XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/toshiba-satellite-u845w-laptopi-i-pare-me-ekran-219/20%Always2012-08-31 12:44
https://pcworld.al/facebook-per-android-eshte-aq-skandaloz-sa-qe-zuckerberg-i-detyron-punonjesit-ta-perdorin/20%Always2012-08-31 12:40
https://pcworld.al/toshiba-nxjerr-tabletin-u925t-me-procesor-i5/20%Always2012-08-31 12:24
https://pcworld.al/apple-humb-betejen-kunder-samsung-ne-japoni/20%Always2012-08-31 09:27
https://pcworld.al/cfare-eshte-ifa-fakte-dhe-kuriozitete-2/20%Always2012-08-31 09:06
https://pcworld.al/ulen-cmimet-per-amd-intros-fx-4130-quad-core/20%Always2012-08-31 06:48
https://pcworld.al/tabletet-series-5-dhe-series-7-slate-nga-samsung/20%Always2012-08-30 17:15
https://pcworld.al/apple-ju-shkemben-iphone-n-tuaj-te-vjeter-me-iphone-5/20%Always2012-08-30 13:54
https://pcworld.al/prezantohen-tabletet-vivo-tab-dhe-vivo-tab-rt-windows-8-nga-asus/20%Always2012-12-14 15:31
https://pcworld.al/samsung-prezanton-telefonin-e-pare-windows-8-ativ-s/20%Always2012-10-12 16:06
https://pcworld.al/mozilla-shton-perditesimet-ne-menyre-te-fshehte/20%Always2012-08-30 09:23
https://pcworld.al/toshiba-nxjerr-tabletin-u925t-me-cpu-intel-core-i5/20%Always2012-08-30 09:30
https://pcworld.al/samsung-prezanton-64gb-uhs-1-sd-dhe-kartat-microsd/20%Always2012-08-30 08:19
https://pcworld.al/cyberpower-nxjerr-ultrabook-un-e-serise-zeus-m/20%Always2012-08-30 07:37
https://pcworld.al/flossk-takon-open-labs/20%Always2012-10-17 11:24
https://pcworld.al/kujdes-nga-ky-mashtrim-qe-ju-vjen-me-njoftim-ne-facebook/20%Always2012-08-29 14:42
https://pcworld.al/kim-dotcom-paralajmeron-nje-megaupload-te-ri/20%Always2012-10-20 10:59
https://pcworld.al/lg-optimus-l9-njoftimi-zyrtar/20%Always2012-08-29 11:27
https://pcworld.al/pse-microsoft-po-vonohet-kaq-shume-per-te-treguar-cmimin-e-windows-8/20%Always2012-08-29 11:37
https://pcworld.al/skydrive-per-android-ne-dispozicion-ne-google-play/20%Always2012-08-29 10:01
https://pcworld.al/samsung-poston-memo-te-brendshme-ne-lidhje-me-humbjen-nga-apple/20%Always2012-08-28 20:35
https://pcworld.al/azhornimi-belle-refresh-per-nokia-n8-e7-c7-x7/20%Always2012-08-28 13:21
https://pcworld.al/android-pritet-te-jete-ne-70-te-smartfoneve-te-derguar-kete-vit/20%Always2012-08-28 13:20
https://pcworld.al/htc-desire-x-shperndahen-fotot-dhe-specifikimet/20%Always2012-08-28 13:14
https://pcworld.al/lg-optimus-g-shfaqet-zyrtarisht/20%Always2012-08-31 07:05
https://pcworld.al/samsung-njofton-per-ekrane-te-tejdukshme-me-pc-te-integruar/20%Always2012-08-28 09:37
https://pcworld.al/apple-kerkon-ndalimin-e-shitjes-per-vetem-8-modele-te-samsung/20%Always2013-09-14 08:30
https://pcworld.al/gezuar-21-vjetorin-linux/20%Always2012-08-27 21:52
https://pcworld.al/dropbox-rrit-sigurine-permes-verifikimit-me-dy-hapa/20%Always2012-08-27 21:47
https://pcworld.al/apple-fitoi-por-cfare-do-te-thote-kjo-per-ne/20%Always2012-08-27 14:50
