XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/si-te-perdorim-usb-ne-ne-pc-pa-demtuar-te-dhenat/20%Always2012-10-19 06:50
https://pcworld.al/baterite-e-iphone-4-dhe-4s-shfaqin-probleme/20%Always2012-09-30 10:37
https://pcworld.al/kryeministri-i-zelandes-se-re-i-kerkon-falje-kim-dotcom/20%Always2012-10-20 10:59
https://pcworld.al/nvidia-aparatet-e-lojrave-jo-ne-qarkullim-gjithmone/20%Always2012-09-29 22:53
https://pcworld.al/google-tregon-pamje-te-filmave-nga-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2012-09-29 22:48
https://pcworld.al/libreoffice-drejt-nje-te-ardhmeje-te-ndritur/20%Always2012-09-29 22:36
https://pcworld.al/themeluesi-i-pirate-bay-mbetet-ne-paraburgim/20%Always2012-09-29 22:56
https://pcworld.al/si-ti-shkarkoni-te-gjitha-videot-nga-ndonje-kanal-ose-liste-ne-youtube/20%Always2012-09-29 22:58
https://pcworld.al/privacy-manager-rregullon-opsionet-e-privatesise-ne-chrome/20%Always2012-09-29 11:57
https://pcworld.al/ja-se-si-te-beheni-zhvillues-aplikacionesh/20%Always2012-09-29 11:52
https://pcworld.al/digital-storm-vendos-pc-gaming-kunder-consoles/20%Always2012-09-29 11:39
https://pcworld.al/nokia-lumia-920-me-i-shtrenjte-se-galaxy-s-iii/20%Always2013-09-13 15:36
https://pcworld.al/maingear-alpha-24-nje-desktop-all-in-one-per-lojra/20%Always2012-12-14 14:35
https://pcworld.al/tani-shijoni-aplikacionet-e-androidit-ne-windows/20%Always2012-09-29 11:43
https://pcworld.al/google-nderpret-disa-sherbime/20%Always2012-09-29 11:26
https://pcworld.al/kompanite-kabllore-deshirojne-te-perjashtojne-konsolat/20%Always2012-09-29 08:13
https://pcworld.al/tim-cook-kerkon-falje-per-apple-maps/20%Always2012-09-29 08:06
https://pcworld.al/app-net-20-mije-dollare-ne-muaj-per-zhvilluesit/20%Always2012-09-29 07:59
https://pcworld.al/tregtia-on-line-google-play-me-675-000-aplikacione/20%Always2012-10-10 11:05
https://pcworld.al/a-eshte-windows-i-duke-perdorur-shume-programe/20%Always2012-09-28 14:15
https://pcworld.al/google-i-jep-5000-ciftit-qe-zbuloi-nje-problem-me-windows/20%Always2012-09-28 14:14
https://pcworld.al/microsoft-blen-ndikimin-per-sistemin-e-kerkimit-bing/20%Always2012-09-28 14:14
https://pcworld.al/facebook-u-mundeson-dergimin-e-dhuratave-te-verteta/20%Always2012-10-01 08:10
https://pcworld.al/ne-kosove-zhvillohet-konferenca-rajonale-per-it-ne/20%Always2012-10-17 11:21
https://pcworld.al/nasa-mundeson-shikimin-e-gjendjes-se-kaluar-te-universit/20%Always2012-09-28 10:59
https://pcworld.al/mozilla-nxjerr-versionin-per-verifikimin-e-uebfaqeve/20%Always2012-09-28 09:19
https://pcworld.al/google-feston-14-vjetorin/20%Always2012-09-28 08:29
https://pcworld.al/sony-do-te-nxjerr-modelin-e-ri-te-baterise/20%Always2012-09-28 07:25
https://pcworld.al/ipad-i-ri-paraqet-pamjet-e-trurit-te-ajnshtajnit/20%Always2012-09-28 06:38
https://pcworld.al/msi-nxjerr-notebook-un-per-lojra/20%Always2012-10-01 06:39
https://pcworld.al/si-te-permiresojme-nje-sistem-te-vjeter-ne-windows-8/20%Always2012-09-26 18:19
