XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/ja-se-si-te-ndalni-automatikisht-videot-ne-youtube-kur-perdorni-firefox/20%Always2013-05-31 14:23
https://pcworld.al/facebook-aktivizon-profilet-e-verifikuara/20%Always2013-05-31 13:06
https://pcworld.al/rikthehet-butoni-start-ne-windows-8-1/20%Always2013-05-31 12:00
https://pcworld.al/samsung-electronics-prezanton-mini-smartfonin-galaxy-s4/20%Always2013-09-13 15:00
https://pcworld.al/miratohet-plani-kombetar-per-zhvillimin-e-broadbandi-t/20%Always2013-05-31 09:17
https://pcworld.al/apple-lancon-modelin-e-ri-ipod-touch-vetem-per-229/20%Always2013-05-31 08:03
https://pcworld.al/coursera-bashkepunon-me-10-universitete-per-mesime-online/20%Always2013-05-30 15:14
https://pcworld.al/pese-keshilla-qe-duhet-te-dime-kete-vit-lidhur-me-sigurine-ne-mediat-sociale/20%Always2013-05-30 15:14
https://pcworld.al/raportohen-trendet-me-te-fundit-te-internetit/20%Always2013-05-30 15:13
https://pcworld.al/se-shpejti-tablete-me-te-vegjel-me-windows-dhe-cipe-te-shpejta/20%Always2013-05-30 14:13
https://pcworld.al/inagurohet-ne-shqiperi-sistemi-e-dogana/20%Always2013-05-30 13:24
https://pcworld.al/youtube-mundeson-efektin-slow-motion-per-perdoruesit/20%Always2013-05-30 12:52
https://pcworld.al/google-calendar-per-android-tani-edhe-me-ngjyra/20%Always2013-05-30 11:27
https://pcworld.al/dick-costolo-twitter-shume-i-nderlikuar-per-fillestaret/20%Always2013-05-30 10:45
https://pcworld.al/inbox-i-ne-gmail-merr-pamje-te-re-ja-ndryshimet-e-fundit/20%Always2013-05-30 08:27
https://pcworld.al/mesoni-bazat-e-windows-8-me-broshuren-trajnuese-te-microsoft-it/20%Always2013-05-30 07:16
https://pcworld.al/kongresi-amerikan-kerkon-legalizimin-e-kundersulmeve-per-te-luftuar-kriminelet-kibernetike/20%Always2013-05-29 21:09
https://pcworld.al/microsoft-rrjetet-shoqerore-rrisin-produktivitetin/20%Always2013-05-29 13:48
https://pcworld.al/lg-lancon-modelin-e-smartfonit-nexus-4-me-ngjyre-te-bardhe/20%Always2013-05-29 12:53
https://pcworld.al/the-wall-street-journal-samsung-galaxy-s4-mini-pritet-te-debutoje-me-20-qershor/20%Always2013-09-13 15:00
https://pcworld.al/iphone-i-i-ardhshem-mund-te-pershtase-volumin-bazuar-ne-distancen-e-perdoruesit/20%Always2013-09-16 12:39
https://pcworld.al/mozilla-bashkepunon-me-foxconn-per-prodhimin-e-nje-tableti-me-sistem-operativ-firefox/20%Always2013-05-29 07:53
https://pcworld.al/platfroma-me-burim-te-hapur-wordpress-feston-10-vjetorin-e-krijimit/20%Always2013-05-29 07:48
https://pcworld.al/clipping-magic-aplikacion-i-thjeshte-per-fshirjen-e-sfondit-te-fotove/20%Always2013-05-28 15:32
https://pcworld.al/pse-duhet-te-perdorni-versionet-e-fundit-te-office/20%Always2013-05-28 15:32
https://pcworld.al/bejeni-facebook-un-me-te-kerkueshem-me-njoftimet-ne-e-mail/20%Always2013-05-28 15:10
https://pcworld.al/shitet-ne-ankand-kompjuteri-i-pare-apple-per-shumen-rekord-671-400/20%Always2013-05-28 14:13
https://pcworld.al/google-planifikon-te-sjelle-per-shtetet-ne-zhvillim-internetin-permes-balonave-wireless/20%Always2013-05-28 12:26
https://pcworld.al/nje-hap-perpara-per-hibridet-hp-prezanton-modelet-e-fundit/20%Always2013-05-28 11:40
https://pcworld.al/samsung-pritet-te-zbuloje-disa-produkte-te-reja-me-20-qershor/20%Always2013-05-28 09:59
https://pcworld.al/njihuni-me-detajet-e-eventit-startup-weekend-qe-do-te-mbahet-ne-tirane/20%Always2013-06-09 10:28
https://pcworld.al/si-te-punoni-ne-gmail-pa-e-hapur-fare-faqen-e-tij-me-checker-plus/20%Always2013-05-29 12:24
https://pcworld.al/11-keshilla-per-zhvillimin-e-nje-aplikacioni-mobile-te-adhurueshem-nga-perdoruesit/20%Always2013-05-27 15:28
https://pcworld.al/edhe-jennifer-lopez-ka-tashme-kompanine-e-saj-wireless/20%Always2013-05-27 15:27
https://pcworld.al/google-teston-njoftimet-e-reja-ne-chrome/20%Always2013-05-27 14:28
