XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/cmimi-i-microsoft-surface-pro-gjithmone-do-te-jete-me-ulje-me-100/20%Always2013-09-13 14:14
https://pcworld.al/google-chromecast-mund-te-mbeshtes-transmetimin-e-videove-lokale/20%Always2013-09-13 14:14
https://pcworld.al/canon-debuton-me-kameren-e-pare-gati-per-facebook/20%Always2013-08-31 09:33
https://pcworld.al/tashme-apple-paguan-konsumatoret-nese-kthejne-mbrapsht-iphone-et-e-vjeter/20%Always2013-08-31 09:32
https://pcworld.al/baidu-dhe-qihoo-ofrojne-tashme-1tb-hapesire-te-lire-ne-cloud/20%Always2013-08-31 09:31
https://pcworld.al/windows-9-mund-te-lancohet-vitin-tjeter-ndersa-windows-10-pritet-te-jete-cloud-os/20%Always2013-09-13 14:14
https://pcworld.al/9-smartfonet-me-vleren-me-te-madhe-te-rishitjes-grafik/20%Always2013-08-31 09:31
https://pcworld.al/facebook-teston-vendosjen-e-seksionit-trending-ne-faqen-kryesore/20%Always2013-08-31 09:30
https://pcworld.al/njihuni-me-axhenden-e-software-freedom-kosova-2013/20%Always2013-08-31 08:58
https://pcworld.al/peticion-per-te-lejuar-perdorimin-e-sherbimit-paypal-ne-kosove/20%Always2013-08-31 07:52
https://pcworld.al/paditet-uebfaqja-hotfile-per-shkelje-te-te-drejtave-te-autorit/20%Always2013-08-30 13:54
https://pcworld.al/dita-e-shumepritur-erdhi-facebook-aktivizon-animimet-gif/20%Always2013-08-30 13:54
https://pcworld.al/idc-windows-8-1-nuk-do-mundet-te-permiresoje-shitjet-e-kompjutereve/20%Always2013-09-13 14:16
https://pcworld.al/twitter-ndryshon-konceptin-e-bisedave-ne-timeline/20%Always2013-08-30 13:24
https://pcworld.al/google-leshon-ne-heshtje-video-720p-hd-per-hangouts/20%Always2013-09-13 14:16
https://pcworld.al/behuni-pjese-e-komunitetit-shqiptar-per-gjuhen-programuese-python/20%Always2019-01-16 20:19
https://pcworld.al/virusi-aktual-ne-facebook-ka-infektuar-800-000-perdorues/20%Always2013-08-30 06:40
https://pcworld.al/skype-po-zhvillon-mundesine-per-video-biseda-ne-3d/20%Always2013-09-13 14:16
https://pcworld.al/apple-kufizon-qasjen-ne-iwork-per-icloud-per-shkak-te-numrit-te-madh-te-perdoruesve/20%Always2013-08-29 12:03
https://pcworld.al/htc-planifikon-te-zhvilloje-sistem-te-ri-operativ/20%Always2013-08-29 12:02
https://pcworld.al/skydrive-integron-ocr-per-ekstraktimin-e-tekstit-ne-foto/20%Always2013-09-13 14:16
https://pcworld.al/google-do-te-caktivizoje-se-shpejti-opsionin-video-response-ne-youtube/20%Always2013-08-29 12:01
https://pcworld.al/new-york-times-dhe-twitter-hakohen-nga-grupi-sirian/20%Always2013-09-13 14:16
https://pcworld.al/ndalimi-i-suportit-per-windows-xp-hakeret-gati-per-sulm/20%Always2013-08-29 12:00
https://pcworld.al/tableti-nexus-7-vjen-ne-europe/20%Always2013-09-13 14:17
https://pcworld.al/nokia-prezanton-telefonin-tradicional-me-dizajn-modern-nokia-515/20%Always2013-08-29 11:48
https://pcworld.al/si-te-shihni-te-gjitha-faqet-e-nje-artikulli-ne-nje-te-vetme/20%Always2013-08-29 08:16
https://pcworld.al/justdelete-me-ofron-udhezime-praktike-mbi-fshirjen-e-llogarive-te-ndryshme-on-line/20%Always2013-08-29 08:14
https://pcworld.al/google-ul-cmimin-e-nexus-4-me-100-dollare/20%Always2013-09-13 14:17
https://pcworld.al/samsung-galaxy-note-3-mund-te-kete-video-4k/20%Always2013-09-13 14:55
https://pcworld.al/yahoo-ka-filluar-procesin-e-shperndarjes-se-fjalekalimeve-te-ricikluara/20%Always2013-08-28 09:15
