XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/si-ta-fikni-windows-8-me-nje-komande-nga-tastiera/20%Always2013-09-30 15:31
https://pcworld.al/aplikacioni-velocity-iu-mundeson-nje-lexim-te-shpejte-te-artikujve/20%Always2013-09-30 15:31
https://pcworld.al/pyesni-zhvilluesit-e-android-it-per-gjuhet-me-te-mira-te-programimit/20%Always2013-09-30 14:59
https://pcworld.al/facebook-do-te-ofroje-raportin-e-te-dhenave-per-kompanite-transmetuese/20%Always2013-09-30 13:35
https://pcworld.al/samsung-sherbimi-chaton-ka-arritur-100-milione-perdorues-mujore-aktive/20%Always2013-09-30 12:26
https://pcworld.al/nice-weather-nje-aplikacion-ndryshe-per-parashikim-te-motit-ne-android/20%Always2013-09-30 09:48
https://pcworld.al/nje-video-ne-internet-tregon-se-si-mund-te-jete-ipad-5/20%Always2013-09-30 08:59
https://pcworld.al/samsung-mohon-faktin-se-ka-kopjuar-apple-per-galaxy-s4-me-ngjyre-floriri/20%Always2013-09-30 07:37
https://pcworld.al/disa-statistika-interesante-qe-provojne-dominimin-e-google-ne-internet/20%Always2013-09-29 15:01
https://pcworld.al/microsoft-ju-shkemben-iphone-4s-dhe-5-me-dicka-te-re/20%Always2013-09-29 15:01
https://pcworld.al/nsa-pranon-qe-ka-pergjuar-ciftet-e-dashuruar/20%Always2013-09-29 11:08
https://pcworld.al/irani-akuzohet-per-sulm-te-kompjutereve-te-ushtrise-amerikane/20%Always2013-09-29 09:54
https://pcworld.al/56-e-perdoruesve-te-internetit-kane-kerkuar-per-veten-e-tyre-online/20%Always2013-09-29 09:26
https://pcworld.al/uebfaqja-fytyrat-e-facebook-ut-mbledh-1-2-miliarde-foto-te-profileve-te-rrjetit-social/20%Always2013-09-28 12:45
https://pcworld.al/lamtumira-emocionale-e-steve-ballmer-pe-microsoft-in/20%Always2013-09-29 14:53
https://pcworld.al/google-lancon-dizajnin-e-ri-te-faqes-new-tab/20%Always2013-09-28 12:44
https://pcworld.al/shkollat-e-los-anxhelosit-iu-japin-femijeve-ipad-por-ata-i-hakojne/20%Always2013-09-28 12:44
https://pcworld.al/ja-pse-linux-desktop-nuk-eshte-shume-popullor/20%Always2013-09-28 12:43
https://pcworld.al/facebook-permireson-algoritmin-e-shfaqjes-se-reklamave-ne-faqen-kryesore/20%Always2013-09-28 12:28
https://pcworld.al/ndertohet-kompjuteri-i-pare-duke-perdorur-vetem-transistoret-e-nanotubave-te-karbonit/20%Always2013-09-28 12:27
https://pcworld.al/google-ben-perditesime-te-medha-ne-algoritmin-e-kerkimit/20%Always2013-09-28 12:26
https://pcworld.al/bashkimi-eurpian-po-kerkon-krijimin-e-nje-karikuesi-te-perbashket-per-cdo-telefon/20%Always2013-09-28 12:26
https://pcworld.al/microsoft-mori-mbi-37000-kerkesa-per-te-dhenat-e-perdoruesve-gjate-gjashte-muajve/20%Always2013-09-28 12:25
https://pcworld.al/shkarkimi-i-ios-7-ka-shkaktuar-bllokim-ne-trafikun-e-internetit/20%Always2013-09-28 11:08
https://pcworld.al/abi-android-tejkalon-ipad-in-ne-garen-me-tablete/20%Always2013-09-28 10:07
https://pcworld.al/ja-se-si-ngjante-google-ne-vitin-1998/20%Always2013-09-28 08:50
https://pcworld.al/shkollat-qe-perdorin-sherbimet-cloud-rrezikojne-privatesine-e-studenteve/20%Always2013-09-28 07:39
https://pcworld.al/60-e-prinderve-iu-japin-femijeve-nje-pajisje-teknologjike-per-tiu-terhequr-vemendjen/20%Always2013-09-27 15:25
https://pcworld.al/ja-se-si-te-kontrolloni-se-cfare-ndodh-me-pc-ne-tuaj-kur-nuk-jeni-duke-punuar-ne-te/20%Always2013-09-27 15:26
https://pcworld.al/apple-leshon-nje-faqe-per-punen-kreative-te-punonjesve/20%Always2013-09-27 15:24
https://pcworld.al/ne-harvard-po-testohet-nje-teknologji-qe-mund-te-kontrolloje-mendjen-e-njeriut/20%Always2013-09-27 14:42
https://pcworld.al/tashme-ne-facebook-per-android-mund-te-editohen-komentet-edhe-pasi-te-jene-postuar/20%Always2013-09-27 13:48
https://pcworld.al/nje-marifet-i-vjeter-ndihmon-hakeret-gjermane-te-thyejne-sigurine-e-iphone-5s-touch-id/20%Always2013-09-27 12:14
https://pcworld.al/te-shtunen-ne-prishtine-mbahet-hack-day/20%Always2013-09-28 07:04