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s4-qe-tani-i-hakuar/20%Always2013-09-13 15:00
https://pcworld.al/sherbimi-i-postes-elektronike-gmail-mund-te-jete-ne-prag-te-ndryshimeve/20%Always2013-05-27 09:39
https://pcworld.al/biznesi-i-monedhes-dixhitale-liberty-reserve-mbyllet-arrestohet-themeluesi/20%Always2013-05-27 09:33
https://pcworld.al/si-vodhen-hakeret-45-milione-brenda-dy-diteve-infografik/20%Always2014-11-10 19:05
https://pcworld.al/bajerni-kampion-evrope-kosova-trend-ne-twitter/20%Always2013-05-26 13:39
https://pcworld.al/google-translate-integrohet-ne-google-chrome-per-android/20%Always2013-05-26 07:22
https://pcworld.al/parashikimi-i-normes-se-rritjes-per-tregun-global-te-softuereve/20%Always2013-05-26 07:22
https://pcworld.al/evernote-shton-reminders-ne-versionet-mac-ios-dhe-ueb/20%Always2013-05-26 07:21
https://pcworld.al/microsoft-dhe-google-bashkepunojne-per-ndertimin-e-aplikacionit-youtube-per-windows-phone-8/20%Always2013-05-25 21:36
https://pcworld.al/portal-online-per-vendimet-e-gjykates-europiane-te-te-drejtave-te-njeriut/20%Always2013-05-25 21:35
https://pcworld.al/kerkimi-i-thjeshte-ne-google-ju-mundeson-te-gjeni-me-shpejt-fotot-tuaja-personale/20%Always2013-05-25 12:51
https://pcworld.al/vazhdojne-problemet-me-ridizajnimin-e-faqes-flickr/20%Always2013-05-25 12:50
https://pcworld.al/procesoret-e-rinj-intel-do-te-shtojne-rezistencen-e-baterise-tek-laptop-et-me-50/20%Always2013-05-27 11:14
https://pcworld.al/wikileaks-leshon-nje-kopje-te-shkruar-te-dokumentarit-per-historine-e-tij/20%Always2013-05-25 12:50
https://pcworld.al/paraqitet-android-4-3-por-vetem-ne-nje-forum/20%Always2013-09-13 15:01
https://pcworld.al/google-planifikon-te-perditesoje-celesat-e-enkriptimit-ssl/20%Always2013-05-25 11:46
https://pcworld.al/ne-tirane-do-te-organizohet-per-te-dytin-vit-radhazi-startup-weekend/20%Always2013-06-09 10:29
https://pcworld.al/tabletet-gjigande-nje-ide-e-qe-i-pelqen-hp-se/20%Always2013-05-25 09:25
https://pcworld.al/iphone-5-lumia-920-dhe-gs3-krahasim-i-kameres-ne-nje-reklame-tjeter-video/20%Always2013-09-16 12:39
https://pcworld.al/getlokal-uebfaqja-kushtuar-vendeve-te-europes-juglindore-shton-ne-grupin-e-saj-serbine/20%Always2013-05-24 15:09
https://pcworld.al/sharp-prezanton-dy-televizor-aquaos-4k-lcd/20%Always2013-05-24 15:08
https://pcworld.al/nese-kerkoni-permes-zerit-ne-google-chrome-shfletuesi-do-tju-pergjigjet/20%Always2013-05-24 15:08
https://pcworld.al/box-blen-aplikacionin-folders-per-te-realizuar-disa-ndryshime/20%Always2013-05-24 14:34
https://pcworld.al/fushata-elektorale-ne-shqiperi-nen-ndikimin-e-teknologjive-dhe-mediave-te-reja/20%Always2013-05-24 14:03
https://pcworld.al/99-9-e-malware-ve-te-reja-targetojne-telefonet-android/20%Always2013-05-24 12:18
https://pcworld.al/perdoruesit-e-facebook-ndajne-1-miliard-histori-permes-aplikacioneve-te-pales-se-trete/20%Always2013-05-24 09:57
https://pcworld.al/sipas-nje-studimi-aplikacionet-e-windows-8-perdoren-shume-rralle/20%Always2013-05-24 09:09
https://pcworld.al/festohet-40-vjetori-i-krijimit-te-ethernet-it/20%Always2013-05-24 07:42
https://pcworld.al/linkedin-ridizajnon-menune-e-navigimit/20%Always2013-05-24 06:38
https://pcworld.al/mbi-10-milione-samsung-galaxy-s4-jane-shitur-per-me-pak-se-nje-muaj/20%Always2013-09-13 15:01
https://pcworld.al/vjen-verifikimi-prej-dy-hapave-ne-twitter-ja-se-si-ta-perdorni/20%Always2013-05-23 14:28
https://pcworld.al/apple-nuk-ka-paguar-taksa-per-74-miliarde-dollare-te-ardhura/20%Always2013-05-23 11:15
https://pcworld.al/startup-et-e-vendeve-te-rajonit-qe-do-te-jene-pjesemarrese-ne-garen-shift-conference-kroaci/20%Always2013-05-23 09:00
https://pcworld.al/perditesimi-i-chrome-per-android-permireson-procesin-e-kerkimit/20%Always2013-05-23 07:46
