XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/dyqani-i-windows-phone-8-edhe-per-shqiperi/20%Always2012-11-12 14:56
https://pcworld.al/gmail-sherbimi-email-me-i-madhi-ne-bote/20%Always2012-06-30 17:08
https://pcworld.al/adobe-nuk-do-te-krijoj-flash-player-per-android-4-1-jelly-bean/20%Always2012-06-30 15:43
https://pcworld.al/chrome-per-ios-tani-top-shfletuesi-pa-pagese/20%Always2012-06-30 11:57
https://pcworld.al/pas-pese-vitesh-iphone-sjell-120-miliarde-dollare-perfitime/20%Always2012-06-30 07:38
https://pcworld.al/rikthehet-redaktimi-offline-ne-google-docs/20%Always2012-06-30 08:39
https://pcworld.al/shfaqen-azhurnimet-per-windows-8/20%Always2012-06-29 17:16
https://pcworld.al/sistemi-per-navigim-navsop-sfidon-gps-in/20%Always2012-08-25 10:45
https://pcworld.al/google-chrome-dhe-drive-edhe-per-ios/20%Always2012-06-29 14:07
https://pcworld.al/microsoft-te-rivalizoje-itunes-me-shebimin-muzikor-xbox-music/20%Always2012-10-16 12:39
https://pcworld.al/rim-shtyn-daten-e-lansimit-te-blackberry-10/20%Always2012-06-29 09:59
https://pcworld.al/pse-windows-e-hoqi-butonin-start/20%Always2012-06-29 09:49
https://pcworld.al/tableti-kindle-fire-2-nis-shitjet-ne-korrik/20%Always2012-06-29 08:27
https://pcworld.al/perballe-krizes-me-arme-novacioni-kosova-peruron-ick/20%Always2012-10-17 11:20
https://pcworld.al/djaloshi-qe-i-nderton-kompjuteret-vet/20%Always2012-06-28 20:58
https://pcworld.al/femrat-qe-kodojne-bashkon-forcat-me-twitter-google-ebay/20%Always2012-06-28 23:34
https://pcworld.al/jimmy-wales-kundershton-ekstradimin-e-studentit-britanik/20%Always2012-06-28 23:34
https://pcworld.al/lansohet-tiki-kompjuteri-me-i-fuqishem-ne-bote/20%Always2012-06-28 23:35
https://pcworld.al/auditori-vlereson-pozitivisht-pasqyrat-financiare-te-ptk-se/20%Always2012-06-28 18:21
https://pcworld.al/dell-sjell-modele-te-reja-ne-serine-xps/20%Always2012-06-28 16:54
https://pcworld.al/facebook-kritikohet-ashper-nga-perdoruesit/20%Always2012-06-28 13:13
https://pcworld.al/sulmohet-selia-e-microsoft-ne-athine/20%Always2012-06-28 12:17
https://pcworld.al/cdo-sekonde-12-aktivizime-te-androidit/20%Always2012-06-28 11:22
https://pcworld.al/google-me-250-milione-perdorues/20%Always2012-06-28 09:24
https://pcworld.al/paraqitet-google-nexus-7/20%Always2012-10-13 09:31
https://pcworld.al/google-lanson-vecorine-e-re-1/20%Always2012-06-28 08:28
https://pcworld.al/aplikacion-qe-ofron-siguri-gjate-trazirave/20%Always2012-06-28 11:27
https://pcworld.al/doo-organizon-dhe-sinkronizon-dokumentet-tuaja/20%Always2012-12-14 14:21
https://pcworld.al/google-doodle-nderon-matematicientin-britanik/20%Always2012-12-14 14:46
https://pcworld.al/cmimet-e-ssd-bien-me-46-perqind/20%Always2012-12-14 14:45
https://pcworld.al/femra-e-pare-i-bashkohet-bordit-te-ndermarrjes-facebook/20%Always2012-12-14 14:46
https://pcworld.al/apple-bllokon-shitjen-e-samsung-galaxy-tab-10-1/20%Always2013-09-14 08:42
https://pcworld.al/bing-maps-me-te-dhena-shtese-prej-165tb/20%Always2012-06-27 12:41
