XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/pajisja-blackberry-x10-shfaqen-foto-te-reja/20%Always2012-12-31 16:23
https://pcworld.al/samsung-ende-duhet-te-arnoje-vrimat-ne-pajisjet-me-android/20%Always2012-12-31 14:25
https://pcworld.al/microsoft-i-pranon-qe-ka-vrima-te-paarnuara-ne-ie6-ie7-dhe-ie8/20%Always2012-12-31 12:34
https://pcworld.al/sulmi-keqdashes-sulmon-serveret-e-java-s/20%Always2012-12-31 10:22
https://pcworld.al/microsoft-lufton-softueret-pirate/20%Always2012-12-31 09:46
https://pcworld.al/si-te-vendosni-nese-duhet-te-investoni-ne-nje-programi-trajnimi-online/20%Always2012-12-30 17:10
https://pcworld.al/e-drejta-e-autorit-google-largoi-mbi-50-milione-kerkime-ne-vitit-2012/20%Always2012-12-30 15:57
https://pcworld.al/apple-terheq-padine-per-shkelje-te-patentes-ndaj-samsung-galaxy-s-iii-mini/20%Always2012-12-30 14:10
https://pcworld.al/a-do-te-lancoje-apple-nje-iphone-smartwatch-ne-2013/20%Always2012-12-30 12:46
https://pcworld.al/dark-web-per-shume-perdorues-eshte-ana-e-padukshme-e-internetit/20%Always2012-12-30 11:10
https://pcworld.al/tre-zakone-pozitive-qe-duhet-te-nisin-perdoruesit-e-pc-ve-ne-vitin-2013/20%Always2012-12-30 09:46
https://pcworld.al/artikujt-me-te-lexuar-ne-wikipedia-ne-vitin-2012/20%Always2013-01-08 10:04
https://pcworld.al/cilat-llogari-te-android-duhet-te-ndiqni-ne-twitter/20%Always2012-12-29 18:36
https://pcworld.al/hyundai-planifikon-qe-smartfonet-te-zevendesojne-celesat-e-vetures/20%Always2012-12-29 17:30
https://pcworld.al/vendi-me-i-preferuar-per-foto-ne-instagram-eshte-aeroporti-i-bangkokut/20%Always2012-12-29 16:30
https://pcworld.al/nderfaqja-gnome-2-ende-mbret-per-desktopin-linux/20%Always2012-12-29 14:55
https://pcworld.al/nielsen-perdorimi-i-aplikacioneve-mobile-peson-rritje-ne-2012/20%Always2012-12-29 13:49
https://pcworld.al/youtube-fshin-shikimet-e-rreme-nen-sulm-edhe-rihanna/20%Always2012-12-29 12:24
https://pcworld.al/kindle-fire-hd-pajisja-me-e-shitur-e-amazon-gjate-festave/20%Always2012-12-29 10:29
https://pcworld.al/playstation-2-nuk-do-te-prodhohet-me/20%Always2012-12-29 08:56
https://pcworld.al/gjeni-pikselet-e-demtuar-ne-monitor-me-ndihmen-e-injuredpixels/20%Always2012-12-29 08:21
https://pcworld.al/inky-sjell-nje-nderfaqe-me-perqendrim-vetem-ne-porosite-qe-kane-rendesi/20%Always2012-12-28 17:57
https://pcworld.al/windows-8-renditet-poshte-vista-s/20%Always2012-12-28 14:41
https://pcworld.al/te-ardhurat-nga-reklamat-ne-internet-arrijne-ne-nivel-historik/20%Always2012-12-28 13:33
https://pcworld.al/lg-do-te-prezantoje-tv-ultra-hd-si-dhe-smartfonet-full-hd-ne-konferencen-ces-2013/20%Always2012-12-28 11:57
https://pcworld.al/shqiperia-pritet-te-kete-nje-ligj-te-ri-per-median-elektronike/20%Always2012-12-28 12:42
https://pcworld.al/behen-te-ditura-specifikime-te-reja-per-blackberry-z10/20%Always2012-12-28 09:50
https://pcworld.al/toshiba-do-te-lancoje-cipin-20-megapixel-per-kamerat-dixhitale/20%Always2012-12-28 08:48
https://pcworld.al/cilat-jane-shkurtimet-me-te-dobishme-te-tastieres-dhe-si-ti-mesoni-ato/20%Always2012-12-28 07:57
https://pcworld.al/smartfoni-dhe-tableti-i-pare-afrikan-te-disponueshem-ne-treg/20%Always2012-12-27 17:40
https://pcworld.al/google-zgjat-thirrjet-pa-pagese-pergjate-gmail-it/20%Always2012-12-27 16:40
https://pcworld.al/samsung-kerkon-bllokimin-e-shitjeve-te-prodhimeve-te-ericsson-it-ne-shba/20%Always2012-12-27 15:46
https://pcworld.al/rim-licencon-teknologjine-e-nokia-s-per-te-zgjidhur-kerkesen-per-patente/20%Always2012-12-27 14:50
https://pcworld.al/irani-reagon-ndaj-sulmit-te-ri-kibernetik/20%Always2012-12-27 14:01
https://pcworld.al/lg-do-te-prezantoje-projektorin-e-ri-qe-shfaq-ekran-100-inc-nga-56-cm-larg/20%Always2012-12-27 13:10