https://pcworld.al/vendosni-rikujtues-ne-google-now-nga-rezultatet-e-kerkimit-ne-google/20%Always2013-05-22 15:23
https://pcworld.al/microsoft-skanon-mesazhet-e-perdoruesve-ne-skype/20%Always2013-05-22 15:20
https://pcworld.al/perdoruesit-e-flickr-nuk-jane-aspak-te-kenaqur-me-dizajnin-e-ri-te-faqes/20%Always2013-05-22 15:21
https://pcworld.al/opera-per-android-vjen-kete-here-me-disa-ndryshime-shume-te-rendesishme/20%Always2013-05-22 13:04
https://pcworld.al/google-reader-pas-disa-javesh-shuhet-nxirrni-te-dhenat-tuaja-nga-ai-sherbim/20%Always2013-05-22 11:39
https://pcworld.al/yahoo-rikthehet-ne-listen-e-markave-me-te-vlefshme-ne-bote/20%Always2013-05-22 08:40
https://pcworld.al/ekrani-i-ri-samsung-13-3-inc-ju-mahnit-me-rezolucionin-e-tij-3200-x-1800-pixel/20%Always2013-05-22 08:04
https://pcworld.al/2013-viti-me-i-rendesishem-ne-historine-e-zhvillimit-te-smartfoneve/20%Always2013-05-21 15:01
https://pcworld.al/jolla-smartfoni-i-pare-me-sistem-operativ-open-source/20%Always2013-05-21 15:01
https://pcworld.al/pinterest-po-behet-gjithnje-e-me-teper-i-dobishem/20%Always2013-05-21 15:01
https://pcworld.al/shikoni-se-si-punon-pajisja-leap-motion-me-windows-8/20%Always2013-05-21 15:04
https://pcworld.al/facebook-rekomandon-lojen-pishpirik-e-zhvilluar-nga-programuesit-shqiptare/20%Always2019-02-04 20:20
https://pcworld.al/18-vjecarja-kharen-zbulon-teknologjine-qe-mund-te-karikoje-celularet-per-20-sekonda/20%Always2013-05-21 13:35
https://pcworld.al/flickr-me-dizajn-te-ri-1-tb-hapesire-falas-dhe-aplikacion-per-android/20%Always2013-05-21 11:58
https://pcworld.al/yahoo-konfirmon-zyrtarisht-se-do-te-bleje-tumblr-per-1-1-miliarde-dollare/20%Always2013-05-21 10:56
https://pcworld.al/digitimes-ipad-5-jashtezakonisht-i-holle-mund-te-lancohet-ne-vjeshte/20%Always2013-05-21 08:26
https://pcworld.al/gjashte-shqiptare-pjesemarres-ne-samitin-e-mozilla-s/20%Always2013-05-23 13:12
https://pcworld.al/google-ofron-nje-preview-te-php-ne-app-engine/20%Always2013-05-20 14:44
https://pcworld.al/gartner-android-dominoi-tregun-me-75-per-tremujorin-e-pare-te-2013-s/20%Always2013-05-20 14:44
https://pcworld.al/si-ti-beni-interesante-prezantimet-ne-powerpoint/20%Always2013-05-20 13:47
https://pcworld.al/samsung-lancon-garen-me-shperblime-prej-800000-per-zhvilluesit-e-aplikacioneve/20%Always2013-09-13 15:01
https://pcworld.al/100-ore-video-ngarkohen-cdo-minute-ne-youtube/20%Always2013-05-20 09:12
https://pcworld.al/rriten-sulmet-nga-viruset/20%Always2013-05-20 07:54
https://pcworld.al/bordi-i-yahoo-s-ka-aprovuar-marreveshjen-prej-1-1-miliarde-dollare-per-tumblr/20%Always2013-05-20 06:38
https://pcworld.al/ja-se-si-mund-ta-rrezikoje-google-glass-privatesine-tuaj/20%Always2013-05-19 09:56
https://pcworld.al/studim-ne-5-vite-shumica-e-softuereve-te-blere-do-te-jene-me-burim-te-hapur/20%Always2013-05-19 09:56
https://pcworld.al/ja-se-si-llogarisin-apple-dhe-google-numrin-e-aplikacioneve-te-shkarkuara/20%Always2013-05-19 09:55
https://pcworld.al/cloudi-i-google-tani-me-debian/20%Always2013-05-19 09:54
https://pcworld.al/fbi-kerkon-qe-bankat-te-japin-te-dhena-si-nje-taktike-per-te-luftuar-sulmet-kibernetike/20%Always2013-05-19 09:54
https://pcworld.al/android-pengese-per-microsoft-in-dhe-windows-in/20%Always2013-05-19 09:44
https://pcworld.al/google-translate-cfare-ofron-dhe-pritet-te-ofroje-ne-te-ardhmen/20%Always2013-05-19 07:53
https://pcworld.al/butonat-e-rinj-ne-gmail-ju-ndihmojne-te-perdorni-sherbimin-per-sa-kohe-jeni-ne-levizje/20%Always2013-05-18 12:53
https://pcworld.al/si-te-sinkronizoni-foldere-te-caktuar-nga-skydrive-ne-pc/20%Always2013-05-18 12:52
https://pcworld.al/shefi-i-ri-i-androidit-thote-qe-softueri-facebook-home-edhe-mund-te-bllokohet/20%Always2013-05-18 12:52
