XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/behuni-pjese-e-hackathon-albania-2013/20%Always2013-11-30 17:58
https://pcworld.al/politikat-e-privatesise-se-google-it-shkelin-ligjet-holandeze/20%Always2013-11-30 13:38
https://pcworld.al/brazili-kerkon-te-dije-pse-apple-faturon-qytetaret-e-ketij-shteti-me-amerikan/20%Always2013-11-30 13:38
https://pcworld.al/ibm-tabletet-tejkalojne-smartfonet-per-kryerjen-e-blerjeve-on-line/20%Always2013-12-01 18:48
https://pcworld.al/aplikacioni-peeperpeeper-gjen-personat-qe-kane-shikuar-mesazhet-tuaja-private/20%Always2013-11-30 13:36
https://pcworld.al/smartfonet-google-nexus-po-perballen-me-sulme-mohim-sherbimi-permes-sms-ve/20%Always2013-11-30 12:10
https://pcworld.al/fifa-leshon-aplikacionet-zyrtare-per-ios-dhe-android/20%Always2013-11-30 11:01
https://pcworld.al/lg-do-te-rikthehet-me-fleksibel-se-kurre-me-lancimin-e-g-flex-2/20%Always2013-11-30 09:35
https://pcworld.al/ushtria-amerikane-duhet-te-paguaje-50-milione-perdori-softuer-te-palicencuar/20%Always2013-11-30 08:34
https://pcworld.al/google-deshiron-qe-punonjesit-te-perdorin-mac-jo-windows-dhe-as-chromebook/20%Always2013-11-30 07:50
https://pcworld.al/interneti-ka-vrare-cd-te-dhe-gazetat-por-jo-librat/20%Always2013-11-29 16:32
https://pcworld.al/sherbimi-mega-tani-me-aplikacion-per-iphone/20%Always2013-11-29 16:30
https://pcworld.al/android-4-4-kitkat-mberrin-ne-nexus-one-pergjate-rom-it-te-posacem/20%Always2013-11-29 16:29
https://pcworld.al/geeksphone-prezanton-revolution-smartfon-qe-mund-te-funksionoje-me-android-dhe-firefox-os/20%Always2013-11-29 15:18
https://pcworld.al/nokia-kontrollon-90-te-tregut-te-windows-phone-8/20%Always2013-11-29 14:15
https://pcworld.al/me-ne-fund-versioni-i-perditesuar-i-google-maps-mund-te-integrohet-ne-uebfaqe-te-ndryshme/20%Always2013-11-29 10:33
https://pcworld.al/smartfonet-me-firefox-os-lancohen-ne-hungari-greqi-serbi-dhe-mal-te-zi/20%Always2013-11-29 10:32
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-mund-te-prezantohet-ne-fillim-te-vitit-2014/20%Always2013-11-29 09:41
https://pcworld.al/aplikacioni-cyanogenmod-largohet-nga-google-play-shkeli-rregullat/20%Always2013-11-29 08:23
https://pcworld.al/ja-se-si-lindi-aparati-i-pare-fotografik-dixhital/20%Always2013-11-29 07:15
https://pcworld.al/pdf-convert-ne-cast-kthen-nje-e-mail-ne-pdf/20%Always2013-11-28 15:01
https://pcworld.al/shenjestra-e-re-e-hakerave-rrjetet-publike-wi-fi-ne-aeroporte/20%Always2013-11-28 14:54
https://pcworld.al/ja-pse-mobile-dhe-cloud-do-te-formojne-nje-te-vetme-mobile-cloud/20%Always2013-11-28 11:18
https://pcworld.al/mesoni-mbi-60-komanda-ne-google-now-vetem-permes-nje-infografiku/20%Always2014-11-10 19:19
https://pcworld.al/perdorimi-i-surface-po-rritet-por-jo-fale-surface-2/20%Always2013-11-28 11:17
https://pcworld.al/xiaomi-ka-shitur-150-mije-smartfone-per-10-minuta-duke-perdorur-nje-aplikacion-chati/20%Always2013-11-28 11:17
https://pcworld.al/nokia-prezanton-lumia-525-pasardhesin-e-te-shume-shiturit-lumia-520/20%Always2013-11-28 10:27
https://pcworld.al/facebook-po-teston-opsionin-read-it-later-per-ruajtjen-e-linqeve/20%Always2013-11-28 09:40
https://pcworld.al/google-leshon-aplikacionin-per-kerkim-me-ze-ne-chrome-video/20%Always2013-11-27 22:03
https://pcworld.al/dyqanet-e-apple-shesin-25-te-te-gjithe-pajisjeve-iphone/20%Always2013-11-27 21:56
https://pcworld.al/aplikacioni-time-planner-ju-ndihmon-te-menaxhoni-kohen-ne-nje-strukture-te-thjeshte/20%Always2013-11-27 15:11
https://pcworld.al/njihuni-me-disa-prej-perditesimeve-te-ardhshme-te-skype/20%Always2013-11-27 15:11
https://pcworld.al/blackberry-rrit-mbeshtetjen-per-aplikacionet-e-zhvilluara-per-android/20%Always2013-11-27 14:58
https://pcworld.al/idc-dergesat-e-smartfoneve-do-te-arrijne-me-teper-se-1-miliard-njesi-ne-fund-te-2013-s/20%Always2013-11-27 12:14
https://pcworld.al/canalys-tabletet-do-te-tejkalojne-shitjet-e-laptopeve-dhe-kompjutereve-desktop-ne-2014/20%Always2013-11-27 10:50
https://pcworld.al/blackberry-lancon-rrjetin-social-bbm-channels/20%Always2013-11-27 09:42
https://pcworld.al/ja-se-si-ta-beni-iphone-in-tiu-njohe-me-mire-gishtin/20%Always2013-11-27 08:39
https://pcworld.al/me-google-maps-mund-te-shihni-tashme-aeroporte-stacione-metroje-dhe-treni/20%Always2013-11-27 07:23
https://pcworld.al/ja-cfare-ka-ndermend-te-beje-apple-ne-te-ardhmen-per-te-lehtesuar-perdorimin-e-iphone-it/20%Always2013-11-26 16:17
