XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/aplikacionet-me-te-mira-per-pergatitjen-e-koktejve/20%Always2013-03-31 11:44
https://pcworld.al/apple-po-planifikon-ofrimin-e-pajisjeve-fizike-per-lojera/20%Always2013-03-31 11:44
https://pcworld.al/aplikacioni-climate-clock-tregon-parashikimin-e-motit-per-cdo-ore-te-dites/20%Always2013-03-30 21:50
https://pcworld.al/intelligent-ringer-per-android-pershtat-automatikisht-volumin-e-ziles-sipas-ambientit/20%Always2013-03-30 21:49
https://pcworld.al/cenohet-siguria-e-sherbimit-imessage-te-apple/20%Always2013-03-31 11:41
https://pcworld.al/ja-se-si-te-perdorni-outlook-ne-vend-te-google-reader/20%Always2013-03-30 21:48
https://pcworld.al/detyroni-veten-tuaj-te-zgjohet-me-alarmin-acarues-freakyalarm/20%Always2013-03-30 21:48
https://pcworld.al/cygnett-prezanton-kapakun-mbrojtes-prej-silikoni-buldozer-per-iphone-5/20%Always2013-09-16 12:47
https://pcworld.al/degrees-paraqet-ikonen-e-kushteve-te-motit-prane-menuve-te-kompjuterit-tuaj-mac/20%Always2013-03-30 13:25
https://pcworld.al/forecast-io-aplikacion-per-parashikimin-e-motit-per-cdo-pajisje-qe-ka-akses-ne-ueb/20%Always2013-03-30 13:25
https://pcworld.al/ja-se-si-te-sinkronizoni-cdo-folder-nga-windows-ne-dropbox/20%Always2013-03-30 13:24
https://pcworld.al/si-mund-te-editojme-fotot-per-mediat-sociale/20%Always2013-03-30 13:24
https://pcworld.al/vine-rrit-aftesine-per-te-nderfutur-videot/20%Always2013-03-30 13:23
https://pcworld.al/fcc-do-te-studioje-efektet-ne-shendet-te-rrezatimit-te-celulareve/20%Always2013-03-30 11:48
https://pcworld.al/facebook-po-teston-nje-opsion-te-ri-per-postimet-tuaja/20%Always2013-03-30 09:54
https://pcworld.al/si-mund-te-shikoni-videot-e-youtube-ne-vlc-media-player/20%Always2013-03-30 08:48
https://pcworld.al/shkarkoni-pa-pagese-lojen-pac-man-per-android/20%Always2013-03-30 07:56
https://pcworld.al/a-shitet-windows-phone-me-teper-se-iphone-ne-disa-shtete/20%Always2013-03-29 16:15
https://pcworld.al/tani-kompozimi-i-ri-ne-gmail-eshte-i-disponueshem-per-te-gjithe/20%Always2013-03-29 16:15
https://pcworld.al/apple-parashikon-monitor-mbeshtjelles-per-iphone-in-e-ardhshem/20%Always2013-03-29 15:58
https://pcworld.al/windows-blue-do-mundesoje-sinkronizimin-e-ekranit-start-me-te-gjitha-pajisjet-windows-8/20%Always2013-03-29 15:10
https://pcworld.al/blerja-e-re-e-amazon-it-rrjeti-social-goodreads/20%Always2013-03-29 14:14
https://pcworld.al/dropbox-shton-funksione-te-reja/20%Always2013-03-29 12:50
https://pcworld.al/microsoft-sjell-nje-opsion-te-ri-ne-bing/20%Always2013-03-29 10:33
https://pcworld.al/youtube-zhvillon-opsione-te-reja-per-transmetimin-e-videove-live/20%Always2013-03-29 10:33
https://pcworld.al/patenta-e-fundit-e-apple-perfshin-nje-stilolaps-kompjuter/20%Always2013-03-29 10:01
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s-4-mini-do-te-filloje-te-shitet-pas-hedhjes-ne-treg-te-gs-4/20%Always2013-09-13 15:07
https://pcworld.al/tre-arsye-pse-microsoft-kerkon-te-heqe-dore-nga-windows-desktop/20%Always2013-03-29 08:21
https://pcworld.al/si-ti-beni-te-heshtur-e-mailet-bezdises-ne-gmail/20%Always2013-03-28 13:50
https://pcworld.al/google-fton-njerez-ne-programin-glass-explorer/20%Always2013-03-28 13:50
https://pcworld.al/shnderroni-skedarin-pdf-ne-word/20%Always2013-03-28 13:50
https://pcworld.al/google-nxjerr-versioin-map-engine-lite-per-individet/20%Always2013-03-28 13:49
https://pcworld.al/perditesimi-i-flipboard-shnderron-lexuesit-ne-editore-revistash/20%Always2013-03-28 13:49
https://pcworld.al/mjeti-i-ri-google-ndihmon-bizneset-te-masin-kthimin-nga-investimet/20%Always2013-03-28 12:25
https://pcworld.al/perditesimi-i-windows-phone-8-pritet-te-sjelle-suport-per-radio-fm/20%Always2013-03-28 10:17
https://pcworld.al/tashme-mund-ta-perdorni-google-translate-edhe-pa-pasur-internet/20%Always2013-03-28 10:16
https://pcworld.al/hp-ofron-sherbimin-fortify-per-kontrollin-e-sigurise-se-aplikacioneve/20%Always2013-03-28 09:26
https://pcworld.al/kamera-e-humbur-prej-6-vitesh-ne-det-por-fotot-mbeten-ende-te-pademtuara/20%Always2013-03-28 08:05
https://pcworld.al/kercimtari-performon-duke-levizur-driten-interaktive/20%Always2013-03-27 19:51
https://pcworld.al/koreja-e-veriut-nderpret-qasjen-ne-internetin-mobil-per-vizitoret/20%Always2013-03-27 15:22
https://pcworld.al/arkitektet-e-amsterdamit-i-bashkohen-gares-per-ndertimin-e-shtepise-me-printer-3d/20%Always2013-03-27 14:02
https://pcworld.al/microsoft-spotify-the-echo-nest-bashkohen-per-krijimin-e-aplikacionit-mixshape/20%Always2013-03-27 14:01
https://pcworld.al/cfare-tregon-filtri-i-instagram-it-per-ju-infografik/20%Always2014-11-10 19:03
https://pcworld.al/kycuni-ne-ubuntu-me-gjurmet-e-gishterinjve-tuaj/20%Always2013-03-27 14:00