https://pcworld.al/tashme-ne-outlook-com-mund-te-dergohen-e-maile-nga-gmail-apo-yahoo-mail-pa-u-loguar/20%Always2013-05-18 12:51
https://pcworld.al/google-wallet-mundeson-dergimin-e-parave-permes-gmail-it/20%Always2013-05-18 12:20
https://pcworld.al/policia-italiane-arreston-te-dyshuarit-e-anonymous-ne-itali/20%Always2013-05-18 10:52
https://pcworld.al/lancohet-tableti-python-s3-qe-funksionon-me-tre-sisteme-operative-njekohesisht/20%Always2013-05-18 09:56
https://pcworld.al/ja-se-si-dukej-google-glass-ne-fillimet-e-veta/20%Always2013-05-18 08:28
https://pcworld.al/dominimi-i-botes-ja-se-si-ka-ndihmuar-teknologjia/20%Always2014-11-10 18:26
https://pcworld.al/galaxy-s4-eshte-smartfoni-i-shitur-me-shpejt-ne-historine-e-samsung-ut/20%Always2013-09-14 12:38
https://pcworld.al/siria-rikthehet-ne-boten-e-internetit/20%Always2013-05-17 15:12
https://pcworld.al/iphone-et-mund-te-perdoren-per-te-krijuar-efektin-e-blicit-te-aparateve-dixhitale/20%Always2013-09-16 12:40
https://pcworld.al/google-i-kerkon-microsoft-it-te-heq-aplikacionin-e-tij-te-windows-phone-te-youtube/20%Always2013-05-17 15:12
https://pcworld.al/rriten-sulmet-malware-per-pajisjet-mobile-preket-vecanerisht-android/20%Always2013-05-17 14:08
https://pcworld.al/pse-disa-uebfaqe-jane-me-te-ngadalta-se-te-tjerat/20%Always2013-05-17 12:48
https://pcworld.al/apple-publikon-detajet-e-shkarkimit-te-50-miliardte/20%Always2013-05-17 11:31
https://pcworld.al/google-e-ben-me-te-shpejte-gjuhen-e-programimit-go/20%Always2013-05-17 09:41
https://pcworld.al/idc-android-dhe-ios-perbejne-92-te-smartfoneve-te-derguar-per-shitje/20%Always2013-05-17 08:49
https://pcworld.al/windows-phone-kalon-ne-vend-te-trete-ne-boten-e-smartfoneve/20%Always2013-05-17 07:36
https://pcworld.al/gjysma-trafikut-online-ne-ameriken-veriore-eshte-per-te-pare-vetem-netflix-dhe-youtube/20%Always2013-05-16 14:09
https://pcworld.al/bill-gates-sikur-te-kisha-imagjinaten-e-steve-jobs-per-dizajn/20%Always2013-05-16 14:09
https://pcworld.al/google-prezanton-perditesimet-me-te-fundit-te-google-maps/20%Always2013-05-16 14:08
https://pcworld.al/outlook-com-integrohet-tashme-me-google-chat/20%Always2013-05-16 14:08
https://pcworld.al/dizajni-i-ri-i-play-store-perqendrohet-ne-ekspozimin-e-aplikacioneve-per-tabletet/20%Always2013-05-16 13:19
https://pcworld.al/shmangni-shperqendrimet-e-shkaktuara-nga-youtube-me-clea-nr-videos-for-youtube/20%Always2013-05-16 12:39
https://pcworld.al/rusia-nenshkruan-paktin-nderkombetar-te-privatesise/20%Always2013-05-16 10:57
https://pcworld.al/buck-mjeti-i-facebook-ut-per-ndertimin-e-aplikacioneve-ne-android/20%Always2013-05-16 09:22
https://pcworld.al/google-numri-i-pajisjeve-android-te-aktivizuara-ka-arritur-deri-ne-900-milion/20%Always2013-05-16 09:42
https://pcworld.al/inagurohet-parku-teknologjik-ne-tetove/20%Always2013-05-16 07:40
https://pcworld.al/hp-planifikon-te-nxjerre-ne-shitje-dy-tablete-hibrid-gjate-veres/20%Always2013-05-16 06:42
https://pcworld.al/nokia-shfaq-interes-per-prodhimin-e-tableteve/20%Always2013-05-15 12:50
https://pcworld.al/luani-atari-breakout-me-google-image-search/20%Always2013-05-15 12:50
https://pcworld.al/nvidia-shield-do-te-dale-ne-qershor-per-350/20%Always2013-05-15 11:39
https://pcworld.al/f-secure-kercenimet-ne-android-po-shtohen-ne-numer-dhe-nderlikim/20%Always2013-05-15 11:30
https://pcworld.al/blackberry-q5-eshte-planifikuar-te-dale-ne-treg-ne-korrik/20%Always2013-05-15 11:29
https://pcworld.al/versioni-i-firefox-21-vjen-me-disa-vecori-te-reja/20%Always2013-05-15 11:29
https://pcworld.al/microsoft-windows-8-1-do-te-jete-perditesim-pa-pagese/20%Always2013-05-15 11:28
https://pcworld.al/facebook-perfundon-me-sukses-aktivizimin-e-dizajnit-te-ri-te-timeline/20%Always2013-05-15 09:07
