XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/guide-mbi-llojet-e-ndryshme-te-disqeve-optike/20%Always2012-10-31 15:32
https://pcworld.al/beteja-e-tableteve-krahasimi-mes-nexus-10-ipad-4-surface-dhe-kindle-fire-hd/20%Always2012-10-31 15:32
https://pcworld.al/superkompjuteri-titan-arrin-20-petaflops-fuqi-perpunimi/20%Always2012-10-31 15:31
https://pcworld.al/amd-do-te-bashkepunoje-me-arm-per-ndertimin-e-procesoreve/20%Always2012-10-31 15:30
https://pcworld.al/pjesemarresit-ne-konferencen-build-marrin-falas-surface-dhe-lumia-920/20%Always2012-10-31 14:38
https://pcworld.al/zyrtari-anglez-perdorni-te-dhena-te-rreme-neper-uebfaqe/20%Always2012-10-31 13:52
https://pcworld.al/gameloft-sjell-12-lojera-te-famshme-ne-windows-phone-8/20%Always2012-10-31 12:56
https://pcworld.al/intel-perditeson-linjen-e-pajisjeve-ssd-duke-sjelle-nje-version-te-ri/20%Always2012-10-31 10:57
https://pcworld.al/ja-cilat-jane-kerkesat-per-windows-phone-8/20%Always2012-10-31 10:54
https://pcworld.al/gmail-me-pamje-te-re-te-kompozimit-dhe-pergjigjes/20%Always2012-10-31 10:52
https://pcworld.al/google-arrin-700-000-aplikacione-per-android/20%Always2012-10-31 10:01
https://pcworld.al/lenovo-kryeson-tregun-e-smartfoneve-brenda-gjashte-muajve-ne-kine/20%Always2012-10-31 09:13
https://pcworld.al/vjen-e-lexuesi-i-ri-sony-reader-prs-t2/20%Always2012-10-31 08:09
https://pcworld.al/se-shpejti-do-te-vijne-kamerat-qe-nuk-ndalen-se-beri-fotografi/20%Always2012-10-30 19:11
https://pcworld.al/sipas-manualit-nexus-4-do-te-karikohet-pa-kabull/20%Always2012-10-31 09:41
https://pcworld.al/zbulohen-karakteristikat-e-smartfonit-huawei-honor-2/20%Always2012-12-24 09:12
https://pcworld.al/microsoft-kopjon-apple-ne-videot-shpjeguese-per-hardueret/20%Always2012-10-30 14:37
https://pcworld.al/specifikimet-e-tabletit-google-nexus-10/20%Always2013-09-13 15:31
https://pcworld.al/tableti-32-gb-nexus-7-mund-te-vije-me-cmimin-250/20%Always2012-10-30 14:36
https://pcworld.al/pentagoni-zevendeson-blackberry-in-me-ios-dhe-android/20%Always2012-10-30 14:35
https://pcworld.al/microsoft-lancon-sistemin-operativ-windows-phone-8/20%Always2012-10-31 14:28
https://pcworld.al/android-4-2-sjell-foto-panoramike-kopjon-swype-dhe-airplay/20%Always2012-10-30 13:26
https://pcworld.al/surface-mund-te-provohet-edhe-nga-ata-qe-nuk-e-kane-blere/20%Always2012-10-30 12:31
https://pcworld.al/gjysma-e-shtetasve-amerikane-nuk-kane-degjuar-per-windows-8/20%Always2012-10-30 10:46
https://pcworld.al/yahoo-kundershton-kerkesen-e-ie-10-per-vecorine-mos-ndiq/20%Always2012-10-30 10:45
https://pcworld.al/kush-jane-specifikimet-zyrtare-te-smartfonit-nexus-4/20%Always2012-10-30 10:44
https://pcworld.al/anonymous-ve-ne-shenjester-kompanine-zynga/20%Always2012-10-30 10:20
https://pcworld.al/apple-shet-te-gjithe-ipad-mini-t/20%Always2012-10-30 09:42
https://pcworld.al/dy-studente-ndertojne-nje-aeroplan-te-printuar-me-3d-printer/20%Always2012-10-30 09:01
https://pcworld.al/pse-smartfonet-nuk-jane-mini-kompjutere/20%Always2012-10-30 08:00
https://pcworld.al/me-pajisjen-ishower-degjoni-muzike-edhe-ne-dush/20%Always2012-10-30 07:33
https://pcworld.al/idete-e-vjedhura-kompania-apple-nuk-i-ka-sjelle-e-para-foto/20%Always2012-10-29 15:30
https://pcworld.al/ja-se-si-hajduti-vjedh-telefonin-ne-tren/20%Always2012-10-29 15:30
https://pcworld.al/aplikacioni-shazam-per-windows-8-do-te-jete-ne-windows-store/20%Always2012-10-29 15:29
https://pcworld.al/cfare-dime-deri-tani-per-smartfonin-lg-nexus-4/20%Always2012-10-29 15:28
https://pcworld.al/shikoni-te-gjitha-kontaktet-tuaja-nga-google-ne-harte/20%Always2012-10-29 15:28
https://pcworld.al/a-eshte-surface-nje-pajisje-mes-tabletit-dhe-laptopit/20%Always2012-10-29 15:24
https://pcworld.al/blogeri-bullgar-blen-1-1-milion-e-maile-te-perdouresve-te-facebook-per-5/20%Always2012-10-29 16:09
https://pcworld.al/faqja-franceze-euromillions-sulmohet-nga-hakeret-fetar/20%Always2012-10-29 15:22
https://pcworld.al/tradeo-rrjeti-social-per-tregtaret/20%Always2012-10-29 14:47
https://pcworld.al/si-do-te-behet-teknologjia-cloud-ne-vitin-2013/20%Always2012-10-29 13:57
https://pcworld.al/ibm-tenton-te-thyeje-ligjin-moore-ne-prodhimin-e-cipeve/20%Always2012-10-29 12:28
https://pcworld.al/firefox-arnon-disa-vrima-ne-siguri/20%Always2012-10-29 12:28
https://pcworld.al/bill-gates-mbush-57-vjec/20%Always2012-10-29 10:49
https://pcworld.al/presidenti-obama-shqetesohet-per-privatesine-e-vajzes-se-tij-ne-facebook/20%Always2012-10-29 12:06
https://pcworld.al/3-6-milione-numra-sigurimi-shoqeror-u-ekspozuan-nga-nje-sulm-kibernetik/20%Always2012-10-29 10:25
https://pcworld.al/shikueshmeri-e-larte-ne-youtube-per-tabletin-google-nexus-10/20%Always2012-10-29 09:03
https://pcworld.al/diskcryptor-program-enkriptimi-i-thjeshte/20%Always2012-10-28 12:07
