XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/shitjet-e-tableteve-te-apple-arrijne-pranine-me-te-vogel-ne-treg-me-29-6/20%Always2013-10-31 16:05
https://pcworld.al/raportohet-se-nsa-ka-aksesuar-ne-fshehtesi-qendrat-e-te-dhenave-te-google-dhe-yahoo/20%Always2013-10-31 16:04
https://pcworld.al/intel-po-investon-miliarda-dollare-ne-teknologjine-litografia-ekstreme-ultraviolet-euv/20%Always2013-10-31 16:04
https://pcworld.al/ipad-i-mbreti-i-arsimit-perdoret-ne-94-te-sektorit/20%Always2013-10-31 15:40
https://pcworld.al/se-shpejti-facebook-u-mund-te-gjurmoje-dhe-levizjet-e-kursorit-ne-ekran/20%Always2013-10-31 14:03
https://pcworld.al/hakimi-i-adobe-ka-cenuar-te-dhenat-e-38-milion-perdoruesve/20%Always2013-10-31 13:28
https://pcworld.al/ja-se-si-te-ndaloni-paraqitjen-e-fotografive-ne-twitter/20%Always2013-10-31 12:02
https://pcworld.al/aplikacioni-fiber-i-google-vjen-ne-iphone-shtohet-mundesia-e-menaxhimit-te-dvr-se/20%Always2013-10-31 10:56
https://pcworld.al/jepet-gjoba-e-pare-ne-bote-per-drejtimin-e-makines-me-syzet-google-glass/20%Always2013-10-31 10:29
https://pcworld.al/blackberry-bbm-eshte-populluar-me-20-milion-perdorues-te-rinj-brenda-1-jave/20%Always2013-10-31 09:34
https://pcworld.al/sa-i-sigurt-eshte-sherbimi-i-ri-linkedin-intro/20%Always2013-10-31 08:01
https://pcworld.al/5-keshilla-te-shpejta-se-si-mund-te-beni-foto-me-te-bukura-me-kameren-e-smartfonit/20%Always2019-01-13 13:15
https://pcworld.al/shtepia-ku-u-krijua-kompjuteri-i-pare-apple-eshte-regjistruar-si-prone-historike/20%Always2013-10-30 16:32
https://pcworld.al/smartfonet-perdoren-nga-70-e-adoleshenteve-ne-shba/20%Always2013-10-30 16:32
https://pcworld.al/rusia-mohon-akuzat-per-spiunim-te-pjesemarresve-ne-samitin-g20/20%Always2013-10-30 16:31
https://pcworld.al/tabletet-yoga-nga-lenovo-sjellin-parime-te-reja-per-pajisjet-e-te-gjitha-madhesive/20%Always2013-10-30 15:58
https://pcworld.al/tim-cook-iphone-5c-nuk-eshte-projektuar-kurre-per-te-qene-celular-per-fillestaret/20%Always2013-10-30 14:59
https://pcworld.al/numri-i-anetareve-te-linkedin-arrin-deri-ne-250-milion/20%Always2013-10-30 13:52
https://pcworld.al/google-zgjeron-url-te-e-posacme-per-me-teper-njerez/20%Always2013-10-30 11:00
https://pcworld.al/fcebook-po-teston-nje-version-te-ri-te-aplikacionit-messenger-per-android/20%Always2013-10-30 10:52
https://pcworld.al/lenovo-i-uron-mireseradhjen-punonjesit-me-te-ri-aktorit-ashton-kutcher/20%Always2013-10-30 09:47
https://pcworld.al/apple-zbulon-probleme-nga-fabrika-ne-iphone-5s-qe-ndikojne-ne-jetegjatesine-e-baterise/20%Always2013-10-30 08:50
https://pcworld.al/inteligjenca-artificiale-mund-te-kete-thyer-autentikimin-captcha/20%Always2013-10-30 08:45
https://pcworld.al/interneti-i-drites-shkencetaret-arrijne-shpejtesine-10-gigabit-duke-perdorur-llamba-led/20%Always2013-10-29 16:33
https://pcworld.al/7-gjerat-me-te-keqija-qe-mund-tu-beni-pajisjeve-teknologjike/20%Always2013-10-29 16:33
https://pcworld.al/studim-38-e-femijeve-nen-2-vjec-kane-perdorur-nje-pajisje-mobile/20%Always2013-10-29 16:32
https://pcworld.al/samsung-denohet-per-postime-negative-ndaj-htc-se-te-paguara-si-komente-te-lexuesve/20%Always2013-10-29 15:32
https://pcworld.al/apple-ka-ne-plan-te-hape-dyqanin-e-shitjeve-me-pakice-ne-brazil-ne-2014-n/20%Always2013-10-29 14:24
https://pcworld.al/ja-se-si-te-perseritni-pjese-te-caktuara-te-videove-ne-youtube/20%Always2013-10-29 13:18
https://pcworld.al/iphone-5s-dhe-5c-perbejne-5-5-te-numrit-total-te-iphone-eve-te-aktivizuar/20%Always2013-10-29 12:09
https://pcworld.al/projekti-ara-i-motorola-s-iu-mundeson-amatoreve-qe-te-zhvillojne-smartfonet-e-tyre/20%Always2013-10-29 10:41
https://pcworld.al/se-shpejti-telefonin-do-te-mund-ta-karikoni-ne-mikrovale/20%Always2013-10-29 09:41
https://pcworld.al/aviate-eshte-nje-ekran-fillestar-qe-i-pershtatet-nevojave-tuaja-ne-android/20%Always2013-10-29 08:01
https://pcworld.al/cfare-humbasin-njerezit-kur-jane-prane-kompjuterit/20%Always2013-10-29 06:40
https://pcworld.al/me-ultimate-sound-control-kontrolloni-cdo-tingull-te-telefonit-tuaj-android/20%Always2013-10-28 16:35
https://pcworld.al/steve-wozniak-mohon-akuzat-qe-ka-kritikuar-ipad-et-e-rinj/20%Always2013-10-28 16:35
https://pcworld.al/te-rinjte-preferojne-me-teper-te-behen-aktore-sesa-profesioniste-te-sigurise/20%Always2013-10-28 15:29
https://pcworld.al/livscribe-3-smartpen-stilolapsi-i-mencur-qe-lidhet-me-ios-7-pergjate-blutetooth-it/20%Always2013-10-28 13:51
https://pcworld.al/jeni-nostalgjik-per-te-kaluaren-perdorni-windows-1-01-ne-shfletuesin-tuaj-me-kete-emulator/20%Always2013-10-28 10:09
