XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/hulumtuesit-zbulojne-fushaten-e-re-te-spiunazhit-kibernetik/20%Always2013-02-28 15:40
https://pcworld.al/aplikacioni-qe-ndihmon-ne-percaktimin-e-semundjeve-permes-mostrave-te-urines/20%Always2013-02-28 15:40
https://pcworld.al/tim-cook-po-shqyrtojme-kategori-te-reja/20%Always2013-02-28 15:39
https://pcworld.al/fbi-jep-keshilla-mbi-mashtrimet-gjate-njohjeve-permes-internetit/20%Always2013-02-28 14:58
https://pcworld.al/hakeret-vjedhin-1-tb-te-dhena-gjate-dites/20%Always2013-02-28 13:57
https://pcworld.al/google-tani-me-mundesi-integrimi-te-aplikacioneve-te-pales-se-trete-me-llogarine-tuaj/20%Always2013-02-28 13:12
https://pcworld.al/nje-miliarde-smartfone-priten-te-prodhohen-ne-2013-arm-vazhdon-akoma-dizajnimin-e-tyre/20%Always2013-02-28 10:58
https://pcworld.al/vjen-me-ne-fund-photoshop-touch-per-android-dhe-iphone/20%Always2013-02-28 10:40
https://pcworld.al/sistemi-operativ-tizen-shfaq-disa-probleme/20%Always2013-02-28 10:36
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s3-vleresohet-smartfoni-me-i-mire-i-vitit-2012/20%Always2013-09-13 15:11
https://pcworld.al/adobe-nxjer-arnimin-e-trete-te-sigurise-brenda-shkurtit/20%Always2013-02-28 08:44
https://pcworld.al/sipas-studimit-spyware-t-dhe-streaming-po-ulin-piraterine-e-muzikes/20%Always2013-02-28 07:51
https://pcworld.al/shba-58-e-te-rriturve-fajesojne-lojerat-per-veprimtarite-e-dhunshme/20%Always2013-02-27 16:54
https://pcworld.al/a-mund-ta-paramendoni-veten-pas-10-vitesh-ne-nje-shtepi-te-mencur-si-kjo-video/20%Always2013-02-27 16:53
https://pcworld.al/miratohet-plani-i-frekuencave-qe-i-hap-rruge-teknologjise-4g/20%Always2013-02-27 16:24
https://pcworld.al/eagle-mobile-starton-neser-sherbimet-3g/20%Always2013-02-27 15:49
https://pcworld.al/teknologjia-e-arm-per-ruajtjen-e-jetegjatesise-se-baterise-po-merr-mbeshtje-te-larte/20%Always2013-02-27 15:10
https://pcworld.al/njihuni-me-oren-elektronike-im-watch/20%Always2013-02-27 13:40
https://pcworld.al/kompania-ecs-nxjerr-pc-all-in-one-g24/20%Always2013-02-27 13:41
https://pcworld.al/trend-micro-trajton-sigurine-ne-facebook-ne-paketen-e-tij-mobile-te-softuerit/20%Always2013-02-27 12:38
https://pcworld.al/zuckerberg-dhe-gates-i-bashkohen-levizjes-per-te-mesuar-kodimin/20%Always2013-02-27 10:26
https://pcworld.al/htc-do-te-nxjerre-pajisje-te-re-windows-phone-ne-2013/20%Always2013-02-27 10:26
https://pcworld.al/instagram-kalon-100-milione-perdorues-mujore-aktive/20%Always2013-02-27 10:24
https://pcworld.al/internet-explorer-10-vjen-per-windows-7/20%Always2013-02-27 09:39
https://pcworld.al/evolucioni-i-celulareve-nga-viti-1985-deri-me-sot-video/20%Always2013-02-27 08:44
https://pcworld.al/samsung-nuk-eshte-i-interesuar-ne-firefox-os/20%Always2013-02-27 07:49
https://pcworld.al/behuni-profesioniste-te-grafikes-gjate-javes-se-photoshop-it/20%Always2013-02-26 15:58
https://pcworld.al/prezantohet-teknologjia-e-ekranit-fleksibel-qe-mbeshtjell-pjeset-anesore-te-smartfoneve/20%Always2013-02-26 15:57
https://pcworld.al/windows-xp-dhe-firefox-me-dobesite-e-nivelit-me-te-larte-gjate-25-viteve/20%Always2013-02-26 15:57
https://pcworld.al/lg-prezanton-mbushesin-me-te-vogel-pa-kabell/20%Always2013-02-26 15:56
https://pcworld.al/qeveria-shqiptare-peruron-portalin-e-punesimit-elektronik/20%Always2013-02-26 15:33
https://pcworld.al/wikiacademy-projekti-per-pasurimin-e-wikipedia-s-me-informacione-per-kosoven/20%Always2013-02-26 13:44
https://pcworld.al/sistemi-operativ-problematik-i-hp-webos-do-te-blihet-nga-lg/20%Always2013-02-26 13:14
https://pcworld.al/nokia-prezanton-telefonet-15-e/20%Always2013-02-26 10:40
https://pcworld.al/sony-do-te-lancoje-ne-2014-pajisjen-e-tij-me-sistemin-operativ-te-firefox/20%Always2013-02-26 10:39
