XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/si-ta-permiresoni-procesin-e-ashensorit-permes-mouse-t-ne-google-chrome/20%Always2013-01-31 15:33
https://pcworld.al/si-te-regjistroni-telefonatat-ne-smartfonin-tuaj/20%Always2013-01-31 15:33
https://pcworld.al/te-gjithe-shortcut-et-qe-ju-duhen-ne-facebook/20%Always2014-11-10 18:22
https://pcworld.al/krahasimi-i-specifikimeve-te-blackberry-z10-dhe-telefonave-me-te-mire-android/20%Always2013-01-31 15:13
https://pcworld.al/ruby-on-rails-merr-te-tretin-patch-sigurie-brenda-me-pak-se-nje-muaji/20%Always2013-01-31 13:46
https://pcworld.al/mozilla-merr-hapa-qe-automatikisht-te-bllokoje-te-gjitha-shtojcat-per-firefox/20%Always2013-01-31 12:45
https://pcworld.al/kanalet-premium-ne-youtube-mund-te-kushtojne-1-5-dollare-ne-muaj/20%Always2013-01-31 10:20
https://pcworld.al/microsoft-surface-pro-64-gb-ka-vetem-23-gb-hapesire-te-lire-kujtese/20%Always2013-01-31 10:20
https://pcworld.al/prezantohen-zyrtarisht-blackberry-z10-q10-dhe-blackberry-10-os/20%Always2013-01-31 11:03
https://pcworld.al/japonia-do-te-transmetoje-ne-rezolucionin-4k-ultra-hd-duke-filluar-nga-viti-2014/20%Always2013-01-31 08:11
https://pcworld.al/samsung-ul-koston-e-smartfoneve-galaxy-express-lte/20%Always2013-09-13 15:14
https://pcworld.al/pajisja-zte-grand-memo-me-ekran-57-inc/20%Always2013-01-30 15:18
https://pcworld.al/nje-sy-368-lente-dhe-nje-miliarde-gigabajt-te-dhena-ne-dite/20%Always2013-01-30 14:56
https://pcworld.al/foursquare-leshon-aplikacionin-mobil-per-biznese/20%Always2013-01-30 15:34
https://pcworld.al/microsoft-hap-planin-familjar-te-office-365/20%Always2013-01-30 13:58
https://pcworld.al/metrostore-scanner-windows-store-kalon-40-000-aplikacione/20%Always2013-01-30 12:47
https://pcworld.al/google-ofron-mbi-3-milione-per-ata-qe-hakojne-chrome-os/20%Always2013-01-30 10:45
https://pcworld.al/uebfaqja-mega-vendos-150-paralajmerime-per-shkelje-te-te-drejtave-te-autorit/20%Always2013-01-30 10:22
https://pcworld.al/apple-prezanton-zyrtarisht-ipad-in-128-gb/20%Always2013-01-30 08:57
https://pcworld.al/aplikacion-pa-pagese-per-te-organizuar-kohen-ne-ndermarrje/20%Always2013-01-30 07:55
https://pcworld.al/si-te-aktivizoni-funksionin-file-history-te-windows-8/20%Always2013-01-29 15:40
https://pcworld.al/njihuni-me-aplikacionin-shoqerues-zyrtar-per-macworldiworld/20%Always2013-01-29 15:40
https://pcworld.al/perditesimi-i-apple-tv-5-2-shton-disa-karakteristika-te-reja/20%Always2013-01-29 15:39
https://pcworld.al/ndiheni-xheloze-per-miqte-ne-facebook-nuk-jeni-vetem/20%Always2013-01-29 14:58
https://pcworld.al/whatsapp-mund-te-perballet-me-drejtesine-per-problemet-me-privatesine/20%Always2013-01-29 14:19
https://pcworld.al/sipas-nje-raporti-hp-do-te-kaloje-ne-anen-e-fitimtareve-me-chromebook/20%Always2013-01-29 13:29
https://pcworld.al/winzip-17-shton-integrim-me-sherbimin-per-cloud-box/20%Always2013-01-29 10:43
https://pcworld.al/microsoft-office-do-te-leshohet-me-29-janar/20%Always2013-01-29 10:37
https://pcworld.al/apple-dhe-android-perbejne-92-te-smartfoneve-te-derguar-per-shitje/20%Always2013-01-29 10:32
https://pcworld.al/google-rrjeti-social-i-dyte-me-i-madh-ne-bote-pas-facebook-ut/20%Always2013-01-29 09:42
https://pcworld.al/pse-laptopet-olpc-kane-ngjyre-te-bardhe-dhe-te-gjelber/20%Always2013-01-28 15:33
https://pcworld.al/at-t-do-te-bleje-spektrin-celular-nga-verizon-per-1-9-milion/20%Always2013-01-28 15:33
https://pcworld.al/si-mund-te-sjellim-android-in-ne-windows/20%Always2013-01-28 15:32
https://pcworld.al/ekosistemi-i-cloud-computing-do-te-mberrije-ne-vitin-2013/20%Always2013-01-28 15:31
