XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/ja-cilat-jane-parashikimet-e-shefit-ekzekutiv-te-google-per-vitin-2014/20%Always2013-12-31 09:49
https://pcworld.al/hp-planifikon-te-pushoje-34-mije-persona-nga-puna/20%Always2013-12-31 09:46
https://pcworld.al/ofruesit-e-notebook-eve-vazhdojne-te-jene-konservatore-per-pajisjet-2-ne-1-ne-vitin-2014/20%Always2013-12-31 09:43
https://pcworld.al/prizreni-nder-vendet-me-te-bukura-ne-bote/20%Always2013-12-31 16:14
https://pcworld.al/edward-snowden-planifikon-te-behet-me-aktiv-ne-media-gjate-2014-s/20%Always2013-12-31 09:43
https://pcworld.al/si-ti-arkivoni-skedaret-ne-menyre-qe-te-qendrojne-me-vite-te-tera/20%Always2013-12-31 09:43
https://pcworld.al/nokia-lumia-520-tani-posedon-nje-te-treten-e-telefoneve-qe-perdorin-windows-phone/20%Always2013-12-31 09:57
https://pcworld.al/fitbit-per-ios-tani-monitoron-veprimtarine-tuaj-fizike-me-iphone-5s/20%Always2013-12-31 09:42
https://pcworld.al/6-shenja-qe-ju-tregojne-se-ndoshta-eshte-koha-per-tu-larguar-nga-facebook-u/20%Always2013-12-31 09:42
https://pcworld.al/samsung-nxjerr-ne-treg-televizorin-me-ekranin-me-te-madh-ne-bote/20%Always2013-12-31 09:56
https://pcworld.al/ja-se-si-te-shtoni-produktivitetin-tuaj-ne-mac-me-shtojcen-per-evernote/20%Always2013-12-31 09:41
https://pcworld.al/interneti-me-i-shpejte-ne-bote-wi-fi-po-zhvillohet-ne-izrael/20%Always2013-12-30 13:03
https://pcworld.al/facebook-perdoret-shume-ne-pajisjet-mobile-ne-suedi-por-jo-ne-gjermani/20%Always2013-12-30 12:57
https://pcworld.al/cipi-i-ri-nga-samsung-mund-te-ofroje-4gb-memorie-ne-smartfonin-tuaj-te-ardhshem/20%Always2013-12-30 09:18
https://pcworld.al/nje-veshtrim-ne-mediat-sociale-per-vitin-2013/20%Always2013-12-30 09:18
https://pcworld.al/ja-se-si-ti-testoni-nje-pale-kufje-te-reja-ne-menyren-me-te-mire/20%Always2013-12-30 09:12
https://pcworld.al/fnn-news-samsung-ka-shitur-mbi-40-milione-tablete-kete-vit/20%Always2013-12-30 09:12
https://pcworld.al/spiegel-nsa-infekton-pajisjet-kompjuterike-para-se-te-arrijne-tek-bleresit-e-tyre/20%Always2013-12-30 09:11
https://pcworld.al/google-dhe-audi-po-pergatisin-sistemin-argetues-brenda-makinave/20%Always2013-12-30 09:11
https://pcworld.al/studim-laptopet-chromebook-po-perhapen-fuqishem-ne-treg/20%Always2013-12-30 09:10
https://pcworld.al/nokia-lumia-1320-me-ekran-6-inc-del-ne-shitje-ne-kine/20%Always2013-12-30 09:10
https://pcworld.al/5-tablete-qe-mbreteruan-ne-vitin-2013/20%Always2013-12-30 08:53
https://pcworld.al/ja-se-si-te-gjeni-celesat-e-programeve-qe-i-keni-instaluar/20%Always2013-12-29 13:30
https://pcworld.al/instagram-ja-se-si-ti-ktheni-ne-video-fotot-tuaja-me-popullore-te-vitit-2013/20%Always2013-12-29 13:30
https://pcworld.al/apple-dhe-microsoft-pendohen-qe-kane-shpenzuar-4-5-miliarde-ne-patenta/20%Always2013-12-29 13:29
https://pcworld.al/ja-se-si-mund-te-mbushni-baterine-e-galaxy-note-3-me-nje-mbulese/20%Always2013-12-29 13:22
https://pcworld.al/pajisjet-elektronike-me-te-kerkuara-ne-bing-gjate-vitit-2013/20%Always2013-12-29 13:21
https://pcworld.al/studim-te-rinjte-europiane-po-braktisin-gjithnje-e-me-teper-facebook-un/20%Always2013-12-29 09:48
https://pcworld.al/mesoni-sasine-e-te-dhenave-qe-perdor-nje-aplikacion-i-caktuar-nepermjet-know-my-app/20%Always2013-12-29 09:48
https://pcworld.al/organi-i-pare-i-printuar-me-printer-3d-pritet-ne-vitin-2014/20%Always2013-12-29 09:48
https://pcworld.al/me-aplikacionin-mindly-per-iphone-mund-te-vizualizoni-mendimet-tuaja-thjesht-dhe-bukur/20%Always2013-12-29 09:47
https://pcworld.al/sony-largohet-nga-prodhimi-i-baterive/20%Always2013-12-29 09:24
https://pcworld.al/pese-ish-punonjes-te-htc-se-akuzohen-per-mashtrim-dhe-zbulim-te-sekreteve-te-kompanise/20%Always2013-12-29 08:21
https://pcworld.al/a-do-te-jete-android-tv-produkti-i-ardhshem-me-i-rendesishem-per-google/20%Always2013-12-28 09:31
https://pcworld.al/nokia-terheq-aplikacionin-here-maps-nga-apple-app-store/20%Always2013-12-28 09:31
https://pcworld.al/google-iu-kerkua-largimi-i-235-milione-lidhjeve-me-permbajtje-te-jashteligjshme-gjate-2013-s/20%Always2013-12-28 09:19
https://pcworld.al/comscore-blerjet-online-gjate-sezonit-te-pushimeve-pesuan-rritje-te-konsiderueshme/20%Always2013-12-28 09:19
https://pcworld.al/sherbimi-per-biseda-te-enkriptuara-refuzohet-nga-apple/20%Always2013-12-28 09:19