https://pcworld.al/sony-xperia-tablet-z-ne-shitje-nga-tremujori-i-dyte-i-2013-s/20%Always2013-02-26 10:38
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s-iv-prezantohet-zyrtarisht-me-14-mars/20%Always2013-09-13 15:11
https://pcworld.al/si-te-permiresoni-shanset-per-te-gjetur-smartfonin-e-humbur-android/20%Always2013-02-26 07:50
https://pcworld.al/policia-e-nju-jorkut-krijon-nje-grup-per-gjetjen-e-iphone-ve-te-vjedhur/20%Always2013-09-16 12:58
https://pcworld.al/mcafee-kini-kujdes-nga-sulmet-e-kodeve-keqdashese-per-celularet-tuaj/20%Always2013-02-25 15:40
https://pcworld.al/chromebook-pixel-fsheh-nje-sekret-te-konami-t/20%Always2013-02-25 15:39
https://pcworld.al/studim-iphone-me-i-besueshem-se-smartfonet-e-samsung-ut/20%Always2013-09-13 15:12
https://pcworld.al/telefonat-me-firefox-os-do-te-debutojne-ne-2013/20%Always2013-02-25 14:43
https://pcworld.al/nokia-lajmeron-lumia-520-dhe-lumia-720/20%Always2013-02-25 13:58
https://pcworld.al/firefox-do-te-filloje-te-bllokoje-automatikisht-cookies-nga-palet-e-treta/20%Always2013-02-25 13:00
https://pcworld.al/tabletet-e-rinj-lenovo-kane-android-4-2-procesore-me-kater-berthama/20%Always2013-02-25 12:39
https://pcworld.al/samsung-prezanton-qendren-mediatike-te-bazuar-ne-android-homesync/20%Always2013-02-25 11:39
https://pcworld.al/hp-prezanton-tabletin-me-android-169/20%Always2013-02-25 10:14
https://pcworld.al/aplikacioni-mailstrom-ju-ndihmon-te-fshini-e-mailet-e-panevojshme-ne-me-pak-se-nje-ore/20%Always2013-02-25 09:12
https://pcworld.al/aplikacioni-sendboo-perkthen-mesazhet-gjate-dergimit/20%Always2013-02-25 08:08
https://pcworld.al/harta-interaktive-shfaq-cdo-meteor-qe-ka-goditur-token-ne-4300-vitet-e-fundit/20%Always2013-02-24 12:40
https://pcworld.al/shqiptari-ne-nju-jork-pezullohet-nga-shkolla-per-shkak-te-harlem-shake/20%Always2013-02-24 14:23
https://pcworld.al/vrime-ne-facebook-qe-ofronte-qasje-te-plote-ne-profilet-e-te-tjereve/20%Always2013-02-24 14:15
https://pcworld.al/samsung-leshon-tabletin-galaxy-note-8-0/20%Always2013-09-13 15:12
https://pcworld.al/organizoni-google-reader-in-te-perqendruar-ne-fotografi/20%Always2013-03-19 12:19
https://pcworld.al/korea-e-veriut-u-jep-akses-ne-internet-vizitoreve-por-jo-qytetareve/20%Always2013-02-23 19:45
https://pcworld.al/pas-doreheqjes-papa-do-te-caktivizoje-llogarine-ne-twitter/20%Always2013-02-25 13:21
https://pcworld.al/personalizoni-sfondin-e-google-search-ne-chrome/20%Always2013-02-23 19:44
https://pcworld.al/ja-se-sa-bakterie-mban-telefoni-juaj/20%Always2013-02-23 19:44
https://pcworld.al/pyetje-dhe-pergjigjje-pse-marrim-kaq-shume-spam-e/20%Always2013-02-23 19:43
https://pcworld.al/hakimi-i-ri-i-iphone-qe-i-lejon-perdoruesit-te-anashkalojne-lockscreen/20%Always2013-09-16 12:58
https://pcworld.al/cilet-do-te-jene-fituesit-e-cmimeve-oscar-2013-mediat-sociale-e-kane-nje-pergjigjje/20%Always2013-02-23 14:58
https://pcworld.al/cloudon-4-0-sjell-microsoft-office-virtual-ne-smartfonet-android/20%Always2013-09-13 15:12
https://pcworld.al/microsoft-sponsorizon-konkursin-e-pare-te-teknologjise-hackathon-per-femra/20%Always2013-02-23 14:56
https://pcworld.al/vjedhja-e-identitetit-arrin-shifrat-me-te-larta-ne-tre-vitet-e-fundit-ne-shba/20%Always2013-02-23 14:56
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-i-mahnitur-nga-google-glass/20%Always2013-02-23 13:57
https://pcworld.al/vazhdon-lufta-e-per-vendin-e-trete-ne-treg-lidhur-me-sistemet-operative-mobile/20%Always2013-02-23 13:56
https://pcworld.al/harrojeni-instagram-in-per-blackberry-10/20%Always2013-02-23 13:35
https://pcworld.al/edhe-kompania-microsoft-sulmohet/20%Always2013-02-23 12:39
https://pcworld.al/versioni-5-5-i-facebook-per-ios-mundeson-telefonata-on-line-pa-pagese/20%Always2013-02-23 11:37
