XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/gezuar-6-vjetorin-iphone/20%Always2014-11-10 18:27
https://pcworld.al/blackberry-shet-6-8-milione-smartfone-humbet-84-milione/20%Always2013-06-30 11:01
https://pcworld.al/facebook-do-te-largoje-reklamat-nga-faqet-e-diskutueshme-dhe-te-pakendshme/20%Always2013-06-30 08:53
https://pcworld.al/videot-ne-instagram-demtojne-vine-e-twitter-it/20%Always2013-06-29 22:29
https://pcworld.al/firefox-merr-nje-logo-te-re-perditeson-versionet-testuese-per-desktop-dhe-android/20%Always2013-06-29 22:29
https://pcworld.al/mobiliteti-po-na-pushton-pershtatuni-duke-optimizuar-aplikacionet-per-pajisjet-mobile/20%Always2013-06-29 11:31
https://pcworld.al/pse-duhet-dhe-si-te-beni-backup-kompjuterin-para-instalimit-te-windows-8-1/20%Always2013-06-29 08:51
https://pcworld.al/a-po-punon-edhe-google-per-nje-konsole-lojerash/20%Always2013-06-29 08:51
https://pcworld.al/lehtesoni-punen-ne-shfletues-permes-shkurtimeve-nga-tastiera-2/20%Always2013-06-29 08:33
https://pcworld.al/si-te-siguroheni-qe-miqte-nuk-ju-bejne-checkin-ne-rrjetet-sociale/20%Always2013-06-28 13:56
https://pcworld.al/universiteti-i-oksfordit-cmon-kontributin-e-vizionarit-te-teknologjise-james-martin/20%Always2013-06-28 11:58
https://pcworld.al/njihuni-me-disa-prej-simptomave-te-viruseve-kompjuterike/20%Always2013-06-28 11:57
https://pcworld.al/paypal-deshiron-te-dije-se-si-do-te-ishte-sistemi-i-pageses-ne-planetet-e-tjere/20%Always2013-06-28 11:57
https://pcworld.al/yahoo-news-merr-dizajn-te-ri/20%Always2013-06-28 11:04
https://pcworld.al/hartat-e-bing-marrin-imazhe-3d-ne-windows-8-1/20%Always2013-06-28 08:25
https://pcworld.al/sulmet-kibernetike-ndaj-korese-se-jugut-te-lidhura-me-nje-bande-te-njohur/20%Always2013-06-27 13:14
https://pcworld.al/studim-europianet-nuk-perftojne-shpejtesine-e-internetit-broadband-per-te-cilen-paguajne/20%Always2013-06-27 13:14
https://pcworld.al/disa-zbulime-te-rendesishme-rreth-zhvillimit-te-pajisjeve-mobile/20%Always2013-06-27 13:13
https://pcworld.al/windows-8-1-i-shtohet-suporti-per-printim-3d/20%Always2013-06-27 13:12
https://pcworld.al/gjen-gabim-ne-facebook-shperblehet-me-20-mije-dollare/20%Always2013-06-27 13:11
https://pcworld.al/perditesohet-digg-rss-reader-per-ios/20%Always2013-06-27 11:34
https://pcworld.al/4-ide-se-si-mund-ti-ndryshojne-videot-ne-instagram-te-ardhurat-e-facebook-ut/20%Always2013-06-27 10:33
https://pcworld.al/instagram-i-zyrtar-mbetet-ende-plan-per-windows-phone/20%Always2013-06-27 09:14
https://pcworld.al/ja-se-si-te-shkarkoni-windows-8-1-preview/20%Always2013-06-27 07:42
https://pcworld.al/4-menyra-si-te-mbroni-pajisjet-tuaja-teknologjike-gjate-veres/20%Always2013-06-27 06:45
https://pcworld.al/sony-prezanton-nje-smartwatch-te-ri-me-android/20%Always2013-06-26 14:49
https://pcworld.al/programi-i-backup-it-ne-lg-lejon-aksesin-e-burimeve-baze-ne-smartfonet-lg/20%Always2013-06-26 14:48
https://pcworld.al/snapchat-prezanton-aplikacionin-snapkidz-per-femijet-nen-moshen-13-vjec/20%Always2013-06-26 14:47