https://pcworld.al/bill-gates-funksioni-control-alt-delete-ka-qene-nje-gabim/20%Always2013-09-27 08:56
https://pcworld.al/twitter-ofron-opsionin-e-njoftimeve-per-gjendjet-emergjente/20%Always2013-09-27 07:42
https://pcworld.al/ja-se-sa-te-vlefshem-jane-kapaket-e-rinj-te-iphone-5s-dhe-5c/20%Always2013-09-26 15:31
https://pcworld.al/linkedin-tashme-ne-mbeshtetje-te-karrieres-se-adoleshenteve/20%Always2013-09-26 15:30
https://pcworld.al/instagram-lancon-aplikacionin-per-ios-7/20%Always2013-09-26 15:29
https://pcworld.al/gmail-per-android-sjell-disa-ndryshime/20%Always2013-09-26 14:35
https://pcworld.al/zte-planifikon-te-prodhoje-smartfone-me-te-medhenj-me-sistemin-operativ-firefox/20%Always2013-09-26 13:20
https://pcworld.al/nokia-pritet-te-zbuloje-6-pajisje-te-reja-ne-eventin-e-22-tetorit/20%Always2013-09-26 11:56
https://pcworld.al/kompania-valve-prezanton-sistemin-operativ-steamos/20%Always2013-09-26 11:09
https://pcworld.al/beteja-e-tableteve-surface-2-vs-ipad/20%Always2013-09-26 09:52
https://pcworld.al/edhe-samsung-sjell-galaxy-s4-me-ngjyre-floriri/20%Always2013-09-26 08:44
https://pcworld.al/bittorrent-rikthehet-ne-sugjerimin-automatik-ne-kerkimet-ne-google/20%Always2013-09-26 07:26
https://pcworld.al/modelet-e-reja-te-iphone-jane-miniera-ari-ne-ebay/20%Always2013-09-25 14:36
https://pcworld.al/ngjyra-te-verteta-vijne-nga-kamera-me-e-re-e-samsung-ut/20%Always2013-09-25 14:35
https://pcworld.al/facebook-po-pergatit-sherbimin-e-ri-te-pagesave-mobile-autofill-with-facebook/20%Always2013-09-25 14:35
https://pcworld.al/youtube-lancon-sistemin-e-ri-te-komenteve/20%Always2013-09-25 14:34
https://pcworld.al/samsung-planifikon-te-lancoje-nje-smartfon-me-ekran-te-lakuar/20%Always2013-09-25 13:37
https://pcworld.al/google-sqaron-problemin-ne-gmail-dhe-kerkon-falje-per-vonesat-e-e-maileve/20%Always2013-09-25 13:07
https://pcworld.al/tableti-i-ri-nga-amazon-kindle-fire-hdx-do-kete-cmimin-139/20%Always2013-09-25 11:50
https://pcworld.al/kina-lejon-qasjen-ne-facebook-dhe-twitter-brenda-zones-se-lire-tregtare/20%Always2013-09-25 07:18
https://pcworld.al/paraqiten-disa-pamje-te-android-4-4-kitkat/20%Always2013-09-25 07:17
https://pcworld.al/instapaper-per-ios-shton-disa-opsione-te-reja/20%Always2013-09-25 06:37
https://pcworld.al/twitter-dhe-rrjeti-televiziv-cbs-paraqesin-bashkepunimin-madhor-te-tyre/20%Always2013-09-24 14:24
https://pcworld.al/mozilla-na-ndihmoni-te-testojme-firefox-in-per-windows-8/20%Always2013-09-24 14:23
https://pcworld.al/samsung-dhe-lg-i-japin-fund-padive/20%Always2013-09-24 14:23
https://pcworld.al/tashme-linkedin-do-te-shfaqe-pozicionet-vakante-ne-faqen-kryesore/20%Always2013-09-24 13:34
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-surface-2-dhe-surface-pro-2/20%Always2013-09-24 11:23
https://pcworld.al/blackberry-pranon-te-shitet-per-4-7-miliarde/20%Always2013-09-24 10:16
https://pcworld.al/merrni-pjese-ne-olimpiaden-shqiptare-online-te-matematikes/20%Always2013-09-24 09:19
https://pcworld.al/problematikat-aktuale-dhe-sfidat-e-sektorit-te-tik-ut-ne-shqiperi/20%Always2013-09-24 08:24
https://pcworld.al/anatomia-e-ceo-ve-me-te-suksesshem-ne-bote-infografik/20%Always2014-11-10 19:13
https://pcworld.al/apple-prezanton-dyqanin-e-aplikacionevekids-app-store-vetem-per-femijet/20%Always2013-09-23 16:49
https://pcworld.al/apple-shet-9-milione-iphone-te-rinj-brenda-tri-diteve-te-para/20%Always2013-09-23 15:18
https://pcworld.al/niftysplit-hap-nje-dritare-te-re-vetem-per-tabe-ne-chrome/20%Always2013-09-23 13:37
https://pcworld.al/blackberry-anulon-leshimin-e-bbm-se-pas-fillimit-te-gabuar/20%Always2013-09-23 09:36
https://pcworld.al/tim-cook-tabletet-do-te-tejkalojne-tregun-e-pc-ve-per-dy-vite/20%Always2013-09-23 08:59
https://pcworld.al/perdoruesit-e-linkedin-akuzojne-kompanine-se-ka-perdorur-pa-te-drejte-adresat-e-e-mailit/20%Always2013-09-23 09:20