https://pcworld.al/nexus-5-i-bardhe-i-google-mund-te-lancohet-me-1-nentor/20%Always2013-10-28 10:09
https://pcworld.al/lg-paraqet-g-flex-smartfonin-e-pare-real-ne-bote-qe-mund-te-lakohet/20%Always2013-10-28 09:45
https://pcworld.al/pixelmator-3-0-eshte-nje-zevendesim-i-mire-per-photoshop-in/20%Always2013-10-28 08:06
https://pcworld.al/malwarebytes-per-android-largon-rreziqet-dhe-mbron-privatesine-tuaj/20%Always2013-10-28 07:11
https://pcworld.al/makinat-qe-ngasin-veten-mund-te-shpetojne-me-teper-se-21-700-jete-dhe-450-miliarde-ne-nje-vit/20%Always2013-10-27 14:08
https://pcworld.al/si-te-rigjeni-te-dhenat-e-humbura-nga-formularet-online-nga-shfletuesi-juaj/20%Always2013-10-27 10:47
https://pcworld.al/atm-ja-e-pare-ne-bote-per-valuten-dixhitale-bitcoin-do-te-instalohet-ne-kanada-javen-e-ardhshme/20%Always2018-05-29 08:03
https://pcworld.al/galaxy-gear-do-te-jete-i-pershtatshem-edhe-me-s3-s4-e-shume-pajisje-te-tjera/20%Always2013-10-27 10:47
https://pcworld.al/tweet7-thjeshton-twitter-in-me-nje-nderfaqe-te-pershtatshme-ne-ios-7/20%Always2013-10-27 10:46
https://pcworld.al/12-vjecari-pranon-qe-ka-sulmuar-faqet-qeveritare-per-anonymous/20%Always2013-10-27 10:46
https://pcworld.al/ios-vleresohet-si-sistemi-me-rrtijen-me-te-shpejte-por-android-vazhdon-te-sundoje/20%Always2013-10-27 09:47
https://pcworld.al/facebook-ka-vendosur-te-shtyje-lancimin-e-video-reklamave-deri-ne-vitin-2014/20%Always2013-10-27 09:47
https://pcworld.al/fbi-konfiskon-28-5-milione-dollare-ne-bitcoin/20%Always2013-10-27 07:03
https://pcworld.al/65-e-kohes-se-shpenzuar-ne-rrjetet-sociale-vjen-nga-pajisjet-mobile/20%Always2013-10-27 07:02
https://pcworld.al/drejtori-i-nsa-se-kerkon-qe-me-te-mos-publikohen-dokumente-nga-gazetaret/20%Always2013-10-26 11:26
https://pcworld.al/infografik-kumari-online-ne-shifra/20%Always2014-11-10 19:17
https://pcworld.al/php-net-eshte-komprometuar-dhe-perdorur-per-te-sulmuar-vizitoret/20%Always2013-10-26 11:26
https://pcworld.al/aplikacioni-seene-realizon-fotografi-3d-ne-iphone/20%Always2013-10-26 11:26
https://pcworld.al/android-4-4-kita-kat-mund-te-kete-ne-fokus-televizoret/20%Always2013-10-26 11:25
https://pcworld.al/chrome-me-i-perdorur-se-firefox-ie-dhe-opera-se-bashku-ne-mobile-dhe-desktop/20%Always2013-10-26 11:25
https://pcworld.al/analistet-parashikojne-se-shpejti-ne-treg-ipad-pro-me-i-fuqishem-dhe-me-i-madh/20%Always2013-10-26 11:25
https://pcworld.al/perditesohet-facebook-home-per-android/20%Always2013-10-26 10:47
https://pcworld.al/a-do-ta-blinit-nje-kapak-floriri-prej-38-000-per-iphone/20%Always2013-10-26 09:43
https://pcworld.al/fireweb-smartfoni-i-pare-i-lg-se-me-firefox/20%Always2013-10-26 08:36
https://pcworld.al/paketa-iwork-e-apple-ofrohet-pa-pagese-per-shkak-te-nje-gabimi-ne-mac-app-store/20%Always2013-10-25 22:16
https://pcworld.al/microsoft-ul-cmimin-e-surface-pro-me-100-te-tjera/20%Always2013-10-25 22:16
https://pcworld.al/coinbase-per-ios-menaxhon-rezervat-e-monedhes-virtuale-bitcoin-nga-iphone/20%Always2013-10-25 11:30
https://pcworld.al/instagram-tregon-se-si-do-te-ngjajne-reklamat-brenda-aplikacionit/20%Always2013-10-25 11:30
https://pcworld.al/edhe-surface-pro-2-eshte-pothuajse-e-pamundur-ta-riparosh/20%Always2013-10-25 11:29
https://pcworld.al/pew-47-e-perdoruesve-amerikane-te-facebook-ut-i-marrin-lajmet-nga-rrjeti-social/20%Always2013-10-25 11:29
https://pcworld.al/samsung-raporton-26-rritje-ne-fitime-paralajmeron-ngadalesim-te-shitjeve-te-smartfoneve/20%Always2013-10-25 11:29
https://pcworld.al/nsa-ka-pergjuar-35-lidere-boterore/20%Always2013-10-25 09:49
https://pcworld.al/aktori-bryan-cranston-reklamon-ipad-in-e-apple/20%Always2013-10-25 09:25
https://pcworld.al/tableti-gjigand-i-microsoft-it-ne-qender-te-londres-mbi-5-metra-i-larte/20%Always2013-10-25 08:29
https://pcworld.al/apple-fiton-betejen-gjyqesore-per-patentat-e-wi-lan/20%Always2013-10-24 22:44
https://pcworld.al/google-po-teston-reklamat-me-imazhe-gjate-kerkimit/20%Always2013-10-24 15:36
https://pcworld.al/tim-cook-app-store-arrin-ne-1-milion-aplikacione-ios-7-per-5-dite-200-milion-shkarkime/20%Always2013-10-24 15:36
https://pcworld.al/ceo-i-linkedin-te-qenurit-mobil-eshte-e-ardhmja-e-kompanise/20%Always2013-10-24 15:36
https://pcworld.al/google-teston-nje-opsion-te-ri-per-te-ndihmuar-prinderit-te-sigurojne-aktivitetin-e-femijeve-ne-ueb/20%Always2013-10-24 15:36
https://pcworld.al/a-eshte-e-mundur-qe-ios-7-te-jete-krijuar-ne-microsoft-word-video/20%Always2013-10-24 14:59
https://pcworld.al/surface-pro-2-eshte-si-nje-pc-i-vertete/20%Always2013-10-24 14:08