https://pcworld.al/apple-fiton-patenten-per-lidhesin-e-kartes-sim/20%Always2012-12-27 12:20
https://pcworld.al/promovohet-emisioni-i-ri-i-pullave-postare-500-vjetori-i-marin-barletit/20%Always2012-12-27 12:35
https://pcworld.al/vocre-per-android-perkthen-fjalet-tuaja-ne-nje-gjuhe-tjeter-ne-kohe-reale/20%Always2012-12-27 08:01
https://pcworld.al/revista-computerworld-albania-jehone-ne-mediat-shqiptare/20%Always2013-03-17 17:36
https://pcworld.al/computerworld-sjell-300-vjet-teknologji/20%Always2013-02-21 08:07
https://pcworld.al/hakeret-ndihmojne-twitter-te-mbyll-llogari-me-fotografi-shqetesuese/20%Always2012-12-26 16:00
https://pcworld.al/microsoft-plan-per-te-zvogeluar-shpenzimin-e-baterise-nga-celularet/20%Always2012-12-26 13:00
https://pcworld.al/kompania-zte-vjen-me-smartfonin-e-ri-5-inc/20%Always2012-12-26 12:20
https://pcworld.al/irani-perseri-objekt-sulmi-kibernetik-nga-stuxnet/20%Always2012-12-26 10:22
https://pcworld.al/ndryshimi-i-rregullave-te-aplikacionit-paditet-instagram/20%Always2012-12-26 08:52
https://pcworld.al/rivaliteti-mes-google-dhe-amazon-do-te-pershkallezohet-ne-2013/20%Always2012-12-26 08:04
https://pcworld.al/adobe-premton-qe-do-te-arnoje-vrimen-e-vjeter-2-vjecare-ne-shockwave/20%Always2012-12-25 18:10
https://pcworld.al/motorola-dhe-htc-me-freskime-ne-jelly-bean/20%Always2012-12-25 17:11
https://pcworld.al/si-e-mori-emrin-softueri-siri/20%Always2012-12-26 09:05
https://pcworld.al/shefi-i-hulumtimit-ne-microsoft-merr-nje-rol-te-ri-do-te-pensionohet-ne-vitin-2014/20%Always2012-12-25 15:09
https://pcworld.al/lg-do-te-sjelle-ne-vitin-2013-dy-seri-te-tjera-google-tv/20%Always2012-12-25 14:10
https://pcworld.al/mozilla-terhiqet-nga-vendimi-per-firefox-in-per-64-bit-pas-reagimit-te-perdoruesve/20%Always2012-12-25 13:02
https://pcworld.al/acer-po-nderton-nje-tablet-android-me-cmim-te-lire/20%Always2012-12-25 20:00
https://pcworld.al/fotografia-e-pare-e-pajisjes-blackberry-10-me-tastiere-qwerty/20%Always2012-12-25 10:42
https://pcworld.al/vlc-arrin-ne-windows-8-dhe-rt/20%Always2012-12-25 09:28
https://pcworld.al/cfare-do-te-thote-nje-karriere-ne-cloud/20%Always2012-12-25 08:06
https://pcworld.al/nokia-shpall-zyrtarisht-telefonin-e-ri-lumia-505/20%Always2012-12-24 18:12
https://pcworld.al/google-play-i-afrohet-dyqanit-app-store/20%Always2012-12-24 17:06
https://pcworld.al/ne-kine-tregohet-interes-per-smartfonin-nokia-lumia-920/20%Always2012-12-24 16:05
https://pcworld.al/tik-alo-kartela-me-parapagim-per-thirrjet-nderkombetare/20%Always2012-12-26 13:14
https://pcworld.al/kompania-huawei-do-te-prezantoje-telefonin-e-ri-61-inc/20%Always2012-12-24 14:10
https://pcworld.al/foxconn-investon-ne-kompanine-gopro/20%Always2012-12-24 13:03
https://pcworld.al/google-do-te-pamundesoje-instalimin-automatik-te-shtojcave-ne-chrome/20%Always2012-12-24 11:46
https://pcworld.al/apple-kalon-mbi-50-te-tregut-te-smartfoneve-ne-shba/20%Always2012-12-24 10:25
https://pcworld.al/flickr-ofron-3-muaj-pa-pagese-sherbimin-e-vet-pro/20%Always2012-12-24 09:08
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-programoi-per-aplikacionin-e-ri-poke-te-facebook-ut/20%Always2012-12-24 07:50
https://pcworld.al/si-te-rrisni-sinjalin-wi-fi-permes-nje-kanace-birre/20%Always2012-12-24 08:43
https://pcworld.al/a-ju-njeh-smartfoni-me-teper-se-cduhet-infografik/20%Always2014-11-10 18:54
https://pcworld.al/shfrytezojeni-diskun-per-te-shtuar-me-teper-ram/20%Always2012-12-23 16:01
https://pcworld.al/si-te-ruani-permbajtjen-ueb-direkt-ne-google-drive/20%Always2012-12-23 14:46
https://pcworld.al/amazon-web-services-ruan-nje-kapacitet-me-te-madh-te-dhenash/20%Always2012-12-23 12:04