https://pcworld.al/cicerima-faleminderit-apple-nga-nokia-njera-nga-brendet-me-te-ri-ciceruara/20%Always2013-09-22 16:56
https://pcworld.al/google-ne-kerkim-te-menyrave-te-reja-per-shfaqjen-e-videove-muzikore-te-youtube/20%Always2013-09-22 06:55
https://pcworld.al/disa-aplikacione-qe-kane-ndikim-te-rendesishem-ne-shkarkimin-e-baterise/20%Always2013-09-22 06:55
https://pcworld.al/blackberry-shenon-nje-humbje-prej-1-miliard-dhe-shkurton-4500-vende-pune/20%Always2013-09-22 06:55
https://pcworld.al/ja-se-si-ia-dalin-vip-at-te-jene-aq-aktive-ne-rrjetet-sociale/20%Always2013-09-21 19:49
https://pcworld.al/studim-niveli-i-kenaqesise-se-konsumatoreve-per-kompjuteret-personale-eshte-ne-ulje/20%Always2013-09-21 19:47
https://pcworld.al/tim-cook-i-bashkohet-rrjetit-twitter/20%Always2013-09-21 19:47
https://pcworld.al/ja-se-cfare-ndodh-nese-iphone-et-e-rinj-bien-nga-dora/20%Always2013-09-21 19:29
https://pcworld.al/aplikacioni-google-quickoffice-tashme-pa-pagese-per-te-gjithe/20%Always2013-09-21 12:48
https://pcworld.al/reagimi-i-ekranit-me-prekje-te-iphone-5-eshte-dy-here-me-i-shpejte-se-i-pajisjeve-te-tjera/20%Always2013-09-21 12:47
https://pcworld.al/mozilla-leshon-versionin-e-shfletuesit-vezhgues-per-tabletet-me-windows-8/20%Always2013-09-21 12:47
https://pcworld.al/mbarohen-te-gjitha-iphone-5s-me-ngjyre-floriri-per-kete-muaj-per-blerje-nga-interneti/20%Always2013-09-21 12:47
https://pcworld.al/facebook-perdor-metode-te-re-per-te-ndihmuar-te-kuptuarit-e-postimeve-tuaja/20%Always2013-09-21 11:35
https://pcworld.al/si-te-merrni-10-gb-hapesire-pa-pagese-ne-google-drive/20%Always2013-09-21 09:49
https://pcworld.al/kerkesa-per-iphone-5s-cilesohet-nga-apple-si-e-pabesueshme/20%Always2013-09-21 09:08
https://pcworld.al/pajisjet-qe-ju-duhen-per-rikthimin-ne-shkolle/20%Always2013-09-21 07:58
https://pcworld.al/google-translate-per-ios-shton-nderfaqe-te-re-dhe-mundesine-per-shkrim-me-dore/20%Always2013-09-21 07:01
https://pcworld.al/youtube-shpjegon-funksionimin-e-videove-off-line/20%Always2013-09-20 14:22
https://pcworld.al/mbi-7-milione-cicerima-per-ios-7-brenda-dy-diteve/20%Always2013-09-20 14:22
https://pcworld.al/pinterest-se-shpejti-aktivizon-reklamat-me-pagese/20%Always2013-09-20 14:22
https://pcworld.al/office-365-qe-nga-maji-arrin-ne-2-milione-abonente/20%Always2013-09-20 14:02
https://pcworld.al/sistemi-operativ-per-smartfon-ubuntu-planifikohet-te-leshohet-me-17-tetor/20%Always2013-09-20 12:34
https://pcworld.al/google-ridizajnon-logon-dhe-faqen-kryesore/20%Always2013-09-20 09:55
https://pcworld.al/gartner-numri-i-aplikacioneve-te-shkarkuara-per-vitin-2013-do-te-shkoje-102-miliard/20%Always2013-09-20 09:00
https://pcworld.al/pelqimi-ne-facebook-mbrohet-nga-kushtetuta-e-shba-se/20%Always2013-09-20 07:02
https://pcworld.al/si-ka-lindur-termi-bug-per-gabimet-softuerike/20%Always2013-09-20 07:48
https://pcworld.al/yahoo-leshon-aplikacion-te-perditesuar-per-ios-7/20%Always2013-09-19 14:52
https://pcworld.al/zuckerberg-fajeson-nsa-ne-per-humbjen-e-besimit-per-facebook-un/20%Always2013-09-19 14:52
https://pcworld.al/google-perditeson-pamjen-e-chrome-per-ios-7/20%Always2013-09-19 14:29
https://pcworld.al/microsoft-po-heton-per-dobesine-ne-ie/20%Always2013-09-19 13:16
https://pcworld.al/disa-keshilla-para-se-te-shkarkoni-ios-7/20%Always2013-09-19 11:54
https://pcworld.al/facebook-ka-nje-librari-me-250-miliarde-fotografi/20%Always2013-09-19 11:01
https://pcworld.al/ne-nentor-perdoruesit-e-youtube-mobile-do-te-kene-mundesi-te-shohin-video-off-line/20%Always2013-09-19 09:38
https://pcworld.al/ios-7-tashme-i-disponueshem-per-tu-shkarkuar-nga-perdoruesit/20%Always2013-09-19 08:41
https://pcworld.al/shkencetaret-kane-provuar-ekzistencen-e-makines-se-urrejtjes-ne-internet/20%Always2013-09-18 15:36