https://pcworld.al/nissan-planifikon-te-sjelle-makinat-qe-ngasin-veten-brenda-vitit-2020/20%Always2013-08-28 09:13
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-ora-inteligjente-galaxy-gear-vjen-me-4-shtator/20%Always2013-09-13 14:56
https://pcworld.al/ja-cila-mund-te-jete-logoja-e-ardhshme-e-yahoo/20%Always2013-08-28 09:13
https://pcworld.al/sony-mund-te-prezantoje-nje-smartfon-te-ri-rezistent-ndaj-ujit-me-4-shtator/20%Always2013-09-13 14:19
https://pcworld.al/apple-do-te-lancoje-programin-e-shkembimit-te-pajisjeve/20%Always2013-08-28 09:12
https://pcworld.al/sherbimi-monitor-ju-jep-mundesi-per-te-mbikqyrur-uebfaqe-te-ndryshme/20%Always2013-08-28 09:12
https://pcworld.al/samsung-lancon-tabletin-per-femije-galaxy-tab-3-kids/20%Always2013-09-13 14:56
https://pcworld.al/apple-ndryshon-algoritmin-e-renditjes-se-aplikacioneve-ne-dyqanin-e-saj/20%Always2013-08-28 07:26
https://pcworld.al/sistemi-ubuntu-touch-vjen-me-sukses-ne-sony-xperia-z/20%Always2013-09-13 14:19
https://pcworld.al/sulmohet-faqja-e-google-palestine/20%Always2013-08-28 07:20
https://pcworld.al/facebook-prezanton-opsionin-e-ri-shared-albums/20%Always2013-08-28 07:16
https://pcworld.al/fiberlink-perdoruesit-mobile-marrin-vetem-masa-te-thjeshta-sigurie/20%Always2013-08-27 09:24
https://pcworld.al/windows-8-1-gati-per-lancimin-e-dates-17-tetor/20%Always2013-09-13 14:19
https://pcworld.al/app-store-vs-google-play-kush-fiton-infografik/20%Always2014-11-10 19:11
https://pcworld.al/3-opsione-praktike-per-produktivitetin-tuaj-ne-google-chrome/20%Always2013-09-13 14:19
https://pcworld.al/intel-do-te-sjelle-kamerat-3d-ne-tablet-dhe-laptop/20%Always2013-08-27 09:01
https://pcworld.al/patenta-e-fundit-e-apple-shpjegon-krijimin-e-objekteve-me-ane-te-prekjeve-te-ekranit/20%Always2013-08-27 09:00
https://pcworld.al/artisti-anthony-antonellis-krijon-tatuazhin-dixhital/20%Always2013-08-27 08:59
https://pcworld.al/iphone-5s-do-te-kete-procesor-31-me-te-shpejt-se-iphone-5/20%Always2013-09-13 14:19
https://pcworld.al/motorola-se-shpejti-do-te-zbuloje-pajisjen-e-saj-te-re-moto-x/20%Always2013-08-27 08:58
https://pcworld.al/chrome-dhe-firefox-kalojne-me-mire-se-ie-ne-testet-e-besueshmerise/20%Always2013-08-26 11:28
https://pcworld.al/infografik-industria-e-hdd-ve/20%Always2014-11-10 19:10
https://pcworld.al/blackberry-zyrtarisht-ne-shitje-a-do-te-gjeje-dot-nje-bleres/20%Always2013-08-26 11:26
https://pcworld.al/perdoruesit-nderveprojne-me-shume-me-reklamat-e-facebook-ut/20%Always2013-08-26 11:18
https://pcworld.al/cfare-te-presim-nga-lancimi-i-iphone-it-te-ardhshem/20%Always2013-09-16 12:32
https://pcworld.al/me-frontback-mund-te-regjistroni-foto-me-dy-kamerat-e-iphone-it/20%Always2013-08-26 10:22
https://pcworld.al/perfundon-bootcampi-foss-ne-prishtine/20%Always2013-08-28 07:05
https://pcworld.al/si-mund-te-bllokoni-te-gjitha-reklamat-ne-youtube/20%Always2013-08-26 10:14
https://pcworld.al/google-do-te-bleje-patenta-nga-foxconn/20%Always2013-08-26 08:10
https://pcworld.al/sherbimi-organjet-iu-ofron-ndihme-per-transplantin-e-veshkave/20%Always2013-08-26 08:07
https://pcworld.al/studim-10-e-pesevjecareve-ne-mbreterine-e-bashkuar-kane-celulare/20%Always2013-08-25 09:37
https://pcworld.al/aplikacionet-mobile-sa-njerez-i-perdorin-ato-infografik/20%Always2014-11-10 19:09
