/apple-nen-hetime-ne-britani/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/larry-page-i-pushtuar-nga-facebook/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/lumia-900-mund-te-ndihmoje-rrugetimin-e-nokias/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/anonymous-rrezon-faqen-e-zyres-britanike/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/aplikacioni-per-publikim-ne-revista-nga-youtube/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/gjysme-milion-kompjutere-mac-te-infektuar/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/twitter-padit-spameret/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/microsoft-deshiron-te-rrise-pranine-e-windows-phone-ne-treg/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/3d-per-te-gjithe-perdoruesit-ne-youtube/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/refuzon-te-jape-fjalekalimin-ne-facebook-humb-punen/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/ngadalesim-boteror-i-internetit-fajtor-anonymous/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/filma-me-qira-ne-youtube-nga-paramount/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/windows-phone-me-80000-aplikacione/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/forcohet-nderlidhja-e-tumblr-me-facebook/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/mbi-1-5-milione-karta-krediti-te-vjedhura/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/me-pare-si-student-tani-si-spiun-nderkombetar/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/aplikacioni-qe-e-paraqet-ne-facebook-sasine-e-perdorur-te-energjise/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/instagram-edhe-per-android/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/open-data-ne-prizren/20%Always2012-10-17 11:28
https://pcworld.al/tim-cook-ceo-me-i-pelqyer-nga-punetoret/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/rikthehet-tweetdeck-pas-nje-vrime/20%Always2012-05-12 14:46