https://pcworld.al/bbc-iplayer-arrin-ne-20-milione-shkarkime-ne-ios-dhe-android/20%Always2013-10-24 12:49
https://pcworld.al/samsung-gjobitet-per-demtim-te-imazhit-te-htc-se/20%Always2013-10-24 11:37
https://pcworld.al/perditesimi-i-sistemit-blackberry-10-2-gati-per-perdoruesit-gjate-kesaj-jave/20%Always2013-10-24 09:52
https://pcworld.al/linkedin-prezanton-sherbimin-e-ri-intro-dhe-disa-perditesime-te-aplikacioneve-mobile/20%Always2013-10-24 09:45
https://pcworld.al/yahoo-urdherohet-te-perdore-kerkimin-e-microsoft-it-ne-hong-kong-dhe-tajvan/20%Always2013-10-24 08:35
https://pcworld.al/se-shpejti-chrome-aktivizon-opsionin-e-bllokimit-te-faqeve-te-caktuara-ne-internet/20%Always2013-10-24 06:50
https://pcworld.al/gartner-ulen-dergesat-per-shitje-te-pc-ve-rriten-me-53-per-tabletet/20%Always2013-10-23 15:44
https://pcworld.al/ipad-mini-i-ri-me-retina-me-me-teper-grame-dhe-me-i-trashe/20%Always2013-10-23 15:43
https://pcworld.al/gmail-dhe-google-docs-ofrojne-suport-per-inputin-me-shkrim-dore/20%Always2013-10-23 15:43
https://pcworld.al/apple-lancon-perditesimin-ios-7-0-3/20%Always2013-10-23 15:43
https://pcworld.al/raportim-edhe-microsoft-i-po-teston-nje-konkurrent-per-google-glass/20%Always2013-10-23 15:38
https://pcworld.al/si-pozicionohet-ipad-mini-me-retina-ndaj-konkurrenteve/20%Always2013-10-23 14:53
https://pcworld.al/ja-pse-blackberry-dikur-ishte-telefon-i-shkelqyer/20%Always2013-10-23 13:05
https://pcworld.al/apple-prezanton-ipad-air-dhe-nxjerr-ipad-4-nga-qarkullimi/20%Always2013-10-23 11:23
https://pcworld.al/nokia-lumia-1520-eshte-phablet-i-i-pare-nga-kompania/20%Always2013-10-23 10:14
https://pcworld.al/brenda-pak-oreve-bbm-behet-aplikacioni-me-i-shkarkuar-ne-app-store/20%Always2013-10-23 09:19
https://pcworld.al/apple-zbulon-linjen-e-re-te-kompjutereve-macbook-pro/20%Always2013-10-23 08:20
https://pcworld.al/jo-vetem-reklama-adblock-plus-ju-mundeson-te-bllokoni-edhe-elemente-te-tjera-ne-facebook/20%Always2013-10-23 07:21
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-flet-mbi-fillimet-e-facebook-ut/20%Always2013-10-22 15:24
https://pcworld.al/twitter-arrin-ne-tv-ne-indi/20%Always2013-10-22 15:23
https://pcworld.al/10-aplikacionet-me-te-suksesshem-te-ketij-viti/20%Always2013-10-22 15:23
https://pcworld.al/bloomberg-news-htc-po-punon-per-nje-ore-te-mencur/20%Always2013-10-22 15:23
https://pcworld.al/shitjet-e-nokia-lumia-s-arrijne-nje-shifer-rekord-gjate-tremujorit-te-trete/20%Always2013-10-22 14:41
https://pcworld.al/5-vite-android-momentet-me-te-rendesishme-infografik/20%Always2014-11-10 19:16
https://pcworld.al/zyrtare-instagram-vjen-ne-windows-phone/20%Always2013-10-22 12:34
https://pcworld.al/blackberry-per-8-ore-5-milione-shkarkime-te-bbm-se-per-ios-dhe-android/20%Always2013-10-22 11:48
https://pcworld.al/microsoft-rregullon-problemin-me-perditesimin-e-windows-8-1-rt-per-tabletet-surface/20%Always2013-10-22 10:06
https://pcworld.al/zbulohet-nokia-lumia-1320/20%Always2013-10-22 09:44
https://pcworld.al/lancohet-me-ne-fund-blackberry-messenger-per-ios-dhe-android/20%Always2013-10-22 08:24
https://pcworld.al/facebook-u-shfaqi-probleme-gjate-dites-se-hene/20%Always2013-10-22 07:18
https://pcworld.al/programi-lightzone-alternative-falas-dhe-e-shkelqyer-per-perpunimin-e-fotografive/20%Always2013-10-22 05:43
https://pcworld.al/writethat-name-merr-informacione-per-kontakte-kudo-ne-ueb/20%Always2013-10-21 15:36
https://pcworld.al/nje-cift-kinez-shet-vajzen-per-te-blere-iphone/20%Always2013-10-21 15:35
https://pcworld.al/studim-reklamat-e-facebook-ut-ne-ios-jane-me-efektive-sesa-ne-android/20%Always2013-10-21 15:35
https://pcworld.al/si-mund-te-largoni-ose-nderroni-shigjeten-e-kopjes-se-ikones-ne-windows/20%Always2013-10-21 15:17
https://pcworld.al/keshilla-per-fjalekalime-me-te-veshtira/20%Always2013-10-21 13:56
https://pcworld.al/nsa-ka-pergjuar-e-mailin-e-ish-presidentit-te-meksikes-felipe-calderon/20%Always2013-10-21 12:45
https://pcworld.al/versioni-i-fundit-i-antivirusit-avast-2014-vjen-me-disa-vecori-te-reja-mbrojtjeje/20%Always2013-10-21 09:56
https://pcworld.al/ja-se-si-te-largoni-abonimin-nga-e-mailet-ne-linkedin/20%Always2013-10-21 09:31
https://pcworld.al/facebook-po-teston-shfaqjen-e-nje-butoni-te-ri-pelqimi-ne-ueb/20%Always2013-10-21 08:31
https://pcworld.al/merrni-pa-pagese-mbi-500-libra-per-programim-nga-github/20%Always2013-10-21 07:26
https://pcworld.al/shkencetaret-mbushin-baterine-e-telefonit-me-vetetime/20%Always2013-10-20 14:18
https://pcworld.al/ja-se-si-te-zmadhoni-fotot-ne-instagram/20%Always2013-10-20 14:17