https://pcworld.al/weather-hd-edhe-per-android/20%Always2012-12-14 15:30
https://pcworld.al/sketchbook-pro-rilancohet-me-karakteristika-te-reja/20%Always2012-12-14 15:29
https://pcworld.al/dell-dhe-hp-thone-se-windows-8-po-prish-shitjet-e-pc-ve/20%Always2012-08-27 09:14
https://pcworld.al/opsioni-im-feeling-lucky-i-google-behet-edhe-me-interesant/20%Always2012-08-26 19:00
https://pcworld.al/10-laptope-baterite-e-se-cileve-zgjasin-mbi-7-ore/20%Always2013-02-16 18:07
https://pcworld.al/msi-azhornon-laptopin-per-lojra-gt70-0ne-me-geforce-gtx-680m/20%Always2012-08-25 21:38
https://pcworld.al/robotet-me-lojerat-e-tyre-olimpike/20%Always2012-08-25 21:33
https://pcworld.al/samsung-paraqet-nje-video-te-shkurter-te-laptopit-windows-8/20%Always2012-08-25 17:01
https://pcworld.al/samsung-galaxy-note-10-1-tablet-konkurrent-i-ipad-it/20%Always2013-09-14 08:30
https://pcworld.al/powercolor-nxjerr-karten-grafike-devil-13-hd-7990-dual-gpu/20%Always2012-12-14 15:28
https://pcworld.al/in-location-projekt-per-zhvillimin-e-pozicionimit-dhe-navigimit-ne-ambiente-te-mbyllura/20%Always2012-12-14 15:28
https://pcworld.al/thelle-nen-det-gjendet-sony-xperia-go/20%Always2012-12-14 15:09
https://pcworld.al/apple-fiton-samsung-duhet-ti-paguaje-1-miliarde-dollare-kompensim/20%Always2012-08-25 09:23
https://pcworld.al/a-do-te-shfaqe-amazon-tabletin-kindle-fire-gjate-eventit-ne-shtator/20%Always2012-10-13 08:17
https://pcworld.al/facebook-per-android-sjell-mundesine-e-futjes-se-fotografive-ne-mesazhe/20%Always2012-08-24 13:16
https://pcworld.al/motorola-razr-hd-prezantohet-ne-5-shtator/20%Always2012-11-24 19:57
https://pcworld.al/se-shpejti-do-te-shohim-filma-3d-pa-syze/20%Always2013-01-16 15:36
https://pcworld.al/microsoft-ndryshon-logon-pas-25-viteve/20%Always2012-08-24 13:08
https://pcworld.al/spotify-angazhohet-per-rritjen-globale-pavaresisht-humbjeve/20%Always2012-08-24 12:44
https://pcworld.al/nikon-hedh-ne-treg-kameren-dixhitale-android-powered-coolpix-s800c/20%Always2012-12-14 15:28
https://pcworld.al/htc-planifikon-ulje-cmimesh/20%Always2012-08-24 08:13
https://pcworld.al/thashetheme-windows-8-pro-kushton-199/20%Always2012-08-24 08:03
https://pcworld.al/si-te-krijoni-lidhje-nje-klikimeshe-ne-desktop-per-faqet-ueb-chrome/20%Always2012-08-23 14:45
https://pcworld.al/ja-se-si-te-kontrolloni-dritat-e-shtepise-suaj-nga-celulari/20%Always2012-08-23 14:37
https://pcworld.al/perpjekje-qe-te-hiqen-qafe-versionet-e-vjetra-te-internet-explorer/20%Always2012-08-23 14:12
https://pcworld.al/cyberpower-pro-gamer-ftw-series-sjell-hd-streaming-ne-fushen-e-lan/20%Always2012-09-07 16:32
https://pcworld.al/drejt-fundit-argumentet-permbyllese-te-perballjes-apple-samsung/20%Always2012-08-25 09:21
https://pcworld.al/hotmail-me-popullor-se-gmail-ne-evrope/20%Always2012-09-25 15:20
https://pcworld.al/facebook-paditet-per-timeline/20%Always2012-08-25 09:22
