XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/facebook-prezanton-programin-e-ri-per-inkurajimin-e-zhvilluesve-te-lojerave/20%Always2013-07-31 13:49
https://pcworld.al/google-lancon-faqen-views-per-publikimin-e-fotove-360-ne-google-maps/20%Always2013-09-13 14:47
https://pcworld.al/tashme-viber-me-argetues-se-kurre-me-lancimin-e-opsionit-te-vizatimit-mbi-foto/20%Always2013-07-31 12:31
https://pcworld.al/microsoft-pasuron-faqen-e-skydrive-me-karakteristika-te-reja-per-fotot/20%Always2013-07-31 12:31
https://pcworld.al/cisco-numeron-ne-kohe-reale-objektet-e-lidhura-ne-internetin-e-gjithckaje/20%Always2013-07-31 11:25
https://pcworld.al/mark-zucberberg-fiton-5-miliarde-dollare-ne-nje-jave/20%Always2013-09-13 14:48
https://pcworld.al/asus-largohet-dalengadale-nga-tabletet-me-windows-rt/20%Always2013-07-31 08:42
https://pcworld.al/pinterest-perdore-historine-e-shfletimit-tuaj-per-te-ju-ndihmuar-ne-personalizim/20%Always2013-07-31 07:55
https://pcworld.al/6-arsye-pse-duhet-te-blini-nje-ipad/20%Always2013-09-13 14:48
https://pcworld.al/google-ridizajnon-faqen-zagat-leshon-aplikacionet-per-ios-dhe-android/20%Always2013-07-30 14:39
https://pcworld.al/5-faqe-te-dobishme-qe-duhet-te-keni-patjeter-ne-shfletuesin-tuaj/20%Always2013-07-30 14:39
https://pcworld.al/ja-pse-aparatet-dixhitale-jane-me-cilesore-se-kamerat-e-smartfoneve/20%Always2013-07-30 14:38
https://pcworld.al/windows-phone-shenon-ngritje-ne-evrope/20%Always2013-09-13 14:48
https://pcworld.al/inxhinieri-i-google-shperblehet-nga-nsa-ja-pastaj-e-kritikon-ashper-ate/20%Always2013-07-30 12:03
https://pcworld.al/nokia-pergatit-treasure-tag-aksesorin-e-ri-qe-kombinon-bluetooth-4-0-dhe-nfc/20%Always2013-07-30 09:42
https://pcworld.al/sony-dhe-panasonic-bashkepunojne-per-zhvillimin-e-gjenerates-se-re-te-disqeve-300-gb/20%Always2013-07-30 08:28
https://pcworld.al/apple-leshon-versionin-e-katert-testues-te-ios-7/20%Always2013-07-30 07:48
https://pcworld.al/ja-se-si-ndihen-ne-te-vertete-perdoruesit-per-mediat-sociale/20%Always2013-07-30 07:27
https://pcworld.al/vdes-bashkethemeluesi-i-makines-kerkuese-ruse-yandex-ilya-segalovich/20%Always2013-07-29 15:16
https://pcworld.al/steve-jobs-mendoi-te-krijonte-celularin-e-pare-ne-vitin-1984/20%Always2013-07-29 15:16
https://pcworld.al/amazon-planifikon-te-shtoje-5000-punonjes-ne-depot-e-veta-ne-shba/20%Always2013-07-29 15:06
https://pcworld.al/symantec-google-play-eshte-plot-me-aplikacione-te-rreme/20%Always2013-09-14 08:04
https://pcworld.al/toshiba-paraqet-notebook-et-e-serise-satellite-e/20%Always2013-07-29 12:38
https://pcworld.al/alarmi-i-aplikacionit-walk-up-nuk-fiket-nese-nuk-e-nxirrni-shetitje-ne-mengjes/20%Always2013-07-29 11:17
https://pcworld.al/mozilla-propozon-nje-teknologji-te-re-ne-ueb-per-njohjen-e-interesave-te-perdoruesve-nga-reklamuesit/20%Always2013-09-13 14:49
https://pcworld.al/interviste-me-labinot-bytyqin-themelues-dhe-drejtor-ekzekutiv-i-rrjetit-social-solaborate-dedikuar-tik-ut/20%Always2013-08-22 15:55
https://pcworld.al/facebook-shpik-nje-makine-virtuale-php/20%Always2013-09-13 14:49
https://pcworld.al/kercenohen-perdoruesit-e-instagram-nga-nje-link-i-infektuar/20%Always2013-09-13 14:50
https://pcworld.al/zuckerberg-per-momentin-nuk-do-te-kete-reklama-ne-instagram/20%Always2013-09-13 14:50
https://pcworld.al/perqindja-e-tregut-te-smartfoneve-apple-arrin-rekord-minimal-ne-tre-vite/20%Always2013-07-28 09:28
https://pcworld.al/sa-i-nevojshem-eshte-vertet-4g-per-bizneset/20%Always2013-07-28 09:25
https://pcworld.al/pas-sulmeve-faqja-e-qendres-se-zhvilluesve-te-apple-kthehet-ne-gjendjen-normale/20%Always2013-07-27 11:57
https://pcworld.al/platforma-openoffice-4-0-ne-dispozicion-per-perdoruesit/20%Always2013-07-27 11:52
https://pcworld.al/ballmer-microsoft-ndertoi-me-teper-surface-rt-se-cduhej/20%Always2013-07-27 11:49