https://pcworld.al/me-aplikacionin-solar-walk-eksploroni-sistemin-diellor-edhe-ne-3d/20%Always2012-10-28 11:59
https://pcworld.al/a-po-ndikojne-smartfonet-ne-sjelljen-tone/20%Always2012-10-28 11:53
https://pcworld.al/loja-grand-theft-auto-vice-city-vjen-per-ios-dhe-android/20%Always2012-10-28 11:49
https://pcworld.al/apple-sipas-gjykates-samsung-nuk-kopjoi-ipad-in-ne-britanine-e-madhe/20%Always2012-10-28 11:49
https://pcworld.al/shfaqen-detaje-te-reja-te-tabletit-nexus-10/20%Always2012-10-28 11:49
https://pcworld.al/google-anulon-eventin-e-android-per-shkak-te-uraganit-sandy/20%Always2012-10-28 11:48
https://pcworld.al/twitter-ben-gjysme-miliarde-cicerima-brenda-dites/20%Always2012-10-28 11:38
https://pcworld.al/prezantimi-ipad-mini-it-rrit-shitjet-e-tabletit-amazon-kindle-fire-hd/20%Always2012-10-27 17:19
https://pcworld.al/fillestaret-me-linux-mund-te-provojne-linux-lite-1-0-0/20%Always2012-10-27 17:15
https://pcworld.al/si-te-beni-foto-kur-po-realizoni-nje-video-ne-iphone-5/20%Always2012-10-27 17:07
https://pcworld.al/padgram-aplikacioni-i-instagram-per-ipad-in/20%Always2012-10-27 12:01
https://pcworld.al/platforma-tumblr-eshte-rikthyer-online-pas-disa-ore-nderprerjeje/20%Always2012-10-27 12:01
https://pcworld.al/arrestohet-personi-qe-pretendonte-50-te-aksioneve-te-facebook-ut/20%Always2012-10-27 12:00
https://pcworld.al/google-shton-imazhet-e-terrenit-dhe-bimesine-ne-harta/20%Always2012-10-27 12:00
https://pcworld.al/windows-xp-eshte-ende-aktive-11-vjet-pas-prezantimit/20%Always2012-10-27 12:00
https://pcworld.al/kloni-i-ipad-mini-it-vjen-ne-kine/20%Always2012-10-27 11:59
https://pcworld.al/windows-store-hapet-zyrtarisht-me-rreth-8000-aplikacione/20%Always2012-10-27 11:33
https://pcworld.al/posta-e-kosoves-me-pulla-postare-vallet-kosovare/20%Always2012-10-27 09:44
https://pcworld.al/tableti-microsoft-surface-del-ne-shitje/20%Always2012-10-27 09:44
https://pcworld.al/kompania-apple-do-te-nxjerre-radion-e-saj-ne-2013/20%Always2012-10-27 09:26
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-windows-8/20%Always2012-10-27 08:00
https://pcworld.al/kush-e-shpiku-butonin-escape/20%Always2012-10-26 18:29
https://pcworld.al/raspberry-pi-ben-drajverat-e-grafikes-open-source/20%Always2012-10-26 12:42
https://pcworld.al/nga-windows-7-ne-windows-8-permiresimet-e-medha/20%Always2012-10-26 12:42
https://pcworld.al/anonymous-planifikon-nje-platforme-rivale-me-wikileaks/20%Always2012-10-26 12:16
https://pcworld.al/skype-6-sjell-me-shume-integrim-social/20%Always2012-10-26 12:10
https://pcworld.al/pinterest-hyn-ne-listen-e-50-faqeve-me-te-vizituara-ne-shba/20%Always2012-10-26 12:07
https://pcworld.al/10-opsione-te-reja-ne-office-2013/20%Always2012-10-26 10:30
https://pcworld.al/mozilla-sjell-firefox-marketplace-dhe-intergrim-me-facebook-un/20%Always2012-10-26 10:30
https://pcworld.al/adobe-rregullon-gjashte-dobesi-kritike-te-shockwave-player/20%Always2012-10-26 09:58
https://pcworld.al/vala-me-oferte-speciale-per-festen-e-kurban-bajramit/20%Always2012-10-27 08:59
https://pcworld.al/shba-inkurajohen-perdoruesit-e-twitter-te-raportojne-kercenimet/20%Always2012-10-26 09:51
https://pcworld.al/me-extension-ne-google-chrome-nuk-i-shihni-me-fjalet-qe-keni-inat/20%Always2012-10-26 07:22
https://pcworld.al/si-te-dalloni-butonat-e-rreme-te-shkarkimit/20%Always2012-10-25 13:15
https://pcworld.al/sherbimi-xbox-smartglass-do-te-lancohet-me-26-tetor/20%Always2012-10-25 13:15
https://pcworld.al/asus-taichi-pajisja-qe-mund-te-perdoret-si-laptop-dhe-tablet/20%Always2012-10-25 13:14
https://pcworld.al/zynga-pushon-100-punetore-dhe-mbyll-ekipin-e-lojerave-ville/20%Always2012-10-25 13:14
https://pcworld.al/lancohet-softueri-i-njohjes-se-zerit-ne-android/20%Always2012-10-25 13:13
https://pcworld.al/motorola-sjell-nje-version-te-ri-te-telefonit-droid-razr-maxx/20%Always2012-10-25 13:13
https://pcworld.al/microsoft-i-ul-cmimet-e-te-gjithe-modeleve-te-xbox-360/20%Always2012-10-25 12:13
https://pcworld.al/agjencia-e-emigracionit-dhe-konsumatorit-ne-shba-heq-blackberry-n/20%Always2012-10-30 12:44
https://pcworld.al/google-riemeron-aplikacionet-e-google-drive/20%Always2012-10-25 10:11
https://pcworld.al/bllokohen-3-uebfaqe-te-tjera-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Always2012-10-25 08:26
https://pcworld.al/mediat-shoqerore-kane-ndikim-ne-fushaten-elektorale-ne-shba/20%Always2012-10-25 08:21
https://pcworld.al/shumica-e-njerezve-nuk-kane-akoma-celulare/20%Always2012-10-25 06:48
https://pcworld.al/perditesohet-aplikacioni-i-wordpress-per-ios/20%Always2012-11-19 15:39
https://pcworld.al/uebfaqet-reddit-imgur-dhe-airbnb-shfaqin-probleme/20%Always2013-01-14 09:03
https://pcworld.al/si-pozicionohet-ipad-mini-kundrejt-konkurrenteve-te-tjere/20%Always2012-10-24 14:54