https://pcworld.al/google-me-tablet-prej-199-dollaresh/20%Always2012-06-27 11:34
https://pcworld.al/me-fjalekalimin-kryesor-kane-lexuar-porosite-e-perdoruesve/20%Always2012-06-27 09:28
https://pcworld.al/google-tv-lansohet-ne-britani/20%Always2012-06-27 07:43
https://pcworld.al/deshironi-ta-provoni-surface-gjejeni-ndonje-dyqan-te-microsoft-po-mundet/20%Always2012-06-26 19:41
https://pcworld.al/cfare-kartele-grafike-posedoni/20%Always2012-06-26 19:32
https://pcworld.al/sulmohet-ueb-faqja-e-mpb-se-dhe-policise-maqedonase/20%Always2012-06-26 19:15
https://pcworld.al/blackberry-10-me-l-series-dhe-n-series/20%Always2012-06-26 16:30
https://pcworld.al/microsoft-blen-rrjetin-social-yammer/20%Always2012-06-26 14:58
https://pcworld.al/betim-drenica-pjesemarres-ne-teched-europe-2/20%Always2012-11-12 14:52
https://pcworld.al/firefox-13-rrezikon-privatesine/20%Always2012-06-26 13:00
https://pcworld.al/youtube-me-dizajn-te-ri-2/20%Always2012-06-26 09:53
https://pcworld.al/apple-serish-terheq-vemendjen/20%Always2012-10-15 13:05
https://pcworld.al/sony-dhe-panasonic-te-bashkepunojne-per-televizoret-oled/20%Always2012-06-25 20:20
https://pcworld.al/vecori-e-re-per-te-gjetur-shoke-ne-facebook/20%Always2012-06-25 20:01
https://pcworld.al/amd-me-gpu-ne-me-te-shpejt/20%Always2013-03-19 08:45
https://pcworld.al/microsoft-surface-lansohet-vetem-me-wi-fi/20%Always2012-06-25 20:03
https://pcworld.al/paypal-fillon-te-paguaj-raportuesit-e-dobesive/20%Always2012-06-25 16:55
https://pcworld.al/google-u-mundeson-zhvilluesve-tu-pergjigjen-komenteve-ne-play-app-store/20%Always2012-08-18 07:53
https://pcworld.al/vjen-retina-macbook-pro-ne-nje-rezolucionin-e-plote-2880x1800/20%Always2012-10-15 13:05
https://pcworld.al/drejtori-i-microsoft-prezantonte-tabletin-me-te-ri-kur/20%Always2012-06-23 18:13
https://pcworld.al/lideret-e-icaan-do-diskutojne-per-domainet-e-niveleve-me-te-larta-generic-top-level-domain/20%Always2012-06-23 12:56
https://pcworld.al/facebook-mundeson-ndryshimin-e-komenteve-tuaja/20%Always2012-06-23 11:53
https://pcworld.al/flipboard-edhe-per-android/20%Always2012-12-14 14:45
https://pcworld.al/hiqet-llogaria-parodike-e-vrimes-ne-twitter/20%Always2012-06-23 07:27
https://pcworld.al/vjen-ne-europe-dyqani-i-aplikacioneve-android-te-amazon/20%Always2012-11-24 13:59
https://pcworld.al/data-e-lansimit-vecorite-dhe-cmimi-i-tabletit-microsoft-surface/20%Always2012-10-31 08:21
https://pcworld.al/ipko-dhe-rtk-transmetojne-euro-2012-ne-hd/20%Always2012-12-14 14:44
https://pcworld.al/windows-phone-8-vs-android-4-0-vs-ios-6/20%Always2012-12-14 14:37
https://pcworld.al/organizoni-punet-tuaja-me-aplikacionin-3030/20%Always2012-11-24 13:59
https://pcworld.al/retina-macbook-pro-kercenim-per-syrin-jo-per-xhepin/20%Always2012-10-15 13:06
https://pcworld.al/cfare-ndodhe-kur-raportoni-nje-postim-ne-facebook/20%Always2012-06-21 17:30
https://pcworld.al/veshtrim-ekranit-startues-te-windows-phone-8/20%Always2012-06-21 17:29
https://pcworld.al/nec-life-touch-l/20%Always2012-12-14 14:40
