XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/kerkuesit-zhvillojne-nje-aplikacion-android-qe-ju-tregon-nese-po-ju-gjurmojne/20%Always2014-01-31 16:15
https://pcworld.al/ja-se-si-tua-shpjegoni-idete-komplekse-te-teknologjise-atyre-qe-nuk-jane-te-kesaj-fushe/20%Always2014-01-31 16:15
https://pcworld.al/ja-se-cilat-jane-shifrat-e-fundit-per-perdoruesit-e-facebook-ut/20%Always2014-01-31 16:15
https://pcworld.al/google-shenon-rritje-te-fuqishme-te-te-ardhurave/20%Always2014-01-31 16:14
https://pcworld.al/amazon-fitoi-25-59-miliarde-gjate-tremujorit-te-fundit-te-vitit-2013/20%Always2014-01-31 15:16
https://pcworld.al/ceo-i-lenovo-s-synon-qe-motorola-te-tejkaloje-kompanite-apple-dhe-samsung/20%Always2014-01-31 14:34
https://pcworld.al/facebook-paraqet-vecorine-reshare-e-ngjashme-me-retweet-in-e-twitter-it/20%Always2014-01-31 13:03
https://pcworld.al/perdorimi-i-smartfoneve-gjate-nates-mund-te-ule-produktivitetin/20%Always2014-01-31 10:44
https://pcworld.al/tjeter-gjobe-per-makinat-e-google-street-view/20%Always2014-01-31 10:44
https://pcworld.al/yahoo-kemi-konstatuar-perpjekje-per-te-sulmuar-e-mail-et-e-perdoruesve/20%Always2014-01-31 10:00
https://pcworld.al/facebook-me-prototip-per-ruajtje-te-petabajteve-ne-blu-ray/20%Always2014-01-30 16:21
https://pcworld.al/privatesia-ne-internet-a-jane-vertet-anonime-kerkimet-tuaja/20%Always2014-01-30 16:20
https://pcworld.al/aplikacioni-menthal-teston-varesine-qe-keni-ndaj-smartfonit-tuaj/20%Always2014-01-30 16:20
https://pcworld.al/linkedin-shton-opsionin-how-youre-connected-ndihmon-anetaret-te-njihen-me-njeri-tjetrin/20%Always2014-01-30 16:20
https://pcworld.al/ja-disa-keshilla-dhe-marifete-qe-duhet-te-dije-cdo-student-para-se-te-kerkoje-ne-google/20%Always2014-01-30 16:20
https://pcworld.al/facebook-shenon-rritje-te-perfitimeve-vjetore/20%Always2014-01-30 16:14
https://pcworld.al/intel-vendos-ta-mbyll-dyqanin-e-aplikacioneve/20%Always2014-01-30 14:54
https://pcworld.al/grafiku-i-kerkimit-i-facebook-ut-se-shpejti-lancohet-edhe-per-pajisjet-mobile/20%Always2014-01-30 14:11
https://pcworld.al/google-shet-motorola-n-per-2-9-miliarde/20%Always2014-01-30 13:11
https://pcworld.al/fosdem-eventi-qe-do-te-mbledhe-zhvilluesit-evropiane-te-open-source/20%Always2014-01-30 12:05
https://pcworld.al/cili-shfletues-harxhon-me-teper-bateri-ja-lista/20%Always2014-01-30 11:02
https://pcworld.al/holanda-largon-bllokaden-kunder-faqes-pirate-bay/20%Always2014-01-30 10:04
https://pcworld.al/qeveria-gjermane-perballet-me-akuza-ligjore-lidhur-me-bashkepunimin-me-nsa-ne/20%Always2014-01-30 09:19
https://pcworld.al/apple-mezi-i-eshte-pergjigjur-kerkeses-se-larte-per-iphone-5s/20%Always2014-01-29 16:16
https://pcworld.al/ja-si-te-zbuloni-nese-dikush-ka-aksesuar-llogarine-tuaj-gmail/20%Always2014-01-29 16:16