https://pcworld.al/me-keepvid-mund-te-ruani-videot-e-youtube-dhe-ti-shihni-kur-jeni-off-line/20%Always2013-08-25 09:37
https://pcworld.al/konsumatore-me-besnike-iphone-ka-me-shume-se-android/20%Always2013-09-13 14:25
https://pcworld.al/fjalori-i-google-pasurohet-me-disa-opsione-te-reja/20%Always2013-08-25 08:50
https://pcworld.al/yahoo-blen-iq-engines-per-te-permiresuar-flickr-in/20%Always2013-08-25 08:49
https://pcworld.al/skaneri-makerbot-digitizer-vetem-per-1400/20%Always2013-08-24 21:16
https://pcworld.al/youtube-rrit-kuoten-e-api-se-se-te-dhenve-per-10-fish-me-shume/20%Always2013-08-24 21:15
https://pcworld.al/ne-prishtine-mbahet-dita-e-pare-e-bootcampit-per-softuer-te-lire-dhe-te-hapur/20%Always2013-08-25 08:49
https://pcworld.al/kompania-xerox-nxjerr-arnime-per-problemet-e-skanimit/20%Always2013-08-24 21:14
https://pcworld.al/sekretari-amerikan-i-edukimit-teknologjia-kurre-nuk-do-te-zevendesoje-mesuesit-e-shkelqyer/20%Always2013-08-24 21:14
https://pcworld.al/karakteristikat-e-reja-te-aplikacionit-youtube-per-android-dhe-ios/20%Always2013-08-24 08:30
https://pcworld.al/india-tejkalon-japonine-behet-vendi-i-trete-ne-bote-me-numrin-e-perdoruesve-ne-internet/20%Always2013-08-24 08:29
https://pcworld.al/studimi-i-pew-edhe-adoleshentet-shqetesohen-tashme-per-privatesine/20%Always2013-08-24 08:29
https://pcworld.al/top-10-shtetet-me-internetin-me-te-shpejte-ne-bote/20%Always2013-08-24 08:29
https://pcworld.al/instagram-blen-aplikacionin-per-stabilizim-te-fotografive-luma/20%Always2013-08-24 08:28
https://pcworld.al/disa-sherbime-te-apple-jashte-funksionimit-prej-disa-oresh/20%Always2013-08-24 08:27
https://pcworld.al/facebook-login-tashme-me-i-sigurt-per-perdoruesit/20%Always2013-08-24 08:27
https://pcworld.al/me-projektin-plug-n-hack-mozilla-synon-te-beje-integrim-me-te-mire-te-mjeteve-te-sigurise/20%Always2013-08-24 07:40
https://pcworld.al/android-fiton-me-shume-nga-lojerat-se-konsolat-e-dedikuara-nintendo-dhe-sony/20%Always2013-09-13 14:29
https://pcworld.al/se-shpejti-faqet-e-grupeve-ne-linkedin-do-te-kene-nje-dizajn-te-permiresuar/20%Always2013-09-13 14:29
https://pcworld.al/yahoo-mori-me-teper-trafik-se-google/20%Always2013-08-23 12:07
https://pcworld.al/per-here-te-pare-paraqiten-pamje-te-iphone-5c/20%Always2013-09-13 14:29
https://pcworld.al/google-lancon-versionin-e-perditesuar-chrome-29-me-disa-opsione-te-reja/20%Always2013-09-13 14:30
https://pcworld.al/lg-prezanton-gjeneraten-e-re-te-ekraneve-per-smartfonet/20%Always2013-08-23 11:57
https://pcworld.al/me-aplikacionin-presence-mund-te-ktheni-pajisjet-ios-ne-kamera-sigurie/20%Always2013-09-13 14:30
https://pcworld.al/mercedes-benz-teston-integrimin-me-google-glass/20%Always2013-09-13 14:30
https://pcworld.al/65-e-bleresve-kerkojne-ne-rrjete-sociale-per-dhuratat-perfekte-infografik/20%Always2014-11-10 19:08
https://pcworld.al/zuckerberg-krijon-internet-org-me-qellim-ofrimin-e-internetit-ne-gjithe-boten/20%Always2013-09-10 08:57
https://pcworld.al/vevo-do-te-jete-pjese-e-apple-tv-dhe-smart-tv-te-samsung-ut/20%Always2013-08-22 09:24
https://pcworld.al/lg-do-te-lancoje-smartfonin-me-firefox-dhe-disa-pajisje-te-tjera-gjate-2014-s/20%Always2013-08-22 09:23
https://pcworld.al/microsoft-fillon-integrimin-e-outlook-com-me-skype/20%Always2013-09-13 14:31
https://pcworld.al/google-glass-nuk-do-te-jete-ne-dispozicion-per-blerje-deri-ne-2014-n/20%Always2013-09-13 14:32