https://pcworld.al/amd-ul-serish-cmimet-e-radeon-hd/20%Always2012-08-22 19:50
https://pcworld.al/logitech-prezanton-tastieren-qe-mund-te-lahet/20%Always2012-08-22 14:50
https://pcworld.al/laptopi-eon17-slx-i-origin-eshte-gati-te-perdore-gpu-dyshe/20%Always2012-08-22 11:33
https://pcworld.al/aplikacioni-per-android-mundeson-kontrollimin-e-pajisjeve-tuaja-panasonic/20%Always2019-01-17 09:46
https://pcworld.al/versioni-10-8-1-i-os-x-thuhet-se-do-te-permiresoje-jetegjatesine-e-baterise/20%Always2012-08-22 11:14
https://pcworld.al/skype-shton-mundesine-per-shperndarje-te-fotografive-permes-iphone-dhe-ipad/20%Always2012-08-22 08:31
https://pcworld.al/apple-tani-ndermarrja-me-e-vlefshme-ne-histori/20%Always2012-08-21 20:40
https://pcworld.al/galaxy-s-duos-i-samsung-ut-do-te-jete-me-dy-karta/20%Always2013-09-14 08:30
https://pcworld.al/pamje-te-iphone-5-ne-3d-2/20%Always2013-09-14 08:30
https://pcworld.al/google-translate-e-kthen-obamen-ne-bush/20%Always2012-08-21 16:57
https://pcworld.al/pastroni-inboxin-tuaj-ne-gmail-me-kete-filtrim/20%Always2012-08-21 14:31
https://pcworld.al/malueri-ne-android-infekton-500000-perdorues/20%Always2012-08-21 12:25
https://pcworld.al/dergoni-mesazhe-nga-adresa-emaili-anonime/20%Always2012-12-14 15:25
https://pcworld.al/lenovo-tabletat-rt-do-te-kushtojne-300-me-pak-se-pajisjet-e-windows-8/20%Always2012-08-20 23:09
https://pcworld.al/shikuesit-nga-shtetet-e-bashkuara-pane-36-9-miliarde-video-online-ne-korrik/20%Always2012-12-14 15:48
https://pcworld.al/cowon-x9-pmp-gati-per-shitje-tani-mund-te-mbaje-deri-ne-110-ore-luajtje-muzike/20%Always2012-12-14 14:18
https://pcworld.al/shkencetaret-arrijne-te-ruajne-704tb-te-dhena-ne-nje-gram-adn-je/20%Always2012-08-20 14:08
https://pcworld.al/microsoft-office-nje-zgjidhje-e-mire-per-tabletet-e-windows-it/20%Always2012-10-08 11:29
https://pcworld.al/i-druheni-sms-ve-te-rreme-zgjidhni-imessage-nga-apple/20%Always2012-08-20 11:12
https://pcworld.al/microsoft-do-te-prodhoje-me-teper-se-3-milione-surface/20%Always2012-08-19 21:36
https://pcworld.al/xo-4-touch-i-one-laptop-per-child-pritet-te-hidhet-ne-treg-ne-2013/20%Always2012-08-19 21:03
https://pcworld.al/bllokoni-faqe-te-caktuara-nga-rezultatet-ne-google/20%Always2012-08-19 20:57
https://pcworld.al/shkarkoni-versionin-perfundimtar-te-windows-8/20%Always2012-08-19 20:54
https://pcworld.al/dergoni-artikuj-nga-shfletuesi-juaj-ueb-ne-kindle/20%Always2012-10-13 08:17
https://pcworld.al/beni-nje-udhetim-virtual-ne-mars-me-iphone-ose-ipad/20%Always2012-08-19 15:32
https://pcworld.al/google-perditeson-voice-search-per-android-me-13-gjuhe-shtese/20%Always2012-08-19 15:26
https://pcworld.al/microsoft-fillon-planifikimet-per-windows-9/20%Always2014-09-13 18:26
https://pcworld.al/tashme-fotot-qe-fshini-nga-facebook-u-zhduken-pergjithmone/20%Always2012-08-19 10:45
https://pcworld.al/bing-me-aplikacion-per-windows-8/20%Always2012-08-18 22:09
