XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/apple-shkarkon-fajtorin-kryesor-per-deshtimin-me-hartat/20%Always2012-11-30 14:57
https://pcworld.al/as-sony-nuk-mendon-se-telefonet-aktuale-te-kompanise-jane-te-mire/20%Always2012-11-30 16:27
https://pcworld.al/sa-te-verteta-jane-shitjet-e-sistemit-windows-8/20%Always2012-11-30 16:26
https://pcworld.al/ios-kater-here-me-fitimprures-se-android-por-jo-per-nje-kohe-gjate/20%Always2012-11-30 14:44
https://pcworld.al/google-facebook-po-acaron-perdoruesit/20%Always2012-11-30 13:43
https://pcworld.al/toshiba-po-pergatit-kameren-13mp-per-smartfone/20%Always2012-11-30 12:44
https://pcworld.al/sharp-do-te-lancoje-monitorin-4k-me-te-holle-ne-bote-per-5500/20%Always2012-11-30 12:05
https://pcworld.al/google-perditeson-hartat-me-resortet-e-skive/20%Always2012-11-30 11:02
https://pcworld.al/programi-itunes-11-tani-i-disponueshem-per-shkarkim/20%Always2012-11-30 10:11
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-tabletin-surface-me-windows-8-pro/20%Always2012-11-30 09:40
https://pcworld.al/softueri-siri-per-makinat-chevrolet-mund-te-jete-gati-ne-fillimit-te-2013/20%Always2012-11-30 08:56
https://pcworld.al/me-yapp-mund-te-ndertoni-aplikacione-per-cdo-event/20%Always2012-11-30 07:54
https://pcworld.al/aplikacioni-per-bllokimin-e-reklamave-adblock-plus-vjen-per-android/20%Always2012-11-29 16:17
https://pcworld.al/bing-translator-perditesohet-per-windows-phone-8/20%Always2012-11-29 16:16
https://pcworld.al/nje-veshtrim-nga-afer-i-kameres-se-smartfonit-nokia-lumia-920/20%Always2012-11-29 16:16
https://pcworld.al/htc-hap-edhe-nje-mini-dyqan-te-ri-ne-gjermani/20%Always2012-11-29 16:13
https://pcworld.al/ekipi-xiiik-nga-kosova-ne-finale-te-gares-global-startup-battle/20%Always2012-11-29 22:43
https://pcworld.al/windows-phone-7-8-vjen-vitin-e-ardhshem-zemeron-perdoruesit/20%Always2012-11-29 15:27
https://pcworld.al/top-termat-me-te-kerkuar-ne-bing-per-2012-iphone-5-dhe-facebook/20%Always2013-09-13 15:26
https://pcworld.al/me-pak-se-500-dite-mbeten-nga-ndalimi-i-suportit-per-windows-xp/20%Always2012-11-29 13:53
https://pcworld.al/perdoruesit-e-gmail-mund-te-dergojne-skedare-10-gb/20%Always2012-11-29 12:41
https://pcworld.al/microsoft-perditeson-visual-studio-2012-shton-suport-per-windows-xp/20%Always2012-11-29 10:59
https://pcworld.al/pc-world-100-produktet-me-te-mira-te-vitit-2012/20%Always2012-11-29 22:45
https://pcworld.al/festa-e-pavaresise-sulmohen-uebfaqe-serbe-ruse-dhe-greke/20%Always2012-11-29 12:13
https://pcworld.al/google-voice-perditesohet-me-ne-fund-per-ios-6/20%Always2012-11-29 09:01
https://pcworld.al/roboti-arrin-te-skanoje-250-faqe-ne-minute/20%Always2012-11-29 07:51
https://pcworld.al/per-1-muaj-40-milione-licenca-te-shitura-te-windows-8/20%Always2012-11-28 13:16
https://pcworld.al/facebook-ju-kerkon-mendimin-kunder-te-drejtes-suaj-per-te-votuar/20%Always2012-11-27 18:27
https://pcworld.al/smartfoni-nokia-lumia-920-nje-pajisje-e-madhe-dhe-e-bukur/20%Always2013-09-13 15:32
https://pcworld.al/xtreme-rat-malware-shenjestron-qeverine-amerikane-dhe-britanike/20%Always2012-11-27 18:17
https://pcworld.al/100-vjetori-i-pavaresise-trend-ne-twitter/20%Always2012-11-28 13:10
https://pcworld.al/nokia-prezanton-dy-pajisje-te-reja-asha-205-dhe-206/20%Always2012-11-27 18:16
https://pcworld.al/si-te-shtoni-njoftimet-nga-facebook-u-dhe-chatin-ne-firefox/20%Always2012-11-27 18:16
https://pcworld.al/100-vjetori-i-pavaresise-google-vishet-kuq-e-zi/20%Always2012-11-28 13:10
https://pcworld.al/si-te-aktivizoni-hibernate-mode-ne-windows-8/20%Always2012-11-27 18:16
https://pcworld.al/tastiera-qe-lahet-dhurata-perfekte-per-miqte-tuaj-te-shkujdesur/20%Always2012-11-27 18:15
https://pcworld.al/cfare-mund-te-presim-nga-nje-laptop-188/20%Always2012-11-27 18:15
https://pcworld.al/pajisjet-smartfone-te-se-ardhmes/20%Always2012-11-27 16:11