https://pcworld.al/ekipi-i-apple-fluturon-ne-londer-per-te-marre-cmime/20%Always2012-09-26 18:05
https://pcworld.al/njeriu-qe-hakon-kinectin-per-te-ndihmuar-nenen-e-tij/20%Always2012-12-14 15:40
https://pcworld.al/smartfonet-e-samsungut-te-rrezikuar-nga-fshirja-e-te-dhenave/20%Always2013-09-13 15:36
https://pcworld.al/zhytuni-ne-thellesi-te-oqeaneve-me-google-maps/20%Always2012-09-26 18:03
https://pcworld.al/studimi-estonia-dhe-shba-ja-me-me-shume-liri-ne-internet/20%Always2012-09-26 18:02
https://pcworld.al/me-ardhjen-e-sirit-ne-kine-kerkohet-shtim-i-sherbimeve-lokale/20%Always2012-10-25 10:14
https://pcworld.al/shfaqen-detajet-e-nvidia-geforce-gtx-650-ti/20%Always2012-09-26 18:00
https://pcworld.al/shfaqen-cmimet-e-cpu-ve-amd-piledriver/20%Always2012-10-20 08:51
https://pcworld.al/foxconn-mbyll-fabriken-pas-nje-zenke-mes-2000-punetoreve/20%Always2012-09-26 14:30
https://pcworld.al/ubuntu-linux-12-10-sjell-rezultate-te-kerkimit-ne-amazon/20%Always2012-09-26 13:24
https://pcworld.al/themeluesi-i-megaupload-se-shpejti-rikthehet-faqja/20%Always2012-10-20 10:59
https://pcworld.al/instagram-perditesohet-per-iphone-5/20%Always2012-09-26 11:03
https://pcworld.al/facebook-u-mohon-publikimin-e-mesazheve-private/20%Always2012-09-26 08:07
https://pcworld.al/apple-kerkon-3-miliarde-te-tjera-kunder-samsung/20%Always2012-09-26 08:07
https://pcworld.al/kontrolli-i-trafikut-ajror-ne-britani-me-sistem-te-ri/20%Always2012-09-26 08:00
https://pcworld.al/facebook-u-propozon-sherbim-per-reklamat-e-bizneseve/20%Always2012-09-26 06:55
https://pcworld.al/kamera-e-iphone-5-perdor-sensorin-e-sony-it/20%Always2012-09-25 18:44
https://pcworld.al/dell-shfaq-serine-e-re-s-te-monitoreve/20%Always2012-09-25 14:01
https://pcworld.al/fitimet-e-red-hat-shenojne-renie/20%Always2012-12-14 15:40
https://pcworld.al/si-te-largoni-njoftimet-e-padeshiruara-ne-facebook/20%Always2012-09-25 13:44
https://pcworld.al/rrjeti-kabllor-televiziv-kujtesa-me-platforme-te-re-sportive/20%Always2012-09-25 12:38
https://pcworld.al/apple-merr-ish-punonjesit-e-google-per-hartat/20%Always2012-09-25 09:43
https://pcworld.al/adobe-perditeson-programet-premiere-dhe-photoshop/20%Always2012-10-25 10:16
https://pcworld.al/apple-deshiron-zgjerim-te-bllokimit-te-produkteve-te-samsung-ut/20%Always2012-09-25 07:19
https://pcworld.al/kompania-me-e-zgjuar-ne-krijimin-e-lojrave/20%Always2012-09-24 19:13
https://pcworld.al/irani-shpalos-sistemin-e-vet-te-internetit-bllokon-google/20%Always2012-09-24 19:07
https://pcworld.al/komentet-ne-rrjete-shoqerore-mbrohen-nga-liria-e-shprehjes/20%Always2012-09-24 15:06
https://pcworld.al/chelsea-kundershton-ofendimet-raciste-ne-twitter/20%Always2012-09-24 14:56
https://pcworld.al/edhe-pse-eshte-viti-2012-videot-ne-ueb-nuk-kane-ndikuar-ne-tv/20%Always2012-09-24 13:25
https://pcworld.al/hakeri-thote-qe-ka-zhbllokuar-iphone-5/20%Always2012-12-14 15:50
https://pcworld.al/facebook-u-ende-nje-parajse-per-kriminelet/20%Always2012-09-24 15:02