https://pcworld.al/google-patents-shton-dokumente-nga-disa-shtete/20%Always2013-09-18 15:35
https://pcworld.al/adobe-leshon-programin-photoshop-photography-me-oferte-speciale/20%Always2013-09-18 15:35
https://pcworld.al/tani-mund-ti-perdorni-aplikacionet-e-pershtatshme-me-pajisjet-tuaja-te-vjetra-me-ios/20%Always2013-09-18 15:34
https://pcworld.al/linkedin-kerkon-transparence-nga-qeveria-amerikane/20%Always2013-09-18 14:42
https://pcworld.al/nje-ne-pese-persona-ne-mbreterine-e-bashkuar-planifikon-te-kaloje-ne-4g-brenda-nje-viti/20%Always2013-09-18 13:37
https://pcworld.al/blackberry-lancon-smartfonin-z30/20%Always2013-09-19 06:54
https://pcworld.al/udheheqesi-i-projektit-android-kalon-nga-google-ne-yahoo/20%Always2013-09-18 11:25
https://pcworld.al/5-aplikacionet-mobile-me-te-preferuar-per-dergimin-e-mesazheve/20%Always2013-09-18 10:57
https://pcworld.al/lancohet-firefox-24-per-pajisjet-desktop-dhe-mobile/20%Always2013-09-18 08:56
https://pcworld.al/fjalekalimi-me-imazhe-ne-windows-mund-te-jete-nje-menyre-e-mire-sigurie/20%Always2013-09-18 07:48
https://pcworld.al/permiresoni-njohurite-e-gjuheve-te-huaja-me-platformen-open-source-open-teacher/20%Always2013-09-18 05:44
https://pcworld.al/a-po-ju-mbron-vertet-fjalekalimi-infografik/20%Always2014-11-10 19:13
https://pcworld.al/sistemi-operativ-open-source-jolla-sailfish-tashme-suporton-aplikacionet-android/20%Always2013-09-17 14:56
https://pcworld.al/ju-kane-bllokuar-nje-uebfaqe-perdorni-google-translate/20%Always2013-09-17 14:54
https://pcworld.al/pse-nje-kompjuter-desktop-vlen-me-teper-sesa-nje-laptop/20%Always2013-09-17 13:45
https://pcworld.al/lancimi-i-smartfonit-lumia-1520-do-te-shtyhet-per-disa-jave/20%Always2013-09-17 12:25
https://pcworld.al/ndoshta-nje-tjeter-ore-inteligjente-nga-samsung-vitin-tjeter/20%Always2013-09-17 11:18
https://pcworld.al/google-glass-tani-ka-aplikacionin-e-ndarjes-se-te-dhenave-ne-ueb/20%Always2013-09-17 09:00
https://pcworld.al/htc-konkurron-iphone-5s-me-lancimin-e-htc-one-max-me-skaner-per-shenjat-e-gishtave/20%Always2013-09-17 08:43
https://pcworld.al/100-000-rezervime-te-iphone-5s-dhe-5c-ne-china-unicom/20%Always2013-09-17 07:48
https://pcworld.al/a-deshironi-nje-adrese-e-maili-nsa-org-do-te-kushtoje-100/20%Always2013-09-16 15:12
https://pcworld.al/i-dyshuari-i-anonymous-denohet-me-tre-vite-burg-per-sulm-te-uebfaqeve-te-policise-ne-shba/20%Always2013-09-16 15:11
https://pcworld.al/dropbox-ben-nje-veshtrim-vjedhurazi-te-skedareve/20%Always2013-09-16 15:11
https://pcworld.al/si-na-ben-facebook-u-jo-te-lumtur/20%Always2013-09-16 14:48
https://pcworld.al/samsung-pritet-te-lancoje-televizore-me-sistemin-operativ-open-source-tizen/20%Always2013-09-16 13:41
https://pcworld.al/htc-zvogelon-numrin-e-punonjesve-ne-shba/20%Always2013-09-16 12:17
https://pcworld.al/seminar-falas-dhe-i-hapur-per-wikipedia-n-ne-tirane/20%Always2013-09-16 09:06
https://pcworld.al/sa-te-sigurta-jane-gjurmet-e-gishtave-tuaj-ne-iphone-5s/20%Always2013-09-16 07:38
https://pcworld.al/perditesohuni-me-lajmet-te-cilat-nuk-keni-mundur-ti-lexoni-me-wikipedia/20%Always2013-09-16 06:31
https://pcworld.al/si-te-mbroni-femijet-nga-vjedhja-e-identitetit/20%Always2013-09-15 11:42
https://pcworld.al/youtube-do-te-lancoje-disa-mjete-qe-do-te-ndihmojne-krijuesit-e-materialeve-te-promovohen/20%Always2013-09-15 11:42
https://pcworld.al/projekti-coder-i-google-e-kthen-raspberry-pi-ne-nje-mini-server-te-ri-per-aplikacione/20%Always2013-09-15 11:41
https://pcworld.al/krijoni-anketa-online-me-nderfaqen-typeform/20%Always2013-09-15 11:41
https://pcworld.al/se-shpejti-do-te-lancohet-smartfoni-htc-harmony-me-sistem-windows-phone/20%Always2013-09-15 09:08
https://pcworld.al/shfletuesi-epic-privacy-bllokon-pergjimin-dhe-reklamat/20%Always2013-09-15 09:08
