XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/morephone-smartfoni-qe-perthyhet-kur-kerkon-tiu-lajmeroje/20%Always2013-04-30 15:05
https://pcworld.al/opera-padit-ish-punonjesin-i-cili-zbuloi-te-fshehtat-tek-mozilla/20%Always2013-04-30 15:05
https://pcworld.al/lansohet-platforma-solaborate-rrjeti-i-pare-social-dedikuar-profesionisteve-te-teknologjise/20%Always2013-05-02 19:02
https://pcworld.al/si-ta-provoni-office-2013-per-gjashte-muaj-pa-pagese/20%Always2013-05-01 09:42
https://pcworld.al/arrestohet-i-dyshuari-per-sulmet-ddos-qe-perdorte-furgonin-si-zyre-te-levizshme/20%Always2013-04-30 13:43
https://pcworld.al/google-heq-dore-nga-ridizajnimi-i-new-tab-page/20%Always2013-04-30 12:14
https://pcworld.al/skype-tani-iu-mundeson-telefonata-direkt-nga-kutia-e-mesazheve-ne-outlook-com/20%Always2013-04-30 11:14
https://pcworld.al/nje-arme-e-prodhuar-me-printer-3d-mund-te-zbulohet-se-shpejti/20%Always2013-04-30 09:59
https://pcworld.al/protik-marreveshje-me-universitetin-e-tiranes/20%Always2013-04-30 09:48
https://pcworld.al/ne-versionin-e-perditesuar-te-platformes-joomla-3-1-shtohet-opsioni-i-indeksimit-tags/20%Always2013-04-30 08:44
https://pcworld.al/samsung-zbulon-galaxy-tab-3-me-ekran-7-inc/20%Always2013-09-13 15:04
https://pcworld.al/google-planifikon-te-ndaloje-shiritin-meebo-ne-perkrahje-te-google/20%Always2013-04-29 15:54
https://pcworld.al/tre-menyra-te-thjeshta-per-te-lehtesuar-kalimin-ne-windows-8/20%Always2013-04-29 07:37
https://pcworld.al/lekura-artificiale-elektrike-do-te-mundesoje-ndjeshmerine-tek-robotet/20%Always2013-04-29 15:52
https://pcworld.al/smartfonet-kalojne-per-here-te-pare-numrin-e-shitjeve-te-telefoneve-te-zakonshem/20%Always2013-04-29 13:21
https://pcworld.al/skype-se-shpejti-edhe-per-blackberry-10/20%Always2013-04-29 13:20
https://pcworld.al/eric-schmidt-google-glass-eshte-nje-pajisje-disi-e-cuditshme/20%Always2013-04-29 13:03
https://pcworld.al/lg-lancon-televizorin-e-perthyer-oled-55-inc/20%Always2013-04-29 12:10
https://pcworld.al/telekomi-i-kosoves-dergon-fibrat-optik-ne-shtepi/20%Always2019-01-06 16:02
https://pcworld.al/itunes-feston-10-vjetorin-e-lancimit/20%Always2013-04-29 09:50
https://pcworld.al/eugene-kaspersky-armet-kibernetike-ne-gjendje-te-rrezojne-qeveri-te-tera/20%Always2013-04-29 09:13
https://pcworld.al/google-zhvilluesit-jo-njoftime-per-perditesime-te-aplikacioneve-jashte-google-play-store/20%Always2013-04-29 09:07
https://pcworld.al/bateria-e-re-qe-ka-30-here-me-teper-fuqi-dhe-karikohet-1000-here-me-shpejt/20%Always2013-04-29 06:52
https://pcworld.al/menyra-me-e-mire-per-te-kerkuar-dokumente-apo-programe-ne-windows-8/20%Always2013-04-29 06:33
https://pcworld.al/pini-nje-kafe-me-tim-cook-per-175-mije-dollare/20%Always2013-04-28 18:09
https://pcworld.al/a-mundet-qe-loja-tetris-te-kuroje-problemet-e-syve/20%Always2013-04-27 22:18
https://pcworld.al/nje-laptop-luksoz-me-cmim-1-milion/20%Always2013-04-28 18:07
https://pcworld.al/njihuni-me-mbeshtjellesen-e-ipad-qe-e-mbron-nga-demtimet-e-ndryshme/20%Always2013-04-28 18:10
https://pcworld.al/mbrojeni-veten-nga-spami-me-adresa-e-maili-te-perkohshme/20%Always2013-04-28 18:11
https://pcworld.al/njihuni-me-lexuesin-e-rss-ve-te-dizajnuar-sipas-star-wars/20%Always2013-04-28 18:08
https://pcworld.al/menyra-e-vendosjes-te-nje-adrese-ip-statike/20%Always2013-04-27 13:10
https://pcworld.al/te-gjitha-versionet-e-ubuntu-13-04-ne-dispozicion-per-shkarkim/20%Always2013-04-27 12:45
https://pcworld.al/arrestohet-holandezi-per-njerin-prej-sulmeve-me-te-medha-ddos/20%Always2013-04-27 21:50
https://pcworld.al/mbyllet-me-sukses-albanian-ict-awards-2012/20%Always2013-04-29 09:38
https://pcworld.al/ipad-kryeson-listen-e-tableteve-persa-i-perket-preferencave-te-konsumatoreve/20%Always2013-04-27 09:31
https://pcworld.al/me-infinity-cell-mund-te-karikoni-telefonin-tuaj-thjesht-duke-e-tundur/20%Always2013-09-16 12:42
https://pcworld.al/aplikacioni-focus-twist-kthen-iphone-in-tuaj-ne-nje-teknologji-fokusi/20%Always2013-09-16 12:42
https://pcworld.al/9-objekte-te-pabesueshme-qe-provojne-se-printeret-3d-ja-vlejne-me-te-vertete/20%Always2013-04-26 08:56