https://pcworld.al/microsoft-lancon-versionin-bing-pa-reklama-per-shkollat/20%Always2013-08-22 08:02
https://pcworld.al/facebook-krijon-fusha-veprimi-per-zhvilluesit-e-android-dhe-ios/20%Always2013-09-13 14:31
https://pcworld.al/sony-nje-hap-para-me-lente-teper-te-avancuara-per-kamere/20%Always2013-08-22 07:53
https://pcworld.al/rrjeti-social-ask-fm-prezanton-politika-te-reja-sigurie/20%Always2013-08-21 12:33
https://pcworld.al/google-fillon-enkriptimin-automatik-te-te-dhenave-ne-cloud/20%Always2013-08-21 08:56
https://pcworld.al/listen-to-wikipedia-zgjedhje-e-mire-per-te-marre-informacione/20%Always2013-08-21 08:56
https://pcworld.al/google-zbulon-menyren-se-si-ti-transformoje-syzet-tuaja-ne-google-glass/20%Always2013-09-13 14:32
https://pcworld.al/steve-wozniak-flet-per-filmin-e-steve-jobs-shume-gjera-jane-gabim/20%Always2013-08-21 08:55
https://pcworld.al/beats-electronics-kerkon-te-nderprese-bashkepunimin-me-htc/20%Always2013-08-21 08:54
https://pcworld.al/po-prisni-iphone-in-e-rradhes-ndoshta-ju-duhet-te-prisni-edhe-vetem-tre-jave/20%Always2013-09-13 14:32
https://pcworld.al/firma-e-investimeve-fidelity-dizajnon-nje-aplikacion-te-dedikuar-per-google-glass/20%Always2013-09-13 14:33
https://pcworld.al/fjalekalimet-e-firmes-lastpass-te-rrezikuar-ndaj-sulmeve-kibernetike/20%Always2013-08-21 08:50
https://pcworld.al/samsung-pritet-te-nxjerre-ne-tetor-tabletin-e-tij-12-inc/20%Always2013-08-21 08:50
https://pcworld.al/raportimet-shfaqet-skanuesi-i-shenjave-te-gishtave-per-iphone-5s/20%Always2013-09-13 14:33
https://pcworld.al/kontrolli-i-femijeve-ne-internet-google-po-zhvillon-kontrolle-te-posacme-per-prinderit/20%Always2013-08-20 20:58
https://pcworld.al/facebook-rregullon-gabimin-qe-ndodhte-me-postimet-e-paautorizuara-ne-timeline/20%Always2013-08-20 09:32
https://pcworld.al/virusi-qe-krijon-ndjekes-te-rreme-ne-instagram/20%Always2013-09-13 14:34
https://pcworld.al/microsoft-tag-do-te-mbyllet/20%Always2013-08-20 08:57
https://pcworld.al/linkedin-krijon-faqet-e-universiteteve/20%Always2013-09-13 14:34
https://pcworld.al/atlasi-i-printuar-i-www-do-tju-mahnite/20%Always2013-08-20 07:05
https://pcworld.al/si-te-instaloni-programe-te-vjetra-ne-nje-pc-te-ri/20%Always2013-08-20 06:57
https://pcworld.al/net-applications-chrome-sfidon-firefox-mund-te-behet-shfletuesi-numer-2-ne-bote/20%Always2013-08-20 06:53
https://pcworld.al/teknologjite-qe-ndryshuan-jeten-tone-infografik/20%Always2014-11-10 19:08
https://pcworld.al/android-i-afrohet-windows-si-platforme-e-pelqyeshme-per-sulmet-dashakeqese/20%Always2013-08-20 06:45
https://pcworld.al/lajmi-i-lindjes-se-trashegimtarit-mbreteror-anglez-behet-shkak-sulmesh-kibernetike/20%Always2013-08-19 13:20
https://pcworld.al/microsoft-paralajmeron-largoni-tani-windows-xp/20%Always2013-08-19 13:18
https://pcworld.al/lg-pritet-te-lancoje-tabletin-e-ri-g-pad/20%Always2013-08-19 13:14
https://pcworld.al/mozilla-do-te-lancoje-shfletuesin-e-ri-firefox-metro-ized-me-10-djetor-te-ketij-viti/20%Always2013-09-13 14:35
https://pcworld.al/dell-ofron-tabletet-windows-rt-me-cmim-me-te-ulet-ne-treg/20%Always2013-08-19 07:08
https://pcworld.al/google-bllokon-serish-aplikacionin-youtube-per-windows-phone/20%Always2013-09-13 14:35
https://pcworld.al/prezantohet-laptopi-i-pare-linux-me-energji-diellore/20%Always2013-08-19 07:08