https://pcworld.al/iphone-5s-pritet-te-vije-ne-fund-te-qershorit/20%Always2013-09-13 15:07
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-me-teper-rreth-windows-blue-dhe-konferences-build-2013/20%Always2013-03-27 12:25
https://pcworld.al/keshilli-i-gjuhes-suedeze-heq-fjalen-ungoogleable-pas-presionit-te-google/20%Always2013-03-27 10:42
https://pcworld.al/apple-merr-patenten-per-teknologjine-no-look/20%Always2013-03-27 10:41
https://pcworld.al/microsoft-perditeson-aplikacionet-mail-calendar-dhe-people-per-windows-8/20%Always2013-03-27 09:57
https://pcworld.al/iphone-5-vjen-ne-t-mobile/20%Always2013-09-16 12:47
https://pcworld.al/skaneri-3d-i-veshit-do-te-ndihmoje-mjeket-te-diagnostikojne-me-mire-pacientet/20%Always2013-03-27 08:06
https://pcworld.al/si-te-kontrolloni-ram-in-per-problemet-e-shfaqura/20%Always2013-03-26 19:02
https://pcworld.al/si-i-pergatit-nasa-telefonet-per-hapesire/20%Always2013-03-26 19:01
https://pcworld.al/nanostrukturat-mund-te-rrisin-15-here-fuqine-diellore/20%Always2013-03-26 16:05
https://pcworld.al/si-te-aktivizoni-chat-in-vetem-per-disa-persona-ne-facebook/20%Always2013-03-26 16:04
https://pcworld.al/digg-ofron-disa-hollesi-rreth-zevendesimit-te-google-reader/20%Always2013-03-26 14:54
https://pcworld.al/evernote-ridizajnon-versionin-e-aplikacionit-per-android/20%Always2013-03-26 14:01
https://pcworld.al/rritet-aksesi-mobil-i-faqeve-ueb-google-vend-te-i-re-ne-aksesin-nepermjet-desktop/20%Always2013-03-26 13:21
https://pcworld.al/linkedln-permireson-funksionin-e-kerkimit/20%Always2013-03-26 12:17
https://pcworld.al/studimi-i-microsoft-tregon-rritjen-e-numrit-te-softuereve-pirate/20%Always2013-03-26 10:46
https://pcworld.al/google-tani-mundeson-imazhe-te-animuara-per-fotografi-profili/20%Always2013-03-26 10:37
https://pcworld.al/yahoo-blen-kompanine-e-17-vjecarit-nick-daloisio-summly/20%Always2013-03-26 12:04
https://pcworld.al/shkruani-perfundimin-e-e-mailit-tuaj-ne-fillim-qe-te-merrni-me-teper-pergjigje/20%Always2013-03-26 08:09
https://pcworld.al/cmontimi-i-tabletit-xperia-z-video/20%Always2013-03-25 20:54
https://pcworld.al/gjurmoni-bicikleten-e-vjedhur-me-pajisjen-bikespike/20%Always2013-03-25 16:08
https://pcworld.al/si-ti-mbani-te-sigurta-pajisjet-elektronike-gjate-udhetimeve/20%Always2013-03-25 16:08
https://pcworld.al/ekrani-i-telefonit-tuaj-te-ardhshem-mund-te-perbehet-nga-safiri/20%Always2013-03-25 16:07
https://pcworld.al/si-mund-te-riktheni-stilin-e-vjeter-te-ri-cicerimit-ne-twitter/20%Always2013-03-25 15:50
https://pcworld.al/3-uebfaqe-te-tjera-torrent-zhduken-nga-mbreteria-e-bashkuar/20%Always2013-03-25 15:02
https://pcworld.al/bill-gates-jep-100-000-per-kedo-qe-krijon-nje-prezervativ-me-te-mire/20%Always2013-03-25 14:11
https://pcworld.al/njihuni-me-mausin-skanues-iriscan/20%Always2013-03-25 13:14
https://pcworld.al/free-video-call-recorder-aplikacioni-per-incizim-te-bisedave-ne-skype/20%Always2013-03-25 12:23
https://pcworld.al/75-e-zyrave-te-apple-furnizohen-nga-energjia-e-rinovueshme/20%Always2013-03-25 10:21
https://pcworld.al/pergatitni-prezantime-terheqese-ne-ipad-me-aplikacionin-haiku-deck/20%Always2013-03-25 10:20
https://pcworld.al/microsoft-pranon-qe-ka-zbuluar-te-dhena-te-perdoruesve-per-qeverine-indiane/20%Always2013-03-25 09:28
https://pcworld.al/youtube-arrin-1-trilion-komentime-raciste/20%Always2013-03-25 08:22
https://pcworld.al/se-shpejti-pritet-te-lancohet-versioni-i-ri-i-google-play-store/20%Always2013-03-24 22:13
https://pcworld.al/pas-gjestit-ne-fushe-lebron-james-ndjek-tifozin-ne-twitter/20%Always2013-03-24 13:40
https://pcworld.al/voltissimo-karikon-smartfonin-tuaj-per-15-minuta/20%Always2013-03-23 20:07
https://pcworld.al/couch-music-player-aplikacioni-per-krijimin-e-listave-te-kengeve/20%Always2013-03-23 20:06
https://pcworld.al/ekspertet-pergezojne-apple-per-sigurimin-e-autentikimit-me-dy-hapa/20%Always2013-03-23 20:06
https://pcworld.al/magnifier-for-facebook-zmadhon-fotot-pa-klikuar/20%Always2013-03-23 20:06
https://pcworld.al/elop-hedh-ne-toke-iphone-in-e-drejtuesit-te-nje-emisioni-televiziv/20%Always2013-09-16 12:48
https://pcworld.al/ridizajnimi-i-pinterest-kete-here-fokusohet-tek-versionet-per-pajisjet-mobile/20%Always2013-03-23 20:05
https://pcworld.al/apple-rikthen-faqen-e-sigurise-iforgot/20%Always2013-03-23 20:01
https://pcworld.al/breathometer-per-smartfone-ju-tregon-se-kur-nuk-duhet-ti-jepni-makines/20%Always2013-03-23 18:55
https://pcworld.al/voicepix-dekoroni-me-artin-e-gjeneruar-nga-zeri-juaj/20%Always2013-03-23 18:55
https://pcworld.al/njihuni-me-canten-qe-karikon/20%Always2013-03-23 14:51
https://pcworld.al/evolucioni-i-serise-samsung-galaxy-s-infografik/20%Always2014-11-10 19:02