https://pcworld.al/firefox-22-ofron-komunikim-video-ne-kohe-reale-dhe-javascript-me-te-shpejte/20%Always2013-06-26 14:15
https://pcworld.al/konferenca-build-e-microsoft-do-te-kete-ne-fokus-perditesimin-e-windows-8/20%Always2013-06-26 12:49
https://pcworld.al/google-lancon-cloud-playground-per-te-eksperimentuar-platformen-cloud/20%Always2013-06-26 12:00
https://pcworld.al/potluck-rrjeti-me-i-ri-social-per-perdoruesit-e-turpshem-dhe-te-stresuar/20%Always2013-06-26 10:36
https://pcworld.al/sony-xperia-z-ultra-6-4-inc-nje-tjeter-smartfon-rezistent-ndaj-ujit/20%Always2013-06-26 08:51
https://pcworld.al/blackberry-lancon-aplikacionin-secure-work-space-per-ios-dhe-android/20%Always2013-06-26 07:47
https://pcworld.al/pajisjet-mobile-nuk-kercenojne-kinemate/20%Always2013-06-25 15:16
https://pcworld.al/eksploroni-ndertesen-me-te-larte-te-botes-permes-google-street-view/20%Always2013-06-25 15:16
https://pcworld.al/fitnotes-regjistron-stervitjet-tuaja-ju-njofton-kur-te-arrini-nje-qellim/20%Always2013-06-25 15:15
https://pcworld.al/dergoni-fotografite-ne-gmail-me-drag-and-drop/20%Always2013-06-25 14:35
https://pcworld.al/njerezit-mund-te-gjejne-lehtesisht-informacionet-tuaja-publike-te-facebook-ut/20%Always2013-06-25 13:26
https://pcworld.al/shikoni-se-si-funksionon-ios-7-ne-ipad/20%Always2013-06-25 12:28
https://pcworld.al/microsoft-do-te-pastroje-rezultatet-e-kerkimit-ne-bing-per-shkolla/20%Always2013-06-25 10:58
https://pcworld.al/lancohet-aol-reader-disa-dite-para-mbylljes-se-google-reader/20%Always2013-06-25 09:04
https://pcworld.al/heard-aplikacioni-qe-iu-mundeson-te-incizoni-se-cfare-keni-degjuar-pese-minuta-me-pare/20%Always2013-06-25 07:48
https://pcworld.al/5-produkte-qe-duhet-te-kishte-lancuar-facebook-u-ne-vend-te-videove-ne-instagram/20%Always2013-06-25 06:56
https://pcworld.al/a-mund-ta-eliminoje-vine-in-videoja-ne-instagram/20%Always2013-06-24 15:25
https://pcworld.al/kompanise-google-i-kerkohet-qe-te-fshije-te-dhenat-e-marra-nga-street-view-ne-britani/20%Always2013-06-24 15:25
https://pcworld.al/microsoft-investon-700-milione-dollare-ne-qendren-e-te-dhenave-ne-iova/20%Always2013-06-24 13:59
https://pcworld.al/facebook-duke-punuar-ne-furnizuesin-me-lajme-per-pajisjet-mobile/20%Always2013-06-24 12:39
https://pcworld.al/ish-agjenti-i-nsa-snowden-largohet-nga-hong-kongu-shkon-ne-moske/20%Always2013-06-24 11:08
https://pcworld.al/shtoni-video-nga-youtube-ne-powerpoint-2013/20%Always2013-06-24 09:59
https://pcworld.al/perditesimi-i-menjehershem-i-aplikacionit-vine-lehteson-editimin-e-videove-per-android/20%Always2013-06-24 08:46
https://pcworld.al/nokia-paraqet-ne-nje-reklame-te-guximshme-perdoruesit-e-iphone-si-zombi/20%Always2013-06-24 07:38
https://pcworld.al/microsoft-shperblen-raportimin-e-gabimeve-me-100000-dollare/20%Always2013-06-24 06:53
https://pcworld.al/agjencia-e-sigurise-gjermane-cms-te-rrezikohen-nga-funksionalitetet-shtese/20%Always2013-06-23 06:31