https://pcworld.al/google-glass-vijne-ne-vitin-2013-me-cmimin-nen-1500-dollare/20%Always2013-02-23 10:44
https://pcworld.al/twitter-implementon-standardin-dmarc-per-ndalimin-e-e-maileve-te-infektuara/20%Always2013-02-23 09:45
https://pcworld.al/microsoft-office-2013-po-shitet-akoma-me-disqe-ne-disa-shtete/20%Always2013-02-23 09:00
https://pcworld.al/ja-pse-facebook-u-i-ka-inat-njerezit-e-moshuar/20%Always2013-02-23 08:10
https://pcworld.al/sulmohet-llogaria-e-donald-trump-ne-twitter/20%Always2013-02-22 19:27
https://pcworld.al/kompania-nivida-lajmeron-ndertimin-e-kompleksit-te-ri-per-punonjesit/20%Always2013-02-22 16:27
https://pcworld.al/app-launcher-hap-aplikacionet-e-chrome-ne-desktop/20%Always2013-02-22 16:27
https://pcworld.al/uebfaqja-mega-do-te-pranoje-pagesat-me-bitcoin/20%Always2013-02-22 16:26
https://pcworld.al/perditesohet-skype-per-windows-8/20%Always2013-02-22 15:47
https://pcworld.al/ipko-lanson-produktin-tvim/20%Always2013-02-22 17:51
https://pcworld.al/samsung-lehteson-kerkimin-per-filma-spektakle-ne-pajisjet-mobile-dhe-televizor/20%Always2013-02-22 13:10
https://pcworld.al/lg-zvogelon-kostot-e-smartfoneve-lte-me-serine-optimus-f/20%Always2013-02-22 10:52
https://pcworld.al/google-zbulon-chromebook-pixel-laptopin-me-ekran-me-prekje/20%Always2013-02-22 10:52
https://pcworld.al/qualcomm-zbulon-detajet-e-procesoreve-snapdragon-400-dhe-200/20%Always2013-02-22 10:37
https://pcworld.al/punonjesit-e-microsoft-it-dhuruan-105-milione-dollare-per-bamiresi-ne-2012/20%Always2013-02-22 09:37
https://pcworld.al/joomla-nje-prej-cms-ve-pa-pagese-me-cilesore-per-ndertimin-e-faqeve-ueb/20%Always2013-02-22 08:44
https://pcworld.al/operatoret-vendosin-bazat-per-nderveprim-nderkombetar-wi-fi/20%Always2013-02-22 07:48
https://pcworld.al/nje-histori-e-shkurter-per-the-pirate-bay/20%Always2013-02-21 16:17
https://pcworld.al/risqet-e-piraterise-se-muzikes-ne-vitin-2013/20%Always2014-11-10 18:25
https://pcworld.al/nasumi-vlera-totale-e-te-dhenave-ne-cloud-eshte-1-exabyte/20%Always2013-02-21 16:15
https://pcworld.al/se-shpejti-perdoruesit-aktive-te-hotmail-it-do-te-kalojne-ne-outlook-com/20%Always2013-02-21 16:14
https://pcworld.al/google-paralajmeron-per-rritje-te-kercenimeve-ndaj-llogarive/20%Always2013-02-21 15:27
https://pcworld.al/berisha-me-internetin-falas-kemi-shkelur-rregullat-e-tregut/20%Always2013-02-21 14:51
https://pcworld.al/zhvillimi-per-ios-zgjerohet-ne-visual-studio/20%Always2013-02-21 13:58
https://pcworld.al/videoja-e-re-e-google-glass-shfaq-funksionalitete-te-panjohura-me-pare/20%Always2013-02-21 13:00
https://pcworld.al/oracle-leshon-arnime-te-reja-per-java-pershpejton-ciklin-e-perditesimeve/20%Always2013-02-21 10:39
https://pcworld.al/yahoo-ridizajnon-faqen-kryesore/20%Always2013-02-21 10:39
https://pcworld.al/sony-prezanton-zyrtarisht-playstation-4/20%Always2013-02-21 10:11
https://pcworld.al/icts-media-zyrtarisht-si-media-e-akredituar-per-pjesemarrje-ne-mobile-world-congress/20%Always2013-02-22 18:30
https://pcworld.al/google-ndryshon-logon-per-nder-te-nikolla-kopernikut/20%Always2013-02-20 13:55
https://pcworld.al/a-ka-rendesi-hardueri-ne-ditet-e-sotme/20%Always2013-02-20 13:55
https://pcworld.al/ios-6-1-2-rregullon-kalendarin-exchange-baterine-dhe-problemin-me-fjalekalimin/20%Always2013-02-20 13:54
https://pcworld.al/cdo-dy-faqe-te-uebit-jane-larg-njera-tjetres-vetem-19-klikime/20%Always2013-02-20 13:54
https://pcworld.al/twitter-rikujton-per-praktika-te-forta-fjalekalimesh-pas-sulmeve-te-fundit/20%Always2013-02-20 13:53
https://pcworld.al/akep-do-te-bej-liberalizimin-e-plote-te-domain-al/20%Always2014-01-28 10:07
https://pcworld.al/itu-shqiperia-e-fundit-ne-europe/20%Always2013-02-20 13:22
https://pcworld.al/te-dhena-interesante-te-nje-ankete-mbi-mediat-sociale/20%Always2019-01-03 17:44