https://pcworld.al/apple-deshiron-sensore-te-gjurmeve-te-gishterinjve-ne-produktet-e-veta/20%Always2012-08-18 22:08
https://pcworld.al/231-milione-shikime-te-lojerave-olimpike-ne-youtube/20%Always2012-08-18 22:07
https://pcworld.al/microsoft-fillon-serish-publikimin-e-aplikacioneve-per-windows-phone/20%Always2012-08-18 11:10
https://pcworld.al/vonesat-e-komponenteve-bejne-qe-toshiba-te-jete-jashte-windows-rt/20%Always2012-08-18 11:05
https://pcworld.al/malueri-shamoon-fshires-i-kompjutereve/20%Always2012-08-18 11:01
https://pcworld.al/xiaomi-phone-2-hidhet-ne-treg-me-jelly-bean/20%Always2012-12-08 08:55
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-windows-8-rtm/20%Always2012-08-18 07:59
https://pcworld.al/google-zvogelon-madhesine-e-aplikacioneve-ne-play-store/20%Always2012-08-18 07:53
https://pcworld.al/instagram-shton-fotot-ne-harte-dhe-permireson-shfletimin/20%Always2012-08-18 07:47
https://pcworld.al/deshmitari-i-samsung-ut-thote-se-apple-pa-tabletin-e-tij-disa-vite-perpara-ipad-it/20%Always2012-08-17 22:05
https://pcworld.al/vdes-artisti-i-quake-paul-steed-le-pas-nje-trashegimi-te-diskutueshme/20%Always2013-03-20 10:24
https://pcworld.al/dyqani-google-play-i-thote-lamtumire-adobe-flash-player/20%Always2012-08-17 13:15
https://pcworld.al/ceo-i-nokia-s-do-te-qendrojme-me-windows-phone/20%Always2012-08-17 13:09
https://pcworld.al/google-permireson-kerkimin-e-patentave/20%Always2012-08-17 13:05
https://pcworld.al/android-4-1-pas-2-javesh-edhe-per-galaxy-s-iii/20%Always2012-08-17 12:44
https://pcworld.al/avadirect-shperndan-all-in-one-me-prekje-dhe-sistem-intel-cap08/20%Always2012-12-14 13:56
https://pcworld.al/apple-mund-te-shese-250-milione-iphone-5/20%Always2012-08-17 08:28
https://pcworld.al/android-i-po-fiton/20%Always2012-08-17 08:27
https://pcworld.al/gjenden-piramida-te-reja-me-google-earth/20%Always2012-08-17 06:48
https://pcworld.al/ptk-dhe-raiffeisen-bank-ne-bashkepunim-per-produktin-sms-top-up/20%Always2012-10-09 11:08
https://pcworld.al/acer-prezanton-notebook-un-travelmate-p243-rezistent-ndaj-lengjeve/20%Always2012-08-16 13:17
https://pcworld.al/10-milione-galaxy-note-te-shitur-per-nente-muaj/20%Always2013-09-14 08:31
https://pcworld.al/nje-microsoft-surface-prej-199-do-te-ishte-sukses-i-vertete/20%Always2012-08-16 13:09
https://pcworld.al/adobe-rregullon-dobesite-kritike-ne-flash-reader-dhe-acrobat/20%Always2012-08-16 09:58
https://pcworld.al/microsoft-ndalon-publikimin-e-aplikacioneve-per-windows-phone/20%Always2012-08-16 08:02
https://pcworld.al/pinterest-zbulon-aplikacione-te-reja-per-android-dhe-ios/20%Always2012-08-16 07:40
https://pcworld.al/microsoft-i-jep-pamje-te-re-skydrive-t/20%Always2012-08-16 07:01
https://pcworld.al/pse-amerikanet-zgjodhen-android-in-ne-vend-te-iphone-t/20%Always2012-08-15 21:13
https://pcworld.al/vjen-skydrive-per-android/20%Always2012-08-15 12:54