https://pcworld.al/smsalarm-lokalizon-telefonin-tuaj-te-humbur-android/20%Always2013-06-23 06:26
https://pcworld.al/ngarkohen-5-milione-video-ne-instagram-diten-e-pare-te-lancimit-te-sherbimit/20%Always2013-06-23 06:22
https://pcworld.al/vrima-ne-facebook-zbulonte-informacione-te-6-milione-perdoruesve/20%Always2013-06-23 06:36
https://pcworld.al/si-te-mbroni-llogarine-tuaj-ne-twitter-nga-hakeret/20%Always2013-06-22 09:32
https://pcworld.al/aol-reader-synon-te-plotesoje-boshllekun-e-google-reader/20%Always2013-06-22 09:32
https://pcworld.al/dalin-online-foto-te-tjera-te-iphone-5s/20%Always2013-09-16 12:37
https://pcworld.al/studim-interneti-konsiderohet-me-i-rendesishem-se-ushqimi-dhe-strehimi/20%Always2013-06-21 19:58
https://pcworld.al/shkurtimet-me-te-mira-me-prekje-per-windows-8/20%Always2013-06-21 13:07
https://pcworld.al/th-chime-instrumenti-qe-transformon-zhurmat-e-trafikut-ne-tinguj-te-kendshem-muzike/20%Always2013-06-21 13:06
https://pcworld.al/kosovaret-shpenzojne-mesatarisht-gjysme-milione-euro-ne-dite-per-telefonata/20%Always2013-06-22 05:58
https://pcworld.al/linkdein-rregullon-problemin-e-tij-me-sistemin-e-emrave/20%Always2013-06-21 11:57
https://pcworld.al/samsungs-ativ-q-nje-hibrid-me-windows-dhe-android/20%Always2013-06-21 09:51
https://pcworld.al/shtohen-videot-ne-instagram/20%Always2013-06-21 08:20
https://pcworld.al/me-amazon-dhe-facebook-mund-te-dergoni-kartolina-urimi-per-ditelindje/20%Always2013-06-20 15:13
https://pcworld.al/cfare-mund-te-beni-me-nje-ore-inteligjente-dhe-a-ia-vlen-te-blini-nje-te-tille/20%Always2013-06-20 15:13
https://pcworld.al/gjykata-suedeze-pranon-qe-themeluesi-i-pirate-bay-te-ekstradohet-ne-danimarke/20%Always2013-06-20 15:12
https://pcworld.al/kerkimi-me-ze-ne-bing-tashme-me-i-shpejte-dhe-me-i-sakte/20%Always2013-06-20 13:11
https://pcworld.al/apple-enkriptimi-per-imessages-dhe-facetime-nuk-deshifrohet-as-nga-vete-kompania/20%Always2013-06-20 11:42
https://pcworld.al/twitter-blen-spindle-per-te-ndihmuar-ne-mjetet-per-gjetjen-e-lokacionit/20%Always2013-06-20 11:03
https://pcworld.al/microsoft-afer-blerjes-se-nokia-s-por-bisedimet-jane-ndalur/20%Always2013-06-20 09:27
https://pcworld.al/ne-facebook-mund-te-komentoni-tashme-edhe-me-foto/20%Always2013-06-20 08:11
https://pcworld.al/sipas-analisteve-priten-te-prodhohen-me-teper-tablete-8-inc-me-android/20%Always2013-06-20 06:53
https://pcworld.al/si-mund-te-shkarkoni-pa-pagese-kingsoft-office-professional-2013/20%Always2013-06-19 14:44
https://pcworld.al/ja-si-te-siguroni-dizajnin-e-ios-7-ne-pajisjet-tuaja-android/20%Always2013-06-19 14:38
https://pcworld.al/aplikacioni-qe-ju-ofron-informacione-mbi-kamerat-e-survejimit/20%Always2013-06-19 11:47
https://pcworld.al/microsoft-gjate-veres-ul-cmimin-e-surface-rt-per-shkollat-dhe-universitetet/20%Always2013-06-19 11:44
https://pcworld.al/huawei-prezanton-ascend-p6-smartfonin-me-te-holle-ne-bote/20%Always2013-06-19 10:01
https://pcworld.al/facebook-nderpritet-per-pak-ore-ne-disa-shtete/20%Always2013-06-19 09:08
