XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/google-lanson-world-wonders/20%Always2012-05-31 18:42
https://pcworld.al/imac-i-falsifikuar-shitet-ne-kine/20%Always2012-10-15 13:02
https://pcworld.al/windows-8-lansohet-sot/20%Always2012-05-31 15:30
https://pcworld.al/bie-numri-i-shkarkimeve-ne-app-store/20%Always2012-11-24 14:01
https://pcworld.al/veshtrim-kameres-se-galaxy-s3/20%Always2012-11-03 12:14
https://pcworld.al/del-online-versioni-kinez-i-windows-8/20%Always2012-05-31 14:07
https://pcworld.al/microsoft-hedh-ne-treg-variantin-e-office-365-per-perdoruesit-e-qeverise-amerikane/20%Always2012-10-08 11:28
https://pcworld.al/syzet-e-google-gati-vitin-e-ardhshem/20%Always2012-07-06 06:48
https://pcworld.al/shfrytezuesit-e-iphone-me-te-prirurit-per-te-dhena/20%Always2012-05-31 11:13
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-humb-16-milione-dollare-ne-ore/20%Always2012-05-31 09:24
https://pcworld.al/google-translate-mundeson-permiresimin-e-perkthimeve/20%Always2012-05-31 09:05
https://pcworld.al/ice-cream-sandwich-ne-lg-dhe-motorola/20%Always2012-05-31 09:27
https://pcworld.al/vjen-tableti-nexus-7/20%Always2012-10-13 09:26
https://pcworld.al/veshtrim-i-pergjithshem-i-samsung-galaxy-s-iii/20%Always2013-09-14 08:54
https://pcworld.al/flame-infiltruesi-i-kompjutereve-iranian/20%Always2012-06-20 13:36
https://pcworld.al/permes-juve-u-bene-miliardere-keta-jane-pronaret-e-facebook/20%Always2012-05-31 06:44
https://pcworld.al/veshtrim-eyeleo/20%Always2012-05-30 14:51
https://pcworld.al/dell-paraqet-tre-kompjutere-te-rinj-te-gjitha-ne-nje/20%Always2012-12-14 14:35
https://pcworld.al/overclock-thyen-kufizimet-e-amd-fx-8150-arrine-9ghz/20%Always2013-03-19 08:46
https://pcworld.al/lideri-i-wikileaks-julian-assange-humb-apelin-e-ekstradimit/20%Always2012-05-30 13:43
https://pcworld.al/twitter-rrit-shpejtesine/20%Always2012-05-30 13:32
https://pcworld.al/arrine-smartfoni-me-i-holle-oppo-finder/20%Always2012-12-24 09:12
https://pcworld.al/japonia-se-shpejti-me-smartfone-per-matje-te-rrezatimit/20%Always2012-05-30 13:02
https://pcworld.al/chromebox-te-rinj-nga-samsung/20%Always2012-10-19 09:41
https://pcworld.al/tim-cook-flet-per-iphone-siri-dhe-bashkepunimin-me-facebook/20%Always2012-05-30 12:04
https://pcworld.al/paguaj-kudo-procesi-i-ri-i-sistemit-te-pagesave-per-telefonine-celulare/20%Always2012-05-30 12:03
https://pcworld.al/pritet-ulje-e-cmimeve-per-laptop-tablet-hdtv/20%Always2012-06-06 14:05
https://pcworld.al/zbulohen-foto-te-reja-te-brezit-te-ri-te-iphone/20%Always2012-05-29 21:18
https://pcworld.al/foxconn-merr-urdhera-te-filloj-prodhimin-e-televizoreve-apple/20%Always2012-12-24 12:59
https://pcworld.al/apple-maps-arrine-ne-qershor/20%Always2012-05-31 11:42
https://pcworld.al/veshtrim-i-sherbimit-te-ri-knowledge-graph-te-google-2/20%Always2012-08-10 07:55
https://pcworld.al/twitteri-kinez-ndryshon-rregullat/20%Always2012-05-29 14:10
https://pcworld.al/gamestop-ofron-tabletet-android-me-lojera-falas/20%Always2013-09-14 08:54
https://pcworld.al/vendosni-shenime-ne-uebfaqe-te-caktuara-ne-chrome/20%Always2012-10-12 16:44
https://pcworld.al/flet-kevin-hoare-zhvilluesi-i-max-payne-3/20%Always2012-09-07 16:31
https://pcworld.al/aksion-aventure-me-assassins-creed-3/20%Always2012-05-29 13:24
https://pcworld.al/ballmer-india-eshte-celesi-i-suksesit-te-windows-8/20%Always2012-10-11 12:46