https://pcworld.al/bittorrent-sync-sherbim-falas-per-ngarkim-pa-kufi-ne-cloud/20%Always2013-01-28 13:21
https://pcworld.al/ipad-4-me-modelin-128-gb-mund-te-jete-duke-u-pergatitur/20%Always2013-01-28 10:18
https://pcworld.al/be-vulos-paktin-me-firmat-teknologjike-per-te-plotesuar-700-000-vende-pune/20%Always2013-01-28 10:17
https://pcworld.al/facebook-bllokon-qasjen-e-konkurrenteve-ne-te-dhenat-e-veta/20%Always2013-01-28 10:16
https://pcworld.al/anonymous-godet-nje-uebfaqe-te-qeverise-amerikane/20%Always2013-03-20 10:23
https://pcworld.al/ja-pse-prinderit-duhet-tu-flasin-femijeve-mbi-facebook-un/20%Always2013-01-26 13:32
https://pcworld.al/produktet-e-reja-konsumatoret-nuk-tradhtojne-markat-qe-njohin/20%Always2013-01-26 13:31
https://pcworld.al/gjykata-gjermane-urdheron-demshperblim-ne-rast-te-mosfunksionimit-te-internetit/20%Always2013-01-26 13:31
https://pcworld.al/microsoft-i-mund-te-filloje-te-shtyp-para-me-leshimin-e-office-per-ios/20%Always2013-01-26 13:30
https://pcworld.al/papa-benedikti-xvi-bekon-rrjetet-sociale/20%Always2013-01-26 13:30
https://pcworld.al/wikicancel-udhezime-per-mbylljen-e-te-gjitha-llogarive-tuaja/20%Always2013-01-26 13:27
https://pcworld.al/gjykata-franceze-kerkon-qe-twitter-te-identifikoje-ciceruesit-raciste/20%Always2013-01-26 13:27
https://pcworld.al/analitika-e-facebook-ut-wolfram-alpha-behet-me-e-mencur/20%Always2013-01-26 13:26
https://pcworld.al/google-synon-te-ndertoje-rrjetin-wireless-eksperimental/20%Always2013-01-26 13:25
https://pcworld.al/microsoft-eshte-duke-pergatitur-tablete-me-te-lire-surface/20%Always2013-01-26 13:25
https://pcworld.al/htc-mini-telekomande-per-telefonin-tuaj-celular/20%Always2013-01-26 13:24
https://pcworld.al/intel-merr-driten-jeshile-per-ndertimin-e-kampusit-qe-kushton-4-miliarde/20%Always2013-01-26 12:59
https://pcworld.al/zhbllokimi-i-telefoneve-do-te-konsiderohet-i-paligjshem-ne-shba-duke-filluar-nga-e-shtuna/20%Always2013-01-26 11:39
https://pcworld.al/apple-nuk-eshte-me-ndermarrja-me-e-vlefshme-ne-bote/20%Always2013-01-26 09:39
https://pcworld.al/microsoft-azure-based-video-streaming-hyn-ne-sherbim/20%Always2013-01-26 08:24
https://pcworld.al/sistemi-operativ-mobil-symbian-edhe-zyrtarisht-eshte-i-vdekur/20%Always2013-01-25 16:02
https://pcworld.al/samsung-galaxy-xcover-2-rezistent-ndaj-ujit-dhe-pluhurit/20%Always2013-09-13 15:15
https://pcworld.al/comscore-facebook-le-pas-hartat-e-google-per-aplikacionet-mobile-ne-shba/20%Always2013-01-25 16:00
https://pcworld.al/sony-denohet-me-gjobe-per-mungese-te-mbrojtjes-se-privatesise-se-konsumatoreve/20%Always2013-01-25 15:22
https://pcworld.al/twitter-zbulon-aplikacionin-vine-per-krijimin-dhe-shperndarjen-e-videove/20%Always2013-01-25 14:04
https://pcworld.al/samsung-tremujori-i-katert-gjeneron-54-miliarde-te-ardhura-dhe-83-miliarde-fitime/20%Always2013-01-25 13:01
https://pcworld.al/google-shton-mundesine-per-editim-dhe-shikim-offline-te-softuerit-per-prezantime/20%Always2013-01-25 11:50
https://pcworld.al/mosaic-shfletuesi-i-pare-ueb-mbush-20-vjet-fakte-interesante/20%Always2013-01-25 10:25
https://pcworld.al/shitja-e-smartfoneve-idc-samung-i-pari-apple-e-dyta-huawei-i-treti-sony-i-katerti/20%Always2013-01-25 09:17
https://pcworld.al/partneriteti-microsoft-dell-nje-ndeshje-e-bere-ne-qiell/20%Always2013-01-24 18:35
https://pcworld.al/justin-bieber-personazhi-publik-me-me-teper-ndjekes-ne-twitter/20%Always2013-01-24 17:35
https://pcworld.al/perditesimi-i-windows-phone-7-8-pritet-kete-muaj/20%Always2013-01-24 16:40
https://pcworld.al/samsung-galaxy-note-8-0-fotografite-e-para/20%Always2013-09-13 15:15
https://pcworld.al/nokia-arrin-fitime-prej-585-milion-dollar-ne-tremujorin-e-katert-te-2012-s/20%Always2013-01-24 14:52