https://pcworld.al/twitter-po-teston-reklamat-per-instalim-te-aplikacioneve-per-promovim-te-cicerimave/20%Always2013-12-28 09:18
https://pcworld.al/router-i-mund-te-demtoje-lulet-apo-bimet-qe-mbani-ne-shtepi/20%Always2013-12-27 15:43
https://pcworld.al/nje-softuer-falas-kinez-ne-fshehtesi-bart-te-dhena-te-perdoruesve-japoneze/20%Always2013-12-27 15:42
https://pcworld.al/sezoni-i-trete-i-game-of-thrones-ishte-emisioni-me-i-piratuar-gjate-vitit-2013/20%Always2013-12-27 15:42
https://pcworld.al/patente-e-re-per-apple-hapja-e-aplikacioneve-pa-e-prekur-ekranin/20%Always2013-12-27 15:42
https://pcworld.al/convert-everything-shnderron-cfaredo-njesie-matese-ne-tjetren/20%Always2013-12-27 15:41
https://pcworld.al/pyesni-nje-zhvillues-a-duhet-te-kete-nje-aplikacion-mobile-cdo-uebfaqe-ne-internet/20%Always2013-12-27 15:41
https://pcworld.al/5-gjera-qe-duhet-te-dini-per-reklamat-ne-facebook/20%Always2013-12-27 15:41
https://pcworld.al/menyrat-me-te-mira-per-transferimin-e-dokumenteve-midis-pajisjeve-android-dhe-windows/20%Always2013-12-27 15:39
https://pcworld.al/apple-po-planifikon-zhvillimin-e-siri-t-me-shtimin-e-etiketimit-te-fotove-dhe-permiresimin-e-kerkimit/20%Always2013-12-27 14:03
https://pcworld.al/keto-jane-shtate-fakte-rreth-internetit-te-cilat-mund-te-mos-i-keni-ditur/20%Always2014-11-10 18:31
https://pcworld.al/ngjarjet-qe-e-karakterizuan-kompanine-microsoft-gjate-vitit-2013-video/20%Always2013-12-27 10:54
https://pcworld.al/nje-smartfon-nokia-me-android-mund-te-mos-jete-edhe-aq-i-paimagjinueshem/20%Always2013-12-27 09:39
https://pcworld.al/bora-vjen-edhe-ne-facebook-messenger/20%Always2013-12-27 08:48
https://pcworld.al/event-flow-calendar-sjell-ngjarjet-se-bashku-me-parashikimin-e-motit-ne-android/20%Always2013-12-26 16:03
https://pcworld.al/mesazhi-i-edward-snowden-per-krishtlindje-riktheni-privatesine/20%Always2013-12-28 09:29
https://pcworld.al/facebook-chat-pro-rregullon-njoftimet-dhe-privatesine-per-messenger/20%Always2013-12-26 16:02
https://pcworld.al/apple-denohet-me-670-mije-per-caktim-te-cmimit-te-shitjes-se-iphone-eve/20%Always2013-12-26 16:02
https://pcworld.al/numri-i-fotove-ne-2014-en-do-te-arrije-ne-1-trilion-fale-perhapjes-se-selfie/20%Always2013-12-26 16:02
https://pcworld.al/a-po-frikesohet-twitter-nga-snapchat-dhe-instagram/20%Always2013-12-26 14:58
https://pcworld.al/signal-editon-e-mail-et-ne-inboxin-tuaj-gmail/20%Always2013-12-26 13:58
https://pcworld.al/amazon-do-te-jape-5-per-perdoruesit-android-qe-marrin-aplikacione-nga-dyqani-i-kompanise/20%Always2013-12-26 12:22
https://pcworld.al/themeluesi-i-blackberry-mike-lazaridis-deshiron-te-terhiqet-pjeserisht-nga-kompania/20%Always2013-12-26 10:51
https://pcworld.al/dyfishohet-perdorimi-i-internetit-me-operatoret-telefonike-mobile/20%Always2013-12-26 09:36
https://pcworld.al/a-do-te-ndihmohet-windows-8-nga-android/20%Always2013-12-26 07:47
https://pcworld.al/hp-ka-ne-plan-te-lancoje-disa-smartfone-te-rinj/20%Always2013-12-25 16:11
https://pcworld.al/guide-ne-ekranet-e-smartfoneve-ne-vitin-2014/20%Always2013-12-25 16:10
https://pcworld.al/raport-apple-po-pergatit-nje-ipad-prej-12-9-inc-per-vitin-2014/20%Always2013-12-25 16:10
https://pcworld.al/nje-nokia-lumia-me-dy-karta-mund-te-vije-shume-shpejt/20%Always2013-12-25 16:06
https://pcworld.al/njihuni-me-perditesimet-me-te-fundit-te-aplikacionit-facebook-per-windows-phone/20%Always2013-12-25 14:46
https://pcworld.al/sony-lancon-perditesimin-e-android-4-3-per-disa-modele-xperia/20%Always2013-12-25 13:50
https://pcworld.al/edward-snowden-une-tashme-kam-fituar/20%Always2013-12-24 19:43
https://pcworld.al/senati-amerikan-shpjegon-se-si-kompanite-i-shesin-te-dhenat-per-qellime-marketingu/20%Always2013-12-24 14:26
https://pcworld.al/ja-se-pse-mesimi-i-nje-gjuhe-programimi-mund-te-mos-ju-ndihmoje-aq-sa-prisni/20%Always2013-12-24 14:25
https://pcworld.al/shba-dhe-kina-udheheqin-me-gjerat-e-humbura-elektronike/20%Always2013-12-24 14:25
https://pcworld.al/merrni-rekomandime-ditore-per-libra-nga-the-fussy-librarian/20%Always2013-12-24 14:25
https://pcworld.al/produkti-me-i-mire-mobil-i-vitit-2013-google-glass/20%Always2013-12-24 14:23
https://pcworld.al/uebfaqja-topdf-ne-shpejtesi-kthen-dokumentet-tuaja-ne-pdf/20%Always2013-12-24 14:23
https://pcworld.al/samsung-synon-te-prezantoje-televizore-akoma-me-te-mencur-ne-fillim-te-2014-s/20%Always2013-12-24 14:22