https://pcworld.al/nvidia-zbulon-karten-grafike-me-te-fundit-geforce-gtx-titan/20%Always2013-02-20 11:24
https://pcworld.al/apple-konfirmon-sulmin-kibernetik-dhe-nxjerr-mjetin-e-sigurise/20%Always2013-02-20 10:52
https://pcworld.al/6-menyra-te-thjeshta-si-ta-beni-uebfaqen-tuaj-tablet-friendly/20%Always2013-02-20 09:39
https://pcworld.al/3dpl-gjuha-baze-e-programimit-per-fillestaret-e-lojerave-3d/20%Always2013-02-20 08:13
https://pcworld.al/platforma-bookish-shton-nje-aplikacion-per-ios-per-leximin-online/20%Always2013-02-19 16:17
https://pcworld.al/mesoni-se-si-te-jeni-te-suksesshem-ne-twitter/20%Always2013-02-19 16:16
https://pcworld.al/sipas-zhvilluesve-te-aplikacioneve-google-play-ekspozon-shume-informacione-personale/20%Always2013-02-19 16:16
https://pcworld.al/sulmohet-llogaria-ne-twitter-e-burger-king/20%Always2013-02-19 15:55
https://pcworld.al/berisha-e-ngre-shenjestren-duam-te-behemi-superfuqi-rajonale-e-tik/20%Always2013-03-17 21:38
https://pcworld.al/malueri-ne-chrome-qe-pasuron-keqberesit-kibernetike-nepermjet-pelqimeve-ne-facebook/20%Always2013-02-19 14:19
https://pcworld.al/smartfoni-optimus-g-pro-sfidon-samsung-galaxy-note-ii/20%Always2013-09-13 15:12
https://pcworld.al/7-nga-10-smartfone-perdorin-android/20%Always2013-02-19 12:11
https://pcworld.al/3-alternativa-me-te-sigurta-dhe-me-te-shpejta-se-adobe-reader/20%Always2013-02-19 10:39
https://pcworld.al/sipas-disa-informacioneve-ios-6-1-2-do-te-arnoje-vrimat-ne-6-1/20%Always2013-02-19 10:39
https://pcworld.al/si-po-ndikojne-mediat-sociale-ne-industrine-e-modes/20%Always2014-11-10 18:24
https://pcworld.al/bill-gates-pranon-se-microsoft-ka-bere-nje-gabim-ne-biznesin-e-smartfoneve/20%Always2013-02-19 09:02
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s-iv-do-te-prezantohet-me-14-mars/20%Always2013-09-13 15:12
https://pcworld.al/koleksionisti-rus-i-procesoreve/20%Always2013-02-18 16:06
https://pcworld.al/konkurs-nderkombetar-per-rritjen-e-sigurise-se-fjalekalimeve/20%Always2013-02-18 16:05
https://pcworld.al/edhe-google-iken-nga-meteori-video/20%Always2013-02-18 16:05
https://pcworld.al/htc-numeron-sekondat-deri-ne-lancimin-e-smartfoneve-me-te-ri-m7/20%Always2013-02-18 16:05
https://pcworld.al/mega-e-kim-dotcomit-zgjerohet-ne-email-chat-video-dhe-telefoni-te-sigurte/20%Always2013-02-18 15:32
https://pcworld.al/perurohet-ne-tirane-qendra-e-te-dhenave-qeveritare/20%Always2013-02-18 14:55
https://pcworld.al/the-pirate-bay-padit-grupin-anti-pirateri/20%Always2013-02-18 14:24
https://pcworld.al/google-do-te-kete-se-shpejti-dyqanet-e-veta/20%Always2013-02-18 12:52
https://pcworld.al/tranzicioni-nga-messenger-ne-skype-eshte-shtyre-per-8-prill/20%Always2013-02-18 12:20
https://pcworld.al/microsoft-rihap-dyert-per-te-porositur-tabletin-surface-pro-128-gb/20%Always2013-02-18 10:40
https://pcworld.al/facebook-del-ne-mbrojtje-te-kontrolleve-te-privatesise-se-graph-search-per-adoleshentet/20%Always2013-02-18 10:40
https://pcworld.al/microsoft-i-detyrohet-frances-70-milione-dollare/20%Always2013-02-18 10:02
https://pcworld.al/amazon-puneson-kompani-sigurie-me-lidhje-neo-naziste/20%Always2013-02-18 09:00
https://pcworld.al/facebook-bie-ne-sulmin-e-hakerave/20%Always2013-02-18 08:36
https://pcworld.al/email-pro-aksesim-i-mesazheve-ne-gmail-nga-desktopi/20%Always2013-02-16 18:32
https://pcworld.al/pse-nuk-duhet-te-mbani-te-hapura-me-teper-se-9-tab-e-ne-shfletues/20%Always2013-02-16 18:32
https://pcworld.al/hard-disku-i-jashtem-me-i-shpejte-ne-bote-nga-buffalo/20%Always2013-02-16 18:27
https://pcworld.al/shkencetaret-krijojne-baterine-qe-mund-te-karikohet-ne-10-minuta/20%Always2013-02-18 08:25
https://pcworld.al/skype-me-rritje-te-trafikut-prej-44-ne-vitin-2012/20%Always2013-02-16 18:26