https://pcworld.al/google-kerkon-qe-zhvilluesit-te-fillojne-te-punojne-ne-aplikacione-per-glass/20%Always2013-09-13 14:50
https://pcworld.al/amazon-kemi-97000-punonjes/20%Always2013-07-27 11:48
https://pcworld.al/cfare-zhvillimesh-teknologjike-mund-te-presim-vitin-e-ardhshem/20%Always2013-07-27 11:48
https://pcworld.al/nexus-7-vjen-me-heret-ne-treg/20%Always2013-09-13 14:50
https://pcworld.al/apple-ne-kine-keshillon-perdorimin-e-mbusheve-zyrtare-per-iphone/20%Always2013-07-27 11:30
https://pcworld.al/wunderlist-tani-aplikacion-i-disponueshem-per-chrome/20%Always2013-09-13 14:52
https://pcworld.al/tashme-google-translate-perkthen-edhe-fjalet-e-shkruara-me-shkrim-dore/20%Always2013-09-13 14:52
https://pcworld.al/f-droid-depo-me-aplikacione-te-lira-dhe-falas-per-android/20%Always2013-09-13 14:52
https://pcworld.al/leshohet-libreoffice-4-1-me-mbeshtetje-te-permiresuar-me-microsoft-office/20%Always2013-09-14 08:05
https://pcworld.al/microsoft-pergatit-ie-11-per-windows-7/20%Always2013-09-14 08:05
https://pcworld.al/ne-google-play-ka-tashme-1-milion-aplikacione/20%Always2013-09-14 08:05
https://pcworld.al/shitjet-e-amazon-shenojne-ngritje-me-22-ne-tremujorin-e-dyte/20%Always2013-07-26 13:56
https://pcworld.al/nokia-leshon-aplikacionin-per-ngarkim-te-videove-ne-youtube-per-telefonet-lumia/20%Always2013-09-14 08:05
https://pcworld.al/google-1-ne-2-tablete-aktive-operon-me-android/20%Always2013-09-14 08:05
https://pcworld.al/blackberry-largon-nga-puna-250-punonjes-ne-kanada/20%Always2013-07-26 09:54
https://pcworld.al/numri-i-perdoruesve-te-facebook-ut-nepermjet-pajisjeve-mobile-arrin-819-milione/20%Always2013-09-14 08:06
https://pcworld.al/nexus-7-i-ri-me-cmim-prej-199-funta-mund-te-leshohet-ne-shtator-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Always2013-09-14 08:06
https://pcworld.al/perdorni-oblytile-per-te-stiluar-dritaret-ne-windows-8/20%Always2013-09-14 08:06
https://pcworld.al/ne-google-play-do-te-keni-mundesi-se-shpejti-te-blini-dhe-te-merrni-me-qera-libra-shkollore/20%Always2013-09-14 08:06
https://pcworld.al/si-te-ndaloni-mashtrimet-ne-facebook/20%Always2013-07-25 15:36
https://pcworld.al/twitter-krijon-cicerima-te-rrema-nga-perdoruesit-e-vertete-per-te-reklamuar-produktet-e-reja/20%Always2013-07-25 15:36
https://pcworld.al/youtube-prezanton-eventin-e-radhes-javor-geek-week/20%Always2013-07-25 14:11
https://pcworld.al/po-sikur-nokia-te-lanconte-nje-pajisje-me-android/20%Always2013-09-14 08:06
https://pcworld.al/pse-deshtoi-microsoft-surface-rt/20%Always2013-07-25 12:20
https://pcworld.al/shpi-al-iu-ndihmon-te-gjeni-shtepine-tuaj-te-enderruar/20%Always2013-07-25 11:12
https://pcworld.al/facebook-teston-nje-opsion-te-ri-ne-lidhje-me-lajmerimet-notifications/20%Always2013-07-25 09:20
https://pcworld.al/google-prezanton-zyrtarisht-android-4-3/20%Always2013-09-14 08:08
https://pcworld.al/trendfroce-shitjet-e-smartfoneve-te-samsung-tani-jane-duke-tejkaluar-ato-te-apple/20%Always2013-07-25 07:59
https://pcworld.al/facebook-eshte-duke-testuar-formen-e-re-te-sugjerimit-te-reklamave-per-lojera/20%Always2013-07-25 07:59
https://pcworld.al/microsoft-eshte-duke-mesuar-kinect-in-per-te-njohur-gjuhen-e-shenjave/20%Always2013-07-24 13:48
https://pcworld.al/si-te-bllokoni-reklamat-nga-nje-faqe-e-vetme-ne-chrome/20%Always2013-09-14 08:08
https://pcworld.al/apple-po-planifikon-menyra-argetimi-per-telefonuesit-ne-pritje/20%Always2013-07-24 13:47
https://pcworld.al/lg-shet-12-milione-smartfone-gjate-tremujorit-te-dyte/20%Always2013-07-24 13:46
https://pcworld.al/ju-prezantojme-me-ekranin-e-pare-me-prekje-qe-njeh-gjurmet-e-gishtave/20%Always2013-07-24 12:52
https://pcworld.al/nexus-7-tani-ne-dispozicion-per-para-porositje-me-android-4-3/20%Always2013-09-14 08:08