https://pcworld.al/galaxy-s-iii-vjen-ne-28-shtete-europiane/20%Always2013-09-14 08:54
https://pcworld.al/lg-shet-3-milione-njesi-te-lte-4g/20%Always2012-06-21 08:46
https://pcworld.al/facebook-te-bleje-domenin-face-com-per-10-milione-dollare/20%Always2012-05-29 07:32
https://pcworld.al/epoka-biometrike-po-futet-ne-skutat-tona/20%Always2012-05-29 10:22
https://pcworld.al/sulm-masiv-kibernetik-ne-lindjen-e-mesme/20%Always2012-06-20 13:31
https://pcworld.al/apple-zbulon-planet-per-shfletuesin-safari-ne-3d/20%Always2012-05-29 07:05
https://pcworld.al/microsoft-te-lansoj-visual-studio-11/20%Always2012-05-28 21:05
https://pcworld.al/lg-lajmeron-prodhimin-e-ekraneve-5-incesh-per-smartfone/20%Always2012-06-21 08:48
https://pcworld.al/windows-8-me-nderfaqe-te-stilit-te-celulareve/20%Always2012-05-28 20:26
https://pcworld.al/rim-do-pushoje-nga-puna-2000-punetore/20%Always2012-09-26 13:01
https://pcworld.al/si-te-instaloni-ice-cream-sandwich-ne-telefonin-tuaj-android/20%Always2012-06-04 12:08
https://pcworld.al/facebook-do-te-prodhoj-smarfonin-e-vet/20%Always2012-05-28 13:39
https://pcworld.al/shefi-ekzekutiv-i-apple-refuzon-rrogen-75-milione-dollareshe/20%Always2012-05-28 09:52
https://pcworld.al/google-paralajmeron-pastroni-pc-ose-mbeteni-pa-internet/20%Always2012-05-28 09:36
https://pcworld.al/14-keshilla-si-te-perdorni-pinterest-per-biznes/20%Always2014-11-10 18:20
https://pcworld.al/motorola-lanson-kellefin-e-android-4-0/20%Always2012-08-14 07:10
https://pcworld.al/panasonic-lanson-smartfonin-eluga-power-2/20%Always2012-05-27 15:49
https://pcworld.al/cisco-ndalon-prodhimin-e-tabletit-cius/20%Always2012-05-27 18:41
https://pcworld.al/ibm-ndalon-perdorimin-e-siri/20%Always2012-05-27 17:36
https://pcworld.al/celularet-fronti-i-ri-i-luftes-per-shfletues/20%Always2012-05-27 18:23
https://pcworld.al/microsoft-pengon-zhvilluesit-e-aplikacioneve-te-windows-8/20%Always2012-05-27 15:15
https://pcworld.al/iphone-5-me-pamje-krejtesisht-te-re/20%Always2012-05-27 15:17
https://pcworld.al/khg-sulmon-ueb-faqen-e-qeverise-se-serbise/20%Always2012-08-06 11:10
https://pcworld.al/steve-ballmer-500-milione-njerez-do-kene-windows-8-deri-ne-2013-en-por-ja-ku-gabon/20%Always2012-05-27 13:54
https://pcworld.al/6-aplikacione-te-android-qe-duhet-ti-keni/20%Always2012-05-27 13:29
https://pcworld.al/sony-me-patente-te-re-reklama-gjate-lojes/20%Always2012-05-26 19:32
https://pcworld.al/facebook-negocion-blerjen-e-shfletuesit-opera/20%Always2012-05-29 13:53
https://pcworld.al/shumica-e-shfrytezuesve-te-windows-perdorin-openoffice/20%Always2012-09-26 09:39
https://pcworld.al/google-eleminon-250-000-lidhje-kerkimi-ne-jave/20%Always2012-05-26 18:57
https://pcworld.al/internet-explorer-10-do-ta-kete-te-integruar-flash-in-ne-windows-8/20%Always2012-06-05 11:59
https://pcworld.al/aplikacioni-falas-i-javes-fushata-e-re-e-apple-ne-dyqanin-e-aplikacioneve/20%Always2012-05-26 11:56
https://pcworld.al/jailbreak-per-ios-5-1-1-i-gatshem-per-shkarkim/20%Always2012-12-14 15:50
https://pcworld.al/sulmohet-ueb-faqja-e-nje-komune-maqedonase/20%Always2012-05-27 14:22
https://pcworld.al/droidwall-mbrojtja-nga-sulmet-ne-android/20%Always2012-05-25 16:23
https://pcworld.al/sir-jonathan-ive-preferon-te-qendroje-te-apple/20%Always2012-05-25 13:39
https://pcworld.al/risia-yahoo-axis-ngadaleson-ie9/20%Always2012-05-25 17:52
https://pcworld.al/android-dhe-ios-dominojne-tregun-mobil/20%Always2012-05-25 22:29