https://pcworld.al/perfaqesues-te-techcrunch-do-te-vizitojne-ballkanin-me-qellim-zhvillimin-e-startup-ve/20%Always2013-06-19 07:44
https://pcworld.al/krahasoni-smartfonet-me-uebfaqen-phonerocket/20%Always2013-06-19 06:46
https://pcworld.al/perdorni-uebfaqen-mobile-te-facebook-ut-per-te-harxhuar-me-pak-baterine-e-smartfonit/20%Always2013-06-18 15:24
https://pcworld.al/superkompjuteri-kinez-tianhe-2-tashme-me-i-shpejti-ne-bote/20%Always2013-06-18 14:08
https://pcworld.al/harrojini-llogarite-e-lidhura-ne-outlook-com/20%Always2013-06-18 11:05
https://pcworld.al/samsung-gati-per-te-lancuar-galaxy-s4-me-te-shpejte/20%Always2013-09-16 12:37
https://pcworld.al/evolucioni-i-sistemit-operativ-ios-2/20%Always2013-09-16 12:37
https://pcworld.al/sherbimi-digg-reader-lancohet-me-26-qershor/20%Always2013-06-18 06:53
https://pcworld.al/nsa-ka-hetuar-me-pak-se-300-numra-telefoni-ne-vitin-2012/20%Always2013-06-17 15:03
https://pcworld.al/menaxhuesi-i-librave-elektronike-calibre-mund-te-konvertoje-tashme-edhe-dokumentet-docx/20%Always2013-06-17 14:59
https://pcworld.al/nje-byrzylyk-dixhital-qe-transmeton-njoftimet-e-smartfonit-ne-kycin-e-dores/20%Always2013-06-17 14:24
https://pcworld.al/si-te-veproni-kur-uebfaqet-printohen-me-shkrim-shume-te-vogel/20%Always2013-06-17 11:55
https://pcworld.al/analistet-mendojne-se-office-per-iphone-eshte-levizje-e-vonuar-dhe-jo-e-plote/20%Always2013-09-16 12:37
https://pcworld.al/si-te-fshini-rrjetet-wi-fi-ne-windows-8-permes-command-line/20%Always2013-06-17 08:19
https://pcworld.al/ja-si-te-shkarkoni-foto-ne-facebook-vetem-me-nje-klikim/20%Always2013-06-16 11:37
https://pcworld.al/microsoft-paguan-zhvilluesit-me-100000-per-te-zhvilluar-aplikacione/20%Always2013-06-16 11:36
https://pcworld.al/fjala-tweet-shtohet-ne-fjalorin-e-oxfordit/20%Always2013-06-16 11:36
https://pcworld.al/me-ios-7-perdoruesit-do-kene-mundesi-te-fokusojne-objekte-gjate-regjistrimit-te-videove/20%Always2013-06-16 11:36
https://pcworld.al/ja-si-te-fshini-nje-sasi-te-madhe-skedaresh-te-duplikuar/20%Always2013-06-16 08:11
https://pcworld.al/si-te-krijoni-me-lehtesi-video-per-biografine-tuaj-ne-twitter/20%Always2013-06-16 06:59
https://pcworld.al/snapcat-i-ndihmon-macet-tuaja-te-bejne-fotografi/20%Always2013-06-16 06:58
https://pcworld.al/opsion-i-ri-ne-dropbox-shperndarja-direkt-e-linqeve/20%Always2013-06-16 06:58
https://pcworld.al/ne-kosove-ndermerret-nisma-kunder-piraterise-dhe-falsifikimit/20%Always2013-06-16 06:54
https://pcworld.al/16-gabimet-me-te-shpeshta-qe-bejne-kompanite-e-reja-startup/20%Always2013-06-15 13:07
https://pcworld.al/adhuruesit-e-apple-se-shpejti-mund-te-kene-ne-dore-iphone-mini-dhe-ipad-mini-2/20%Always2013-09-16 12:37
https://pcworld.al/facebook-paralajmeron-leshimin-e-nje-produkti-te-ri-misterioz/20%Always2013-06-15 13:06
https://pcworld.al/samsung-s4-me-i-forte-se-iphone-5-video/20%Always2013-09-16 12:39
https://pcworld.al/aplikacioni-tweetdeck-me-pamje-te-re-per-windows/20%Always2013-06-15 08:26