https://pcworld.al/shume-dyqane-ne-shba-kane-shitur-te-gjithe-iphone-5/20%Always2012-09-24 11:33
https://pcworld.al/se-shpejti-android-4-0-per-droid-bionic/20%Always2012-09-24 09:04
https://pcworld.al/mozilla-firefox-mbush-10-vjec/20%Always2012-09-24 08:27
https://pcworld.al/apple-me-reklama-te-reja-per-iphone-5/20%Always2012-09-24 08:10
https://pcworld.al/kete-vit-windows-8-pritet-te-katerfishoje-tregun-e-tabletave/20%Always2012-09-23 19:46
https://pcworld.al/amd-shfaq-nje-karte-grafike-te-re-te-serise-radeon-hd-8000/20%Always2012-09-23 19:41
https://pcworld.al/facebook-me-vecori-te-re-per-kerkimet-ne-furnizuesin-me-aktivitet/20%Always2012-09-23 13:45
https://pcworld.al/apple-maps-ne-ueb-ju-dergon-ne-google-maps/20%Always2012-09-23 13:40
https://pcworld.al/youtube-mbeshtet-sherbimin-edhe-ne-versionin-e-vjeter-te-aplikacionit-te-vet/20%Always2012-09-24 11:17
https://pcworld.al/microsoft-arnon-vrimat-e-flashit-ne-windows-8/20%Always2012-09-23 13:32
https://pcworld.al/hp-shfaqet-me-nje-notebook-envy-m4-2-pavilion-sleekbook/20%Always2012-09-22 23:53
https://pcworld.al/fixbee-nje-mundesi-per-te-permiresuar-problemet-ne-windows/20%Always2012-12-14 15:39
https://pcworld.al/intel-po-punon-te-eliminoje-fjalekalimet-me-leximin-e-pellembes/20%Always2012-09-22 23:39
https://pcworld.al/asus-do-te-nxjerre-padfone-2-me-16-tetor-2012/20%Always2012-10-23 12:27
https://pcworld.al/facebook-pajtohet-qe-te-fshije-te-dhenat-per-njohjen-e-fytyres/20%Always2012-09-22 23:22
https://pcworld.al/apple-u-pergjigjet-konsumatoreve-per-problemet-e-hartave/20%Always2012-09-22 23:13
https://pcworld.al/gezuar-ditelindjen-android-mbush-4-vjec-kete-fundjave/20%Always2012-09-22 15:11
https://pcworld.al/paralajmerimi-kunder-piraterise-po-vjen-ne-shba-kete-vit/20%Always2012-10-25 08:27
https://pcworld.al/intel-thote-se-procesi-i-krijimit-22nm-po-tejkalon-pritshmerite/20%Always2012-09-22 15:10
https://pcworld.al/tremujori-ii-tregu-i-komunikimit-ne-kosove-arrin-ne-55-1-mln-euro/20%Always2012-09-24 13:12
https://pcworld.al/ceo-i-twitterit-premton-cicerima-interaktive/20%Always2012-09-22 11:02
https://pcworld.al/microsoft-puneson-ish-drejtoreshen-e-tv-se-cbs-per-te-transformuar-xbox/20%Always2012-09-22 10:53
https://pcworld.al/sony-shfaq-slim-play-station-3-hesht-akoma-rreth-ps4/20%Always2012-09-22 09:39
https://pcworld.al/platforma-e-re-e-facebook-do-ju-tregoje-reklama-dhe-ne-uebfaqe-te-tjera/20%Always2012-09-22 09:23
https://pcworld.al/6-miliarde-dollare-te-shpenzuar-per-riparim-te-iphone-ve/20%Always2012-09-22 07:58
https://pcworld.al/20-pin-et-me-te-perdorur/20%Always2012-09-22 07:03
https://pcworld.al/pas-24-oreve-ios-6-e-kane-15-per-qind-e-pajisjeve-te-apple/20%Always2012-09-21 14:33
https://pcworld.al/cmimet-e-tabletave-asustek-windows-8-mund-te-jene-jashte-orbite/20%Always2012-09-21 13:08
https://pcworld.al/ios-6-perdor-pa-leje-oren-e-hekurudhave-zvicerane/20%Always2012-09-21 14:32
https://pcworld.al/vitin-e-ardhshem-pajisjet-e-zte-me-sistemin-firefox/20%Always2012-09-21 13:07