https://pcworld.al/aplikacioni-khan-academy-tani-edhe-ne-iphone/20%Always2012-11-27 16:11
https://pcworld.al/google-nuk-e-ka-blere-operatorin-e-wi-fi-icoa/20%Always2012-11-27 16:01
https://pcworld.al/largohet-nga-ndermarrja-dizajneri-i-pare-i-rrjetit-twitter/20%Always2012-11-27 14:42
https://pcworld.al/musk-apple-do-ta-humbase-luften-e-smartfoneve-pa-steve-jobs/20%Always2012-11-27 13:52
https://pcworld.al/google-planifikon-te-lancoje-laptopin-me-prekje-deri-ne-fund-te-2012-s/20%Always2012-11-27 13:03
https://pcworld.al/mos-bini-pre-e-postimit-mbi-privatesine-qe-po-qarkullon-ne-facebook/20%Always2012-11-27 12:09
https://pcworld.al/ptk-promovoi-pullen-postare-per-nder-te-100-vjetorit-te-pavaresise/20%Always2012-11-27 14:22
https://pcworld.al/blackberry-com-flet-ne-shqip/20%Always2012-11-27 14:21
https://pcworld.al/kosove-komisioni-i-mediave-i-angazhur-per-strategjine-e-dixhitalizimit/20%Always2012-11-27 10:47
https://pcworld.al/ja-pse-programet-pa-pagese-nuk-jane-gjithmone-te-sigurta/20%Always2012-11-27 07:48
https://pcworld.al/si-te-keni-kujdes-nga-viruset-qe-vijne-me-dokumentet-word/20%Always2012-11-26 16:01
https://pcworld.al/smartfonet-me-te-mire-qe-nuk-jane-teper-te-medhenj/20%Always2012-11-26 16:00
https://pcworld.al/si-te-mbani-kompjuterin-tuaj-larg-piraterise/20%Always2012-11-26 15:45
https://pcworld.al/si-te-merrni-statistika-mbi-ndjekesit-tuaj-ne-twitter/20%Always2012-11-26 13:59
https://pcworld.al/tani-edhe-manekine-te-pajisur-me-teknologjine-per-njohje-te-fytyres/20%Always2012-11-26 12:52
https://pcworld.al/cfare-duhet-dhe-sduhet-te-bejme-kur-perdorim-mobile-banking/20%Always2012-11-26 11:57
https://pcworld.al/reklamat-ne-facebook-ngjallin-reagime-ne-vendet-skandinave/20%Always2012-11-26 10:14
https://pcworld.al/symantec-zbulon-maluerin-qe-ka-si-kufi-bazat-e-te-dhenave-sql/20%Always2012-11-26 09:47
https://pcworld.al/ne-hartat-e-google-shtohen-planet-e-brendshme-per-desktop/20%Always2012-11-26 08:41
https://pcworld.al/appwatch-ju-tregon-kur-produktet-android-pesojne-ulje-cmimi/20%Always2012-11-26 07:48
https://pcworld.al/instagram-vendos-rekord-gjate-dites-se-falenderimeve/20%Always2012-11-25 15:46
https://pcworld.al/pse-nuk-mund-te-perdorim-shenja-pikesimi-ne-emrat-e-skedareve/20%Always2012-11-24 20:43
https://pcworld.al/raportimet-e-fundit-mbi-xbox-in-e-ri/20%Always2012-11-24 20:43
https://pcworld.al/a-e-dini-nese-eshte-legale-permbajtja-qe-shikoni-ne-internet/20%Always2012-11-24 20:42
https://pcworld.al/motorola-ofron-maksimumin-e-jetegjatesise-se-baterise/20%Always2012-11-24 20:08
https://pcworld.al/orange-lancon-aplikacionin-libon-ofron-telefonata-hd-voip/20%Always2012-11-24 19:55
https://pcworld.al/apple-i-pergjigjet-android-it-vjen-iphone-i-i-lire/20%Always2013-09-13 15:30
https://pcworld.al/tre-pjesetare-te-anonymous-akuzohen-per-sulme-te-llogarive-paypal/20%Always2012-11-24 19:53
https://pcworld.al/ne-xbox-live-shtohet-aplikacioni-watchespn/20%Always2012-11-24 19:52
https://pcworld.al/keqberesit-kibernetike-jane-duke-keqperdorur-domeinet-eu/20%Always2012-11-24 19:51
https://pcworld.al/smartfoni-samsung-sch-w2013-i-dizajnuar-per-jackie-chan/20%Always2012-11-24 19:45
https://pcworld.al/arrestohet-pasi-perqeshi-ne-twitter-partine-kineze/20%Always2012-11-24 15:46
https://pcworld.al/apple-urdherohet-te-beje-publike-marreveshjen-me-htc/20%Always2012-11-24 19:36
https://pcworld.al/tani-mund-te-shkarkoni-instagram-per-firefox/20%Always2012-11-24 15:45
https://pcworld.al/rivendoset-ne-pune-kompjuteri-me-i-vjeter-i-botes/20%Always2012-11-24 14:04
https://pcworld.al/nje-maluer-po-perdor-google-docs-si-ure-komunikimi-me-sulmuesit/20%Always2012-11-24 14:03
https://pcworld.al/samsung-apple-ne-produktet-e-fundit-ka-shkelur-patentat/20%Always2012-11-24 13:53
https://pcworld.al/microsoft-i-po-punon-per-nje-version-te-ri-te-pajisjes-xbox-mini/20%Always2012-11-24 12:34
https://pcworld.al/dalin-fotot-e-smartfonit-htc-deluxe-dlx/20%Always2012-11-24 11:54