https://pcworld.al/nokia-po-pergatit-nje-tablet-me-windows-rt/20%Always2013-08-19 06:55
https://pcworld.al/google-heq-messenger-in-ne-perditesimin-e-fundit-te-google-ne-android/20%Always2013-08-18 07:28
https://pcworld.al/kriminelet-kibernetike-perdorin-google-cloud-messaging-per-te-kontrolluar-malware-t-ne-android/20%Always2013-08-18 07:23
https://pcworld.al/nokia-perditeson-smartfonet-lumia-me-aplikacionin-e-kameres-dhe-imazhe-me-te-mira/20%Always2013-09-13 14:35
https://pcworld.al/samsung-zbulon-televizorin-e-perkulshem-oled/20%Always2013-08-18 07:16
https://pcworld.al/ja-se-si-te-krijoni-ringtone-pa-pagese-ne-itunes/20%Always2013-09-13 14:36
https://pcworld.al/ora-inteligjente-e-samsung-vjen-me-4-shtator/20%Always2013-09-13 14:56
https://pcworld.al/shfletuesi-piratebrowser-i-krijuar-nga-the-pirate-bay-rezulton-shume-i-suksesshem/20%Always2013-08-17 20:02
https://pcworld.al/gartner-smartfonet-tejkalojne-shitjet-e-celulareve-te-thjeshte/20%Always2013-08-17 20:02
https://pcworld.al/facebook-behet-gati-per-testimin-e-sistemit-te-pagesave/20%Always2013-08-17 20:01
https://pcworld.al/tabletet-dhe-smartfonet-e-lenovo-s-tejkalojne-shitjet-e-pc-ve/20%Always2013-08-17 20:01
https://pcworld.al/anatomia-e-nje-uebfaqeje-qe-pergjigjet-shpejt-infografik/20%Always2014-11-10 19:07
https://pcworld.al/fotot-me-te-bukura-kater-smartfonet-me-te-perfolur-perballe-njeri-tjetrit/20%Always2013-08-17 07:07
https://pcworld.al/microsoft-windows-8-1-do-te-lancohet-me-18-tetor/20%Always2013-09-14 07:46
https://pcworld.al/amazon-permireson-performancen-e-platformes-menaxhuese-cloudformation/20%Always2013-08-17 07:01
https://pcworld.al/pajisjet-me-prekje-nuk-jane-ato-qe-po-shesin-windows-8/20%Always2013-09-14 07:46
https://pcworld.al/apple-do-te-perballet-me-gjyqin-mbi-demet-e-shkaktuara-ndaj-librave-elektronike/20%Always2013-08-17 06:36
https://pcworld.al/facebook-po-teston-nje-aplikacion-vetem-per-vip-at/20%Always2013-08-16 11:48
https://pcworld.al/universiteti-epoka-do-te-organizoje-konferencen-e-dyte-nderkombetare-iscim-2013/20%Always2013-08-16 11:45
https://pcworld.al/reklamat-ne-google-maps-mundesi-e-mire-per-bizneset/20%Always2013-09-13 14:37
https://pcworld.al/google-play-lejon-studentet-te-marrin-me-qera-literaturat-e-shkolles-me-nje-cmim-ekonomik/20%Always2013-09-13 14:37
https://pcworld.al/rritet-perqindja-e-tregut-te-tableteve-me-windows-surface-ende-ne-veshtiresi/20%Always2013-08-15 21:15
https://pcworld.al/cfare-shenjestrojne-me-teper-vjedhesit-e-fjalekalimeve/20%Always2013-08-15 21:14
https://pcworld.al/pirate-bay-vjen-me-nje-shfletues-te-ri-ne-10-vjetorin-e-themelimit/20%Always2013-08-15 21:14
https://pcworld.al/ish-ekzekutivi-i-microsoft-vdes-pas-nje-aksidenti-me-aeroplan/20%Always2013-08-15 21:14
https://pcworld.al/si-te-blini-nje-laptop-per-ne-universitet/20%Always2013-08-14 22:59
https://pcworld.al/skype-suporton-tashme-videot-hd-per-versionet-e-fundit-te-ios/20%Always2013-08-14 22:53
https://pcworld.al/smartfoni-me-sistem-operativ-firefox-os-do-te-debutoje-se-shpejti-ne-ebay-vetem-per-80/20%Always2013-09-13 14:40
https://pcworld.al/google-permireson-shfaqjen-e-reklamave-per-bizneset-ne-google-maps/20%Always2013-09-13 14:40
https://pcworld.al/pas-lavabit-silent-circle-po-ashtu-ndalon-sherbimin-per-e-mail/20%Always2013-08-12 23:29