https://pcworld.al/ja-cfare-smartfonesh-disponojne-disa-prej-njerezve-me-te-pushtetshem-ne-bote/20%Always2013-09-17 11:21
https://pcworld.al/si-te-testoni-shpejtesine-e-internetit-ne-shtepi-disa-keshilla-te-vlefshme/20%Always2013-09-14 20:54
https://pcworld.al/nba-kete-stine-deshiron-te-perdor-teknologjine-per-ndjekje-te-levizjeve/20%Always2013-09-14 20:53
https://pcworld.al/aplikacioni-disk-investigator-ju-ndihmon-te-gjeni-dokumentet-e-humbura/20%Always2013-09-14 12:37
https://pcworld.al/si-mund-ktheni-smartfonin-tuaj-ne-nje-mikroskop/20%Always2013-09-14 12:37
https://pcworld.al/rrjedhin-fotot-jo-zyrtare-te-tableteve-kindle-fire-hd/20%Always2013-09-14 12:36
https://pcworld.al/samsung-investon-500-milione-ne-fabriken-e-re-ne-kine/20%Always2013-09-14 12:35
https://pcworld.al/zuckerberg-prezanton-planet-per-shfaqjen-e-reklamave-me-video-ne-facebook/20%Always2013-09-14 11:22
https://pcworld.al/96-e-shkollave-ne-shba-do-te-preken-nga-humbja-e-mbeshtetjes-per-windows-xp/20%Always2013-09-14 11:07
https://pcworld.al/vodafone-kerkon-te-bleje-kabel-deutschland-per-10-miliarde/20%Always2013-09-14 09:36
https://pcworld.al/evernote-per-chrome-vjen-me-disa-vecori-te-reja/20%Always2013-09-14 07:45
https://pcworld.al/ja-se-si-duhet-te-veproni-nese-llogaria-juaj-ne-twitter-eshte-vjedhur/20%Always2013-09-14 06:56
https://pcworld.al/google-shton-vecorine-per-pyetje-dhe-pergjigje-ne-hangouts-on-air/20%Always2013-09-14 10:53
https://pcworld.al/si-e-ruajne-anonimatin-online-te-rriturit-amerikane/20%Always2013-09-13 11:24
https://pcworld.al/sandisk-lancon-karten-e-memories-me-kapacitet-256-gb/20%Always2013-09-13 11:23
https://pcworld.al/twitter-aplikon-qe-te-behet-ndermarrje-publike/20%Always2013-09-13 13:53
https://pcworld.al/idc-shume-shpejt-shitjet-e-tableteve-do-te-dominojne-ndaj-kompjutereve/20%Always2013-09-13 11:18
https://pcworld.al/cfare-fshihet-pas-procesorit-64-bit-te-iphone-5s/20%Always2013-09-13 13:46
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-se-edhe-smartfonet-e-tyre-te-ardhshem-do-te-kene-procesore-64-bit/20%Always2013-09-16 12:31
https://pcworld.al/5-sherbime-te-google-it-qe-nuk-po-i-perdorni-me-potencialin-e-tyre-maksimal/20%Always2013-09-13 08:46
https://pcworld.al/nsa-i-ka-ofruar-te-dhena-izraelit-per-qytetaret-e-shba-se/20%Always2013-09-13 07:33
https://pcworld.al/bittorrent-lancon-se-shpejti-sherbimin-e-ri-bundle-per-te-nxitur-kreativitetin/20%Always2013-09-12 12:52
https://pcworld.al/aplikacioni-surespot-per-android-ofron-rruge-te-enkriptuara-per-te-derguar-mesazhe/20%Always2013-09-13 13:54
https://pcworld.al/si-duhet-te-jete-iphone-6-qe-te-terheqe-vemendjen-e-konsumatoreve/20%Always2013-09-16 12:21
https://pcworld.al/mercedes-teston-makinen-qe-nget-veten/20%Always2013-09-12 12:29
https://pcworld.al/google-dhe-intel-zbulojne-chromebook-et-e-rinj/20%Always2013-09-12 12:29
https://pcworld.al/sensori-i-shenjave-te-gishtave-ne-iphone-5s-do-te-perballet-se-shpejti-me-konkurrente/20%Always2013-09-13 13:54
https://pcworld.al/se-shpejti-reklamat-e-shfaqura-ne-facebook-do-te-zmadhohen-3-5-here-me-teper/20%Always2013-09-12 09:21
https://pcworld.al/iphone-5s-vs-iphone-5c-cilin-te-blini/20%Always2013-09-13 13:55
https://pcworld.al/koreja-e-jugut-synon-gps-me-te-sakte-ne-sistemet-e-navigimit/20%Always2013-09-12 07:48
https://pcworld.al/simplenote-vjen-ne-android-ofron-sinkronizim-te-shpejt-te-shenimeve/20%Always2013-09-12 06:41
https://pcworld.al/si-ti-beni-serish-te-dukshme-ikonat-e-funksionaliteteve-shtese-ne-google-chrome/20%Always2013-09-13 13:56
https://pcworld.al/ndikimi-i-tipit-te-personalitetit-ne-klikimin-e-e-maileve-te-rreme-spam/20%Always2013-09-11 15:23
https://pcworld.al/ja-pse-iphone-5s-mund-te-zhgenjeje-perdoruesit/20%Always2013-09-13 13:56
https://pcworld.al/ceo-i-intel-it-premton-tablete-me-te-lire-se-100-kete-fundvit/20%Always2013-09-11 13:35