https://pcworld.al/kina-me-1-miliarde-perdorues-te-celulareve/20%Always2012-05-25 14:26
https://pcworld.al/vjen-facebook-camera/20%Always2012-05-30 14:05
https://pcworld.al/microsoft-office-per-android-dhe-ios/20%Always2012-05-26 20:20
https://pcworld.al/ballmer-windows-8-do-te-sjelle-rilindjen-e-microsoft/20%Always2012-10-11 12:46
https://pcworld.al/zhvilluesit-e-ios-kerkojne-ekran-me-te-madh-per-iphone/20%Always2012-05-24 18:12
https://pcworld.al/box-lanson-vegla-per-administratoret/20%Always2012-05-24 17:24
https://pcworld.al/199-dollare-do-kushtoje-nvidia-me-platformen-e-re-per-tabletet-android/20%Always2012-05-25 15:59
https://pcworld.al/1200-rritet-numri-i-viruseve-malinj-tek-android/20%Always2012-05-24 13:11
https://pcworld.al/transformohet-konferenca-e-nokia-world/20%Always2012-05-24 12:11
https://pcworld.al/del-ne-treg-aplikacioni-i-facebook-pages-manager-per-iphone/20%Always2012-11-24 14:00
https://pcworld.al/deshtojne-negociatat-mes-apple-dhe-samsung/20%Always2012-05-24 15:30
https://pcworld.al/htc-azhurnon-listen-e-ice-cream-sandwich/20%Always2012-05-24 08:53
https://pcworld.al/android-nuk-ka-thyer-patenta-te-oracle/20%Always2012-05-24 08:40
https://pcworld.al/vazhdon-drama-e-ipo-paditet-zuckerberg-dhe-disa-banka/20%Always2012-05-24 15:30
https://pcworld.al/ulen-cmimet-e-televizoreve-hd/20%Always2012-06-06 14:04
https://pcworld.al/urime-ditelindjen-pac-man/20%Always2012-05-26 12:36
https://pcworld.al/facebook-te-ofroje-video-bisede/20%Always2012-06-06 12:32
https://pcworld.al/via-lanson-kompjuterin-49-me-android/20%Always2012-05-23 17:07
https://pcworld.al/facebook-pas-pese-vitesh-mbret-apo-na-ishte-njehere/20%Always2012-05-23 16:06
https://pcworld.al/email-at-mashtrues-per-mbylljen-e-llogarise-se-facebook-ut-jane-viruse/20%Always2012-05-23 19:27
https://pcworld.al/apple-eshte-brendi-me-i-vlefshem-ne-bote/20%Always2012-05-23 14:38
https://pcworld.al/google-cel-fushaten-per-sensibizilimin-e-perdoruesve-te-infektuar-me-dnschanger/20%Always2012-12-14 14:22
https://pcworld.al/run-keeper-heq-dore-nga-windows-phone-dhe-symbian/20%Always2012-05-23 19:41
https://pcworld.al/kerkohet-ndalimi-i-shitjeve-te-xbox-360-ne-shba/20%Always2012-05-23 13:33
https://pcworld.al/nintendo-korr-sukses-shet-6-milione-njesi-ne-japoni/20%Always2012-05-23 19:08
https://pcworld.al/microsoft-ju-kerkon-perdoruesve-azhurnimin-ne-windows-phone-7/20%Always2012-10-13 08:00
https://pcworld.al/google-emeroi-shefin-e-ri-te-motorola-mobility/20%Always2012-05-23 06:56
https://pcworld.al/testoni-aplikacionet-e-android-para-se-ti-shkarkoni/20%Always2012-11-24 13:59
https://pcworld.al/gmail-me-vecori-te-re-kerkimi/20%Always2012-05-22 19:43
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s-iii-do-te-kushtoj-800/20%Always2013-09-14 12:44
https://pcworld.al/top-10-lojerat-e-vitit-2012/20%Always2012-05-22 16:45
https://pcworld.al/game-of-thrones-seriali-i-hbo-se-i-pari-ne-listen-e-piraterive/20%Always2012-10-25 08:29
https://pcworld.al/tizen-a-do-te-jete-gjiganti-i-ardhshem-ne-boten-e-celulareve/20%Always2012-05-23 20:02
https://pcworld.al/microsoft-te-lansoj-rreth-350-milione-pajisje-me-windows-7/20%Always2012-10-13 08:10
https://pcworld.al/foxconn-investon-210-milione-dollare-ne-linjat-prodhuese-per-produktet-e-apple/20%Always2012-12-24 12:59
https://pcworld.al/udhezues-per-so-cl/20%Always2012-12-06 14:08