https://pcworld.al/si-mund-te-shpejtoni-apo-ngadalesoni-videot-ne-youtube/20%Always2013-03-23 14:50
https://pcworld.al/windows-9-po-promovohet-nga-nje-kompani-kineze/20%Always2013-03-23 13:49
https://pcworld.al/sistemi-me-shume-monitore-qe-ju-shmang-shperqendrimin/20%Always2013-03-23 13:42
https://pcworld.al/aplikacioni-scout-ofron-drejtime-te-personalizuara-te-vendndodhjes/20%Always2013-03-23 12:29
https://pcworld.al/procesoret-e-intelit-pentium-mbushin-20-vjec/20%Always2013-03-23 11:38
https://pcworld.al/dobesia-ne-sistemin-e-apple-mundeson-ndryshimin-e-fjalekalimeve-tuaja/20%Always2013-03-23 10:40
https://pcworld.al/si-mund-te-shfaqim-tekstet-e-kengeve-ne-youtube/20%Always2013-03-23 18:56
https://pcworld.al/shfaqen-disa-fotografi-te-samsung-galaxy-s4-mini/20%Always2013-09-13 15:07
https://pcworld.al/7-ngjarjet-me-te-rendesishme-ne-historine-e-twitter-it/20%Always2013-03-23 08:19
https://pcworld.al/eksperimenti-i-ri-ne-chrome-kthen-uebfaqen-ne-nje-loje-3d/20%Always2013-03-23 07:54
https://pcworld.al/si-mund-te-hiqni-dritaren-fillestare-nga-office-2013/20%Always2013-03-22 16:13
https://pcworld.al/kufjet-qe-lexojne-mendjen-dhe-perzgjedhin-muziken-sipas-gjendjes-emocionale-te-perdoruesit/20%Always2013-03-22 16:12
https://pcworld.al/sa-i-sigurt-eshte-nje-skedar-apo-hard-drive-i-enkriptuar/20%Always2013-03-22 16:12
https://pcworld.al/lancohet-aplikacioni-pandora-per-windows-phone/20%Always2013-09-16 12:50
https://pcworld.al/hp-krijon-teknologjine-3d-per-pajisjet-mobile/20%Always2013-03-22 13:42
https://pcworld.al/bing-shton-rrjetet-shoqerore-dhe-me-teper-pergjigje-ne-snapshot/20%Always2013-03-22 12:47
https://pcworld.al/twitter-ballafaqohet-me-padine-prej-50-milione-per-shkak-te-cicerimave-anti-semitike/20%Always2013-03-22 12:08
https://pcworld.al/llogaria-e-bbc-se-ne-twitter-hakohet-nga-grupi-perkrahes-i-presidentit-sirian/20%Always2013-03-22 10:32
https://pcworld.al/microsoft-hakerat-kane-vjedhur-llogari-te-xbox-live/20%Always2013-03-22 10:21
https://pcworld.al/youtube-kemi-1-miliarde-perdorues-aktive-ne-muaj/20%Always2013-03-22 09:26
https://pcworld.al/fytyra-virtuale-qe-flet-dhe-shpreh-gjendjet-emocionale/20%Always2013-03-22 08:09
https://pcworld.al/bejeni-laptopin-te-punoje-sic-duhet-permes-ketyre-keshillave/20%Always2013-03-22 07:42
https://pcworld.al/televizori-4k-85-i-samsung-gati-per-porosi-me-cmim-40-mije/20%Always2013-03-21 15:57
https://pcworld.al/utopia-documents-iu-lehteson-hulumtimin-e-materialeve-ne-pdf/20%Always2013-03-21 15:57
https://pcworld.al/disa-aplikacione-mobile-per-biseda-ne-japoni-dhe-kore-kane-tejkaluar-twitter-dhe-facebook/20%Always2013-03-21 15:56
https://pcworld.al/amazon-lancon-butonin-dergo-tek-kindle-per-uebfaqet/20%Always2013-03-21 15:31
https://pcworld.al/lamtumire-ditar-studentet-rrefejne-sekretet-e-tyre-ne-facebook/20%Always2013-03-21 14:37
https://pcworld.al/google-lancon-per-zhvilluesit-nderfaqen-realtime-api/20%Always2013-03-21 13:54
https://pcworld.al/ceo-i-icann-inkurajon-angazhimin-global-per-internetin-e-hapur/20%Always2013-03-21 12:48
https://pcworld.al/facebook-u-prezanton-opsionin-audiencat-e-ngjashme-per-reklamuesit/20%Always2013-03-21 10:59
https://pcworld.al/google-prezanton-sherbimin-keep-si-menyre-te-re-per-ruajtjen-e-shenimeve/20%Always2013-03-21 10:15
https://pcworld.al/disa-banka-dhe-media-ne-korene-e-jugut-perfshihen-nga-sulme-masive-kibernetike/20%Always2013-03-21 10:13
https://pcworld.al/twitter-ka-fituar-nje-patente-e-cila-shpjegon-principet-baze-te-vet-sherbimit/20%Always2013-03-21 09:25
https://pcworld.al/google-trends-zgjerohet-duke-perfshire-edhe-rezultate-nga-youtube/20%Always2013-03-21 08:49
https://pcworld.al/shba-rritet-numri-i-perdoruesve-te-tableteve/20%Always2013-03-21 07:46
https://pcworld.al/bill-gates-nuk-do-kandidoje-kurre-per-president/20%Always2013-03-20 15:38
https://pcworld.al/microsoft-ofron-100-per-cdo-aplikacion-te-zhvilluar-per-windows-8/20%Always2013-03-20 15:38
https://pcworld.al/hakeri-denohet-me-3-vjet-e-gjysme-burg-per-vjedhjen-e-te-dhenave-ne-ipad/20%Always2013-03-20 15:37
https://pcworld.al/google-maps-ju-con-tashme-ne-majat-me-te-larta-ne-bote/20%Always2013-03-20 15:12
https://pcworld.al/evernote-nxjerr-softuerin-skitch-per-windows/20%Always2013-09-16 12:50
https://pcworld.al/cfare-do-te-ndodhe-me-integrimin-e-office-365-me-yammer/20%Always2013-03-20 13:35
https://pcworld.al/mit-do-te-leshoje-dokumente-te-redaktuara-ne-lidhje-me-rastin-e-aaron-swartz/20%Always2013-03-20 12:40
https://pcworld.al/samsung-ka-filluar-punen-per-oren-e-vet-te-dores/20%Always2013-09-16 12:50
https://pcworld.al/versioni-paraprak-i-skype-per-windows-phone-sjell-video-hd/20%Always2013-03-20 10:49