https://pcworld.al/apple-garanton-sensore-te-dyfishte-per-kamerat-e-iphone-ve-te-ardhshem/20%Always2013-07-24 10:04
https://pcworld.al/nokia-prezanton-lumia-625-smartfonin-me-ekran-me-te-madh-te-kesaj-linje/20%Always2013-09-14 08:09
https://pcworld.al/perditesimi-perfundimtar-i-serive-libreoffice-3-6-tani-ne-dispozicion-per-shkarkim/20%Always2013-07-24 07:38
https://pcworld.al/studim-krimi-kibernetik-mund-ti-kushtoje-shba-ve-deri-ne-140-miliarde/20%Always2013-07-23 12:10
https://pcworld.al/studim-google-perben-25-te-te-gjithe-trafikut-ne-internet/20%Always2013-07-23 12:09
https://pcworld.al/bill-gates-mund-te-kthehet-serish-ne-krye-te-microsoft-it/20%Always2013-07-23 12:09
https://pcworld.al/aplikacioni-facebook-for-every-phone-ka-arritur-kulmin-e-perdorimit/20%Always2013-09-14 08:09
https://pcworld.al/hakohet-forumi-i-ubuntu-s-vidhen-1-82-milione-adresa-e-maili/20%Always2013-07-23 12:09
https://pcworld.al/samsung-do-te-mbaje-per-here-te-pare-konferencen-e-zhvilluesve/20%Always2013-07-23 12:07
https://pcworld.al/sipas-raportimeve-apple-po-teston-nje-ipad-dhe-iphone-me-te-madh/20%Always2013-07-23 12:07
https://pcworld.al/tashme-reklamat-ne-gmail-do-te-dergohen-direkt-ne-inbox/20%Always2013-09-14 08:09
https://pcworld.al/a-duhet-ta-perdorni-windows-xp/20%Always2013-09-14 08:14
https://pcworld.al/shba-udheheq-listen-e-trafikuesve-te-spamit/20%Always2013-07-22 14:15
https://pcworld.al/sony-eshte-gati-per-lancimin-e-kartes-se-pare-sd-per-dokumetet-e-ruajtura-rezerve/20%Always2013-07-22 14:13
https://pcworld.al/vlsub-shkarkon-automatikisht-titrat-per-vlc/20%Always2013-07-22 13:57
https://pcworld.al/paypal-i-jep-gabimisht-nje-personi-92-kuadrilione-dollare-perkohesisht/20%Always2013-07-22 13:04
https://pcworld.al/google-paraqet-dritaren-e-re-te-shkrimit-te-e-mailit-ne-ekran-te-plote-ne-gmail/20%Always2013-09-14 08:14
https://pcworld.al/leshohen-pamjet-dhe-informacionet-per-pajsiejen-moto-x/20%Always2013-07-22 11:30
https://pcworld.al/domeini-i-pare-global-i-nivelit-me-te-larte-web-regjistrohet-nga-arabet/20%Always2013-07-22 09:22
https://pcworld.al/peticion-per-te-shtuar-gjuhen-shqipe-ne-ios/20%Always2013-09-14 08:14
https://pcworld.al/dropbox-blen-prodhuesin-e-aplikacioneve-mobile-endorse/20%Always2013-07-21 17:21
https://pcworld.al/microsoft-nuk-i-japim-nsa-se-akses-te-drejtperdrejte-ne-e-mail/20%Always2013-07-21 11:26
https://pcworld.al/themeluesi-i-twitter-sugjeron-qe-facebook-duhet-te-ofrohet-me-pagese/20%Always2013-07-21 11:26
https://pcworld.al/mozilla-prezanton-axhenden-agresive-te-sistemit-me-te-ri-operativ-firefox-os/20%Always2013-09-14 08:14
https://pcworld.al/instagram-explorer-zevendeson-deri-diku-aplikacionin-ne-windows-8/20%Always2013-09-14 08:15
https://pcworld.al/ja-si-te-regjistroni-ne-video-ekranin-e-kompjuterit/20%Always2013-07-20 11:30
https://pcworld.al/perdorni-aplikacionin-astro-per-android-qe-te-lehtesoni-menaxhimin-e-fotove/20%Always2013-07-20 11:30
https://pcworld.al/popullata-e-kines-ne-internet-arrin-ne-591-milione/20%Always2013-07-20 11:29
https://pcworld.al/nimi-places-organizon-desktopin-tuaj-ndryshon-ne-baze-te-vendit-dhe-kohes/20%Always2013-07-20 11:29
https://pcworld.al/si-te-aktivizoni-ose-caktivizoni-tab-et-e-reja-ne-gmail/20%Always2013-09-14 08:15
https://pcworld.al/sony-po-perpiqet-te-regjistroje-fotot-me-te-dhenat-jetesore-te-perdoruesit/20%Always2013-07-20 11:28
https://pcworld.al/apple-blen-aplikacionin-per-transport-dhe-navigacion-hopstop/20%Always2013-07-20 11:28
https://pcworld.al/pse-ju-thone-gjithmone-te-prisni-10-sekonda-para-se-ta-rindizni-router-in/20%Always2013-07-20 11:27
https://pcworld.al/google-maps-ju-con-tashme-brenda-restoranteve-te-nju-jorkut/20%Always2013-09-14 08:17
https://pcworld.al/google-lancon-zyrtarisht-chrome-app-launcher-per-windows/20%Always2013-09-14 08:17