https://pcworld.al/cool-master-lanson-kornizen-cm-storm-stryker/20%Always2012-12-14 14:18
https://pcworld.al/google-dhe-asus-lansojne-tabletin-nexus/20%Always2012-10-13 09:31
https://pcworld.al/shqiperia-me-aplikacion-mobil-per-turizmin/20%Always2012-11-12 14:57
https://pcworld.al/izraeli-dhe-shtetet-e-bashkuara-ndertuan-virusin-flame/20%Always2012-06-21 15:36
https://pcworld.al/ceo-i-foxconn-e-sheh-iphone-5-triumfues-ndaj-samsung-galaxy-s-iii/20%Always2013-09-14 08:42
https://pcworld.al/telekomi-britanik-bllokon-ueb-faqen-e-the-pirate-bay/20%Always2012-06-21 13:06
https://pcworld.al/acer-prezanton-serine-e-ultrabookeve-timeline/20%Always2012-06-21 11:31
https://pcworld.al/samsung-paralajmeron-lansimin-e-galaxy-note-2/20%Always2013-09-14 08:42
https://pcworld.al/lg-te-fokusohet-ne-smartfone/20%Always2012-06-21 09:01
https://pcworld.al/microsoft-paraqet-windows-phone-8/20%Always2012-06-21 08:51
https://pcworld.al/spotify-lanson-radio-falas-per-perdoruesit-e-ios/20%Always2012-06-21 06:32
https://pcworld.al/google-zbulon-9500-faqe-keqdashese-ne-dite/20%Always2012-06-20 16:32
https://pcworld.al/facebook-ndryshon-platformen-e-pageses-tani-me-monedhe/20%Always2012-06-20 14:17
https://pcworld.al/vjedhen-te-dhenat-e-79-bankave/20%Always2012-10-09 11:09
https://pcworld.al/shfaqet-nokia-808-pureview/20%Always2012-06-20 11:17
https://pcworld.al/sharp-prezanton-led-hdtv-90-inc-televizori-me-i-madh-qe-mund-te-blini/20%Always2012-06-27 07:17
https://pcworld.al/appsfire-gjeni-aplikacionet-me-te-mira-per-ios-dhe-android/20%Always2012-12-14 13:55
https://pcworld.al/valkyrie-laptopi-17-incesh-per-lojera/20%Always2012-06-20 07:25
https://pcworld.al/dell-xps-15-paketon-ivy-bridge-dhe-ekranet-gorilla-glass/20%Always2012-06-19 20:47
https://pcworld.al/nvidia-lancon-geforce-r302-draiverat-specifik-per-windows-8/20%Always2012-12-14 15:46
https://pcworld.al/shtetet-e-bashkuara-me-kompjuterin-me-te-shpejte/20%Always2012-12-14 14:16
https://pcworld.al/verizon-paraqet-fios-internetin-300mbps/20%Always2012-06-19 15:07
https://pcworld.al/vizio-ne-market-me-nje-pc-qe-konkuron-cmimet-e-ultrabook-dhe-sistemeve-aio/20%Always2012-06-19 12:45
https://pcworld.al/siguria-e-celulareve-problem-shqetesues-vecanerisht-ne-android/20%Always2012-06-19 11:38
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-tabletin-surface-me-windows-8/20%Always2012-06-20 08:42
https://pcworld.al/microsoft-bashkepunon-me-yelp-per-makinen-e-vet-te-kerkimit/20%Always2012-06-19 09:17
https://pcworld.al/facebook-blen-face-com/20%Always2012-06-19 07:57
https://pcworld.al/disa-dokumente-te-zbuluara-paraqesin-xbox-720/20%Always2012-06-18 19:36
https://pcworld.al/imazhet-e-iphone5-jane-false/20%Always2012-06-19 08:44
https://pcworld.al/kete-muaj-amd-konfirmon-trinity-apu-per-desktop/20%Always2012-06-18 18:11
https://pcworld.al/facebook-do-paguaje-si-denim-10-milione-dollare-bamiresi/20%Always2012-06-18 17:17
https://pcworld.al/bateria-retina-macbooks-e-apple-kushton-199/20%Always2012-10-15 13:05