https://pcworld.al/planifikohet-festimi-i-30-vjetorit-te-daljes-se-pajisjes-macintosh/20%Always2013-12-24 13:20
https://pcworld.al/tim-cook-apple-plane-te-medha-per-vitin-2014/20%Always2013-12-24 12:02
https://pcworld.al/wikipedia-tani-me-drafte-jep-me-teper-hapesire-dhe-kohe-per-tu-pergatitur-artikujt/20%Always2013-12-24 10:59
https://pcworld.al/ja-si-te-kontrolloni-nese-llogaria-juaj-eshte-aksesuar-nga-hakerat-ose-jo/20%Always2013-12-24 09:54
https://pcworld.al/ja-se-si-te-pastroni-ram-in-e-paperdorur-dhe-te-rezervuar-te-sistemit-tuaj-ne-mac/20%Always2013-12-24 08:41
https://pcworld.al/suedi-nje-burre-denohet-me-gjobe-650-000-per-shperndarjen-e-filmave-online/20%Always2013-12-23 16:26
https://pcworld.al/pasi-apple-zbuloi-iphone-in-ne-2007-google-iu-desh-te-rifillonte-nga-e-para-per-android-in/20%Always2013-12-23 16:24
https://pcworld.al/per-festat-e-fundvitit-ne-ibookstore-mund-tu-dhuroni-miqve-libra-elektronike/20%Always2013-12-23 16:23
https://pcworld.al/google-po-teston-termostate-te-mencura-per-te-kursyer-shpenzimin-e-energjise/20%Always2013-12-23 16:23
https://pcworld.al/instagram-reklamat-funksionojne-shume-mire-deri-tani/20%Always2013-12-23 16:11
https://pcworld.al/evasi0n-lancon-mjetin-jailbreak-per-ios-7/20%Always2013-12-23 15:11
https://pcworld.al/open-labs-albania-prezanton-projektin-wikiakademia-shqiptare/20%Always2013-12-23 13:54
https://pcworld.al/samsung-mund-te-prezantoje-linjen-e-tabeteve-galaxy-pro-ne-fillim-te-2014-s/20%Always2013-12-23 11:40
https://pcworld.al/aplikacioni-i-ri-nga-opera-ju-kursen-megabyte-per-android/20%Always2013-12-23 10:59
https://pcworld.al/apple-konfirmon-mberritjen-e-iphone-ne-china-mobile-ne-janar/20%Always2013-12-23 09:57
https://pcworld.al/google-do-te-krijoje-video-te-personalizuara-qe-do-te-permbledhin-fotot-e-publikuara/20%Always2013-12-23 08:41
https://pcworld.al/fleksy-sjell-tastieren-e-padukshme-ne-android/20%Always2013-12-23 07:47
https://pcworld.al/younity-ju-ofron-qasje-ne-pc-ose-mac-nga-pajisja-juaj-iphone/20%Always2013-12-22 10:17
https://pcworld.al/perditesohet-aplikacioni-google-search-per-pajisjet-me-sistem-ios/20%Always2013-12-22 10:17
https://pcworld.al/facebook-thekson-momentet-kryesore-te-miqve-tuaj-gjate-vitit-2013/20%Always2013-12-22 10:16
https://pcworld.al/dolhpin-zero-eshte-nje-shfletues-teresisht-per-privatesi-ne-android/20%Always2013-12-22 10:16
https://pcworld.al/microsoft-iu-dhuron-entuziasteve-te-windows-phone-20-gb-hapesire-ruajtese-ne-skydrive/20%Always2013-12-22 10:15
https://pcworld.al/te-dhenat-qeveritare-ne-doren-tuaj-konkursi-me-i-ri-i-ministrise-se-inovacionit/20%Always2013-12-22 09:57
https://pcworld.al/ja-se-si-te-beni-foto-me-te-bukura-ne-zyre/20%Always2013-12-22 07:51
https://pcworld.al/cyanogenmod-merr-23-milione-dollare-per-te-zgjeruar-ekipin/20%Always2013-12-22 07:46
https://pcworld.al/studim-perdoruesit-ndjehen-me-teper-te-rrezikuar-nga-hakerat-sesa-nga-gjurmimi-online/20%Always2013-12-21 15:34
https://pcworld.al/ja-se-si-te-shikoni-aplikacionet-sapo-te-hapni-windows-8-1/20%Always2013-12-21 15:37
https://pcworld.al/bittorrent-chat-premton-komunikim-te-sigurt-ndaj-pergjimit/20%Always2013-12-21 15:36
https://pcworld.al/gara-e-re-e-tableteve-jetegjatesia-e-baterise/20%Always2013-12-21 13:20
https://pcworld.al/shkarkoni-pa-pagese-guidat-surface-pro-2-dhe-surface-2-nga-microsoft/20%Always2013-12-21 12:17
https://pcworld.al/rikthehet-opsioni-tabs-ne-yahoo-mail/20%Always2013-12-21 10:55
https://pcworld.al/indeksi-i-trishtimit-ne-facebook-te-llogarisesh-vertet-se-sa-keq-te-ben-te-ndihesh-facebook-u/20%Always2013-12-21 09:56
https://pcworld.al/spanja-gjobit-google-me-900-mije-e-per-shkelje-te-ligjeve-te-privatesise/20%Always2013-12-21 08:14
https://pcworld.al/twitter-eshte-per-te-rinjte-facebook-per-te-gjitha-moshat-grafik/20%Always2013-12-20 16:07
https://pcworld.al/njihuni-me-nderfaqen-e-sistemit-operativ-te-krijuar-nga-vete-samsung/20%Always2013-12-20 16:07
https://pcworld.al/e-fiksuar-pas-facebook-ut-bie-ne-det-nga-mungesa-e-kujdesit/20%Always2013-12-20 16:07
https://pcworld.al/sulmohen-serveret-e-washington-post-dyshohet-qe-jane-hakeret-kineze/20%Always2013-12-20 16:06
https://pcworld.al/flickr-tani-iu-mundeson-qe-te-vendosni-fotografi-pergjate-uebit/20%Always2013-12-20 14:41
https://pcworld.al/ja-cilat-jane-5-arsyet-pse-njerezit-mendohen-para-se-te-publikojne-dicka-ne-facebook/20%Always2013-12-20 13:52