https://pcworld.al/google-xphone-detajet-e-pakta-qe-dime-deri-tani/20%Always2012-12-23 10:44
https://pcworld.al/ibm-kompjuteret-do-te-kene-te-pesta-shqisat-njerezore-ne-5-vitet-e-ardhshme/20%Always2012-12-23 09:25
https://pcworld.al/si-te-kontrolloni-kompjuterin-permes-telefonit-tuaj-celular/20%Always2012-12-23 08:02
https://pcworld.al/comodo-internet-security-2013-mbrojtje-cilesore-falas/20%Always2012-12-22 18:35
https://pcworld.al/rritni-produktivitetin-e-punetoreve-tuaj-me-desktime/20%Always2012-12-22 17:34
https://pcworld.al/4-aplikacione-mobile-qe-duhet-te-perdore-cdo-gazetar-ne-vitin-2013/20%Always2012-12-22 16:55
https://pcworld.al/cilat-kompani-teknologjike-paten-me-teper-fitime-monetare-gjate-vitit-2012/20%Always2012-12-22 15:51
https://pcworld.al/versionet-testuese-te-windows-8-do-te-skadojne-pas-tri-javeve/20%Always2012-12-22 14:36
https://pcworld.al/facebook-poke-mundeson-dergimin-e-mesazheve-veteshkaterruese/20%Always2012-12-22 13:25
https://pcworld.al/google-teston-integrimin-e-aktivitetit-ne-gmail-ne-rezultate-te-kerkimit/20%Always2012-12-22 11:20
https://pcworld.al/82-4-e-agjencive-publicitare-amerikane-perdorin-facebook-un-per-marketing/20%Always2012-12-22 10:01
https://pcworld.al/bloomberg-htc-planifikon-te-lancoje-dy-tablete-me-windows-rt/20%Always2012-12-22 08:41
https://pcworld.al/aplikacioni-evernote-food-vjen-tashme-edhe-per-ipad/20%Always2012-12-21 18:35
https://pcworld.al/leximi-i-lajmeve-flipboard-per-android-mbeshtet-tani-edhe-tabletet/20%Always2012-12-21 17:31
https://pcworld.al/ftesa-te-rreme-ne-linkedin-iu-cojne-te-trojani-cridex/20%Always2012-12-21 16:36
https://pcworld.al/vjen-versioni-zyrtar-i-sherbimit-ubuntu-one-per-mac/20%Always2012-12-21 15:43
https://pcworld.al/permendjet-ne-google-bejne-lidhje-me-platformen-blogger/20%Always2012-12-21 14:55
https://pcworld.al/lancohet-aplikacioni-me-ze-dragon-mobile-assistant-beta-per-android/20%Always2012-12-21 15:20
https://pcworld.al/thinkpad-2-tableti-i-kompanise-lenovo-del-ne-shitje/20%Always2012-12-21 12:25
https://pcworld.al/facebook-fillon-me-testimin-e-sistemit-te-pageses-se-dergimit-te-mesazheve/20%Always2012-12-21 11:10
https://pcworld.al/kkrt-seminar-per-transmetimet-dixhitale/20%Always2012-12-24 15:07
https://pcworld.al/digitimes-nokia-mund-te-prezantoj-tabletin-e-saj-te-pare-me-windows-rt/20%Always2012-12-21 08:43
https://pcworld.al/45-000-lexues-te-pc-world-rendisin-markat-e-preferuara/20%Always2012-12-21 08:07
https://pcworld.al/samsung-mban-46-te-tregut-android/20%Always2012-12-20 17:37
https://pcworld.al/twitter-bllokon-dhe-pastaj-riaktivizon-llogarine-e-grupit-anonymous/20%Always2012-12-20 16:50
https://pcworld.al/refuzohet-patenta-pinch-to-zoom-e-apple/20%Always2012-12-20 15:57
https://pcworld.al/vidhen-7000-pajisje-wii-u-ne-qytetin-seattle/20%Always2012-12-20 14:59
https://pcworld.al/instagram-dokumentet-ligjore-lehtesisht-mund-te-keqinterpretohen/20%Always2012-12-20 13:57
https://pcworld.al/zgjatet-ne-90-dite-triali-per-office-365/20%Always2012-12-20 12:56
https://pcworld.al/zuckerberg-dhuron-500-milione-dollare-per-projektet-ne-arsim-dhe-shendetesi/20%Always2012-12-20 12:01
https://pcworld.al/ptk-ndan-45-milione-euro-dividende-per-vitin-2012/20%Always2012-12-20 13:04
https://pcworld.al/pas-14-viteve-nokia-rrezohet-nga-froni/20%Always2012-12-20 09:59
https://pcworld.al/ipko-rrit-shpejtesine-e-internetit-ofron-pako-te-re-promovuese/20%Always2012-12-20 10:32
https://pcworld.al/cilat-llogari-te-microsoft-it-duhet-te-ndiqni-ne-twitter/20%Always2012-12-19 18:20
https://pcworld.al/sherbimi-hulu-raporton-695-milione-ne-vitin-2012/20%Always2012-12-20 08:23