https://pcworld.al/google-shton-filtra-per-kerkimin-e-imazheve-transparente-dhe-atyre-gif/20%Always2013-03-20 10:01
https://pcworld.al/si-te-siguroni-rrjetin-wi-fi-te-shtepise-suaj/20%Always2013-03-20 09:19
https://pcworld.al/aplikacioni-repix-ne-ios-iu-jep-fotografive-tuaja-nje-imazh-te-ri/20%Always2013-03-20 08:22
https://pcworld.al/amazon-lancon-stampimin-per-letersine-e-trilluar/20%Always2013-03-19 21:17
https://pcworld.al/mbreteresha-elizabete-nderon-inxhinieret-qe-kontribuan-ne-krijimin-internetit/20%Always2013-03-20 10:00
https://pcworld.al/microsoft-fillon-instalimin-automatik-te-windows-7-sp1-ne-pc-te-konsumatoreve/20%Always2013-03-19 15:15
https://pcworld.al/yahoo-japan-po-ofron-nje-varke-shpetimi-per-perdoruesit-e-google-reader/20%Always2013-03-19 15:15
https://pcworld.al/pinterest-lancon-pamjen-e-re-dhe-shton-mjetet/20%Always2013-03-19 15:04
https://pcworld.al/google-drive-nuk-ishte-ne-dispozicion-per-shume-perdorues/20%Always2013-03-19 14:13
https://pcworld.al/fujitsu-prezanton-teknologjine-e-matjes-te-pulsit-nepermjet-skanimit-te-fytyres/20%Always2013-03-19 13:12
https://pcworld.al/feedly-merr-500-mije-perdorues-te-rinj-pas-lajmit-per-mbylljen-e-google-reader/20%Always2013-03-19 12:23
https://pcworld.al/nokia-rrit-perpjekjet-per-te-marre-instagram-in-ne-windows-phone/20%Always2013-03-19 10:53
https://pcworld.al/microsoft-do-te-ndaloje-suportin-per-windows-phone-8-ne-korrik-2014/20%Always2013-03-19 10:36
https://pcworld.al/sony-prezanton-modelet-e-smartfoneve-xperia-sp-dhe-xperia-l/20%Always2013-03-19 09:24
https://pcworld.al/sektori-financiar-goditet-nga-sulme-te-nderlikuara/20%Always2013-03-19 08:39
https://pcworld.al/ict-awards-2012-mundesi-unike-per-talentet-e-shquar-ne-ict/20%Always2013-03-19 07:48
https://pcworld.al/mbahet-konkursi-i-ii-te-kombetar-studentor-microsoft-imagine-cup-albania/20%Always2013-05-06 08:22
https://pcworld.al/tre-menyra-te-ndryshme-instalimi-per-windows-8/20%Always2013-03-18 17:35
https://pcworld.al/si-e-kercenon-internetin-mbyllja-e-google-reader/20%Always2013-03-19 12:18
https://pcworld.al/ku-qendronte-problemi-me-nderprerjen-e-hotmail-it-javen-e-kaluar/20%Always2013-03-18 15:20
https://pcworld.al/ja-kush-eshte-torrenti-i-pare-i-vendosur-ne-the-pirate-bay/20%Always2013-03-18 14:27
https://pcworld.al/themeluesi-i-google-reader-nuk-shqetesohet-per-shuarjen-e-ketij-sherbimi/20%Always2013-03-19 12:18
https://pcworld.al/ja-se-si-ti-fshihni-ri-cicerimat-ne-twitter/20%Always2013-03-18 08:40
https://pcworld.al/telly-aplikacion-per-editimin-e-videove-ne-ios/20%Always2013-03-18 07:31
https://pcworld.al/nje-buton-tastiere-qe-duhet-te-perdorni-ne-shfletuesin-tuaj/20%Always2013-03-17 11:33
https://pcworld.al/nokia-tallet-me-galaxy-s4/20%Always2013-09-13 15:07
https://pcworld.al/se-shpejti-versione-te-reja-te-ipad-mini-dhe-nexus-7-me-rezolucion-me-te-larte/20%Always2013-09-16 12:51
https://pcworld.al/smartfoni-revolucionar-i-lg-eshte-thjesht-nje-fantazi-apo-e-ardhmja-e-smartfoneve/20%Always2013-03-17 11:32
https://pcworld.al/permiresoni-cilesine-e-fotove-te-smartfonit-me-kete-cip/20%Always2013-03-16 22:57
https://pcworld.al/aktivizoni-easy-uninstaller-per-te-fshire-menjehere-aplikacionet-e-panevojshme/20%Always2013-03-16 22:56
https://pcworld.al/aplikacioni-screenhero-shkemben-ekranin-tuaj-me-te-tjeret-secili-me-nga-nje-kursor/20%Always2013-03-16 22:56
https://pcworld.al/dear-assistant-nje-program-i-automatizuar-i-twitter-it-per-tiu-pergjigjur-pyetjeve-tuaja/20%Always2013-03-16 22:55
https://pcworld.al/si-mund-te-mbyllet-nje-kompjuter-me-sistem-windows-8-qe-nga-butoni-i-ndezjes/20%Always2013-03-16 22:55
https://pcworld.al/sa-kalori-djeg-nje-klikim-ne-mouse/20%Always2013-03-16 13:33
https://pcworld.al/8-vjecari-shpenzon-1460-ne-nje-loje-ne-ipad/20%Always2013-03-16 13:33
https://pcworld.al/a-ja-vlen-te-blesh-nje-laptop-ne-ditet-e-sotme/20%Always2013-03-16 13:33
https://pcworld.al/rritet-numri-i-personave-qe-refuzojne-google-glass/20%Always2013-03-16 13:32
https://pcworld.al/problemet-me-sigurine-ne-java-mund-te-mos-zgjidhen-per-nje-kohe-te-shkurter/20%Always2013-03-16 13:31
https://pcworld.al/si-te-eksportoni-burimet-e-furnizuesit-tuaj-rss-nga-google-reader/20%Always2013-03-19 12:17
https://pcworld.al/tableti-surface-nuk-po-shitet-aq-sa-ishte-pritur/20%Always2013-03-16 12:20
https://pcworld.al/tp-vision-prezanton-dizajnin-e-ri-te-televizoreve-smart/20%Always2013-03-16 10:42
https://pcworld.al/dropbox-blen-aplikacionin-e-postes-elektronike-mailbox/20%Always2013-03-16 10:10
https://pcworld.al/mbushen-28-vjet-nga-regjistrimi-i-domeinit-te-pare/20%Always2013-03-16 09:09
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s4-perballe-galaxy-s3/20%Always2013-09-13 15:08