https://pcworld.al/blackberry-os-10-2-1-fillon-shperndarjen-globale/20%Always2014-01-29 16:15
https://pcworld.al/shpejtesia-e-internetit-ka-pesuar-nje-rritje-prej-10-ne-mbare-boten/20%Always2014-01-29 16:14
https://pcworld.al/gjate-muajit-shkurt-mbahet-fundjava-e-mozilla-s-ne-tirane/20%Always2014-01-29 14:41
https://pcworld.al/google-glass-mund-te-perdoret-tashme-me-lente-te-posacme/20%Always2014-01-29 14:00
https://pcworld.al/blackberry-bbm-per-perdoruesit-e-android-gingerbread-do-te-lancohet-ne-shkurt/20%Always2014-01-29 10:00
https://pcworld.al/microsoft-office-online-do-te-zevendesoje-se-shpejti-word-dhe-exel-web-app/20%Always2014-01-29 10:00
https://pcworld.al/apple-shet-51-milione-iphone-ne-tremujorin-e-kaluar-thyen-rekordet-brenda-kompanise/20%Always2014-01-29 09:24
https://pcworld.al/twitter-per-android-tani-me-mjete-te-reja-per-fotografite-dhe-rekomandime-per-cicerimat/20%Always2014-01-29 08:22
https://pcworld.al/ja-se-si-ta-perdorni-smartfonin-per-te-kontrolluar-baterite-e-telekomandes/20%Always2014-01-29 07:37
https://pcworld.al/ios-7-tani-ne-80-per-qind-te-pajisjeve-te-perdoruesve-aktive/20%Always2014-01-28 15:00
https://pcworld.al/ne-intervisten-per-punesim-mund-te-pyeteni-edhe-nese-luani-video-lojera/20%Always2014-01-28 14:59
https://pcworld.al/njihuni-me-nje-prej-smartfoneve-te-mundshem-samsung-me-sistem-ndryshe-nga-android/20%Always2014-01-28 14:59
https://pcworld.al/kaspersky-aplikacionet-e-bankave-ne-telefonet-android-me-te-rrezikuarat-ndaj-viruseve/20%Always2014-01-28 14:59
https://pcworld.al/idc-jane-shitur-me-teper-se-1-miliard-smartfone-ne-mbare-boten/20%Always2014-01-28 14:16
https://pcworld.al/tim-cook-iphone-5s-eshte-me-i-popullarizuar-dhe-me-unik-se-sa-5c/20%Always2014-01-28 13:26
https://pcworld.al/njihuni-me-perditesimet-me-te-fundit-te-chrome-per-ios/20%Always2014-01-28 12:06
https://pcworld.al/raportim-samsung-do-te-lancoje-galaxy-glass-ne-shtator/20%Always2014-01-28 10:57
https://pcworld.al/akep-do-te-evitojme-problematiken-me-numrat-sim/20%Always2014-01-28 10:24
https://pcworld.al/ja-produktet-teknologjike-qe-festojne-30-vjetorin-kete-vit/20%Always2014-01-28 08:00
https://pcworld.al/microsoft-ndryshon-emrin-e-skydrive-ne-onedrive/20%Always2014-01-28 07:50
https://pcworld.al/baidu-sjell-ne-nje-harte-migrimin-me-te-madh-vjetor-ne-bote-gjate-vitit-te-ri-kinez/20%Always2014-01-27 16:38
https://pcworld.al/google-blen-kompanine-e-inteligjences-artificiale-deepmind-per-mbi-400-milione/20%Always2014-01-27 16:37
https://pcworld.al/autoriteti-i-mediave-audiovizive-miraton-kodin-e-transmetimit/20%Always2014-01-28 10:04
https://pcworld.al/vidd-me-ngarkon-videot-pa-pasur-nevoje-per-tu-regjistruar-per-nje-llogari/20%Always2014-01-27 15:47
https://pcworld.al/ekspertet-e-kriptografise-nenshkruajne-nje-leter-te-hapur-kunder-mbikeqyrjes-se-nsa-se/20%Always2014-01-27 12:08