https://pcworld.al/iphone-5-del-nga-qarkullimi-ndersa-iphone-4s-vazhdon-te-prodhohet/20%Always2013-09-13 13:57
https://pcworld.al/cisco-blen-ndermarrjen-e-pajisjeve-te-memories-whiptail-per-415-milione/20%Always2013-09-11 11:10
https://pcworld.al/iphone-5s-perballe-konkurrenteve-grafik-2/20%Always2013-09-16 12:31
https://pcworld.al/iphone-5s-dhe-5c-pershtypjet-e-para/20%Always2013-09-13 13:58
https://pcworld.al/10-shtetet-ku-shkarkohen-me-shume-aplikacione-nga-perdoruesit-e-smartfoneve-grafik/20%Always2013-09-11 07:30
https://pcworld.al/google-perditeson-gmail-in-per-telefonet-tradicionale/20%Always2013-09-11 06:50
https://pcworld.al/apple-prezanton-gjeneraten-e-re-te-iphone-ve-live/20%Always2013-09-13 13:59
https://pcworld.al/zjarri-ne-nje-fabrike-procesoresh-ne-kine-mund-te-rrise-cmimin-e-pajisjeve-teknologjike/20%Always2013-09-10 16:26
https://pcworld.al/yahoo-lancon-aplikacionin-e-videove-yahoo-screen/20%Always2013-09-10 13:37
https://pcworld.al/aksesi-i-internetit-ne-boten-mobile-dominohet-nga-pajisjet-samsung/20%Always2013-09-10 13:36
https://pcworld.al/ekspertet-komunikimi-online-kerkon-perditesim-dhe-interaktivitet/20%Always2013-09-10 12:27
https://pcworld.al/me-procesoret-e-rinj-te-intel-baterite-e-tableteve-do-te-rezistojne-50-me-teper/20%Always2013-09-10 11:15
https://pcworld.al/microsoft-dergon-ftesat-per-eventin-e-surface-2/20%Always2013-09-10 09:12
https://pcworld.al/perfundon-konferenca-software-freedom-kosova-2013/20%Always2013-09-10 08:50
https://pcworld.al/instagram-pritet-te-filloje-shitjen-e-reklamave-vitin-e-ardhshem/20%Always2013-09-13 14:01
https://pcworld.al/facebook-me-dy-nderfaqe-te-reja-aplikacionesh-ne-perpjekje-per-ti-ngjare-twitter-it/20%Always2013-09-10 06:30
https://pcworld.al/raport-nsa-mund-te-hakoje-smartfonin-tuaj/20%Always2013-09-09 09:31
https://pcworld.al/fokusi-i-sivjetshem-ne-shfaqjen-e-berlinit/20%Always2013-09-09 09:31
https://pcworld.al/sekreti-me-i-keq-i-apple-iphone-me-te-medhenj-ne-vitin-2014/20%Always2013-09-13 14:01
https://pcworld.al/facebook-shton-opsionin-per-paraqitje-te-shkathtesive-profesionale/20%Always2013-09-09 09:30
https://pcworld.al/amazon-mohon-planet-per-te-ofruar-smartfon-pa-pagese-kete-vit/20%Always2013-09-09 09:30
https://pcworld.al/toughpad-tableti-i-pare-me-nje-rezolucion-ultra-hd-4k/20%Always2013-09-09 08:28
https://pcworld.al/tableti-toshiba-encore-sjell-windows-ne-nje-forme-me-te-pershtatshme-se-surface/20%Always2013-09-13 14:02
https://pcworld.al/me-shtojcen-wikitube-lexoni-nga-wikipedia-dhe-shikoni-youtube-ne-te-njejten-faqe/20%Always2013-09-09 07:10
https://pcworld.al/targat-dixhitale-per-makina-se-shpejti-mund-te-filloje-testimi-ne-kaliforni/20%Always2013-09-08 17:09
https://pcworld.al/teknologjia-mobile-nder-vite/20%Always2014-11-10 18:29
https://pcworld.al/interneti-dikur-dhe-tani-infografik/20%Always2014-11-10 19:12
https://pcworld.al/top-15-shtetet-qe-kane-depertimin-me-te-larte-te-smartfoneve-grafik/20%Always2013-09-08 09:42
https://pcworld.al/harxhoni-shume-kohe-ne-facebook-jepini-vetes-nje-shok-elektrik/20%Always2013-09-08 09:42
https://pcworld.al/google-chrome-pozicionohet-si-shfletuesi-lider-ne-boten-mobile/20%Always2013-09-08 09:41
https://pcworld.al/ebay-po-teston-menyra-per-te-ndihmuar-tregtaret-te-promovojne-sa-me-mire-produktet/20%Always2013-09-08 09:30
https://pcworld.al/lg-lancon-televizorin-me-te-madh-ne-bote-ultra-hd-oled-te-lakuar/20%Always2013-09-08 09:25
https://pcworld.al/hapet-konferenca-software-freedom-kosova-2013/20%Always2013-09-10 08:55
https://pcworld.al/apple-po-teston-prodhimin-e-iphablet/20%Always2013-09-08 06:50
https://pcworld.al/studim-perdoruesit-kujdesen-gjithnje-e-me-shume-mbi-sigurine-e-veprimtarise-se-tyre-on-line/20%Always2013-09-07 09:46