https://pcworld.al/prezi-iu-mundeson-krijimin-e-prezantimeve-mbreselenese-per-biznesin-tuaj/20%Always2013-03-15 20:54
https://pcworld.al/a-mundet-kjo-pajisje-ta-ndryshoje-teresisht-privatesine-tuaj-video/20%Always2013-03-15 16:20
https://pcworld.al/pas-google-reader-edhe-lexuesi-rss-fedddemon-njofton-mbylljen/20%Always2013-03-19 12:17
https://pcworld.al/nese-uebfaqet-e-famshme-do-te-ishin-njerez-humor/20%Always2013-03-15 16:19
https://pcworld.al/mozilla-lancon-modelin-e-perditesuar-simulues-firefox-os/20%Always2013-03-15 15:57
https://pcworld.al/facebook-do-te-shtoje-mbeshtetjen-hashtag/20%Always2013-03-15 15:26
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s4-perballe-iphone-5-htc-one-dhe-nokia-lumia-920/20%Always2013-09-13 15:08
https://pcworld.al/sherbime-te-tjera-qe-do-te-mbyllen-se-bashku-me-google-reader/20%Always2013-03-19 12:17
https://pcworld.al/graph-search-shton-si-kategori-te-re-kerkimi-postimet-dhe-komentet/20%Always2013-03-15 11:55
https://pcworld.al/zbulimi-i-procesoreve-te-gjenerates-se-re-me-vetine-e-veterikuperimit/20%Always2013-03-15 10:30
https://pcworld.al/leshohet-twitter-per-windows-8/20%Always2013-03-15 10:12
https://pcworld.al/samsung-zbulon-galaxy-s-4-gjithcka-qe-duhet-te-dini/20%Always2013-09-13 15:08
https://pcworld.al/si-mund-te-permiresoni-sinjalin-wifi-ne-iphone/20%Always2013-09-16 12:55
https://pcworld.al/aplikacioni-google-now-mund-te-vije-per-ios/20%Always2013-03-15 14:21
https://pcworld.al/rankimi-i-gjuheve-te-programimit-sipas-popullaritetit/20%Always2013-03-14 16:15
https://pcworld.al/blackberry-shet-nje-milion-pajisje-blackberry-10-nje-partneri-te-paidentifikuar/20%Always2013-03-14 16:14
https://pcworld.al/peticione-on-line-ndaj-google-per-moslejimin-e-caktivizimit-te-reader/20%Always2013-03-19 12:20
https://pcworld.al/whatsapp-i-disponueshem-tashme-edhe-ne-blackberry-10/20%Always2013-03-14 14:47
https://pcworld.al/google-ofron-ndihme-per-uebfaqet-e-hakuara/20%Always2013-03-14 13:54
https://pcworld.al/skype-mund-te-perballet-me-akuza-penale-nga-autoritetet-shteterore-franceze/20%Always2013-03-14 13:10
https://pcworld.al/microsoft-i-rregullon-problemet-me-hotmail-dhe-skydrive/20%Always2013-03-14 11:02
https://pcworld.al/motorola-prezanton-dy-smartfone-te-rinj-razr-d1-dhe-d3/20%Always2013-03-14 11:02
https://pcworld.al/mbyllet-google-reader-pas-1-korrikut-ja-pese-alternativat/20%Always2013-03-19 12:20
https://pcworld.al/andy-rubin-largohet-nga-ekipi-i-android/20%Always2013-03-14 09:37
https://pcworld.al/adobe-nuk-do-te-shese-me-kopje-te-paketuara-te-creative-suite/20%Always2013-03-14 08:09
https://pcworld.al/shikoni-se-si-do-te-dukej-planeti-mars-i-gjelberuar/20%Always2013-03-13 16:03
https://pcworld.al/stenda-e-afishimit-hakohet-ne-beograd-me-logon-e-the-pirate-bay/20%Always2013-03-13 16:02
https://pcworld.al/ibm-pyet-studentet-per-te-percaktuar-punen-e-ardhshme-te-super-kompjuterit-watson/20%Always2013-03-13 15:57
https://pcworld.al/kane-filluar-te-ndertohen-aplikacionet-e-paleve-te-treta-ne-google-glass/20%Always2013-03-13 15:01
https://pcworld.al/pinterest-web-analytics-mat-performancen-e-uebfaqes-tuaj/20%Always2013-03-13 13:55
https://pcworld.al/nga-pelqimet-ne-facebook-mund-te-zbulohen-informacione-me-shume-se-sa-mendoni/20%Always2013-03-13 13:09
https://pcworld.al/ne-shitje-iphone-5s-fals-kinez-video/20%Always2013-09-13 15:08
https://pcworld.al/hakeret-postojne-te-dhena-te-supozuara-te-personave-publike-ne-shba/20%Always2013-03-13 10:30
https://pcworld.al/dropbox-per-desktop-me-dizajn-te-ri/20%Always2013-03-13 10:30
https://pcworld.al/versioni-i-ri-i-internet-explorer-sjell-flash-per-windows-8-dhe-rt/20%Always2013-03-13 09:43
https://pcworld.al/iphone-5s-mund-te-kete-sensore-te-gishtave-si-dhe-nfc/20%Always2013-09-16 12:56
https://pcworld.al/microsoft-i-rrit-mundesite-e-shkollave-per-te-adaptuar-lehtesisht-kinect-per-windows/20%Always2013-03-13 08:14
https://pcworld.al/ata-qe-kane-syze-optike-nuk-mund-te-perdorin-google-glass/20%Always2013-03-12 22:49
https://pcworld.al/aplikacioni-thread-mundeson-identifikimin-e-telefonuesit-per-android/20%Always2013-03-12 14:08
https://pcworld.al/studim-75-e-njerezve-e-perdorin-telefonin-ne-tualet/20%Always2013-03-12 14:08
https://pcworld.al/kina-kerkon-bashkepunim-nderkombetar-kunder-sulmeve-kibernetike/20%Always2013-03-12 14:06
https://pcworld.al/bbm-7-vjen-per-pajisjet-blackberry-os-5-ofron-tefonata-zeri-nga-lidhjet-me-wi-fi/20%Always2013-03-12 14:07
https://pcworld.al/intel-promovon-zhvillimin-e-aplikacioneve-te-gjenerates-se-re/20%Always2013-03-12 12:53
https://pcworld.al/quandl-motor-kerkimi-vetem-per-te-dhena-numerike/20%Always2013-03-12 10:46
https://pcworld.al/shfaqet-ne-youtube-video-e-smartfonit-samsung-galaxy-s4/20%Always2013-09-13 15:09