https://pcworld.al/microsoft-me-tablet-sfidues/20%Always2012-06-18 16:54
https://pcworld.al/amd-paraqet-karten-e-saj-grafike-me-te-fuqishme/20%Always2012-06-18 15:37
https://pcworld.al/klout-me-shpjegim-per-rendesine-e-votimit/20%Always2012-06-18 14:44
https://pcworld.al/veshtrim-shikoni-shpejtesine-e-internetit-ne-menyre-grafike/20%Always2012-06-18 12:40
https://pcworld.al/siri-me-nje-kundershtar-tjeter-robinin/20%Always2012-06-18 09:46
https://pcworld.al/mozilla-nderton-shfletues-per-ipad/20%Always2012-06-18 09:43
https://pcworld.al/linus-torvalds-shpresh-pakenaqesi-ndaj-nvidias/20%Always2012-06-18 08:51
https://pcworld.al/sony-xperia-ion-ne-24-qershor-do-shitet-me-99/20%Always2013-09-14 08:42
https://pcworld.al/facebook-kerkon-numrin-tuaj-te-telefonit-per-arsye-sigurie/20%Always2012-06-18 06:57
https://pcworld.al/amazon-perditeson-kindle-per-ios/20%Always2012-10-13 07:57
https://pcworld.al/ne-etiopi-biseda-ne-skype-denohet-me-15-vite-burg/20%Always2012-06-17 12:53
https://pcworld.al/perdoruesit-e-yahoo-perdorin-me-shume-energji-se-ata-te-gmail/20%Always2012-06-17 10:21
https://pcworld.al/duart-e-arta-te-gjysheve-qendisin-startup-weekend-in-e-pare-shqiptar/20%Always2012-11-10 11:43
https://pcworld.al/hakeri-i-lulzsec-paditet-per-sulme-kibernetike/20%Always2012-06-16 16:25
https://pcworld.al/shitet-motherboard-i-i-pare-origjinal-i-apple-per-374-500-usd/20%Always2012-06-16 12:43
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-aplikacionin-my-xbox-live-per-android/20%Always2012-06-16 11:40
https://pcworld.al/pse-google-mund-ta-mposhte-facebook-un/20%Always2012-06-16 09:58
https://pcworld.al/permiresoni-windows-7-me-disa-ndryshime/20%Always2012-10-13 08:09
https://pcworld.al/krijohet-mausi-g600-i-logitech-per-lojrat-mmo/20%Always2012-08-11 07:49
https://pcworld.al/microsoft-te-blej-yammer-per-1-miliard-dollare/20%Always2012-06-15 17:17
https://pcworld.al/lansohet-opera-12/20%Always2012-06-15 13:49
https://pcworld.al/kocepti-i-iphone-5-qe-mahniti-te-gjithe/20%Always2012-06-15 15:32
https://pcworld.al/nokia-do-te-shkurtoje-10-mije-vende-pune/20%Always2012-06-15 13:36
https://pcworld.al/steve-wozniak-nuk-e-pelqen-sirin/20%Always2012-06-15 13:29
https://pcworld.al/sesordrone-i-jep-mundesi-smartfonit-tuaj-te-mase-temperaturen/20%Always2012-06-15 11:29
https://pcworld.al/tregu-i-mozilla-s-hapet-edhe-per-biznesin/20%Always2012-11-24 13:59
https://pcworld.al/taksa-e-pare-per-perdorimin-e-ie7/20%Always2012-06-15 09:29
https://pcworld.al/acer-prezanton-aspire-s5/20%Always2012-06-15 08:35
https://pcworld.al/icann-zbulon-domenet-e-nivelit-te-larte/20%Always2012-06-15 07:25
https://pcworld.al/deshironi-te-bleni-produktet-e-reklamave-televizive-perdorni-menjehere-paypal/20%Always2012-06-14 14:58
https://pcworld.al/google-twitter-dhe-facebook-bashkohen-kunder-reklamave-abuzive/20%Always2012-06-14 14:58
https://pcworld.al/asrock-del-me-windows-8-e-gatshme-te-marre-certifikaten-zyrtare/20%Always2012-06-14 14:57