https://pcworld.al/google-rrit-shpejtesine-dhe-sigurine-gjate-kerkimit-te-fotografive/20%Always2013-01-24 13:45
https://pcworld.al/kompanite-acer-asus-dell-hp-lenovo-akuzohen-per-pirateri-te-windows/20%Always2013-01-24 12:01
https://pcworld.al/windows-phone-trefishon-pranine-ne-treg-ne-britanine-e-madhe/20%Always2013-01-24 11:03
https://pcworld.al/te-ardhurat-e-tremujorit-te-kaluar-per-google-rriten-36-nga-viti-i-kaluar/20%Always2013-01-24 09:32
https://pcworld.al/interneti-ne-kube-pershpejtohet-pas-aktivizimit-te-kabellit-nenujor/20%Always2013-01-23 18:28
https://pcworld.al/ndertoni-adobe-creative-suiten-tuaj-me-programe-te-lira-ose-pa-pagese/20%Always2013-01-23 17:30
https://pcworld.al/cicerimat-embedded-te-twitter-it-tani-ne-steroide/20%Always2013-01-23 16:30
https://pcworld.al/qeveria-amerikane-i-fton-hakeret-ne-diten-e-hakimit-qytetar/20%Always2013-01-23 15:30
https://pcworld.al/nokia-do-te-lancoje-nje-smartfon-full-on-pureview-me-windows-phone-kete-vit/20%Always2013-01-23 14:32
https://pcworld.al/tableti-surface-pro-fillimisht-do-te-shitet-ne-shba/20%Always2013-01-23 13:20
https://pcworld.al/vrima-ne-twitter-iu-mundesonte-aplikacioneve-qasjen-ne-porosite-private/20%Always2013-01-23 11:56
https://pcworld.al/android-kryeson-ne-shitjet-gjate-fundvitit-pervec-ne-shba-dhe-japoni/20%Always2013-01-23 10:26
https://pcworld.al/mozilla-lajmeron-nxjerrjen-e-telefonit-firefox-os/20%Always2013-01-23 09:09
https://pcworld.al/korea-e-veriut-lejon-tashme-turistet-te-marrin-me-qera-telefone-apo-karta-sim/20%Always2013-01-22 18:20
https://pcworld.al/si-te-shihni-videot-ne-youtube-ne-sekonden-kur-keni-ndaluar-se-pari/20%Always2013-01-22 17:10
https://pcworld.al/rim-i-ndryshon-emrin-dyqanit-ne-blackberry-world/20%Always2013-01-22 16:02
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-ardhjen-e-galaxy-note-prej-8-inc/20%Always2013-09-13 15:15
https://pcworld.al/java-planifikon-lancime-ne-menyre-periodike/20%Always2013-01-22 12:33
https://pcworld.al/opera-tani-mbeshtetet-ne-webkit/20%Always2013-01-22 11:02
https://pcworld.al/sonys-xperia-tablet-z-teper-i-holle-dhe-i-lehte/20%Always2013-01-22 09:39
https://pcworld.al/wikipedia-mund-te-kete-nderprerje-gjate-kohes-se-migrimit-te-te-dhenave-drejt-virxhinias/20%Always2013-01-22 08:46
https://pcworld.al/last-message-u-dergon-mesazh-kontakteve-me-te-rendesishem-kur-telefonit-po-i-bie-bateria/20%Always2013-01-21 17:20
https://pcworld.al/9-pyetjet-me-te-cuditshme-qe-i-jane-bere-ndonjehere-personelit-te-apple/20%Always2013-01-21 16:12
https://pcworld.al/apple-dhe-google-kompanite-me-inovative-ne-bote/20%Always2013-01-21 15:12
https://pcworld.al/gjashte-karakteristika-te-reja-vijne-ne-softuerin-libreoffice-4-0/20%Always2013-01-21 14:16
https://pcworld.al/kater-problemet-me-te-medha-me-sigurine-e-te-dhenava-dhe-si-ti-rregulloni-ato/20%Always2013-01-21 13:11
https://pcworld.al/pronaret-e-nokia-lumia-820-mund-te-rregullojne-telefonin-e-tyre-me-printere-3d/20%Always2013-01-21 12:10
https://pcworld.al/instagram-me-90-milione-perdorues-aktive-mujore/20%Always2013-01-21 09:37
https://pcworld.al/si-te-beni-vete-nje-dore-pushues-kur-shpenzoni-shume-kohe-ne-pc/20%Always2013-01-21 08:51
https://pcworld.al/merrni-cdo-jave-me-e-mail-mesime-dizajni-falas/20%Always2013-01-20 18:30
https://pcworld.al/mesoni-shkurtesat-e-microsoft-office-me-keyrocket/20%Always2013-01-20 17:20
https://pcworld.al/si-te-publikoni-automatikisht-furnizuesit-tuaj-rss-ne-faqet-google/20%Always2013-01-20 16:10
https://pcworld.al/arnimi-i-java-s-permban-dy-vrima-te-reja/20%Always2013-01-20 15:01