https://pcworld.al/cdo-cicerime-e-shkruar-ndonjehere-tani-ne-dispozicion-per-kerkime-dhe-analiza/20%Always2012-09-21 11:22
https://pcworld.al/perdoruesit-e-bittorrent-u-bejne-ddos-uebfaqeve-pa-e-ditur/20%Always2019-02-21 16:07
https://pcworld.al/htc-windows-phone-8x-dhe-8s-zene-vendin-e-wp8/20%Always2012-10-13 08:03
https://pcworld.al/microsoft-paraqet-nje-arnim-per-internet-explorer/20%Always2012-10-18 11:22
https://pcworld.al/emoticon-behet-30-vjec/20%Always2012-12-14 14:25
https://pcworld.al/ios-6-mund-te-shkarkohet-nga-te-gjithe/20%Always2012-09-21 06:40
https://pcworld.al/organizohet-konkursi-per-aplikacione-mobile-best-kosova-app/20%Always2012-10-17 11:21
https://pcworld.al/pc-jo-me-pergjegjes-per-tregun-e-dram/20%Always2012-09-20 13:50
https://pcworld.al/gjigantet-e-silicion-valley-i-bashkohen-grupit-lobues-te-internetit/20%Always2012-09-20 13:13
https://pcworld.al/testohet-perdorimi-i-twitterit-per-termetet-e-mundshme-ne-japoni/20%Always2012-09-20 11:24
https://pcworld.al/zyrtaret-gjermane-kerkojne-qe-te-mos-perdoret-internet-explorer/20%Always2012-10-18 11:20
https://pcworld.al/gjykata-bllokon-shitjet-e-galaxy-tab-10-1-ne-shba/20%Always2012-09-20 09:03
https://pcworld.al/ekrani-i-mbyllur-i-windows-phone-8-me-njoftime-nga-facebook-dhe-twitter/20%Always2012-10-13 08:03
https://pcworld.al/shitjet-e-smartfoneve-rriten-me-78-ne-azine-juglindore/20%Always2012-10-23 12:27
https://pcworld.al/youtube-bllokohet-ne-pakistan/20%Always2012-09-24 11:20
https://pcworld.al/zbulohen-disa-pamje-te-ipad-mini/20%Always2012-09-19 14:48
https://pcworld.al/microsoft-dhurate-punonjesve-nga-nje-surface-windows-phone-8-dhe-nje-pc-te-ri/20%Always2012-09-19 14:43
https://pcworld.al/google-ndalon-daljen-e-smartfonave-acer/20%Always2012-10-23 12:28
https://pcworld.al/microsoft-perdoruesit-e-internet-explorer-te-mbrohen-nga-sulmet/20%Always2012-09-19 10:34
https://pcworld.al/ne-fund-te-shtatorit-konference-rajonale-per-it-ne-ne-kosove/20%Always2012-10-17 11:22
https://pcworld.al/flamer-spiunoi-ne-lindjen-e-mesme-per-me-teper-se-pese-vite/20%Always2012-12-14 15:38
https://pcworld.al/facebook-merr-6-8-miliarde-dollare-pas-bisedes-se-zuckerberg/20%Always2012-09-19 08:19
https://pcworld.al/apu-hondo-i-amd-do-te-mbeshtese-vetem-windows-8-dhe-linux/20%Always2012-12-14 13:56
https://pcworld.al/a-do-te-behet-iphone-5-smartfoni-me-i-shitur-ndonjehere/20%Always2012-09-18 19:39
https://pcworld.al/shkarkoni-pa-pagese-antivirusin-f-secure-dhe-internet-security-2013/20%Always2012-12-14 13:59
https://pcworld.al/konsumatoret-deshirojne-fshirjen-e-te-dhenave-nga-interneti/20%Always2012-09-18 12:35
https://pcworld.al/iphone-5-porositet-2-milione-here-brenda-24-oreve/20%Always2012-09-18 12:34
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-cmimet-e-office-365/20%Always2012-09-24 11:19
https://pcworld.al/google-blen-rivalin-e-instagramit-snapseed/20%Always2012-12-14 15:37