https://pcworld.al/parlamenti-europian-itu-sduhet-te-kontrolloje-internetin/20%Always2012-11-24 11:04
https://pcworld.al/windows-8-ka-tashme-mbi-20-000-aplikacione/20%Always2012-11-24 10:31
https://pcworld.al/ceed-kosovo-organizon-konference-me-jeff-hoffman-me-8-dhjetor-2012/20%Always2012-11-24 11:00
https://pcworld.al/ptk-me-oferte-speciale-per-100-vjetorin-e-shtetit-shqiptar/20%Always2012-11-24 09:29
https://pcworld.al/kompania-albtelecom-mbush-100-vjet-qe-nga-koha-e-themelimit/20%Always2012-11-24 10:56
https://pcworld.al/posta-e-kosoves-promovon-pullen-postare-100-vjet-shtet-shqiptar/20%Always2012-11-24 08:50
https://pcworld.al/tableti-familypad-i-archo-s-i-dizajnuar-per-familjet/20%Always2012-11-23 12:51
https://pcworld.al/google-promovon-permbajtjen-ueb-ne-arabisht/20%Always2012-11-23 10:44
https://pcworld.al/si-ta-perdorni-me-shpejt-rrjetin-facebook/20%Always2012-11-23 10:43
https://pcworld.al/lancohet-sistemi-operativ-mobile-i-mozilla-s-per-shfletuesin-tuaj/20%Always2012-11-23 09:57
https://pcworld.al/facebook-teston-sinkronizimin-e-fotove-per-ios/20%Always2012-11-23 08:49
https://pcworld.al/firmoset-memorandumi-ndermjet-postes-se-kosoves-dhe-sh-l-p-t-tempulli/20%Always2012-11-23 08:58
https://pcworld.al/notepad-eshte-editor-kodi-falas-ne-disa-gjuhe/20%Always2012-11-27 13:14
https://pcworld.al/surface-del-ne-episodin-e-fundit-te-serialit-hawai-five-0/20%Always2012-11-22 15:43
https://pcworld.al/kompania-nintendo-me-platforme-te-re-per-te-shikuar-edhe-video/20%Always2012-11-22 15:43
https://pcworld.al/aoc-tani-po-tregton-monitore-ips-23-inc-per-190/20%Always2012-11-22 15:42
https://pcworld.al/evolucioni-i-celulareve-nga-tulla-deri-te-mini-kompjuteri/20%Always2012-11-22 14:35
https://pcworld.al/sipas-metro-dev-procesori-i-wii-u-eshte-shume-i-ngadalte/20%Always2012-11-22 13:33
https://pcworld.al/windows-7-do-te-marre-koleksionin-e-nderfaqeve-directx-11-1/20%Always2012-11-22 12:31
https://pcworld.al/instagram-mbeshtet-brendet-per-te-marre-me-teper-konsumatore-ne-profile/20%Always2012-11-22 10:54
https://pcworld.al/aita-kujton-dhe-nderon-zhvillimin-e-tik-ne-shqiperi/20%Always2012-11-22 13:20
https://pcworld.al/pse-nje-windows-prej-32-bit-nuk-mund-te-kete-qasje-ne-4gb-ram/20%Always2012-11-22 09:19
https://pcworld.al/personazhe-nga-the-hobbit-do-te-dalin-ne-reklamat-e-windows-phone-8/20%Always2012-11-22 08:02
https://pcworld.al/testi-i-renies-ne-toke-i-smartfonit-google-nexus-4/20%Always2012-11-22 08:03
https://pcworld.al/si-te-siguroni-e-mailin-tuaj-dhe-te-shmangni-fatin-e-gjeneralit-petraeus/20%Always2012-11-21 15:40
https://pcworld.al/procesori-i-ri-amd-vishera-fx-8350-arrin-rekord-te-ri-boteror/20%Always2012-11-22 07:37
https://pcworld.al/ultrabook-u-lenovo-s-me-windows-8-do-te-shfaqet-ne-dhjetor/20%Always2012-11-21 15:39
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s4-me-i-mire-dhe-me-i-shpejte-nga-paraardhesit-e-tij/20%Always2013-09-13 15:30
https://pcworld.al/aplikacioni-nokia-here-sjell-hartat-per-iphone-dhe-ipad/20%Always2012-11-21 14:57
https://pcworld.al/del-versioni-i-ri-skype-3-0-per-android/20%Always2013-09-13 15:30
https://pcworld.al/ipko-100-dite-komunikim-me-zbritje-cmimesh/20%Always2012-11-21 14:57
https://pcworld.al/aplikacione-te-rreme-te-apple-ne-google-play/20%Always2012-11-21 13:01
https://pcworld.al/mozilla-teston-integrimin-e-facebook-ut-me-firefox/20%Always2012-11-21 10:59
https://pcworld.al/facebook-mundeson-lidhjet-https-per-te-gjithe/20%Always2012-11-21 10:36
https://pcworld.al/inagurohet-autostrada-dixhitale-shqiperi-kosove/20%Always2012-11-21 12:00
https://pcworld.al/forumi-i-katert-i-infocom-albanian-shpalosen-sfidat-e-it-se/20%Always2012-11-21 10:35
https://pcworld.al/si-te-veproni-per-te-blere-celularin-e-duhur/20%Always2012-11-20 16:21
https://pcworld.al/adoleshentet-ne-shba-udheheqin-veprimet-e-rrezikshme-online/20%Always2012-11-20 16:20