https://pcworld.al/microsoft-terheq-perkohesisht-perditesimin-windows-rt-8-1-per-shkak-te-nje-problemi/20%Always2013-10-20 14:17
https://pcworld.al/twitter-mund-te-mbylle-aplikacionin-e-muzikes/20%Always2013-10-20 14:17
https://pcworld.al/google-ridizajnon-faqen-e-logimit-ne-gmail/20%Always2013-10-20 14:13
https://pcworld.al/microsoft-konfirmon-ardhjen-e-kontrolluesit-nga-larg-te-desktopit-per-windows-phone/20%Always2013-10-20 07:34
https://pcworld.al/adoleshentet-ecin-vetem-5-minuta-ne-dite-per-shkak-te-teknologjise/20%Always2013-10-20 07:34
https://pcworld.al/1-ne-7-e-maile-te-rreme-spam-dergohen-nga-shba-te/20%Always2013-10-20 07:33
https://pcworld.al/makina-e-famshme-e-kerkimit-te-torrenteve-isohunt-drejt-mbylljes/20%Always2013-10-20 07:33
https://pcworld.al/tableti-dell-me-sistem-windows-8-1-dhe-procesor-quad-core-ofrohet-per-shitje-me-299/20%Always2013-10-20 07:33
https://pcworld.al/a-e-dini-pse-programimi-eshte-konsideruar-me-pare-pune-per-femra/20%Always2013-10-20 07:22
https://pcworld.al/google-hangouts-per-ios-mund-te-beje-thirrje-falas-ne-shba-dhe-kanada/20%Always2013-10-19 21:14
https://pcworld.al/problemi-me-akselerometrin-6-iphone-nuk-gjejne-njesoj-polin-e-veriut/20%Always2013-10-19 09:16
https://pcworld.al/eshte-arritur-mbulimi-i-te-gjitha-shtepive-ne-be-me-internet-broadband/20%Always2013-10-19 09:16
https://pcworld.al/njihuni-me-kompanite-qe-ofrojne-pagesen-me-te-larte-per-programuesit-ne-shba/20%Always2013-10-19 09:16
https://pcworld.al/apple-nuk-mund-ti-lexojme-dot-mesazhet-e-perdoruesve-ne-imessage/20%Always2013-10-19 09:16
https://pcworld.al/aksionet-e-google-arrijne-vleren-rekord-prej-1000/20%Always2013-10-19 09:15
https://pcworld.al/cfare-eshte-nje-smart-tv-dhe-cilat-jane-risqet-qe-e-shoqerojne/20%Always2013-10-19 09:15
https://pcworld.al/eventi-i-ipad-it-ja-cilat-jane-10-thashethemet-me-te-medha-qe-qarkullojne-mbi-te/20%Always2013-10-19 09:15
https://pcworld.al/shitjet-e-galaxy-s4-pesojne-renie-por-vazhdon-te-jete-smartfoni-me-i-shitur-ne-bote/20%Always2013-10-19 09:09
https://pcworld.al/chrome-do-te-vije-per-windows-xp-edhe-pasi-microsoft-te-mos-e-mbeshtes/20%Always2013-10-19 07:27
https://pcworld.al/si-eshte-shperndarja-e-perdoruesve-te-internetit-sipas-kontinenteve-grafik/20%Always2013-10-18 15:09
https://pcworld.al/nikon-ofron-kameren-e-pare-dslr-me-wifi-dhe-gps/20%Always2013-10-18 15:09
https://pcworld.al/facebook-u-lejon-adoleshenteve-te-bejne-postime-publike/20%Always2013-10-18 15:08
https://pcworld.al/te-ardhurat-e-google-it-nga-interneti-rriten-me-23-ne-tremujorin-e-trete/20%Always2013-10-18 15:08
https://pcworld.al/skaneri-i-gjurmeve-te-gishterinjve-ne-iphone-nuk-ka-punuar-gjithmone-sic-duhet/20%Always2013-10-18 14:43
https://pcworld.al/shfaqet-gabimisht-nexus-5-ne-dyqanin-play-per-349/20%Always2013-10-18 13:44
https://pcworld.al/microsoft-lancon-aplikacionin-per-android-dhe-ios-qe-ju-jep-akses-nga-distanca-ne-windows/20%Always2013-10-18 12:35
https://pcworld.al/raportim-lenovo-po-merr-ne-konsiderate-nje-blerje-te-mundshme-te-blackberry-t/20%Always2013-10-18 09:55
https://pcworld.al/apple-po-perpiqet-te-ofroje-nderfaqe-3d-me-te-sofistikuar-ne-kompjuteret-desktop/20%Always2013-10-18 09:31
https://pcworld.al/samsung-ofron-mundesi-per-shkembimin-e-baterive-te-galaxy-s4-pas-problemeve-te-shfaqura/20%Always2013-10-18 08:27
https://pcworld.al/aplikacioni-zyrtar-i-facebook-ut-vjen-per-windows-8/20%Always2013-10-18 07:25
https://pcworld.al/perdoruesit-e-yahoo-mail-jane-te-pakenaqur-nga-dizajni-i-ri/20%Always2013-10-18 06:17
https://pcworld.al/hakerat-kane-ndryshuar-taktikat-e-sulmimit/20%Always2013-10-17 15:41
https://pcworld.al/twitter-ofron-opsionin-per-te-pranuar-mesazhe-private-nga-cdo-ndjekes/20%Always2013-10-17 15:40
https://pcworld.al/studim-safari-rezulton-shfletuesi-mobil-me-i-perdorur/20%Always2013-10-17 15:40
https://pcworld.al/historia-e-microsoft-it-e-shfaqur-ne-infografik/20%Always2014-11-10 19:16
https://pcworld.al/ceo-i-intel-it-kete-sezon-pushimesh-tabletet-pritet-te-ofrohen-me-99/20%Always2013-10-17 13:40
https://pcworld.al/ju-prezantojme-telefonin-e-pare-ne-bote-qe-ka-me-shume-piksele-se-ipad-i/20%Always2013-10-17 12:40
https://pcworld.al/kerkuesit-jane-ne-zhvillim-e-siper-te-nje-rrjeti-wireless-i-nenujor/20%Always2013-10-17 11:31
https://pcworld.al/apple-pritet-te-nxjerre-macbook-retina-ne-fillim-te-vitit-2014/20%Always2013-10-17 11:30
https://pcworld.al/adidas-lancon-nje-ore-inteligjente-vetem-per-vrapuesit/20%Always2013-10-17 09:33
https://pcworld.al/lenovo-zbulon-tabletin-e-tij-te-pare-8-inc-me-windows-8-1/20%Always2013-10-17 08:14