https://pcworld.al/a-na-nevojiten-me-te-vertet-ekranet-1080p/20%Always2012-09-18 10:44
https://pcworld.al/steve-ballmer-microsoft-nuk-ka-plan-te-dyte-nese-windows-8-deshton/20%Always2012-09-18 09:33
https://pcworld.al/mbahet-konferenca-sharepoint-ne-slloveni/20%Always2012-09-18 08:35
https://pcworld.al/shitjet-e-para-te-iphone-5-tani-duke-ardhur-nga-kina/20%Always2012-09-17 12:43
https://pcworld.al/microsoft-do-te-nxjerre-office-2013-ne-tetor-2012/20%Always2012-11-09 14:04
https://pcworld.al/yahoo-iu-jep-punonjesve-nga-nje-smartfon-por-jo-blackberry/20%Always2012-10-23 12:28
https://pcworld.al/linkedin-me-10-milione-anetare-ne-britani/20%Always2012-09-17 12:13
https://pcworld.al/zuckerberg-facebook-u-shperdoroi-2-vjet-duke-vene-bast-ne-html5/20%Always2012-12-14 15:36
https://pcworld.al/google-identifikon-faqen-the-verge-si-te-rrezikshme/20%Always2012-12-14 15:36
https://pcworld.al/reklama-nga-samsung-krahason-galaxy-s-iii-me-iphone-5/20%Always2013-09-13 15:36
https://pcworld.al/nintendo-wii-u-te-leshohet-ne-shba-dhe-evrope-gjate-nentorit/20%Always2012-09-17 06:51
https://pcworld.al/francezi-gjobitet-per-shkarkimet-e-paligjshme-te-gruas-se-vet/20%Always2012-10-25 08:27
https://pcworld.al/windows-phone-ende-ne-ngecje/20%Always2012-09-16 14:19
https://pcworld.al/skuadra-e-google-chrome-festoi-eksperimentin-e-500-te/20%Always2012-09-16 11:41
https://pcworld.al/trajnime-falas-per-ndermarresit-e-rinj-ne-kosove/20%Always2012-10-17 11:22
https://pcworld.al/lian-li-lanson-kasat-tower-pc-a75x-dhe-pc-a76x/20%Always2012-09-16 00:40
https://pcworld.al/nielsen-tregon-ndryshimin-sa-i-perket-televizorit-tradicional/20%Always2012-09-16 00:40
https://pcworld.al/google-apps-smbeshtetet-me-ne-ie8-windows-xp-mbetet-ne-stuhi/20%Always2012-09-16 00:32
https://pcworld.al/roboti-i-ndermarrjes-franceze-edhe-autoret-e-sulmeve-keqdashese-kane-te-drejta/20%Always2012-12-14 15:35
https://pcworld.al/adoleshenti-nxjerr-aparatin-fotografik-hapsinor-realizon-foto-te-mahnitshme-te-tokes/20%Always2012-09-16 00:20
https://pcworld.al/veshtrim-sony-xperia-p/20%Always2012-12-14 15:09
https://pcworld.al/mbi-gjysma-e-pajisjeve-me-android-me-dobesi-ne-siguri/20%Always2012-09-15 11:20
https://pcworld.al/windows-phone-8-duket-tashme-se-eshte-zhvilluar/20%Always2012-10-13 08:03
https://pcworld.al/youtube-refuzon-kerkesen-per-te-larguar-videon-anti-islamike/20%Always2012-09-15 11:09
https://pcworld.al/google-chrome-shton-mbeshtetjen-per-do-not-track/20%Always2012-09-15 09:22
https://pcworld.al/godaddy-kerkon-falje-per-nderprerje-me-30-per-qind-zbritje/20%Always2012-09-15 07:51
https://pcworld.al/acer-anulon-konferencen-per-shtyp-per-softuerin-e-ri/20%Always2012-09-15 07:29
https://pcworld.al/ja-se-si-te-ndalni-nderfaqen-metro-ne-windows-8/20%Always2012-12-14 15:35
https://pcworld.al/neo-geo-x-do-te-dale-ne-dhjetor-per-130/20%Always2012-12-14 15:34
https://pcworld.al/apple-me-ipod-nano-e-ka-kopjuar-nokia-n/20%Always2012-09-14 13:58
https://pcworld.al/kercenoi-zyrtarin-e-fbi-se-arrestohet-anetari-i-anonymous/20%Always2012-09-14 13:48