https://pcworld.al/numri-i-perdoruesve-te-whatsapp-arrin-ne-400-milion/20%Always2013-12-20 12:36
https://pcworld.al/samsung-dhe-lg-prezantojne-se-shpejti-televizore-te-lakuar-105-inc/20%Always2013-12-20 10:57
https://pcworld.al/google-lancon-aplikacionin-myglass-per-iphone/20%Always2013-12-20 09:45
https://pcworld.al/google-blen-kompanine-qe-dizajnon-robote-boston-dynamics/20%Always2013-12-20 08:37
https://pcworld.al/kindle-per-android-shton-koleksionet-ju-ndihmon-ne-organizim-te-librave-elektronike/20%Always2013-12-19 16:35
https://pcworld.al/themeluesi-i-digg-vjen-me-nje-ide-te-re-per-blog/20%Always2013-12-19 16:35
https://pcworld.al/shumica-e-perdoruesve-te-iphone-e-kane-aktivizuar-opsionin-e-gjetjes-se-telefonit/20%Always2013-12-19 16:34
https://pcworld.al/telegram-ofron-200-mije-per-personin-e-pare-qe-arrin-te-thyeje-enkriptimin-e-tij/20%Always2013-12-19 16:34
https://pcworld.al/65-e-top-markave-te-botes-jane-aktive-ne-instagram/20%Always2013-12-19 16:03
https://pcworld.al/njihuni-me-5-alternativat-me-te-mira-te-photoshop/20%Always2013-12-19 14:50
https://pcworld.al/skype-ofron-tashme-pa-pagese-videotelefonatat-ne-grup-per-1-vit/20%Always2013-12-19 13:21
https://pcworld.al/samsung-mbeshtjellese-te-ngjashme-me-diamantin-per-te-ofruar-galaxy-s5-me-rezistent/20%Always2013-12-19 12:23
https://pcworld.al/facebook-do-te-filloje-te-shese-reklama-me-video/20%Always2013-12-19 10:58
https://pcworld.al/norvegjia-i-jep-1-2-milione-e-ndihme-shqiperise-per-projektin-e-te-dhenave-gjeohapesinore/20%Always2013-12-19 09:50
https://pcworld.al/nje-tablet-me-cmim-38-se-shpejti-ne-shba/20%Always2013-12-19 08:43
https://pcworld.al/ja-se-si-te-ndalni-paraqitjen-automatike-te-fotografive-ne-gmail/20%Always2013-12-19 07:06
https://pcworld.al/beyonce-vendos-rekord-te-ri-ne-itunes/20%Always2013-12-18 14:37
https://pcworld.al/facebook-prezanton-butonin-nuk-e-pelqej-ne-messenger/20%Always2013-12-18 14:36
https://pcworld.al/mjafton-nje-shkelje-syri-dhe-google-glass-ben-foto/20%Always2013-12-18 14:35
https://pcworld.al/lg-prezamton-chromebase-kompjuter-te-gjitha-ne-nje-me-sistemin-operativ-chrome/20%Always2013-12-18 14:34
https://pcworld.al/ja-cilat-jane-produktet-teknologjike-me-te-kerkuara-gjate-vitit-2013-ne-google/20%Always2013-12-18 13:36
https://pcworld.al/si-te-merrni-rezultate-me-te-mira-ne-touch-id/20%Always2013-12-18 12:08
https://pcworld.al/microsoft-windows-phone-numeron-mbi-200-000-aplikacione/20%Always2013-12-18 10:21
https://pcworld.al/apple-lancon-listen-e-aplikacioneve-me-te-shkarkuara-tek-pajisjet-ios-ne-vitin-2013/20%Always2013-12-18 09:59
https://pcworld.al/disa-funksione-te-thjeshta-te-smartfoneve-te-cilet-jane-kthyer-ne-varesi-per-perdoruesit/20%Always2013-12-18 08:30
https://pcworld.al/san-francisko-me-wi-fi-falas-ne-pjesen-me-te-ngarkuar-te-qytetit/20%Always2013-12-18 07:18
https://pcworld.al/twitter-mund-te-lejoje-editimin-e-cicerimave-ne-te-ardhmen/20%Always2013-12-17 16:08
https://pcworld.al/bop-fm-kombinon-linqe-nga-spotify-rdio-youtube-per-lehtesi-shperndarjeje/20%Always2013-12-17 16:07
https://pcworld.al/ja-se-si-tiu-ktheni-pergjigje-automatike-miqve-ne-facebook-dhe-twitter-gjate-festave/20%Always2013-12-17 14:56
https://pcworld.al/samsung-prezanton-smartfonin-e-ri-galaxy-core-advance/20%Always2013-12-17 14:49
https://pcworld.al/microsoft-surface-pro-2-dhe-surface-2-te-shitura-plotesisht-ne-shume-dyqane/20%Always2013-12-17 13:14
https://pcworld.al/facebook-shton-butonin-dhuro-tani-per-te-ndihmuar-organizatat-jofitimprurese-ojf/20%Always2013-12-17 11:52
https://pcworld.al/lancohet-aplikacioni-yahoo-weather-per-tabletet-ipad/20%Always2013-12-17 10:42
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-mund-te-suportoje-teknologjine-e-skanimit-te-irisit-te-syrit/20%Always2013-12-17 09:11
https://pcworld.al/google-po-planifikon-te-perqendrohet-ne-kerkimin-me-ze-gjate-vitit-2014/20%Always2013-12-17 08:00
https://pcworld.al/antivirusi-i-rreme-perdor-certifikata-te-vjedhura-te-zhvilluesve-softuerike/20%Always2013-12-16 16:35
https://pcworld.al/sipas-nje-analiza-te-re-samsung-prodhon-cipa-qe-ndodhen-ne-iphone-5s/20%Always2013-12-16 16:31
https://pcworld.al/mbetjet-elektronike-pritet-te-rriten-me-33-deri-ne-2017-n/20%Always2013-12-16 16:30
https://pcworld.al/ja-se-si-ta-sheroni-varesine-nga-smartfonet-infografik/20%Always2014-11-10 19:21