https://pcworld.al/apple-ka-ne-plan-gjetjen-e-menyrave-per-ndezjen-e-makines-me-ane-te-iphone-it/20%Always2013-04-26 08:56
https://pcworld.al/perfitimet-e-samsung-fluturojne-shpreson-shume-per-galaxy-s4/20%Always2013-09-13 15:04
https://pcworld.al/nokia-do-te-mbaje-event-mbi-lumia-n-me-14-maj-ne-londer/20%Always2013-04-26 08:07
https://pcworld.al/soluto-macbook-pro-eshte-laptopi-me-i-mire-me-windows/20%Always2013-04-26 08:05
https://pcworld.al/perqindja-e-tregut-te-tableteve-android-i-afrohet-ipad-it/20%Always2013-04-26 07:44
https://pcworld.al/mohohet-kerkesa-e-fbi-se-per-te-pergjuar-te-dyshuarit-pergjate-kameres-se-pc-se-se-tyre/20%Always2013-04-26 07:41
https://pcworld.al/google-lancon-nje-version-per-hapjen-e-dokumenteve-te-formatit-microsoft-office-ne-shfletues/20%Always2013-04-26 07:26
https://pcworld.al/a-eshte-fjalekalimi-juaj-i-twitter-it-mjaftueshem-i-sigurte/20%Always2013-04-26 07:26
https://pcworld.al/youtube-do-te-mundesoje-te-qeshura-pafund-gjate-javes-se-komedise/20%Always2013-04-26 07:25
https://pcworld.al/lg-do-te-lancoje-kete-vit-nje-smartfon-me-ekran-fleksibel/20%Always2013-04-26 07:25
https://pcworld.al/veri-ly-platforma-on-line-per-te-vleresuar-besueshmerine-e-lajmeve-ne-mediat-sociale/20%Always2013-04-25 12:56
https://pcworld.al/analistet-e-apple-presin-iphone-in-e-ri-ne-vjeshte-dhe-nje-smartwatch-ne-2014-n/20%Always2013-09-16 12:42
https://pcworld.al/telepathy-konkurrenti-i-drejtperdrejte-i-google-glass-vjen-me-heret-ne-treg/20%Always2013-04-25 12:54
https://pcworld.al/sa-do-te-kushtonte-berja-ne-jeten-reale-e-iron-man-3-njeriut-te-hekurt-3/20%Always2013-04-25 12:54
https://pcworld.al/tim-cook-apple-mund-te-mos-nxjerre-asnje-produkt-te-ri-deri-ne-vjeshte/20%Always2013-04-25 12:53
https://pcworld.al/strategy-analytics-3-milione-tablete-windows-jane-shitur-ne-tremujorin-e-pare-2013/20%Always2013-04-25 12:53
https://pcworld.al/kompania-nintendo-lajmeron-humbje-te-medha-per-vitin-2012/20%Always2013-04-25 12:52
https://pcworld.al/njihuni-me-sherbimin-twittermusic/20%Always2013-04-25 12:52
https://pcworld.al/sherbimi-i-nderveprimit-te-imazheve-thinglink-vjen-ne-facebook/20%Always2013-04-25 12:51
https://pcworld.al/se-shpejti-reklama-ne-inbox-in-tuaj-ne-outlook/20%Always2013-04-25 09:42
https://pcworld.al/facebook-teston-nje-menyre-te-re-per-dergimin-e-mesazheve-direkt-nga-faqja-kryesore/20%Always2013-04-25 09:41
https://pcworld.al/panasonic-prezanton-kameren-16-megapixel-lumix-g6-me-nfc-dhe-wi-fi/20%Always2013-04-25 09:41
https://pcworld.al/nokia-zbulon-telefonin-e-pare-me-buton-whatsapp/20%Always2013-04-25 09:40
https://pcworld.al/butoni-start-ne-windows-8-1-mund-te-mos-ofroje-menune-tradicionale-start/20%Always2013-04-25 06:12
https://pcworld.al/realizoni-foto-me-nje-te-shkelur-te-syrit-me-google-glass/20%Always2013-04-25 06:07
https://pcworld.al/google-earth-ju-lejon-te-udhetoni-neper-bote-me-ane-te-duarve-tuaja/20%Always2013-04-24 14:32
https://pcworld.al/microsoft-surface-pro-se-shpejti-do-te-jete-i-disponueshem-ne-19-shtete-te-tjera/20%Always2013-04-24 14:32
https://pcworld.al/filetorrent-lancon-sherbimin-e-sinkronizimit-te-dokumenteve/20%Always2013-04-24 14:31
https://pcworld.al/shiten-te-gjithe-telefonet-e-projektuar-per-dizajnuesit-me-firefox-os/20%Always2013-04-24 14:31
https://pcworld.al/policia-australiane-arreston-liderin-e-grupit-te-hakereve-lulzsec/20%Always2013-04-24 11:51
https://pcworld.al/facebook-permireson-dizajnin-e-profileve-te-bizneseve-per-versionin-mobil/20%Always2013-09-16 12:44
https://pcworld.al/twitter-do-te-leshoje-kontrollimin-e-ri-te-fjalekalimeve-te-sigurise/20%Always2013-04-24 11:19
https://pcworld.al/malueri-qe-sulmon-llogarite-ne-twitter-duke-derguar-cicerima-me-lidhje-rrezikshme/20%Always2013-04-24 09:02
https://pcworld.al/si-e-vleresojne-facebook-home-perdoruesit-e-android/20%Always2013-04-24 08:38
https://pcworld.al/kodet-qr-5-perdorime-interesante-dhe-te-cuditshme-qe-u-vlejne-konsumatoreve/20%Always2013-04-24 07:25
https://pcworld.al/open-source-pushton-boten-e-softuerit/20%Always2013-04-23 09:00