https://pcworld.al/apple-store-ndalet-perkohesisht/20%Always2012-09-14 11:04
https://pcworld.al/microsoft-gjen-kompjutere-nga-kina-me-maluere-te-parainstaluar/20%Always2012-09-14 09:00
https://pcworld.al/cereku-i-fundit-pritet-me-shitje-rekord-te-iphone/20%Always2012-09-14 08:53
https://pcworld.al/cmimet-e-librave-elektronike-tani-ne-ulje/20%Always2012-09-14 07:41
https://pcworld.al/iphone-5-tashme-ne-shitje/20%Always2012-09-13 20:16
https://pcworld.al/microsoft-te-arnoje-dobesine-vrimen-ne-flash-perpara-leshimit-te-windows-8/20%Always2012-09-13 13:49
https://pcworld.al/pese-vecori-te-reja-ne-ubuntu-12-10-quantal-quetzal-beta-1/20%Always2012-09-13 13:49
https://pcworld.al/aplikacioni-100-vjet-shtet-per-android/20%Always2012-11-12 14:59
https://pcworld.al/google-leshon-versionin-e-ri-te-chrome-per-android/20%Always2012-10-19 09:41
https://pcworld.al/ja-se-cfare-duhet-te-dini-per-ios-6/20%Always2012-09-13 12:11
https://pcworld.al/apple-lajmeron-iphone-5/20%Always2012-10-08 12:10
https://pcworld.al/blini-nje-samsung-galaxy-s-iii-per-99-99-dhe-per-nje-kohe-te-limituar/20%Always2013-09-13 15:37
https://pcworld.al/kina-akoma-pa-facebook/20%Always2012-10-25 10:14
https://pcworld.al/tashme-ne-shitje-iphone-5-jo-por-kloni-i-tij/20%Always2012-09-12 13:56
https://pcworld.al/krijuesi-i-google-i-kurseve-behet-me-burim-te-hapur/20%Always2012-09-12 13:55
https://pcworld.al/iphone-5-ne-shitje-me-21-shtator/20%Always2012-09-12 13:54
https://pcworld.al/chocolatey-sjell-menaxhimin-e-linuxit-per-shkarkim-ne-windows/20%Always2012-12-14 15:33
https://pcworld.al/zuckerberg-facebook-tani-eshte-nje-ndermarrje-mobile/20%Always2012-10-03 12:52
https://pcworld.al/rrezimi-i-godaddy-ishte-per-shkak-te-ruterit-dhe-jo-hakerit/20%Always2012-09-12 07:28
https://pcworld.al/personat-e-famshem-me-te-rrezikshem-ne-internet/20%Always2012-09-12 07:22
https://pcworld.al/rriten-kerkesat-per-zevendesimin-e-iphone-ve-te-vjeter-me-te-rinj/20%Always2012-09-12 07:11
https://pcworld.al/google-shton-domeinet-e-pirate-bay-ne-listen-e-ndaluar/20%Always2012-10-20 10:56
https://pcworld.al/google-rifrekson-maps-earth-me-fotografi-te-rezolucionit-te-larte/20%Always2012-09-11 13:38
https://pcworld.al/100-vjetori-i-pavaresise-takim-mes-postes-se-kosoves-shqiperise-dhe-maqedonise/20%Always2012-10-17 11:22
https://pcworld.al/manipulimet-me-votat-reddit-bllokon-faqen-e-lojerave-ign/20%Always2012-09-11 13:31
https://pcworld.al/youtube-leshon-aplikacionin-e-ri-per-iphone/20%Always2012-09-11 12:07
https://pcworld.al/godaddy-shfaq-probleme-miliona-faqe-rrezohen/20%Always2012-09-11 11:15
https://pcworld.al/firefox-tani-me-lexues-te-vetin-te-pdf-ve/20%Always2013-01-14 10:36
https://pcworld.al/reklamat-ne-kindle-fire-in-e-ri-te-palargueshme/20%Always2012-10-13 08:16
https://pcworld.al/valve-edhe-ne-biznesin-per-harduere-kompjuterik/20%Always2012-12-14 15:33
https://pcworld.al/ne-indi-nuk-do-te-kete-bllokim-te-twitterit/20%Always2012-09-10 20:00