https://pcworld.al/google-play-arrin-me-teper-se-50-miliarde-shkarkime-te-aplikacioneve/20%Always2013-09-14 08:17
https://pcworld.al/rikthehet-vlc-per-ios-komplet-i-ndryshuar-dhe-open-source/20%Always2013-07-20 07:44
https://pcworld.al/microsoft-fiton-me-teper-nga-androidi-se-sa-nga-telefonet-e-vet/20%Always2013-09-14 08:17
https://pcworld.al/facebook-paraqet-komentet-me-fotografi-per-faqe/20%Always2013-07-20 07:43
https://pcworld.al/operatoret-telefonike-ruse-ndalojne-se-shituri-iphone-in/20%Always2013-07-20 07:17
https://pcworld.al/chrome-per-ios-i-perditesuar-integrohet-me-teper-me-aplikacionet-e-google/20%Always2013-07-19 12:37
https://pcworld.al/apple-lancon-logic-pro-x-per-muzikantet/20%Always2013-07-19 12:36
https://pcworld.al/samsung-zbulon-ssd-me-kapacitet-1tb/20%Always2013-07-19 12:36
https://pcworld.al/linja-nokia-lumia-shenon-shitjet-me-te-mira-qe-prej-lancimit-te-saj/20%Always2013-09-14 08:17
https://pcworld.al/si-te-fshini-kenge-te-dublikuara-ne-itunes/20%Always2013-09-14 08:17
https://pcworld.al/tableti-nexus-7-i-ri-pritet-te-prezantohet-javes-tjeter/20%Always2013-09-14 08:18
https://pcworld.al/prezantohet-htc-one-mini-ekran-4-3-inc-procesor-1-4ghz/20%Always2013-07-19 10:02
https://pcworld.al/microsoft-humb-900-milione-per-shkak-te-surface-rt/20%Always2013-07-19 10:02
https://pcworld.al/apple-merr-patente-per-sistemin-me-prekje-ne-makina/20%Always2013-07-19 07:55
https://pcworld.al/sony-do-te-hedhe-ne-treg-kartat-e-para-sd-per-realizimin-e-backup-it/20%Always2013-07-19 07:55
https://pcworld.al/takimi-i-pirateve-ne-ballkan/20%Always2013-07-19 07:25
https://pcworld.al/fillojne-kete-vit-testimet-per-makinat-e-para-pa-shofere-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Always2013-07-19 07:22
https://pcworld.al/microsoft-shkrin-internet-explorer-dhe-telefonet-mobil-me-companion-web/20%Always2013-07-18 15:09
https://pcworld.al/mjeti-i-autosugjerimit-i-bing-behet-me-i-zgjuar/20%Always2013-09-14 08:20
https://pcworld.al/versioni-i-ri-i-google-app-engine-ofron-performance-me-te-mire/20%Always2013-09-14 08:20
https://pcworld.al/kodet-qr-te-infektuara-cenonin-te-dhenat-e-google-glass/20%Always2013-09-14 08:20
https://pcworld.al/perhapet-me-ritme-te-shpejta-malueri-per-android-qe-mundeson-kontrollin-ne-distace-te-pajisjeve/20%Always2013-07-18 12:08
https://pcworld.al/sony-do-te-ofroje-shkarkime-per-filma-4k-nga-vjeshta-e-ketij-viti/20%Always2013-07-18 09:28
https://pcworld.al/samsung-pritet-te-hedhe-nje-smartfon-galaxy-me-dizajn-te-vjeter-dhe-tastiere-fizike/20%Always2013-09-13 14:57
https://pcworld.al/google-dergon-ftesa-per-ngjarjen-me-24-korrik/20%Always2013-07-18 08:20
https://pcworld.al/ndermarrja-kineze-baidu-blen-dyqane-lokale-te-aplikacioneve-per-1-9-miliarde-dollare/20%Always2013-07-18 07:42
https://pcworld.al/india-ndalon-telegramin-pas-162-vitesh/20%Always2013-07-17 15:14
https://pcworld.al/ja-se-cfare-ka-nevoje-te-ndreqe-facebook/20%Always2013-09-14 08:20
https://pcworld.al/tumblr-arnon-nje-vrime-ne-siguri-iu-kerkon-perdoruesve-te-ndryshojne-fjalekalimet/20%Always2013-07-17 15:13
https://pcworld.al/versioni-testues-per-desktop-i-google-maps-tani-ne-dispozicion-per-te-gjithe/20%Always2013-09-14 08:20
https://pcworld.al/njihuni-me-smartfonin-qe-transformohet-ne-ore/20%Always2013-07-17 13:54
https://pcworld.al/yahoo-peson-rritje-ne-te-ardhura-me-46-per-qind/20%Always2013-07-17 11:14
https://pcworld.al/iphon-et-e-ardhshem-do-te-kene-projektore-te-integruar/20%Always2013-09-14 08:21
https://pcworld.al/sony-xperia-i1-honami-pritet-te-kete-kamere-20-megapixel/20%Always2013-09-14 08:21
https://pcworld.al/acer-z3-te-gjitha-ne-nje-mberrin-ne-shba/20%Always2013-07-17 08:54