https://pcworld.al/rikujtese-cfare-postoni-ne-internet-eshte-transparente-video/20%Always2013-11-26 16:16
https://pcworld.al/njihuni-me-uebfaqen-qe-iu-shtyn-te-mesoni-nje-aftesi-te-re-ne-100-dite/20%Always2013-11-26 16:15
https://pcworld.al/intel-ne-kerkim-te-shitjes-te-teknologjise-se-tv-se-per-500-milione/20%Always2013-11-26 15:15
https://pcworld.al/ja-cilat-faqe-kriptojne-si-duhet-te-dhenat-e-perdoruesve-inforgrafik/20%Always2014-11-10 18:31
https://pcworld.al/si-te-dalloni-dhe-te-mbroheni-ndaj-llogarive-te-rreme-ne-twitter/20%Always2013-11-26 12:47
https://pcworld.al/ja-ku-dominon-sistemi-linux/20%Always2013-11-26 10:49
https://pcworld.al/android-perditeson-edicionet-kitkat-te-google-play-te-samsung-galaxy-s4-dhe-htc-one/20%Always2013-11-26 09:30
https://pcworld.al/samsung-prezanton-nje-tjeter-smartfon-te-stermadh-galaxy-grand-2/20%Always2013-11-26 08:49
https://pcworld.al/htc-i-bashkohet-trendit-te-arte-duke-lancuar-htc-one-gold/20%Always2013-11-26 08:46
https://pcworld.al/goole-po-zhvillon-nje-teknologji-qe-mundeson-kthimin-e-pergjigjeve-automatike-ne-rrjetet-sociale/20%Always2013-11-26 07:23
https://pcworld.al/filmi-i-realizuar-me-foto-nga-instagram-tregon-se-sa-te-ngjashem-jemi/20%Always2013-11-25 16:12
https://pcworld.al/apple-blen-ndermarrjen-e-sensorit-kinect/20%Always2013-11-25 16:11
https://pcworld.al/fitbolt-ju-ndihmon-me-keshilla-per-shendetin-tuaj/20%Always2013-11-25 16:11
https://pcworld.al/ja-se-si-ti-provoni-aplikacionet-per-chrome-pa-i-instaluar-ato-ne-chrome-beta/20%Always2013-11-25 16:11
https://pcworld.al/eric-schmidt-jep-udhezime-per-te-kaluar-nga-iphone-ne-android/20%Always2013-11-25 13:49
https://pcworld.al/notograph-ju-ofron-liste-te-dyte-per-fotografite-me-te-parendesishme-ne-iphone/20%Always2013-11-25 12:36
https://pcworld.al/mediat-sociale-ne-bote-sa-perqind-e-botes-i-perdor/20%Always2013-11-25 10:59
https://pcworld.al/fushate-per-te-kthyer-iphone-et-e-thyer-ne-objekte-te-reja/20%Always2013-11-25 10:40
https://pcworld.al/amazon-po-punon-per-tabletin-e-ri-me-rezolucion-te-larte-kindle-paperwhite/20%Always2013-11-25 09:37
https://pcworld.al/aplikacioni-500-firepaper-rrotullon-fotografite-nga-500px-si-sfonde-per-androidin-tuaj/20%Always2013-11-25 08:15
https://pcworld.al/nsa-ka-infektuar-me-maluere-50-000-rrjete-kompjuterike-ne-mbare-boten/20%Always2013-11-25 07:17
https://pcworld.al/note-it-nje-aplikacion-i-shpejt-dhe-elegant-per-marrje-te-shenimeve-per-ios/20%Always2013-11-24 14:27
https://pcworld.al/microsoft-hendeku-me-aplikacione-per-windows-phone-hiqet-ne-fund-te-2014-s/20%Always2013-11-24 14:19
https://pcworld.al/raspberry-pi-behet-mesues-i-matematikes-me-pakon-e-re-nga-wolfram/20%Always2013-11-24 14:09
https://pcworld.al/se-shpejti-do-mund-te-dergoni-mesazhe-ne-instagram/20%Always2013-11-24 14:08
https://pcworld.al/shitjet-e-pergjithshme-te-tableteve-do-te-rriten-me-20-tremujorin-e-fundit-te-2013-s/20%Always2013-11-24 11:54
https://pcworld.al/apple-lancon-iphone-5s-te-zhbllokuar-tashme-funksionon-ne-cdo-rrjet-gsm/20%Always2019-01-03 17:41
https://pcworld.al/njihuni-me-robotin-qe-mund-tju-flase-ne-19-gjuhe-te-ndryshme/20%Always2013-11-24 10:59
https://pcworld.al/anketim-shumica-e-europianeve-i-tremben-krimit-kibernetik-pak-prej-tyre-marrin-masa/20%Always2013-11-24 09:50
https://pcworld.al/catacademy-iu-meson-nje-gjuhe-te-huaj-me-fotografi-qesharake-te-maceve/20%Always2013-11-24 08:23
https://pcworld.al/google-per-ios-7-tani-iu-ben-backup-fotografive-dhe-videove/20%Always2013-11-24 07:29
https://pcworld.al/eric-schmidt-censurimi-mund-te-eliminohet-brenda-nje-dekade/20%Always2013-11-23 10:58
https://pcworld.al/kompania-google-nuk-shqetesohet-nga-fushata-e-microsoft-it-kunder-saj/20%Always2013-11-23 10:57
https://pcworld.al/digitimes-nokia-pritet-te-lancoje-tabletin-lumia-2020-ne-fillim-te-vitit-2014/20%Always2013-11-23 10:57
https://pcworld.al/parlamenti-europian-aprovon-shumen-prej-7-miliarde-e-per-te-perfunduar-projektet-gps/20%Always2013-11-23 10:57
https://pcworld.al/google-play-fillon-ti-marre-me-seriozisht-aplikacionet-per-tablete/20%Always2013-11-23 10:57
https://pcworld.al/twitter-zbaton-teknike-te-re-enkriptimi-per-parandalimin-e-mbikeqyrjeve-qeveritare/20%Always2013-11-23 10:56
https://pcworld.al/unifikohen-ikonat-e-sistemit-ubuntu-per-desktop-dhe-pajisje-mobile/20%Always2013-11-23 10:52
https://pcworld.al/si-e-shfaq-facebook-u-listen-tuaj-te-miqve-edhe-ne-qofte-se-ajo-eshte-private/20%Always2013-11-23 10:20