https://pcworld.al/ministria-e-brendshme-e-shqiperise-kerkon-mbylljen-e-numrave-celular-pa-pronar/20%Always2014-01-27 12:58
https://pcworld.al/google-ofron-2-7-milione-ne-konkursin-e-hakimit-te-sistemit-chrome/20%Always2014-01-27 10:33
https://pcworld.al/samsung-dhe-google-nenshkruajne-marreveshje-per-patentat/20%Always2014-01-27 09:52
https://pcworld.al/studim-ne-vendet-ne-zhvillim-teknologjia-personale-shihet-si-nxitese-e-rritjes-ekonomike/20%Always2014-01-27 07:38
https://pcworld.al/nudge-ndjek-te-gjitha-informacionet-tuaja-shendetesore-ne-nje-aplikacion/20%Always2014-01-27 07:36
https://pcworld.al/aplikacioni-optimizeme-regjistron-veprimtarite-ditore-dhe-ju-ofron-analiza-te-hollesishme/20%Always2014-01-26 14:16
https://pcworld.al/shape-security-zbulon-softuerin-qe-mbron-faqet-nga-sulmet-automatike/20%Always2014-01-26 14:16
https://pcworld.al/night-mode-ul-ndricimin-ne-android-nen-nivelet-normale/20%Always2014-01-26 11:30
https://pcworld.al/wikipedia-ka-vendosur-te-shtoje-zerin-e-njerezve-te-famshem-tek-faqet-ku-flitet-rreth-tyre/20%Always2014-01-26 11:29
https://pcworld.al/ktheni-shenimet-e-evernote-ne-diagrame-virtuale/20%Always2014-01-26 11:29
https://pcworld.al/ndalohet-personi-i-cili-shikonte-filmin-ne-kinema-me-syzet-google-glass/20%Always2014-01-26 11:11
https://pcworld.al/tashme-zyrtare-microsoft-duhet-tju-trembet-chrmoebook-eve/20%Always2014-01-26 09:53
https://pcworld.al/tim-cook-i-apple-qeveria-amerikane-nuk-ka-qasje-ne-serverat-e-kompanise/20%Always2014-01-25 12:55
https://pcworld.al/rritet-perdorimi-i-chromebook-eve-ne-shkolla/20%Always2014-01-25 12:54
https://pcworld.al/samsung-per-16-dite-fitoi-aq-sa-eshte-dashur-te-paguaje-ndaj-apple-per-shkelje-te-patentave/20%Always2014-01-25 12:54
https://pcworld.al/largohen-dy-shtojca-per-chrome-qe-dergonin-fshehurazi-reklama/20%Always2014-01-25 12:54
https://pcworld.al/kompania-apple-synon-te-sjelle-sherbimin-e-saj-te-pagesave-mobile/20%Always2014-01-25 12:42
https://pcworld.al/google-mund-te-sjell-versionet-e-pajisjes-nexus-5-me-disa-ngjyra/20%Always2014-01-25 12:40
https://pcworld.al/ecja-duke-shkruar-ne-telefon-mund-te-iu-rrezikoje-jeten/20%Always2014-01-24 23:16
https://pcworld.al/facebook-perdor-metoden-e-njejte-te-hulumtimit-te-princeton-per-te-treguar-fundin-e-tij/20%Always2014-01-24 23:10
https://pcworld.al/bashkepunimi-i-ford-me-mit-dhe-stanford-do-te-sjelle-avancime-tek-makinat-qe-ngasin-veten/20%Always2014-01-24 23:06
https://pcworld.al/edward-snowden-mban-sesionin-me-pyetje-pergjigje-dhe-shpreson-ne-reformimin-e-nsa-se/20%Always2014-01-24 23:03
https://pcworld.al/se-shpejti-reklamat-e-facebook-ut-do-te-jene-te-pashmangshme/20%Always2014-01-24 23:02