https://pcworld.al/razer-nxjerr-laptopin-per-lojera-blade-2/20%Always2012-12-14 14:06
https://pcworld.al/kasa-kompjuterike-bitfenix-ghost/20%Always2012-09-10 14:17
https://pcworld.al/apple-do-te-mund-te-hidhte-iphone-3gs-gjate-javes-se-ardhshme/20%Always2012-09-10 14:24
https://pcworld.al/firefox-15-0-1-arnon-vrimen-per-shfletimin-privat/20%Always2012-09-10 11:27
https://pcworld.al/bing-makina-e-nenkuptuar-e-kerkimit-ne-kindle-fire-hd/20%Always2012-10-13 08:16
https://pcworld.al/google-blen-virustotal/20%Always2012-12-14 15:32
https://pcworld.al/njohja-e-fytyres-fbi-investon-1-miliarde-dollare/20%Always2012-09-10 08:16
https://pcworld.al/filmat-me-qira-te-youtube-ne-smart-se-shpejti-ne-tv-te-e-philips/20%Always2012-09-10 07:32
https://pcworld.al/htc-pritet-te-lansoj-pajisjet-me-windows-8/20%Always2012-09-09 17:21
https://pcworld.al/ja-se-si-te-perdorni-edhe-mac-edhe-windows-ne-te-njejten-kohe/20%Always2012-12-14 15:32
https://pcworld.al/fbi-mohon-pergjegjesine-per-vjedhjen-e-te-dhenave-nga-apple/20%Always2012-09-08 22:18
https://pcworld.al/utorrent-edhe-per-android/20%Always2012-10-20 10:56
https://pcworld.al/intel-zgjeron-linjen-e-cpu-ve-ivy-bridge/20%Always2012-10-20 08:51
https://pcworld.al/suedia-shteti-me-i-mire-ne-bote-per-perdorim-te-internetit/20%Always2012-09-08 22:16
https://pcworld.al/microsoft-edge-i-ri-do-te-kete-nje-modalitet-internet-explorer/20%Always2019-07-17 11:15
https://pcworld.al/stili-microsoft-8-ui-per-sherbimet-dhe-aplikacionet-e-microsoft/20%Always2012-09-25 15:24
https://pcworld.al/sim-kartelat-kane-filluar-te-arrijne-te-operatoret-per-iphone-te-ri/20%Always2012-09-08 22:15
https://pcworld.al/hakeret-e-antisec-zbulojne-id-te-e-vjedhura-te-pajisjeve-te-apple/20%Always2012-09-08 22:15
https://pcworld.al/vetem-30-perqind-e-perdoruesve-te-firefoxit-me-pershpejtim-harduerik/20%Always2012-09-08 16:18
https://pcworld.al/samsung-nxjerr-prototipin-e-serise-9-me-rezolucion-2560x1440/20%Always2012-09-08 11:48
https://pcworld.al/google-aksidentalisht-tregon-per-risite-e-versionit-te-ri-te-google-drive/20%Always2012-09-08 11:47
https://pcworld.al/merrni-25gb-hapesire-falas-ne-box-kur-te-regjistroheni-me-fetchnotes/20%Always2012-09-08 12:28
https://pcworld.al/arrnimi-i-javas-nga-oracle-nuk-mjafton-per-te-ndalur-hakeret/20%Always2012-09-08 09:27
https://pcworld.al/edhe-perdoruesit-e-linuxit-vihen-ne-shenjester-te-sulmuesve/20%Always2012-09-08 08:57
https://pcworld.al/android-zoteron-me-teper-se-gjysmen-e-tregut-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Always2012-09-08 07:41
https://pcworld.al/kundershtari-i-twitterit-app-net-me-klient-per-ios/20%Always2012-09-29 07:10
https://pcworld.al/mbeshtetesit-e-wikileaks-rrezojne-faqet-e-qeverise-suedeze/20%Always2012-09-07 22:08
https://pcworld.al/microsoft-sfidon-google-me-fushaten-bing-it-on/20%Always2012-09-07 17:48
https://pcworld.al/zynga-shton-me-teper-zhvillues-per-te-rritur-te-ardhurat/20%Always2012-09-07 16:33