https://pcworld.al/hard-disku-wd-black-4-tb-ne-shitje/20%Always2012-11-20 16:20
https://pcworld.al/a-do-te-kemi-vertet-disqe-optike-1-tb-ne-vitin-2015/20%Always2012-11-20 15:30
https://pcworld.al/shefi-ekzekutiv-i-intel-it-do-te-dale-ne-pension-ne-muajin-maj/20%Always2012-11-20 14:33
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-skydrive-sdk-per-net-dhe-windows-phone-8/20%Always2012-11-20 13:20
https://pcworld.al/sipas-raportimeve-sistemi-operativ-i-rradhes-nga-apple-do-te-quhet-lynx/20%Always2012-11-20 10:26
https://pcworld.al/problemi-me-i-madh-i-sistemit-android-4-2-muaj-dhjetor/20%Always2012-11-20 10:25
https://pcworld.al/shitjet-e-windows-8-po-ecin-ngadale/20%Always2012-11-20 10:02
https://pcworld.al/apple-ka-aprovuar-1-milion-aplikacione-per-app-store/20%Always2012-11-20 08:54
https://pcworld.al/vizitoni-hapesiren-qiellore-nga-karrigia-juaj/20%Always2012-11-19 16:19
https://pcworld.al/prodhohet-ipad-mini-i-pare-prej-ari/20%Always2012-11-19 16:19
https://pcworld.al/amazon-shton-adobe-photoshop-touch-ne-kindle-fire-appstore/20%Always2012-11-19 16:18
https://pcworld.al/deri-ne-2045-kompjuteret-mund-te-jene-me-te-mencur-sesa-njerezit/20%Always2012-11-19 15:18
https://pcworld.al/aplikacioni-evernote-5-per-mac-del-ne-versionin-beta/20%Always2012-11-19 14:42
https://pcworld.al/testohet-aplikacioni-per-te-degjuar-muzike-permes-cdo-shfletuesi/20%Always2012-11-19 13:50
https://pcworld.al/google-perditeson-maps-dhe-earth-me-imazhe-te-cilesise-se-larte/20%Always2012-11-19 13:05
https://pcworld.al/tani-ne-gmail-mund-te-kerkoni-sipas-madhesise-se-e-mailit/20%Always2012-11-19 10:43
https://pcworld.al/varianti-i-ri-i-sulmit-ne-windows-8/20%Always2012-11-19 10:39
https://pcworld.al/celulari-i-ri-5-inc-i-lenovos-do-te-jete-1080p-me-dy-karta/20%Always2012-11-19 10:22
https://pcworld.al/ja-se-si-ta-perdorni-per-2-muaj-microsoft-office-2013/20%Always2012-11-19 09:23
https://pcworld.al/wordpress-pranon-bitcoins-nje-menyre-pagese/20%Always2012-11-19 08:39
https://pcworld.al/anonymous-sulmon-ne-izrael-qindra-uebfaqe/20%Always2012-11-19 07:44
https://pcworld.al/pagesat-mobile-pritet-te-arrijne-1-trilion-ne-vitin-2017/20%Always2012-11-18 11:59
https://pcworld.al/google-maps-se-shpejti-per-iphone/20%Always2012-11-18 11:53
https://pcworld.al/del-video-e-pajisjes-htc-windows-phone-8s/20%Always2012-11-18 11:52
https://pcworld.al/apple-patenton-kthimin-virtual-te-faqeve/20%Always2012-11-18 11:52
https://pcworld.al/google-perditeson-aplikacionin-mobile-te-blogger/20%Always2012-11-18 11:52
https://pcworld.al/sa-energji-elektrike-shpenzon-interneti/20%Always2014-11-10 18:21
https://pcworld.al/si-te-perdorni-aplikacionin-e-ri-te-facebook-ut-per-te-gjetur-pune/20%Always2012-11-18 11:51
https://pcworld.al/permiresimet-e-twitteri-t-perfshijne-shperndarje-te-permbajtjes-me-e-mail/20%Always2012-11-18 11:51
https://pcworld.al/thaci-e-berisha-do-te-perurojne-linjen-e-internetit-kosove-shqiperi/20%Always2012-11-18 12:02
https://pcworld.al/shiten-70-milione-playstation-3/20%Always2012-11-17 15:37
https://pcworld.al/pengpod-tableti-i-vertete-linux-qe-kushton-120/20%Always2012-11-17 15:33
https://pcworld.al/holandezi-akuzohet-per-hakimin-e-serverit-te-lojes-mmo/20%Always2012-11-17 15:01
https://pcworld.al/firefox-shton-opsionin-send-to-kindle/20%Always2012-11-17 15:00
https://pcworld.al/ipko-me-platformen-hej-ofron-shperblime-per-perdoruesit-e-saj/20%Always2012-12-03 13:03
https://pcworld.al/fillon-me-ne-fund-instalimi-i-rrjetit-google-fiber/20%Always2012-11-17 13:13
https://pcworld.al/microsoft-shton-sinkronizim-te-perzgjedhur-ne-skydrive/20%Always2012-11-17 12:42
https://pcworld.al/posta-shqiptare-implementon-programin-e-informatizimit/20%Always2012-11-17 12:45
https://pcworld.al/ptk-nderohet-me-mirenjohje-nga-oda-ekonomike-e-kosoves/20%Always2012-11-17 11:51
https://pcworld.al/google-nexus-4-dhe-nexus-10-te-disponueshem-ne-australi-dhe-europe/20%Always2012-11-17 09:01