https://pcworld.al/yahoo-kerkon-me-teper-kohe-per-te-deshmuar-permiresimin/20%Always2013-10-17 07:06
https://pcworld.al/raportim-apple-kufizon-prodhimin-e-iphone-5c-per-shkak-te-shitjeve-te-dobta/20%Always2013-10-16 15:27
https://pcworld.al/twitter-me-perfitime-te-qendrueshme-ngadalesohet-rritja-e-perdoruesve/20%Always2013-10-16 15:27
https://pcworld.al/konsumatoret-shqetesohen-per-sigurine-e-blerjeve-nga-pajisjet-mobile/20%Always2013-10-16 15:26
https://pcworld.al/google-maps-per-ios-vjen-me-me-teper-vecori-navigimi/20%Always2013-10-16 15:26
https://pcworld.al/pinterest-ka-me-shume-trafik-publikuesish-se-twitter-linkedin-dhe-reddit-se-bashku/20%Always2013-10-16 14:44
https://pcworld.al/me-ne-fund-aktivizohet-mbrojtja-ssl-per-yahoo-mail/20%Always2013-10-16 13:33
https://pcworld.al/apple-dergon-ftesa-per-eventin-e-ipad-it-qe-do-te-mbahet-me-22-tetor/20%Always2013-10-16 12:50
https://pcworld.al/sony-lancon-smartwatch-2-xperia-z-ultra-dhe-xperia-z1-ne-shba/20%Always2013-10-16 11:32
https://pcworld.al/rekordi-i-ri-ne-teknologjine-wireless-arrihet-te-transmetohen-te-dhena-deri-ne-100-gbps/20%Always2013-10-16 09:44
https://pcworld.al/twitter-prezanton-postimet-me-orar/20%Always2013-10-16 08:24
https://pcworld.al/xiaomi-shet-100-mije-smartfone-per-me-pak-se-90-sekonda/20%Always2013-10-16 07:21
https://pcworld.al/amazon-feston-15-vjetorin-e-biznesit-online-ne-britani/20%Always2013-10-16 06:30
https://pcworld.al/windows-phone-8-me-perditesim-te-ri/20%Always2013-10-15 09:02
https://pcworld.al/raportim-google-smart-watch-drejt-fundit-te-zhvillimit/20%Always2013-10-15 09:01
https://pcworld.al/shefi-ekzekutiv-i-twitter-it-dick-costolo-pothuajse-ishte-pushuar-nga-puna-ne-2010-n/20%Always2013-10-15 09:01
https://pcworld.al/microsoft-iu-lejon-zhvilluesve-qasje-ne-versionet-e-perditesuara-te-windows-phone-para-lancimit/20%Always2013-10-15 09:01
https://pcworld.al/iphone-5s-shitet-rreth-dy-here-me-teper-se-iphone-5c/20%Always2013-10-15 09:00
https://pcworld.al/prezantohet-zyrtarisht-htc-one-max-me-ekran-5-9-inc-dhe-skanues-per-gjurmet-e-gishtave/20%Always2013-10-15 09:00
https://pcworld.al/aplikacioni-logacal-kthen-kalendarin-tuaj-ne-axhende/20%Always2013-10-15 06:37
https://pcworld.al/kurseni-hapesire-vertikale-ne-firefox-me-shtojcen-tab-always-in-titleba/20%Always2013-10-14 13:46
https://pcworld.al/shikoni-modelin-e-kampusit-te-ri-te-apple/20%Always2013-10-14 13:42
https://pcworld.al/qeveria-skoceze-fillon-perdorimin-e-tableteve-me-windows-8/20%Always2013-10-14 13:37
https://pcworld.al/shkruani-e-maile-pa-ndjenja-qe-te-merrni-pergjigjje/20%Always2013-10-14 08:28
https://pcworld.al/pse-google-nuk-ofron-udhezime-per-shetitje-ne-korene-e-jugut/20%Always2013-10-14 08:27
https://pcworld.al/zbulohet-google-nexus-5-ne-nje-video-detajuese/20%Always2013-10-14 08:27
https://pcworld.al/aplikacionet-bllokohen-dy-here-me-shpesh-ne-iphone-5s-sesa-ne-iphone-5/20%Always2013-10-14 08:27
https://pcworld.al/keshille-cfare-nuk-duhet-te-klikoni-kurre-ne-internet/20%Always2013-10-14 08:26
https://pcworld.al/google-do-te-perfshije-emrin-dhe-foton-e-perdoruesve-ne-reklamat-ne-ueb/20%Always2013-10-14 06:49
https://pcworld.al/privatesia-ne-facebook-ja-cfare-duhet-te-keni-parasysh-nga-ndryshimet-e-reja/20%Always2013-10-14 06:49
https://pcworld.al/studentet-izraelite-do-te-marrin-bursa-per-propagande-pro-shtetit-te-tyre-ne-internet/20%Always2013-10-14 06:18
https://pcworld.al/mbajtja-e-laptopit-gjithe-kohen-ne-prize-harxhon-me-shpejt-baterine/20%Always2013-10-13 11:44
https://pcworld.al/google-play-merr-masat-per-shtimin-e-aplikacioneve-te-optimizuar-per-tabletet-android/20%Always2013-10-13 11:44
https://pcworld.al/amerikanet-shpenzojne-me-shume-kohe-ne-telefonata-se-cdo-vend-tjeter-grafik/20%Always2013-10-13 11:44
https://pcworld.al/shikoni-se-si-duket-laboratori-futuristik-i-google-dhe-cfare-punohet-ne-te/20%Always2013-10-13 09:13
https://pcworld.al/kina-ka-me-teper-monitorues-ne-internet-se-sa-ushtare/20%Always2013-10-13 09:13
https://pcworld.al/microsoft-do-te-ofroje-aplikacionin-e-perditesuar-fresh-paint-per-windows-8-1-me-18-tetor/20%Always2013-10-13 09:12
https://pcworld.al/kush-e-krijoi-logon-e-android/20%Always2013-10-13 09:12
https://pcworld.al/rusia-merr-masa-per-te-ndaluar-piraterine-online/20%Always2013-10-13 08:43
https://pcworld.al/chrome-ruan-te-dhena-te-ndjeshme-por-google-pretendon-qe-i-lejojne-perdoruesit/20%Always2013-10-12 22:07
https://pcworld.al/keto-jane-cipet-qe-punojne-me-drite-dhe-jo-elektricitet/20%Always2013-10-12 21:49
https://pcworld.al/ekzekutimi-i-aplikacioneve-ne-iphone-5s-eshte-me-problematik-sesa-ne-modelet-e-tjera-te-iphone/20%Always2013-10-12 12:58