https://pcworld.al/internet-explorer-10-bllokon-pjesen-me-te-madhe-te-viruseve-ne-windows-8/20%Always2013-05-15 09:03
https://pcworld.al/blackberry-sjell-platformen-e-tij-te-komunikimit-bbm-tek-ios-edhe-android/20%Always2013-05-15 08:08
https://pcworld.al/sony-po-pergatitet-te-lancoje-tabletin-shume-te-holle-dhe-te-qendrueshem-per-universitetet/20%Always2013-05-14 14:32
https://pcworld.al/nokia-mund-te-nxjerre-nje-telefon-te-ri-lumina-me-nje-kamer-teper-cilesore/20%Always2013-05-14 14:32
https://pcworld.al/si-te-krijoni-nje-pllakez-per-fikjen-e-kompjuterit-ne-windows-8/20%Always2013-05-14 14:31
https://pcworld.al/studenti-anglez-nderton-robotin-imitues-teleprezent/20%Always2013-05-14 14:31
https://pcworld.al/sony-prezanton-smartfonin-e-papershkueshem-nga-uji-xperia-zr/20%Always2013-05-14 12:33
https://pcworld.al/medref-aplikacioni-i-google-glass-qe-identifikon-fytyrat/20%Always2013-05-14 11:22
https://pcworld.al/bing-sjell-komentet-dhe-pelqimet-e-rrjetit-facebook-ne-kerkim/20%Always2013-05-14 09:54
https://pcworld.al/mitik-organizon-tenderin-per-dixhitalizimin-e-tvsh-se/20%Always2013-05-14 08:39
https://pcworld.al/google-ofron-15-gb-hapesire-te-perbashket-per-gmail-drive-dhe-google/20%Always2013-05-14 07:59
https://pcworld.al/reklamat-aziatike-te-windows-8-jane-vertet-te-cmendura/20%Always2013-09-13 15:01
https://pcworld.al/apple-zbulon-top-aplikacionet-e-te-gjitha-koherave/20%Always2013-05-13 14:46
https://pcworld.al/kerkuesit-krijojne-robotin-e-spiunazhit-nenujore-i-ngjashem-me-kandilin-e-detit/20%Always2013-05-13 14:46
https://pcworld.al/microsoft-i-gjen-virus-qe-shenjestron-profilet-e-rrjetit-social-facebook/20%Always2013-05-13 14:27
https://pcworld.al/siguria-biometrike-e-testuar-nga-banka-angleze-perdorur-fjalekalimin-zanor/20%Always2013-05-13 13:21
https://pcworld.al/dell-bashkepunon-me-airbus-per-te-ndihmuar-pilotet-te-marrin-te-dhena-gjate-udhetimit/20%Always2013-05-13 11:43
https://pcworld.al/e-ardhmja-e-microsoft-xbox-tv-nuk-eshte-me-e-sigurt/20%Always2013-05-13 09:47
https://pcworld.al/samsung-teston-teknologjine-5g-planifikon-ta-prezantoje-ne-2020-n/20%Always2013-05-13 09:13
https://pcworld.al/me-kontaktet-e-besuara-ne-facebook-mund-te-rimerrni-aksesin-e-llogarise-suaj-nese-e-humbisni/20%Always2013-05-13 06:55
https://pcworld.al/si-te-caktivizoni-animimin-e-ri-te-office-2013-gjate-shtypjes-ne-tastiere/20%Always2013-05-13 09:56
https://pcworld.al/me-funksionalitetin-nbar-shfletuesi-firefox-mund-te-kuptoje-adresat-e-shkruara-gabim/20%Always2013-05-12 15:44
https://pcworld.al/si-te-kryeni-nje-pune-te-planifikuar-ne-kompjuter-pa-u-paraqitur-dritarja-komanduese/20%Always2013-05-12 07:59
https://pcworld.al/mesoni-urdhrat-e-shkurter-ne-gmail-me-keyrocket/20%Always2013-05-12 07:53
https://pcworld.al/njihuni-me-guiden-me-praktike-per-windows-8-e-cila-eshte-pa-pagese/20%Always2013-05-12 07:53
https://pcworld.al/4-aplikacione-android-fantastike-per-menaxhimin-e-axhendes-personale/20%Always2013-05-11 12:32
https://pcworld.al/mozilla-ofron-smartfone-per-zhvilluesit-qe-do-te-ndertojne-aplikacione-per-sistemin-firefox-os/20%Always2013-05-11 12:19
https://pcworld.al/prodhuesit-e-kompjutereve-presin-cmime-te-ulta-ne-te-ardhmen-nga-windows/20%Always2013-05-11 12:19
https://pcworld.al/ja-se-si-te-perdorni-gmail-in-pa-internet/20%Always2013-05-11 11:58
https://pcworld.al/sipas-analisteve-shume-inovacione-deshtojne-ne-luginen-e-vdekjes/20%Always2013-05-11 11:57
https://pcworld.al/shpejtesia-e-ngarkimit-te-uebfaqeve-ne-shfletuesit-mobile-rritet-kete-vit-me-30/20%Always2013-05-11 11:57
https://pcworld.al/smartfoni-lumia-928-teston-mikrofonin-video/20%Always2013-09-13 15:01
https://pcworld.al/ja-si-te-shkembeni-skedare-midis-android-dhe-windows-pa-perdorimin-e-kabllit-usb/20%Always2013-05-11 11:55