https://pcworld.al/mpaa-pranon-qe-pirateria-nuk-eshte-e-njejte-si-vjedhja/20%Always2012-05-22 15:36
https://pcworld.al/7-ueb-faqe-me-lojera-dhe-enigma-per-te-ushtruar-trurin/20%Always2012-05-23 19:58
https://pcworld.al/themeluesi-i-the-pirate-bay-do-mbaje-ligjerate-publike-ne-prishtine/20%Always2012-10-17 11:26
https://pcworld.al/cmimi-i-televizoreve-oled-do-te-pesoj-renie/20%Always2012-06-21 08:50
https://pcworld.al/linux-i-ri-3-4-sjelle-shume-permiresime/20%Always2012-06-06 11:29
https://pcworld.al/takohen-shefat-e-apple-dhe-samsung/20%Always2012-05-22 10:14
https://pcworld.al/cdo-minute-ne-youtube-hidhen-72-ore-video/20%Always2012-05-25 13:39
https://pcworld.al/facebook-vs-google-kush-do-te-fitoje/20%Always2012-05-21 17:52
https://pcworld.al/rrjeti-social-so-cl-i-microsoft-tani-i-hapur-per-te-gjithe/20%Always2012-12-06 14:06
https://pcworld.al/google-chrome-tejkalon-internet-explorer/20%Always2012-10-04 09:58
https://pcworld.al/nokia-shet-seline-e-saj-ne-new-york-me-humbje/20%Always2013-01-25 09:12
https://pcworld.al/kerkohet-ndryshimi-i-rregullave-te-facebook/20%Always2012-05-21 09:51
https://pcworld.al/nokia-lumia-900-si-alternative-ndaj-cekanit/20%Always2012-05-21 10:04
https://pcworld.al/si-te-largoni-te-dhenat-nga-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2012-06-04 12:09
https://pcworld.al/facebook-blene-aplikacionin-karma/20%Always2012-05-20 20:33
https://pcworld.al/windows-phone-pretendon-7-perqind-te-tregut-ne-kine/20%Always2012-10-23 13:44
https://pcworld.al/firefox-13-me-opcion-te-ri/20%Always2012-05-21 15:40
https://pcworld.al/martohet-mark-zuckerberg/20%Always2012-05-20 10:48
https://pcworld.al/microsoft-sjell-ndryshime-ne-windows-8/20%Always2012-05-20 10:41
https://pcworld.al/kina-konsumatori-me-i-madh-i-it-se-ne-azi/20%Always2012-12-14 14:12
https://pcworld.al/kundershtari-i-anonymous-sulmoi-the-pirate-bay/20%Always2019-02-21 16:06
https://pcworld.al/9-milione-porosi-per-galaxy-s-iii/20%Always2013-09-14 12:44
https://pcworld.al/bill-gates-takon-miliarderet/20%Always2012-10-23 08:26
https://pcworld.al/windows-8-siguria-dhe-te-rejat/20%Always2012-05-31 13:29
https://pcworld.al/nese-deshironi-privatesi-ne-twitter-perdorni-firefox/20%Always2012-05-19 19:43
https://pcworld.al/google-chrome-ne-ipad-dhe-iphone/20%Always2012-05-18 20:20
https://pcworld.al/salamworld-vs-facebook/20%Always2012-05-18 19:48
https://pcworld.al/the-pirate-bay-rikthehet-pas-nje-sulmi-ddos/20%Always2012-10-25 08:28
https://pcworld.al/njeriu-qe-e-krijoi-internetin-refuzon-te-perdor-facebook/20%Always2012-05-18 17:25
https://pcworld.al/facebook-tanime-eshte-kompani-publike/20%Always2012-05-24 15:22
https://pcworld.al/jobs-deshironte-te-krijonte-nje-icar-para-se-te-vdiste/20%Always2012-12-14 15:49
https://pcworld.al/irani-kercenon-google-per-emertimin-e-gjriit-persik/20%Always2012-05-25 12:26
https://pcworld.al/anonymous-i-versulet-indise/20%Always2012-05-18 14:29
https://pcworld.al/twitter-fillon-me-do-not-track/20%Always2013-03-01 09:46
https://pcworld.al/ibm-feston-15-vjetorin-e-deep-blue-qe-mundi-kasparov/20%Always2012-05-25 12:26
https://pcworld.al/per-here-te-pare-iphone-me-i-shitur-se-android/20%Always2012-05-18 14:13
https://pcworld.al/kthejeni-ipad-in-ne-nje-skaner-kopjues-dhe-faks-me-scanner-pro/20%Always2012-05-18 10:26
https://pcworld.al/mbi-4000-lloje-te-sistemit-android/20%Always2012-05-18 10:07
https://pcworld.al/12-muaj-burg-per-hakerin-e-facebook/20%Always2012-05-27 14:25