https://pcworld.al/statcounter-20-e-navigimit-ne-internet-vjen-tashme-permes-pajisjeve-mobile/20%Always2013-12-16 15:53
https://pcworld.al/nsa-mund-te-deshifroje-shume-telefonata-te-rrjetit-gsm/20%Always2013-12-16 14:49
https://pcworld.al/inxhinieri-kyc-i-microsoft-it-kalon-ne-google/20%Always2013-12-16 13:27
https://pcworld.al/norvegjia-refuzon-qe-bitcoin-te-trajtohet-si-nje-monedhe-e-ligjshme/20%Always2013-12-16 10:58
https://pcworld.al/google-chromecast-ne-dispozicion-per-nje-audience-nderkombetare/20%Always2013-12-16 11:03
https://pcworld.al/aplikacioni-instapaper-falas-per-ios-deri-me-19-dhjetor/20%Always2013-12-16 08:04
https://pcworld.al/biblioteka-britanike-vendos-mbi-nje-milion-fotografi-historike-ne-flickr-per-hulumtim/20%Always2013-12-15 11:03
https://pcworld.al/fansa-te-harry-potter-ja-se-si-ti-impresiononi-miqte-tuaj-me-shkopin-magjik-telekomande/20%Always2013-12-15 11:03
https://pcworld.al/zbulohet-se-windows-phone-8-1-do-te-zevendesoje-butonat-fizike-me-butona-virtuale/20%Always2013-12-15 11:02
https://pcworld.al/skype-shton-dritaren-e-vogel-naviguese-per-videobisedat-ne-tabletet-android/20%Always2013-12-15 11:02
https://pcworld.al/emarketer-youtube-fiton-nga-reklamat-5-6-miliard/20%Always2013-12-15 11:02
https://pcworld.al/shba-operatoret-me-te-medhenj-bien-dakord-per-zhbllokimin-e-telefoneve/20%Always2013-12-15 11:01
https://pcworld.al/twitter-teston-ne-ios-shfaqjen-e-cicerimave-prane-vendndodhjes-se-perdoruesit/20%Always2013-12-15 10:59
https://pcworld.al/po-vijne-perditesimet-e-android-kitkat-a-eshte-ne-liste-edhe-pajisja-juaj/20%Always2013-12-15 09:31
https://pcworld.al/microsoft-percakton-datat-e-konferences-se-zhvilluesve-build-2014/20%Always2013-12-15 09:31
https://pcworld.al/iphone-et-e-rinj-dominojne-shitjet-ne-te-gjithe-operatoret-me-te-medhenj-amerikane/20%Always2013-12-14 21:42
https://pcworld.al/facebook-ja-pse-botuesit-nuk-duhet-te-shqetesohen-per-ndryshimet-e-reja/20%Always2013-12-14 13:53
https://pcworld.al/aplikacioni-groupme-qe-posedohet-nga-skype-shton-emocionet-me-pagese/20%Always2013-12-14 13:53
https://pcworld.al/intel-dhe-barcelona-nje-bashkepunim-qe-synon-ta-beje-klubin-me-teknologjik-ne-bote/20%Always2013-12-14 13:53
https://pcworld.al/lancohet-google-tips-guide-per-perdorimin-e-13-produkteve-te-google/20%Always2013-12-14 13:52
https://pcworld.al/50-produktet-teknologjike-me-te-mira-te-vitit-2013-nga-pcworld/20%Always2013-12-14 15:36
https://pcworld.al/incapsula-rreth-61-5-e-vizitoreve-te-uebfaqeve-jane-ne-te-vertete-softuere-bots/20%Always2013-12-14 13:30
https://pcworld.al/youtube-hap-transmetimin-e-drejtperdrejte-per-te-gjitha-llogarite-e-verifikuara/20%Always2013-12-14 12:43
https://pcworld.al/linkedin-do-te-caktivizoje-opsionin-e-perditesimeve-rss-me-19-dhjetor/20%Always2013-12-14 10:52
https://pcworld.al/se-shpejti-gmail-do-te-hape-automatikisht-fotot-qe-perfshihen-ne-e-mail-e/20%Always2013-12-14 09:43
https://pcworld.al/kujdes-nga-malwari-qe-sillet-si-modulet-e-microsoft-iis-server/20%Always2013-12-14 09:00
https://pcworld.al/njihuni-me-sherbimin-e-ri-te-mesazheve-instagram-direct/20%Always2013-12-13 16:46
https://pcworld.al/61-gjuhet-e-twitter-it-ja-se-si-renditen-per-nga-popullariteti/20%Always2013-12-13 16:28
https://pcworld.al/instagram-gjysma-e-perdoruesve-kane-krijuar-varesi-ndaj-ketij-sherbimi/20%Always2013-12-13 16:27
https://pcworld.al/evernote-shton-vecorine-per-skanim-te-kartes-se-biznesit-ne-aplikacionin-per-ios/20%Always2013-12-13 15:52
https://pcworld.al/youtube-zbulon-top-10-videot-per-vitin-2013/20%Always2013-12-13 14:53
https://pcworld.al/google-lancon-aplikacionin-android-device-manager/20%Always2013-12-13 13:19
https://pcworld.al/ja-se-si-i-krijoi-facebook-u-animacionet-e-chat-heads-dhe-cover-feeds/20%Always2013-12-13 10:56
https://pcworld.al/80-gjuhe-te-suportuara-ne-google-translate-9-jane-shtuar-vetem-gjate-kesaj-jave/20%Always2013-12-13 09:44
https://pcworld.al/mesazhet-e-enkriptuara-mund-te-vijne-se-shpejti-per-disa-telefone-android/20%Always2013-12-13 08:48
https://pcworld.al/windows-7-po-rritet-me-shpejt-se-windows-8/20%Always2013-12-12 16:31
https://pcworld.al/aplikacioni-google-sheets-shton-disa-vecori-te-reja/20%Always2013-12-12 16:30
https://pcworld.al/gjykata-nga-koreja-e-jugut-vendos-kunder-samsung-ut-nuk-bllokon-shitjet-e-iphone-dhe-ipad/20%Always2013-12-12 16:29