https://pcworld.al/amazon-lancon-aplikacionin-cloud-drive-per-iphone-me-qender-fotografine/20%Always2013-09-16 12:41
https://pcworld.al/google-timelapse-project-ja-se-si-ka-ndryshuar-bota-ne-30-vitet-e-fundit/20%Always2013-05-11 11:07
https://pcworld.al/net-applications-41-e-te-gjithe-licencave-te-shitura-te-windows-8-nuk-jane-ne-perdorim/20%Always2013-05-11 08:52
https://pcworld.al/viber-njeh-kosoven-si-shtet/20%Always2013-05-11 08:35
https://pcworld.al/si-ta-merrni-mac-adresen-e-cilitdo-kompjuter-me-windows-ne-rrjetin-tuaj/20%Always2013-05-11 11:58
https://pcworld.al/android-dominon-perseri-tregun-e-pajisjeve-mobile/20%Always2013-05-11 07:38
https://pcworld.al/facebook-u-ka-terhequr-rreth-1-milione-shkarkime-te-aplikacionit-te-tij-home/20%Always2013-05-10 15:25
https://pcworld.al/firefox-i-windows-8-pritet-te-vije-ne-tetor/20%Always2013-05-10 15:19
https://pcworld.al/google-play-ju-tregon-se-perse-nje-aplikacion-nuk-eshte-i-pershtatshem-per-pajisjen-tuaj/20%Always2013-05-10 15:19
https://pcworld.al/the-wall-street-journal-amazon-po-punon-ne-smartfone-me-ekran-3d/20%Always2013-05-10 14:13
https://pcworld.al/smartfoni-lumia-625-do-te-kete-ekran-4-7-inc-vjen-javen-e-ardhshme/20%Always2013-05-10 12:32
https://pcworld.al/apple-perseri-ne-vendin-e-peste-ne-kine/20%Always2013-05-10 11:57
https://pcworld.al/mozilla-firefox-os-do-ta-shohim-edhe-ne-smartfonet-e-shtrenjte/20%Always2013-05-10 09:08
https://pcworld.al/youtube-leshon-programin-pilot-per-kanale-me-pagese/20%Always2013-05-10 08:52
https://pcworld.al/nokia-asha-501-do-te-dale-ne-qershor-ne-me-shume-se-90-vende-te-botes-per-99/20%Always2013-05-10 06:41
https://pcworld.al/microsoft-merr-amy-hood-si-shefe-financiare/20%Always2013-05-09 15:54
https://pcworld.al/se-shpejti-do-filloje-prodhimi-i-ekraneve-te-reja-per-modelin-e-ardhshem-te-iphone-it/20%Always2013-09-16 12:41
https://pcworld.al/facebook-microsoft-te-heqe-te-gjitha-aplikacionet-e-rreme-te-rrjetit-social-nga-windows-phone-store/20%Always2013-05-09 15:34
https://pcworld.al/microsoft-i-leshon-arnim-per-dobesine-ne-internet-explorer-8/20%Always2013-05-09 14:37
https://pcworld.al/spotify-rregullon-dobesine-qe-lejonte-shkarkim-pa-pagese-te-muzikes/20%Always2013-05-09 13:17
https://pcworld.al/iphone-i-i-ardhshem-pritet-te-kete-butona-te-padukshem/20%Always2013-09-16 12:41
https://pcworld.al/nokia-sfidon-apple-dhe-samsung-un-permes-klipit-te-ri-te-lumia-928/20%Always2013-09-13 15:01
https://pcworld.al/bittorrent-do-te-transformohet-ne-nje-platforme-me-pagese/20%Always2013-05-09 08:50
https://pcworld.al/microsoft-windows-blue-vjen-ne-2013-n-me-suport-per-ekrane-te-vegjel/20%Always2013-05-09 07:05
https://pcworld.al/google-eearth-per-android-permiresohet-duke-pasur-suport-per-street-view/20%Always2013-05-09 15:37
https://pcworld.al/sony-prezanton-modele-te-reja-dhe-me-te-lira-te-laptopeve-vaio/20%Always2013-05-08 15:17
https://pcworld.al/a-mund-te-shkaktoje-facebook-u-probleme-psikike/20%Always2013-05-08 15:16
https://pcworld.al/kompania-terrafugia-po-punon-per-makinen-tuaj-personale-fluturuese/20%Always2013-05-08 15:16
https://pcworld.al/etrade-supply-iphone-me-i-lire-do-te-lancohet-kete-vit/20%Always2013-09-16 12:41
https://pcworld.al/ja-disa-keshilla-te-ofruara-nga-mcafee-per-sigurine-e-fjalekalimit-tuaj/20%Always2013-05-08 13:59
https://pcworld.al/ja-se-si-te-caktivizoni-reklamat-ne-facebook/20%Always2013-05-08 12:56
https://pcworld.al/shiten-100-milione-licenca-te-windows-8/20%Always2013-05-08 11:40
https://pcworld.al/prezenca-e-viber-desktop-perben-nje-sfide-per-skype/20%Always2013-05-11 08:28
https://pcworld.al/pishpiriku-merr-ngjyrat-e-europes/20%Always2019-02-04 20:20
https://pcworld.al/nokia-flet-zyrtarisht-mbi-smartfonin-lumia-928/20%Always2013-05-08 07:33