https://pcworld.al/facebook-lancon-app-insights-2-0-beta-me-permiresime-te-dukshme/20%Always2014-01-24 14:32
https://pcworld.al/apple-kerkon-te-shfaqe-reklamat-ne-varesi-te-humorit-te-perdoruesit/20%Always2014-01-24 14:31
https://pcworld.al/samsung-shitjet-e-smartfoneve-nuk-duhet-te-fajesohen-per-zvogelim-te-perfitimeve/20%Always2014-01-24 14:31
https://pcworld.al/ja-se-si-ju-ndihmojne-shpirterisht-aplikacionet-e-meditimit/20%Always2014-01-24 14:31
https://pcworld.al/microsoft-humb-para-per-cdo-tablet-surface-qe-shet/20%Always2014-01-24 14:30
https://pcworld.al/7500-punonjes-te-ibm-se-pritet-te-kalojne-ne-lenovo/20%Always2014-01-24 13:55
https://pcworld.al/nje-malware-i-ri-windows-perpiqet-te-infektoje-pajisjet-android-qe-lidhen-me-pc-te/20%Always2014-01-24 13:07
https://pcworld.al/tastiera-me-e-preferuar-per-android-mund-te-vije-shume-shpejt-edhe-ne-ios/20%Always2014-01-24 10:40
https://pcworld.al/postimet-e-programuara-shtohen-tashme-edhe-ne-facebook-pages-manager-per-ios/20%Always2014-01-24 09:32
https://pcworld.al/5-lloje-postimesh-ne-twitter-per-ta-mbajtur-audiencen-e-angazhuar/20%Always2014-01-24 08:27
https://pcworld.al/readability-merr-dizajnin-e-ri-te-ios-7-dhe-sjell-seksionin-e-rekomandimeve-ne-pajisjet-mobile/20%Always2014-01-24 07:09
https://pcworld.al/shpejtesia-me-e-madhe-e-internetit-ne-bote-arrin-ne-britani/20%Always2014-01-23 15:19
https://pcworld.al/te-shkarkosh-nje-film-prej-800mb-ne-1-sekonde-ky-eshte-plani-i-rrjetit-5g-ne-korene-e-jugut/20%Always2014-01-23 15:19
https://pcworld.al/problemet-e-ios-7-pritet-te-evitohen-ne-nje-perditesim-te-ardhshem-softuerik/20%Always2014-01-23 15:18
https://pcworld.al/ja-se-si-te-kontrolloni-nese-keni-instaluar-adware-ne-google-chrome/20%Always2014-01-23 15:18
https://pcworld.al/microsoft-ofron-depo-te-te-dhenave-jashte-shba-se-si-reagim-ndaj-nsa-se/20%Always2014-01-23 13:56
https://pcworld.al/revista-computerworld-albanian-ii-tani-ne-te-gjitha-pikat-e-shitjes-ne-shqiperi-dhe-kosove/20%Always2014-01-23 12:53
https://pcworld.al/rritet-pranimi-i-monedhes-dixhitale-bitcoin-adaptohet-edhe-nga-dy-kazino-ne-las-vegas/20%Always2014-01-23 11:41
https://pcworld.al/ky-mund-te-jete-koncepti-me-interesant-i-apple-iwatch-qe-eshte-prezantuar-deri-me-sot/20%Always2014-01-23 10:48
https://pcworld.al/smartfoni-i-ri-i-sony-t-do-te-regjistroje-video-ne-4k/20%Always2014-01-23 09:29
https://pcworld.al/10-gjuhe-programimi-qe-duhet-te-mesoni-kete-vit-dhe-ku-ti-mesoni-ato-online/20%Always2019-02-08 22:21
https://pcworld.al/kina-kerkon-perdorimin-e-emrave-te-vertete-ne-faqet-me-video/20%Always2014-01-22 16:30
https://pcworld.al/yahoo-kryeson-listen-e-uebfaqeve-me-me-shume-trafik-per-desktop-ne-shba/20%Always2014-01-22 16:30
https://pcworld.al/microsoft-ka-ndertuar-75-prototipe-xbox-one-para-se-te-realizonte-dizajnin-final/20%Always2014-01-22 16:29