https://pcworld.al/apple-lancon-nje-smart-case-te-ri-per-ipad/20%Always2012-06-14 14:15
https://pcworld.al/sony-ofron-ps3-dhe-ps-vita-falas-per-disa-pc-vaio/20%Always2012-09-22 09:07
https://pcworld.al/retina-macbook-kunder-laptopeve/20%Always2012-10-15 13:03
https://pcworld.al/integrimi-i-facebook-ne-apple-ndihmon-te-dyja-palet/20%Always2012-06-14 09:46
https://pcworld.al/amd-lancon-karten-grafike-28nm-firepro-w600/20%Always2012-06-14 09:30
https://pcworld.al/magsafe-2-perfshihet-ne-laptopet-me-te-fundit-te-apple/20%Always2012-06-14 09:00
https://pcworld.al/studentet-e-rinj-te-universitetit-te-nju-xhersit-do-marrin-dhurate-nje-nokia-lumia-900/20%Always2012-08-08 09:57
https://pcworld.al/google-tregon-se-cfare-kerkojne-me-shume-perdoruesit/20%Always2012-06-14 06:43
https://pcworld.al/apple-dhe-sistemi-i-ri-operativ-os-x-mountain-lion/20%Always2012-06-13 18:05
https://pcworld.al/kriminelet-kibernetike-po-rishkruajne-virusin-e-sofistikuar-flame-per-te-mbuluar-gjurmet/20%Always2012-06-13 15:27
https://pcworld.al/piket-e-larta-ne-klout-do-ndihmojne-konsumatoret-per-sherbim-me-te-mire/20%Always2012-06-13 14:58
https://pcworld.al/aplikacioni-cloud-player-i-amazon-vjen-ne-iphone-dhe-ipod-touch/20%Always2012-06-13 13:22
https://pcworld.al/linkedin-me-shtrese-te-re-te-sigurise/20%Always2012-06-13 12:11
https://pcworld.al/udhezues-per-zhvillim-te-aplikacioneve-per-ios/20%Always2012-06-13 11:05
https://pcworld.al/apple-ios-6-vs-android-vs-windows-phone/20%Always2012-06-13 09:05
https://pcworld.al/rritja-e-rrjetit-facebook-ne-shba-shenon-ngecje/20%Always2012-06-12 20:56
https://pcworld.al/pureview-se-shpejti-edhe-ne-windows-phone/20%Always2012-06-12 20:46
https://pcworld.al/hidhet-ne-treg-chrome-per-windows-8/20%Always2012-06-13 06:00
https://pcworld.al/apple-sfidon-hartat-e-google/20%Always2012-09-25 09:10
https://pcworld.al/pc-ja-e-re-asus-rog-tytan-transformohet-me-nje-te-shtypur-butoni/20%Always2012-06-12 18:02
https://pcworld.al/microsoft-po-konsideronte-te-blinte-nokia-ndryshoi-mendje-pasi-pa-librat-e-tyre/20%Always2012-06-12 15:25
https://pcworld.al/sa-lehte-mund-te-thyhet-fjalekalimi-juaj/20%Always2012-06-12 14:19
https://pcworld.al/safari-merr-nje-faqe-nga-chrome/20%Always2012-06-12 13:11
https://pcworld.al/ipad-et-ne-aeroporte-ofrojne-oaze-per-udhetaret/20%Always2012-06-12 12:31
https://pcworld.al/kombet-e-bashkuara-tatojne-gjigantet-te-internetit-ne-shba/20%Always2012-06-12 14:01
https://pcworld.al/te-gjitha-te-rejat-nga-apple-macbook-pro-i-ri-ios-6-siri/20%Always2012-09-25 09:10
https://pcworld.al/te-gjitha-te-rejat-nga-apple-cfare-pritem-e-nuk-morrem/20%Always2012-06-29 12:39
https://pcworld.al/zuckerberg-regjistrohet-ne-rrjetin-social-the-fancy/20%Always2012-06-12 06:25
https://pcworld.al/apple-mund-te-mos-mbeshtese-sistemin-operativ-te-harduereve-te-meparshem/20%Always2012-06-11 18:41
https://pcworld.al/shefi-i-apple-ultrabooket-jane-pretendente/20%Always2012-06-11 21:19