https://pcworld.al/projekti-per-dy-tabletet-linux-nje-hap-me-perpara/20%Always2013-02-16 18:25
https://pcworld.al/google-dominon-ne-biznesin-e-kerkimit/20%Always2013-02-16 18:25
https://pcworld.al/micron-hedh-ne-treg-cipin-me-te-vogel-128-gbit/20%Always2013-02-16 18:15
https://pcworld.al/si-te-krijoni-nje-fjalekalim-te-forte/20%Always2013-02-16 17:40
https://pcworld.al/pulle-postare-per-5-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/20%Always2013-02-21 10:12
https://pcworld.al/opera-blen-skyfire-lab-per-dergim-me-te-shpejte-te-videove/20%Always2013-02-16 13:34
https://pcworld.al/google-pati-nderprerje-te-premten-ne-mengjes/20%Always2013-02-16 13:34
https://pcworld.al/dropbox-e-ben-me-te-lehte-shikimin-e-pdf-ve/20%Always2013-02-16 13:34
https://pcworld.al/hapet-gara-per-2012-albanian-ict-awards/20%Always2013-02-21 07:48
https://pcworld.al/facebook-fton-shoket-qe-te-paguajne-per-te-promovuar-shoket/20%Always2013-02-16 10:36
https://pcworld.al/skype-nxjerr-versionin-testues-per-video-mesazhe/20%Always2013-02-16 09:50
https://pcworld.al/muzeu-historik-i-kompjuterave-shfaq-kodin-origjinal-te-photoshop-it/20%Always2013-02-16 08:58
https://pcworld.al/great-suspender-zvogelon-perdorimin-e-memories-nga-chrome/20%Always2013-02-15 15:57
https://pcworld.al/sa-i-lehte-eshte-microsoft-surface-per-tu-cmontuar/20%Always2013-02-15 15:56
https://pcworld.al/misek-samsung-planifikon-te-shes-100-milion-te-galaxy-s4/20%Always2013-09-13 15:12
https://pcworld.al/surface-pro-merr-mbeshtetjen-e-microsoft-it-deri-ne-2017-en/20%Always2013-02-15 12:53
https://pcworld.al/macbook-et-e-apple-tashme-me-te-shpejte-me-te-lire/20%Always2013-02-15 12:26
https://pcworld.al/apple-pranon-fajin-mbi-ios-6-1/20%Always2013-02-15 10:48
https://pcworld.al/samsung-prezanton-pajisjet-rex-60-rex-70-rex-80-dhe-rex-90/20%Always2013-02-15 09:38
https://pcworld.al/si-te-aksesojme-disketat-3-5-inc/20%Always2013-02-15 08:01
https://pcworld.al/aplikacioni-pixeltone-merr-komanda-zeri/20%Always2013-02-14 13:41
https://pcworld.al/microsoft-tablet-surface-pro-me-128-gb-mberrijne-te-shtunen/20%Always2013-02-14 13:40
https://pcworld.al/youtube-hapesire-prodhimi-ne-tokio/20%Always2013-02-14 13:40
https://pcworld.al/butonat-per-ndjekje-ne-twitter-tani-edhe-ne-video/20%Always2013-02-14 13:39
https://pcworld.al/te-premten-lansohet-albanian-ict-awards-eventi-i-pare-shqiptar-i-ketij-lloji/20%Always2013-03-17 21:39
https://pcworld.al/shiten-76-milion-cope-te-xbox-360/20%Always2013-02-14 11:54
https://pcworld.al/vjen-skype-6-2-per-windows-dhe-mac/20%Always2013-02-14 10:41
https://pcworld.al/google-mund-te-paguaje-1-miliard-apple-per-te-mbetur-motori-i-perzgjedhur-i-kerkimit-ne-ios/20%Always2013-02-14 09:50
https://pcworld.al/kerkuesit-imitojne-bishtin-e-fazanit-per-e-lexues-me-ngjyra-me-te-gjalla/20%Always2013-02-14 09:00
https://pcworld.al/si-te-perdorni-te-gjitha-aplikacionet-e-android-ne-surface-pro/20%Always2013-02-14 07:50
https://pcworld.al/mercedes-loder-me-dyert-me-fantastike-qe-keni-pare-ndonjehere/20%Always2013-02-13 15:26
https://pcworld.al/tim-cook-komenton-mbi-mundesite-e-nje-iphone-te-lire/20%Always2013-02-13 15:26
https://pcworld.al/cipi-i-ri-broadcom-transmetim-me-i-shpejte-i-te-dhenave-dhe-thirrje-nepermjet-lte/20%Always2013-02-13 17:14
https://pcworld.al/5-fakte-interesante-qe-zbuloi-bill-gates-ne-reddit/20%Always2013-02-13 15:25
https://pcworld.al/lg-perditeson-serite-e-smartfoneve-optimus-l/20%Always2013-02-13 14:52
https://pcworld.al/ipad-ballafaqohet-me-sfida-me-te-medha-ne-luften-per-treg/20%Always2013-09-13 15:14
https://pcworld.al/vmware-blen-kompanine-e-ruajtjes-virtuale-virsto/20%Always2013-02-13 12:38
https://pcworld.al/nokia-dhe-lg-debutojne-telefonat-e-tyre-me-dy-karta-sim/20%Always2013-02-13 10:55