https://pcworld.al/g-skill-prezanton-ram-in-qe-pretendon-rekord-boteror/20%Always2012-11-16 19:22
https://pcworld.al/a-eshte-android-me-te-vertet-falas-dhe-i-hapur/20%Always2013-09-13 15:30
https://pcworld.al/krijoni-llogari-te-posacme-per-te-mos-bere-spam-ne-facebook-dhe-twitter/20%Always2012-11-16 12:01
https://pcworld.al/a-eshte-javascript-e-ardhmja-e-programimit/20%Always2012-11-19 14:56
https://pcworld.al/nokia-do-te-marre-masa-kunder-htc-mbi-32-patenta/20%Always2012-11-16 11:00
https://pcworld.al/samsung-nuk-ka-ne-plan-te-beje-marreveshje-patentash-me-apple/20%Always2012-11-16 10:59
https://pcworld.al/facebook-shfaq-opsionin-share-ne-faqen-mobile/20%Always2012-11-16 10:12
https://pcworld.al/lenovo-hedh-idene-per-nje-desktop-mini-q190-per-349/20%Always2012-11-16 09:08
https://pcworld.al/si-ti-rikujtoni-vetes-ngritjen-e-domosdoshme-nga-tavolina/20%Always2012-11-15 16:24
https://pcworld.al/si-te-testoni-privatesine-tuaj-online/20%Always2012-11-15 16:24
https://pcworld.al/microsoft-pergatitet-qe-ti-jape-windows-7-statusin-e-klasit-te-dyte/20%Always2012-11-15 15:30
https://pcworld.al/hakeri-pretendon-qe-eshte-futur-ne-te-dhenat-e-adobe/20%Always2012-11-15 14:05
https://pcworld.al/skype-heq-mundesine-per-ndryshim-te-e-mailit-pas-te-metes-ne-siguri/20%Always2012-11-15 12:35
https://pcworld.al/tremujori-i-trete-nokia-ne-vend-te-shtate-ne-shitjet-e-smartfoneve/20%Always2012-11-15 10:52
https://pcworld.al/facebook-shton-nje-opsion-te-ri-per-perditesimet-nga-faqet-e-pelqyera/20%Always2012-11-15 09:42
https://pcworld.al/maingear-prezanton-laptopin-nomad-15-per-lojera/20%Always2012-11-15 08:05
https://pcworld.al/dita-e-microsoft-it-ne-tirane-inovacioni-eshte-celesi-i-suksesit/20%Always2012-11-14 19:39
https://pcworld.al/jessica-alba-dhe-gwen-stefani-reklamojne-windows-phone-8/20%Always2012-11-14 16:01
https://pcworld.al/pasardhesja-e-uebfaqes-megaupload-merr-domein-te-ri/20%Always2012-11-14 16:01
https://pcworld.al/eleven-perzgjedh-vezhgues-per-kosoven/20%Always2012-11-15 08:25
https://pcworld.al/rrjeti-dropbox-me-100-milion-perdorues/20%Always2012-11-14 14:44
https://pcworld.al/kush-fiton-ne-beteje-e-sigurise-mes-android-dhe-ios/20%Always2014-11-10 18:20
https://pcworld.al/samsung-do-te-debutoje-me-televizorin-85-inc/20%Always2012-11-14 10:26
https://pcworld.al/smartfoni-nexus-4-pajisjet-shiten-te-gjitha-per-50-minuta-ne-shba/20%Always2012-11-14 10:25
https://pcworld.al/internet-explorer-10-vjen-edhe-per-windows-7/20%Always2012-11-14 10:25
https://pcworld.al/si-te-ndiqni-pa-pagese-nje-kurs-per-windows-8/20%Always2012-11-14 09:45
https://pcworld.al/acer-zbulon-c7-chromebook-per-vetem-199/20%Always2012-11-14 08:53
https://pcworld.al/sa-duhet-te-punohet-ne-vende-te-ndryshme-per-nje-iphone/20%Always2012-11-14 08:14
https://pcworld.al/samsung-i-rrit-apple-s-cmimet-e-procesoreve-me-20/20%Always2012-11-14 07:32
https://pcworld.al/ja-se-si-ta-ndiqni-online-eklipsin-e-diellit/20%Always2012-11-13 15:52
https://pcworld.al/titan-kryeson-listen-e-500-superkompjutereve-me-te-fuqishem-ne-bote/20%Always2012-11-13 15:36
https://pcworld.al/perdoruesit-e-firefox-perditesojne-me-vonese-shfletuesin/20%Always2012-11-13 15:35
https://pcworld.al/softueri-i-microsoft-ju-mundeson-te-flisni-gjuhet-e-botes/20%Always2012-11-13 15:35
https://pcworld.al/kamera-samsung-galaxy-ne-shitje-prej-16-nentorit/20%Always2013-09-13 15:30
https://pcworld.al/shefi-i-windows-steven-sinofsky-le-microsoft-in/20%Always2012-11-13 15:06
https://pcworld.al/aksionet-e-facebook-inc-bien-nen-vleren-19/20%Always2012-11-13 14:07
https://pcworld.al/iphone-5s-mund-vije-ne-pranveren-e-vitit-2013/20%Always2012-11-13 13:23
https://pcworld.al/forumi-i-4-te-i-telekomunikacionit-shqiptar-hap-dyert-me-20-nentor/20%Always2012-11-13 13:50
https://pcworld.al/steve-ballmer-shitjet-e-surface-jane-modeste/20%Always2012-11-13 10:58