https://pcworld.al/youtube-prezanton-aplikacionin-e-vet-per-playstation-3/20%Always2012-08-15 12:50
https://pcworld.al/tingulli-i-filmit-youve-got-mail-vjen-edhe-per-gmail-in/20%Always2012-10-16 14:02
https://pcworld.al/oracle-prezanton-planet-per-mbeshtetjen-e-microsoft-visual-studio-2012/20%Always2012-08-15 12:44
https://pcworld.al/ndani-me-miqte-e-facebook-ut-gezimin-e-shtatzanise-suaj/20%Always2012-08-15 11:13
https://pcworld.al/google-shton-url-te-e-posacme-por-jo-per-te-gjithe/20%Always2012-08-15 09:46
https://pcworld.al/shkencetaret-zhvillojne-nje-teknike-printimi-full-color-me-100000-pikainc/20%Always2012-08-15 08:40
https://pcworld.al/tkurret-tregu-i-telefonave-celulare-ne-prag-te-publikimit-te-iphone-5/20%Always2013-09-14 08:31
https://pcworld.al/volvo-kthen-ipad-in-tuaj-ne-skaner-per-veturen-e-tyre/20%Always2012-08-14 21:29
https://pcworld.al/kundershtari-i-twitter-it-arrin-qellimin-e-vet-per-financim-prej-500-mije-dollare/20%Always2012-09-29 07:10
https://pcworld.al/versioni-i-ri-i-utorrent-merr-reklama-te-torrenteve-te-vecuar/20%Always2012-08-14 11:43
https://pcworld.al/dell-samsung-dhe-lenovo-konfirmohen-si-partneret-harduerike-te-windows-rt/20%Always2012-08-14 11:42
https://pcworld.al/ndalet-sherbimi-per-huazimin-e-librave-elektronike-pas-akuzave-per-pirateri/20%Always2012-12-14 14:05
https://pcworld.al/surface-jo-me-cmimin-199-dollare-kerkon-acer/20%Always2012-08-14 07:46
https://pcworld.al/google-konfirmon-4000-vende-pune-me-pak-per-motorola-mobility/20%Always2012-08-14 07:46
https://pcworld.al/facebook-20-vjet-nen-hetime-per-privatesi/20%Always2012-08-14 07:04
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s3-vs-apple-iphone-4s-kush-eshte-me-i-forte/20%Always2013-09-14 08:31
https://pcworld.al/barnes-noble-ulin-cmimet-e-tabletave-nook-per-te-konkurruar-me-nexus-7/20%Always2012-10-13 09:25
https://pcworld.al/nasa-ben-perditesimin-e-madh-softuerik-te-sondes-ne-planetin-mars-2/20%Always2012-08-13 14:00
https://pcworld.al/sistemi-i-ri-kerkimit-te-google-shperfill-rezultatet-e-youtube-2/20%Always2012-09-17 09:06
https://pcworld.al/vala-mbron-privatesine-e-konsumatoreve-sipas-ligjit/20%Always2012-08-13 13:41
https://pcworld.al/usain-bolt-thyen-rekord-edhe-ne-twitter/20%Always2012-08-13 09:52
https://pcworld.al/microsoft-ka-filluar-punen-per-surface-n-e-ri/20%Always2012-08-13 09:43
https://pcworld.al/ipad-ne-vend-te-pare-ne-kenaqesine-e-konsumatoreve/20%Always2012-10-13 08:18
https://pcworld.al/facebook-ofron-nje-sherbim-per-te-denoncuar-mashtrimet/20%Always2012-08-13 10:04
https://pcworld.al/pritet-te-dale-kete-tremujor-procesori-intel-core-i5-3350p-nga-ivy-bridge/20%Always2012-08-12 11:29
https://pcworld.al/perditesimi-me-i-ri-i-android-per-htc-one-x/20%Always2012-12-14 14:39
https://pcworld.al/google-perditeson-algoritmin-e-shfaqjeve/20%Always2012-08-12 11:20