https://pcworld.al/studentet-e-harvard-it-po-zhvillojne-nje-metode-per-dergimin-e-aromave-nepermjet-smartfoneve/20%Always2014-01-22 16:29
https://pcworld.al/ja-cila-mund-te-jete-nderfaqja-e-ios-per-makinat/20%Always2014-01-22 15:43
https://pcworld.al/edward-snowden-te-enjten-mban-sesion-me-pyetje-dhe-pergjigje/20%Always2014-01-22 14:38
https://pcworld.al/konkursi-mbi-inovacionin-hello-tomorrow-prezantohet-sot-ne-tirane/20%Always2014-01-22 13:45
https://pcworld.al/facebook-ka-vendosur-te-shfaqe-me-pak-statuset-vetem-me-tekst-te-faqeve-me-fansa/20%Always2014-01-22 11:03
https://pcworld.al/cisco-99-e-maluereve-mobile-gjate-2013-es-kane-pasur-si-shenjester-pajisjet-android/20%Always2014-01-22 10:40
https://pcworld.al/ja-se-si-te-kontrolloni-kush-po-e-perdor-wireless-in-e-shtepise-suaj/20%Always2014-01-22 09:33
https://pcworld.al/ushtria-elektronike-siriane-sulmon-blogun-office-te-microsoft-it/20%Always2014-01-22 08:48
https://pcworld.al/ja-se-si-te-kontrolloni-nese-funksionalitetet-shtese-te-shfletuesit-jane-adware-apo-malware/20%Always2014-01-22 07:41
https://pcworld.al/microsoft-lancon-nje-perditesim-per-te-rregulluar-surface-pro-2-firmware/20%Always2014-01-21 15:39
https://pcworld.al/ja-se-si-ta-ktheni-mouse-in-ne-uebkamer/20%Always2014-01-21 15:39
https://pcworld.al/perfituesit-me-te-medhenj-te-patentave-ne-vitin-2013/20%Always2014-01-21 15:43
https://pcworld.al/bill-gates-eshte-nje-shef-ekzekutiv-ne-hije-i-kompanise-microsoft/20%Always2014-01-21 15:38
https://pcworld.al/vlc-merr-stil-te-ri-qe-i-pershtatet-ios-7-tani-transmeton-nga-dropbox/20%Always2014-01-21 14:32
https://pcworld.al/ja-cilat-ishin-fjalekalimet-me-te-perdorura-te-vitit-2013/20%Always2014-01-21 13:24
https://pcworld.al/ofrohen-15-vende-ne-scards-academy-per-trajnim-1-vjecar-pa-pagese/20%Always2014-01-27 10:33
https://pcworld.al/njihuni-me-nderfaqen-e-mundshme-te-samsung-galaxy-s5/20%Always2014-01-21 11:48
https://pcworld.al/volumi-global-i-mesazheve-te-shkembyera-me-whatsapp-mund-te-kete-tejkaluar-sms-te/20%Always2014-01-21 10:51
https://pcworld.al/wikiakademia-shqiptare-projekt-per-te-rritur-sasine-dhe-cilesine-e-materialeve-shqip-ne-wikipedia/20%Always2014-01-21 17:13
https://pcworld.al/operatori-me-i-madh-i-korese-planifikon-te-ofroje-internetin-mobil-prej-300-mbps/20%Always2014-01-21 08:25
https://pcworld.al/microsoft-research-nderton-ashensorin-e-mencur/20%Always2014-01-20 16:14
https://pcworld.al/google-deshiron-te-dije-pse-nuk-klikoni-mbi-reklamat-qe-ofron/20%Always2014-01-20 16:14
https://pcworld.al/5-gjera-qe-duhet-te-kontrolloni-per-te-pare-nese-kompanite-gjurmojne-telefonin-tuaj/20%Always2014-01-20 16:13
https://pcworld.al/pse-duhet-te-mesoni-te-punoni-me-nje-server-para-se-te-mesoni-te-programoni/20%Always2014-01-20 16:13