https://pcworld.al/apple-mund-te-sjell-iphone-in-prej-floriri/20%Always2013-06-15 08:25
https://pcworld.al/nokia-leshon-pajisjen-e-fundit-me-sistemin-operativ-symbian/20%Always2013-06-15 08:25
https://pcworld.al/dhenia-e-komandave-zanore-shperqendron-shoferet/20%Always2013-06-15 07:59
https://pcworld.al/edhe-para-skandalit-te-nsa-se-amerikanet-ishin-te-shqetesuar-per-cenim-te-privatesine/20%Always2013-06-15 08:21
https://pcworld.al/me-retroshare-mund-te-ndjeheni-te-sigurt-ne-shperndarjen-e-dokumenteve/20%Always2013-06-14 15:16
https://pcworld.al/si-mund-ta-cenoje-privatesine-tuaj-ne-facebook-etiketimi-hash/20%Always2013-06-14 15:15
https://pcworld.al/facebook-ndalon-rezultatet-e-sponsorizuara/20%Always2013-06-14 15:07
https://pcworld.al/vjen-me-ne-fund-microsoft-office-per-iphone/20%Always2013-09-16 12:39
https://pcworld.al/a-po-punon-edhe-facebook-u-per-nje-lexues-te-vetin-rss/20%Always2013-06-14 11:10
https://pcworld.al/versioni-i-ri-galaxy-s4-active-i-bashkohet-familjes-samsung/20%Always2013-09-13 14:58
https://pcworld.al/cloud-it-te-microsoft-it-i-shtohet-autentikimi-me-dy-faktore/20%Always2013-06-14 08:15
https://pcworld.al/perditesohet-google-per-android/20%Always2013-06-14 08:02
https://pcworld.al/oracle-leshon-java-ee-7-me-shikim-nga-zhvillimi-i-html5/20%Always2013-06-13 15:28
https://pcworld.al/trojani-i-ri-per-android-pothuajse-i-pamundur-per-tu-hequr/20%Always2013-06-13 15:19
https://pcworld.al/etiketat-hash-vijne-ne-facebook/20%Always2013-06-13 13:29
https://pcworld.al/studim-perdoruesit-e-iphone-jane-me-besnike-se-perdoruesit-e-android/20%Always2013-09-16 12:39
https://pcworld.al/samsung-heq-dore-nga-plastika-s5-do-te-kete-mbeshtjellje-prej-metali/20%Always2013-09-13 14:58
https://pcworld.al/ndryshimi-i-ikonave-midis-ios-6-dhe-ios-7/20%Always2013-06-13 10:20
https://pcworld.al/apple-lancon-sherbimin-itunes-radio-streaming/20%Always2013-06-13 07:54
https://pcworld.al/samsung-prezanton-kameren-smartfon-galaxy-s4-zoom/20%Always2013-09-13 14:59
https://pcworld.al/ja-si-te-kujdeseni-dhe-te-informoheni-mbi-performancen-e-baterise-te-laptop-it/20%Always2013-06-12 12:51
https://pcworld.al/siri-t-i-shtohet-zeri-mashkullor-dhe-karakteristika-te-tjera/20%Always2013-06-12 12:51
https://pcworld.al/mozilla-reddit-dhe-4chan-bashkohen-per-te-kerkuar-ndaljen-e-programit-te-nsa-se/20%Always2013-06-12 12:43
https://pcworld.al/ceo-i-facebook-ut-serish-mohon-dyshimet-per-spiunim-nga-nsa/20%Always2013-06-12 12:43
https://pcworld.al/amd-prezanton-prcesorin-e-pare-5ghz-eight-core/20%Always2013-06-12 12:42
https://pcworld.al/apple-prezanton-os-x-mavericks-ja-ndryshimet-e-sistemit-te-ri-operativ/20%Always2013-06-12 12:42
https://pcworld.al/htc-one-vleresohet-me-cmimin-smartfoni-me-i-mire-i-vitit-2013/20%Always2013-06-12 11:51
https://pcworld.al/shpend-kurtishaj-nga-kosova-hulumtues-i-sigurise-i-ebay/20%Always2013-06-12 09:33
https://pcworld.al/pajisja-itwin-connect-mbron-privatesine-tuaj/20%Always2013-06-12 08:46