https://pcworld.al/laptopi-i-ri-i-acer-ngjan-si-ambienti-i-filmit-te-star-treck/20%Always2013-04-23 14:39
https://pcworld.al/novell-paraqet-filr-si-nje-alternative-lokale-e-dropbox/20%Always2013-04-23 14:38
https://pcworld.al/appreciate-nje-sherbim-i-ri-ne-android-qe-mundeson-gjetjen-e-aplikacioneve-cilesore/20%Always2013-04-23 14:35
https://pcworld.al/facebook-home-arrin-mbi-500-000-shkarkime-ne-google-play-store/20%Always2013-04-23 14:13
https://pcworld.al/sipas-eksperteve-tashme-eshte-koha-me-e-mire-per-te-pasur-njohuri-mbi-linux/20%Always2013-04-23 13:42
https://pcworld.al/8-milione-iphone-te-kthyer-per-shkak-te-problemeve/20%Always2013-09-16 12:44
https://pcworld.al/parashikimet-tregojne-trafik-teper-te-renduar-te-te-dhenave-mobile/20%Always2013-04-23 11:11
https://pcworld.al/yahoo-mundeson-per-perdoruesit-e-iphone-aplikacionin-summly/20%Always2013-04-23 09:40
https://pcworld.al/rriten-pagesat-bankare-permes-internet-dhe-mobile-banking/20%Always2013-04-23 09:35
https://pcworld.al/gjermanet-denojne-google-me-145-000-e-gjobe/20%Always2013-04-23 07:55
https://pcworld.al/laptopi-me-i-holle-windows-8-vjen-nga-inhon/20%Always2013-04-23 07:24
https://pcworld.al/samsung-ka-filluar-punen-per-opsionet-e-kontrollit-me-mendje-ne-tablete/20%Always2013-04-22 15:20
https://pcworld.al/yahoo-do-te-caktivizoje-disa-prej-aplikacioneve-duke-u-fokusuar-me-teper-tek-mail-dhe-weather/20%Always2013-04-22 15:20
https://pcworld.al/perdoruesit-mobile-perdorin-me-teper-te-dhena/20%Always2013-04-22 15:19
https://pcworld.al/stiloni-faqet-e-reja-ne-google-chrome-me-new-tab-page/20%Always2013-04-22 15:19
https://pcworld.al/anonymous-ben-thirrje-per-erresim-te-internetit-gjate-te-henes/20%Always2013-04-22 14:14
https://pcworld.al/historiku-i-telekomandave-te-lojerave-i-paraqitur-nepermjet-artit/20%Always2013-04-22 11:54
https://pcworld.al/ja-se-si-te-fshihni-njoftimet-ne-outlook-2013/20%Always2013-04-22 11:54
https://pcworld.al/riorganizoni-profilin-tuaj-ne-facebook-duke-perdorur-kete-opsion-shume-te-thjeshte/20%Always2013-04-22 10:59
https://pcworld.al/inagurohet-scards-kompania-me-inovative-shqiptare-ne-industrine-e-shtypit/20%Always2013-04-22 09:06
https://pcworld.al/black-menu-te-gjitha-sherbimet-e-google-ne-nje-klikim/20%Always2013-04-22 09:59
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-drejt-finalizimit/20%Always2013-04-21 22:13
https://pcworld.al/shishja-e-mencur-heineken-ndricon-kur-ju-ngrini-dolli/20%Always2013-04-22 08:21
https://pcworld.al/kokat-e-chatit-te-facebook-me-ne-fund-ne-ios/20%Always2013-09-16 12:44
https://pcworld.al/edhe-router-et-me-popullore-permbajne-dobesi-sigurie/20%Always2013-04-21 09:52
https://pcworld.al/airharp-aplikacioni-qe-ju-jep-mundesi-te-krijoni-tinguj-nga-ajri/20%Always2013-04-21 09:52
https://pcworld.al/fingerlink-kthen-letrat-ne-ekrane-te-verteta-qe-funksionojne-me-ane-te-prekjes/20%Always2013-04-21 09:51
https://pcworld.al/opentable-integron-foodspotting-ne-aplikacionin-e-tij-te-ios/20%Always2013-04-21 09:51
https://pcworld.al/konfirmohet-ardhja-e-tableteve-me-te-vegjel-me-windows-8/20%Always2013-04-21 09:50
https://pcworld.al/ndertoni-aplikacione-open-source-pa-pagese-me-livecode-6-0/20%Always2013-04-21 09:49
https://pcworld.al/microsoft-i-do-te-konkurroje-ipad-mini-in/20%Always2013-04-20 14:11
https://pcworld.al/pse-duhet-te-perdorni-antivirus-pavaresisht-kujdesit-me-te-cilin-navigojme-ne-internet/20%Always2013-04-20 14:10
https://pcworld.al/tashme-mund-te-shkarkoni-aplikacionin-mailbox-pa-pritur-ne-linje/20%Always2013-09-16 12:44
https://pcworld.al/nje-menyre-e-thjeshte-per-te-afruar-me-teper-imazhet-ne-google-maps/20%Always2013-04-20 14:10
https://pcworld.al/facebook-permireson-logon/20%Always2013-04-20 14:09
https://pcworld.al/firma-kineze-ka-gjetur-nje-menyre-per-sigurimin-e-aplikacioneve-per-iphone-dhe-ipad-pa-pagese/20%Always2013-09-16 12:44
https://pcworld.al/nokia-lumia-521-do-te-dale-me-24-prill/20%Always2013-04-20 14:08
https://pcworld.al/lancimi-i-java-8-shtyhet-per-vitin-tjeter/20%Always2013-04-20 12:43
https://pcworld.al/mesuesit-e-be-se-kane-nevoje-per-me-teper-trajnime-ne-it/20%Always2013-04-20 12:41