https://pcworld.al/google-shton-oraret-e-emisioneve-televizive-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2013-10-12 12:58
https://pcworld.al/e-ardhmja-e-teknologjise-mobile-kontrolli-i-pajisjeve-permes-levizjes/20%Always2013-10-12 12:57
https://pcworld.al/ipad-et-kane-ngadalesuar-shitjet-e-pc-ve/20%Always2013-10-12 12:56
https://pcworld.al/gjerat-qe-duhet-te-fshini-te-parat-pasi-memoria-e-telefonit-eshte-plot/20%Always2013-10-12 12:55
https://pcworld.al/ekspozohen-disa-foto-te-android-4-4-kit-kat-ja-cilat-jane-karakteristikat-e-reja-te-sistemit/20%Always2013-10-12 12:34
https://pcworld.al/faqja-kryesore-e-google-malajzia-sulmohet-nga-hakeret/20%Always2013-10-12 11:37
https://pcworld.al/microsoft-perditeson-aplikacionin-outlook-com-per-perdoruesit-e-android/20%Always2013-10-12 10:03
https://pcworld.al/smartfoni-samsung-galaxy-s5-mund-te-debutoje-me-shpejt-sesa-pritej/20%Always2013-10-12 09:28
https://pcworld.al/kush-jane-profilet-e-me-shume-se-218-milion-perdoruesve-te-twitter-it-infografik/20%Always2014-11-10 19:15
https://pcworld.al/gjykata-hedh-poshte-padine-per-pergjimin-e-shfletuesit-te-google/20%Always2013-10-11 15:23
https://pcworld.al/shkencetaret-po-punojne-per-kompjuterin-me-te-shpejte-ne-bote/20%Always2013-10-11 15:22
https://pcworld.al/si-te-raportoni-spam-in-dhe-shkelje-te-tjera-ne-twitter/20%Always2013-10-11 15:21
https://pcworld.al/microsoft-po-zhvillon-nje-teknologji-te-re-gjurmimi-qe-do-te-zevendesoje-te-dhenat-cookies/20%Always2013-10-11 15:21
https://pcworld.al/se-shpejti-telefonet-mund-te-lejohen-te-perdoren-nga-pasagjeret-e-linjave-ajrore/20%Always2013-10-11 15:22
https://pcworld.al/lg-lancon-smartfonin-lg-g-pro-lite/20%Always2013-10-11 15:21
https://pcworld.al/lamtumire-google-tv-pershendetje-android-tv/20%Always2013-10-11 14:38
https://pcworld.al/analistet-parashikojne-qe-phone-6-pritet-te-kete-ekran-prej-5-inc/20%Always2013-10-11 16:30
https://pcworld.al/tashme-ne-google-maps-mund-te-kerkohen-evente-dhe-mund-te-kryhen-rezervime/20%Always2013-10-11 12:55
https://pcworld.al/tashme-te-gjithe-mund-tiu-gjejne-ne-facebook-askush-nuk-mund-te-fshihet/20%Always2013-10-11 09:59
https://pcworld.al/raportohet-ndarja-ne-pjese-e-blackberry-it-per-te-terhequr-me-teper-bleres/20%Always2013-10-11 09:39
https://pcworld.al/gartner-shitjet-e-kompjutereve-vazhdojne-te-pesojne-renie/20%Always2013-10-11 08:14
https://pcworld.al/microsoft-me-ne-fund-arnon-dobesine-kritike-ne-internet-explorer/20%Always2013-10-10 15:12
https://pcworld.al/ne-mars-2014-panasonic-do-te-mbylle-biznesin-e-paneleve-televizive-plazma/20%Always2013-10-10 15:11
https://pcworld.al/testi-me-sy-mbyllur-britaniket-preferojne-bing-un-ne-vend-te-google-ne-53-te-rasteve/20%Always2013-10-10 15:10
https://pcworld.al/si-u-be-instagram-ne-tri-vite-nje-nder-sherbimet-me-te-fuqishme-ne-bote/20%Always2013-10-10 15:10
https://pcworld.al/lg-po-pergatitet-per-lancimin-e-baterive-fleksibile/20%Always2013-10-10 15:09
https://pcworld.al/facebook-prezanton-statistikat-e-reja-te-faqeve-me-tregues-lehtesisht-te-kuptueshem/20%Always2013-10-10 15:09
https://pcworld.al/acer-prezanton-pajisjen-chromebook-c720/20%Always2013-10-10 14:25
https://pcworld.al/steve-ballmer-microsoft-po-punon-per-lancimin-e-paketes-office-per-ipad/20%Always2013-11-14 10:44
https://pcworld.al/100-mije-regjistrime-ne-rrjetin-4g-te-vodafone-ne-britani/20%Always2013-10-10 12:12
https://pcworld.al/studioja-e-re-e-fox-ka-ekrane-gjigante-me-prekje-windows-8/20%Always2013-10-11 09:56
https://pcworld.al/amazon-login-and-pay-ju-ndihmon-te-beni-me-lehte-blerje-online/20%Always2013-10-10 09:49
https://pcworld.al/iphone-5s-dhe-5c-hidhen-ne-treg-ne-35-vende-me-25-tetor-ne-shqiperi-me-1-nentor/20%Always2013-10-10 08:39
https://pcworld.al/konsumatoret-e-microsoft-tani-mund-te-blejne-emrat-e-domeineve-te-go-daddy-nga-office-365/20%Always2013-10-10 07:52
https://pcworld.al/beeline-reader-perdor-tekstin-me-ngjyra-per-te-pershpejtuar-leximin/20%Always2013-10-09 14:58
https://pcworld.al/testi-i-ekranit-me-prekje-rendit-ipad-shield-dhe-suface-si-tabletet-me-reagim-me-te-shpejte/20%Always2013-10-09 14:58
https://pcworld.al/4400-per-nje-telefoni-prej-floriri-te-vertete-nga-htc/20%Always2013-10-09 14:57
https://pcworld.al/perse-pritet-te-vazhdoje-renia-e-shitjeve-te-televizoreve/20%Always2013-10-09 14:57
https://pcworld.al/92-e-poseduesve-te-smartfoneve-perdorin-nje-produkt-te-google/20%Always2013-10-09 14:56
https://pcworld.al/raportim-ipad-et-e-rinj-zbulohen-me-22-tetor/20%Always2013-10-09 14:55