https://pcworld.al/skype-per-windows-phone-8-me-vecori-ekskluzive/20%Always2012-11-13 10:15
https://pcworld.al/blackberry-10-do-te-hidhet-ne-treg-me-30-janar/20%Always2012-11-13 09:07
https://pcworld.al/a-mund-te-analizoje-softueri-kompjuterik-cv-ne-tuaj/20%Always2012-11-13 07:50
https://pcworld.al/nje-veshtrim-i-detajuar-per-smartfonin-htc-desire-x/20%Always2013-04-05 09:09
https://pcworld.al/paguan-per-ipad-por-i-del-pasqyre/20%Always2012-11-12 15:20
https://pcworld.al/rrogat-per-it-ne-ne-shba-15-postet-me-rritjen-me-te-madhe-ne-2013/20%Always2012-11-12 15:19
https://pcworld.al/te-rinjet-kosovare-rikthejne-skenderbeun-ne-beteje/20%Always2012-11-12 15:18
https://pcworld.al/pushohet-nga-puna-per-komentin-racist-ndaj-obamas-ne-facebook/20%Always2012-11-12 14:08
https://pcworld.al/syzet-led-e-bejne-programimin-me-interesant/20%Always2012-11-12 13:25
https://pcworld.al/bie-besnikeria-ndaj-iphone-pas-lancimit-te-iphone-5/20%Always2012-11-12 12:15
https://pcworld.al/microsoft-albania-njofton-mbajtjen-e-microsoft-day-ne-tirane/20%Always2012-11-14 18:35
https://pcworld.al/google-lajmeron-mbrojtjen-nga-cmimi-per-pajisjet-ne-play-store/20%Always2012-11-12 10:35
https://pcworld.al/mbaron-startup-weekend-prishtina-shpallen-fituesit/20%Always2012-11-12 08:46
https://pcworld.al/mitt-romeny-tradhtohet-nga-mbeshtetesit-e-tij-ne-facebbok/20%Always2012-11-11 11:28
https://pcworld.al/smartfoni-htc-8x-do-te-kete-karikim-me-wireless/20%Always2012-11-11 11:28
https://pcworld.al/xbox-360-konsola-me-e-shitur-per-22-muaj-rresht/20%Always2012-11-11 11:27
https://pcworld.al/apple-dhuron-2-5-milione-per-viktimat-e-uraganit-sandy/20%Always2012-11-11 11:27
https://pcworld.al/te-marten-behen-arnimet-e-para-ne-windows-8/20%Always2012-11-11 10:40
https://pcworld.al/tabletet-preferohen-me-shume-se-pc-te-per-festat-e-fundvitit/20%Always2012-11-10 17:10
https://pcworld.al/tre-rregulla-te-thjeshta-per-te-blere-nje-laptop-te-ri/20%Always2012-11-10 17:10
https://pcworld.al/kompania-nvidia-permireson-lojen-ne-linux/20%Always2012-11-10 17:09
https://pcworld.al/facebook-eksperimenton-opsionin-e-replikes-ne-komente/20%Always2012-11-10 17:09
https://pcworld.al/twitter-fjalekalimet-nuk-jane-hakuar/20%Always2012-11-10 14:12
https://pcworld.al/kine-rikthehet-aksesi-ne-google/20%Always2012-11-10 14:17
https://pcworld.al/facebook-teston-njoftimet-me-ze/20%Always2012-11-10 12:20
https://pcworld.al/per-here-te-trete-fillon-startup-weekend-prishtina/20%Always2012-11-10 11:42
https://pcworld.al/sherbimet-e-google-bllokohen-ne-kine/20%Always2012-11-10 09:50
https://pcworld.al/mbushen-8-vjet-nga-leshimi-i-shfletuesit-firefox/20%Always2012-11-10 09:10
https://pcworld.al/aplikacioni-pulse-3-0-i-perditesuar-per-ios-dhe-android/20%Always2012-11-10 07:57
https://pcworld.al/aplikacioni-evernote-5-0-perditesohet-per-ios/20%Always2012-11-19 12:14
https://pcworld.al/ipad-mini-2-me-retina-display-ne-projektim-e-siper/20%Always2012-11-09 16:26
https://pcworld.al/microsoft-leshon-faqen-reklamuese-per-bizneset-e-vogla/20%Always2012-11-09 15:31
https://pcworld.al/kompania-lenovo-rrit-shitjet-e-pc-ve/20%Always2012-11-09 15:09
https://pcworld.al/ms-office-per-android-dhe-ios-vjen-ne-vitin-2013/20%Always2012-11-09 14:12
https://pcworld.al/hakeret-duan-android-gingerbread/20%Always2012-11-09 12:45
https://pcworld.al/problemet-ne-siguri-twitter-nderron-fjalekalimet-e-perdoruesve/20%Always2012-11-09 10:42
https://pcworld.al/smartfoni-galaxy-s3-shitet-me-shume-se-iphone-i-apple/20%Always2013-09-13 15:30
https://pcworld.al/lg-prezanton-monitorin-e-pare-219-ne-bote/20%Always2012-11-09 08:39
https://pcworld.al/tani-vjen-shtojca-per-dergim-te-permbajtjes-nga-firefox-ne-kindle/20%Always2012-11-09 07:42
https://pcworld.al/lokalizoni-veturen-tuaj-te-parkuar-me-android/20%Always2012-11-08 15:53
https://pcworld.al/jift-kombinon-rrjetin-facebook-dhe-google-ne-iphone/20%Always2012-11-08 15:52