https://pcworld.al/samsung-perditeson-tabletet-android-me-jelly-bean/20%Always2013-09-13 15:15
https://pcworld.al/pasardhesja-e-uebfaqes-megaupload-mega-leshohet-kete-fundjave/20%Always2013-01-20 12:27
https://pcworld.al/aplikacioni-hellosign-realizon-nenshkrimin-dixhital-ne-gmail/20%Always2013-01-20 11:01
https://pcworld.al/keto-ice-cubes-i-telefonojne-mikut-tuaj-kur-keni-pire-shume/20%Always2013-01-20 09:30
https://pcworld.al/si-mund-te-hapni-nje-dokument-te-vjeter-ne-programin-e-ri-ne-mac/20%Always2013-01-20 08:17
https://pcworld.al/sa-kohe-shpenzojne-amerikanet-per-te-ndjekur-transmetime-video/20%Always2013-01-19 18:45
https://pcworld.al/nje-tjeter-mini-pc-me-android-qe-kushton-55/20%Always2013-01-19 17:40
https://pcworld.al/shitjet-dhe-perfitimet-e-intel-it-shenojne-renie/20%Always2013-01-19 16:50
https://pcworld.al/permiresimi-i-windows-8-pro-rrit-cmimin-ne-19999-pas-31-janarit/20%Always2013-01-19 15:45
https://pcworld.al/malueri-personifikon-arnimin-e-java-s/20%Always2013-01-19 14:45
https://pcworld.al/internet-explorer-10-per-windows-7-prane-nxjerrjes-perfundimtare-ne-treg/20%Always2013-01-19 13:21
https://pcworld.al/si-dhe-sa-perdoret-media-sociale-neper-bote-infografik/20%Always2014-11-10 18:55
https://pcworld.al/youtube-po-blen-nje-pjese-te-aksioneve-te-platformes-vevo/20%Always2013-01-19 10:48
https://pcworld.al/aplikacioni-google-vjen-per-ios-ne-48-shtete-perfshi-shqiperine/20%Always2013-01-19 09:30
https://pcworld.al/lenovo-ofron-laptopin-thinkpad-x131e-me-sistemin-operativ-chrome/20%Always2013-01-19 09:00
https://pcworld.al/revolucion-ky-eshte-ekrani-i-se-ardhmes-video/20%Always2013-01-18 18:28
https://pcworld.al/aplikacioni-i-ri-i-mediafire-per-android-vjen-me-50-gb-ngarkese-pa-pagese/20%Always2013-01-18 17:27
https://pcworld.al/kush-mund-te-bleje-office-2013-per-995/20%Always2013-01-18 16:27
https://pcworld.al/larry-page-facebook-eshte-duke-bere-nje-pune-te-keqe-ne-produktet-e-tij/20%Always2013-01-18 15:20
https://pcworld.al/si-parashikoi-14-vjecari-aaron-swartz-ne-vitin-2001-te-ardhmen-e-internetit/20%Always2013-03-20 10:18
https://pcworld.al/per-te-dyten-here-microsoft-security-essentials-nuk-kalon-testin-e-sigurise/20%Always2013-01-18 13:08
https://pcworld.al/telefononi-miqte-e-facebook-ut-pa-pagese-permes-messenger/20%Always2013-01-18 12:05
https://pcworld.al/interneti-ne-vitin-2012-634-milione-uebfaqe-2-4-miliarde-perdorues/20%Always2013-01-18 11:56
https://pcworld.al/dy-sistemet-e-reja-operative-mobile-qe-do-te-prezantohen-kete-vit/20%Always2013-01-18 10:06
https://pcworld.al/bing-pasuron-rezultatet-e-kerkimit-me-permbajtje-nga-shoket-tuaj-te-facebook-ut/20%Always2013-01-18 09:13
https://pcworld.al/flow-reader-permireson-google-reader-per-android/20%Always2013-01-18 07:50
https://pcworld.al/9-vjecari-pranav-kalyan-eshte-eksperti-me-i-ri-i-certifikuar-i-microsoft-it/20%Always2013-01-17 18:30
https://pcworld.al/ish-punetoret-e-amd-vjedhin-dokumente-konfidenciale-dhe-i-bashkohen-nvidia-s/20%Always2013-01-17 17:35
https://pcworld.al/leap-motion-nenshkruan-marreveshje-ekskluzive-me-best-buy/20%Always2013-01-17 16:39
https://pcworld.al/microsoft-ngjall-shprese-per-fillimin-e-shitjeve-te-tabletit-surface-pro/20%Always2013-01-17 15:41
https://pcworld.al/kosova-mund-te-kete-kodin-e-vet-telefonik/20%Always2013-01-17 15:41
https://pcworld.al/analisti-ming-chi-kuo-ipad-mini-2-te-mbeshtes-paraqitjen-retina/20%Always2013-01-17 13:36
https://pcworld.al/tableti-kite-me-dy-sisteme-ubuntu-12-04-dhe-android-4-0/20%Always2013-01-17 12:35
https://pcworld.al/obama-ben-thirrje-per-te-hulumtuar-ndikimin-e-dhunes-ne-video-lojera/20%Always2013-01-17 11:33