https://pcworld.al/intel-do-te-sjelle-mbushjen-me-energji-wireless-per-smartfon-et/20%Always2012-08-11 20:53
https://pcworld.al/facebook-shmang-gjoben-e-ftc/20%Always2012-08-11 20:46
https://pcworld.al/google-translate-per-android-mundeson-perkthim-nga-fotografite/20%Always2012-08-11 20:31
https://pcworld.al/sa-eshte-numri-i-iphone-eve-te-shitur-nga-apple/20%Always2013-09-14 08:31
https://pcworld.al/si-ta-transformoni-smartfonin-tuaj-ne-nje-kuti-emergjence/20%Always2012-10-23 12:28
https://pcworld.al/the-new-yorker-vjen-falas-ne-iphone/20%Always2012-12-14 15:24
https://pcworld.al/samsung-upgrade-ju-shperblen-me-300-dollare-per-smartfonin-e-vjeter/20%Always2012-08-11 10:34
https://pcworld.al/lenovo-te-lansoj-ultrabookun-thinkpad-t430/20%Always2012-10-09 12:37
https://pcworld.al/genius-prezanton-tastieren-e-re-per-lojera-online-mmo/20%Always2012-12-14 15:18
https://pcworld.al/cmimi-i-iphone-4s-ulet-per-50-dollare/20%Always2012-08-11 09:07
https://pcworld.al/ridizajnohet-wikipedia-a-duhet-te-ngjaje-me-google/20%Always2012-08-11 07:52
https://pcworld.al/google-nxjerr-programin-rival-te-siri-per-ios/20%Always2012-08-11 07:02
https://pcworld.al/bie-shitja-e-kompjutereve-ne-evropen-perendimore/20%Always2012-08-10 13:05
https://pcworld.al/apple-pamundeson-ndryshimin-e-fjalekalimit/20%Always2012-08-10 12:51
https://pcworld.al/google-shton-pergjigjet-e-shpejta-ne-versionin-mobil-te-uebit/20%Always2012-12-14 14:38
https://pcworld.al/samsung-galaxy-note-10-1-do-te-jete-me-i-lire-se-sa-qe-u-mendua/20%Always2013-09-14 08:32
https://pcworld.al/kaspersky-lab-paralajmeron-per-sulmin-financiar-gauss/20%Always2012-10-17 13:34
https://pcworld.al/pinterest-tani-hapet-per-te-gjithe/20%Always2012-08-10 08:42
https://pcworld.al/google-do-te-paguaj-22-5-milione-dollare-per-pergjim-te-safarit/20%Always2012-08-10 07:56
https://pcworld.al/windows-rt-nuk-do-te-kete-versionin-e-plote-te-office-2013/20%Always2012-08-10 07:13
https://pcworld.al/ouya-arrin-te-marre-8-6-milione-dollare/20%Always2012-12-14 15:17
https://pcworld.al/raporti-i-samsung-mund-te-perdoret-si-deshmi-nga-apple/20%Always2012-08-09 13:21
https://pcworld.al/detaje-mbi-iphone-n-e-ri/20%Always2012-08-09 13:16
https://pcworld.al/lenovo-zbulon-daten-e-leshimit-te-tabletit-thinkpad-2/20%Always2012-10-09 12:37
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s3-dhe-galaxy-note-azhurnohen-ne-android-4-0/20%Always2013-09-14 08:32
https://pcworld.al/google-te-perfshije-gmailin-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2012-08-09 11:27
https://pcworld.al/ceo-i-acer-deshiron-qe-microsoft-te-mendoje-serish-per-tabletin-surface/20%Always2012-08-09 07:57
https://pcworld.al/nokia-windows-phone-8-te-leshohet-para-iphone-5/20%Always2012-10-13 08:04
https://pcworld.al/microsoft-sqaron-dyshimet-per-xboxin-e-ri/20%Always2012-08-09 07:10
https://pcworld.al/lian-li-shfaqe-shtepizat-mini-tower-pc-v650/20%Always2012-08-09 06:59