https://pcworld.al/apple-do-te-paguaj-gjobe-prej-2-25-milione/20%Always2012-06-11 18:53
https://pcworld.al/aplikacioni-per-kerkime-automatike-ne-pajisjet-e-apple/20%Always2012-06-11 21:24
https://pcworld.al/google-900-mije-aktivizime-te-reja-android-cdo-dite/20%Always2012-06-11 18:25
https://pcworld.al/apple-jane-shkarkuar-30-miliarde-aplikacione-nga-app-store/20%Always2012-10-30 10:42
https://pcworld.al/the-pirate-bay-i-shmanget-bllokimit-isp-me-ane-te-ipv6/20%Always2012-06-21 12:22
https://pcworld.al/facebook-rrjeti-numer-nje-ne-bote/20%Always2012-06-11 14:31
https://pcworld.al/ipad-me-perdorim-te-jashtezakonshem-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Always2012-06-11 13:39
https://pcworld.al/hotmail-me-pamje-te-re/20%Always2012-09-26 08:42
https://pcworld.al/twitter-me-reklamen-e-pare-televizive/20%Always2012-12-14 14:27
https://pcworld.al/cfare-te-prisni-nga-ios-6/20%Always2012-08-07 11:53
https://pcworld.al/google-te-behet-makina-kryesore-e-kerkimit-ne-rusi/20%Always2012-06-11 08:02
https://pcworld.al/apple-deshiron-qe-cdo-tv-i-shtepise-suaj-te-jete-nje-ekran-nga-ndermarrja-e-saj/20%Always2012-06-27 07:20
https://pcworld.al/bie-cmimi-i-tabletave-ne-386/20%Always2012-06-10 14:10
https://pcworld.al/lenovo-fillon-te-shese-ideapad-y580/20%Always2012-06-10 14:05
https://pcworld.al/cfare-eshte-facebook-app-center/20%Always2012-11-24 14:00
https://pcworld.al/linkedin-hedh-me-shume-drite-rreth-sigurise/20%Always2012-06-10 13:30
https://pcworld.al/kindle-fire-i-ka-humbur-shijet/20%Always2012-06-10 13:23
https://pcworld.al/amd-me-cmime-te-reja-ne-ultrabook/20%Always2012-06-10 13:17
https://pcworld.al/gjykata-zviceriane-urdheron-modifikime-ne-google-street-view/20%Always2012-06-09 21:32
https://pcworld.al/intel-paketon-core-i5-ne-nje-pc-4-inc/20%Always2012-06-09 21:07
https://pcworld.al/9-te-medhenjte-piratet-te-cilet-ndryshuan-internetin/20%Always2012-10-25 08:27
https://pcworld.al/shfaqen-grafike-me-aplikacione-retine-ne-dyqanin-e-apple-mac/20%Always2012-06-09 14:33
https://pcworld.al/enciklopedia-britannica-behet-partnere-me-microsoft-per-funksionin-e-pergjigjeve/20%Always2012-06-09 10:41
https://pcworld.al/kompania-japan-display-lanson-ekranet-651ppi/20%Always2012-06-09 09:39
https://pcworld.al/veshtrim-kamera-e-nokia-808-pureview/20%Always2012-06-09 07:48
https://pcworld.al/toshiba-zbulon-satellite-u840w/20%Always2012-06-09 06:22
https://pcworld.al/last-fm-behet-viktima-e-fundit-e-hakereve/20%Always2012-08-24 09:49
https://pcworld.al/rim-heq-dore-nga-blackberry-playbook-16gb/20%Always2012-06-08 17:37
https://pcworld.al/google-chrome-lansohet-ne-metro/20%Always2012-06-08 15:12
https://pcworld.al/vjen-microsoft-office-2010-per-windows-8/20%Always2012-09-26 09:37
https://pcworld.al/vala-me-oferta-te-reja-verore-deri-200-mb-bonus/20%Always2012-08-08 09:54
https://pcworld.al/twitter-400-milione-cicerima-ne-dite/20%Always2012-06-08 10:56
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s-iii-me-i-dobet-se-iphone-4/20%Always2013-09-14 08:42