https://pcworld.al/putin-sugjeron-qe-snowden-mund-te-ndaloje-se-zbuluari-dokumente/20%Always2013-07-17 07:55
https://pcworld.al/sulmi-keqdashes-qe-infekton-skedaret-vjedh-edhe-kredencialet-per-ftp-te/20%Always2013-07-16 15:10
https://pcworld.al/ja-si-te-fshini-nje-grup-te-caktuar-mesazhesh-ne-gmail/20%Always2013-09-14 08:23
https://pcworld.al/perfundon-mirembajtja-e-apache-web-server-2-0/20%Always2013-07-16 11:24
https://pcworld.al/zbavitini-dhe-edukojini-femijet-me-keto-aplikacione/20%Always2013-07-16 11:24
https://pcworld.al/forrester-2-1-trilione-do-te-shpenzohen-ne-it-gjate-vitit-2013/20%Always2013-07-16 11:23
https://pcworld.al/5-aplikacionet-me-te-mira-per-komunikim-virtual-me-audio-dhe-video/20%Always2013-07-16 08:16
https://pcworld.al/ja-pse-google-duhet-te-kopjoje-microsoft-in-ne-perditesimet-e-sigurise-ne-android/20%Always2013-07-16 08:16
https://pcworld.al/edhe-microsoft-i-mund-ti-bashkohet-tregut-te-oreve-inteligjente/20%Always2013-07-16 08:16
https://pcworld.al/nje-vajze-kineze-vdes-nga-eletroshoku-teksa-fliste-me-telefonin-ne-karikim/20%Always2013-07-16 08:15
https://pcworld.al/facebook-insiston-se-perdoruesit-nuk-duan-te-dine-sa-persona-shohin-publikimet-e-tyre/20%Always2013-07-16 07:57
https://pcworld.al/nivel-tjeter-i-printereve-3d-metali-likuid/20%Always2013-07-15 14:45
https://pcworld.al/10-per-qind-e-punesimeve-te-reja-ne-shba-jane-ne-teknologji/20%Always2013-07-15 14:44
https://pcworld.al/aplikacioni-kalendarik-i-any-do-ju-ndihmon-te-gjeni-me-teper-kohe-te-lire/20%Always2013-07-15 14:44
https://pcworld.al/hakeret-perdorin-dropbox-dhe-wordpress-per-te-shperndare-sulme-keqdashese/20%Always2013-07-15 13:28
https://pcworld.al/microsoft-ul-cmimin-e-tableteve-surface-me-30-per-qind/20%Always2013-09-14 08:23
https://pcworld.al/apple-nenshkruan-kontrate-me-samsung-per-cipat-e-gjenerates-se-ardhshme-te-iphone/20%Always2013-07-15 11:46
https://pcworld.al/software-freedom-kosova-2013-sivjet-me-teper-me-workshope/20%Always2013-07-15 09:59
https://pcworld.al/simuluesi-i-so-se-firefox-shton-vecorine-komerciale-per-zhvilluesit-e-aplikacioneve/20%Always2013-09-14 08:24
https://pcworld.al/amazon-arrin-rekord-per-cmim-te-aksioneve-por-ende-prapa-google-dhe-apple/20%Always2013-07-15 06:50
https://pcworld.al/si-mund-te-shperndani-vendndodhjen-tuaj-me-miqte-ne-menyre-te-sigurt/20%Always2013-07-14 10:45
https://pcworld.al/guide-e-shkurter-sigurie-ne-tumblr/20%Always2013-07-14 10:40
https://pcworld.al/pdf4kindle-shnderron-skedaret-pdf-ne-libra-per-kindle/20%Always2013-07-14 10:37
https://pcworld.al/indekset-e-gjuheve-te-programimit-a-ka-pesuar-vertet-rritje-php/20%Always2013-07-14 06:49
https://pcworld.al/bashkepunimi-libreoffice-amd-synon-te-rrise-performancen-e-programeve-permes-gpu-se/20%Always2013-07-14 06:49
https://pcworld.al/sandisk-extreme-usb-ja-me-e-shpejte-me-cmim-te-perballueshem/20%Always2013-07-14 06:49
https://pcworld.al/top-5-arsyet-per-te-kaluar-ne-windows-8-1/20%Always2013-07-14 06:48
https://pcworld.al/si-te-hiqni-ekranin-fillestar-nga-office-2013/20%Always2013-07-14 06:48
https://pcworld.al/microsoft-i-ka-dhene-qasje-prism-it-ne-te-dhenat-e-perdoruesve-te-sherbimeve-te-veta/20%Always2013-07-14 06:47
https://pcworld.al/7-perditesimet-softuerike-me-zhgenjyese/20%Always2013-07-14 06:41
https://pcworld.al/si-te-perdorni-ultrabook-un-per-te-pergjysmuar-kohen-e-studimit/20%Always2013-07-13 13:25
https://pcworld.al/qeveria-japoneze-aksidentalisht-shperndan-e-mailet-pegjate-google-groups/20%Always2013-07-13 13:25
https://pcworld.al/maildrop-iu-ofron-nje-adrese-e-mail-te-cilen-mund-ta-perdorni-vetem-per-konfirmime/20%Always2013-07-13 13:24
https://pcworld.al/krijohet-rrjeti-i-ri-social-likemind/20%Always2013-07-13 12:50
https://pcworld.al/cry-analyzer-identifikon-problemet-mendore-duke-analizuar-te-qarat-e-femijeve/20%Always2013-07-13 12:38