https://pcworld.al/reduktohet-shuma-qe-duhet-ti-paguaje-samsung-u-apple-it/20%Always2013-11-23 08:41
https://pcworld.al/nicosia-universiteti-i-pare-ne-bote-qe-pranon-valuten-dixhitale-bitcoin-per-pagesen-e-shkollimit/20%Always2013-11-23 07:02
https://pcworld.al/fundi-i-nje-epoke-winamp-do-te-mbyllet-se-shpejti/20%Always2013-11-22 13:44
https://pcworld.al/xiaomi-dhe-wechat-ne-kine-bashkepunojne-per-tu-zgjeruar-me-tej-ne-treg/20%Always2013-11-22 13:44
https://pcworld.al/modelet-me-te-zakonshme-te-smartfoneve-ne-vazhdimesi-do-te-kene-ekrane-5-6-inc/20%Always2013-11-22 13:43
https://pcworld.al/google-zbulon-karten-e-debitit-me-parapagese/20%Always2013-11-22 13:43
https://pcworld.al/office-2013-sp1-do-te-vije-ne-fillim-te-2014-s/20%Always2013-11-22 13:43
https://pcworld.al/intel-ne-pergatitje-te-procesorit-prej-64-bit-per-android/20%Always2013-11-22 13:33
https://pcworld.al/nokia-lg-electronics-dhe-sony-mobile-do-te-vazhdojne-te-tregojne-interes-per-tabletet/20%Always2013-11-22 10:23
https://pcworld.al/dropbox-sjell-ndryshime-te-medha-per-ios-7/20%Always2013-11-22 10:00
https://pcworld.al/ju-prezantojme-kampusin-hapesinor-te-apple-it-aprovohet-projekti-nga-keshilli-i-qytetit/20%Always2013-11-22 08:27
https://pcworld.al/google-prezanton-nismenproject-link-per-te-permiresuar-internetin-ne-vendet-ne-zhvillim/20%Always2019-01-07 08:25
https://pcworld.al/vetem-47-e-perdoruesve-i-drejtohen-facebook-ut-si-burim-lajmesh/20%Always2013-11-21 16:26
https://pcworld.al/nokia-perditeson-aplikacionin-muzikor-per-windows-phone-riemertohet-nokia-mixradio/20%Always2013-11-21 16:26
https://pcworld.al/raport-teknologji-te-fuqishme-monitorimi-po-shiten-ndaj-qeverive-shtypese-nga-kompani-private/20%Always2013-11-21 16:25
https://pcworld.al/apple-pranon-tashme-edhe-iphone-te-demtuar-nga-uji-per-programin-e-shkembimit/20%Always2013-11-21 15:26
https://pcworld.al/me-ne-fund-lancohet-instagram-per-windows-phone/20%Always2013-11-21 14:00
https://pcworld.al/si-krahasohet-cmimi-mesatar-i-iphone-it-me-konkurrentet-android-windows-phone-dhe-blackberry/20%Always2013-11-21 13:17
https://pcworld.al/superkompjuteri-me-i-shpejte-ne-evrope-ne-zvicer/20%Always2013-11-21 11:19
https://pcworld.al/htc-one-me-android-4-4-kitkat-vjen-ne-fund-te-janarit/20%Always2013-11-21 10:58
https://pcworld.al/tumblr-perditesohet-per-ios-7/20%Always2013-11-21 09:50
https://pcworld.al/digitimes-rreth-40-e-ekraneve-te-smartfoneve-ne-2014-do-te-kene-rezolucion-me-cilesor-se-300-ppi/20%Always2013-11-21 08:41
https://pcworld.al/shitjet-e-kompjutereve-do-te-vazhdojne-te-reduktohen-por-me-nje-norme-me-te-ulet/20%Always2013-11-21 07:26
https://pcworld.al/wikimedia-i-kerkon-ndermarrjes-pr-te-ndaloje-krijimin-e-artikujve-reklamues-ne-wikipedia/20%Always2013-11-20 17:03
https://pcworld.al/yahoo-mundeson-shtypjen-e-librave-me-fotografi-nga-flickr/20%Always2013-11-20 17:03
https://pcworld.al/ne-europe-pritet-te-rriten-dergesat-e-pajisjeve-notebook/20%Always2013-11-20 16:36
https://pcworld.al/nexus-i-google-tani-me-mbushes-pa-kabllo/20%Always2013-11-20 15:55
https://pcworld.al/microsoft-albania-prezanton-zyrtarisht-office-365-ne-shqiperi/20%Always2013-11-20 14:05
https://pcworld.al/twitter-per-ios-dhe-android-tani-iu-mundeson-te-kerkoni-per-fotografi-video-dhe-lajme/20%Always2013-11-20 13:55
https://pcworld.al/samsung-kemi-shitur-800-000-ore-inteligjente-galaxy-gear-brenda-dy-muajsh/20%Always2013-11-20 10:50
https://pcworld.al/facebook-u-njeh-zyrtarisht-kosoven-si-shtet/20%Always2013-11-20 09:49
https://pcworld.al/ja-se-sa-kushton-ndertimi-i-nje-playstation-4/20%Always2013-11-20 08:38
https://pcworld.al/shfletuesi-dolphin-sjell-nje-dizajn-te-ri/20%Always2013-11-20 07:27
https://pcworld.al/youtube-rikthehet-pas-nje-nderprerje-te-shkurter/20%Always2013-11-19 16:31
https://pcworld.al/google-thyen-rregullat-vendos-te-largoje-nje-fotografi-te-nje-skene-krimi-nga-google-maps/20%Always2013-11-19 16:30
https://pcworld.al/microsoft-shton-suportin-per-kycje-permes-facebook-ut-ne-windows-8-dhe-windows-phone-8/20%Always2013-11-19 16:30
https://pcworld.al/dropbox-kerkon-250-milione-financime/20%Always2013-11-19 15:39
https://pcworld.al/ja-se-si-te-krijoni-nje-blog/20%Always2013-11-19 13:46
https://pcworld.al/bashkethemeluesi-i-pirate-bay-teknologjia-mund-tiu-sherbeje-ceshtjeve-politike/20%Always2013-11-19 12:16
https://pcworld.al/yahoo-do-te-kriptoje-te-dhenat-e-gjithe-perdoruesve-ne-fillim-te-vitit-2014/20%Always2013-11-19 10:48