https://pcworld.al/aplikacioni-wunderlist-2-behet-i-thjeshte-per-te-gjitha-platformat/20%Always2012-12-19 16:01
https://pcworld.al/87-e-botuesve-amerikane-te-revistave-dhe-gazetave-kane-nje-ipad-app/20%Always2012-12-19 14:52
https://pcworld.al/hakoi-e-mailet-e-yjeve-te-hollywood-it-denohet-me-10-vjet-burg/20%Always2012-12-19 12:12
https://pcworld.al/nec-pretendon-se-ultarbook-u-lavie-x-eshte-me-i-holle-ne-bote/20%Always2012-12-19 10:54
https://pcworld.al/twitter-tejkalon-me-teper-se-200-milione-perdorues-aktive-mujore/20%Always2012-12-19 09:34
https://pcworld.al/8-arsye-pse-ipad-do-te-dominoje-tregun-e-tableteve/20%Always2012-12-19 08:00
https://pcworld.al/si-mund-ta-dallojne-shkencetaret-nese-cicerimat-ne-twitter-jane-te-besueshme/20%Always2012-12-18 18:38
https://pcworld.al/sony-zbulon-kohen-e-permiresimit-per-jelly-bean/20%Always2012-12-18 17:37
https://pcworld.al/vala-lancon-oferten-pako-nderkombetare-per-vetem-10-euro/20%Always2012-12-19 08:08
https://pcworld.al/gjykata-refuzon-ndalimin-e-shitjeve-te-pajisjeve-samsung-ne-shba/20%Always2012-12-18 16:28
https://pcworld.al/te-dhenat-tuaja-ne-instagram-i-perkasin-tashme-zyrtarisht-facebook-ut/20%Always2012-12-18 15:30
https://pcworld.al/windows-phone-7-8-fillon-shperndarjen-per-nokia-800/20%Always2012-12-18 14:00
https://pcworld.al/rim-dergon-ftesat-e-lancimit-te-blackberry-10/20%Always2012-12-18 13:13
https://pcworld.al/samsung-galaxy-grand-5-inc-pajisje-e-klasit-te-mesem/20%Always2013-09-13 15:25
https://pcworld.al/google-maps-per-ios-shkarkohet-me-shume-se-10-milione-here/20%Always2012-12-18 10:54
https://pcworld.al/harta-e-plote-e-gjithe-internetit-ne-bote/20%Always2012-12-18 09:50
https://pcworld.al/youtube-capture-aplikacion-per-video-kameren-ne-youtube-per-iphone/20%Always2012-12-18 08:32
https://pcworld.al/si-te-printoni-nga-nje-pajisje-mobile-me-google-cloud-print/20%Always2012-12-17 15:37
https://pcworld.al/siguria-e-pc-se-si-te-aktivizoni-windows-defender-ne-windows-8/20%Always2012-12-17 15:36
https://pcworld.al/fenomeni-mobile-malware-do-te-perkeqesohet-ne-vitin-2013/20%Always2012-12-17 15:35
https://pcworld.al/intel-zvogelon-procesoret-mobile/20%Always2012-12-17 14:42
https://pcworld.al/shiten-mbi-2-milione-iphone-5-ne-kine-vetem-gjate-fundjaves/20%Always2012-12-17 13:31
https://pcworld.al/nokia-lumia-920-nder-smartfonet-me-te-preferuar-me-windows-phone/20%Always2012-12-17 10:31
https://pcworld.al/google-news-optimizohet-per-tablete/20%Always2012-12-17 09:42
https://pcworld.al/twitter-paraqet-opsionin-per-shkarkim-te-cicerimave/20%Always2012-12-17 09:06
https://pcworld.al/google-maps-per-ios-mund-te-shkeli-ligjin-evropian-per-mbrojtje-te-te-dhenave/20%Always2012-12-17 07:47
https://pcworld.al/cipet-prej-silikoni-qe-shkrihen-ne-uje/20%Always2012-12-16 17:45
https://pcworld.al/mozilla-konstaton-nje-perdorim-befasues-te-do-not-track/20%Always2012-12-16 16:22
https://pcworld.al/pajisja-headset-na-jep-mundesi-pamjeje-360-grade/20%Always2012-12-16 15:15
https://pcworld.al/festat-e-fundvitit-google-vjen-me-18-risi/20%Always2012-12-16 12:25
https://pcworld.al/pas-tri-vitesh-sistemi-slax-linux-rikthehet-me-versionin-7-0/20%Always2012-12-16 11:06
https://pcworld.al/dell-del-nga-tregu-i-smartfoneve/20%Always2012-12-16 09:45
https://pcworld.al/yahoo-ben-me-dije-partneritetin-me-avg-per-nje-kerkim-me-te-sigurte/20%Always2012-12-16 08:15
https://pcworld.al/tashme-mund-te-ngarkoni-fotot-direkt-ne-albume-me-facebook-per-ios/20%Always2012-12-15 17:31
https://pcworld.al/dyqani-windows-phone-app-zgjerohet-ne-37-shtete/20%Always2012-12-15 16:24
https://pcworld.al/telefonet-e-ardhshem-mund-te-jene-ne-gjendje-te-shohin-ne-brendesi-te-objekteve/20%Always2012-12-15 15:03