https://pcworld.al/nsa-largon-90-te-administratoreve-te-sistemeve-per-te-eliminuar-snowden-et-e-mundshem/20%Always2013-08-12 23:26
https://pcworld.al/google-dhuron-79-patenta-shtese-per-te-pershpejtuar-ritmin-e-inovacionit/20%Always2013-08-12 23:21
https://pcworld.al/si-te-eksportoni-kontaktet-tuaja-nga-iphone/20%Always2013-09-13 14:40
https://pcworld.al/studim-njerezit-qe-postojne-shpesh-foto-ne-facebook-rrezikojne-te-demtojne-jeten-e-tyre-reale/20%Always2013-08-12 23:12
https://pcworld.al/amc-lancon-aplikacionin-mobile-pa-pagese-explore-albania/20%Always2013-08-12 23:09
https://pcworld.al/the-pirate-bay-feston-10-vjetorin-ja-disa-prej-ndodhive-te-ketyre-viteve/20%Always2013-08-11 23:29
https://pcworld.al/te-gjitha-sherbimet-e-qendres-se-zhvilluesve-te-apple-tani-jane-rikthyer-online/20%Always2013-08-11 23:29
https://pcworld.al/rritet-kerkesa-e-prinderve-per-softuere-qe-kontrollojne-aktivitetin-e-femijeve-on-line/20%Always2013-08-11 23:28
https://pcworld.al/ja-cilat-jane-funksionalitetet-shtese-me-te-dobishme-per-firefox/20%Always2013-09-13 14:40
https://pcworld.al/ja-se-si-dukeshin-uebfaqet-me-te-medha-ne-vitin-1998/20%Always2013-08-11 12:53
https://pcworld.al/apple-mund-te-zbuloje-iphone-n-e-ri-me-10-shtator/20%Always2013-09-13 14:40
https://pcworld.al/xiaomi-mund-te-sjell-nje-smartfon-te-ri-ne-fillim-te-shtatorit/20%Always2013-08-11 12:43
https://pcworld.al/ja-sa-e-lehte-eshte-te-aksesosh-fjalekalimet-e-ruajtura-ne-google-chrome/20%Always2013-09-13 14:41
https://pcworld.al/ibm-zbulon-gjeneraten-e-re-te-arkitektures-kompjuterike-bazuar-ne-trurin-e-njeriut/20%Always2013-08-11 09:05
https://pcworld.al/google-play-books-per-ios-tani-mundeson-marrjen-me-qira-te-librave-shkollore/20%Always2013-08-11 00:19
https://pcworld.al/liste-me-urdhra-te-shkurter-per-photoshop-dhe-illustrator/20%Always2013-08-11 00:18
https://pcworld.al/apple-prezanton-nje-menyre-praktike-per-organizimin-e-uebfaqeve/20%Always2013-08-11 00:16
https://pcworld.al/cmimi-i-smartfonit-ubuntu-edge-zbret-ne-695/20%Always2013-08-10 15:08
https://pcworld.al/asus-planifikon-te-leshoje-tabletet-e-rinj-transformer-dhe-memo-kete-vit/20%Always2013-08-10 15:07
https://pcworld.al/ja-se-si-te-kerkoni-me-mire-ne-google/20%Always2013-08-10 14:13
https://pcworld.al/aplikacioni-roku-per-ios-mundeson-transmetimin-e-videove-ne-televizione/20%Always2013-08-10 10:33
https://pcworld.al/facebook-lancon-zyrtarisht-graph-search-per-te-gjithe-perdoruesit-e-versionit-anglisht/20%Always2013-08-10 07:14
https://pcworld.al/me-teper-se-gjysma-e-adoleshenteve-britanike-iu-qasen-lajmeve-online/20%Always2013-08-10 07:14
https://pcworld.al/si-te-menaxhoni-me-lehtesi-ata-qe-nuk-ju-ndjekin-ne-twitter-dhe-instagram/20%Always2013-09-13 14:42
https://pcworld.al/aplikacioni-infuse-per-iphone-dhe-ipad-leshon-cfaredo-videoje/20%Always2013-09-13 14:42
https://pcworld.al/pay-pal-teston-pagesat-mobile-me-perdorimin-e-fytyres-per-verifikim/20%Always2013-08-09 11:12
https://pcworld.al/njihuni-me-laptopet-e-kuq-luksoze-nga-sony/20%Always2013-08-09 11:12
https://pcworld.al/themeluesit-e-youtube-zbulojne-video-aplikacionin-per-iphone/20%Always2013-08-09 10:54
https://pcworld.al/instagram-shton-opsionin-e-importimit-te-videove-dhe-korrektimit-te-fotove/20%Always2013-09-13 14:42
https://pcworld.al/yahoo-se-shpejti-do-te-kete-nje-logo-te-re/20%Always2013-08-08 23:44