https://pcworld.al/eric-schmidt-android-eshte-me-i-sigurt-se-iphone/20%Always2013-10-09 14:27
https://pcworld.al/google-zbulon-hp-chromebook-11-per-279/20%Always2013-10-09 12:41
https://pcworld.al/samsung-prezanton-galaxy-round-smartfonin-e-pare-me-ekran-te-lakuar/20%Always2013-10-09 12:11
https://pcworld.al/pay-pal-prezanton-nje-metode-te-re-pagese/20%Always2013-10-09 11:06
https://pcworld.al/raporti-i-itu-se-shqiperia-me-progress-te-theksuar-dhe-cmime-te-uleta-shume-afer-evropes/20%Always2013-10-09 11:31
https://pcworld.al/paraqiten-permiresimet-dhe-vecorite-e-reja-te-surface-2/20%Always2013-10-09 09:17
https://pcworld.al/telefoni-i-ri-i-htc-se-me-sensor-per-gjurmet-e-gishtave-do-te-zbulohet-me-15-tetor/20%Always2013-10-09 07:37
https://pcworld.al/gartner-shpenzimet-e-it-se-do-te-arrijne-ne-3-8-trilion-ne-vitin-2014/20%Always2013-10-08 14:48
https://pcworld.al/partia-pirate-e-rusise-i-ofron-ndihme-nasa-s/20%Always2013-10-08 14:47
https://pcworld.al/apple-lancon-guida-me-keshilla-dhe-marifete-per-iphone/20%Always2013-10-08 14:47
https://pcworld.al/microsoft-kerkon-te-krijoje-nje-sistem-operativ-te-perbashket-per-te-gjitha-llojet-e-pajisjeve/20%Always2013-10-08 14:26
https://pcworld.al/amazon-fiton-ndaj-ibm-se-ne-rastin-e-kontrates-per-cloud-per-cia-n/20%Always2013-10-08 13:51
https://pcworld.al/78-e-perdoruesve-te-twitter-it-ndodhen-jashte-shba-se-grafik/20%Always2013-10-08 12:06
https://pcworld.al/veteranet-e-apple-zbulojne-prapaskenat-e-pergatitjes-se-pajisjes-iphone/20%Always2013-10-08 11:59
https://pcworld.al/lg-gati-per-te-filluar-prodhimin-e-ekranit-te-pare-te-perkulshem-per-smartfone/20%Always2013-10-08 09:11
https://pcworld.al/ja-se-si-po-perpiqet-ti-perdore-nokia-rrufete-per-te-karikuar-telefonin-tuaj/20%Always2013-10-08 09:11
https://pcworld.al/microsoft-nxjerr-version-te-permiresuar-te-skype-per-ios-7/20%Always2013-10-08 08:22
https://pcworld.al/harta-e-shteteve-sipas-lirise-se-internetit-ne-bote/20%Always2013-10-08 06:48
https://pcworld.al/evolucioni-i-celularit-infografik/20%Always2014-11-10 19:14
https://pcworld.al/versioni-testues-beta-i-chrome-per-android-merr-shkurtesa-me-te-mira-per-aplikacione/20%Always2013-10-07 14:54
https://pcworld.al/ja-perditesimet-e-aplikacionit-te-facebook-ut-per-windows-phone/20%Always2013-10-07 14:53
https://pcworld.al/taj-mahal-dhe-99-vende-te-tjera-te-trashegimnise-indiane-vijne-ne-street-view/20%Always2013-10-07 14:52
https://pcworld.al/google-mundeson-platformen-e-reklamimit-mobile-admob-per-windows-phone-8/20%Always2013-10-07 13:58
https://pcworld.al/apple-lancon-golden-master-e-os-x-mavericks-per-zhvilluesit/20%Always2013-10-07 13:31
https://pcworld.al/trendet-e-sistemeve-operative-mobile-tek-tabletet/20%Always2013-10-07 11:49
https://pcworld.al/infografik-beteja-e-oreve-inteligjente/20%Always2014-11-10 19:14
https://pcworld.al/balkan-venture-forum-vjen-ne-shqiperi-forumi-me-i-madh-rajonal-i-investimeve-ne-fushen-e-ict-se/20%Always2013-10-07 18:47
https://pcworld.al/29-e-amerikaneve-e-perdorin-facebook-un-gjate-punes-grafik/20%Always2013-10-07 07:46
https://pcworld.al/evernote-aplikon-verifikimin-me-dy-faktoreve-per-te-gjithe-perdoruesit/20%Always2013-10-06 08:55
https://pcworld.al/youtube-do-te-zhvilloje-kete-vit-shfaqjen-e-pare-muzikore-music-awards/20%Always2013-10-06 08:55
https://pcworld.al/se-shpejti-skype-do-te-sinkronizohet-midis-pajisjeve-te-ndryshme/20%Always2013-10-06 08:55
https://pcworld.al/themeluesi-i-zynga-s-tregon-se-ai-nuk-eshte-merzitur-me-lojera/20%Always2013-10-06 08:54
https://pcworld.al/gmail-per-android-se-shpejti-me-reklama/20%Always2013-10-06 08:53
https://pcworld.al/microsoft-pranon-qe-antiviruset-e-tjere-jane-me-te-mire-se-microsoft-security-essentials/20%Always2013-10-06 08:53
https://pcworld.al/reuters-blackberry-ne-bisedime-me-google-dhe-samsung-per-nje-blerje-te-mundshme/20%Always2013-10-06 08:53
https://pcworld.al/harta-epoka-e-perandorive-te-internetit-tregon-se-google-dhe-facebook-sundojne-boten/20%Always2013-10-05 12:33
https://pcworld.al/susan-bennet-aktorja-qe-qendron-pas-zerit-te-siri-t/20%Always2013-10-05 12:32
https://pcworld.al/a-mund-te-jete-google-glass-e-ardhmja-e-kujdesit-shendetesor/20%Always2013-10-05 12:32
https://pcworld.al/si-krahasohet-twitter-me-facebook-dhe-google-si-kompani-publike/20%Always2013-10-05 12:32
https://pcworld.al/mini-tasker-mjet-i-fuqishem-per-automatizim-ne-android/20%Always2013-10-05 12:32
https://pcworld.al/google-siguron-patenten-per-krijimin-e-nje-kornize-fotosh-dixhitale/20%Always2013-10-05 12:31
https://pcworld.al/twitter-aplikon-per-nje-ipo-me-vlere-prej-1-miliard-dollare/20%Always2013-10-05 11:38