https://pcworld.al/apple-lancon-iphone-5-ne-kine/20%Always2012-12-15 13:36
https://pcworld.al/merrni-nje-muaj-pa-pagese-per-thirrje-ne-mbare-boten-me-skype/20%Always2012-12-15 12:12
https://pcworld.al/microsoft-minimizon-dobesine-e-ie-qe-mundeson-ndjekjen-e-miut/20%Always2012-12-15 12:10
https://pcworld.al/gmail-shfaq-serish-probleme/20%Always2012-12-27 10:48
https://pcworld.al/google-nuk-do-te-ofroje-aplikacione-per-platformen-windows-phone/20%Always2012-12-15 07:54
https://pcworld.al/google-rregullon-kerkimin-e-fotove-per-te-shmangur-rezultatet-pornografike/20%Always2012-12-14 14:43
https://pcworld.al/apple-liston-aplikacionet-me-te-mira-te-2012-s-per-iphone-dhe-ipad/20%Always2012-12-14 14:43
https://pcworld.al/digitimes-ipad-5-do-te-jete-akoma-me-i-holle-se-modelet-aktuale/20%Always2012-12-14 14:42
https://pcworld.al/facebook-per-android-edhe-me-i-shpejte/20%Always2012-12-14 14:41
https://pcworld.al/firefox-vjen-me-nje-menyre-te-re-te-shfletimit-te-sigurte/20%Always2012-12-14 13:35
https://pcworld.al/aplikacionet-glide-se-shpejti-vijne-per-windows-android-dhe-ios/20%Always2012-12-14 12:40
https://pcworld.al/linux-3-8-do-te-largoje-mbeshtetjen-per-cipet-intel-386/20%Always2012-12-14 10:39
https://pcworld.al/korea-times-samsung-u-po-punon-per-galaxy-note-iii-6-3-inc/20%Always2013-09-13 15:25
https://pcworld.al/google-maps-aplikacioni-numer-nje-per-iphone/20%Always2012-12-14 09:19
https://pcworld.al/deri-ne-2020-cdo-njeri-ne-bote-do-te-kete-5200-gb-te-dhena/20%Always2012-12-14 07:51
https://pcworld.al/ibm-impulse-fotonike-per-kompjuteret-e-se-ardhmes/20%Always2012-12-13 15:38
https://pcworld.al/cfare-duhet-te-presim-nga-apple-tv/20%Always2012-12-13 15:38
https://pcworld.al/microsoft-i-perditeson-windows-phone-8-por-nuk-jep-detaje/20%Always2012-12-13 15:37
https://pcworld.al/skanuesi-i-aplikacioneve-per-android-me-i-keq-se-antiviruset/20%Always2012-12-13 13:27
https://pcworld.al/vijne-hartat-e-google-per-ios-ne-dispozicion-per-shkarkim/20%Always2012-12-13 13:26
https://pcworld.al/microsoft-siguron-dy-patenta-te-tjera-nga-android/20%Always2012-12-13 10:52
https://pcworld.al/smartfonet-me-cmime-te-ulta-prej-2017-s-ne-te-gjithe-boten/20%Always2012-12-13 10:51
https://pcworld.al/facebook-ju-lejon-te-shihni-20-momentet-kulminante-te-jetes-suaj-per-2012/20%Always2012-12-13 10:31
https://pcworld.al/surface-rt-me-nje-perqindje-te-vogel-ne-treg/20%Always2012-12-13 09:40
https://pcworld.al/mberrin-wordpress-3-5-i-disponueshem-per-shkarkim/20%Always2012-12-13 08:52
https://pcworld.al/arnimet-e-fundit-nga-microsoft-perfshijne-pese-perditesime-kritike/20%Always2012-12-13 08:02
https://pcworld.al/6-arsye-pse-te-blini-xbox-360-ne-vend-te-playstation-3/20%Always2012-12-12 15:24
https://pcworld.al/microsoft-rrit-sigurine-per-outlook-com/20%Always2012-12-12 15:16
https://pcworld.al/twitter-me-filtra-per-fotografi-vjen-ne-app-store/20%Always2012-12-12 14:48
https://pcworld.al/nuk-do-te-kete-prezantim-te-smartfonit-galaxy-s-iv-ne-ces-2013/20%Always2013-09-13 15:25
https://pcworld.al/tnw-jane-shitur-te-pakten-4-2-milione-windows-phones/20%Always2012-12-12 12:58
https://pcworld.al/yahoo-sjell-per-perdoruesit-nje-pamje-te-re-me-te-mire/20%Always2012-12-12 11:04
https://pcworld.al/microsoft-lidh-skydrive-me-xbox-360-me-nje-aplikacion/20%Always2012-12-12 11:04
https://pcworld.al/google-i-kushton-nje-doodle-programueses-se-pare-ada-lovelace/20%Always2012-12-12 10:25
https://pcworld.al/adobe-perditeson-photoshop-dhe-illustrator-per-retina-displays/20%Always2012-12-12 09:44
https://pcworld.al/nxjerrja-e-iphone-5s-nga-apple-mund-te-ndodhe-ne-qershor-te-2013/20%Always2012-12-12 09:09