https://pcworld.al/assange-i-wikileaks-thote-qe-nuk-perdor-e-mail/20%Always2013-04-20 12:41
https://pcworld.al/adobe-tregon-mjetin-e-ri-te-versionit-te-ardhshem-te-photoshop/20%Always2013-04-20 06:37
https://pcworld.al/kompania-archos-lancon-smartfonet-android/20%Always2013-04-20 06:37
https://pcworld.al/thymio-i-prezanton-femijet-me-robotiken/20%Always2013-04-19 15:33
https://pcworld.al/ekpsertet-thone-se-facebook-home-nuk-mund-te-jete-i-disponueshem-per-ios/20%Always2013-09-16 12:44
https://pcworld.al/nokia-planifikon-prodhimin-e-pajisjes-lumia-phablet/20%Always2013-09-13 15:04
https://pcworld.al/yahoo-zbulon-pamjen-e-re-te-thjeshtezuar-per-e-mail/20%Always2013-04-19 15:31
https://pcworld.al/microsoft-i-kerkon-patente-te-re-per-metoden-e-shfletimit-te-dritareve/20%Always2013-04-19 15:30
https://pcworld.al/twitter-lancon-aplikacionin-music/20%Always2013-04-19 13:55
https://pcworld.al/navigoni-furnizuesin-e-lajmeve-ne-facebook-me-keto-kater-shkurtime-nga-tastiera/20%Always2013-04-19 12:44
https://pcworld.al/5-menyra-kreative-per-te-perdorur-google-alerts/20%Always2013-04-19 11:22
https://pcworld.al/publikohet-fotoja-e-iphone-it-plastik-me-cmim-ekonomik/20%Always2013-09-16 12:44
https://pcworld.al/evernote-synon-te-kaloje-ne-prodhimin-e-pajisjeve-harduer/20%Always2013-04-19 08:46
https://pcworld.al/tragjedia-e-bostonit-behet-shkak-per-perhapjen-ne-internet-te-malware-ve/20%Always2013-04-19 06:59
https://pcworld.al/photoshop-se-shpejti-filtri-per-fotot-e-turbullta/20%Always2013-04-18 15:06
https://pcworld.al/prolexic-kete-vit-sulmet-ddos-pesuan-rritje-ne-numer-dhe-madhesi/20%Always2013-04-18 13:11
https://pcworld.al/intel-cmimet-e-laptopeve-me-windows-8-priten-te-arrijne-200-gjate-festave/20%Always2013-04-18 13:10
https://pcworld.al/amazon-android-appstore-i-disponueshem-ne-200-shtete-te-tjera-perfshi-shqiperine/20%Always2013-04-18 13:10
https://pcworld.al/sherbimet-mobile-prioriteti-me-i-madh-per-yahoo-gjate-vitit-2013/20%Always2013-04-18 13:09
https://pcworld.al/apple-siguron-patenten-e-tundjes-se-ikonave-per-zhvendosjen-e-aplikacioneve-kudo-ne-ekran/20%Always2013-04-18 11:37
https://pcworld.al/microsoft-do-te-aktivizoje-autentifikimin-me-dy-nivele/20%Always2013-04-18 09:48
https://pcworld.al/eric-schmidt-i-google-parashikon-1-miliard-telefone-aktive-me-android-ne-9-muajt-e-ardhshem/20%Always2013-04-18 08:51
https://pcworld.al/intel-me-25-renie-ne-fitimet-e-tremujorit-te-pare-te-2013-s/20%Always2013-04-18 08:30
https://pcworld.al/facebook-home-fillon-shperndarjen-nderkombetare/20%Always2013-04-17 14:46
https://pcworld.al/google-shton-vecorite-e-administratoreve-te-it-se-per-shfletuesin-chrome/20%Always2013-04-17 14:46
https://pcworld.al/jan-koum-whatsapp-ka-me-shume-perdorues-se-twitter/20%Always2013-04-17 14:45
https://pcworld.al/microsoft-i-ul-cmimet-per-sherbimin-e-tij-ne-re-cloud/20%Always2013-04-17 14:45
https://pcworld.al/symantec-numri-i-sulmeve-te-synuara-kibernetike-rritet-me-42/20%Always2013-04-17 14:44
https://pcworld.al/kontrolluesi-i-levizjeve-leap-motion-vjen-ne-kompjuteret-hp/20%Always2013-04-17 14:15
https://pcworld.al/pritet-rikthimi-i-butonin-start-ne-windows-blue/20%Always2013-04-17 12:07
https://pcworld.al/5-kineze-viktimizojne-ndermarrjen-apple-me-komponente-te-rreme-te-iphone/20%Always2013-04-17 12:06
https://pcworld.al/google-zbulon-specifikimet-teknike-per-glass/20%Always2013-04-17 10:13
https://pcworld.al/facebook-prezanton-dizajn-te-ri-te-faqes-kryesore-per-ipad-et/20%Always2013-04-17 09:06
https://pcworld.al/versioni-zyrtar-i-skype-per-windows-phone-8-me-ne-fund-i-disponueshem/20%Always2013-04-17 06:43
https://pcworld.al/pajisja-zendock-zgjidhja-per-kabllot-e-shumte-te-macbook/20%Always2013-04-16 15:06
https://pcworld.al/nokia-lumia-520-nje-smartfon-cilesor-dhe-teper-ekonomik/20%Always2013-04-16 15:05
https://pcworld.al/a-ka-ne-plan-microsoft-i-te-sjelle-ekzekutimin-e-windows-8-1-direkt-ne-desktop/20%Always2013-04-16 15:03
https://pcworld.al/zhvilluesit-e-softuereve-i-perkushtohen-rregullimit-te-dobesive-me-pokerin-online/20%Always2013-04-16 15:02