https://pcworld.al/nintendo-transmeton-per-here-te-pare-wii-u-ne-tv-kombetar/20%Always2012-10-24 14:49
https://pcworld.al/mund-te-zevendesoni-ipad-3-me-ipad-4-nese-e-keni-blere-muajin-e-kaluar/20%Always2012-10-24 13:56
https://pcworld.al/shihni-reklamen-e-pare-te-ipad-mini-t/20%Always2012-10-24 13:10
https://pcworld.al/kosove-ptk-paguan-edhe-10-milione-euro-dividende/20%Always2012-10-24 11:28
https://pcworld.al/apple-lancon-ibooks-3/20%Always2012-10-24 11:10
https://pcworld.al/apple-prezanton-laptopin-retina-macbook-pro-13-inc/20%Always2012-10-24 09:50
https://pcworld.al/apple-prezanton-imac-un-e-ri-super-te-holle/20%Always2012-10-24 09:44
https://pcworld.al/twitter-teston-star-like-per-te-zevendesuar-favorite/20%Always2012-10-24 09:06
https://pcworld.al/grate-tradhtojne-njesoj-si-burrat-shkak-facebook-u-dhe-telenovelat/20%Always2012-10-24 08:24
https://pcworld.al/apple-aktualisht-200-milione-pajisje-operojne-me-ios-6/20%Always2012-10-24 07:41
https://pcworld.al/apple-prezanton-ipad-4/20%Always2012-10-24 07:04
https://pcworld.al/apple-prezanton-zyrtarisht-ipad-mini-n/20%Always2012-10-30 13:46
https://pcworld.al/gates-microsoft-i-do-te-bashkoje-telefonat-me-platformat-windows/20%Always2012-10-24 07:43
https://pcworld.al/windows-8-eshte-aq-i-thjeshte-sa-mund-ta-perdore-dhe-nje-3-vjecar/20%Always2012-10-23 15:04
https://pcworld.al/nokia-lumia-510-do-te-jete-lumia-me-e-lire-e-kesaj-serie/20%Always2012-10-23 15:03
https://pcworld.al/pronaret-adoleshente-te-e-lexuesve-ende-shkojne-neper-biblioteka/20%Always2012-10-23 15:03
https://pcworld.al/shikoni-cfare-ndodh-nese-tableti-surface-ju-bie-nga-dora/20%Always2012-10-23 16:41
https://pcworld.al/kompania-xiaomi-planifikon-te-perhapet-ne-azi/20%Always2012-12-08 08:54
https://pcworld.al/hakeri-francez-fiton-500-000-e-nga-nje-trojan-per-smartphone/20%Always2012-10-23 14:24
https://pcworld.al/windows-8-do-te-behet-xp-e-re/20%Always2012-10-23 13:45
https://pcworld.al/fillojne-implementimet-e-portofoleve-dixhitale/20%Always2012-10-23 12:56
https://pcworld.al/be-ja-planifikon-12-milion-e-per-te-ndihmuar-ish-punonjesit-e-nokia-s/20%Always2012-10-23 12:18
https://pcworld.al/ne-britanine-e-madhe-shiten-te-gjithe-tabletet-surface/20%Always2012-10-23 11:27
https://pcworld.al/kaliforni-perdoruesit-e-iphone-padisin-apple/20%Always2012-10-23 11:00
https://pcworld.al/apple-mund-te-mos-prodhoje-me-ipad-2-pas-lancimit-te-ipad-mini/20%Always2012-10-23 09:22
https://pcworld.al/bill-gates-flet-mbi-windows-8/20%Always2012-10-23 09:41
https://pcworld.al/zuckerberg-me-teper-informacione-ne-internet-ne-te-ardhmen/20%Always2012-10-23 08:43
https://pcworld.al/aplikacioni-me-arome-per-iphone/20%Always2012-10-23 08:04
https://pcworld.al/shba-kerkon-qe-bankat-te-bashkepunojne-ne-luften-ndaj-hakereve/20%Always2012-10-23 07:27
https://pcworld.al/telefonat-e-rinj-sony-xperia-perditesim-me-jelly-bean-ne-2013/20%Always2012-10-23 06:46
https://pcworld.al/riktheni-gjerat-e-fshira-ne-iphone-me-dr-fone/20%Always2012-10-22 15:21
https://pcworld.al/laptopi-chromebook-vjen-me-cmimin-prej-249/20%Always2012-10-22 15:11
https://pcworld.al/retina-13-inch-macbook-pro-do-te-kete-cmimin-fillestar-1699/20%Always2012-10-22 15:10
https://pcworld.al/google-mbledh-8-miliarde-nga-biznesi-mobil-kete-vit/20%Always2012-10-22 14:52
https://pcworld.al/facebook-u-me-ne-fund-perqendrohet-ne-pervojen-mobile/20%Always2012-10-22 14:52
https://pcworld.al/sa-ipad-jane-shitur-tremujorin-e-kaluar-te-vitit-2012/20%Always2012-10-22 14:32
https://pcworld.al/pinterest-po-perdoret-me-shume-per-blerje/20%Always2012-10-22 13:42
https://pcworld.al/microsoft-mundeson-perditesimin-pa-pagese-ne-office-2013/20%Always2012-10-22 13:41
https://pcworld.al/google-do-te-prezantoje-android-4-2-telefonin-nexus-4-tabletin-nexus-10/20%Always2013-09-13 15:32
https://pcworld.al/krahasimet-mes-sistemeve-operative-ios-6-dhe-jelly-bean/20%Always2012-12-14 14:38
https://pcworld.al/dorkbot-virusi-i-skype-meson-gjuhe-te-reja/20%Always2012-10-22 11:14
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-serveri-i-pare-i-facebook-ut-kushtoi-85-ne-muaj/20%Always2012-10-22 09:48
https://pcworld.al/ipad-mini-pritet-te-dale-ne-shitje-me-2-nentor/20%Always2012-10-22 09:47
https://pcworld.al/google-pagesat-mobile-jane-duke-u-rritur-me-shpejtesi/20%Always2012-10-22 09:46
https://pcworld.al/apple-fillon-ndertimin-e-qendres-se-re-te-te-dhenave-ne-oregon/20%Always2012-10-22 08:57
https://pcworld.al/skype-sjell-surpriza-ne-windows-8-dhe-surface/20%Always2012-10-22 08:12
https://pcworld.al/si-te-karikoni-celularin-tuaj-duke-levizur-trupin/20%Always2012-10-21 14:44
https://pcworld.al/aplikacioni-qe-mundeson-qasjen-ne-pc-dhe-mac-nga-kindle-fire/20%Always2012-10-21 14:25