https://pcworld.al/hapni-url-te-ne-nje-tab-te-ri-me-altenter/20%Always2013-08-08 23:41
https://pcworld.al/google-permireson-algoritmin-e-kerkimit-te-artikujve-te-detajuar/20%Always2013-08-08 23:38
https://pcworld.al/tashme-me-whatsapp-mund-te-dergoni-edhe-mesazhe-zanore/20%Always2013-08-08 07:51
https://pcworld.al/studim-twitter-mund-te-rris-shikueshmerine-e-televizionit/20%Always2013-08-08 07:49
https://pcworld.al/ja-se-si-te-dergoni-pergjigje-automatike-me-outlook-kur-jeni-ne-pushime/20%Always2013-09-13 14:42
https://pcworld.al/xiaomi-tejkalon-apple-ne-tregun-kinez/20%Always2013-08-07 13:27
https://pcworld.al/samsung-po-punon-per-prodhimin-e-cipeve-3d-rreth-10-here-me-te-shpejte-se-ata-ekzistues/20%Always2013-08-07 13:27
https://pcworld.al/microsoft-synon-tiu-ofroje-te-gjitheve-mundesine-per-te-zhvilluar-aplikacione-per-windows-phone/20%Always2013-09-13 14:43
https://pcworld.al/lancohet-zyrtarisht-firefox-23-ja-cilat-jane-permiresimet-kryesore/20%Always2013-09-13 14:43
https://pcworld.al/shitjet-e-tableteve-pritet-te-tejkalojne-pc-te-ne-fund-te-vitit/20%Always2013-08-07 09:16
https://pcworld.al/shba-shqetesohet-nga-kufizimi-i-lirise-se-internetit-ne-vietnam/20%Always2013-08-07 07:53
https://pcworld.al/hoteli-i-pare-ne-bote-twitter/20%Always2013-09-13 14:44
https://pcworld.al/linkedin-mundeson-per-perdoruesit-aplikimet-nepermjet-pajisjeve-mobile/20%Always2013-09-13 14:44
https://pcworld.al/yahoo-blen-uebin-shoqeror-rockmeit-por-ndalon-aplikacionet-e-tij/20%Always2013-08-06 13:11
https://pcworld.al/htc-mund-te-sjell-nje-tablet-ne-shtator/20%Always2013-08-06 13:11
https://pcworld.al/nokia-sfidon-aftesite-e-iphone-per-fotografi/20%Always2013-09-13 14:44
https://pcworld.al/3-aplikacione-per-dizajnimin-e-pajisjeve-android-me-pamjen-e-ios-7/20%Always2013-08-06 09:12
https://pcworld.al/samsung-mund-te-leshoje-galaxy-note-iii-ne-shtator/20%Always2013-09-13 14:57
https://pcworld.al/daily-mail-me-134-milione-vizitore-unike-gjate-korrikut/20%Always2013-08-06 06:48
https://pcworld.al/perdoruesit-e-tualeteve-ne-japoni-jane-te-rrezikuar-nga-sulmet-me-bluetooth/20%Always2013-08-05 14:47
https://pcworld.al/10-vjecari-shpeton-familjen-ne-veture-duke-perdorur-aftesine-e-mesuar-ne-lojen-mario-kart/20%Always2013-08-05 14:30
https://pcworld.al/paguan-1500-dollare-australiane-per-2-iphone-por-merr-2-molle/20%Always2013-08-05 10:56
https://pcworld.al/microsoft-ul-cmimet-e-surface-pro-me-100-dollare/20%Always2013-08-05 10:53
https://pcworld.al/gigablast-tani-nje-makine-kerkimi-me-burim-te-hapur/20%Always2013-08-05 08:54
https://pcworld.al/twitter-perditeson-rregullat-e-veta-per-perdoruesit-pas-kercenimeve-abuzive/20%Always2013-08-05 07:39
https://pcworld.al/tableti-i-kim-jong-un-mund-ta-beje-nje-gje-te-cilen-ipadi-juaj-nuk-mundet/20%Always2013-08-05 06:50
https://pcworld.al/youtube-mundeson-transmetim-online-per-perdoruesit-qe-kane-mbi-100-abonente/20%Always2013-08-04 16:21
https://pcworld.al/edward-snowden-behet-hero-ne-nje-loje-per-smartfon/20%Always2013-08-03 14:01
https://pcworld.al/shkarkoni-pa-pagese-librat-me-burim-te-hapur-nga-kolegji-openstax/20%Always2013-08-03 13:55
https://pcworld.al/youtube-po-planifikon-hapjen-e-nje-studioje-profesionale-pa-pagese-per-krijimin-e-videove/20%Always2013-08-03 11:44
https://pcworld.al/tre-marifete-te-vjetra-ne-klikimin-me-te-djathten-ne-windows/20%Always2013-09-13 14:45