https://pcworld.al/6-koncepte-te-reja-dizajni-per-iphone-6-dhe-ios-7/20%Always2013-09-16 12:44
https://pcworld.al/shperthimet-ne-boston-paraqesin-dy-ane-te-mediave-shoqerore/20%Always2013-04-16 14:17
https://pcworld.al/tableti-20-inc-i-panasonic-do-te-kete-rezolucion-3840x2560/20%Always2013-04-16 13:17
https://pcworld.al/si-te-riktheni-librarite-e-nenkuptuara-default-ne-windows/20%Always2013-04-16 12:05
https://pcworld.al/sony-isp-lancon-internetin-me-te-shpejte-ne-bote-per-perdorim-shtepiak/20%Always2019-01-07 08:23
https://pcworld.al/projekti-fuduntu-linux-planifikon-te-mbylle-dyert/20%Always2013-04-16 09:22
https://pcworld.al/disa-prej-aplikacioneve-me-interesante-per-ios-dhe-android/20%Always2013-04-16 08:37
https://pcworld.al/problemet-ekzistuese-ne-siguri-u-japin-zemer-hakereve-te-rinj/20%Always2013-04-16 07:47
https://pcworld.al/edhe-microsoft-i-i-bashkohet-gares-per-krijimin-e-nje-ore-inteligjente/20%Always2013-04-16 06:27
https://pcworld.al/ndryshimi-mes-televizoreve-lcd-led-plasma-dhe-oled/20%Always2013-04-15 15:24
https://pcworld.al/eksperimenti-i-fundit-i-mozilla-s-shton-bashkepunimin-me-cfaredo-uebfaqe/20%Always2013-04-15 15:23
https://pcworld.al/eric-schmidt-parashikon-mbulimin-e-gjithe-botes-me-internet-deri-ne-fund-te-vitit-2020/20%Always2013-04-15 14:23
https://pcworld.al/macbook-tani-me-logon-qe-ju-deshironi/20%Always2013-04-15 13:08
https://pcworld.al/sa-ndikon-realisht-ndricimi-i-ekranit-tek-konsumimi-i-baterise/20%Always2013-04-15 12:13
https://pcworld.al/nje-menyre-e-shpejte-per-lancimin-e-dritares-se-kompozimit-ne-gmail/20%Always2013-04-15 11:02
https://pcworld.al/ja-se-si-te-beni-screenshots-ne-telefonin-tuaj-android/20%Always2013-09-13 15:04
https://pcworld.al/facebook-home-vleresohet-me-nje-yll-nga-44-e-perdoruesve-ne-google-play/20%Always2013-04-15 09:00
https://pcworld.al/google-mund-te-fshije-te-dhenat-tuaja-nese-nuk-jetoni-me/20%Always2013-04-15 08:43
https://pcworld.al/abi-research-tabletet-windows-nuk-do-te-jene-alternative-e-preferuar-ne-treg/20%Always2013-04-15 07:44
https://pcworld.al/hakeret-thone-qe-kane-sulmuar-blogjet-ne-wordpress/20%Always2013-04-14 13:51
https://pcworld.al/si-te-krijoni-nje-nenshkrim-per-e-mail-ne-outlook-2013/20%Always2013-04-14 07:10
https://pcworld.al/ktheni-blogun-e-wordpress-ne-nje-aplikacion-windows-8/20%Always2013-04-14 07:10
https://pcworld.al/studentet-indiane-krijojne-veshjen-qe-parandalon-dhunimin-seksual/20%Always2013-04-14 07:09
https://pcworld.al/editoni-fotot-ne-facebook-on-line-me-fly-photo-editor/20%Always2013-04-14 07:08
https://pcworld.al/si-te-reduktoni-ne-chrome-hapesiren-midis-faqeve-te-preferuara-ne-listen-bookmark/20%Always2013-04-14 07:08
https://pcworld.al/si-mund-te-anulloni-mberritjen-e-e-maileve-te-dergura-gabimisht/20%Always2013-04-14 07:07
https://pcworld.al/perdorni-ctrl-shift-esc-per-te-aksesuar-direkt-task-manager/20%Always2013-04-14 07:07
https://pcworld.al/si-te-transformoni-imazhet-standarde-te-rrugeve-nga-google-ne-nje-video/20%Always2013-04-13 14:28
https://pcworld.al/libreoffice-arnon-54-vrima/20%Always2013-04-15 08:20
https://pcworld.al/shtoni-ikonat-e-sherbimeve-te-google-it-me-black-menu-per-chrome/20%Always2013-04-13 12:40
https://pcworld.al/sonte-ne-mesnate-mbyllet-afati-i-aplikimeve-ne-albanian-ict-awards-rreth-60-aplikime/20%Always2013-04-13 17:35
https://pcworld.al/twitter-sjell-tema-ne-trend-ne-160-vende-te-reja/20%Always2013-04-13 12:40
https://pcworld.al/kerkimet-ne-google-jane-5-here-me-te-sigurta-se-ato-ne-bing/20%Always2013-04-13 12:40
https://pcworld.al/microsoft-terheq-perditesimin-e-sigurise-pasi-shkaktonte-probleme-softuerike/20%Always2013-04-13 12:39
https://pcworld.al/hakerat-mund-te-pergjojne-permes-nje-kamere-canon-eos/20%Always2013-04-13 11:58
https://pcworld.al/facebook-home-eshte-tashme-i-disponueshem-per-tu-shkarkuar/20%Always2013-04-13 11:20
https://pcworld.al/njihuni-me-iphone-5-me-te-shtrenjte-ne-bote/20%Always2013-09-16 12:45
https://pcworld.al/twitter-konfirmon-blerjen-e-sherbimit-muzikor-we-are-haunted/20%Always2013-04-13 08:38