https://pcworld.al/facebook-per-ios-tani-leshon-automatikisht-videot-per-ju/20%Always2013-12-12 15:57
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-nje-opsion-te-ri-qe-lehteson-kalimin-e-perdoruesve-te-gmail-ne-outlook-com/20%Always2013-12-12 15:04
https://pcworld.al/menyra-me-e-mire-per-te-siguruar-uebkameren-pa-nevojen-e-softuereve/20%Always2013-12-12 13:31
https://pcworld.al/ces-2014-sony-fokusohet-tek-produktet-4k/20%Always2013-12-12 10:40
https://pcworld.al/njihuni-me-perditesimet-e-google-play-books-per-android/20%Always2013-12-12 10:39
https://pcworld.al/facebook-aplikon-disa-ndryshime-per-rritjen-e-platformes-ne-drejtim-te-postimeve-publike/20%Always2013-12-12 09:50
https://pcworld.al/kartelet-e-droges-tani-merren-me-trafikim-te-telefoneve-te-vjedhur/20%Always2013-12-12 08:41
https://pcworld.al/lancohet-google-open-gallery-hapesira-e-re-e-adhuruesve-te-artit/20%Always2013-12-11 16:13
https://pcworld.al/twitter-shton-fotografite-ne-mesazhet-e-drejtperdrejta/20%Always2013-12-11 16:12
https://pcworld.al/menuja-start-mund-te-rikthehet-ne-windows/20%Always2013-12-11 16:11
https://pcworld.al/google-lejon-fotografet-te-krijojne-ture-te-personalizuara-rrugesh-street-view/20%Always2013-12-11 15:49
https://pcworld.al/telefonet-me-sistemin-ubuntu-touch-mund-te-vijne-vitin-e-ardhshem/20%Always2013-12-11 14:37
https://pcworld.al/ja-se-si-po-e-ben-facebook-u-me-te-vlefshem-furnizuesin-e-lajmeve/20%Always2013-12-11 12:50
https://pcworld.al/viber-lancon-zyrtarisht-sherbimin-e-ri-viber-out/20%Always2013-12-11 12:09
https://pcworld.al/pinterest-po-perdoret-gjithnje-e-me-teper-ne-publikimin-e-lajmeve/20%Always2013-12-11 09:41
https://pcworld.al/ja-se-cfare-te-keni-parasysh-para-se-te-dizajnoni-nje-aplikacion-me-perdorim-global/20%Always2013-12-11 08:23
https://pcworld.al/perpjekjet-per-te-ndalur-spamin-kane-qene-mjaft-te-suksesshme/20%Always2013-12-10 15:41
https://pcworld.al/facebook-hulumton-inteligjencen-artificiale-ne-nje-laborator-te-ri/20%Always2013-12-10 15:41
https://pcworld.al/personi-qe-iu-bashkua-sulmit-te-anonymous-per-1-minute-denohet-me-183-mije/20%Always2013-12-10 15:40
https://pcworld.al/fbi-ja-perdori-teknikat-e-hakereve-per-te-spiunuar-nje-te-dyshuar/20%Always2013-12-10 15:40
https://pcworld.al/prodhuesit-koreane-te-telefoneve-shqyrtojne-ardhjen-e-android-4-4-kitkat-ne-pajisjet-e-tyre/20%Always2013-12-10 15:39
https://pcworld.al/navigimi-nepermjet-shfletuesve-mobile-arrin-per-here-te-pare-ne-20/20%Always2013-12-10 12:49
https://pcworld.al/cyanogenmod-rrit-sigurine-e-dergimit-te-sms-ve/20%Always2013-12-10 12:04
https://pcworld.al/ja-cilat-kane-qene-ngjarjet-me-te-diskutuara-gjate-ketij-viti-ne-facebook/20%Always2013-12-10 10:51
https://pcworld.al/samsung-ka-shitur-10-milione-galaxy-note-3-per-dy-muaj-qe-nga-lancimi/20%Always2013-12-10 10:01
https://pcworld.al/aplikacioni-tweedle-e-ben-twitter-in-te-thjeshte-dhe-te-qendrueshem/20%Always2013-12-10 08:46
https://pcworld.al/pinstriped-fsheh-desktopin-tuaj-prapa-nje-nderfaqeje-te-rregullt/20%Always2013-12-09 16:28
https://pcworld.al/perditesohet-aplikacioni-google-news-per-perdoruesit-e-android-dhe-ios/20%Always2013-12-09 16:28
https://pcworld.al/kapaket-festive-per-iphone-ndricojne-sa-here-qe-perdoruesi-merr-nje-telefonate-ose-mesazh/20%Always2013-12-09 16:27
https://pcworld.al/national-geographic-ka-shtuar-me-teper-se-500-harta-historike-ne-google/20%Always2013-12-09 16:27
https://pcworld.al/apple-google-microsoft-dhe-kompani-te-tjera-kerkojne-reformimin-e-nsa-se/20%Always2013-12-09 15:51
https://pcworld.al/cilat-rrjete-sociale-perdorin-njerezit-per-te-marre-lajmet-me-te-rendesishme/20%Always2013-12-09 14:28
https://pcworld.al/xiaomi-shet-10-mije-telefone-ne-10-minuta-ne-shitjen-e-pare-jashte-shtetit/20%Always2013-12-09 13:30
https://pcworld.al/njihuni-me-projektet-e-prezantuara-ne-hackathon-albania-2013/20%Always2013-12-09 10:36
https://pcworld.al/miti-per-supergruan-marissa-mayer-nuk-eshte-engjell-as-djall/20%Always2013-12-09 09:28
https://pcworld.al/aplikacioni-ember-organizon-te-gjitha-hedhurinat-e-juaja-dixhitale/20%Always2013-12-09 09:27
https://pcworld.al/bluetooth-i-do-te-behet-shume-shpejt-me-i-zgjuar/20%Always2013-12-08 12:07
https://pcworld.al/facebook-po-rishikon-idene-e-krijimit-te-butonit-me-vjen-keq/20%Always2013-12-08 12:07