https://pcworld.al/shumica-e-shfrytezuesve-te-facebook-nuk-i-klikojne-reklamat/20%Always2012-12-14 14:27
https://pcworld.al/ja-se-cndodhe-per-nje-minute-ne-internet/20%Always2012-05-18 10:00
https://pcworld.al/adata-do-te-nxjere-ram-e-ri-2133mhz-8gb-dhe-16gb/20%Always2012-05-17 21:05
https://pcworld.al/kushdo-qe-ka-samsung-tani-edhe-me-perkrahje-shtese/20%Always2012-11-03 12:13
https://pcworld.al/me-knowledge-graph-google-njemije-here-me-e-mencur/20%Always2012-05-18 13:40
https://pcworld.al/google-ka-zgjidhje-per-iphone-5/20%Always2012-05-17 17:51
https://pcworld.al/modeli-miliardesh-i-biznesit-pinterest/20%Always2012-05-17 17:49
https://pcworld.al/cdo-i-dyti-amerikan-ka-celular-te-mencur/20%Always2012-05-19 08:51
https://pcworld.al/desktopi-me-i-fuqishem-nga-alienware-gjer-me-sot/20%Always2012-05-17 16:36
https://pcworld.al/analize-avg-anti-virus-i-blere-apo-avg-anti-virus-falas/20%Always2012-12-14 14:00
https://pcworld.al/microsoft-techday-2012-u-mbajt-ne-prishtine/20%Always2012-11-14 18:35
https://pcworld.al/piratet-nisen-drejt-nje-rruge-te-re/20%Always2012-06-04 13:14
https://pcworld.al/te-rinjte-amerikane-facebook-i-ketille-vetem-perkohesisht/20%Always2012-06-28 23:27
https://pcworld.al/a-ekziston-antivirusi-me-i-mire/20%Always2012-05-25 13:17
https://pcworld.al/per-te-evituar-taksat-bashkethemeluesi-i-facebook-heq-dore-nga-shtetesia-e-tij/20%Always2012-05-17 16:37
https://pcworld.al/varesia-nga-lojerat/20%Always2012-05-16 11:07
https://pcworld.al/si-funksionojne-tregjet-e-zeza-online/20%Always2012-05-16 10:18
https://pcworld.al/ndermarrja-google-e-cuditur-me-suksesin-e-androidit/20%Always2012-09-05 11:18
https://pcworld.al/macbook-air-macbook-pro-dhe-imac-te-rinj/20%Always2012-10-15 13:01
https://pcworld.al/mbahet-it-campi-i-pare-ne-kosove-nga-microsoft/20%Always2012-10-17 11:27
https://pcworld.al/microsoft-bing-ne-lufte-me-google/20%Always2012-05-15 13:28
https://pcworld.al/18-maj-konferenca-mediatike-rajonale-ne-tirane/20%Always2012-11-12 14:58
https://pcworld.al/dizajn-i-ri-i-aplikacionit-google-per-iphone/20%Always2012-05-14 13:04
https://pcworld.al/zuckerberg-si-28-vjecar-mund-te-perfitoje-100-miliarde-dollare/20%Always2012-10-03 12:53
https://pcworld.al/scott-thompson-jep-doreheqje-nga-yahoo/20%Always2012-09-05 11:18
https://pcworld.al/nvidia-gtx-670-me-e-shpejt-se-radeon-7970/20%Always2012-06-05 15:00
https://pcworld.al/5-menyra-per-te-zgjatur-jetegjatesine-e-baterise-se-laptopit-tuaj/20%Always2012-06-04 12:10
https://pcworld.al/microsoft-ka-ne-plan-te-integroje-internet-explorer-ne-platforme-xbox-360/20%Always2012-05-16 22:17
https://pcworld.al/timeline-ne-facebook-ka-shqetesuar-mjaft-shume-perdorues/20%Always2012-05-18 20:32
https://pcworld.al/viktima-e-re-e-hakereve-shqiptare-uebfaqja-e-demokrateve-te-rinj-serbe/20%Always2012-06-04 08:41
https://pcworld.al/siri-nokia-lumia-900-me-i-mire-iphone/20%Always2012-05-13 12:10
https://pcworld.al/turn-off-the-lightsnje-shtojce-e-mrekullueshme-per-chrome-dhe-firefox/20%Always2012-05-12 18:59
https://pcworld.al/viber-per-blackberry-dhe-windows-phone/20%Always2013-05-11 08:27
https://pcworld.al/galaxy-s-iii/20%Always2013-09-14 12:44
https://pcworld.al/autoritetet-apo-protestat-ne-rusi-e-rrezuan-kanalin-ustream/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/viddy-alternativa-e-youtube/20%Always2012-05-18 20:32