https://pcworld.al/facebook-paditet-per-vjedhje-te-butonit-like/20%Always2013-02-13 09:31
https://pcworld.al/aplikacioni-pa-pagese-videobite-per-editimin-e-videove-ne-iphone/20%Always2013-02-13 07:57
https://pcworld.al/magjistaret-teknologjike-te-filmave-nderohen-nga-organizatoret-e-cmimeve-oskar/20%Always2013-02-12 14:36
https://pcworld.al/si-po-i-ndihmon-superkompjuteri-i-ibm-trajtimet-e-kancerit-te-mushkerive/20%Always2013-02-12 14:36
https://pcworld.al/google-shfaq-nexus-4-dhe-google-now-ne-reklamat-e-grammy/20%Always2013-02-12 14:35
https://pcworld.al/itunes-arrin-25-miliarde-kenge-te-shitura/20%Always2013-02-12 14:35
https://pcworld.al/cila-eshte-e-verteta-pas-shitjes-totale-te-surface-pro/20%Always2013-02-12 12:08
https://pcworld.al/gartner-gjysma-e-blerjeve-online-do-te-behen-permes-rrjeteve-sociale-ne-2015-n/20%Always2013-02-12 12:08
https://pcworld.al/tani-mund-te-merrni-nje-blackberry-z10-per-999/20%Always2013-02-12 10:48
https://pcworld.al/fushata-scroogled-e-microsoft-sulmon-reklamat-ne-gmail/20%Always2013-02-12 10:47
https://pcworld.al/ky-mund-te-jete-smartfoni-me-i-ri-nga-htc/20%Always2013-02-12 09:54
https://pcworld.al/adn-nje-opsion-per-ruajtjen-e-te-dhenave/20%Always2013-02-12 08:42
https://pcworld.al/reklama-e-microsoft-surface-pro-duket-shume-e-kendshme/20%Always2013-02-12 07:57
https://pcworld.al/se-shpejti-arnime-te-tjera-te-javas/20%Always2013-02-11 16:07
https://pcworld.al/punonjesit-e-teknologjise-duan-surface-dhe-iphone/20%Always2013-02-11 16:06
https://pcworld.al/google-paralajmeron-reporteret-e-myanmar-per-sulme-te-sponsorizuara-nga-shteti/20%Always2013-02-11 15:49
https://pcworld.al/lancohet-loja-pishpirik/20%Always2019-02-04 20:22
https://pcworld.al/aplikacioni-facewash-pastron-menjehere-profilin-ne-facebook/20%Always2013-02-11 13:29
https://pcworld.al/tim-cook-ishte-kunder-paditjes-se-samsung/20%Always2013-02-11 12:50
https://pcworld.al/hakohet-firma-e-sigurise-bit9-sulmohen-perdoruesit/20%Always2013-02-11 11:53
https://pcworld.al/twitter-rrit-cmimin-e-trendeve-te-promovuara-ne-200-mije-dollare/20%Always2013-02-11 10:50
https://pcworld.al/surface-pro-128gb-shitet-brenda-disa-oreve/20%Always2013-02-11 09:02
https://pcworld.al/video-kamera-per-raspberry-pi/20%Always2013-02-11 07:47
https://pcworld.al/aplikacioni-me-i-mire-per-motin-ne-android/20%Always2013-02-10 11:19
https://pcworld.al/si-te-gjurmoni-email-in-qe-dergoni-pa-u-gjurmuar-ju-vete/20%Always2013-02-10 11:19
https://pcworld.al/vjen-printeri-formlabs-form-1-3d/20%Always2013-02-10 11:02
https://pcworld.al/5-rreziqe-te-jetes-sone-online/20%Always2013-02-10 11:01
https://pcworld.al/skydrive-i-microsoft-arriti-ne-1-miliarde-dokumente-te-ruajtura/20%Always2013-02-10 11:01
https://pcworld.al/si-te-hiqni-tingullin-nga-njoftimet-ne-facebook/20%Always2013-02-09 21:06
https://pcworld.al/gjashte-arsye-te-mira-perse-te-shkarkoni-libreoffice-4-0/20%Always2013-02-09 21:05
https://pcworld.al/si-mund-te-ekzekutojme-aplikacionet-android-ne-platforma-te-tjera-si-windows-macintosh-edhe-blackberry/20%Always2013-02-09 14:56
https://pcworld.al/kush-jane-200-milion-perdoruesit-e-linkedin-infografike/20%Always2014-11-10 18:56
https://pcworld.al/spotify-vjen-per-windows-phone-8/20%Always2013-02-09 13:50
https://pcworld.al/kerkimi-ne-twitter-tani-do-te-shfaqe-cicerima-me-te-vjetra-se-nje-jave/20%Always2013-02-09 13:47
https://pcworld.al/skydrive-lejon-redaktimin-e-dokumenteve-pa-hyre-ne-llogari/20%Always2013-02-09 12:15
https://pcworld.al/perdoruesit-e-iphone-raportojne-probleme-me-ios-6-1/20%Always2013-02-09 10:48
https://pcworld.al/erich-schmidt-mendon-te-shese-42-per-qind-e-aksioneve-te-tij-ne-google/20%Always2013-02-09 09:37
https://pcworld.al/vjen-version-libreoffice-4-0/20%Always2013-02-09 08:14