https://pcworld.al/kosova-shtohet-ne-listen-e-shteteve-te-njohura-nga-google-adwords/20%Always2013-11-19 10:05
https://pcworld.al/google-dhe-microsoft-masa-per-bllokimin-e-materialeve-lidhur-me-pornografine-e-femijeve/20%Always2013-11-19 10:35
https://pcworld.al/raspberry-pi-mikro-kompjuteri-me-linux-ka-shitur-2-milione-njesi/20%Always2013-11-19 07:25
https://pcworld.al/ja-se-si-te-merrni-me-shume-pelqime-ne-fotot-e-instagram-it/20%Always2013-11-18 16:31
https://pcworld.al/njoftimet-ne-twitter-do-te-perdoren-edhe-nga-agjencite-qeveritare-britanike-dhe-irlandeze/20%Always2013-11-18 16:30
https://pcworld.al/sony-ka-shitur-me-teper-se-1-milion-playstation-4-ne-24-oret-e-para-te-lancimit/20%Always2013-11-18 15:26
https://pcworld.al/edhe-zte-planifikon-te-lancoje-nje-ore-inteligjente-vitin-e-ardhshem/20%Always2013-11-18 14:18
https://pcworld.al/hakeri-i-lulzsec-denohet-me-10-vjet-burg-per-zbulim-te-e-maileve-te-startfor-it/20%Always2013-11-18 10:59
https://pcworld.al/a-mund-te-mbeshtetet-blackberry-tek-google-per-te-plotesuar-mungesen-e-aplikacioneve/20%Always2013-11-18 08:44
https://pcworld.al/rather-zevendeson-permbajtjet-qe-nuk-deshironi-ti-shihni-ne-ueb/20%Always2013-11-18 07:32
https://pcworld.al/talk-to-docks-iu-ofron-shpejt-pergjigje-per-pyetjet-tuaja-te-zakonshme-per-shendetin/20%Always2013-11-17 12:42
https://pcworld.al/minimum-fonts-eliminon-shkronjat-e-vogla-ne-uebfaqe-te-ndryshme/20%Always2013-11-17 12:42
https://pcworld.al/shteti-i-nju-jorkut-kerkon-te-vendos-rregulla-per-bitcoin/20%Always2013-11-17 12:42
https://pcworld.al/google-ne-heshtje-hap-listen-per-pritje-per-ftesat-e-eventit-te-leshimit-te-google-glass/20%Always2013-11-17 12:41
https://pcworld.al/anonymous-ka-sulmuar-kompjuteret-e-qeverise-amerikane-pothuajse-nje-vit/20%Always2013-11-17 11:10
https://pcworld.al/nokia-lumia-2520-vs-microsoft-surface-2/20%Always2013-11-17 11:09
https://pcworld.al/facebook-fshin-nje-fjali-konfuze-nga-politika-e-privatesise/20%Always2013-11-17 10:54
https://pcworld.al/microsoft-shpreson-ne-printimin-3d-me-aplikacionin-per-windows-8-1/20%Always2013-11-17 10:10
https://pcworld.al/te-ardhurat-nga-industria-e-ekraneve-me-prekje-do-te-arrijne-ne-31-4-miliard-ne-2013/20%Always2013-11-17 08:51
https://pcworld.al/partia-komuniste-kineze-kerkon-kufizime-me-te-medha-te-internetit/20%Always2013-11-17 08:26
https://pcworld.al/loja-temple-run-frymezon-producentet-e-hollywood-it-per-krijimin-e-nje-filmi/20%Always2013-11-16 12:17
https://pcworld.al/wired-qendrat-e-te-dhenave-te-microsoft-it-jane-te-dobeta-kunder-spiunimeve-te-nsa-se/20%Always2013-11-16 12:17
https://pcworld.al/studim-arabia-saudite-shteti-me-aktiv-ne-twitter/20%Always2013-11-16 12:17
https://pcworld.al/nga-nje-mashtrim-online-mund-te-preken-10-milione-britanike/20%Always2013-11-16 12:17
https://pcworld.al/pocket-tani-organizon-artikujt-qe-i-ruani-ne-baze-te-temes-dhe-gjatesise/20%Always2013-11-16 12:16
https://pcworld.al/pirate-bay-vendoset-ne-shenjester-nga-grupet-e-anti-piraterise-ne-europe/20%Always2013-11-16 12:16
https://pcworld.al/android-sjell-me-teper-te-ardhura-se-ipad-gjate-tremujorit-te-trete/20%Always2013-11-16 11:22
https://pcworld.al/permiresoni-navigimin-tuaj-me-versionin-e-perditesuar-te-google-chrome-per-ios/20%Always2013-11-16 10:34
https://pcworld.al/se-shpejti-europianet-do-te-kene-mundesi-te-perdorin-pajisjet-elektronike-gjate-gjithe-fluturimit/20%Always2013-11-16 09:35
https://pcworld.al/se-shpejti-smartfonet-lumia-me-sistem-windows-phone-8-do-te-pajisen-me-bluetooth-le/20%Always2013-11-16 08:19
https://pcworld.al/kerkesat-nga-qeveria-e-shba-se-per-te-dhenat-e-perdoruesve-te-google-jane-trefishuar/20%Always2013-11-15 20:41
https://pcworld.al/mbyllet-balkan-venture-forum-shpallen-fituesit/20%Always2013-11-15 20:40
https://pcworld.al/twitter-paraqet-reklamat-vete-sherbyese-jashte-shba-se/20%Always2013-11-15 16:07
https://pcworld.al/integrimi-i-sistemit-te-ri-te-komenteve-ne-youtube-me-google-ka-shkaktuar-shume-pakenaqesi/20%Always2013-11-15 16:07
https://pcworld.al/apple-leshon-ios-7-0-4-me-arnimin-per-deshtimin-e-thirrjeve-me-facetime/20%Always2013-11-15 16:06
https://pcworld.al/scentee-pajisja-qe-ben-smartfonin-tuaj-te-leshoje-arome-sa-here-qe-merrni-nje-njoftim/20%Always2013-11-15 14:24
https://pcworld.al/samsung-planifikon-te-prezantoje-smartfon-qe-mund-te-lakohet/20%Always2013-11-15 11:12