https://pcworld.al/microsoft-i-ofron-per-studentet-abonim-3-mujor-falas-te-office-365/20%Always2013-03-12 10:11
https://pcworld.al/ja-se-perse-nuk-duhet-te-beni-backup-te-dhenat-ne-nje-hdd-te-brendshme/20%Always2013-03-12 09:20
https://pcworld.al/rrisni-aftesine-tuaj-per-multitasking-duke-luajtur-lojera-me-qitje/20%Always2013-03-12 08:20
https://pcworld.al/pastroni-profilin-tuaj-ne-facebook-me-aplikacionin-simplewash/20%Always2013-03-11 18:55
https://pcworld.al/realizohet-zevendesimi-i-75-te-kafkes-njerezore-me-materiale-te-prodhuara-nga-printerat-3d/20%Always2013-03-11 14:26
https://pcworld.al/aplikacionet-qe-do-jene-apo-jo-te-disponueshme-per-blackberry-10/20%Always2013-03-11 14:26
https://pcworld.al/si-e-censuron-kina-twitter-in-e-vet-ne-kohe-reale/20%Always2013-03-11 14:25
https://pcworld.al/harta-e-internetit-aplikacion-mobil-per-vizualizimin-3d-te-internetit/20%Always2013-03-11 14:25
https://pcworld.al/kaspersky-me-vrime-qe-shkakton-bllokim-te-sistemit-ne-teresi/20%Always2013-03-11 14:25
https://pcworld.al/dalin-specifikimet-e-smartfonit-htc-facebook/20%Always2013-03-11 13:49
https://pcworld.al/studim-perdoruesit-e-facebook-ut-ndajne-me-teper-te-dhena-personale-se-ne-vitet-e-kaluara/20%Always2013-03-11 13:04
https://pcworld.al/dalin-fotot-te-smartfonit-galaxy-s-iv-ne-nje-forum-kinez/20%Always2013-09-13 15:09
https://pcworld.al/botuesit-e-librave-kundershtojne-planin-e-amazon-per-te-blere-emrat-e-domeineve/20%Always2013-03-11 12:58
https://pcworld.al/microsoft-do-te-hape-qender-kunder-krimit-kibernetik-ne-redmond/20%Always2013-03-11 10:27
https://pcworld.al/me-aplikacionin-hater-mund-te-urreni-postimet-ne-rrjetin-social/20%Always2013-03-11 09:42
https://pcworld.al/punedhenesit-tani-perdorin-sensore-per-te-ndjekur-produktivitetin-e-punetoreve/20%Always2013-03-11 08:56
https://pcworld.al/njihuni-me-detajet-e-ndryshimeve-ne-facebook/20%Always2013-03-11 08:05
https://pcworld.al/shkencetaret-gjurmojne-peshkaqenet-me-robote-nenujore/20%Always2013-03-09 20:59
https://pcworld.al/akses-i-shpejte-me-nje-klikim-i-historikut-te-chrome-per-ios/20%Always2013-03-09 20:59
https://pcworld.al/shikoni-se-kur-e-keni-rifilluar-restart-per-te-fundit-here-pc-ne-tuaj/20%Always2013-03-09 20:58
https://pcworld.al/presidenti-i-sony-howard-stinger-do-te-jape-doreheqjen-ne-qershor/20%Always2013-03-09 20:58
https://pcworld.al/edi-rama-prezanton-uebfaqen-e-tij-personale/20%Always2013-03-09 20:54
https://pcworld.al/ja-pse-aplikacionet-me-interesante-vonojne-kaq-shume-per-android/20%Always2013-09-16 12:56
https://pcworld.al/a-doni-te-dini-sa-kohe-shpenzoni-mesatarisht-duke-perdorur-telefonin/20%Always2013-03-09 20:48
https://pcworld.al/si-ti-caktivizoni-aplikacionet-nga-iphone-ose-ipad/20%Always2013-09-16 12:56
https://pcworld.al/skaneri-digitizer-i-makerbot-do-te-lejoje-kedo-te-printoje-objekte-ne-3d/20%Always2013-03-09 13:27
https://pcworld.al/aplikacioni-insight-per-google-glass-identifikon-te-tjeret-ne-baze-te-veshjes-se-tyre/20%Always2013-03-09 13:27
https://pcworld.al/vatikani-dixhitalizon-biblioteken-e-tij-te-cmuar-me-ndihmen-e-emc/20%Always2013-03-09 13:26
https://pcworld.al/mbyllja-e-megaupload-ka-rritur-shitjet-e-filmave/20%Always2013-03-09 13:26
https://pcworld.al/deutsche-telekom-lancon-harten-ne-kohe-reale-te-sulmeve-kibernetike-boterore/20%Always2013-03-09 13:25
https://pcworld.al/dalin-specifikimet-e-smartfonit-galaxy-s-iv/20%Always2013-09-13 15:09
https://pcworld.al/microsoft-do-te-arnoje-vrima-kritike-ne-ie-office-dhe-silverlight/20%Always2013-03-09 12:28
https://pcworld.al/google-pushon-1200-punonjes-ne-motorola-mobility/20%Always2013-03-09 10:54
https://pcworld.al/youtube-one-channel-tani-hapet-per-te-gjithe/20%Always2013-03-09 10:53
https://pcworld.al/edhe-samsung-kritikon-windows-8/20%Always2013-03-09 09:55
https://pcworld.al/indeksi-dixhital-trafiku-i-shkaktuar-ne-internet-nga-tabletet-eshte-me-i-madh-se-smartfonet/20%Always2013-03-09 08:42
https://pcworld.al/beni-me-te-thjeshte-menaxhimin-e-kontakteve-me-aplikacionin-ringya/20%Always2013-03-09 07:21
https://pcworld.al/transportojini-bookmark-et-tuaja-lehtesisht-ndermjet-shfletuesve/20%Always2013-03-08 16:27
https://pcworld.al/pajisjet-apple-mbizoterojne-ne-aksesimin-e-internetit-ne-avion/20%Always2013-03-08 16:27
https://pcworld.al/interneti-nje-dekade-me-vone-infografik/20%Always2014-11-10 19:01
https://pcworld.al/me-videoghost-mund-te-punoni-dhe-te-shihni-video-on-line-ne-sfond/20%Always2013-03-08 15:57
https://pcworld.al/loja-angry-birds-origjinale-tani-pa-pagese-per-perdoruesit-e-iphone-dhe-ipad/20%Always2013-03-08 15:03
https://pcworld.al/hulumtuesit-fitojne-100000-dollare-per-hakim-te-chrome/20%Always2013-03-08 14:00