https://pcworld.al/google-merr-licencen-per-automjetin-e-saj-pa-ngases-2/20%Always2012-12-14 15:49
https://pcworld.al/lamtumire-google-ios-me-harten-3d/20%Always2012-09-25 09:13
https://pcworld.al/facebook-me-microsoft-per-te-leshuar-smartphone/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/thyhet-faqja-e-radiotelevizionit-rus/20%Always2012-12-14 15:47
https://pcworld.al/hakohen-mijera-perdorues-ne-twitter/20%Always2012-12-14 15:47
https://pcworld.al/hp-leshon-disa-ultrabook-te-rinj/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/microsoft-arnon-23-vrima/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/rritet-numri-i-pagesave-te-kryera-me-android/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/leshohet-gimp-2-8-me-vecori-te-reja/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/twitpic-per-iphone-por-a-eshte-teper-vone/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/perditesim-per-iphone-ipad-dhe-ipod-touch/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/nokia-i-quan-te-keqthurrura-raportet-per-tablete/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/lumia-900-per-vetem-49-dollare/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/fbi-kerkon-dere-te-pasme-ne-facebook-dhe-google/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/facebook-blen-aplikacionin-glancee/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/bing-me-rezultate-edhe-nga-facebook-dhe-twitter/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/iphoto-fillon-perdorimin-e-open-street-map/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/smartphone-i-pare-me-ram-prej-2-gb/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/ipad-24-me-jetegjatesi-me-te-mire-te-baterise/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/facebook-mund-ta-beje-zuckerbergun-me-te-pasurin-ne-bote/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/iphone-5-me-ekran-prej-4-incesh/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/ipad-shitet-me-pak-por-zgjerohet-ne-treg/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/1-ne-10-perdorues-amerikane-ne-facebook-nuk-e-mbrojne-privatesine/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/samsung-leshon-telefonin-galaxy-s-iii/20%Always2013-09-14 12:45
https://pcworld.al/luani-labirintin-ne-3d-google-maps/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/blizzard-largon-600-punetor-por-puneson-zhvillues/20%Always2012-12-14 14:07
https://pcworld.al/bing-sfidon-google-me-thjeshtesi/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/rrezikohet-shitja-e-windows-7-dhe-xbox-360-ne-gjermani/20%Always2012-10-13 08:07
https://pcworld.al/risi-nga-facebook-dhuroni-organe-permes-facebook/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/virusi-flashback-gjeneron-10000-ne-dite-krijuesve-te-tij/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/google-ofron-perkthim-automatik-ne-gmail/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/ibm-prezenton-portofolin-mobile-foundation/20%Always2012-10-29 12:27
https://pcworld.al/britanezet-bllokojne-pirate-bay/20%Always2012-06-04 13:17
https://pcworld.al/a-eshte-viddy-blerja-e-rradhes-per-facebook/20%Always2012-05-12 14:46
https://pcworld.al/nvidia-me-kartelen-grafike-me-dy-berthama-geforce-gtx-690/20%Always2012-12-14 15:46
https://pcworld.al/microsoft-dhe-barnes-nobles-bashkepunojne-per-e-libra/20%Always2012-05-12 14:46