https://pcworld.al/perditesimi-i-blackberry-messenger-ofron-suport-per-ipod-touch-dhe-ipad-et-wi-fi-only/20%Always2013-11-15 09:36
https://pcworld.al/smartfoni-i-pare-i-nokia-s-me-windows-phone-8-1-do-te-suportoje-prekjen-3d/20%Always2013-11-15 09:35
https://pcworld.al/dita-e-pare-e-balkan-venture-forum-ne-tirane-diskutime-dhe-prezantime-idesh-inovative/20%Always2013-11-15 20:41
https://pcworld.al/dropbox-rilancon-sherbimin-e-dedikuar-ndaj-bizneseve/20%Always2013-11-15 08:01
https://pcworld.al/tashme-ne-gmail-mund-te-dergoni-ngarkesat-drejtperdrejt-ne-google-drive/20%Always2013-11-15 07:22
https://pcworld.al/nasa-permbledh-etapat-e-zhvillimit-te-planetit-mars-ne-youtube/20%Always2013-11-14 16:25
https://pcworld.al/adobe-arnon-dobesite-kritike-ne-flash-player-dhe-coldfusion/20%Always2013-11-14 16:25
https://pcworld.al/reuters-apple-po-iu-shmanget-taksave-ne-itali/20%Always2013-11-14 15:25
https://pcworld.al/trafiku-i-bittorrent-eshte-reduktuar-ne-shba-por-ka-pesuar-rritje-ne-cdo-vend-tjeter-te-botes/20%Always2013-11-14 13:30
https://pcworld.al/theladders-10-profesionet-me-te-kerkuara-i-perkasin-fushes-se-teknologjise/20%Always2019-01-17 09:39
https://pcworld.al/akademia-e-hapur-e-facebook-ut-ndihmon-studentet-per-kredite-ne-universitet/20%Always2013-11-14 10:59
https://pcworld.al/suprize-apple-maps-po-ecen-mjaft-mire-ndersa-google-maps-po-humbet-perdorues/20%Always2013-11-14 10:41
https://pcworld.al/aplikacioni-i-mahnitshem-i-fotografive-te-nokia-s-tashme-i-disponueshem-per-shkarkim/20%Always2013-11-14 09:46
https://pcworld.al/google-gjykon-reklamuesit-e-youtube-me-ndjekjen-e-shikimeve-per-nielsen-in/20%Always2013-11-14 08:12
https://pcworld.al/fred-vogelstein-steve-jobs-ka-fyer-ashper-themeluesin-e-android-it/20%Always2013-11-14 07:28
https://pcworld.al/twitter-leshon-koheshtrirjet-e-posacme-per-te-zgjedhur-dhe-radhitur-cicerimat/20%Always2013-11-13 16:28
https://pcworld.al/apple-fillon-te-dergoje-per-shitje-ipad-mini-me-retina/20%Always2013-11-13 16:27
https://pcworld.al/idc-te-dhenat-e-sistemeve-operative-mobile-per-tremujorin-e-fundit-android-arrin-81-te-tregut/20%Always2013-11-13 16:27
https://pcworld.al/me-ne-fund-vjen-vine-per-windows-phone/20%Always2013-11-13 15:30
https://pcworld.al/malueret-qe-synojne-e-banking-kane-arritur-nivelin-me-te-larte-qe-prej-vitit-2002/20%Always2013-11-13 15:06
https://pcworld.al/perditesohet-surface-2-permiresohet-jetegjatesia-e-baterise-dhe-funksionimi-i-pajisjes/20%Always2013-11-13 15:12
https://pcworld.al/nokia-do-te-lancoje-se-shpejti-nje-aplikacion-me-efekt-special-per-fotot-ne-modelet-lumia/20%Always2013-11-13 10:41
https://pcworld.al/facebook-detyron-disa-perdorues-te-ndryshojne-fjalekalimin-per-shkak-te-vjedhjes-ne-adobe/20%Always2013-11-13 09:44
https://pcworld.al/gmail-shton-opsione-per-veprim-te-shpejt-per-youtube-dropbox-seamless-dhe-opentable/20%Always2013-11-13 08:21
https://pcworld.al/dergimi-i-mesazheve-mund-te-jete-pozitiv-per-marredheniet-ne-cift/20%Always2013-11-12 16:38
https://pcworld.al/video-lojerat-sjellin-me-teper-fitime-se-sa-filmat-e-hollywood-it/20%Always2013-11-12 16:38
https://pcworld.al/studimi-mbi-certifikatat-ssl-pjesa-me-e-madhe-e-uebfaqeve-nuk-kane-konfigurim-korrekt/20%Always2013-11-12 16:37
https://pcworld.al/xbox-one-perfshin-integrim-te-gjere-me-skydrive/20%Always2013-11-12 16:10
https://pcworld.al/zhvilluesit-per-android-tani-mund-te-paguajne-per-te-perkthyer-aplikacionet-e-tyre/20%Always2013-11-12 12:43
https://pcworld.al/pas-tajfunit-viber-u-mundeson-telefonata-nderkombetare-pa-pagese-banoreve-ne-filipine/20%Always2013-11-12 12:43
https://pcworld.al/microsoft-lancon-versionin-zyrtar-te-perditesuar-te-paketes-office-ne-ueb/20%Always2013-11-14 10:43
https://pcworld.al/konsumatoret-kineze-bejne-blerje-rekord-online-ne-nje-dite-te-vetme-5-7-miliarde/20%Always2013-11-12 09:58
https://pcworld.al/facebook-i-bashkohet-grupit-madhor-te-bartesve-per-wireless/20%Always2013-11-12 09:57
https://pcworld.al/inxhinieret-e-internetit-po-pershpejtojne-marrjen-e-masave-kunder-pergjimit-on-line/20%Always2013-11-12 08:08
https://pcworld.al/ne-vitin-2019-mund-te-jene-ne-perdorim-5-6-miliarde-smartfone/20%Always2013-11-12 08:08
https://pcworld.al/bloomberg-apple-po-punon-per-prodhimin-e-iphone-eve-me-ekran-te-madh-dhe-te-lakuar/20%Always2013-11-12 06:41
https://pcworld.al/ceo-i-nvidia-s-ne-synojme-te-vazhdojme-te-investojme-ne-shield/20%Always2013-11-11 16:07
https://pcworld.al/ja-se-si-te-gjeni-linqet-qe-po-shperndahen-me-teper-ne-facebook-dhe-twitter/20%Always2013-11-11 16:06