https://pcworld.al/asus-chromebook-planifikohet-te-prodhohet-ne-gjysmen-e-dyte-te-vitit-2013/20%Always2013-05-07 14:20
https://pcworld.al/facebook-i-ndalon-path-it-aksesin-per-opsionin-gjeni-shoket/20%Always2013-05-07 14:20
https://pcworld.al/hp-njofton-nxjerrjen-e-laptopeve-te-rinj-probook-me-ekran-me-prekje/20%Always2013-05-07 14:20
https://pcworld.al/google-planifikon-te-ofroje-sherbime-abonimi-per-video-ne-youtube/20%Always2013-05-07 14:19
https://pcworld.al/hakitzu-aplikacion-i-cili-permes-lojes-i-meson-femijet-si-te-programojne/20%Always2013-05-07 13:46
https://pcworld.al/asus-do-te-krijoje-tablete-me-te-vegjel-windows-8-me-cmime-nen-300/20%Always2013-05-07 12:04
https://pcworld.al/windows-8-1-do-te-perditesoje-aplikacionet-pa-nderhyrjen-e-perdoruesit/20%Always2013-05-07 09:53
https://pcworld.al/sulmohet-llogaria-ne-twitter-e-uebfaqes-the-onion-nga-ushtria-elektronike-siriane/20%Always2013-05-07 09:41
https://pcworld.al/gjuajtja-e-armes-se-pare-te-prodhuar-nga-printeri-3d/20%Always2013-05-07 08:21
https://pcworld.al/samsung-do-te-lancoje-smartfonin-galaxy-core-me-opsionin-e-dy-kartave-sim/20%Always2013-09-13 15:02
https://pcworld.al/si-te-hiqni-etiketimet-nga-instagram/20%Always2013-05-06 15:37
https://pcworld.al/5-aplikacione-qe-ju-ndihmojne-ne-rritjen-e-produktivitetit/20%Always2013-05-06 15:36
https://pcworld.al/kontraktori-amerikan-i-mbrojtjes-nen-sulme-kibernetike-per-tre-vite/20%Always2013-05-06 15:30
https://pcworld.al/cfare-bejne-njerezit-ne-internet-gjate-vitit-2013/20%Always2013-05-06 15:24
https://pcworld.al/colin-devroe-pretendon-se-barley-eshte-mjeti-me-i-thjeshte-per-redaktimin-e-uebfaqeve/20%Always2013-05-06 12:49
https://pcworld.al/google-glass-duhet-te-perballet-me-shume-kundershtare-te-kesaj-teknologjie/20%Always2013-05-06 12:48
https://pcworld.al/tabelat-reklamuese-te-lumia-928-dalin-para-vete-pajisjes/20%Always2013-05-06 11:21
https://pcworld.al/nderlikimi-i-windows-8-rrezikon-sigurine-ketij-sistemi/20%Always2013-05-06 10:15
https://pcworld.al/apple-ofron-shperblim-per-personin-qe-ben-shkarkimin-e-50-miliardte-te-aplikacioneve/20%Always2013-05-06 08:55
https://pcworld.al/m-pay-platforma-me-e-re-ne-shqiperi-per-kryerjen-e-pagesave-nga-celulari/20%Always2013-05-06 08:38
https://pcworld.al/kodi-android-i-google-glass-tani-i-disponueshem/20%Always2013-05-06 07:01
https://pcworld.al/mbroni-telefonin-nga-shiu-dhe-rera-me-prezervativin-per-smartfone/20%Always2013-05-05 09:01
https://pcworld.al/google-now-tashme-i-disponueshem-edhe-per-iphone-dhe-ipad/20%Always2013-09-16 12:41
https://pcworld.al/net-uptime-monitor-diagnostikon-problemet-me-lidhjen-e-internetit-te-kompjuterit/20%Always2013-05-05 09:00
https://pcworld.al/si-te-shtoni-disa-llogari-ne-aplikacionin-e-ri-per-android-outlook-com/20%Always2013-05-04 12:11
https://pcworld.al/si-mund-te-mbani-baterine-tuaj-te-laptopit-te-pa-konsumuar/20%Always2013-05-04 12:11
https://pcworld.al/windows-dhe-mac-me-instalimin-e-google-fonts-ne-shfletues-navigoni-me-shpejt-ne-internet/20%Always2013-05-04 12:10
https://pcworld.al/tashme-mund-te-shtoni-evente-ne-kalendar-direkt-nga-gmail-i/20%Always2013-05-04 12:10
https://pcworld.al/ios-7-dhe-siri-priten-te-integrohen-gjeresisht-neper-makina/20%Always2013-09-16 12:41
https://pcworld.al/the-korea-times-lg-po-punon-me-google-per-nje-tjeter-telefon-nexus/20%Always2013-05-04 12:08
https://pcworld.al/apple-1-ne-ankand-per-260-400-mije-dollare/20%Always2013-05-04 17:01
https://pcworld.al/printeret-3d-dalin-ne-shitje-nga-staples/20%Always2013-05-04 12:07
https://pcworld.al/surface-i-ardhshem-mund-te-kete-ekran-7-5-dhe-do-te-kushtoje-me-pak-se-399/20%Always2013-05-04 12:06
https://pcworld.al/acer-zbulon-tabletet-e-rinj-android-dhe-hibrid-te-windows/20%Always2013-05-04 11:55