https://pcworld.al/adobe-korrigjoi-dobesite-e-perhapura-masivisht-te-coldfusion/20%Always2013-01-17 10:32
https://pcworld.al/9-gjera-qe-mesuam-nga-konferenca-per-shtyp-e-facebook-ut/20%Always2013-01-17 09:32
https://pcworld.al/firma-e-mesimeve-online-lynda-com-perfiton-103-milione-investime-nga-accel-dhe-spectrum/20%Always2013-01-17 08:33
https://pcworld.al/nje-tjeter-shenje-pse-surface-po-lufton-per-mbijetese/20%Always2013-01-17 07:45
https://pcworld.al/mesoni-njohuri-fillestare-dhe-te-avancuara-pa-pagese-ne-htmlcss/20%Always2013-01-16 18:30
https://pcworld.al/konsolat-e-reja-xbox-playstation-mund-te-zbulohen-ne-mars/20%Always2013-01-16 17:36
https://pcworld.al/google-glass-kete-muaj-ne-duart-e-zhvilluesve/20%Always2013-01-16 16:35
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s-ii-do-te-perditesohet-me-jelly-bean/20%Always2013-09-13 15:16
https://pcworld.al/ubs-1-milion-tablet-surface-rt-te-shitur-ne-tremujorin-e-fundit/20%Always2013-01-16 14:13
https://pcworld.al/blackberry-z10-i-detajuar-ne-video/20%Always2013-01-16 12:55
https://pcworld.al/google-maps-njeh-kosoven-si-shtet/20%Always2013-01-16 12:41
https://pcworld.al/versioni-i-ri-chrome-beta-shton-api-per-njohje-te-zerit/20%Always2013-01-16 10:50
https://pcworld.al/facebook-prezanton-motorin-e-kerkimit-graph-search/20%Always2013-01-16 09:17
https://pcworld.al/telefoni-surface-me-nje-koncept-te-ri-video/20%Always2013-01-16 07:47
https://pcworld.al/cilat-llogari-te-apple-duhet-te-ndiqni-ne-twitter/20%Always2013-01-15 18:49
https://pcworld.al/shikoni-trailerin-e-filmit-dokumentar-per-the-pirate-bay-video/20%Always2013-01-15 17:45
https://pcworld.al/steven-sinofsky-ish-shefi-i-windows-tashme-perdor-iphone/20%Always2013-01-15 16:50
https://pcworld.al/si-te-kontrolloni-thirrjet-hyrese-dhe-mesazhet-ne-android/20%Always2013-01-15 15:20
https://pcworld.al/gartner-shitjet-e-pc-ve-vazhdojne-te-bien-rriten-ato-te-tableteve/20%Always2013-01-15 14:22
https://pcworld.al/fillon-transmetimet-televizioni-i-pare-ultra-hd-per-evropen/20%Always2013-01-15 12:45
https://pcworld.al/samsung-ka-shitur-mbi-100-milione-pajisje-galaxy-s/20%Always2013-09-13 15:16
https://pcworld.al/blackberry-10-filon-me-15-000-aplikacione/20%Always2013-01-15 12:33
https://pcworld.al/vjedh-tabletin-dhe-poston-fotografine-e-tij-ne-faqen-e-viktimes-ne-facebook/20%Always2013-01-15 07:42
https://pcworld.al/oracle-perditesimi-i-java-s-vjen-te-marten/20%Always2013-01-14 18:20
https://pcworld.al/apple-ndalon-disa-lojera-te-reja-ne-iphone/20%Always2013-01-14 17:07
https://pcworld.al/magellan-kryeson-ne-nje-drejtim-tjeter-me-pajisjen-smartgps/20%Always2013-01-14 14:55
https://pcworld.al/ekspertet-mendojne-se-java-duhet-te-shkruhet-nga-fillimi/20%Always2013-01-14 13:51
https://pcworld.al/blackberry-z10-perseri-pozon/20%Always2013-01-14 12:48
https://pcworld.al/vrima-ne-siguri-ne-aplikacionin-foxit-reader-mundeson-sulme/20%Always2013-01-14 11:55
https://pcworld.al/problemi-me-java-n-po-prek-mbi-850-milione-kompjutere/20%Always2013-01-14 10:54
https://pcworld.al/anonymous-sulmon-mit-ne-pas-vetevrasjes-se-aaron-swartz/20%Always2013-03-20 10:19
https://pcworld.al/vetevritet-bashkethemeluesi-i-reddit-aaron-swartz/20%Always2013-03-20 10:18
https://pcworld.al/window-phone-drejt-shitjes-se-1-milion-pajisjeve-ne-1-jave/20%Always2013-01-15 09:10
https://pcworld.al/njeriu-i-verber-qe-perdor-instagram-in-per-te-shperndare-fotografi/20%Always2013-01-13 17:48
https://pcworld.al/si-te-konvertoni-skedaret-e-imazheve-ne-vizatime-komike/20%Always2013-01-13 16:40
https://pcworld.al/peticion-per-te-bere-sulmet-ddos-si-forme-te-ligjshme-protestimi/20%Always2013-01-13 15:21