https://pcworld.al/nikon-zbulon-kameren-d5200/20%Always2012-11-08 14:59
https://pcworld.al/apple-urdherohet-ti-paguaj-virnetx-368-milione-dollare-per-patentat/20%Always2012-11-08 13:31
https://pcworld.al/a-e-imagjinoni-boten-pa-telekomande/20%Always2012-11-08 10:55
https://pcworld.al/shfletuesi-me-i-shpejte-per-windows-8-eshte-ie-10/20%Always2012-11-08 10:54
https://pcworld.al/as-punetoret-e-google-nuk-jane-aktive-ne-google/20%Always2012-11-08 10:02
https://pcworld.al/sistemi-ford-sync-i-instaluar-ne-5-milione-makina/20%Always2012-11-08 08:44
https://pcworld.al/kontrolluesi-gamemaxx-hydrating-eshte-shume-qesharak/20%Always2012-11-08 07:37
https://pcworld.al/i-bllokuar-me-windows-7-asnje-service-pack-2-per-ju/20%Always2012-11-07 15:38
https://pcworld.al/opera-12-10-sjell-suportin-me-prekje-per-windows-8/20%Always2012-11-07 15:38
https://pcworld.al/microsoft-po-zhvillon-ne-menyre-sekrete-nje-tablete-surface-7-inc-xbox/20%Always2012-11-07 15:32
https://pcworld.al/vala-me-oferte-befasuese-per-12-shtete/20%Always2012-11-07 15:25
https://pcworld.al/japan-display-zhvillon-ekranin-lcd-ne-forme-letre-i-cili-shfaq-video/20%Always2012-11-07 14:53
https://pcworld.al/kompanite-lokale-do-te-marrin-rutere-falas-per-wi-fi-nga-facebook/20%Always2012-11-07 13:43
https://pcworld.al/gartner-inc-ne-2013-do-te-shiten-1-2-miliarde-smartfone-dhe-tablete/20%Always2012-11-07 13:04
https://pcworld.al/google-vjen-me-nje-dizajn-te-ri-te-faqes/20%Always2012-11-07 12:37
https://pcworld.al/cicerima-four-more-years-me-e-popullarizuara-e-te-gjitha-koherave/20%Always2012-11-07 11:57
https://pcworld.al/apple-mund-te-mos-perdore-me-cipet-e-intel-it-ne-kompjuteret-mac/20%Always2012-11-07 09:29
https://pcworld.al/ipko-me-oferte-te-re-me-rastin-e-100-vjetorit-te-pavaresise-se-shqiperise/20%Always2012-11-07 08:10
https://pcworld.al/auto-speaker-aplikacioni-qe-aktivizon-automatikisht-altoparlantin-e-celularit/20%Always2012-11-07 07:35
https://pcworld.al/te-dhena-te-pabesueshme-te-crregullimeve-mendore-per-shkak-te-internetit/20%Always2012-11-06 16:16
https://pcworld.al/android-arrin-75-perqind-te-tregut-per-pese-vjet/20%Always2012-11-06 15:59
https://pcworld.al/disku-ne-surface-jo-i-madhesise-qe-eshte-reklamuar/20%Always2012-11-06 15:23
https://pcworld.al/steve-ballmer-optimist-per-shitjen-e-pajisjeve-windows-phone/20%Always2012-11-06 13:24
https://pcworld.al/100-mije-aplikacione-android-konsiderohen-te-dyshimta/20%Always2014-11-10 18:20
https://pcworld.al/microsoft-pritet-te-bashkoje-windows-live-messenger-me-skype/20%Always2012-11-06 11:12
https://pcworld.al/symantec-paypal-dhe-imageshack-ne-shenjester-te-hakereve/20%Always2012-11-06 10:54
https://pcworld.al/kostot-e-verteta-te-ipad-mini-kindle-fire-hd-dhe-surface/20%Always2012-11-06 09:47
https://pcworld.al/skype-ofron-kartat-me-parapagese-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Always2012-11-06 08:22
https://pcworld.al/top-10-menyrat-per-ta-forcuar-sinjalin-e-wi-fi-ne-shtepi/20%Always2012-11-05 15:50
https://pcworld.al/arrihet-thyerja-edhe-per-sistemin-operativ-windows-8/20%Always2012-11-05 14:56
https://pcworld.al/anonymous-planifikon-protesta-kunder-mbikeqyrjes-qeveritare/20%Always2012-11-05 13:51
https://pcworld.al/fillojne-thashethemet-mbi-iphone-6/20%Always2012-11-05 10:59
https://pcworld.al/tregu-i-tableteve-ne-tremujorin-e-trete-apple-504-samsung-184-amazon-9/20%Always2012-11-05 10:59
https://pcworld.al/gjashte-porosite-kyce-te-microsoft-per-zhvilluesit-e-windows-8/20%Always2012-11-05 09:14
https://pcworld.al/kompania-danger-den-mbyll-aktivitetin-pas-12-vjetesh/20%Always2012-11-05 07:56
https://pcworld.al/bankat-jane-vendet-me-te-shpeshta-te-sulmeve-kibernetike/20%Always2012-11-04 15:45
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s-iii-mbi-30-milione-celulare-te-shitur/20%Always2013-09-13 15:31
https://pcworld.al/hapet-dyqani-i-ri-online-per-sistemin-operativ-linux-mint/20%Always2012-11-04 12:19