https://pcworld.al/twitter-dorezon-identitetin-e-disa-perdoruesve-tek-prokuroret-franceze/20%Always2013-07-13 09:16
https://pcworld.al/perditesime-per-windows-phone-8-vonohet-lancimi-i-blue-deri-ne-2014-n/20%Always2013-07-13 09:16
https://pcworld.al/kina-dhe-shba-te-ne-bisedime-per-te-ndalur-piraterine/20%Always2013-07-13 09:06
https://pcworld.al/studim-perdoruesit-i-marrin-parasysh-paralajmerimet-per-siguri-nga-shfletuesit-e-uebit/20%Always2013-07-12 15:27
https://pcworld.al/perdorni-free-ocr-per-konvertime-te-thjeshta-te-teksteve/20%Always2013-07-12 15:26
https://pcworld.al/google-street-view-ju-con-ne-tour-de-france/20%Always2013-07-12 15:25
https://pcworld.al/microsoft-i-mund-te-ule-cmimet-e-tableteve-surface-rt/20%Always2013-07-12 15:25
https://pcworld.al/themeluesi-i-the-pirate-bay-po-krijon-nje-aplikacion-mesazhesh-qe-nuk-mund-te-pergjohet/20%Always2013-07-12 14:25
https://pcworld.al/lg-pretendon-se-ka-krijuar-ekranin-me-te-holle-hd-lcd-per-smartfone/20%Always2013-07-12 13:09
https://pcworld.al/nokia-zbulon-lumia-1020-smartfonin-me-kamer-41-megapixel/20%Always2013-07-12 11:58
https://pcworld.al/se-shpejti-vine-vjen-per-windows-phone-8/20%Always2013-07-12 10:00
https://pcworld.al/google-shton-butonin-per-harta-offline-ne-aplikacionin-android/20%Always2013-07-12 09:34
https://pcworld.al/shitet-kompjuteri-apple-1-per-rreth-400-000/20%Always2013-07-12 07:55
https://pcworld.al/49000-studente-te-up-se-behen-me-adresa-elektronike-te-ketij-universiteti/20%Always2013-07-12 07:17
https://pcworld.al/raketa-grasshopper-nje-hap-para-per-kompanine-spacex/20%Always2013-07-12 07:13
https://pcworld.al/studim-kur-kerkoni-ne-google-vetem-13-e-ekranit-ka-rezultate-konkrete/20%Always2013-07-11 09:19
https://pcworld.al/opera-perditesohet-duke-ofruar-shpejtesi-dhe-qendrueshmeri-me-te-larte/20%Always2013-07-11 09:18
https://pcworld.al/teamviewer-ofron-tashme-suport-edhe-per-pajisjet-mobile/20%Always2013-07-11 09:18
https://pcworld.al/twitter-hap-blog-per-te-treguar-menyra-interesante-te-cicerimit/20%Always2013-07-11 09:17
https://pcworld.al/instagram-prezanton-nxjerrjen-e-linqeve-te-fotove-dhe-videove/20%Always2013-07-11 09:17
https://pcworld.al/google-rregullon-dobesine-e-rrezikshme-te-sigurise-ne-android/20%Always2013-07-11 09:16
https://pcworld.al/bien-dergesat-per-shitje-te-pc-ve-lenovo-tejkalon-hp-ne/20%Always2013-07-11 09:04
https://pcworld.al/microsoft-i-do-te-terheqe-aplikacionet-me-dobesi-kritike/20%Always2013-07-10 15:12
https://pcworld.al/qeveria-e-brazilit-kerkon-pergjigje-nga-nsa-ne-lidhje-me-monitorimin/20%Always2013-07-10 15:12
https://pcworld.al/carlos-slim-njeriu-me-i-pasur-i-botes-investon-40-milione-ne-aplikacionin-shazam/20%Always2013-07-10 15:12
https://pcworld.al/dropbox-lancon-dy-nderfaqe-te-reja-sinkronizimi-dhe-perpunimi-te-te-dhenave/20%Always2013-07-11 08:16
https://pcworld.al/me-securegmail-enkriptoni-mesazhet-tuaja-ne-gmail-me-nje-klikim-te-vetem/20%Always2013-07-10 14:04
https://pcworld.al/apple-ofron-aplikacione-falas-me-rastin-e-5-vjetorit-te-app-store/20%Always2013-07-10 12:50
https://pcworld.al/kamera-canon-eos-70d-synon-te-revolucionarizoje-fokusimin-ne-foto-dhe-video/20%Always2013-07-10 11:09
https://pcworld.al/zbulohen-pamjet-e-pajisjes-se-ardhshme-te-lg-se/20%Always2013-07-10 10:03
https://pcworld.al/hakohet-faqja-e-fansave-te-nintendo-s-aksesohen-rreth-24-000-llogari/20%Always2013-07-10 09:01
https://pcworld.al/ne-tirane-shenohet-1-vjetori-i-formimit-te-open-labs/20%Always2013-07-10 07:42
https://pcworld.al/per-here-te-pare-versioni-jelly-bean-i-androidit-tejkalon-gingerbread/20%Always2013-07-10 06:31
https://pcworld.al/msn-tv-do-te-mbyllet-me-30-shtator/20%Always2013-07-09 15:37
https://pcworld.al/samsung-dhe-intel-japin-4-milione-dollare-shperblime-per-aplikacionet-per-tizen/20%Always2013-07-09 15:37