https://pcworld.al/lentet-me-recete-per-google-glass-pritet-te-vijne-ne-janar-2014/20%Always2013-11-11 16:06
https://pcworld.al/shkolla-e-pare-virtuale-per-mesimin-e-gjuhes-angleze/20%Always2013-11-11 16:06
https://pcworld.al/bashkethemeluesi-i-youtube-jawed-karim-i-pa-kenaqur-me-sistemin-e-ri-te-komentimit/20%Always2013-11-11 15:23
https://pcworld.al/liber-pa-pagese-per-fillestaret-ne-android-4-4-kitkat/20%Always2013-11-11 14:17
https://pcworld.al/ky-eshte-skripti-qe-tregon-se-si-i-rendit-facebook-u-miqte-tuaj/20%Always2013-11-11 10:58
https://pcworld.al/njihuni-me-11-arsyet-pse-duhet-perdorur-internet-explorer-11/20%Always2013-11-11 10:57
https://pcworld.al/allow-right-click-mundeson-rikthimin-e-menuve-te-zakonshme-ne-faqet-qe-e-bllokojne-ate/20%Always2013-11-11 09:55
https://pcworld.al/biohakeri-ben-implant-ne-krah-nje-sensor-me-madhesine-e-nje-smartfoni/20%Always2013-11-11 08:22
https://pcworld.al/ios-7-new-tab-page-e-ben-dukjen-e-tabit-te-ri-ne-chrome-si-te-pajisjes-iphone/20%Always2013-11-11 07:29
https://pcworld.al/gazetari-i-macworld-joe-kissell-pse-dhe-si-po-largohem-nga-gmail-i/20%Always2013-11-10 17:08
https://pcworld.al/aplikacioni-failure-games-iu-mundeson-qe-te-mesoheni-me-sfida-dhe-deshtime/20%Always2013-11-10 10:46
https://pcworld.al/intel-blen-nismen-edukative-dhe-softuerike-kno/20%Always2013-11-10 10:46
https://pcworld.al/shperthen-nje-ipad-air-ne-nje-dyqan-australian/20%Always2013-11-10 10:45
https://pcworld.al/shtimi-i-hartave-ne-shazam-per-android-gjeni-kenget-me-te-kerkuara-sipas-rajonit-ku-jetoni/20%Always2013-11-10 10:45
https://pcworld.al/lancohet-zyrtarisht-internet-explorer-11-per-windows-7/20%Always2013-11-10 10:45
https://pcworld.al/merrni-njoftime-per-motin-ne-iphone-pa-e-hapur-fare-aplikacionin-weather-notifications/20%Always2013-11-10 10:35
https://pcworld.al/yahoo-shton-mbeshtetjen-per-multi-tasking/20%Always2013-11-10 09:27
https://pcworld.al/gjithe-shkurtimet-e-reja-nga-tastiera-ne-ios-7/20%Always2013-11-10 07:26
https://pcworld.al/programi-i-ri-per-njohje-te-fytyres-mundesi-per-identifikimin-e-te-dyshuarve-nga-policia/20%Always2013-11-09 13:44
https://pcworld.al/njihuni-me-oren-me-zile-qe-kerkon-tju-zgjoje-duke-parashikuar-diten-e-vdekjes/20%Always2013-11-09 13:44
https://pcworld.al/edhe-twitter-si-facebook-u-lancon-programin-testues-ne-android/20%Always2013-11-09 13:44
https://pcworld.al/nje-llogari-anonime-ne-instagram-ka-publikuar-fotografi-dhe-incizime-te-deshmitareve-ne-polici/20%Always2013-11-09 13:43
https://pcworld.al/samsung-pritet-te-lancoje-ne-vitin-2014-smartfone-me-cpu-64-bit/20%Always2013-11-09 13:43
https://pcworld.al/top-13-kompanite-aziatike-qe-synojne-te-rrezojne-dominimin-e-samsung-dhe-apple-pjesa-iv/20%Always2013-11-09 18:29
https://pcworld.al/vjedhja-masive-e-valutes-dixhitale-bitcoin-me-vlere-1-3-milion/20%Always2013-11-09 12:56
https://pcworld.al/syzet-google-glass-me-numer-do-te-vijne-ne-fillim-te-vitit-2014/20%Always2013-11-09 10:38
https://pcworld.al/samsung-synon-te-tejkaloje-apple-ne-tregun-e-tableteve/20%Always2013-11-09 09:04
https://pcworld.al/pajisni-smartfonin-tuaj-jelly-bean-me-tastieren-e-kit-kat-4-4/20%Always2013-11-09 08:15
https://pcworld.al/snowden-bindi-20-25-punetore-te-nsa-se-per-ti-treguar-fjalekalimet/20%Always2013-11-09 06:15
https://pcworld.al/facebook-bashkepunon-me-microsoft-per-raportim-te-problemeve-te-sigurise/20%Always2013-11-08 16:19
https://pcworld.al/apple-do-te-ofroje-se-shpejti-riparime-te-iphone-5s-dhe-5c-ne-dyqanet-e-autorizuara/20%Always2013-11-08 16:19
https://pcworld.al/reklamat-ne-instagram-jane-duke-u-kthyer-ne-pelqime-ne-5-te-kohes/20%Always2013-11-08 16:12
https://pcworld.al/microsoft-paralajmeron-per-nje-virus-te-ri-ne-kompjuteret-me-windows/20%Always2013-11-08 14:42
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-mund-te-suportoje-teknologjine-e-kameras-isocell/20%Always2013-11-08 14:14
https://pcworld.al/chrome-nuk-do-te-lejoje-instalimin-e-funksionalitete-shtese-jashte-chrome-web-store/20%Always2013-11-08 12:30
https://pcworld.al/youtube-lancon-platformen-e-re-te-komenteve/20%Always2013-11-08 10:56
https://pcworld.al/microsoft-po-rregullohet-problemi-i-integrimit-te-windows-phone-me-facebook/20%Always2013-11-08 10:44
https://pcworld.al/tableti-madhor-i-panasonic-arrin-ne-shba-gjate-janarit/20%Always2013-11-08 09:27
https://pcworld.al/ipad-air-5-here-me-popullor-se-ipad-4/20%Always2013-11-08 08:17