https://pcworld.al/ja-se-si-te-kontrolloni-nese-kredencialet-tuaja-jane-ekspozuar-ne-vjedhjet-e-te-dhenave/20%Always2013-12-08 12:06
https://pcworld.al/path-per-android-iu-mundeson-te-shperndani-permbajtje-ne-blogjet-wordpress/20%Always2013-12-08 12:06
https://pcworld.al/menaxheri-i-google-postoi-fotografi-te-syzeve-glass-por-ne-shpejtesi-i-largoi-ato/20%Always2013-12-08 12:06
https://pcworld.al/twitter-do-te-jete-i-disponueshem-edhe-ne-telefonet-pa-internet/20%Always2013-12-08 12:05
https://pcworld.al/samsung-ka-ne-plan-te-lancoje-5-smartfone-ne-fillim-te-2014-s/20%Always2013-12-08 12:05
https://pcworld.al/hour-of-code-ofron-mesime-ne-programim-nga-bill-gates-zuckerberg-dhe-te-tjere/20%Always2013-12-08 09:05
https://pcworld.al/facebook-kompanite-duhet-te-paguajne-per-te-terhequr-vemendjen-e-sa-me-shume-perdoruesve/20%Always2013-12-08 14:11
https://pcworld.al/google-91-4-e-e-mail-eve-qe-dergohen-ndaj-perdoruesve-te-gmail-kane-adoptuar-standardet-e-sigurise/20%Always2013-12-07 13:30
https://pcworld.al/fuel-my-run-ndjek-ushtrimet-tuaja-dhe-ju-ndihmon-te-vendosni-kur-te-ushqeheni/20%Always2013-12-07 13:30
https://pcworld.al/google-zgjeron-rezultatet-e-kerkimit-te-artikujve-ne-thellesi/20%Always2013-12-07 13:30
https://pcworld.al/kjo-eshte-kamera-qe-ben-foto-ne-erresire/20%Always2013-12-07 13:29
https://pcworld.al/microsoft-i-jep-fund-shitjeve-me-pakice-te-windows-7/20%Always2013-12-07 13:29
https://pcworld.al/nsa-grumbullon-5-miliarde-regjistrime-ne-dite-nga-celularet/20%Always2013-12-07 13:28
https://pcworld.al/adoptimi-i-ipad-air-vazhdon-te-ofroje-dallim-te-madh-ndaj-ipad-4/20%Always2013-12-07 13:27
https://pcworld.al/perditesimi-i-play-store-permireson-rekomandimet-sociale-per-aplikacionet-android/20%Always2013-12-07 11:16
https://pcworld.al/adaptimi-i-ios-7-tashme-74-ja-krahasimi-me-android/20%Always2013-12-07 09:52
https://pcworld.al/sherbimet-online-qe-u-preken-nga-vjedhja-e-kredencialeve-kerkojne-rivendosjen-e-fjalekalimeve/20%Always2013-12-07 09:51
https://pcworld.al/ja-se-si-te-ndryshoni-perdoruesit-ne-windows-8/20%Always2013-12-07 08:43
https://pcworld.al/twitter-tani-shfaq-reklama-ne-baze-te-historise-se-shfletimit-te-perdoruesit/20%Always2013-12-07 07:37
https://pcworld.al/microsoft-merr-masa-per-te-rritur-sigurine-ndaj-nsa-se/20%Always2013-12-06 14:51
https://pcworld.al/google-lejon-perdoruesit-te-eksportojne-nje-kopje-te-gmail-it-dhe-te-te-dhenave-ne-google-calendar/20%Always2013-12-06 14:51
https://pcworld.al/raport-facebook-rezulton-aplikacioni-me-i-perdorur-tek-smartfonet/20%Always2013-12-06 14:51
https://pcworld.al/google-zbulon-dhuratat-e-preferuara-per-festat-e-fundvitit/20%Always2013-12-06 14:50
https://pcworld.al/samsung-mund-te-perqendrohet-ne-zhvillimin-e-ekraneve-transparente-per-smartfonet/20%Always2013-12-06 13:55
https://pcworld.al/3-arsye-pse-duhet-ta-braktisni-menjehere-windows-xp/20%Always2013-12-06 12:49
https://pcworld.al/obama-nuk-mund-te-perdor-iphone-per-arsye-te-sigurise/20%Always2013-12-06 11:59
https://pcworld.al/cilin-version-te-android-it-duhet-te-mbeshtese-nje-zhvillues/20%Always2013-12-06 09:40
https://pcworld.al/ja-si-te-bllokoni-reklamat-pop-up-ne-shfletuesin-firefox/20%Always2013-12-06 08:38
https://pcworld.al/kompjuteret-e-apple-mund-te-suportojne-teknologjine-e-karikimit-pa-kabell/20%Always2013-12-06 06:22
https://pcworld.al/fytyra-juaj-mund-te-perdoret-si-fjalekalim-tek-iphone-et-e-ardhshem/20%Always2013-12-05 16:42
https://pcworld.al/ja-si-te-bllokoni-reklamat-pop-up-ne-google-chrome/20%Always2013-12-05 16:42
https://pcworld.al/ja-vleresimet-e-idc-se-per-numrin-dhe-shperndarjen-e-tregut-te-tableteve-gjate-2013-s/20%Always2013-12-05 15:10
https://pcworld.al/hotfile-denohet-me-80-milione-gjobe-per-shkelje-te-te-drejtave-te-autorit/20%Always2013-12-05 14:38
https://pcworld.al/apple-nenshkruan-marreveshje-me-china-mobile/20%Always2013-12-05 13:26
https://pcworld.al/facebook-mund-te-gjurmoje-te-dhenat-e-perdoruesve-per-te-luftuar-piraterine/20%Always2013-12-05 12:21
https://pcworld.al/del-ne-shitje-smartfoni-i-pare-rus-yotaphone/20%Always2013-12-05 10:50
https://pcworld.al/ja-se-si-mund-te-ngjani-nese-perdorni-google-glass-ne-publik/20%Always2013-12-05 10:03
https://pcworld.al/aplikacionet-e-chrome-mund-te-vijne-muajin-e-ardhshem-ne-android-dhe-ios/20%Always2013-12-05 08:40
https://pcworld.al/recipeta-teknologjike-po-i-zhvillon-microsoft-i/20%Always2013-12-04 16:17