https://pcworld.al/apple-braktise-safarin-per-windows/20%Always2012-08-08 14:09
https://pcworld.al/dizajnet-e-pajisjeve-samsung-te-njejta-me-ato-te-apple/20%Always2012-08-25 09:22
https://pcworld.al/brengat-me-e-medha-te-bleresve-te-tableteve-jane-cmimi-dhe-aplikacionet/20%Always2012-08-08 13:21
https://pcworld.al/amd-njofton-per-gpu-te-reja-firepro/20%Always2012-08-08 10:01
https://pcworld.al/mesues-me-itunes-u-mund-te-ftoni-studentet-per-kurse-online/20%Always2012-08-08 10:00
https://pcworld.al/nasa-shfaq-fotot-dhe-videon-e-pare-te-zbritjes-ne-mars/20%Always2012-08-08 09:39
https://pcworld.al/google-street-view-ju-con-brenda-qendres-se-nasa-s/20%Always2012-08-13 13:47
https://pcworld.al/mbyllet-ueb-faqja-me-torrent-demonoid-com/20%Always2012-08-08 06:42
https://pcworld.al/browseinapp-mini-shfletuesi-per-cdo-aplikacion-te-iphone/20%Always2012-12-14 14:08
https://pcworld.al/10-parashikimet-me-qesharake-te-teknologjise/20%Always2012-08-08 09:45
https://pcworld.al/teambox-box-dropbox-dhe-google-docs-ne-nje-vend/20%Always2012-12-14 15:16
https://pcworld.al/largohet-aplikacioni-youtube-nga-ios-6/20%Always2012-08-07 12:05
https://pcworld.al/amazon-leshon-studion-e-lojerave/20%Always2012-10-13 07:56
https://pcworld.al/wikipedia-peson-nje-nderprerje-teknike/20%Always2012-08-07 11:21
https://pcworld.al/ptk-jep-donacion-110-kompjutere-per-shkollat-e-kosoves/20%Always2012-11-17 10:36
https://pcworld.al/telefonet-me-te-shitur-ne-histori/20%Always2012-08-07 09:53
https://pcworld.al/microsoft-do-te-forcoje-kerkesat-per-aktivizimet-e-windows-8/20%Always2012-08-07 07:18
https://pcworld.al/ana-e-rrezikshme-e-icloud-te-apple/20%Always2012-08-06 18:44
https://pcworld.al/apple-mund-te-shese-40-milione-ipad-mini-brenda-vitit/20%Always2012-08-06 15:30
https://pcworld.al/shpetoni-fotografite-nga-inboxi/20%Always2012-12-14 15:16
https://pcworld.al/sony-kerkon-ide-kreative-per-dizajnin-e-kontrolluesit-te-playstation-3/20%Always2012-08-06 15:29
https://pcworld.al/ktheni-audiot-ne-tekste-per-chrome/20%Always2012-12-14 15:15
https://pcworld.al/hakeret-shqiptare-serish-ne-aksion/20%Always2012-08-06 14:57
https://pcworld.al/shitjet-e-ipadit-permiresojne-tregun-e-tableteve/20%Always2012-10-04 11:31
https://pcworld.al/android-jelly-bean-shfaqet-ne-tabletin-e-hp-se-2/20%Always2012-08-06 08:05
https://pcworld.al/facebook-fiton-emrin-e-domenit-facebookconnect-com/20%Always2012-08-06 07:14
https://pcworld.al/10-ueb-faqet-me-te-shtrenjta/20%Always2012-08-05 17:18
https://pcworld.al/4-arsye-per-te-zevendesuar-gmail-me-outlook-com/20%Always2012-08-05 01:55
https://pcworld.al/hakohet-llogaria-e-gizmodos-ne-twitter/20%Always2012-08-05 01:48
https://pcworld.al/lansohen-pamjet-e-para-te-sistemit-mobil-firefox-os/20%Always2012-08-05 01:44
https://pcworld.al/merrni-mbi-80-libra-elektronik-falas-nga-microsoft/20%Always2012-08-05 01:40
https://pcworld.al/ubuntu-per-android-duket-mjaft-mire/20%Always2012-09-26 12:12