https://pcworld.al/facebook-me-qender-te-aplikacioneve/20%Always2012-06-08 12:19
https://pcworld.al/mozilla-prezanton-thunderbird-13/20%Always2012-06-08 07:25
https://pcworld.al/twitter-perfiton-me-shume-ne-celulare-sesa-ne-ueb/20%Always2012-06-08 07:04
https://pcworld.al/google-paraqet-hartat-3d-dhe-modulin-offline-per-aparatet-celulare/20%Always2012-06-07 18:26
https://pcworld.al/microsoft-shet-600-milione-licenca-te-windows-7/20%Always2012-10-13 08:10
https://pcworld.al/apple-kerkon-qe-galaxy-s-iii-mos-te-shitet-ne-shba/20%Always2013-09-14 08:43
https://pcworld.al/linkedin-ka-nisur-hetimet-mbi-dyshimet-per-vjedhje-fjalekalimesh/20%Always2012-06-07 13:38
https://pcworld.al/acer-prezanton-ultrabook-apire-s7-me-ekran-me-prekje-dhe-sistem-operimi-windows-8/20%Always2012-06-07 11:23
https://pcworld.al/gorilla-glass-me-model-te-ri-tani-edhe-ne-forme-xhami-te-perkulshem/20%Always2012-06-07 09:44
https://pcworld.al/se-shpejti-ne-treg-hibridi-laptop-tablet/20%Always2012-06-07 09:08
https://pcworld.al/bitdefender-quickscan-metode-e-shpejt-per-te-skanuar-komputerin/20%Always2012-06-08 18:55
https://pcworld.al/vera-vjen-me-versionin-e-lojrave-cloud-ne-televizoret-samsung/20%Always2012-06-06 20:20
https://pcworld.al/ktheni-cdo-objekt-ne-nje-touchpad-me-shpikjen-e-re-makey-makey/20%Always2012-06-16 11:16
https://pcworld.al/xbox-smartglass/20%Always2012-06-06 20:19
https://pcworld.al/google-ju-paralajmeron-nese-sulmoheni/20%Always2012-06-06 20:14
https://pcworld.al/shawn-fanning-dhe-sean-parker-lancojne-sherbimin-me-video-airtime/20%Always2012-06-06 19:00
https://pcworld.al/arrine-ipv6-ku-qendron-shqiperia-dhe-kosova/20%Always2012-06-28 23:29
https://pcworld.al/samsung-investon-ne-linux-foundation/20%Always2012-06-06 12:15
https://pcworld.al/google-azhurnon-sistemin-operativ-chrome/20%Always2012-10-17 14:29
https://pcworld.al/windows-phone-me-100000-aplikacione/20%Always2012-06-06 09:46
https://pcworld.al/google-blen-quickoffice/20%Always2012-06-06 09:44
https://pcworld.al/lenovo-lancon-brezin-e-trete-te-ultrabook-u310-u410-me-cmime-qe-nisin-nga-749/20%Always2012-06-06 08:32
https://pcworld.al/a-do-te-jete-siri-i-ios-6-i-disponueshem-per-ipad/20%Always2012-06-06 07:45
https://pcworld.al/toshiba-nxjerr-ssd-19nm-per-karta-memorje/20%Always2012-06-06 07:29
https://pcworld.al/reklamat-ne-facebook-kane-shume-pak-efekt/20%Always2012-06-06 09:26
https://pcworld.al/sony-puneson-htc-per-te-krijuar-pajisje-qe-luajne-lojrat-e-playstation/20%Always2012-09-22 09:07
https://pcworld.al/internet-explorer-10-metro-tashme-me-adobe-flash/20%Always2012-06-05 18:55
https://pcworld.al/facebook-pergatitet-te-refuzoje-femijet-nen-13-vjec/20%Always2012-06-05 18:54
https://pcworld.al/pas-shume-kohesh-arrine-ipv6/20%Always2012-06-05 18:08
https://pcworld.al/nvidia-lancon-karten-gtx-680-gpu-per-aparatet-celulare/20%Always2012-06-05 15:38
https://pcworld.al/intel-investon-ne-ultrabooket-e-ndjeshem-ne-prekje/20%Always2012-06-05 13:57