https://pcworld.al/facebook-filloi-lancimin-zyrtar-te-kerkimit-te-avancuar-graph-search/20%Always2013-07-09 14:28
https://pcworld.al/te-ardhurat-globale-te-pay-tv-se-arrijne-184-miliarde-ne-2012-n/20%Always2013-07-09 13:08
https://pcworld.al/vjen-per-zhvilluesit-ios-7-beta-3/20%Always2013-07-09 11:45
https://pcworld.al/nokia-prezanton-tri-pajisje-te-reja/20%Always2013-07-09 09:58
https://pcworld.al/facebook-shton-mbeshtetjen-per-foldere-ne-facebook-home/20%Always2013-07-09 09:09
https://pcworld.al/nderfaqja-ubuntu-touch-nuk-leshohet-me-nga-android/20%Always2013-07-09 08:51
https://pcworld.al/google-nxjerr-ne-pah-aplikacionet-me-dizajn-te-kuruar/20%Always2013-07-08 15:12
https://pcworld.al/programi-immersion-zbulon-informacione-nga-te-dhenat-tuaja-te-gmail-it/20%Always2013-07-08 15:12
https://pcworld.al/si-te-fshiheni-nga-gjurmimi-automatik-i-agjencive-te-spiunazhit/20%Always2013-07-08 15:02
https://pcworld.al/mcafee-lojerat-aplikacionet-me-te-infektuara-me-kode-dashakeqese/20%Always2013-07-08 13:51
https://pcworld.al/nano-robotet-mund-te-kryejne-operacionet-ne-sy-ne-te-ardhmen/20%Always2013-07-08 11:59
https://pcworld.al/me-aplikacionin-shake-mund-te-komandoni-telefonin-thjesht-duke-e-tundur/20%Always2013-07-08 11:07
https://pcworld.al/apple-zgjeron-versionin-test-te-iwork-per-icloud-drejt-zhvilluesve-me-llogari-pa-pagese/20%Always2013-07-08 09:15
https://pcworld.al/shtojca-no-small-text-per-firefox-zmadhon-vetem-tekstin-ne-nje-faqe/20%Always2013-07-08 08:21
https://pcworld.al/sipas-nje-studimi-galaxy-s4-eshte-telefoni-me-i-pelqyer-ne-treg/20%Always2013-09-16 12:36
https://pcworld.al/philips-raporton-rritje-te-perdorimit-te-smart-tv-se/20%Always2013-07-07 14:09
https://pcworld.al/youtube-rinovon-marreveshjen-me-vevo-blen-10-te-aksioneve-te-saj/20%Always2013-07-07 14:11
https://pcworld.al/yahoo-planifikon-mbylljen-e-aplikacionit-astrid-me-5-gusht/20%Always2013-07-07 09:06
https://pcworld.al/instagram-per-ios-tani-iu-mundeson-incizimin-ne-formatin-portret/20%Always2013-07-07 09:06
https://pcworld.al/google-dhe-kompani-te-tjera-paguajne-adblock-per-te-mos-bllokuar-reklamat/20%Always2013-07-07 09:05
https://pcworld.al/a-jane-keto-vertet-pamje-te-iphone-t-te-ardhshem/20%Always2013-09-16 12:36
https://pcworld.al/rrugicen-diagon-alley-te-hari-poter-mund-ta-eksploroni-tashme-me-google-street-view/20%Always2013-07-06 10:46
https://pcworld.al/parlamenti-europian-i-kerkon-shba-se-te-ndaloje-se-pergjuari/20%Always2013-07-06 10:46
https://pcworld.al/parlamenti-europian-aprovon-ligje-strikte-per-sulmet-kibernetike/20%Always2013-07-06 10:45
https://pcworld.al/kina-perballet-me-sulme-botnet-dhe-trojane-nga-shtetet-e-tjera/20%Always2013-07-06 07:58
https://pcworld.al/tashme-bizneset-mund-te-regjistrojne-te-dhenat-kryesore-ne-google-maps/20%Always2013-07-06 10:44
https://pcworld.al/komisioni-europian-prezanton-projektin-e-krijimit-te-internetit-me-shpejtesi-100-gbps/20%Always2013-07-06 07:35
https://pcworld.al/dell-po-konsideron-zhvillimin-e-kompjutereve-qe-vishen/20%Always2013-07-05 11:58
https://pcworld.al/tech-crunch-ne-ballkan-perzgjedh-startup-in-sizem-aplikacion-per-identifikimin-e-recipetave-te-duhura-per-femrat/20%Always2013-07-05 11:57
https://pcworld.al/ja-se-si-te-ndryshoni-shkronjat-ne-drajverat-tuaj/20%Always2013-07-05 11:55
https://pcworld.al/a-jeni-te-pergatitur-per-rastet-kur-mund-tju-vidhet-kompjuteri/20%Always2013-07-05 11:55
https://pcworld.al/mjeket-mund-te-diagnostikojne-tashme-crregullimet-mendore-permes-nje-aplikacioni-mobile/20%Always2013-07-05 11:54
https://pcworld.al/sony-nxjerr-sherbimin-e-sigurise-my-xperia/20%Always2013-09-16 12:36
https://pcworld.al/mjeti-i-hakimit-ne-android-mesyn-pc-te-me-windows/20%Always2013-07-05 09:42