https://pcworld.al/si-te-kerkoni-fotografite-ne-instagram-ne-baze-te-vendndodhjes/20%Always2012-10-21 11:46
https://pcworld.al/fujitsu-sjell-laptope-te-dizajnuar-per-femra/20%Always2012-10-21 11:33
https://pcworld.al/shtohen-ne-google-maps-gjurmet-e-25-milione-ndertesave/20%Always2012-10-20 20:30
https://pcworld.al/shume-printere-te-dell-dhe-hp-nuk-do-te-funksionojne-me-windows-rt/20%Always2012-10-20 20:29
https://pcworld.al/firefox-sjell-dyqanin-e-aplikacioneve-per-perdoruesit-e-android/20%Always2012-10-20 20:25
https://pcworld.al/java-e-ipad-mini-it-cfare-te-presim-nga-apple/20%Always2012-10-20 20:23
https://pcworld.al/instagram-sjell-nje-ndryshim-te-ri/20%Always2012-10-20 20:21
https://pcworld.al/epeat-macbook-pro-me-retina-display-merr-cmimin-e-arte/20%Always2012-10-20 20:19
https://pcworld.al/projekti-raspberry-pi-ishte-gati-per-tiu-shitur-bbc-se/20%Always2012-10-20 20:17
https://pcworld.al/aplikacioni-qe-fotografon-hajdutin-e-telefonit-tuaj-android/20%Always2012-10-20 15:23
https://pcworld.al/si-te-shkarkoni-dokumentet-nga-google-docs-ne-formate-me-te-vjetra/20%Always2012-10-20 15:22
https://pcworld.al/funksionimi-dhe-rendesia-e-hard-disqeve-hibride/20%Always2012-10-20 15:22
https://pcworld.al/programi-advanced-systemcare-6-shkarkohet-pa-pagese/20%Always2012-10-20 15:22
https://pcworld.al/sa-e-ekspozuar-eshte-realisht-jeta-juaj-ndaj-hakimit/20%Always2012-10-20 12:59
https://pcworld.al/kim-dotcom-zbulon-detaje-per-uebfaqen-e-re-mega/20%Always2012-10-20 12:56
https://pcworld.al/cilat-jane-karakteristikat-e-tabletit-te-ri-te-kompanise-acer/20%Always2012-10-20 12:55
https://pcworld.al/microsoft-largon-aplikacionet-e-twitter-it-dhe-facebook-ut-nga-xboxi/20%Always2012-10-20 12:39
https://pcworld.al/disa-aplikacione-per-android-me-probleme-serioze-ne-siguri/20%Always2012-10-20 12:08
https://pcworld.al/hakeret-sulmojne-uebfaqen-e-njohur-github/20%Always2012-10-20 11:31
https://pcworld.al/si-te-kaloni-te-dhenat-tuaja-nga-ios-ne-android/20%Always2012-10-20 10:37
https://pcworld.al/office-365-vetem-20-ne-vit-per-studentet-e-universiteteve/20%Always2012-10-20 09:48
https://pcworld.al/si-do-te-jete-brezi-i-ardhshem-i-procesoreve/20%Always2012-10-20 09:00
https://pcworld.al/sejdi-hoxha-zgjidhet-shef-ekzekutiv-i-postes-se-kosoves/20%Always2012-10-20 08:13
https://pcworld.al/zhvillimi-i-aplikacioneve-per-windows-8-pune-e-thjeshte-apo-e-veshtire/20%Always2012-10-19 14:58
https://pcworld.al/tableti-surface-mund-te-perdoret-edhe-mbi-patina/20%Always2012-10-19 14:46
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-paketimin-e-windows-8-vjen-ne-5-ngjyra/20%Always2012-10-19 14:56
https://pcworld.al/a-do-te-jete-e-ardhmja-me-printere-3d/20%Always2012-10-19 14:38
https://pcworld.al/nje-lexues-i-ri-i-disqeve-vjen-nga-kompania-pioneer/20%Always2012-10-19 14:38
https://pcworld.al/si-te-zoteroni-versionin-e-fundit-windows-te-vlc/20%Always2012-10-19 14:37
https://pcworld.al/krijoni-hapesiren-tuaj-virtuale-me-owncloud/20%Always2012-10-19 14:14
https://pcworld.al/htc-j-butterfly-smartfoni-i-pare-5-inc-full-hd-ne-bote/20%Always2012-10-19 14:08
https://pcworld.al/apple-heq-plugin-in-e-java-s-nga-shfletuesit-e-os-x-10-7/20%Always2012-10-19 13:31
https://pcworld.al/nokia-me-754-milione-humbje-ne-tremujorin-e-trete-te-2012-es/20%Always2012-10-19 12:58
https://pcworld.al/google-14-10-miliarde-te-ardhura-ne-tremujorin-e-trete/20%Always2012-10-19 12:01
https://pcworld.al/mbarohen-te-gjithe-tabletet-surface-te-planifikuar-per-paraporositje/20%Always2012-10-19 11:40
https://pcworld.al/laptopi-chromebook-i-ri-vjen-me-cmimin-249/20%Always2012-10-19 11:19
https://pcworld.al/facebook-u-planifikon-nje-qender-te-re-per-ruajtjen-e-te-dhenave/20%Always2012-10-19 09:25
https://pcworld.al/shtetet-aziatike-me-internetin-me-te-shpejte/20%Always2012-10-19 09:24
https://pcworld.al/a-do-te-jene-njerezit-normal-ne-gjendje-te-perdorin-windows-8-video/20%Always2012-10-19 08:49
https://pcworld.al/tastiera-e-re-logitech-lidhet-me-3-pajisje-ne-te-njejten-kohe/20%Always2012-10-19 08:19
https://pcworld.al/twitter-bllokon-llogarine-e-nazisteve-te-rinj-ne-gjermani/20%Always2012-10-19 07:36
https://pcworld.al/samsung-jep-detajet-e-produkteve-te-windows-8/20%Always2012-10-19 06:55
https://pcworld.al/kater-menyra-per-te-shkruar-me-shpejt/20%Always2012-10-18 15:23
https://pcworld.al/sherbimi-xbox-360-sjell-disa-ndryshime/20%Always2012-10-18 15:27
https://pcworld.al/pajisja-raspberry-pi-dyfishon-memorien/20%Always2012-10-18 15:13
https://pcworld.al/hakeret-vjedhin-400-000-nga-banka-e-amerikes/20%Always2012-10-18 15:12
https://pcworld.al/si-te-dalloni-mashtrimet-ne-facebook/20%Always2012-10-18 15:12
https://pcworld.al/cmimi-i-tabletit-surface-me-windows-rt-fillon-me-499/20%Always2012-10-18 15:11