https://pcworld.al/facebook-100-per-ti-derguar-mesazh-zuckerberg/20%Always2013-01-13 14:01
https://pcworld.al/si-te-fshini-te-gjithe-toolbar-et-e-bezdisshme-nga-shfletuesi-juaj/20%Always2013-01-13 12:45
https://pcworld.al/natural-id-sjell-teknologjine-e-njohjes-se-gjurmeve-te-gishtave-tek-tabletet-dhe-telefonet/20%Always2013-01-13 11:28
https://pcworld.al/me-ne-fund-laptopi-mund-te-mbushe-tabletin-tuaj/20%Always2013-01-13 10:04
https://pcworld.al/50-cent-flet-mbi-kompanine-e-tij/20%Always2013-01-13 08:26
https://pcworld.al/per-cilin-qytet-te-botes-flitet-me-teper-ne-rrjetin-social-twitter/20%Always2013-01-12 18:02
https://pcworld.al/t-mobile-prezanton-planin-e-te-dhenave-pa-limit-4g-pa-kontrate-per-70-ne-muaj/20%Always2013-01-12 16:55
https://pcworld.al/sony-kerkon-te-shes-ndertesen-ne-japoni-mbi-1-miliarde-dollare/20%Always2013-01-12 15:42
https://pcworld.al/shoqata-ieee-miraton-wigig-hap-rrugen-per-krijimin-e-rrjeteve-wireless-te-shpejte/20%Always2013-01-12 14:24
https://pcworld.al/wikimedia-do-te-lancoje-javes-tjeter-wikivoyage-uebfaqe-per-udhetim/20%Always2013-01-12 12:55
https://pcworld.al/hulumtuesit-e-sigurise-keshillojne-qe-te-ndalohet-java-per-shkak-te-nje-dobesie/20%Always2013-01-12 11:06
https://pcworld.al/firefox-19-vjen-me-lexues-te-pdf-ve-dhe-vecori-te-tjera/20%Always2013-01-14 10:32
https://pcworld.al/google-shpejton-shfletuesin-chrome-arnon-vrimat/20%Always2013-01-12 08:02
https://pcworld.al/linja-e-fundit-e-aksesoreve-kavaj-per-pajisjet-e-reja-te-apple/20%Always2013-01-11 18:25
https://pcworld.al/vjen-se-shpejti-usb-flash-drive-i-pare-1-tb/20%Always2013-01-11 17:15
https://pcworld.al/raportohet-se-versioni-i-lire-i-iphone-t-mund-te-kushtoje-99-149/20%Always2013-01-11 16:16
https://pcworld.al/sharp-sjell-ekranin-e-ri-me-prekje/20%Always2013-01-11 15:29
https://pcworld.al/prof-dr-mira-mezini-nderohet-nga-universiteti-i-tiranes-me-titullin-doktor-honoris-causa/20%Always2013-01-11 15:29
https://pcworld.al/ibm-per-20-vite-kryeson-per-patenta/20%Always2013-01-11 13:53
https://pcworld.al/fushebeteja-e-ardhshme-e-apple-eshte-per-sherbimet-e-uebit/20%Always2013-01-11 12:45
https://pcworld.al/tableti-4k-me-windows-8-i-panasonic-do-tju-befasoje/20%Always2013-01-11 11:43
https://pcworld.al/me-uljen-e-cmimit-iphone-do-te-mund-te-blihej-nga-gjysme-miliard-njerez/20%Always2013-01-11 10:40
https://pcworld.al/aplikacioni-ruby-on-rails-rregullon-te-tjera-dobesi-kritike/20%Always2013-01-31 10:29
https://pcworld.al/facebook-leshon-aplikacion-per-menaxhim-te-faqeve-nga-androidi/20%Always2013-01-11 09:02
https://pcworld.al/gjeja-e-vetme-qe-nuk-duhet-te-beni-kurre-me-kompjuterin-kur-jeni-ne-udhetim/20%Always2013-01-11 08:02
https://pcworld.al/top-25-postimet-e-vitit-2012-ne-techcrunch/20%Always2013-01-10 18:28
https://pcworld.al/nokia-shet-44-milion-pajisje-lumia-ne-termujorin-e-katert-te-vitit-2012/20%Always2013-01-10 18:06
https://pcworld.al/ekrani-fleksibel-oled-i-samsung-mori-emrin-youm-shfaqet-edhe-pajisja-prototip/20%Always2013-01-10 16:21
https://pcworld.al/a-po-behet-rezistenca-ndaj-ujit-dhe-pluhurit-trend-i-ri-ne-boten-e-smartfoneve/20%Always2013-01-10 15:07
https://pcworld.al/microsoft-zyrtarizon-mbylljen-e-messenger-ne-mars-2013-te-gjithe-ne-skype/20%Always2013-01-10 14:03
https://pcworld.al/polaroid-prezanton-dy-tablete-m7-dhe-m10/20%Always2013-01-10 13:13
https://pcworld.al/rikthehet-google-maps-ne-windows-phone/20%Always2013-01-10 12:01
https://pcworld.al/prezantohet-zyrtarisht-samsung-galaxy-s2-plus/20%Always2013-09-13 15:16
https://pcworld.al/samsung-zbulon-procesorin-8-core-per-smartfone/20%Always2013-01-10 09:58
https://pcworld.al/tabletet-pritet-te-tejkalojne-notebook-et-gjate-vitit-2013/20%Always2013-01-10 09:01