https://pcworld.al/rebelet-siriane-zoterojne-nje-tank-qe-kontrollohet-nga-playstation/20%Always2012-12-12 08:01
https://pcworld.al/smartfonet-na-ndihmojne-ne-ruajtjen-e-planetit/20%Always2012-12-11 17:29
https://pcworld.al/glide1-nje-aplikacion-per-te-menaxhuar-te-gjitha-pajisjet-e-patentuara/20%Always2012-12-14 12:18
https://pcworld.al/problemet-me-piraterine-mbyllet-uebfaqja-nbzmatrix/20%Always2012-12-11 14:52
https://pcworld.al/se-shpejti-vjen-perditesimi-premium-per-smartfonin-galaxy-s-iii/20%Always2013-09-13 15:26
https://pcworld.al/trojani-shmang-vertetimin-me-dy-faktore-dhe-vjedh-36-milione-euro/20%Always2012-12-11 14:50
https://pcworld.al/largohet-mundesia-per-te-pare-fotografite-e-instagram-brenda-twitter/20%Always2012-12-11 13:51
https://pcworld.al/ne-te-gjithe-jemi-te-pavemendshem-per-privatesine/20%Always2012-12-11 10:04
https://pcworld.al/12-shkurtimet-me-te-rendesishme-nga-tastiera-per-windows-8/20%Always2012-12-11 10:04
https://pcworld.al/hartat-e-apple-mund-te-jene-me-rrezik-per-jeten/20%Always2012-12-11 10:03
https://pcworld.al/google-konfirmon-problemet-ne-gmail-dhe-sherbime-te-tjera/20%Always2012-12-11 08:57
https://pcworld.al/zbuloni-se-cilet-skedare-ju-zene-me-teper-vend-ne-kompjuter/20%Always2012-12-11 08:05
https://pcworld.al/edhe-nje-tjeter-prodhues-ram-i-vendos-te-terhiqet-nga-tregu/20%Always2012-12-10 16:19
https://pcworld.al/gartner-rritja-e-cloud-computing-do-te-formesoje-trendet-e-sigurise-ne-2013/20%Always2012-12-10 16:19
https://pcworld.al/nje-fabrike-e-apple-ne-shba-mund-te-jete-qytet-robotik/20%Always2012-12-10 15:57
https://pcworld.al/vecoria-per-filtrim-te-fotografive-ne-twitter-mund-te-vije-se-shpejti/20%Always2012-12-10 14:25
https://pcworld.al/zhvillohen-lentet-e-konaktit-lcd-qe-shfaqin-mesazhe-tekst/20%Always2012-12-10 13:20
https://pcworld.al/nielsen-mediat-sociale-marrin-pjesen-me-te-madhe-te-kohes-ne-ueb/20%Always2012-12-10 10:50
https://pcworld.al/google-now-vjen-ne-desktop-prane-jush/20%Always2012-12-10 10:49
https://pcworld.al/bloomberg-apple-dhe-google-po-bashkepunojne-per-te-blere-patentat-e-kodak/20%Always2012-12-10 10:49
https://pcworld.al/google-zgjerohet-me-nje-seksion-per-komunitetet/20%Always2012-12-10 10:07
https://pcworld.al/microsoft-planifikon-arnime-per-ie-10-dhe-windows-8-javen-e-ardhshme/20%Always2012-12-10 09:29
https://pcworld.al/anetari-i-anonymous-i-dyshuar-per-kercenime-vjedhje-te-kartave-te-kreditit/20%Always2012-12-10 08:03
https://pcworld.al/si-te-thoni-foljen-google-ne-gjuhe-te-ndryshme/20%Always2012-12-09 14:54
https://pcworld.al/hidhet-ne-gjyq-facebook-u-ne-gjermani/20%Always2012-12-09 14:51
https://pcworld.al/apple-do-ta-kaloje-prodhimin-e-mac-ve-ne-shba/20%Always2012-12-09 14:48
https://pcworld.al/usb-ja-perfekte-per-macbook-un-tuaj/20%Always2012-12-08 21:28
https://pcworld.al/si-te-zgjasni-ne-maksimum-jeten-e-baterise-ne-udhetim/20%Always2012-12-08 21:27
https://pcworld.al/dalin-foto-te-uebfaqes-mega-pasardhese-e-megaupload/20%Always2012-12-08 21:26
https://pcworld.al/google-arrin-500-milione-perdorues/20%Always2012-12-08 21:26
https://pcworld.al/cyberlink-prezanton-powerproducer-6-per-incizimin-e-disqeve/20%Always2012-12-08 21:25
https://pcworld.al/perdorni-bitlocker-to-go-per-te-mbrojtur-informacionet-tuaja/20%Always2012-12-08 21:24
https://pcworld.al/pajisjet-ssd-te-480-gb-per-ultrabook-vijne-ne-2013-n/20%Always2012-12-08 15:18
https://pcworld.al/top-10-kerkimet-e-vitit-ne-google/20%Always2012-12-08 15:17
https://pcworld.al/se-shpejti-hapet-dyqani-online-sony-entertainment-network-store/20%Always2012-12-08 15:17
https://pcworld.al/stallman-qorton-ubuntun-e-quan-integrimin-me-amazon-si-spajuer/20%Always2013-01-11 16:55