https://pcworld.al/polytron-do-te-prodhoje-kete-vit-smartfona-xhami/20%Always2013-02-08 16:07
https://pcworld.al/faceboocalyps-facebook-u-dje-e-mbyti-internetin/20%Always2013-02-08 16:06
https://pcworld.al/dropbox-prezanton-nderfaqen-e-re-sync-api-per-ios-edhe-android/20%Always2013-02-08 15:49
https://pcworld.al/bing-bie-ne-vendin-e-peste-si-motor-kerkimi-tejkalohet-nga-yandex/20%Always2013-02-08 14:49
https://pcworld.al/superkompjuteri-qe-do-te-simuloje-trurin-njerezor/20%Always2013-02-08 13:50
https://pcworld.al/amazon-lejon-perdoruesit-e-saj-te-gjurmojne-me-sms-dhe-email-bazat-e-te-dhenave-ne-cloud/20%Always2013-02-08 12:34
https://pcworld.al/smartfonet-e-pare-ubuntu-mund-te-lancohen-me-shpejt-nga-sa-mendojme/20%Always2013-02-08 11:30
https://pcworld.al/htc-po-fillon-epoka-e-telefoneve-me-ekrane-te-medha/20%Always2013-02-08 09:40
https://pcworld.al/dock-horizontal-per-macbook-nga-henge/20%Always2013-02-08 08:06
https://pcworld.al/perdorni-aplikacionin-portativ-pastebin-per-te-ruajtuar-te-dhena/20%Always2013-02-07 15:38
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s4-do-te-dale-me-15-mars/20%Always2013-09-13 15:14
https://pcworld.al/hulumtim-facebook-eshte-bere-pak-merzites/20%Always2013-02-07 15:37
https://pcworld.al/surface-pro-mund-te-punoje-se-shpejti-me-bateri-te-jashtme/20%Always2013-02-07 15:37
https://pcworld.al/siri-mund-te-vije-shume-shpejt-per-mac/20%Always2013-02-07 15:24
https://pcworld.al/pajisjet-mobile-do-ta-kalojne-numrin-e-popullsise-se-botes-ne-fund-te-ketij-viti/20%Always2013-02-07 14:31
https://pcworld.al/perditesimi-me-te-meta-i-kaspersky-pengon-perdoruesit-te-aksesojne-internetin/20%Always2013-02-07 13:32
https://pcworld.al/microsoft-ofron-udhezime-pa-pagese-per-office-2013/20%Always2013-02-07 12:31
https://pcworld.al/hp-lancon-laptopin-e-pare-chromebook-per-330/20%Always2013-02-07 10:30
https://pcworld.al/facebook-edukon-zhvilluesit-drejtpersedrejti-me-video-te-reja/20%Always2013-02-07 10:22
https://pcworld.al/microsoft-shqyrton-mundesine-per-te-sjelle-nje-version-linux-per-office-ne-2014/20%Always2013-02-07 09:27
https://pcworld.al/instagram-feed-tani-ne-disponim-edhe-permes-web-it/20%Always2013-02-06 16:09
https://pcworld.al/dell-po-te-isha-si-jobs-do-ta-mbyllja-kompanine-dhe-do-ti-ktheja-parate-aksionareve-1997/20%Always2013-02-06 16:09
https://pcworld.al/nga-nokia-arrin-tableti-i-ri-me-windows-8/20%Always2013-02-06 15:40
https://pcworld.al/dell-behet-kompani-private-ne-nje-marreveshje-prej-244-miliarde-dollare/20%Always2013-02-06 14:40
https://pcworld.al/rrjedhin-informacione-mbi-specifikimet-e-htc-facebook-phone/20%Always2013-02-06 12:47
https://pcworld.al/anonymous-poston-te-dhenat-personale-te-4000-bankiereve/20%Always2013-02-06 10:56
https://pcworld.al/sony-shton-ekrane-te-medhenj-ne-ultrabooks-vaio/20%Always2013-02-06 10:20
https://pcworld.al/kater-arsye-pse-nuk-keni-nevoje-ta-merrni-microsoft-office-e-ri/20%Always2013-02-06 08:35
https://pcworld.al/kur-do-te-arrije-apple-vleren-1-bilion-usd/20%Always2014-11-10 18:24
https://pcworld.al/berners-lee-shkathtesia-per-te-programuar-eshte-ndarja-e-re-dixhitale/20%Always2013-02-05 16:11
https://pcworld.al/ne-detaje-gorilla-glass/20%Always2013-02-05 16:11
https://pcworld.al/logitech-prezanton-tastieren-per-ipad-mini/20%Always2013-02-05 15:13
https://pcworld.al/twitter-po-konsideron-zbatimin-e-autentikimit-me-dy-faktore/20%Always2013-02-05 14:20
https://pcworld.al/facebook-shton-zerin-dhe-videon-ne-aplikacionin-ios/20%Always2013-02-05 12:56
https://pcworld.al/samsung-prezanton-galaxy-young-dhe-galaxy-fame/20%Always2013-09-13 15:14
https://pcworld.al/microsoft-dhe-huawei-paraqesin-windows-phone-per-afrike/20%Always2013-02-05 10:43
https://pcworld.al/oracle-arnon-50-dobesi-ne-java/20%Always2013-02-05 08:01