https://pcworld.al/kerkuesit-kane-zbuluar-mendimkalimet-ne-vend-te-fjalekalimeve/20%Always2013-04-13 07:34
https://pcworld.al/ndoshta-do-te-na-duhet-te-presim-deri-vitin-tjeter-per-microsoft-office-ne-ios-dhe-android/20%Always2013-04-12 15:26
https://pcworld.al/si-te-caktivizoni-vleresimet-ne-linkedln/20%Always2013-04-12 15:26
https://pcworld.al/lidhjet-ne-twitter-u-nderprene-perkohesisht-gjate-dites-se-enjte/20%Always2013-04-12 15:25
https://pcworld.al/tashme-mund-te-shkruani-testamente-dixhitale-per-llogarite-ne-google/20%Always2013-04-12 15:24
https://pcworld.al/firefox-pergatit-mbrojtje-per-perdoruesit-lidhur-me-te-dhenat-cookie/20%Always2013-04-12 12:41
https://pcworld.al/microsoft-i-synon-te-filloje-prodhimin-e-tabletit-surface-7-inc/20%Always2013-04-12 11:32
https://pcworld.al/sulme-te-medha-ne-platformen-wordpress-ja-se-si-te-mbroheni/20%Always2013-04-12 11:13
https://pcworld.al/si-ka-ndryshuar-ne-vite-gmail-i-infografik/20%Always2014-11-10 19:03
https://pcworld.al/samsung-prezanton-dy-smartfonet-e-rinj-mega-5-8-dhe-6-3-inc/20%Always2013-09-13 15:05
https://pcworld.al/google-teston-lidhjen-e-faqeve-google-me-kanalet-ne-youtube/20%Always2013-04-12 06:52
https://pcworld.al/ja-se-si-te-ktheni-menaxherin-e-vjeter-te-shkarkimeve-ne-firefox/20%Always2013-04-11 14:43
https://pcworld.al/adoleshentet-nuk-e-konsiderojne-facebook-un-aq-te-rendesishem-sa-me-pare/20%Always2013-04-11 14:42
https://pcworld.al/google-do-te-ofroje-linjen-e-emergjnces-globale-per-te-luftuar-trafikun-e-njerezve/20%Always2013-04-11 14:42
https://pcworld.al/cfare-mund-te-shkarkohet-nga-kompjuteret-ne-vatikan/20%Always2013-04-11 14:41
https://pcworld.al/ujevarat-me-neon-qe-ndricojne-natyren-gjate-nates/20%Always2013-04-11 14:34
https://pcworld.al/perditesimi-i-chrome-per-ios-mundeson-printim-wireless-dhe-shfletim-ne-ekran-te-plote/20%Always2013-04-11 12:57
https://pcworld.al/se-shpejti-outlook-com-mund-te-jete-po-aq-i-sigurt-sa-gmail/20%Always2013-04-11 12:14
https://pcworld.al/google-play-merr-pamje-te-re/20%Always2013-04-11 11:41
https://pcworld.al/se-shpejti-transferime-me-te-shpejta-te-te-dhenave-nga-usb/20%Always2013-04-11 11:19
https://pcworld.al/dropbox-lancon-sherbimin-e-ri-per-biznese/20%Always2013-04-11 08:52
https://pcworld.al/chiplet-e-ardhmja-e-teknologjise-se-qarqeve-elektronike/20%Always2013-04-11 08:49
https://pcworld.al/patenta-e-apple-do-mundesoje-blerje-ne-itunes-duke-qene-off-line/20%Always2013-04-11 07:13
https://pcworld.al/12-detyra-te-thjeshta-qe-duhet-te-beni-per-kompjuterin-tuaj/20%Always2013-04-10 15:23
https://pcworld.al/ecuria-e-emrave-te-domeineve-ne-bote/20%Always2013-04-10 13:35
https://pcworld.al/ja-se-si-punojne-google-glass-infografik/20%Always2014-11-10 19:03
https://pcworld.al/htc-me-perfitimet-me-te-uleta-qe-nga-viti-2005/20%Always2013-04-10 13:17
https://pcworld.al/thepiratebay-se-ndryshon-domeinin-ne-gl/20%Always2019-02-21 16:06
https://pcworld.al/windows-phone-8-do-te-kete-mbeshtetje-1080p-dhe-procesore-quad-core-deri-ne-fund-te-vitit/20%Always2013-04-10 13:16
https://pcworld.al/apple-probleme-me-sherbimin-imessage-dhe-facetime/20%Always2013-04-10 12:08
https://pcworld.al/facebook-home-forma-e-re-per-te-humbur-kohe/20%Always2013-04-10 11:52
https://pcworld.al/microsoft-leshon-versionin-testues-te-office-2010-sp2/20%Always2013-04-10 11:17
https://pcworld.al/london-school-of-fashion-eksperimenton-moden-me-printim-3d/20%Always2013-04-10 07:44
https://pcworld.al/perdoruesit-e-facebook-do-te-paguajne-gjobe-per-mesazhet-ndaj-jo-miqeve/20%Always2013-04-10 07:44
https://pcworld.al/a-mund-te-punoje-lumia-920-edhe-nese-i-kalon-siper-nje-traktor-24-tonesh/20%Always2013-04-10 06:45
https://pcworld.al/si-te-aktivizoni-marresin-e-ngjyrave-ne-internet-explorer/20%Always2013-04-09 15:37
https://pcworld.al/firefox-22-bllokon-vetvetiu-pergjimin-nga-faqet/20%Always2013-04-09 15:27
https://pcworld.al/linkme-pajisja-qe-shfaq-mesazhe-dhe-lajmerime-ne-doren-tuaj/20%Always2013-04-09 15:26
https://pcworld.al/windows-xp-do-te-suportohet-nga-microsoft-vetem-per-365-dite-te-tjera/20%Always2013-04-09 14:49
https://pcworld.al/te-dielen-ne-tirane-takohet-juria-e-albanian-ict-awards-2012/20%Always2013-04-10 09:07