https://pcworld.al/50-gb-hapesire-falas-per-pronaret-e-pajisjeve-xperia-ne-vitin-2013/20%Always2012-12-08 13:30
https://pcworld.al/apple-peson-reniet-e-para-pas-9-vitesh/20%Always2012-12-08 12:41
https://pcworld.al/perditesimi-i-android-it-sjell-probleme-ne-aplikacionin-notes/20%Always2012-12-08 11:32
https://pcworld.al/lei-jun-eshte-steve-jobs-kinez/20%Always2013-01-11 16:05
https://pcworld.al/qindra-vajza-ruse-ngacmohen-seksualisht-ne-skype/20%Always2012-12-08 08:32
https://pcworld.al/ne-cilen-dite-te-javes-humbasin-me-shpesh-telefonat/20%Always2012-12-07 13:10
https://pcworld.al/si-te-besh-back-up-te-gjitha-te-dhenat-ne-google-ne-me-pak-se-1-minute/20%Always2012-12-07 13:10
https://pcworld.al/ekiga-4-0-ofron-nje-alternative-pa-pagese-me-burim-te-hapur-te-skype-it/20%Always2012-12-07 13:09
https://pcworld.al/aplikacioni-i-google-now-per-te-sfiduar-passbook-un-e-ios-it/20%Always2012-12-07 13:09
https://pcworld.al/shfaqen-ne-internet-fotot-e-mundshme-te-iphone-5s/20%Always2012-12-07 13:08
https://pcworld.al/perdoruesit-e-twitterit-tani-mund-te-identifikojne-ndjekesit-e-rreme/20%Always2012-12-07 13:08
https://pcworld.al/microsoft-sulmon-google-shopping-me-reklamen-scroogled/20%Always2012-12-07 12:45
https://pcworld.al/instagram-dhe-twitter-pershkallezojne-luften-ne-rrjetet-sociale/20%Always2012-12-07 10:54
https://pcworld.al/prezantohet-zyrtarisht-pajisja-htc-butterfly/20%Always2012-12-07 10:22
https://pcworld.al/reklama-me-e-mire-teknologjike-samsung-perqesh-apple/20%Always2012-12-07 08:59
https://pcworld.al/roboti-notues-arrin-ne-australi-pas-nje-udhetimi-rekord/20%Always2012-12-07 07:42
https://pcworld.al/ja-se-si-te-ndiqni-te-gjitha-reklamat-qe-ka-bere-apple/20%Always2012-12-06 18:00
https://pcworld.al/sherbimet-cloud-per-ruajtjen-e-muzikes/20%Always2012-12-06 16:11
https://pcworld.al/vecoria-do-not-track-e-internet-explorer-10-mund-te-merzise-perdoruesit/20%Always2012-12-06 16:08
https://pcworld.al/merrni-nje-hapesire-pa-pagese-online-prej-25-gb/20%Always2012-12-06 15:01
https://pcworld.al/microsoft-i-zgjeron-rrjetin-social-socl/20%Always2012-12-06 14:10
https://pcworld.al/deshton-fushata-e-microsoft-ne-twitter-per-te-zhvleresuar-android-in/20%Always2012-12-06 13:07
https://pcworld.al/smartfoni-samsung-galaxy-s3-rifreskohet-me-android-4-1-2/20%Always2013-09-13 15:26
https://pcworld.al/google-play-iu-mundeson-bizneseve-qe-te-mbajne-aplikacionet-e-tyre/20%Always2012-12-06 10:29
https://pcworld.al/kantar-wordlpanel-comtech-ios-tejkalon-androidin-ne-shba/20%Always2012-12-06 09:16
https://pcworld.al/atari-feston-40-vjetorin-e-pong-me-aplikacion-te-ri-ios/20%Always2012-12-06 08:05
https://pcworld.al/prezantohet-zyrtarisht-smartfoni-nokia-lumia-620/20%Always2012-12-05 18:29
https://pcworld.al/prova-praktike-e-itunes-11/20%Always2012-12-05 15:22
https://pcworld.al/youtube-per-ios-optimizohet-per-ipad-dhe-iphone-5/20%Always2012-12-05 15:22
https://pcworld.al/pajisjet-me-android-me-te-sulmuara-se-sa-pc-te/20%Always2012-12-05 14:23
https://pcworld.al/shfletuesit-mobil-chrome-rritet-opera-po-zhduket-safari-dominon/20%Always2012-12-05 13:22
https://pcworld.al/versioni-i-ri-i-gmail-it-per-ios-sjelle-llogari-te-shumefishta-dhe-dizajn-te-ri/20%Always2012-12-05 10:54
https://pcworld.al/microsoft-do-te-lancoje-tre-tablete-te-rinj-surface-ne-2013-n/20%Always2012-12-05 10:53
https://pcworld.al/gingerbread-mbetet-sistemi-operativ-kryesues-ne-tregun-e-androidit/20%Always2012-12-05 09:46
https://pcworld.al/art-publikon-studimin-e-tregut-kryesore-te-telekomunikimit-per-kosoven/20%Always2012-12-11 09:36
https://pcworld.al/koke-me-koke-a-ben-kickstarter-me-shume-keq-se-sa-mire/20%Always2012-12-04 16:22