https://pcworld.al/del-versioni-i-ri-i-sistemit-operativ-linux-ubuntu-12-10/20%Always2012-10-18 15:10
https://pcworld.al/foto-mahnitese-nga-qendrat-e-te-dhenave-te-google/20%Always2012-10-18 14:45
https://pcworld.al/the-pirate-bay-mbyll-serveret-dhe-zhvendoset-per-cloud/20%Always2012-10-18 14:17
https://pcworld.al/fjalekalime-me-te-veshtira-per-te-larguar-hakerat/20%Always2012-10-18 13:14
https://pcworld.al/be-ja-kerkon-nga-google-qe-te-ndryshoje-politiken-e-privatesise/20%Always2012-10-18 12:48
https://pcworld.al/internet-explorer-10-preview-per-windows-7-vjen-ne-nentor/20%Always2012-10-18 12:03
https://pcworld.al/apple-garanton-patenten-e-dizajnit-per-ipad-in-origjinal/20%Always2012-10-18 11:24
https://pcworld.al/ndiqni-reklamen-e-pare-te-tabletit-surface/20%Always2012-10-18 09:21
https://pcworld.al/serbia-dhe-mali-i-zi-te-ndara-ne-sherbimin-e-adwords-te-google/20%Always2012-10-18 09:10
https://pcworld.al/linkedin-njofton-disa-vecori-te-reja-te-profilit/20%Always2012-10-18 08:23
https://pcworld.al/pese-menyra-per-shmangien-e-windows-8/20%Always2012-10-18 07:24
https://pcworld.al/me-makemkv-kaloni-dvd-te-dhe-disqet-blu-ray-ne-kompjuter/20%Always2012-10-19 06:52
https://pcworld.al/acer-shton-dy-pc-me-windows-8/20%Always2012-10-17 14:39
https://pcworld.al/kompania-kaspersky-nderton-sistemin-e-saj-operativ/20%Always2012-10-17 14:39
https://pcworld.al/dy-laptope-te-rinj-asus-ofrojne-sistemin-operativ-linux/20%Always2012-10-17 14:38
https://pcworld.al/google-drive-dhe-calendar-tani-te-nderlidhura-me-procesin-e-kerkimit/20%Always2012-10-17 15:26
https://pcworld.al/facebook-u-rrit-masat-e-sigurise-ndaj-viruseve/20%Always2012-10-17 15:26
https://pcworld.al/google-mund-te-lancoje-tableten-nexus-7-modelin-32-gb/20%Always2012-10-17 11:35
https://pcworld.al/europianet-adaptojne-me-shpejt-sistemin-operativ-ios-6/20%Always2012-10-17 11:29
https://pcworld.al/ceed-top-class-ofron-trajnim-per-menaxhere-ambicioze/20%Always2012-10-17 15:51
https://pcworld.al/ipad-mini-pritet-te-leshohet-te-marten/20%Always2012-10-17 09:37
https://pcworld.al/facebook-u-rregullon-problemin-e-kerkimit-me-numrat-e-telefonit/20%Always2012-10-17 09:05
https://pcworld.al/satelitet-e-galileos-tani-ne-hapesire/20%Always2012-10-17 07:53
https://pcworld.al/disa-revista-lejojne-shperndarjen-e-imazheve-direkt-ne-pinterest/20%Always2012-10-17 07:08
https://pcworld.al/https-everywhere-3-0-mbron-te-dhenat-tuaja-nga-3-000-uebfaqe/20%Always2012-10-17 07:53
https://pcworld.al/iphone-5-do-te-kushtoje-te-pakten-1800/20%Always2012-10-16 13:46
https://pcworld.al/google-nexus-7-me-32gb-dergohet-aksidentalisht-tek-konsumatoret-japoneze/20%Always2012-10-16 13:46
https://pcworld.al/si-u-skanuan-te-gjitha-ip-te-per-12-dite/20%Always2012-10-16 13:45
https://pcworld.al/microsoft-sfidon-spotify-me-sherbimin-e-ri-te-muzikes-xbox/20%Always2012-10-16 13:42
https://pcworld.al/adobe-fillon-shperndarjen-e-programit-acrobat-xi/20%Always2012-10-16 13:29
https://pcworld.al/hulumtuesit-zbulojne-versionin-e-ri-te-virusit-flame/20%Always2012-10-16 11:58
https://pcworld.al/ofertat-per-cmimet-e-reja-per-playstation-3-nisin-me-156/20%Always2012-10-16 09:40
https://pcworld.al/dell-rikthen-laptopet-me-linux/20%Always2012-10-16 09:40
https://pcworld.al/laptopet-e-holle-perputhen-me-standardet-ekologjike/20%Always2012-10-18 11:26
https://pcworld.al/shfaqet-reklama-e-pare-televizive-per-windows-8/20%Always2012-10-16 09:45
https://pcworld.al/evolucioni-i-windows-nga-fillimi-deri-me-sot-i-paraqitur-ne-nje-grafik/20%Always2012-10-16 07:11
https://pcworld.al/bluetooth-qe-punon-dhe-qendron-pezull-mbi-uje/20%Always2012-10-15 19:46
https://pcworld.al/si-e-mori-emrin-kompjuteri-tablete-lenovo-yoga/20%Always2012-10-15 13:21
https://pcworld.al/10-arsyet-pse-kompjuteret-e-tavolines-do-te-jene-gjithmone-te-nevojshem/20%Always2012-10-15 13:17
https://pcworld.al/zbulohen-hollesite-e-desktopit-te-ri-imac-te-apple/20%Always2012-10-15 13:17
https://pcworld.al/microsoft-i-percakton-cmimin-e-windows-8/20%Always2012-10-15 13:16
https://pcworld.al/acer-sjell-ultrabook-super-te-holle-me-serine-aspire-s7/20%Always2012-10-15 13:07
https://pcworld.al/amazon-nuk-ka-perfitime-nga-lexuesi-elektronik-kindle/20%Always2012-10-15 12:33
https://pcworld.al/google-po-zhvillon-nje-aplikacion-per-harta-per-ios/20%Always2012-10-15 11:32
https://pcworld.al/windows-8-nente-pyetje-mbi-misteret-e-sistemit-te-ri-operativ/20%Always2012-10-15 12:49
https://pcworld.al/rreth-7-milione-shikues-ne-youtube-per-renien-nga-hapesira/20%Always2012-10-15 11:01
https://pcworld.al/anonymous-tani-nuk-e-perkrah-me-wikileaks-in/20%Always2012-10-15 08:00
https://pcworld.al/facebook-u-eshte-joshes-si-cigarja-dhe-seksi/20%Always2012-10-15 06:50
https://pcworld.al/acer-vazhdon-te-flase-keq-per-tableten-surface/20%Always2012-10-15 06:39