https://pcworld.al/nano-sim-merr-driten-jeshile-per-standartin-e-ri/20%Always2012-09-08 21:43
https://pcworld.al/hulumtuesit-fusin-aplikacione-keqdashese-ne-android/20%Always2012-06-05 12:07
https://pcworld.al/veshtrim-cfare-dobie-ka-nje-kamera-e-mire-tek-celularet/20%Always2012-11-12 15:28
https://pcworld.al/televizoret-apple/20%Always2012-06-05 06:47
https://pcworld.al/lansohet-office-per-ipad/20%Always2012-06-05 11:17
https://pcworld.al/hakohet-faqja-e-telekomit-te-kines-dhe-warner-bros/20%Always2012-06-04 20:59
https://pcworld.al/si-tjua-beni-backup-skedareve-ne-windows/20%Always2012-06-04 19:29
https://pcworld.al/acer-toshiba-asus-me-tableten-e-re-windows-8-ne-computex/20%Always2012-06-04 17:23
https://pcworld.al/te-rejat-e-nintendo-s-wii-u-gamepad-dhe-miinerse-social-network/20%Always2012-06-04 15:04
https://pcworld.al/megaupload-kerkon-te-rrezohen-akuzat-per-pirateri/20%Always2012-10-20 10:59
https://pcworld.al/microsoft-me-aplikacionin-smart-glass-ne-e3/20%Always2012-06-04 12:53
https://pcworld.al/asus-me-aplikacione-falas-per-windows/20%Always2012-06-04 11:53
https://pcworld.al/serbet-hakojne-faqen-e-fisnik-ismailit-anetarit-te-levizjes-vetevendosje/20%Always2012-08-06 10:03
https://pcworld.al/samsung-zbulon-numrin-e-shitjeve-per-modelet-galaxy/20%Always2013-09-14 08:54
https://pcworld.al/si-te-bllokoni-ueb-faqet-pornografike-ne-kompjuterin-tuaj/20%Always2012-06-04 12:15
https://pcworld.al/facebook-dhe-google-te-investojne-ne-vevo/20%Always2012-06-06 14:20
https://pcworld.al/pie-google-chrome-me-metode-te-re-per-leximin-dhe-shqiptimin-e-anglishtes/20%Always2012-06-03 21:14
https://pcworld.al/obama-urdheroi-sulmet-stuxnet-ndaj-iranit/20%Always2012-06-05 12:06
https://pcworld.al/apple-nuk-ofron-perkrahje-per-sistemet-e-vjetra-operative/20%Always2012-10-17 13:33
https://pcworld.al/motorola-me-tre-sim-kartela/20%Always2012-06-03 11:15
https://pcworld.al/google-synon-te-menjanoje-censurimet-ne-kine/20%Always2012-10-25 10:14
https://pcworld.al/universiteti-i-kembrixhit-kryen-studimin-me-te-madh-ne-histori-per-fjalekalimet/20%Always2012-08-08 09:57
https://pcworld.al/facebook-fton-900-milione-familjaret-e-vet-te-propozojne-rregullave-te-reja-te-perdorimit/20%Always2012-06-02 16:29
https://pcworld.al/google-maps-me-vecori-te-reja/20%Always2012-06-03 09:23
https://pcworld.al/anonymous-sulmon-facebookun/20%Always2012-06-02 11:02
https://pcworld.al/facebook-paguan-hakeret-me-shume-se-300-000-per-te-zbuluar-defektet/20%Always2012-06-01 19:12
https://pcworld.al/studentet-referohen-me-shume-te-youtube-google-dhe-wikipedia/20%Always2012-08-08 09:58
https://pcworld.al/nga-1-qershori-facebook-ofron-5-role-te-reja-per-administratoret/20%Always2012-06-01 13:25
https://pcworld.al/azhurnimi-i-blackberry-playbook-permireson-pershtatjen-me-android/20%Always2012-06-01 11:09
https://pcworld.al/si-te-shkarkoni-dhe-instaloni-pamjen-fillestare-te-windows-8/20%Always2012-10-20 09:31
https://pcworld.al/apple-leshon-udhezues-te-sigurise-per-ios/20%Always2012-06-01 08:24