https://pcworld.al/iphone-5-me-i-madh-dhe-me-i-holle-se-iphone-4s/20%Always2012-08-05 01:31
https://pcworld.al/5-arsye-per-te-perdorur-dropbox/20%Always2012-08-04 12:15
https://pcworld.al/ftc-zgjeron-rregullat-e-privatesine-online-per-femijet/20%Always2012-08-04 12:07
https://pcworld.al/ja-10-arsyet-pse-google-eshte-e-famshme/20%Always2012-08-04 11:59
https://pcworld.al/iphone-5-a-do-te-kushtoje-vertete-800/20%Always2012-08-04 11:59
https://pcworld.al/microsoft-heq-dore-nga-emri-metro-per-windows-8/20%Always2012-08-04 11:51
https://pcworld.al/twitter-arrin-500-milione-perdorues/20%Always2012-08-04 10:07
https://pcworld.al/hakohet-reuters-publikohen-lajme-te-rrejshme/20%Always2012-08-04 08:58
https://pcworld.al/shfaqet-nvidia-geforce-gtx-660-ti/20%Always2012-08-03 13:52
https://pcworld.al/samsung-tha-qe-do-te-debutoje-galaxy-note-i-ri-me-29-gusht/20%Always2013-09-14 08:35
https://pcworld.al/ja-se-si-do-te-ngjante-interneti-nese-do-te-ishte-galaksi/20%Always2012-08-03 11:48
https://pcworld.al/shfaqet-versioni-i-plote-i-windows-8/20%Always2012-08-03 09:22
https://pcworld.al/chrome-21-me-api-te-re-video-dhe-audio/20%Always2012-08-03 09:09
https://pcworld.al/dergoni-lajme-anonime-me-zeit-online/20%Always2012-08-03 08:51
https://pcworld.al/nokia-prezanton-manikyrin-me-ngjyren-e-celularit/20%Always2012-08-03 07:15
https://pcworld.al/facebook-8-7-jane-perdorues-te-rreme/20%Always2012-08-02 15:53
https://pcworld.al/commodore-64-mbushe-30-vjet/20%Always2012-12-14 14:15
https://pcworld.al/biznesi-i-playstation-humbe-36-7-milione-euro/20%Always2012-09-22 09:06
https://pcworld.al/rim-do-te-lansoj-4g-lte-playbook-me-9-gusht/20%Always2012-08-02 15:34
https://pcworld.al/ice-cream-sandwich-ne-vetem-16-te-pajisjeve-android/20%Always2013-09-14 08:36
https://pcworld.al/wikipad-tableti-per-gejmere/20%Always2012-08-02 13:16
https://pcworld.al/sony-xperia-tablet-ofron-tegra-3/20%Always2012-12-14 15:08
https://pcworld.al/twitter-lanson-matesin-politik-per-zgjedhjet-ne-shba/20%Always2012-08-02 07:04
https://pcworld.al/facebook-teston-opsionin-ruaj-per-me-vone/20%Always2012-08-02 07:01
https://pcworld.al/ja-se-si-te-krijoni-aplikacione-per-iphone/20%Always2012-08-02 06:54
https://pcworld.al/google-shtyn-lansimin-e-nexus-q/20%Always2012-10-13 09:23
https://pcworld.al/syzet-stroboskopike-te-nike/20%Always2012-12-14 15:07
https://pcworld.al/microsoft-harroi-te-rezervoj-email-adresa-outlook-com/20%Always2012-08-01 12:46
https://pcworld.al/dropbox-pranon-problemet-ne-siguri/20%Always2012-08-01 12:42
https://pcworld.al/lamtumire-hotmail-tung-outlook-com/20%Always2012-12-12 14:33
https://pcworld.al/3-metoda-si-te-lehtesosh-punen-ne-ms-office/20%Always2013-03-19 08:50
https://pcworld.al/azhurnimet-e-fundit-per-facebook-timeline/20%Always2012-08-01 07:07
https://pcworld.al/se-shpejti-te-gjithe-me-timeline/20%Always2012-08-01 07:02