https://pcworld.al/apple-shpall-fituesit-e-cmimeve-vjetore-per-dizajnin-me-te-mire/20%Always2013-06-12 07:54
https://pcworld.al/apple-prezanton-kompjuterin-desktop-mac-pro-me-dizajn-te-ri/20%Always2013-06-12 06:42
https://pcworld.al/organizata-swisscontact-perfundon-misionin-e-saj-ne-kosove-pas-13-viteve/20%Always2013-06-11 14:41
https://pcworld.al/si-e-shpenzojne-kohen-amerikanet-per-te-ndjekur-platformat-e-ndryshme-infografik/20%Always2014-11-10 19:07
https://pcworld.al/samsung-prezanton-produktin-me-te-fundit-samsung-galaxy-ace-3/20%Always2013-09-13 14:59
https://pcworld.al/ja-disa-prej-karakteristikave-te-ios-7/20%Always2013-09-16 12:39
https://pcworld.al/si-e-percakton-kompjuteri-temperaturen-e-diskut/20%Always2013-06-10 15:29
https://pcworld.al/yandex-pasuron-rezultatet-e-kerkimit-me-copezat-ndervepruese/20%Always2013-06-10 14:23
https://pcworld.al/raport-nuk-ka-iphone-te-ridizajnuar-kete-vit/20%Always2013-09-16 12:39
https://pcworld.al/perfundon-eventi-startup-weekend-tirana-shpallen-fituesit/20%Always2013-06-10 10:54
https://pcworld.al/google-prane-marreveshjes-per-te-blere-ndermarrjen-e-aplikacioneve-per-harta-waze/20%Always2013-06-10 07:59
https://pcworld.al/lamp-iu-meson-nje-gjuhe-te-huaj-me-ane-te-filmave-dhe-titrave-ne-youtube/20%Always2013-06-09 15:17
https://pcworld.al/ja-si-te-shkarkoni-titrat-e-filmave-duke-perdorur-vlsub/20%Always2013-06-09 13:48
https://pcworld.al/stiloni-faqet-new-tab-ne-chrome-me-dizajnin-e-nderfaqes-te-sistemit-windows-8/20%Always2013-06-09 13:01
https://pcworld.al/samsung-ut-i-zvogelohet-suksesi/20%Always2013-06-09 12:50
https://pcworld.al/startup-weekend-tirana-ekipet-dhe-idete/20%Always2013-06-10 10:09
https://pcworld.al/textgen-sherbimi-me-i-ri-i-komunikimit-kopmani-konsumator/20%Always2013-06-09 07:07
https://pcworld.al/page-dhe-zuckerberg-thone-qe-programi-per-monitorim-prism-ishte-i-panjohur-per-ta/20%Always2013-06-09 07:08
https://pcworld.al/digi-x-nje-bord-per-arduino-me-wi-fi-brenda-tij/20%Always2013-06-08 13:04
https://pcworld.al/zte-arrin-shpejtesine-400gbps-mbi-5000-kilometra/20%Always2013-06-08 13:03
https://pcworld.al/any-do-lancon-aplikacionin-calendarne-versionin-beta/20%Always2013-06-08 13:03
https://pcworld.al/cikli-i-jetes-te-nje-serveri-infografik/20%Always2014-11-10 19:06
https://pcworld.al/microsoft-internet-explorer-harxhon-me-pak-energji-se-gjithe-shfletuesit-e-tjere/20%Always2013-06-08 13:02
https://pcworld.al/5-aplikacionet-me-te-mira-per-zevendesimin-e-tastieres-se-pajisjeve-android/20%Always2013-06-08 12:36
https://pcworld.al/facebook-publikon-planin-per-thjeshtimin-e-reklamave/20%Always2013-06-08 11:33
https://pcworld.al/dataline-produkt-on-line-edhe-per-matjen-e-diskutimeve-elektorale-ne-rrjetet-sociale/20%Always2013-06-08 09:51
https://pcworld.al/fillon-eventi-startup-weekend-tirana/20%Always2013-06-09 10:28
https://pcworld.al/mozilla-ridizajnon-firefox-ja-disa-prej-ndryshimeve/20%Always2013-06-07 15:19
https://pcworld.al/raport-hakeret-kineze-kane-vjedhur-dokumentet-e-obames-dhe-mccain/20%Always2013-06-07 15:19