https://pcworld.al/njihuni-me-tastieren-me-te-holle-ne-bote/20%Always2013-09-07 09:45
https://pcworld.al/raport-nsa-deshifron-cdo-enkriptim-te-mundshem/20%Always2013-09-07 09:45
https://pcworld.al/google-pershpejton-planin-per-enkriptim-te-te-dhenave/20%Always2013-09-07 09:40
https://pcworld.al/apple-planifikon-te-shes-iphone-per-bartesin-me-te-madh-te-kines/20%Always2013-09-13 14:03
https://pcworld.al/prezantohen-ne-berlin-pajisjet-htc-one-me-ngjyre-blu-dhe-htc-desire-500/20%Always2013-09-07 09:37
https://pcworld.al/zbulohet-pajisja-e-radhes-windows-phone-nokia-lumia-1520/20%Always2013-09-13 14:03
https://pcworld.al/samsung-prezanton-televizorin-e-ri-me-ekran-98-inc/20%Always2013-09-07 09:33
https://pcworld.al/lenovo-sjell-smartfonin-5-inc-vibe-x/20%Always2013-09-07 09:32
https://pcworld.al/philips-lancon-sherbimin-cloud-tv/20%Always2013-09-07 07:38
https://pcworld.al/universiteti-i-stanford-it-investon-ne-nismat-e-studenteve/20%Always2013-09-07 07:35
https://pcworld.al/ndermarrjet-nga-japonia-jane-duke-prodhuar-shume-pjese-per-iphone-5s-dhe-5c/20%Always2013-09-13 14:04
https://pcworld.al/sa-te-dhena-ruhen-ne-trupin-e-njeriut-infografik/20%Always2014-11-10 19:11
https://pcworld.al/kerkuesi-pretendon-te-fitoj-12500-nga-facebook-zbuloi-nje-dobesi-ne-sistemin-e-sigurise/20%Always2013-09-06 11:01
https://pcworld.al/bing-news-sjell-postime-nga-facebook-dhe-twitter/20%Always2013-09-13 14:04
https://pcworld.al/huawei-mohon-mundesine-e-blerjes-se-blackberry-t/20%Always2013-09-06 09:39
https://pcworld.al/nderpritet-sherbimi-i-yahoo-mail-per-disa-perdorues/20%Always2013-09-06 09:39
https://pcworld.al/shifrat-pertej-blerjes-se-nokia-s-nga-microsoft-i/20%Always2013-09-06 09:23
https://pcworld.al/parashikimet-mbi-ecurine-e-tregut-te-smartfoneve-deri-ne-vitin-2017/20%Always2013-09-06 08:15
https://pcworld.al/google-glass-mund-te-shnderrohet-ne-nje-biznes-3-miliarde-dollaresh-ne-vit/20%Always2013-09-13 14:05
https://pcworld.al/ne-tetor-perdoruesit-e-galaxy-s3-dhe-s4-mund-te-perftojne-versionin-e-ri-android-4-3/20%Always2013-09-13 14:53
https://pcworld.al/ja-si-te-shihni-videot-ne-youtube-pa-nderprerje/20%Always2013-09-06 07:38
https://pcworld.al/microsoft-nderton-qender-te-te-dhenave-ne-finlande-me-vlere-prej-250-milione/20%Always2013-09-05 11:33
https://pcworld.al/yahoo-zbulon-logon-e-re-te-kompanise/20%Always2013-09-05 11:33
https://pcworld.al/dominimi-i-apple-ne-tregun-e-perdorimit-te-internetit-nga-pajisjet-mobile-ra-me-10/20%Always2013-09-05 11:32
https://pcworld.al/microsoft-fiton-gjyqin-kunder-motorola-s-shperblehet-me-14-milione/20%Always2013-09-05 11:31
https://pcworld.al/samsung-prezanton-zyrtarisht-oren-inteligjente-galaxy-gear/20%Always2013-09-13 14:55
https://pcworld.al/facebook-perballet-me-kritika-per-politikat-e-privatesise/20%Always2013-09-13 14:06
https://pcworld.al/sony-prezanton-zyrtarisht-smartfonin-xperia-z1/20%Always2013-09-13 14:06
https://pcworld.al/panasonic-lancon-televizorin-e-pare-4k-dhe-zbulon-tabletin-20-inc-4k/20%Always2013-09-05 08:27
https://pcworld.al/marreveshja-microsoft-nokia-tregon-se-apple-kishte-te-drejte/20%Always2013-09-05 08:26
https://pcworld.al/samsung-zbulon-smartfonin-galaxy-note-3/20%Always2013-09-13 14:55
https://pcworld.al/dyqani-me-aplikacione-per-google-glass-pritet-te-vije-vitin-e-ardhshem/20%Always2013-09-13 14:07
https://pcworld.al/nje-apple-tv-i-ri-mund-te-zbulohet-gjate-javes-se-ardhshme/20%Always2013-09-04 12:54
https://pcworld.al/microsoft-merr-me-pak-se-10-per-cdo-shitje-te-telefoneve-nokia-me-windows-phone/20%Always2013-09-04 12:54
https://pcworld.al/google-street-view-pushton-oqeanet/20%Always2013-09-04 12:53
https://pcworld.al/edgerank-etiketat-ne-facebook-nuk-kane-fare-ndikim/20%Always2013-09-04 12:53
https://pcworld.al/amazon-njofton-zyrtarisht-ardhjen-e-pajisjes-se-re-kindle-paperwhite/20%Always2013-09-04 12:44