https://pcworld.al/skype-per-windows-8-merr-nje-perditesim-te-ri/20%Always2013-04-09 12:53
https://pcworld.al/nje-koncept-i-ri-per-iphone-n-e-radhes/20%Always2013-04-09 10:55
https://pcworld.al/del-fotografia-e-smartfonit-lumia-928/20%Always2013-04-09 09:33
https://pcworld.al/si-te-transferojme-dokumente-te-ndryshme-ne-nje-smartfon-ose-tablet-android/20%Always2013-04-09 08:26
https://pcworld.al/hakeret-e-anonymous-sulmojne-uebfaqet-izraelite/20%Always2013-04-08 16:29
https://pcworld.al/mozilla-lajmeron-per-mekanizmin-e-ri-te-pagesave-ne-ueb/20%Always2013-04-08 16:28
https://pcworld.al/disa-menyra-per-te-permiresuar-jetegjatesine-e-baterise/20%Always2013-04-08 11:33
https://pcworld.al/si-mund-te-sigurohet-facebook-home-ne-smartfonin-tuaj/20%Always2013-04-08 11:32
https://pcworld.al/imazhe-te-reja-te-pamjeve-virtuale-te-rrugeve-vijne-nga-apple/20%Always2013-04-08 11:17
https://pcworld.al/good-times-aplikacioni-i-ri-qe-iu-ruan-nga-shperqendrimi-i-telefonatave/20%Always2013-04-08 11:16
https://pcworld.al/windows-xp-mund-te-vendos-bizneset-ne-rrezik/20%Always2013-04-08 11:16
https://pcworld.al/6-menyra-si-te-veproni-kur-interneti-i-hotelit-eshte-i-dobet/20%Always2013-04-08 11:16
https://pcworld.al/a-do-te-kete-smartfone-te-tjere-me-suport-per-facebook-home/20%Always2013-04-08 09:30
https://pcworld.al/arnimet-gjate-te-martes-nga-microsoft-adresojne-dobesite-ne-windows-8/20%Always2013-04-08 07:27
https://pcworld.al/u-mbajt-ne-prishtine-workshopi-ii-i-albanian-ict-awards-2012/20%Always2013-04-10 09:15
https://pcworld.al/yahoo-mail-integrohet-me-dropbox/20%Always2013-04-07 11:28
https://pcworld.al/me-ne-fund-perditesohet-versioni-i-skydrive-per-ios/20%Always2013-04-07 11:23
https://pcworld.al/npd-displaysearch-tableti-i-htc-me-windows-8-eshte-ne-prodhim-e-siper/20%Always2013-04-07 11:22
https://pcworld.al/njihuni-me-miun-inteligjent-ego/20%Always2013-04-07 11:22
https://pcworld.al/windows-blue-mund-te-quhet-windows-8-1/20%Always2013-04-07 11:24
https://pcworld.al/albanian-ict-award-2012/20%Always2013-04-09 12:24
https://pcworld.al/microsoft-ironizon-themeluesin-e-facebook-ut-mark-zuckerberg/20%Always2013-04-06 06:09
https://pcworld.al/perfundon-me-sukses-workshopi-i-dyte-i-albanian-ict-awards-2012-ne-prishtine/20%Always2013-04-06 16:40
https://pcworld.al/nokia-lancon-sherbimin-e-saj-te-muzikes-per-windows-8-dhe-rt/20%Always2013-04-06 06:09
https://pcworld.al/navigoni-ne-faqen-kryesore-te-facebook-me-komandat-nga-tastiera/20%Always2013-04-06 06:08
https://pcworld.al/windows-live-messenger-kalon-ne-skype-javen-e-ardhshme/20%Always2013-04-06 06:57
https://pcworld.al/si-mund-te-fshihen-perfundimisht-aplikacionet-ne-windows-8/20%Always2013-04-06 06:05
https://pcworld.al/facebook-lancon-chat-heads-per-te-iu-lene-ne-kontakt-me-shoket/20%Always2013-04-06 06:05
https://pcworld.al/softueri-qe-shfrytezon-monedhen-virtuale-bitcoin-shperndahet-ne-skype/20%Always2013-04-06 06:04
https://pcworld.al/krijohet-softueri-qe-mundeson-leximin-e-endrrave/20%Always2013-04-06 06:03
https://pcworld.al/netflix-me-ne-fund-vjen-i-plote-me-avantazhet-e-tij-ne-windows-phone/20%Always2013-04-05 15:11
https://pcworld.al/facebook-permireson-sistemin-e-komenteve-per-profilet-me-shume-fansa/20%Always2013-04-05 15:12
https://pcworld.al/chrome-beta-pershpejtohet-pas-perditesimit-te-fundit/20%Always2013-04-05 12:08
https://pcworld.al/gartner-prodhimi-i-tableteve-do-te-kaloje-ate-te-pc-ve-me-72-brenda-tre-vitesh/20%Always2013-04-05 12:07
https://pcworld.al/google-leshon-videon-e-plote-qe-shpjegon-per-syzet-google-glass/20%Always2013-04-05 12:07
https://pcworld.al/mozilla-synon-krijimin-e-nje-api-per-kryerjen-e-pagesave-te-sigurta-on-line/20%Always2013-04-05 12:03
https://pcworld.al/anonymous-sulmon-korene-e-veriut/20%Always2013-04-05 09:34
https://pcworld.al/htc-do-te-jete-telefoni-i-pare-i-integruar-me-facebook/20%Always2013-04-05 09:04
https://pcworld.al/facebook-lancon-metoden-home-per-android/20%Always2013-04-05 07:49
https://pcworld.al/likedln-po-teston-futjen-e-permendjes-si-facebook/20%Always2013-04-05 08:16