https://pcworld.al/dobesia-e-instagram-it-ne-iphone-mundeson-marrjen-e-llogarive/20%Always2012-12-04 15:38
https://pcworld.al/windows-rt-vs-windows-8-pro-zgjidhni-tabletin-e-duhur-per-pune/20%Always2012-12-04 12:41
https://pcworld.al/ish-menaxheri-i-microsoft-it-do-te-hape-biznes-mariuane/20%Always2012-12-04 12:40
https://pcworld.al/tani-edhe-papa-benedikti-xvi-ka-llogari-ne-twitter/20%Always2012-12-04 12:40
https://pcworld.al/yahoo-do-te-nderprese-vecorine-e-saj-per-dhoma-publike-bisedimi/20%Always2012-12-04 12:39
https://pcworld.al/mbushen-20-vjet-qe-nga-dergimi-i-sms-se-se-pare/20%Always2012-12-04 10:39
https://pcworld.al/samsung-u-kryeson-tregun-e-pajisjeve-mobile/20%Always2012-12-04 10:39
https://pcworld.al/aita-publikon-rezultatet-e-vrojtimit-per-sektorin-e-it-se-ne-shqiperi/20%Always2012-12-04 12:54
https://pcworld.al/iphone-5-vjen-zyrtarisht-ne-mbi-50-shtete-ne-dhjetor-perfshi-shqiperine/20%Always2012-12-04 07:45
https://pcworld.al/shikoni-njesine-e-ardhshme-te-intel-per-kompjuteret-video/20%Always2012-12-03 16:04
https://pcworld.al/facebook-keqinterpreton-nje-foto-si-te-papershtatshme/20%Always2012-12-03 16:04
https://pcworld.al/comscore-e-hena-kibernetike-blerjet-on-line-rriten-me-16-4/20%Always2012-12-03 16:03
https://pcworld.al/adblock-plus-softueri-qe-bllokon-te-gjitha-reklamat-edhe-ne-celulare/20%Always2012-12-03 15:53
https://pcworld.al/prodhuesit-e-pc-ve-mbrojne-shitjet-e-windows-8/20%Always2012-12-03 13:05
https://pcworld.al/chromebook-u-c7-i-acer-tani-me-i-disponueshem-per-shitje/20%Always2012-12-03 12:49
https://pcworld.al/bien-aksionet-e-zynga-s-facebook-fiton-te-drejte-per-te-zhvilluar-lojera/20%Always2012-12-03 10:40
https://pcworld.al/del-zyrtarisht-aplikacioni-nascar-per-windows-8/20%Always2012-12-03 10:39
https://pcworld.al/facebook-lancon-sinkronizim-automatik-te-fotove-per-android-dhe-iphone/20%Always2012-12-03 10:38
https://pcworld.al/windows-xp-bie-nen-40-me-pranine-ne-treg/20%Always2012-12-03 09:54
https://pcworld.al/reklamat-ne-rrjete-shoqerore-nuk-ndikojne-ne-shitje/20%Always2012-12-03 09:09
https://pcworld.al/yahoo-messenger-do-te-humbase-disa-karakteristika-te-rendesishme/20%Always2012-12-03 07:55
https://pcworld.al/lamtumire-maus-pershendetje-kontroll-me-mendje/20%Always2012-12-02 12:58
https://pcworld.al/yahoo-gjobitet-2-7-miliarde-dollare-ne-meksike/20%Always2012-12-02 12:57
https://pcworld.al/microsoft-i-mund-te-leshoje-xboxi-n-e-ri-ne-fund-te-vitit-2013/20%Always2012-12-01 23:14
https://pcworld.al/si-te-krijoni-nje-kopje-te-te-dhenave-ne-gmail-ne-nje-disk-lokal/20%Always2012-12-01 23:13
https://pcworld.al/si-te-menaxhoni-kontaktet-tuaja-nga-ios-ne-windows/20%Always2012-12-01 23:13
https://pcworld.al/si-ta-kuptoni-nese-jeni-i-varur-nga-celulari/20%Always2012-12-01 23:12
https://pcworld.al/produktet-me-te-mira-te-vitit-2012-fotografi-dhe-video/20%Always2012-12-01 14:00
https://pcworld.al/biznesi-dhe-produktiviteti-kush-jane-produktet-me-te-mira-ne-2012/20%Always2012-12-01 14:00
https://pcworld.al/ne-siri-nderpritet-interneti/20%Always2012-12-01 14:00
https://pcworld.al/shfletuesi-chrome-udheheq-me-bllokimin-e-sulmeve-phishing/20%Always2012-12-01 13:34
https://pcworld.al/tableti-surface-pro-ka-gjysmen-e-jetes-se-baterise-se-surface-rt/20%Always2012-12-01 13:06
https://pcworld.al/google-shton-informacione-per-mjekesine-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2012-12-01 10:37
https://pcworld.al/raportohet-se-microsoft-ka-filluar-punen-mbi-pasardhesin-e-windows-8/20%Always2012-12-01 10:06
https://pcworld.al/versioni-i-ri-i-softuerit-mathematica-9-permban-me-teper-formula/20%Always2012-12-01 09:05
https://pcworld.al/telefoni-indian-lemon-kopjon-windows-phone/20%Always2012-12-01 08:00