https://pcworld.al/ces-2013-lenovo-prezanton-smartfonin-me-ekran-55-inc-modeli-k900/20%Always2013-01-10 07:51
https://pcworld.al/razer-edge-tablet-per-lojtaret-hardcore/20%Always2013-01-09 17:57
https://pcworld.al/sony-do-te-shperndaje-filma-ultra-high-def-4k-kete-vere/20%Always2013-01-09 16:50
https://pcworld.al/ces-shpenzimet-per-pajisje-elektronike-rane-1-ne-2012-pritet-rritje-4-ne-2013/20%Always2013-01-09 15:49
https://pcworld.al/nje-frabike-e-nokia-a-bastiset-ne-indi-nga-autoritetet-tatimore-te-vendit/20%Always2013-01-09 14:55
https://pcworld.al/apple-app-store-arrin-40-miliarde-shkarkime/20%Always2013-01-09 14:01
https://pcworld.al/papertab-tablet-i-holle-pothuajse-si-nje-leter/20%Always2013-01-09 13:24
https://pcworld.al/ces2013-zte-grand-s-smartfoni-5-inc-me-i-holle-ne-bote/20%Always2013-01-09 13:25
https://pcworld.al/ces-2013-sony-zbulon-televizorin-e-pare-ne-bote-4k-oled-tv/20%Always2013-01-09 10:57
https://pcworld.al/microsoft-i-ka-shitur-60-milion-licenca-te-windows-8/20%Always2013-01-09 10:13
https://pcworld.al/ces-2013-panasonic-paraqet-tabletin-gjigant-prej-20-inc/20%Always2013-01-09 09:36
https://pcworld.al/samsung-krijon-televizorin-qe-mund-te-transmetoje-dy-shfaqje-ne-te-njejten-kohe/20%Always2013-01-09 08:43
https://pcworld.al/usb-3-0-me-dyfish-shpejtesi/20%Always2013-01-09 07:52
https://pcworld.al/toshiba-zbulon-televizorin-e-ri-84-inch-ultra-hd-4k/20%Always2013-01-08 18:01
https://pcworld.al/kompania-htc-me-91-humbje/20%Always2013-01-08 17:11
https://pcworld.al/ces-2013-canon-prezantoi-fotoaparatin-powershot-n/20%Always2013-01-08 16:18
https://pcworld.al/computerworld-albania-u-prezentua-ne-programin-wake-up-ne-top-ch/20%Always2013-02-21 08:07
https://pcworld.al/ces-2013-huawei-ascend-mate-pajisja-qe-zbeh-dallimin-mes-smartfonit-dhe-tabletit/20%Always2013-01-08 15:30
https://pcworld.al/ces-2013-smartfoni-huawei-ascend-d2-rezistent-ndaj-ujit-dhe-pluhurit/20%Always2013-01-08 13:12
https://pcworld.al/ballmer-shitja-e-pajisjeve-windows-phone-eshte-pese-here-me-e-mire/20%Always2013-01-08 11:55
https://pcworld.al/ces-2013-qualcomm-prezanton-gjeneraten-e-ardhshme-te-procesoreve-mobil/20%Always2013-02-01 13:52
https://pcworld.al/ces-2013-sony-prezanton-zyrtarisht-xperia-z/20%Always2013-01-08 15:32
https://pcworld.al/ndiqni-ces-streaming-live-nga-las-vegas-tek-pcworld/20%Always2013-01-11 15:30
https://pcworld.al/cfare-duhet-te-keni-ne-canten-e-laptopit/20%Always2013-01-08 08:05
https://pcworld.al/veshtrim-ne-2012-top-lajmet-e-pcworld/20%Always2013-01-07 17:20
https://pcworld.al/veshtrim-samsung-galaxy-s3-mini/20%Always2013-09-13 15:16
https://pcworld.al/lytro-a-eshte-kamera-revolucionare/20%Always2013-01-07 13:18
https://pcworld.al/irani-me-softuer-per-te-kontrolluar-qasjen-ne-rrjetet-shoqerore/20%Always2013-01-07 12:01
https://pcworld.al/shba-6-shtete-ndalojne-punedhenesit-te-futin-hundet-ne-facebook/20%Always2013-01-07 10:37
https://pcworld.al/google-earth-7-shton-imazhe-3d-per-aplikacionet-e-desktop-it/20%Always2013-01-07 08:53
https://pcworld.al/aladdin-key-mund-te-mbaje-ne-mend-te-gjitha-fjalekalimet-e-kompjuterit-tuaj/20%Always2013-01-07 08:42
https://pcworld.al/nxehet-beteja-per-aplikacione-mes-google-apple-dhe-microsoft/20%Always2013-01-06 16:45
https://pcworld.al/google-vazhdon-ende-te-beje-ndryshime-ne-karakteristikat-e-project-glass/20%Always2013-01-06 15:23
https://pcworld.al/samsung-u-zgjeron-linjen-e-laptopeve-me-prekje-windows-8/20%Always2013-01-06 14:02
https://pcworld.al/google-bllokon-aksesimin-e-google-maps-nga-windows-phone/20%Always2013-01-06 12:42