https://pcworld.al/microsoft-po-perpiqet-te-pajise-smartfonet-htc-me-windows-phone/20%Always2013-10-05 09:51
https://pcworld.al/sa-kushton-ndertimi-i-iphone-5c-dhe-5s/20%Always2013-10-05 08:50
https://pcworld.al/beni-nje-check-in-ne-facebook-dhe-fitoni-wi-fi-pa-pagese/20%Always2013-10-05 06:58
https://pcworld.al/5-miliarde-njerez-pritet-te-perdorin-telefone-mobile-ne-vitin-2017/20%Always2013-10-04 14:57
https://pcworld.al/ne-kosove-miratohet-liberalizimi-i-perdorimit-te-sherbimeve-mobile-brezegjera/20%Always2013-10-04 16:51
https://pcworld.al/ios-7-largon-filtrat-ne-ipad-et-e-studenteve/20%Always2013-10-04 14:56
https://pcworld.al/instagram-se-shpejti-me-reklama/20%Always2013-10-04 14:55
https://pcworld.al/telefonet-android-me-sensore-te-gjurmeve-te-gishterinjve-mund-te-vije-ne-fillim-te-2014-s/20%Always2013-10-04 14:36
https://pcworld.al/mcaffe-rritet-numri-i-maluereve-te-nenshkruar-me-certifikata-dixhitale-legjitime/20%Always2013-10-04 12:58
https://pcworld.al/blackberry-ka-shitur-me-pak-se-2-milione-smartfone-bb10-tremujorin-e-kaluar/20%Always2013-10-04 11:33
https://pcworld.al/jelly-bean-rezulton-i-instaluar-ne-gjysmen-e-pajisjeve-android/20%Always2013-10-04 08:32
https://pcworld.al/hakohet-adobe-aksesohet-kodi-burim-i-produktit-dhe-te-dhenat-e-2-9-milion-klienteve/20%Always2013-10-04 09:49
https://pcworld.al/lg-po-pergatit-smartfonin-me-ekran-te-lakuar-g-flex/20%Always2013-10-04 08:31
https://pcworld.al/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-kerkimin-e-avancuar-ne-facebook-graph-search/20%Always2013-10-04 07:48
https://pcworld.al/timetable-aplikacion-per-te-ndihmuar-studentet-per-organizime/20%Always2013-10-03 16:17
https://pcworld.al/chrome-po-ofron-edhe-mundesine-per-te-kerkuar-me-fotografi/20%Always2013-10-03 16:17
https://pcworld.al/windows-8-1-tani-ne-dispozicion-per-para-porositje/20%Always2013-10-03 16:16
https://pcworld.al/dell-prezanton-linjen-e-re-te-tableteve-dhe-laptopeve/20%Always2013-10-03 13:52
https://pcworld.al/procesi-i-verifikimit-me-dy-hapa-ne-yahoo-video/20%Always2013-10-03 12:33
https://pcworld.al/linkedin-leshon-aplikacionin-me-modern-per-ios-7/20%Always2013-10-03 11:26
https://pcworld.al/blackberry-pranon-renien-ne-tregjet-ne-zhvillim/20%Always2013-10-03 09:35
https://pcworld.al/njihuni-me-risite-e-google-chrome-30/20%Always2013-10-03 07:01
https://pcworld.al/realiteti-i-zgjeruar-do-te-vije-se-shpejti-edhe-per-makinat/20%Always2013-10-03 07:01
https://pcworld.al/ja-disa-prej-fotove-te-realizuara-me-aparatin-e-pare-fotografik-per-konsumatorin/20%Always2013-10-02 15:46
https://pcworld.al/ja-se-si-te-reduktoni-ne-minimum-konsumin-e-cpu-se-nga-shfletuesi-juaj-ueb/20%Always2013-10-02 15:45
https://pcworld.al/spami-ne-mediat-shoqerore-rritet-me-355/20%Always2013-10-02 15:45
https://pcworld.al/si-te-fshini-llogarine-tuaj-ne-instagram/20%Always2013-10-02 14:40
https://pcworld.al/bittorrent-po-eksperimenton-krijimin-e-nje-chat-i-te-sigurt/20%Always2013-10-02 13:35
https://pcworld.al/rritet-ndikimi-i-windows-8-ne-trafikun-e-internetit/20%Always2013-10-02 12:09
https://pcworld.al/nokia-pritet-te-lancoje-aplikacionin-e-fotove-storyteller/20%Always2013-10-02 10:02
https://pcworld.al/google-lancon-web-designer-mjet-dizajni-per-krijimin-e-reklamave-ne-html-5/20%Always2013-10-02 08:42
https://pcworld.al/tashme-ne-facebook-do-te-keni-mundesi-te-kerkoni-edhe-postimet/20%Always2013-10-02 07:40
https://pcworld.al/adtrap-pajisja-qe-mund-te-ndryshoje-internetin/20%Always2013-10-01 21:26
https://pcworld.al/nokia-merr-aprovimin-per-tabletin-me-4g-i-cili-mund-te-zbulohet-se-shpejti/20%Always2013-10-01 15:29
https://pcworld.al/yahoo-prezanton-fjalekalimet-e-perkohshme-te-aplikacioneve/20%Always2013-10-01 15:29
https://pcworld.al/samsung-raporton-se-ka-shitur-40-milione-pajisje-galaxy-note/20%Always2013-10-01 14:40
https://pcworld.al/toshiba-largon-3000-punonjes-nga-puna/20%Always2013-10-01 13:38
https://pcworld.al/amazon-kerkon-70000-punetore-sezonale-kete-vit/20%Always2013-10-01 12:23
https://pcworld.al/john-mcaffe-po-krijon-nje-pajisje-qe-bllokon-monitorimin-e-nsa/20%Always2013-10-01 11:17
https://pcworld.al/vetem-3-e-perdoruesve-te-smartfoneve-mbi-65-vjec-i-perdorin-ato-per-mesazhe/20%Always2013-10-01 09:39
https://pcworld.al/nokia-fiton-terren-me-smartfonet-me-windows-phone-ne-evrope/20%Always2013-10-01 08:55
https://pcworld.al/shkencetaret-synojne-ti-perdorin-smartfonet-ne-dedektues-te-termeteve/20%Always2013-10-01 07:53
https://pcworld.al/twitter-paraqet-seksionin-e-ri-te-panelit-analitik/20%Always2013-09-30 15:32