https://pcworld.al/google-pritet-te-lancoje-versionin-e-ri-te-tabletit-nexus-7/20%Always2013-04-04 17:10
https://pcworld.al/vjen-ne-prishtine-workshopi-i-dyte-i-albanian-ict-awards-2012/20%Always2013-04-05 08:45
https://pcworld.al/instagram-feston-1-vjetorin-e-debutimit-per-android/20%Always2013-09-16 12:47
https://pcworld.al/firefox-20-permireson-opsionin-e-navigimit-privat-private-browsing/20%Always2013-04-04 14:33
https://pcworld.al/samsung-do-te-integroje-teknologjine-me-te-qendrueshme-te-sigurise-nga-absolute/20%Always2013-09-13 15:06
https://pcworld.al/hapni-dokumente-pothuajse-te-cdo-formati-me-softuerin-free-opener/20%Always2013-04-04 11:47
https://pcworld.al/perdoruesit-shpenzojne-2-miliarde-minuta-ne-dite-per-te-komunikuar-ne-skype/20%Always2013-04-04 09:47
https://pcworld.al/celulari-feston-40-vjetorin-e-krijimit/20%Always2013-04-04 09:39
https://pcworld.al/twitter-sjell-disa-perditesime-per-aplikacioninet-mobile/20%Always2013-04-04 08:44
https://pcworld.al/google-ofron-lehtesira-te-reja-per-zhvilluesit-e-janrain-dhe-gigya/20%Always2013-04-03 16:26
https://pcworld.al/me-perditesimin-e-mozilla-firefox-prezantohen-ndryshime-te-rendesishme-te-download-manager/20%Always2013-04-03 16:09
https://pcworld.al/patenta-e-re-e-apple-do-te-mundesoje-shfaqjen-e-informacioneve-per-telefonuesit-on-hold/20%Always2013-04-03 16:09
https://pcworld.al/vendet-e-be-se-mund-te-gjobisin-google-per-politiken-e-privatesise/20%Always2013-04-03 15:33
https://pcworld.al/microsoft-perditeson-kalendarin-e-outlook-com/20%Always2013-04-03 14:40
https://pcworld.al/raspberry-pi-kompjuteri-prej-25-shitet-brenda-disa-oresh-ne-shba/20%Always2013-04-03 13:00
https://pcworld.al/mozilla-mbush-15-vjet-nga-themelimi-firefox-20-del-me-privatesi-te-re/20%Always2013-09-14 08:26
https://pcworld.al/perditesohet-facebook-per-windows-phone-8/20%Always2013-04-03 09:18
https://pcworld.al/facebook-ne-gjyq-per-marken-tregtare-timeline/20%Always2013-04-03 09:13
https://pcworld.al/obama-prezanton-planin-per-krijimin-e-hartes-se-trurit-njerezor/20%Always2013-04-03 08:11
https://pcworld.al/se-shpejti-vjen-platforma-e-re-e-videove-mixbit/20%Always2013-04-03 06:46
https://pcworld.al/cloud-drive-te-amazon-i-shtohet-edhe-sinkronizimi-i-dokumentave/20%Always2013-04-02 22:45
https://pcworld.al/perditesohet-versioni-i-platformes-feedly-per-celulare/20%Always2013-04-02 14:04
https://pcworld.al/microsoft-i-hedh-poshte-thashethemet-per-pike-falas-ne-xbox-2/20%Always2013-04-02 14:06
https://pcworld.al/avantazhet-e-perdorimit-te-listave-te-interesave-kundrejt-like-ne-facebook/20%Always2013-04-02 15:27
https://pcworld.al/the-pirate-bay-mbreti-i-ndarjes-se-dokumenteve/20%Always2013-04-02 14:05
https://pcworld.al/facebook-zbulon-te-dhenat-e-reja-te-grafikut-social/20%Always2013-04-02 12:52
https://pcworld.al/10-e-perdoruesve-te-sherbimit-steam-kane-windows-8/20%Always2013-04-02 12:21
https://pcworld.al/zbavituni-gjate-bisedave-ne-facebook-me-symbols-dhe-emoticons/20%Always2013-04-02 11:06
https://pcworld.al/safari-me-61-per-qind-te-tregut-te-shfletuesve-per-mobil/20%Always2013-04-02 12:14
https://pcworld.al/shakaja-e-google-per-1-prillin/20%Always2013-04-02 09:42
https://pcworld.al/fytyra-e-telefonit-te-ri-te-facebook-ut/20%Always2013-04-02 08:52
https://pcworld.al/current-caller-id-per-android-mundeson-bllokimin-e-telefonatave-te-padeshiruara/20%Always2013-04-01 14:46
https://pcworld.al/organizoni-dhe-kerkoni-tab-et-ne-shfletuesin-chrome-me-tabjuggler/20%Always2013-04-01 16:10
https://pcworld.al/mac-remote-kontrollon-mac-un-tuaj-nga-larg-me-android/20%Always2013-04-01 14:35
https://pcworld.al/a-i-shpiku-da-vinci-syzet-google-glass/20%Always2013-04-01 13:34
https://pcworld.al/njihuni-me-softuerin-qe-incizon-punen-tuaj-ne-windows/20%Always2013-04-01 12:33
https://pcworld.al/iphone-5-mori-me-teper-vemendje-ne-twitter-se-galaxy-s4/20%Always2013-09-13 15:06
https://pcworld.al/anonymous-korea-sulmon-uebfaqet-shteterore-te-korese-se-veriut/20%Always2013-04-01 09:02
https://pcworld.al/si-te-shtoni-dicitura-ne-fotot-tuaja/20%Always2013-04-01 06:47