https://pcworld.al/perfundon-tranzicioni-ne-outlook-com-transferohen-150-petabajt-te-dhena-infografik/20%Always2014-11-10 19:04
https://pcworld.al/albtelecomeagle-mobile-do-te-ofroje-per-abonentet-e-vet-internet-falas-ne-15-pika-te-tiranes/20%Always2013-05-04 08:57
https://pcworld.al/facebook-ben-ndryshime-ne-garen-hackathon/20%Always2013-05-04 07:36
https://pcworld.al/si-te-shtoni-numrin-e-ndjekesve-ne-twitter/20%Always2013-05-03 23:03
https://pcworld.al/perdorimi-i-windows-8-rritet-me-ngadale-xp-i-qendrueshem/20%Always2013-05-03 15:38
https://pcworld.al/perjetoni-nje-eksperience-te-re-navigimi-me-programin-nextly/20%Always2013-05-03 15:38
https://pcworld.al/filmi-me-i-shkurter-ne-bote-i-bere-me-atome-nga-ibm/20%Always2013-05-03 15:37
https://pcworld.al/cipi-i-ri-i-intel-iris-i-dizajnuar-per-lojera/20%Always2013-05-03 15:37
https://pcworld.al/me-winlock-mund-te-mbani-te-fshehura-programet-tuaja-ne-windows/20%Always2013-05-03 12:22
https://pcworld.al/instagram-shton-etiketimin-e-njerezve-ne-foto/20%Always2013-05-03 10:52
https://pcworld.al/jelly-bean-arriti-te-renditet-me-siper-ne-klasifikim-krahasuar-me-ice-cream-sandwich/20%Always2013-09-13 15:04
https://pcworld.al/microsoft-i-filloi-pergatitjen-e-tableteve-me-te-vegjel-surface/20%Always2013-05-03 08:46
https://pcworld.al/raporti-gjendja-e-internetit-zbulon-te-dhena-interesante-mbi-sigurine-e-smartfoneve/20%Always2013-05-03 07:38
https://pcworld.al/google-glass-video-eksploruese/20%Always2013-05-03 06:29
https://pcworld.al/universiteti-indiana-me-superkompjuterin-me-te-shpejte-qe-perdorin-institucionet-akademike/20%Always2013-05-02 14:40
https://pcworld.al/wikimedia-me-aplikacion-per-te-kontribuar-me-lehte-per-komunitetin/20%Always2013-05-02 14:39
https://pcworld.al/facebook-shperblehet-me-miliona-dollare-per-shkak-te-keqperdorimit-te-emrit-te-tij/20%Always2013-05-02 14:38
https://pcworld.al/isp-te-belge-paditen-per-ofrim-te-qasjes-pa-paguar-taksa/20%Always2013-05-02 14:38
https://pcworld.al/ceo-i-blackberry-heins-deklaron-se-pas-5-vjetesh-tabletet-do-te-jene-pajisje-te-padobishme/20%Always2013-05-02 14:15
https://pcworld.al/raport-i-mire-vleresimesh-per-te-ardhurat-e-tremujorit-per-facebook-un/20%Always2013-05-02 12:07
https://pcworld.al/perditesimi-automatik-i-microsoft-rrit-perdorimin-e-internet-explorer-10/20%Always2013-05-02 11:15
https://pcworld.al/htc-planifikon-lancimin-e-modelit-htc-one-mini-4-3-inc/20%Always2013-05-02 10:09
https://pcworld.al/lancohet-portali-i-ri-i-punesimit-on-line-nga-bashkia-e-tiranes/20%Always2013-05-02 08:52
https://pcworld.al/festohet-20-vjetori-i-publikimit-te-faqes-se-pare-ueb/20%Always2013-05-02 07:19
https://pcworld.al/lenovo-prezanton-laptopin-thinkpad-s431-me-windows-8/20%Always2013-05-02 06:35
https://pcworld.al/se-shpejti-mund-te-karikoni-smartfonet-tuaj-nepermjet-teknologjise-wireless/20%Always2013-05-01 09:51
https://pcworld.al/shikoni-sa-interesante-eshte-pamja-e-nje-sulmi-ddos/20%Always2013-05-01 09:47
https://pcworld.al/ihs-isuppli-nje-pjese-e-pc-ve-ne-kine-shiten-pa-sistem-operativ-te-para-instaluar/20%Always2013-05-01 09:44
https://pcworld.al/everslide-sherbimi-qe-mundeson-kthimin-e-shenimeve-te-evernote-ne-prezantime-slideshow/20%Always2013-05-01 09:43
https://pcworld.al/historia-e-dizajnit-te-galaxy-s4-video/20%Always2013-09-13 15:04
https://pcworld.al/google-mund-te-nxjerre-tabletin-e-ri-nexus-11-ne-muajin-maj/20%Always2013-05-01 09:41
https://pcworld.al/google-glass-perdor-cipe-te-vitit-2011/20%Always2013-04-30 15:27
https://pcworld.al/sms-te-tradicionale-po-perdoren-shume-me-pak-se-aplikacionet-mobile-te-chat-it/20%Always2013-04-30 15:07
https://pcworld.al/versioni-i-fundit-i-linux-ofron-suport-te-plote-per-sistemin-operativ-chrome/20%Always2013-04-30 15:06