https://pcworld.al/google-rrit-shperblimet-per-ata-qe-raportojne-per-gabime/20%Always2013-06-07 15:18
https://pcworld.al/amd-heq-dore-nga-ekskluziviteti-windows-adapton-android-in-dhe-chrome-os/20%Always2013-06-07 14:02
https://pcworld.al/microsoft-lancon-aplikacionin-bing-translator-per-windows-8/20%Always2013-06-07 13:16
https://pcworld.al/perditesohet-versioni-i-facebook-per-android/20%Always2013-06-07 11:04
https://pcworld.al/iphone-mini-pritet-te-ofrohet-ne-disa-ngjyra-te-ndryshme/20%Always2013-09-16 12:39
https://pcworld.al/kalimi-ne-windows-8-1-beta-kerkon-riinstalimin-nga-e-para-te-te-gjithe-aplikacioneve/20%Always2013-06-07 08:46
https://pcworld.al/google-lancon-tastieren-e-android-si-aplikacion-te-pavarur/20%Always2013-06-07 07:46
https://pcworld.al/gjysma-e-amerikaneve-kane-nje-smartfon/20%Always2013-06-06 15:16
https://pcworld.al/si-te-evitoni-dhimbjet-e-shkaktuara-nga-perdorimi-i-tepert-i-pajisjeve-teknologjike/20%Always2013-06-06 15:15
https://pcworld.al/7-menyra-si-mund-ta-beni-me-te-sigurt-internet-explorer/20%Always2013-06-06 15:15
https://pcworld.al/a-eshte-kingsoft-office-alternativa-me-e-mire-e-microsoft-office/20%Always2013-06-06 14:00
https://pcworld.al/si-te-evitoni-virusin-zeus-ne-facebook-qe-mund-tju-boshatise-llogarine-bankare/20%Always2013-06-06 12:31
https://pcworld.al/blackberry-q10-me-tastiere-fizike-nga-e-merkura-ne-shba/20%Always2013-06-06 11:42
https://pcworld.al/twitter-perditeson-aplikacionin-tweetdeck-per-ueb-dhe-chrome/20%Always2013-06-06 09:43
https://pcworld.al/facebook-12-shtatori-eshte-afati-i-fundit-per-kalimin-e-lojerave-ne-monedha-lokale/20%Always2013-06-06 08:20
https://pcworld.al/curata-nje-alternative-e-qelluar-e-google-reader/20%Always2013-06-05 15:33
https://pcworld.al/lancohet-pipe-aplikacioni-qe-sherben-per-transferimin-e-dokumentave-deri-ne-1gb-ne-facebook/20%Always2013-06-05 15:32
https://pcworld.al/krijohet-karikuesi-qe-infekton-smartfonet-e-apple/20%Always2013-06-05 15:32
https://pcworld.al/kantar-shitjet-e-windows-phone-vazhdojne-te-rriten-pavaresisht-dominimit-te-android-it/20%Always2013-06-05 14:22
https://pcworld.al/xperia-m-me-ekran-4-inch-sony-ju-prezanton-nje-smartfon-me-cmim-te-perballueshem/20%Always2013-06-05 13:04
https://pcworld.al/intel-dhe-samsung-bashkepunojne-per-sherbimin-e-ri-te-shikimit-te-filmave-ne-televizor/20%Always2013-06-05 11:55
https://pcworld.al/ne-turqi-perdoruesit-po-perballen-me-bllokimin-e-facebook-dhe-twitter/20%Always2013-06-05 09:51
https://pcworld.al/windows-8-1-do-te-suportoje-teknologjine-e-leximit-te-shenjes-se-gishtave/20%Always2013-06-05 09:20
https://pcworld.al/sipermarrja-inovative-bullgare-jumpido-ka-arritur-te-kete-sukses-menjehere/20%Always2013-06-05 07:58
https://pcworld.al/ibm-blen-ofruesin-e-infrastruktures-kompjuterike-cloud-softlayer/20%Always2013-06-05 06:44
https://pcworld.al/kompania-zynga-largon-nga-puna-18-te-punetoreve-perqendrohet-ne-sistemin-mobil/20%Always2013-06-04 16:47