https://pcworld.al/ne-versionin-e-ri-te-skype-per-desktop-shtohen-disa-opsione-te-reja/20%Always2013-07-05 08:08
https://pcworld.al/apple-puneson-ceo-n-e-yves-saint-laurent-per-tu-angazhuar-me-projekte-te-vecanta/20%Always2013-07-04 14:23
https://pcworld.al/nubrella-cadra-e-se-ardhmes/20%Always2013-07-04 14:23
https://pcworld.al/roboti-raspberry-pi-eshte-i-afte-tju-beje-nje-kafe/20%Always2013-07-04 14:22
https://pcworld.al/google-kujton-franc-kafken-permes-doodle-it-ne-faqen-kryesore/20%Always2013-07-04 13:02
https://pcworld.al/universiteti-i-bostonit-padit-apple-per-shkelje-te-patentes/20%Always2013-07-04 13:37
https://pcworld.al/linkedin-shton-kerkimin-e-specializuar/20%Always2013-07-04 09:41
https://pcworld.al/lancohet-go-read-alternativa-open-source-e-google-reader/20%Always2013-07-04 09:12
https://pcworld.al/ndahet-nga-jeta-njeriu-qe-shpiku-mouse-in/20%Always2013-07-04 07:23
https://pcworld.al/reddit-mozilla-wordpress-dhe-te-tjere-planifikojne-protesta-kunder-monitorimit-nga-nsa-ja/20%Always2013-07-03 14:22
https://pcworld.al/google-shtyn-daten-per-fshirjen-e-te-dhenave-te-perdoruesve-nga-reader/20%Always2013-07-03 14:22
https://pcworld.al/tableti-i-ri-nga-mozilla-pritet-te-vije-se-shpejti/20%Always2013-07-03 14:21
https://pcworld.al/komisioni-europian-keshillon-perdorimin-e-standardeve-te-hapura-ne-it-per-te-kursyer-para/20%Always2013-07-03 14:21
https://pcworld.al/nga-viti-2014-kosova-do-te-behet-pjese-e-shteteve-te-microsoft-it/20%Always2013-07-03 13:08
https://pcworld.al/opera-lancon-versionin-me-te-fundit-te-shfletuesit-te-saj/20%Always2013-07-03 11:59
https://pcworld.al/lancohet-perditesimi-i-sistemit-android-jelly-bean-4-2-2-per-htc-one/20%Always2013-07-03 09:37
https://pcworld.al/twitter-teston-lidhjen-mes-cicerimave-dhe-lajmeve/20%Always2013-07-03 09:48
https://pcworld.al/facebook-ka-ne-plan-te-sherbeje-edhe-si-publikues-lojerash/20%Always2013-07-03 08:01
https://pcworld.al/telefone-qe-kuptojne-gjendjen-tuaj-emocionale-po-i-nderton-microsoft-i/20%Always2013-07-03 06:44
https://pcworld.al/windows-8-tejkalon-me-ne-fund-perqindjen-e-tregut-te-vista-s/20%Always2013-07-02 14:21
https://pcworld.al/android-dhe-samsung-dominojne-tregun-europian-te-smartfoneve/20%Always2013-07-02 14:20
https://pcworld.al/mozilla-prezanton-telefonet-e-pare-me-sistemin-operativ-firefox/20%Always2013-07-02 13:47
https://pcworld.al/skype-per-android-shume-me-i-shpejte-dhe-i-lehte-per-tu-perdorur/20%Always2013-07-02 12:04
https://pcworld.al/windows-store-arrin-ne-100-mije-aplikacione/20%Always2013-07-02 10:08
https://pcworld.al/ja-cilat-jane-produktet-qe-google-ka-nderprere-se-ofruari-infografik/20%Always2014-11-10 19:07
https://pcworld.al/flash-iblazr-vendoset-tek-pajisjet-mobile-per-te-kapur-imazhe-ne-erresire/20%Always2013-07-02 08:07
https://pcworld.al/shtohen-opsione-te-reja-ne-google-news/20%Always2013-07-02 07:02
https://pcworld.al/ofendimi-i-dikujt-ne-twitter-ose-facebook-do-te-jete-krim-ne-grenada/20%Always2013-07-01 15:19
https://pcworld.al/google-planifikon-te-shpejtoje-punen-ne-ueb-permes-lidhjeve-udp/20%Always2013-07-01 15:18
https://pcworld.al/pese-menyra-te-thjeshta-per-te-evituar-malware-t-ne-android/20%Always2013-07-01 14:13
https://pcworld.al/sme-te-qe-perdorin-rrjetet-sociale-kane-te-ardhura-me-te-medha/20%Always2013-07-01 12:41
https://pcworld.al/yahoo-ndalon-shume-produkte-per-te-rritur-efikasitetin-e-kompanise/20%Always2013-07-01 11:25
https://pcworld.al/iphone-5s-mund-te-lancohet-me-20-shtator-se-bashku-me-nje-iphone-6-me-cmim-te-ulet/20%Always2013-09-16 12:36
https://pcworld.al/pas-tre-muaj-pune-digg-reader-eshte-i-hapur-per-publikun/20%Always2013-07-01 07:53
https://pcworld.al/perdorues-te-android-facebook-ju-kerkon-te-testoni-aplikacionin-e-vet/20%Always2013-07-01 06:35