https://pcworld.al/televizori-i-google-fiber-tv-sjell-kanalet-e-para-3d-3net-dhe-kanalin-sportiv-espn3d/20%Always2013-03-08 13:05
https://pcworld.al/rreth-80-e-programeve-keqdashese-jane-per-android/20%Always2013-03-08 10:22
https://pcworld.al/spotify-dhe-volvo-bashkpunojne-per-sistemin-muzikor-brenda-makines-te-aktivizuar-nga-zeri/20%Always2013-03-08 10:23
https://pcworld.al/google-shton-kontrolle-te-reja-it-ne-sistemin-operativ-chrome/20%Always2013-03-08 10:05
https://pcworld.al/facebook-e-shnderron-furnizuesin-e-lajmeve-ne-nje-gazete-te-personalizuar/20%Always2013-03-08 09:13
https://pcworld.al/tableti-amplify-i-projektuar-per-permiresimin-e-arsimimit-te-femijeve/20%Always2013-03-08 08:19
https://pcworld.al/sherbimi-bbc-iplayer-tani-i-disponueshem-ne-windows-phone/20%Always2013-03-08 07:35
https://pcworld.al/shfletuesi-i-fundit-i-google-per-android-premton-navigim-me-te-shpejte/20%Always2013-03-07 16:05
https://pcworld.al/clay-io-nis-konkursin-per-studente-per-zhvillimin-e-lojerave-ne-html5/20%Always2013-03-07 16:05
https://pcworld.al/perditesimi-i-libreoffice-sjell-aplikacionin-per-kontroll-nga-larg-ne-windows-mac/20%Always2013-03-07 16:23
https://pcworld.al/box-shton-vecori-te-tjera-tek-te-dyja-platformat-windows-8-dhe-windows-phone/20%Always2013-03-07 15:16
https://pcworld.al/google-ju-shperblen-per-ditelindjen-e-pare-te-google-play/20%Always2013-03-07 14:32
https://pcworld.al/thorsten-heins-blackberry-z10-po-shitet-me-shume-se-sa-pritej/20%Always2013-03-07 13:41
https://pcworld.al/shtohen-permiresime-te-aplikacionit-te-twitter-it-per-kerkimin/20%Always2013-03-07 12:46
https://pcworld.al/fillon-punen-portali-online-i-prishtines/20%Always2013-03-07 11:50
https://pcworld.al/me-ne-fund-perdorimi-i-android-4-kalon-gingerbread/20%Always2013-03-06 20:07
https://pcworld.al/microsoft-i-ben-te-ligjshem-transferimin-e-licences-per-office-2013-edhe-ne-pc-tjera/20%Always2013-03-06 20:07
https://pcworld.al/samsung-vs-apple-infografik/20%Always2014-11-10 19:01
https://pcworld.al/lojerat-elektronike-ndikojne-pozitivisht-ne-temperamentin-e-te-moshuarve/20%Always2013-03-06 19:30
https://pcworld.al/mapbox-mjedisi-zhvillues-alternativ-per-krijimin-e-hartave-ne-ios/20%Always2013-03-06 19:29
https://pcworld.al/nje-projektim-dixhital-shfaq-drejtimin-e-gjuajtjeve-ne-bilardo/20%Always2013-03-06 16:00
https://pcworld.al/fortune-sherbimi-youtube-music-streaming-do-te-lancohet-kete-vit/20%Always2013-03-06 15:59
https://pcworld.al/msi-lajmeroi-pc-all-in-one-per-lojra-me-windows-8/20%Always2013-03-06 15:59
https://pcworld.al/twitter-heq-tweetdeck-per-iphone-android-air/20%Always2013-03-06 15:59
https://pcworld.al/aplikacioni-evernote-shton-verifikimin-prej-dy-faktoreve/20%Always2013-03-06 15:19
https://pcworld.al/microsoft-i-denohet-me-561-milion-e-per-shkak-te-internet-explorer-it/20%Always2013-03-06 15:57
https://pcworld.al/pese-vrima-te-reja-ne-perditesimin-e-fundit-te-java-s/20%Always2013-03-06 13:50
https://pcworld.al/tumblr-sjell-reklamat-mobile/20%Always2013-03-06 12:51
https://pcworld.al/the-pirate-bay-zhvendoset-ne-korene-e-veriut/20%Always2013-03-06 10:46
https://pcworld.al/iphone-mund-te-ishte-quajtur-tripod-ose-mobi/20%Always2013-09-16 12:56
https://pcworld.al/google-maps-perditesohet-per-ios/20%Always2013-03-06 10:02
https://pcworld.al/nokia-do-te-sjell-instagram-per-windows-phone/20%Always2013-03-06 09:21
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s-iv-mund-te-kete-opsione-per-gjurmimin-e-syrit-gjate-leximit/20%Always2013-09-13 15:09
https://pcworld.al/timerabbit-mat-kohen-qe-ju-qendroni-ne-facebook/20%Always2013-03-05 20:38
https://pcworld.al/perdorni-nje-numer-google-voice-per-te-mos-ekspozuar-numrin-tuaj-personal-te-telefonit/20%Always2013-03-05 16:06
https://pcworld.al/kongresi-amerikan-hap-konkurs-per-aplikacione/20%Always2013-03-05 16:05
https://pcworld.al/samsung-u-publikon-nje-video-ngacmuese-per-kureshtaret-e-galaxy-s4/20%Always2013-09-13 15:09
https://pcworld.al/google-shton-vecorine-per-shperndarje-dhe-histori-ne-chrome-per-ios/20%Always2013-03-05 15:10
https://pcworld.al/tvim-arrin-10-mije-perdorues/20%Always2019-01-13 14:43
https://pcworld.al/ipad-dominon-listen-e-deshirave-te-perdoruesve-per-tablete/20%Always2013-09-13 15:09
https://pcworld.al/idc-shitjet-e-pc-ve-do-te-shenojne-renie-ne-vitin-2013/20%Always2013-03-05 12:52
https://pcworld.al/google-arnon-10-vrima-ne-chrome/20%Always2013-03-05 10:19
https://pcworld.al/iphone-5s-thuhet-se-do-te-dergohet-per-shitje-ne-gusht-2013/20%Always2013-09-13 15:11
https://pcworld.al/evernote-shtyn-perditesimin-pas-sulmit-te-hakereve/20%Always2013-03-05 10:03
https://pcworld.al/surface-pro-pritet-te-vije-ne-evrope-ne-tremujorin-e-dyte-te-vitit/20%Always2013-03-05 09:17