https://pcworld.al/studim-nenat-me-femije-nen-5-vjec-me-aktivet-ne-rrjetet-sociale/20%Always2013-11-07 16:16
https://pcworld.al/huawei-do-te-investoje-600-milione-ne-kerkimin-5g-gjate-4-viteve-te-ardhshme/20%Always2013-11-07 16:15
https://pcworld.al/samsung-planifikon-perqendrimin-e-investimeve-ndaj-zhvillimit-te-softuereve/20%Always2013-11-07 16:15
https://pcworld.al/facebook-lancon-butonat-e-ridizajnuar-pelqej-dhe-shperndaj/20%Always2013-11-07 16:08
https://pcworld.al/samsung-premton-debutimin-ne-vitin-2015-te-pajisjeve-me-ekran-qe-mund-te-lakohet/20%Always2013-11-07 15:05
https://pcworld.al/lenovo-shet-kater-pajisje-ne-sekonde/20%Always2013-11-07 14:02
https://pcworld.al/microsoft-fillon-tu-dhuroje-windows-8-1-organizatave-jofitimprurese-dhe-bibliotekave-publike/20%Always2013-11-07 11:11
https://pcworld.al/top-13-kompanite-aziatike-qe-synojne-te-rrezojne-dominimin-e-samsung-dhe-apple-pjesa-iii/20%Always2013-11-07 10:09
https://pcworld.al/canalys-mbi-250-milione-smartfone-te-derguar-per-shitje-ne-tremujorin-e-fundit/20%Always2013-11-07 09:16
https://pcworld.al/ku-qendron-ndryshimi-midis-rrjeteve-3g-dhe-4g/20%Always2013-11-07 08:31
https://pcworld.al/google-perditeson-slides-me-kursor-qe-shfaqet-ne-kohe-reale-si-dhe-shume-vecori-te-tjera/20%Always2013-11-07 07:19
https://pcworld.al/reklama-e-pare-ne-instagram-gjeneroi-370-me-teper-pelqime-per-michael-kors/20%Always2013-11-06 16:00
https://pcworld.al/cmimi-i-bitcoineve-arrin-vleren-me-te-madhe-qe-ka-pasur-ndonjehere/20%Always2013-11-06 16:00
https://pcworld.al/apple-zbulon-nje-pjese-te-shifrave-per-kerkesat-e-qeverive-per-te-dhenat-mbi-klientet/20%Always2013-11-06 15:59
https://pcworld.al/ipad-air-apo-ipad-mini-me-retina-cili-eshte-i-duhuri-per-ju/20%Always2013-11-06 15:03
https://pcworld.al/galaxy-s4-ka-jetegjatesi-me-te-madhe-te-baterise-se-sa-iphone-5s/20%Always2013-11-06 13:55
https://pcworld.al/8-arsye-pse-facebook-eshte-me-i-popullarizuar-se-twitter-infografik/20%Always2014-11-10 19:18
https://pcworld.al/raportim-windows-phone-tejkalon-ios-in-ne-itali-dhe-ben-progres-ne-evrope/20%Always2013-11-06 10:41
https://pcworld.al/balkan-venture-forumi-me-i-madh-i-investimeve-ne-rajon-vjen-ne-tirane-me-14-dhe-15-nentor/20%Always2013-11-15 20:10
https://pcworld.al/android-teknologjia-me-rritjen-me-te-shpejt-ne-vitet-e-fundit/20%Always2013-11-06 08:40
https://pcworld.al/femijet-suedeze-prinderit-jane-shume-te-varur-nga-teknologjia/20%Always2013-11-06 07:36
https://pcworld.al/mjeket-pediater-kufizoni-perdorimin-e-mediave-nga-femijet-ne-2-ore-ne-dite/20%Always2013-11-05 16:36
https://pcworld.al/kitkat-shfaq-id-te-e-thirresve-nga-konsumatoret-e-google-places-dhe-google-apps/20%Always2013-11-05 16:36
https://pcworld.al/ja-se-si-te-shihni-se-cili-aplikacion-ze-me-teper-hapesire-ne-pajisjen-tuaj-iphone/20%Always2013-11-05 15:55
https://pcworld.al/bill-gates-shendeti-i-njerezve-eshte-me-i-rendesishem-se-sa-teknologjia/20%Always2013-11-05 14:38
https://pcworld.al/shefi-ekzekutiv-i-google-eric-schmidt-i-irrituar-me-sjelljen-e-nsa-se/20%Always2013-11-05 13:46
https://pcworld.al/me-ne-fund-google-kufizon-aksesin-ndaj-fjalekalimeve-te-ruajtura-ne-chrome/20%Always2013-11-05 12:40
https://pcworld.al/samsung-filloi-lancimin-e-android-4-3-per-modelin-galaxy-s3/20%Always2013-11-05 10:56
https://pcworld.al/nike-leshon-aplikacionin-nike-move-qe-perdor-cipin-m7-ne-iphone-5s/20%Always2013-11-05 09:42
https://pcworld.al/top-13-kompanite-aziatike-qe-synojne-te-rrezojne-dominimin-e-samsung-dhe-apple-pjesa-ii/20%Always2013-11-07 11:01
https://pcworld.al/sulmohen-nga-hakeret-te-dhenat-e-aplikacionit-kalendar-sunrise-ne-iphone/20%Always2013-11-05 08:01
https://pcworld.al/bizneset-vuajne-nga-nje-ndjesi-e-gabuar-e-sigurise-se-tyre/20%Always2013-11-04 16:12
https://pcworld.al/nje-maluer-i-cuditshem-realizon-komunikimin-nepermjet-bokseve-dhe-mikrofonit-te-kompjuterit/20%Always2013-11-04 15:23
https://pcworld.al/linus-torvalds-linux-4-0-duhet-te-jete-i-perqendruar-ne-qendrueshmerine-e-sistemit/20%Always2013-11-04 15:23
https://pcworld.al/tim-cook-kerkon-miratimin-e-dekretit-kunder-diskriminimit-ne-vendin-e-punes/20%Always2013-11-04 15:23
https://pcworld.al/twitter-po-perballet-me-sfida-ne-japoni-dhe-kore/20%Always2013-11-04 15:22
https://pcworld.al/facebook-sjell-me-teper-trafik-per-uebfaqet/20%Always2013-11-04 15:11
https://pcworld.al/apk-downloader-merr-skedaret-apk-drejtperdrejt-nga-google-play/20%Always2013-11-04 13:53