https://pcworld.al/google-compute-engine-tani-ne-dispozicion-per-te-gjithe-shton-disa-vecori-te-reja/20%Always2013-12-04 16:17
https://pcworld.al/idc-ne-fund-te-2013-s-shitjet-e-pc-ve-do-te-arrijne-nivelin-me-te-ulet-ne-historine-e-kompjutereve/20%Always2013-12-04 16:17
https://pcworld.al/lg-mundeson-kontrollimin-e-tv-ve-te-mencur-nga-cilado-pajisje/20%Always2013-12-04 15:20
https://pcworld.al/nga-ipad-mini-tek-galaxy-note-cili-eshte-tableti-i-duhur-per-ju-infografik/20%Always2014-11-10 19:20
https://pcworld.al/me-ne-fund-perditesohet-aplikacioni-whatsapp-per-ios-7/20%Always2013-12-04 13:21
https://pcworld.al/vidhen-kredenciale-nga-facebook-google-dhe-twitter/20%Always2013-12-04 10:05
https://pcworld.al/facebook-favorizon-artikujt-me-cilesi-te-larte/20%Always2013-12-04 09:33
https://pcworld.al/ja-cilat-ishin-kerkimet-me-te-shpeshta-ne-bing-gjate-vitit-2013/20%Always2013-12-04 08:41
https://pcworld.al/microsoft-threshold-perditesimi-qe-do-te-sjelle-me-afer-sistemet-e-ndryshme-operative-te-kompanise/20%Always2013-12-03 16:05
https://pcworld.al/malueret-nje-lufte-qe-nuk-ka-fund/20%Always2013-12-03 16:04
https://pcworld.al/raportim-iphone-et-e-rinj-rritin-perqindjen-e-tregut-te-apple-pervecse-ne-evrope/20%Always2013-12-03 16:04
https://pcworld.al/vetem-1-muaj-pas-daljes-android-4-4-kitkat-eshte-i-instaluar-ne-1-1-te-pajisjeve/20%Always2013-12-03 16:03
https://pcworld.al/paypal-lancon-nje-dyqan-per-dhurata-dixhitale/20%Always2013-12-03 13:37
https://pcworld.al/samsung-planifikon-lancimin-e-smartfoneve-me-kamere-16-megapiksel-ne-vitin-2014/20%Always2013-12-03 13:19
https://pcworld.al/internetit-i-objekteve-po-zhvillohet-gjithnje-e-me-teper/20%Always2013-12-03 11:30
https://pcworld.al/facebook-do-te-zevendesoje-opsionin-hide-all-me-unfollow/20%Always2013-12-03 11:14
https://pcworld.al/internet-explorer-firefox-dhe-chrome-ja-perqindja-e-perdoruesve-per-muajin-nentor/20%Always2013-12-03 09:27
https://pcworld.al/ipad-mini-vs-ipad-mini-retina/20%Always2013-12-03 08:49
https://pcworld.al/bitcointalk-org-paralajmeron-se-fjalekalimet-jane-ne-rrezik-pas-sulmit-dns/20%Always2013-12-03 07:17
https://pcworld.al/shitjet-gjate-te-premtes-se-zeze-arrijne-vleren-1-2-miliarde-amazon-top-shitesi-me-pakice/20%Always2013-12-02 16:19
https://pcworld.al/aplikacioni-taasky-krijon-shpejt-lista-per-gjerat-qe-duhet-te-beni/20%Always2013-12-02 16:18
https://pcworld.al/ichrome-kthen-faqen-tuaj-te-tabit-te-ri-ne-nje-pamje-te-ngjashme-me-te-igoogle/20%Always2013-12-02 14:56
https://pcworld.al/net-applications-windows-7-tejkalon-windows-8-dh-8-1-se-bashku/20%Always2013-12-02 14:03
https://pcworld.al/pershpejtohet-prodhimi-i-procesoreve-64-bit-per-smartfone/20%Always2013-12-02 12:28
https://pcworld.al/zbulohet-monitori-4k-prej-24-inc-nga-dell/20%Always2013-12-02 10:59
https://pcworld.al/dobesia-ne-windows-xp-mundeson-sulme-pergjate-adobe/20%Always2013-12-02 09:47
https://pcworld.al/whatsapp-rezulton-aplikacioni-me-i-suksesshem-per-dergimin-e-mesazheve-tek-smartfonet/20%Always2013-12-02 08:38
https://pcworld.al/streak-ndjek-e-mailin-tuaj-ju-tregon-se-kush-e-ka-hapur-kur-dhe-nga-cila-pajisje/20%Always2013-12-02 07:32
https://pcworld.al/decrap-fshin-automatikisht-te-gjithe-softueret-e-panevojshem/20%Always2013-12-01 13:36
https://pcworld.al/aplikacioni-belt-io-sinkronizon-tekste-dhe-lidhje-pergjate-pajisjeve-dhe-shfleteusve/20%Always2013-12-01 13:29
https://pcworld.al/slide-launcher-eshte-menyra-me-e-shpejte-per-aksesimin-e-aplikacioneve-ne-pajisjet-android/20%Always2013-12-01 13:28
https://pcworld.al/instagram-dita-e-falenderimeve-me-aktivja-per-ne/20%Always2013-12-01 13:28
https://pcworld.al/si-ti-mbani-te-sigurta-pajisjet-tuaja-mobile-gjate-ketij-sezoni-festash/20%Always2013-12-01 10:27
https://pcworld.al/canalys-tabletet-do-te-mbizoterojne-lufte-mes-markave-ne-vitin-2014/20%Always2013-12-01 10:20
https://pcworld.al/facebook-teston-opsionin-qe-mundeson-shfaqjen-e-postimeve-te-publikuara-para-1-viti/20%Always2013-12-01 10:19
https://pcworld.al/blerjet-mobile-per-diten-e-falenderimeve-paypal-91-rritje-ebay-127/20%Always2013-12-01 10:07
https://pcworld.al/ja-se-si-te-organizoni-dhe-shperndani-te-dhena-private-me-ios/20%Always2013-11-30 17:54
https://pcworld.al/aplikacioni-blinkist-permbledh-pjeset-e-rendesishme-te-librave-per-mesim-te-shpejt/20%Always2013-11-30 13:39