https://pcworld.al/kompania-dell-vjen-me-nje-produkt-te-ri/20%Always2012-10-14 15:40
https://pcworld.al/hp-kerkon-inxhiniere-per-sistemin-operativ-webos/20%Always2012-11-02 10:38
https://pcworld.al/rritja-e-perdorimit-te-pajisjeve-mobile-ul-kerkimin-nga-kompjuteret/20%Always2012-10-23 12:27
https://pcworld.al/punekerkuesit-zgjedhin-facebook-ne-vend-te-linkedin-dhe-twitter/20%Always2012-10-13 17:04
https://pcworld.al/publikohen-dy-lojera-per-windows-8/20%Always2012-10-13 16:55
https://pcworld.al/facebook-u-anketon-perdoruesit-per-problemet-e-shfaqura/20%Always2012-10-13 16:48
https://pcworld.al/france-i-vjen-fatura-e-telefonit-11-7-katerliarde-euro/20%Always2012-10-13 16:35
https://pcworld.al/kur-eshte-koha-e-duhur-per-te-nderruar-routerin/20%Always2012-10-13 12:47
https://pcworld.al/kjo-pajisje-ju-bllokon-kompjuterin-nese-nuk-sterviteni-me-biciklete/20%Always2012-10-14 08:27
https://pcworld.al/ja-si-e-pershpejtojne-punen-tuaj-mjetet-e-diktimit/20%Always2012-10-13 12:58
https://pcworld.al/vizio-gati-te-shfaqe-pc-me-windows-8-falas/20%Always2012-10-13 12:58
https://pcworld.al/dell-vazhdon-te-ofroje-windows-7/20%Always2012-10-13 12:58
https://pcworld.al/gmail-per-android-me-dy-funksione-te-reja/20%Always2012-10-13 12:57
https://pcworld.al/txtr-beagle-eshte-lexuesi-elektronik-me-i-lire-ne-bote/20%Always2012-10-13 12:57
https://pcworld.al/forbes-rreth-1-8-miliarde-per-marketingun-e-windows-8/20%Always2012-10-13 12:51
https://pcworld.al/apple-licencon-oren-zvicerane-ne-ios-6/20%Always2012-10-13 11:57
https://pcworld.al/shamoon-virusi-me-shkaterrues-per-sektorin-privat/20%Always2012-10-13 10:45
https://pcworld.al/a-do-te-kete-google-nexus-tablet-me-cmim-99/20%Always2012-10-13 10:48
https://pcworld.al/ne-facebook-mund-te-behet-like-aksidentalisht-ne-linqe/20%Always2012-10-13 07:51
https://pcworld.al/apple-do-te-nxjerre-ipad-mini-in-me-23-tetor/20%Always2012-10-13 09:07
https://pcworld.al/ja-se-si-te-shkarkoni-fotografi-nga-instagram/20%Always2012-10-13 06:54
https://pcworld.al/smartype-do-te-lehtesoje-te-shkruarit-ne-tastiere/20%Always2012-10-12 20:53
https://pcworld.al/kompania-amd-shfaq-nje-procesor-te-ri/20%Always2012-10-20 08:51
https://pcworld.al/skype-vihet-ne-shenjester-te-sulmeve-nga-hakerat/20%Always2012-10-12 15:27
https://pcworld.al/ja-se-si-te-keni-me-teper-ndjekes-ne-twitter/20%Always2012-10-12 14:57
https://pcworld.al/shitjet-e-pc-ve-ne-ulje-pasi-njerezit-po-presin-windows-8/20%Always2012-10-12 13:59
https://pcworld.al/piktura-qe-paraqet-mendimet-e-ndryshme-per-nje-miliarde-llogari-ne-facebook/20%Always2012-10-12 12:53
https://pcworld.al/google-shton-mbi-400-000-km-rruge-ne-street-view/20%Always2013-03-19 08:48
https://pcworld.al/mozilla-leshon-firefox-16-0-1-per-te-arnuar-kater-dobesi/20%Always2012-10-12 11:33
https://pcworld.al/fakte-befasuese-mbi-rrjetin-shoqeror-facebook/20%Always2012-10-12 09:19
https://pcworld.al/linkedin-prezanton-sherbimin-per-rekomandimet-ne-pune/20%Always2012-10-12 08:19
https://pcworld.al/kontrolloni-androidi-n-nga-shfletuesi-i-uebit/20%Always2012-10-12 07:36
https://pcworld.al/si-mund-ta-ndaloni-pergjimin-e-aktivitetit-tuaj-ne-ueb/20%Always2012-12-14 15:45
https://pcworld.al/loja-angry-birds-star-wars-vjen-me-8-nentor/20%Always2012-10-11 15:28
https://pcworld.al/ndertohet-laptopi-qe-hapet-dhe-mbyllet-me-gjeste/20%Always2012-10-11 15:28
https://pcworld.al/pajisjet-me-windows-phone-8-te-mund-te-para-porositen-me-21-tetor/20%Always2012-10-13 08:02
https://pcworld.al/compact-disc-cd-mbush-30-vjec/20%Always2012-10-11 14:51
https://pcworld.al/steve-ballmer-microsoft-i-po-behet-si-apple/20%Always2012-10-11 13:39
https://pcworld.al/hakeri-adoleshent-merr-60-000-nga-google/20%Always2012-10-11 12:51
https://pcworld.al/microsoft-office-sjell-aplikacionet-per-android-dhe-ios-ne-2013/20%Always2012-10-11 12:01
https://pcworld.al/me-teper-ka-perdorues-te-facebook-ut-nga-android-se-nga-ios/20%Always2012-10-11 11:36
https://pcworld.al/specifikimet-dhe-fotot-e-smartfonit-samsung-galaxy-s3-mini/20%Always2013-09-13 15:35
https://pcworld.al/microsoft-i-pershpejton-arnimin-e-flashit-ne-ie-10/20%Always2012-10-11 09:41
https://pcworld.al/kompania-logitech-lancon-tastieren-e-re/20%Always2012-10-11 07:29
https://pcworld.al/a-u-perpoq-amazon-ta-blinte-netflix-per-12-milione-dollare/20%Always2012-12-14 15:44
https://pcworld.al/gjashte-aplikacionet-e-reja-te-kesaj-jave/20%Always2012-10-17 14:21
https://pcworld.al/the-simpsons-ironizon-produktin-zune-te-microsoft-it/20%Always2012-12-14 15:43
https://pcworld.al/nokia-argetohet-me-konkurrentet-e-saj-duke-perdorur-lumia-920/20%Always2013-09-13 15:35
https://pcworld.al/google-perditeson-android-4-1-2-ne-tableten-nexus-7/20%Always2013-09-13 15:36
https://pcworld.al/disa-dobesi-te-3g-se-lejojne-gjurmimin-e-telefonit-tuaj/20%Always2012-10-11 09:31