https://pcworld.al/drejtuesi-i-inxhinierise-se-ios-it-ne-apple-eshte-larguar-nga-kompania/20%Always2013-11-04 12:35
https://pcworld.al/top-13-kompanite-aziatike-qe-synojne-te-rrezojne-dominimin-e-samsung-dhe-apple-pjesa-i/20%Always2013-11-07 11:04
https://pcworld.al/6-fakte-te-pabesueshme-rreth-rrjeteve-sociale-infografik/20%Always2014-11-10 19:18
https://pcworld.al/fotot-me-acaruese-te-profilit-dhe-si-ti-rregulloni/20%Always2013-11-04 08:32
https://pcworld.al/ja-se-si-te-radhisni-gjerat-qe-duhet-te-realizoni-ne-baze-te-rendesise-se-tyre/20%Always2013-11-04 07:22
https://pcworld.al/perdoruesit-preferojne-me-teper-te-logohen-nepermjet-facebook-ut-sesa-te-krijojne-llogari-te-reja/20%Always2013-11-03 12:10
https://pcworld.al/me-aplikacionin-disk-diag-pastroni-diskun-tuaj-ne-mac-shpejt-dhe-lehte/20%Always2013-11-03 12:10
https://pcworld.al/dhurata-e-preferuar-e-femijeve-per-kete-fundvit-rezulton-iphone-i/20%Always2013-11-03 12:08
https://pcworld.al/skype-vendos-te-nderroje-api-ne-ne-fund-te-ketij-viti/20%Always2013-11-03 12:08
https://pcworld.al/microsoft-numri-i-malware-eve-per-windows-xp-do-te-rritet-ne-muajt-e-ardhshem/20%Always2013-11-03 09:53
https://pcworld.al/me-instalimin-e-ios-7-new-tab-pajisni-chrome-new-tab-me-dizajnin-e-ri/20%Always2013-11-03 09:52
https://pcworld.al/zyra-londineze-e-google-prej-93-000-metra-katrore-3-vjet-para-hapjes/20%Always2013-11-03 09:52
https://pcworld.al/windows-88-1-po-arrin-shume-ngadale-10-te-tregut/20%Always2013-11-03 09:52
https://pcworld.al/botuesit-on-line-sigurojne-pjesen-me-te-madhe-te-trafikut-nga-facebook-u/20%Always2013-11-03 09:51
https://pcworld.al/shba-nokia-tejkalon-motorola-n-ne-garen-e-vendit-te-katert-per-smartfone/20%Always2013-11-03 09:27
https://pcworld.al/sherbimi-i-inteligjences-britanike-ka-bashkepunuar-me-francen-dhe-gjermanine/20%Always2013-11-02 21:45
https://pcworld.al/6-arsye-pse-ju-nevojitet-ende-nje-kompjuter-desktop/20%Always2013-11-02 13:55
https://pcworld.al/shfaqet-reklama-e-pare-ne-instagram-nga-dizajneri-i-modes-michael-kors/20%Always2013-11-02 13:55
https://pcworld.al/microsoft-rinovon-bashkepunimin-me-twitter-per-te-paraqitur-cicerimat-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2013-11-02 13:55
https://pcworld.al/uebfaqja-mega-se-shpejti-me-klient-per-sinkronizim-per-windows-mac-dhe-linux/20%Always2013-11-02 13:54
https://pcworld.al/distimo-videolojerat-aplikacionet-me-te-shkarkuara-per-shtatorin-ne-ipad-dhe-android/20%Always2013-11-02 13:31
https://pcworld.al/cdo-htc-one-ne-ameriken-e-veriut-do-te-marre-android-kitkat-brenda-90-diteve/20%Always2013-11-02 12:22
https://pcworld.al/del-perfundimisht-nga-sherbimi-igoogle/20%Always2013-11-02 11:00
https://pcworld.al/paraqitet-algoritmi-qe-vlereson-cilesine-e-artikujve-ne-wikipedia/20%Always2013-11-02 09:03
https://pcworld.al/5-simptomat-e-femijeve-te-varur-ndaj-tableteve/20%Always2013-11-02 08:13
https://pcworld.al/trendet-e-zhvilluesve-te-smartfoneve-infografik/20%Always2014-11-10 19:17
https://pcworld.al/si-te-rikuperoni-skedaret-e-demtuar-te-nje-hard-drive-i-te-jashtem/20%Always2013-11-02 07:00
https://pcworld.al/google-chrome-do-te-bllokoje-se-shpejti-malware-et-e-shkarkuara/20%Always2013-11-01 16:26
https://pcworld.al/apple-mund-te-integroje-tek-pajisjet-teknologjike-konvertues-te-energjise-diellore/20%Always2013-11-01 16:25
https://pcworld.al/disa-kompjutere-dell-kane-nje-arome-te-pa-kendshme/20%Always2013-11-01 16:25
https://pcworld.al/rekordi-i-ri-i-android-tashme-zoteron-81-te-tregut-te-smartfoneve/20%Always2013-11-01 15:49
https://pcworld.al/ka-edhe-adoleshente-qe-nuk-e-preferojne-fare-facebook-un/20%Always2013-11-01 14:33
https://pcworld.al/ta-pastrojme-shqiperine-ne-nje-dite-nisma-e-re-qe-do-te-fuqizohet-edhe-nga-nje-aplikacion-mobile/20%Always2013-11-01 12:31
https://pcworld.al/microsoft-google-apple-facebook-dhe-yahoo-kerkojne-reformimin-e-nsa-se/20%Always2013-11-01 10:56
https://pcworld.al/android-kitkat-mund-te-perqendrohet-ne-telefone-me-te-lire-dhe-pajisje-qe-mund-te-vishen/20%Always2013-11-01 10:28
https://pcworld.al/ngjyra-e-perzgjedhjes-se-iphone-5s-ose-5c-tregon-gjinine-tuaj/20%Always2013-11-01 09:31
https://pcworld.al/google-prezanton-smartfonin-nexus-5-dhe-sistemin-operativ-android-kit-kat/20%Always2013-11-01 08:18
https://pcworld.al/facebook-tejkalon-parashikimet-me-2-02-miliarde-te-hyra-ne-tremujorin-e-trete/20%Always2013-11-01 07:33