https://pcworld.al/mahnitese-apple-ka-mbi-137-miliarde-dollare-kesh/20%Always2013-02-04 16:03
https://pcworld.al/carbon-for-twitter-me-ne-fund-edhe-per-android/20%Always2013-02-04 16:03
https://pcworld.al/gmail-ju-lejon-ti-etiketoni-emailet-spam-te-miqve-si-dyshuese/20%Always2013-02-04 16:02
https://pcworld.al/brazil-apple-nuk-mund-ta-perdore-me-emrin-iphone/20%Always2013-02-04 15:53
https://pcworld.al/hakeri-i-anonymous-shume-i-ri-per-te-shkuar-ne-burg/20%Always2013-02-04 14:26
https://pcworld.al/samsung-i-afrohet-apple-mbizoteruesit-te-paisjeve-celulare/20%Always2013-02-04 13:16
https://pcworld.al/nokia-perfiton-1-miliarde-e-nga-be-per-zhvillimin-e-grafinit-materialit-me-te-forte-ne-bote/20%Always2013-02-04 12:16
https://pcworld.al/google-nderpret-marreveshjen-per-te-drejtat-e-autorit-me-publikuesit-franceze/20%Always2013-02-04 10:52
https://pcworld.al/a-lejon-skype-te-pergjohen-telefonatat-tuaja/20%Always2013-02-04 10:18
https://pcworld.al/shikoni-pjesen-e-fshehur-te-internetit-infografike/20%Always2014-11-10 18:55
https://pcworld.al/ballmer-i-microsoft-office-nuk-eshte-i-nevojshem-per-ios/20%Always2013-02-04 07:51
https://pcworld.al/yahoo-serish-ne-shenjestren-e-hakerave/20%Always2013-02-03 12:51
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-i-futet-politikes/20%Always2013-02-03 11:45
https://pcworld.al/microsoft-paditet-mbi-patentat-e-motoreve-te-kerkimit/20%Always2013-02-03 12:51
https://pcworld.al/apple-takohet-me-zyrtaret-turq-per-te-sjelle-tabletet-ne-shkolla/20%Always2013-02-03 11:45
https://pcworld.al/fakte-interesante-mbi-humbjen-e-smartfoneve/20%Always2014-11-10 18:23
https://pcworld.al/duke-shpresuar-se-koncepti-i-tastieres-e-leter-te-behet-nje-produkt-i-vertete/20%Always2013-02-03 12:57
https://pcworld.al/76-milione-llogari-te-rreme-ne-facebok/20%Always2013-02-03 11:42
https://pcworld.al/statistika-rreth-instagram/20%Always2014-11-10 18:22
https://pcworld.al/4-menyra-te-thjeshta-per-te-shpejtuar-mac-un-tuaj/20%Always2013-02-02 19:51
https://pcworld.al/kush-eshte-operatori-me-i-madh-i-telefonise-celulare-ne-bote-dhe-fakte-te-tjera-interesante/20%Always2014-11-10 18:22
https://pcworld.al/nokia-hedh-windows-phone-7-8-per-smartfonet-lumia/20%Always2013-02-02 15:28
https://pcworld.al/bill-gates-steve-jobs-gjithmone-ka-qene-cooler-me-i-madh-se-une-video/20%Always2013-02-02 13:47
https://pcworld.al/blackberry-z10-ne-ebay-per-1500/20%Always2013-02-02 13:24
https://pcworld.al/microsoft-hedh-aplikacione-pa-pagese-bing-per-office-365/20%Always2013-02-02 12:12
https://pcworld.al/facebook-teston-emoticonet-per-status/20%Always2013-02-02 10:47
https://pcworld.al/hakohet-twitteri-250000-perdorues-duhet-te-nderrojne-fjalekalimet/20%Always2013-02-02 09:21
https://pcworld.al/office-365-cfare-do-te-thote-per-perdoruesit-e-mac/20%Always2013-02-02 08:07
https://pcworld.al/si-te-abonoheni-permes-rss-ne-faqet-e-fansave-ne-facebook/20%Always2013-03-19 12:19
https://pcworld.al/toyota-do-te-perdore-nokia-here-kerkuesin-lokal-per-makinat-e-veta-nga-2014/20%Always2013-02-01 17:58
https://pcworld.al/windowsi-8-rritet-por-windows-7-humb-pjese-te-tregut/20%Always2013-02-01 16:28
https://pcworld.al/qualcomm-perfiton-gati-2-miliarde-dollare-per-tre-muaj/20%Always2013-02-01 15:24
https://pcworld.al/shitjet-mac-pro-ndalojne-ne-1-mars-ne-vendet-e-be/20%Always2013-02-01 14:47
https://pcworld.al/shfaqen-dobesi-kritike-ne-versionin-e-fundit-te-vlc-media-player/20%Always2013-02-01 13:27
https://pcworld.al/blackberry-q10-specifikimet-zyrtare/20%Always2013-02-01 10:40
https://pcworld.al/idc-ipad-humbet-perqindje-tregu-por-vazhdon-te-dominoje-shitjet/20%Always2013-02-01 10:39
https://pcworld.al/twitter-peson-nderprerje-per-here-te-trete-kete-muaj/20%Always2013-02-01 09:24