https://pcworld.al/microsoft-i-leshon-gjuhen-programuese-typescript/20%Always2013-03-05 11:52
https://pcworld.al/google-tv-do-te-kete-se-shpejti-dyqanin-per-muzike-dhe-video/20%Always2012-10-10 17:10
https://pcworld.al/facebook-u-teston-opsionin-e-listes-se-deshirave/20%Always2012-10-10 10:56
https://pcworld.al/hakerat-akuzojne-the-pirate-bay-per-mbledhje-te-te-dhenave-personale/20%Always2012-10-10 14:09
https://pcworld.al/windows-server-2008-merr-18-muaj-mbeshtetje-shtese/20%Always2012-12-14 15:39
https://pcworld.al/kerkimi-me-telefon-ne-facebook-mund-te-keqperdoret/20%Always2012-10-10 07:01
https://pcworld.al/si-te-evitoni-lodhjen-nga-ekrani-i-kompjuterit/20%Always2012-10-09 15:09
https://pcworld.al/si-te-beni-foto-te-bukura-me-nje-aparat-te-vjeter/20%Always2012-10-10 09:35
https://pcworld.al/wall-street-journal-10-milione-porosi-per-ipad-mini-n/20%Always2012-10-12 15:57
https://pcworld.al/libra-dixhitale-falas-per-universitetin-e-kalifornise/20%Always2012-10-09 14:59
https://pcworld.al/androidi-i-ardhshem-mund-te-kete-emrin-e-nje-embelsire-indiane/20%Always2012-12-14 14:38
https://pcworld.al/uebfaqe-e-vecante-per-standartizimin-e-burimeve-te-uebit/20%Always2012-10-09 13:35
https://pcworld.al/microsoft-i-synon-100-000-aplikacione-per-windows-8-ne-tre-muaj/20%Always2012-10-10 15:15
https://pcworld.al/thinkpad-i-mbush-20-vjec/20%Always2012-10-09 12:39
https://pcworld.al/hakohet-world-of-warcraft-prishen-mijera-karaktere-te-lojes/20%Always2012-12-14 15:42
https://pcworld.al/disa-foto-qe-mund-te-jene-te-ipad-mini-it-shfaqen-ne-internet/20%Always2012-10-09 10:56
https://pcworld.al/procredit-bank-me-sherbim-te-ri-per-blerjet-ne-internet/20%Always2012-12-14 15:42
https://pcworld.al/lg-planifikon-te-nxjerr-telefonin-e-ri-nexus/20%Always2012-10-30 08:22
https://pcworld.al/aplikacionet-e-shumta-perdoruesit-nuk-e-braktisin-iphone/20%Always2012-10-09 13:10
https://pcworld.al/microsoft-i-pretendon-shkelje-te-te-drejtave-te-autorit/20%Always2012-12-14 14:11
https://pcworld.al/lenovo-synon-te-kete-linje-prodhimi-ne-shba/20%Always2012-10-09 06:29
https://pcworld.al/sipas-disa-analisteve-google-respekton-ligjin-antitrust/20%Always2012-10-08 14:56
https://pcworld.al/youtube-sjell-kanale-origjinale-per-tre-shtete-europiane/20%Always2012-10-08 14:56
https://pcworld.al/mozilla-me-shkarkues-te-ri-per-instalim-te-firefox-it-ne-windows/20%Always2012-10-20 19:06
https://pcworld.al/foxconn-mohon-te-kete-pasur-greve-ne-fabrike/20%Always2012-10-08 12:36
https://pcworld.al/apple-zyrtarisht-reagon-ndaj-ngjyrave-te-pazakonshme-ne-fotografi/20%Always2012-10-08 11:25
https://pcworld.al/facebook-u-kerkon-qe-mos-te-gjobitet-me-15-miliarde-dollare/20%Always2012-10-08 09:01
https://pcworld.al/shfaqet-nje-monitor-i-ri-per-lojera-nga-benq/20%Always2012-12-14 14:05
https://pcworld.al/hp-synon-te-nxjerr-ne-treg-tabletin-e-ri-ne-vitin-2013/20%Always2012-10-08 06:39
https://pcworld.al/ndertohet-imazhi-i-mona-lizes-me-css/20%Always2012-10-07 21:11
https://pcworld.al/microsoft-i-perditeson-windows-8-para-daljes/20%Always2012-10-07 13:44
https://pcworld.al/nderfaqja-gaze-lejon-komandimin-pc-se-permes-syve/20%Always2012-10-06 16:41
https://pcworld.al/codeacademy-ofron-kurse-te-tjera-pa-pagese/20%Always2012-12-14 15:01
https://pcworld.al/te-dhenat-e-perdoruesve-mund-te-keqperdoren-ne-chrome/20%Always2012-10-07 13:01
https://pcworld.al/shtyhet-prodhimi-i-iphone-5-punetoret-e-foxconn-ne-greve/20%Always2012-10-07 12:32
https://pcworld.al/kush-jane-parametrat-e-teknologjise-cloud/20%Always2012-10-06 12:24
https://pcworld.al/gjysma-e-te-rriturve-amerikane-kane-nje-tablet-ose-smartfon/20%Always2012-10-06 09:50
https://pcworld.al/factura-organizon-arkiven-tuaj-te-gjate-ne-mac/20%Always2012-12-14 15:41
https://pcworld.al/kush-mund-te-jete-fotografia-me-e-njohur-e-te-gjitha-koherave/20%Always2012-10-06 16:25
https://pcworld.al/materialet-per-te-rritur-edhe-ne-lojen-xbox-360/20%Always2012-10-06 16:07
https://pcworld.al/samsung-u-arrin-numer-rekord-te-shitjeve/20%Always2012-10-06 10:55
https://pcworld.al/defekti-ne-tabletin-xperia-sony-ndalon-shitjet/20%Always2012-12-14 15:08
https://pcworld.al/microsoft-i-planifikon-riparim-kritik-per-word-in/20%Always2013-03-19 08:51
https://pcworld.al/mozilla-firefox-pergatit-pamjen-e-re-per-windows-8/20%Always2012-10-20 19:03
https://pcworld.al/anonymous-sulmon-disa-uebfaqe-qeveritare-suedeze/20%Always2012-10-06 08:55
https://pcworld.al/google-arrin-marreveshjen-per-skanimin-e-librave/20%Always2012-10-06 08:43
https://pcworld.al/fujitsu-do-te-ndertoje-tabletin-windows-8-kunder-ujit/20%Always2012-10-06 07:38
https://pcworld.al/evenimenti-per-windows-phone-8-organizohet-me-29-tetor/20%Always2012-10-13 08:02