https://pcworld.al/lastpass-premium-planifikon-qe-te-vije-se-bashku-me-ubuntu-edge/20%Always2013-08-03 11:43
https://pcworld.al/veshtrim-fb-checker-gjen-miqte-e-rreme-ne-facebook/20%Always2013-08-03 11:43
https://pcworld.al/si-te-printoni-gjithe-skedaret-ose-nje-liste-te-gjithe-skedareve-ne-nje-folder/20%Always2013-08-03 11:41
https://pcworld.al/imgur-leshon-aplikacion-zyrtar-per-iphone/20%Always2013-08-03 11:41
https://pcworld.al/marissa-mayer-nga-yahoo-kerkimi-eshte-larg-nga-perfundimi/20%Always2013-08-03 11:40
https://pcworld.al/ne-play-store-shkarkohen-shume-aplikacione-por-perfitimet-ne-app-store-jane-shume-me-te-larta/20%Always2013-08-03 11:40
https://pcworld.al/20-vite-te-linux-it-dhe-superkompjutereve/20%Always2013-08-03 11:39
https://pcworld.al/lancohet-versioni-i-ri-i-permiresuar-wordpress-3-6/20%Always2013-08-03 11:34
https://pcworld.al/ne-shqiperi-prezantohen-dy-sisteme-dixhitale-per-te-dhenat-e-te-denuarve/20%Always2013-08-03 08:20
https://pcworld.al/tashme-edhe-google-mund-te-gjeje-telefonin-tuaj-ne-rastet-kur-ai-humbet/20%Always2013-08-03 07:55
https://pcworld.al/kenaqesia-e-konsumatorit-samsung-me-lart-se-apple/20%Always2013-09-13 14:45
https://pcworld.al/zbulohet-superkompjuteri-me-i-fuqishem-i-australise-raijin/20%Always2013-08-02 14:57
https://pcworld.al/36-e-perdoruesve-amerikane-pranojne-se-mallkojne-dhe-godasin-shpesh-kompjuteret-e-tyre/20%Always2013-08-02 14:56
https://pcworld.al/wall-street-journal-ipad-mini-i-ri-do-te-kete-retina-display/20%Always2013-09-13 14:46
https://pcworld.al/ie9-bie-nen-10-per-qind-te-tregut-firefox-peson-renie-dhe-chrome-fiton-me-shume/20%Always2013-08-02 14:45
https://pcworld.al/komisioni-europian-merr-masa-per-permiresimin-e-wi-fi/20%Always2013-08-02 13:18
https://pcworld.al/jelly-bean-ne-40-5-te-pajisjeve-me-android-gjate-korrikut/20%Always2013-09-13 14:46
https://pcworld.al/apple-po-planifikon-nje-teknologji-te-re-per-konfigurimin-automatik-te-pjeseve-te-makines/20%Always2013-08-02 09:57
https://pcworld.al/google-glass-mund-te-ndalohet-gjate-ngarjes-se-makines-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Always2013-09-13 14:47
https://pcworld.al/facebook-ben-automatikisht-kalimin-ne-shfletim-te-sigurt-https/20%Always2013-08-02 07:24
https://pcworld.al/facebook-behet-nostaligjik-me-lancimin-e-opsionit-on-this-day/20%Always2013-08-01 13:46
https://pcworld.al/adobe-blen-satellite-per-te-permiresuar-reklamimin/20%Always2013-08-01 13:45
https://pcworld.al/windows-8-tani-merr-5-42-te-tregut/20%Always2013-09-14 08:02
https://pcworld.al/rikthehet-online-forumi-i-ubuntu-s/20%Always2013-08-01 13:45
https://pcworld.al/perdorni-idroo-per-te-vizatuar-gjate-bisedave-ne-skype/20%Always2013-09-13 14:47
https://pcworld.al/te-mashtrosh-permes-gps-it-tashme-eshte-e-mundur/20%Always2013-08-01 12:40
https://pcworld.al/si-arriti-dropbox-nga-2000-ne-200-milione-perdorues/20%Always2013-08-01 11:19
https://pcworld.al/microsoft-lancon-paketen-office-per-smartfonet-android/20%Always2013-09-13 14:47
https://pcworld.al/intel-prezanton-pc-ne-e-pare-open-source-per-199/20%Always2013-08-01 08:25
https://pcworld.al/dy-te-tretat-e-perdoruesve-te-androidit-perdorin-versionet-e-vjetra/20%Always2013-09-13 14:47
https://pcworld.al/ja-se-si-eshte-nje-tablet-qe-perdoret-ne-korene-e-veriut/20%Always2013-07-31 14:14