https://pcworld.al/per-here-te-pare-perdorimi-i-windows-8-shenon-nje-rritje-te-konsiderueshme/20%Always2013-09-13 14:07
https://pcworld.al/google-zbulon-emrin-e-versionit-te-ri-te-android-4-4-kit-kat/20%Always2013-09-13 14:08
https://pcworld.al/nokia-ka-humbur-20-te-tregut-qe-prej-bashkepunimit-me-microsoft-in/20%Always2013-09-04 08:46
https://pcworld.al/apple-dergon-zyrtarisht-ftesat-per-eventin-e-10-shtatorit/20%Always2013-09-04 08:45
https://pcworld.al/hapet-regjistrimi-per-workshop-et-e-konferences-software-freedom-kosova/20%Always2013-09-10 08:16
https://pcworld.al/publikohen-fotografi-qe-paraqesin-pajisjen-iphone-5c-ne-shume-ngjyra/20%Always2013-09-13 14:08
https://pcworld.al/ne-vietnam-hyn-ne-fuqi-ligji-i-diskutueshem-per-kufizim-te-internetit/20%Always2013-09-03 12:46
https://pcworld.al/ndermarrjet-analitike-pajtohen-per-rilindjen-e-perdorimit-te-internet-explorer/20%Always2013-09-13 14:08
https://pcworld.al/idc-tendenca-me-e-re-e-konsumatoreve-jane-pajisjet-telefon-tablet-phablet/20%Always2013-09-03 09:27
https://pcworld.al/windows-phone-dhe-ios-vazhdojne-perhapjen-ndersa-android-tkurret-ne-europe/20%Always2013-09-03 09:27
https://pcworld.al/shitet-te-gjithe-pajisjet-nexus-4-me-8-gb-dhe-nuk-ka-rikthim-te-tyre-ne-treg/20%Always2013-09-13 14:09
https://pcworld.al/aplikacionet-me-te-mira-per-me-teper-hapesire-ne-memorien-e-pajisjeve-android/20%Always2013-09-03 09:26
https://pcworld.al/microsoft-dhe-google-bejne-padi-per-procesin-e-spiunimit-te-te-dhenave-nga-shba/20%Always2013-09-03 09:25
https://pcworld.al/acer-prezanton-tabletin-iconia-a3-dhe-smartfonin-liquid-s2/20%Always2013-09-03 09:25
https://pcworld.al/arrestohen-tre-ekzekutive-te-htc-se-per-zbulim-te-sekreteve-te-ndermarrjes/20%Always2013-09-03 09:24
https://pcworld.al/windows-8-tejkalon-vista-n-gjate-vitit-te-pare-te-adaptimit/20%Always2013-09-13 14:09
https://pcworld.al/disa-laptope-biznesi-te-pershtatshem-edhe-per-konsumatoret-e-thjeshte/20%Always2013-09-03 07:40
https://pcworld.al/robote-fluturues-per-pastrimin-e-shtepise-tuaj/20%Always2013-09-03 05:53
https://pcworld.al/ifa-berlin-2013-cfare-te-presim-kete-shtator-nga-panairi-gjigand-i-elektronikes/20%Always2013-09-02 11:52
https://pcworld.al/nokia-paraqet-sistemin-here-auto-qe-lidh-veturen-tuaj-me-cloud/20%Always2013-09-02 11:52
https://pcworld.al/microsoft-do-te-vazhdoje-suportin-e-windows-xp-per-kliente-te-caktuar/20%Always2013-09-13 14:11
https://pcworld.al/pinterest-shfaq-probleme-gjate-fundjaves-per-disa-perdorues/20%Always2013-09-02 11:51
https://pcworld.al/arrihet-me-google-glass-live-stream-i-i-pare-i-nje-operacioni/20%Always2013-09-13 14:11
https://pcworld.al/te-ardhurat-e-android-shenojne-nje-rritje-te-konsiderueshme/20%Always2013-09-13 14:11
https://pcworld.al/g-pad-zyrtarisht-alternativa-e-lg-se-per-ipad/20%Always2013-09-13 14:11
https://pcworld.al/japonia-sherben-si-shembull-ne-luften-ndaj-varesise-se-internetit/20%Always2013-09-01 10:16
https://pcworld.al/google-fiton-33-te-shpenzimeve-per-reklamat-online-grafik/20%Always2013-09-01 10:16
https://pcworld.al/njihuni-me-tastieren-e-re-per-kodim/20%Always2013-09-01 10:16
https://pcworld.al/samsung-galaxy-nx-kamere-e-fuqizuar-me-dslr-me-android-vjen-kete-tetor/20%Always2013-09-13 14:55
https://pcworld.al/fotografite-e-bera-me-nokia-lumia-1020-do-te-paraqiten-ne-national-geographic/20%Always2013-09-13 14:12
https://pcworld.al/lg-lancon-pc-ne-cinematic-te-gjitha-ne-nje/20%Always2013-09-01 10:15
https://pcworld.al/ja-si-e-shohin-miqte-apo-te-tjeret-profilin-tuaj-ne-facebook/20%Always2013-08-31 09:39
https://pcworld.al/cfare-eshte-printimi-3d/20%Always2013-08-31 09:38
https://pcworld.al/magao-filtri-me-i-ri-qe-sjell-imazhe-me-te-qarta-te-hapesires/20%Always2013-08-31 09:38
https://pcworld.al/cfare-eshte-html5/20%Always2014-11-10 18:28