https://pcworld.al/si-te-fshihet-pergjithmone-llogarine-e-facebook-ut/20%Always2013-01-06 11:27
https://pcworld.al/si-te-editoni-pdf-ne-word-2013/20%Always2013-01-14 10:33
https://pcworld.al/print-friendly-per-chrome-optimizon-uebfaqet-per-printim/20%Always2013-01-06 08:06
https://pcworld.al/basketbollisti-kobe-bryant-per-75-minuta-merr-100000-ndjekes-ne-twitter/20%Always2013-01-05 18:20
https://pcworld.al/pajisja-sony-xperia-z-fotogaleri/20%Always2013-01-05 17:04
https://pcworld.al/biblioteka-e-kongresit-amerikan-arkivon-170-miliarde-cicerimat-nga-twitter-i/20%Always2013-01-05 15:55
https://pcworld.al/perqindja-e-tregut-te-smartfoneve-apple-ne-shba-rritet-ne-35/20%Always2013-01-05 14:24
https://pcworld.al/si-jane-perqindjet-e-tregut-te-versioneve-te-android-it/20%Always2013-01-05 13:12
https://pcworld.al/kompania-asus-do-te-leshoje-pajisjen-google-tv/20%Always2013-01-05 11:50
https://pcworld.al/ces-arrin-gorilla-glass-3/20%Always2013-01-05 10:25
https://pcworld.al/surface-pro-do-te-shperndahet-ne-fund-te-janarit/20%Always2013-01-05 09:08
https://pcworld.al/a-mund-ta-mbyse-intel-televizionin-kabllor/20%Always2013-01-05 07:59
https://pcworld.al/fshihet-artikulli-i-rreme-ne-wikipedia-pas-pese-vitesh-se-ekzistuari/20%Always2013-01-04 17:32
https://pcworld.al/britani-e-madhe-shkarkimet-e-materialeve-argetuese-online-kalojne-vleren-1-miliarde/20%Always2013-01-04 16:01
https://pcworld.al/facebook-teston-thirrjet-falas-me-ze-ne-aplikacionin-messenger/20%Always2013-01-04 14:40
https://pcworld.al/pajisja-samsung-galaxy-s4-rrjedh-fotografia-e-pare-zyrtare/20%Always2013-09-13 15:25
https://pcworld.al/kompania-kia-do-te-integroje-google-maps-dhe-places-ne-makinat-e-veta/20%Always2013-01-04 12:48
https://pcworld.al/kompjuteret-mac-ne-vitin-2013-do-te-kene-wi-fi-trefish-me-te-shpejte/20%Always2013-01-04 11:01
https://pcworld.al/apple-nuk-ka-plane-qe-te-bleje-ndermarrjen-waze/20%Always2013-01-04 09:34
https://pcworld.al/bejini-bookmark-faqeve-te-caktuara-ne-gmail-per-qasje-me-te-shpejte/20%Always2013-01-04 08:41
https://pcworld.al/shkarkoni-versionin-pa-pagese-te-antivirusit-bitdefender/20%Always2013-01-03 18:38
https://pcworld.al/anonymous-na-prisni-ne-2013-en/20%Always2013-01-03 16:33
https://pcworld.al/samsung-u-konfirmon-se-kete-vit-do-te-lancoje-disa-pajisje-tizen/20%Always2013-01-03 15:20
https://pcworld.al/sistemi-operativ-mobil-ubuntu-pritet-te-vije-ne-vitin-2014/20%Always2013-01-03 14:15
https://pcworld.al/vala-arrin-rekord-me-4-2-milione-sms-ne-naten-e-vitit-te-ri/20%Always2013-01-03 14:19
https://pcworld.al/microsoft-i-arnon-versionet-e-vjetra-te-internet-explorer/20%Always2013-01-03 11:30
https://pcworld.al/samsung-vjen-me-nje-monitor-te-ri-i-optimizuar-per-windows-8/20%Always2013-01-03 09:57
https://pcworld.al/phraseexpress-organizon-permbushje-automatike-te-tekstit/20%Always2013-01-03 07:50
https://pcworld.al/mbyllet-portali-me-aplikacione-pirate-per-ios/20%Always2013-01-02 16:35
https://pcworld.al/mesoni-se-si-te-beni-sa-me-terheqese-uebfaqen-tuaj/20%Always2013-01-02 14:57
https://pcworld.al/ios-7-dhe-iphone-61-paraqiten-ne-regjistrat-per-zhvillues/20%Always2013-01-02 13:06
https://pcworld.al/si-po-i-rishkruan-windows-8-rregullat-e-lojerave-ne-pc/20%Always2013-09-13 15:25
https://pcworld.al/inboxi-i-mencur-schrodinger-ju-ben-qe-te-merreni-vetem-me-e-mailat-e-rendesishme/20%Always2013-01-01 17:00
https://pcworld.al/sipas-google-chrome-uebfaqja-twitpic-eshte-e-rrezikshme/20%Always2013-01-01 15:01
https://pcworld.al/gjithcka-qe-duhet-te-dini-mbi-windows-8/20%Always2013-01-01 11:30
https://pcworld.al/produktet-me-te-mira-te-teknologjise-per-shtepine-ne-vitin-2012/20%Always2013-01-01 09:29