https://pcworld.al/kush-eshte-kercenimi-me-i-madh-ndaj-apple/20%Always2012-10-08 13:50
https://pcworld.al/filmohet-duke-i-vjedhur-iphone-in-foshnjes/20%Always2012-10-05 14:12
https://pcworld.al/kompania-adapteva-deshiron-te-beje-superkompjuter-per-te-gjithe/20%Always2012-10-05 13:35
https://pcworld.al/punonjesit-e-toyota-s-do-te-perdorin-microsoft-office-365/20%Always2012-12-14 15:41
https://pcworld.al/kosova-ka-miratuar-strategjine-kunder-falsifikimit-dhe-piraterise/20%Always2012-10-05 17:27
https://pcworld.al/windows-phone-po-i-ben-konkurrence-kompanise-rim/20%Always2012-10-05 12:08
https://pcworld.al/shperndahen-ftesat-per-eventin-e-prezantimit-te-windows-8/20%Always2012-10-05 09:36
https://pcworld.al/zte-prezanton-tableten-v98-me-windows-8/20%Always2012-10-05 08:14
https://pcworld.al/sherbimi-xbox-music-do-te-dale-me-26-tetor/20%Always2012-10-16 12:40
https://pcworld.al/sipas-hulumtimeve-60-e-iphone-ve-tani-me-ios-6/20%Always2012-10-05 07:52
https://pcworld.al/google-do-te-njoftoje-perdoruesit-per-problemet-ne-uebfaqe/20%Always2012-10-13 17:10
https://pcworld.al/facebook-u-nxjerr-sherbimin-postim-i-promovuar/20%Always2012-10-05 07:38
https://pcworld.al/desktopi-lenovo-thinkcentre-m78-eshte-vetem-per-biznes/20%Always2012-10-05 06:49
https://pcworld.al/prodhimi-i-ekraneve-elastike-do-te-vonohet/20%Always2012-10-04 13:11
https://pcworld.al/fillon-prodhimi-masiv-i-ipad-mini-t-ne-azi/20%Always2012-10-04 12:44
https://pcworld.al/microsoft-i-planifikon-te-nxjerre-smartfonin-e-tij/20%Always2012-10-04 14:44
https://pcworld.al/firefox-rikthehet-ne-vendin-e-dyte/20%Always2012-10-20 19:02
https://pcworld.al/facebook-u-arrin-nje-miliarde-perdorues/20%Always2012-10-04 12:29
https://pcworld.al/hapet-ne-prishtine-per-here-te-tete-panairi-it-se-ittf/20%Always2012-12-14 15:41
https://pcworld.al/jo-te-gjitha-klikimet-kane-rendesi-per-reklama/20%Always2012-10-04 09:46
https://pcworld.al/aplikacionet-android-ne-windows-7-dhe-8/20%Always2012-10-31 10:45
https://pcworld.al/msn-planifikon-nxjerrjen-e-nje-versioni-te-ri/20%Always2012-10-04 07:16
https://pcworld.al/zuckerberg-takohet-me-kryeminstrin-rus-medvedev/20%Always2012-10-03 15:19
https://pcworld.al/ipad-mini-pritet-te-prezantohet-me-17-tetor/20%Always2012-10-03 15:20
https://pcworld.al/facebook-u-sjell-ndryshime-te-reja/20%Always2012-10-03 12:50
https://pcworld.al/karakteristikat-e-reja-te-sistemit-operativ-linux-3-6/20%Always2012-10-03 11:49
https://pcworld.al/google-renditet-si-kompania-e-dyte-teknologjike-ne-bote/20%Always2012-10-03 11:13
https://pcworld.al/samsung-padit-apple-per-shkelje-te-te-drejtave-te-patentes/20%Always2012-10-03 09:24
https://pcworld.al/njihuni-me-celularin-e-ri-te-james-bond/20%Always2012-12-14 15:15
https://pcworld.al/2371-aplikacione-jo-zyrtare-per-windows-8/20%Always2012-10-03 06:56
https://pcworld.al/nje-model-i-ri-ekrani-po-prodhohet-nga-sharp/20%Always2012-10-02 14:27
https://pcworld.al/vendosja-e-pc-se-ne-gjendje-gjumi-kursen-para/20%Always2012-10-02 14:22
https://pcworld.al/del-ne-treg-nje-notebook-i-ri/20%Always2012-10-02 14:17
https://pcworld.al/lexuesi-i-cd-ve-mbush-30-vjec/20%Always2012-11-30 13:25
https://pcworld.al/youtube-do-te-transmetoje-debatet-presidenciale-ne-shba/20%Always2012-10-02 13:29
https://pcworld.al/windows-8-jo-edhe-aq-i-deshiruar/20%Always2012-10-02 13:24
https://pcworld.al/policia-suedeze-sulmon-hostet-e-pirate-bay-dhe-wikileaks/20%Always2012-10-02 13:25
https://pcworld.al/sa-te-dhena-ne-dite-perpunon-facebook/20%Always2012-10-02 11:11
https://pcworld.al/irani-zhbllokon-gmail-in/20%Always2012-10-02 09:14
https://pcworld.al/gmail-i-perballe-outlook-com-cili-ofron-nje-sherbim-me-te-mire/20%Always2013-02-12 10:42
https://pcworld.al/ja-se-si-ta-riktheni-butonin-start-ne-windows-8/20%Always2012-12-14 14:15
https://pcworld.al/mesatarja-e-trafikut-on-line-ndikohet-nga-robotet-e-internetit/20%Always2012-10-02 06:54
https://pcworld.al/nvidia-iu-jep-perdoruesve-linux-nje-drajver-ekrani-304-51/20%Always2012-10-01 15:10
https://pcworld.al/evolucioni-i-apple-i-permbledhur-ne-nje-video/20%Always2012-10-01 15:10
https://pcworld.al/shba-monitorim-ndaj-bashkepunimit-facebook-datalogix/20%Always2012-12-14 14:20
https://pcworld.al/shba-konkurs-per-sistemin-e-ardhshem-kriptografik/20%Always2012-12-14 14:19
https://pcworld.al/twitter-shfaq-per-here-te-pare-nje-episod-televiziv/20%Always2012-10-01 11:55
https://pcworld.al/ja-se-si-ti-vendosni-te-gjitha-videot-ne-nje-dvd-te-vetme/20%Always2012-10-17 13:57
https://pcworld.al/perditesohet-facebook-messenger-per-iphone-5/20%Always2012-10-01 07:59
https://pcworld.al/bllokimi-i-produkteve-te-samsung-ut-do-te-rishqyrtohet/20%Always2012-10-01 07:22
https://pcworld.al/tableta-acer-iconia-w510-luan-shpejt-windows-8-video/20%Always2012-10-01 06:47