https://pcworld.al/chime-mbledh-dhe-organizon-njoftimet-nga-te-gjitha-sherbimet-ne-nje-buton-te-vetem/20%Always2013-03-05 07:20
https://pcworld.al/hapni-cfaredo-folderi-me-urdherin-windows-e/20%Always2013-03-04 14:50
https://pcworld.al/si-mund-te-printoni-nje-e-mail-te-vetem-ne-gmail/20%Always2013-03-04 14:49
https://pcworld.al/shikoni-se-cfare-ndodhe-ne-internet-cdo-sekonde-ore-dhe-dite-infografik/20%Always2014-11-10 19:00
https://pcworld.al/krijoni-nje-stacion-personal-radio-per-muzike-me-miqte-tuaj-ne-facebook-nepermjet-equala/20%Always2013-03-04 14:49
https://pcworld.al/personalizimi-i-shopping-ut-element-i-nevojshem-apo-risk-per-privatesine/20%Always2013-03-04 14:17
https://pcworld.al/versioni-i-ri-i-permiresuar-i-office-365-per-biznesin/20%Always2013-09-16 12:57
https://pcworld.al/google-poston-kodin-e-kompresimit-zopfli/20%Always2013-03-04 10:12
https://pcworld.al/banka-e-amerikes-fajeson-bashkepunetorin-per-vjedhjet-e-te-dhenave-nga-hakeret/20%Always2013-03-04 10:12
https://pcworld.al/perditesimi-i-ardhshem-i-windows-phone-vjen-ne-fund-te-vitit/20%Always2013-09-16 12:57
https://pcworld.al/tableti-20-inc-i-panasonic-me-windows-8-mund-te-vije-kete-vere/20%Always2013-03-04 08:40
https://pcworld.al/google-ju-tregon-se-si-funksionon-motori-i-kerkimit/20%Always2013-03-04 07:49
https://pcworld.al/sa-e-bukur-eshte-ip-juaj/20%Always2013-03-03 13:51
https://pcworld.al/probleme-me-mac-cfare-te-beni-kur-kompjuteri-juaj-nuk-ndizet/20%Always2013-03-03 13:50
https://pcworld.al/fortune-apple-kompania-me-e-admiruar-ne-bote/20%Always2013-03-03 13:50
https://pcworld.al/smartfoni-samsung-galaxy-s4-do-te-leshohet-ne-6-modele/20%Always2013-09-13 15:11
https://pcworld.al/sulmohet-evernote-kompania-ben-thirrje-per-te-nderruar-fjalekalimet/20%Always2013-03-03 13:46
https://pcworld.al/google-kritikon-projektligjin-e-ri-mbi-te-drejtat-e-autorit-ne-gjermani/20%Always2013-03-03 13:43
https://pcworld.al/perdore-smartfonin-tuaj-per-printime-3d/20%Always2013-03-02 20:29
https://pcworld.al/adaptuesi-i-apple-mban-nje-arm-soc-256mb-memorje-dhe-mund-te-jete-nje-dekoder-i-airplay/20%Always2013-03-02 20:10
https://pcworld.al/aplikacioni-qe-ju-lejon-ta-beni-videon-tuaj-harlem-shake/20%Always2013-03-02 20:06
https://pcworld.al/fansat-e-instagram-jane-ne-pritje-te-kameres-polaroid-socialmatic-ne-2014/20%Always2013-03-02 19:55
https://pcworld.al/apple-bllokon-adobe-flash-player-ne-shfletuesin-e-tij-safari/20%Always2013-03-02 19:50
https://pcworld.al/tweriod-ju-tregon-se-kur-eshte-koha-e-pershtatshme-per-te-postuar-ne-twitter/20%Always2013-03-02 16:56
https://pcworld.al/ja-se-cfare-deshirojne-te-shkarkojne-nga-torrentet-punonjesit-e-fbi-se/20%Always2013-03-02 15:48
https://pcworld.al/rritet-pjesa-e-tregut-e-windows-8/20%Always2013-03-02 15:47
https://pcworld.al/pergjysmohet-denimi-ndaj-samsung-ut/20%Always2013-03-02 14:38
https://pcworld.al/shiriti-myo-ndjen-levizjen-e-muskujve/20%Always2013-03-02 12:38
https://pcworld.al/facebook-u-konfirmon-blerjen-e-atlas-it-per-te-permiresuar-sherbimet-per-reklamim/20%Always2013-03-02 11:31
https://pcworld.al/elop-windows-phone-mund-te-behet-sistemi-me-i-madh-operativ/20%Always2013-03-02 10:31
https://pcworld.al/facebook-do-te-ndryshoje-dizajnin-e-furnizuesit-te-lajmeve/20%Always2013-03-02 09:01
https://pcworld.al/microsoft-i-propozon-berishes-qe-shqiperia-te-behet-pjese-e-youthspark/20%Always2013-03-02 08:07
https://pcworld.al/fillojne-postimet-e-para-ne-instagram-twitter-nga-korea-e-veriut/20%Always2013-03-01 16:26
https://pcworld.al/certifikatat-symantec-ssl-kriptografi-10-mije-here-me-te-veshtire-per-tu-thyer-se-rsa-bit-key/20%Always2013-03-01 16:25
https://pcworld.al/ish-inxhinieri-i-sony-padit-nintendon/20%Always2013-03-01 16:10
https://pcworld.al/kompania-ifixit-mundeson-menyrat-e-riparimit-te-tableteve-on-line/20%Always2013-03-01 15:17
https://pcworld.al/ja-pse-te-gjitha-kompanite-e-medha-te-it-se-i-frikesohen-samsung-ut/20%Always2013-03-01 14:17
https://pcworld.al/ja-pse-duhet-te-ndryshoni-opsionet-e-privatesise-pas-aktivizimit-te-facebook-graph-search/20%Always2013-03-01 13:29
https://pcworld.al/me-ne-fund-vjen-perditesimi-i-chrome-per-android/20%Always2013-03-01 12:40
https://pcworld.al/sergey-brin-i-google-varros-smartfonet-shfaqe-glass/20%Always2013-03-01 12:29
https://pcworld.al/google-dhe-facebook-nuk-i-marrin-parasysh-kerkesat-do-not-track/20%Always2013-03-01 10:41
https://pcworld.al/itunes-u-arrin-1-miliarde-shkarkime/20%Always2013-03-01 10:07
https://pcworld.al/prezantohet-smartfoni-i-pare-acer-liquid-z2/20%Always2013-03-01 08:12
https://pcworld.al/5-gabimet-me-te-shpeshta-qe-largojne-konsumatoret-nga-faqja-juaj-e-internetit/20%Always2013-03-01 07:41