https://pcworld.al/google-glass-nuk-do-te-kete-fillimisht-aplikacione-per-njohjen-e-fytyres/20%Always2013-06-04 14:38
https://pcworld.al/microsoft-i-lehteson-blerjen-e-pc-ve-per-studentet/20%Always2013-06-04 13:24
https://pcworld.al/asus-prezanton-phabletin-6-inc-fonepad-note-dhe-laptopin-zenbook-infinity/20%Always2013-06-04 14:37
https://pcworld.al/aplikacioni-i-krijimit-te-videove-vine-vjen-me-ne-fund-per-android/20%Always2013-06-04 10:58
https://pcworld.al/apple-ka-ne-plan-integrimin-e-airdrop-ne-ios-7/20%Always2013-06-04 09:09
https://pcworld.al/samsung-prezanton-linjen-e-re-te-tableteve-galaxy-tab-3/20%Always2013-09-13 15:00
https://pcworld.al/prenzantohet-tableti-me-cmim-te-ulet-asus-memo-pad/20%Always2013-06-04 06:42
https://pcworld.al/sistemi-i-ri-i-sigurise-ne-twitter-pengon-vetem-disa-keqperdorime/20%Always2013-06-03 15:22
https://pcworld.al/cio-i-microsoft-it-tony-scott-largohet-nga-ndermarrja/20%Always2013-06-03 15:22
https://pcworld.al/analizat-statistikore-gjejne-qe-google-ndalon-35-te-sherbimeve-te-veta/20%Always2013-06-03 13:40
https://pcworld.al/intel-nxjerr-setin-e-pare-te-procesoreve-haswell/20%Always2013-06-03 12:15
https://pcworld.al/yahoo-nxjerr-versionin-e-ri-te-postes-elektronike/20%Always2013-06-03 09:58
https://pcworld.al/foxconn-bashkepunetor-per-sistemin-operativ-firefox/20%Always2013-06-03 08:14
https://pcworld.al/eyeborg-pajisje-qe-funksionon-si-nje-sy-kibernetik/20%Always2013-06-02 11:14
https://pcworld.al/permiresimet-e-sigurise-te-java-s-jo-perfundimtare-per-oracle/20%Always2013-06-02 11:13
https://pcworld.al/kerkuesit-po-testojne-nje-teknologji-te-re-qe-mund-te-rrise-shpejtesine-e-internetit-400-here-me-teper/20%Always2013-06-02 11:13
https://pcworld.al/prollie-vlereson-perdoruesit-ne-baze-te-postimeve/20%Always2013-06-02 11:13
https://pcworld.al/a-mund-te-ishte-iphone-5s-si-ne-kete-galeri-fotosh/20%Always2013-09-13 15:00
https://pcworld.al/njihuni-me-karakteristikat-e-windows-8-1/20%Always2013-06-02 10:39
https://pcworld.al/bmw-ndihmon-ne-krijimin-e-pc-ve/20%Always2013-06-02 07:29
https://pcworld.al/lancohet-versioni-i-aplikacionit-shazam-per-sistemin-windows-phone-8/20%Always2013-06-01 22:36
https://pcworld.al/ja-se-si-mund-te-bllokoni-nje-uebfaqe/20%Always2013-06-01 13:04
https://pcworld.al/15-aplikacione-fantastike-uebi-per-google-chrome/20%Always2013-06-01 13:03
https://pcworld.al/7-mjete-qe-duhet-te-perdoren-per-zhvillimin-mobil-nga-programuesit/20%Always2013-06-01 13:03
https://pcworld.al/steven-sinofsky-ja-perse-disa-perdorues-nuk-e-pelqejne-windows-8/20%Always2013-06-01 13:02
https://pcworld.al/ne-wikipedia-gjeni-tashme-artikuj-qe-lidhen-me-vendndodhjen-tuaj/20%Always2013-06-01 12:16
https://pcworld.al/5-aplikacionet-kryesore-te-konvertimit-per-android/20%Always2013-06-01 08:37
https://pcworld.al/ja-se-si-i-perdor-mercedes-kodet-qr-per-shpetimin-e-jeteve-ne-aksidente/20%Always2013-06-01 08:08
https://pcworld.al/si-mund-te-riktheni-modelin-e-vjeter-te-gmail-it/20%Always2013-05-31 14:23