https://pcworld.al/filteri-me-instagram-vjen-ne-twitter/20%Always2012-11-04 12:18
https://pcworld.al/tableti-blackberry-playbook-3g-i-disponueshem-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Always2012-11-04 11:41
https://pcworld.al/adoleshenti-lancon-aplikacionin-qe-gjendet-ne-top-listen-e-shitjeve/20%Always2012-11-04 00:26
https://pcworld.al/largoni-varesine-nga-aplikacionet-duke-i-bere-me-fjalekalime/20%Always2012-11-04 13:38
https://pcworld.al/si-te-ndertoni-nje-projektor-per-telefonin-tuaj-ne-nje-menyre-te-thjeshte/20%Always2012-11-04 00:26
https://pcworld.al/nderroni-perdoruesin-ne-windows-nga-tastiera/20%Always2012-11-04 00:22
https://pcworld.al/si-te-siguroheni-qe-te-shikoni-te-gjitha-postimet-ne-facebook/20%Always2012-11-03 13:19
https://pcworld.al/windows-phone-7-8-perseri-vjen-se-shpejti/20%Always2012-11-03 13:18
https://pcworld.al/ne-muajt-e-pare-shiten-3-milion-pajisje-samsung-galaxy-note-2/20%Always2013-09-13 15:31
https://pcworld.al/nokia-109-kushton-42-dhe-ka-facebook-dhe-twitter/20%Always2012-11-03 13:17
https://pcworld.al/idc-ne-tremujorin-e-trete-2012-android-merr-75-te-tregut/20%Always2012-11-03 13:16
https://pcworld.al/sistemi-operativ-ios-6-0-1-eshte-gati-per-shkarkim/20%Always2012-11-03 13:16
https://pcworld.al/firefox-do-te-kembengule-per-ruajtje-te-sigurise-nga-domeine-te-caktuar/20%Always2012-11-03 11:56
https://pcworld.al/microsoft-i-synon-te-nxjerre-smartfonin-e-tij/20%Always2012-11-03 10:41
https://pcworld.al/hakeret-mund-te-marrin-sekrete-nga-valet-e-trurit-tuaj/20%Always2012-11-03 09:34
https://pcworld.al/path-aplikacioni-per-rrjete-sociale-vjen-edhe-per-ipad/20%Always2012-11-03 08:27
https://pcworld.al/cfare-po-ndodh-me-blackberry-10/20%Always2012-11-02 15:39
https://pcworld.al/apple-sjell-mundesi-perditesimi-ne-ios-6-0-1-me-ane-te-wi-fi/20%Always2012-11-02 15:09
https://pcworld.al/ne-nderfaqen-google-behen-disa-ndryshime/20%Always2012-11-02 13:55
https://pcworld.al/linkedin-po-sjell-dhe-vecorine-followers-si-mundesi/20%Always2012-11-02 12:45
https://pcworld.al/se-shpejti-smartfonet-do-te-kene-bateri-qe-zgjat-dyfish-me-shume/20%Always2012-11-02 11:59
https://pcworld.al/lg-prezanton-monitorin-me-prekje-23-inc-me-optimizim-per-windows-8/20%Always2012-11-02 11:04
https://pcworld.al/ndryshimi-mes-windows-8-dhe-windows-rt/20%Always2012-11-02 09:47
https://pcworld.al/google-earth-7-shton-me-teper-pamje-3d-ne-aplikacionin-per-desktop/20%Always2012-11-02 08:57
https://pcworld.al/acer-shtyn-lancimin-e-tableteve-windows-rt/20%Always2012-11-02 08:03
https://pcworld.al/si-funksionon-bluetooth-i/20%Always2012-11-01 15:45
https://pcworld.al/uebfaqja-e-re-mega-pritet-te-jete-funksionale-ne-fillim-te-vitit-2013/20%Always2012-11-01 15:44
https://pcworld.al/vidhen-1-milion-dollare-ne-pak-sekonda-nga-citibank/20%Always2012-11-01 15:44
https://pcworld.al/samsung-sjell-dy-pajisje-te-reja-ssd-per-ruajtjen-e-te-dhenave/20%Always2012-11-01 15:44
https://pcworld.al/torvalds-per-laptopet-te-perdoret-nje-rezolucion-me-i-madh-si-standard/20%Always2012-11-01 14:27
https://pcworld.al/tani-te-dhenat-mund-te-shperndahen-direkt-nga-google-drive-ne-google-plus/20%Always2012-11-01 13:57
https://pcworld.al/microsoft-i-hidhet-ne-gjyq-per-shkak-te-ikonave-te-ndryshueshme/20%Always2012-11-01 13:13
https://pcworld.al/google-search-app-vjen-i-perditesuar-per-ios/20%Always2012-11-01 10:49
https://pcworld.al/ipad-mini-tableti-cilesor-qe-te-zhgenjen-me-ekranin-pa-retina-display/20%Always2012-11-01 10:49
https://pcworld.al/firefox-akuzon-microsoft-in-per-ulje-te-numrit-te-shkarkimeve/20%Always2012-11-01 10:13
https://pcworld.al/gmail-shfaq-probleme-dyshohet-se-shkak-eshte-uragani-sandy/20%Always2012-11-01 09:44
https://pcworld.al/apple-shtyn-lancimin-e-itunes-11/20%Always2012-11-01 08:53
https://pcworld.al/rruga-me-e-shpejte-per-te-mbyllur-te-gjitha-programet-ne-windows/20%Always2012-11-01 07:50