https://pcworld.al/shtohen-mosmarreveshjet-rreth-domeneve/20%Always2012-09-07 12:54
https://pcworld.al/facebook-arrin-marreveshje-me-instagramin-per-715-milione-dollare/20%Always2012-09-07 12:51
https://pcworld.al/google-fiton-patenten-per-zhbllokim-me-fytyre-te-cilen-apple-smund-ta-perdor/20%Always2012-09-07 11:14
https://pcworld.al/zbulohen-llogarite-e-rreme-te-politikaneve-shqiptare-ne-twitter/20%Always2012-09-07 07:20
https://pcworld.al/windows-7-tejkalon-windows-xp-ne/20%Always2012-10-13 08:07
https://pcworld.al/20-milione-samsung-galaxy-s3-te-shitur-per-100-dite/20%Always2013-09-13 15:37
https://pcworld.al/posta-e-kosoves-vendose-mitet-dhe-legjendat-ne-pulla-postare/20%Always2012-09-08 10:47
https://pcworld.al/kuvendi-i-kosoves-aprovon-ndryshimin-e-kodeve-telefonike/20%Always2012-11-17 10:35
https://pcworld.al/twitter-u-lejon-reklamuesve-qe-te-shenjestrojne-perdoruesit/20%Always2012-09-06 14:35
https://pcworld.al/tani-bisedat-ne-google-nga-google-calendar/20%Always2012-09-06 14:28
https://pcworld.al/aksidentalisht-zbulohet-nderfaqja-e-skype-per-windows-phone-8/20%Always2012-10-13 08:03
https://pcworld.al/galaxy-s3-kalon-iphone-4s-me-shitje-ne-shba/20%Always2013-09-13 15:37
https://pcworld.al/ne-prishtine-mbahet-konferenca-tregu-energjetik-evropa-juglindore-2012/20%Always2012-10-17 11:24
https://pcworld.al/windows-8-me-mundesi-degradimi-ne-windows-7-dhe-vista/20%Always2012-10-13 08:08
https://pcworld.al/zyrtare-iphone-5-lansohet-me-12-shtator/20%Always2012-09-05 19:09
https://pcworld.al/vala-ndeshkon-konsumatoret-e-vet/20%Always2012-09-05 19:06
https://pcworld.al/panairi-nderkombetar-i-ndertimit-realex-tirana-2012/20%Always2012-11-12 14:56
https://pcworld.al/trolli-i-facebookut-arrestohet-polici-britanik/20%Always2012-09-05 09:24
https://pcworld.al/baidu-leshon-shfletuesin-e-ri-per-mobil/20%Always2012-12-14 14:03
https://pcworld.al/dell-nxjerr-nje-trio-pajisjesh-xps-me-windows-8/20%Always2012-09-05 06:50
https://pcworld.al/google-se-shpejti-do-te-ofroje-nexus-7-me-perkrahje-per-3g/20%Always2012-11-03 12:12
https://pcworld.al/shfaqen-foto-te-lumia-820-dhe-920-ne-twitter/20%Always2012-09-04 13:16
https://pcworld.al/facebook-largon-faqet-me-pelqimet-mashtruese/20%Always2012-09-04 13:16
https://pcworld.al/atari-leshon-lojera-ne-shfletuesin-tuaj/20%Always2012-09-04 11:22
https://pcworld.al/chrome-dhe-safari-shenojne-rritje/20%Always2012-09-04 11:20
https://pcworld.al/android-kryeson-ne-azine-juglindore/20%Always2012-09-04 09:24
https://pcworld.al/zuckerberg-jo-me-ne-listen-e-10-miliardereve-te-teknologjise/20%Always2012-09-04 07:44
https://pcworld.al/sony-shkurton-1000-vende-pune-ne-sektorin-mobile/20%Always2012-09-03 13:38
https://pcworld.al/veshtrim-sony-xperia-s/20%Always2013-09-13 15:37
https://pcworld.al/shkojme-tutje-apple-kerkon-ndalimin-per-samsung-galaxy-s3-galaxy-note-dhe-galaxy-note-10-1/20%Always2012-09-02 10:29
https://pcworld.al/google-plus-kopjon-facebook-prezanton-kujtimin-e-ditelindjeve/20%Always2012-09-01 07:13