https://pcworld.al/ja-se-cili-klient-i-e-mail-eve-ishte-me-i-popullarizuari-gjate-2013-es-infografik/20%Always2014-11-10 19:23
https://pcworld.al/shqiptaret-pjese-e-monumentit-simbol-te-mozilla-s/20%Always2014-02-02 23:11
https://pcworld.al/google-po-zhvillon-nje-aplikacion-per-ios-dhe-android-per-menaxhimin-e-kompjutereve-ne-distance/20%Always2014-01-20 10:37
https://pcworld.al/htc-po-punon-per-nje-model-te-ri-one-me-ekran-me-te-madh-dhe-kamera-me-cilesore/20%Always2014-01-20 09:33
https://pcworld.al/reklama-e-re-e-blackberry-t-perqendrohet-ne-tastieren-e-tij/20%Always2014-01-20 08:33
https://pcworld.al/feedly-perditeson-aplikacionin-per-ios-me-disa-vecori-te-reja/20%Always2014-01-20 07:49
https://pcworld.al/obama-premton-perfundimin-e-pergjimeve-ndaj-kancelares-merkel/20%Always2014-01-19 13:30
https://pcworld.al/sulmet-kibernetike-arrestohet-njeri-nga-anetaret-e-albania-hacker-group/20%Always2014-01-19 14:07
https://pcworld.al/otranscribe-eshte-nje-aplikacion-i-mire-per-transkriptim/20%Always2014-01-19 13:24
https://pcworld.al/alarmuese-95-e-atm-ve-funksionojne-me-windows-xp/20%Always2014-01-18 22:30
https://pcworld.al/pse-mund-te-doje-microsoft-te-lancoje-nje-smartfon-android/20%Always2014-01-18 22:30
https://pcworld.al/wikipedia-festoi-ditelindjen-e-13-te-dhe-ka-mbetur-e-njejte-si-ne-fillim/20%Always2014-01-18 22:29
https://pcworld.al/facebook-eshte-fajtor-pse-askush-nuk-pelqen-statusin-tuaj-ja-arsyeja-video/20%Always2014-01-18 22:29
https://pcworld.al/si-te-evitoni-qe-fqinjet-tju-vjedhin-wireless-in/20%Always2014-01-18 12:40
https://pcworld.al/hakeret-kane-perdorur-frigorifere-dhe-pajisje-te-tjera-per-te-derguar-750-mije-e-maile-spam/20%Always2014-01-18 12:39
https://pcworld.al/intel-planifikon-te-pushoje-4000-persona-nga-puna-gjate-vitit-2014/20%Always2014-01-18 12:39
https://pcworld.al/4-gjera-te-cilat-mendoni-se-jane-private-por-ne-fakt-nuk-jane-te-tilla/20%Always2014-01-18 12:39
https://pcworld.al/punonjesit-e-kompanise-microsoft-e-quajne-sistemin-windows-8-si-vista-i-ri/20%Always2014-01-18 12:39
https://pcworld.al/amazon-po-planifikon-nje-projekt-per-dergimin-e-pakove-perpara-se-te-porositen/20%Always2014-01-18 12:38
https://pcworld.al/facebook-ka-ne-plan-lancimin-e-disa-aplikacioneve-te-pavarura-gjate-2014-es/20%Always2014-01-18 08:49
https://pcworld.al/rritja-e-pabesueshme-e-skype-it-ne-nje-imazh-te-vetem/20%Always2014-01-18 08:49
https://pcworld.al/microsoft-do-te-vazhdoje-te-ofroje-suport-anti-maluer-per-windows-xp-deri-ne-prill-te-2015-es/20%Always2014-01-18 08:49
https://pcworld.al/se-shpejti-do-te-mund-te-printojme-cokollata-fale-printimit-3d/20%Always2014-01-18 08:44
https://pcworld.al/google-mund-te-pergatis-sherbime-nga-sensoret-per-ushtrime-fizike-ne-android/20%Always2014-01-17 22:50
https://pcworld.al/microsoft-me-ne-fund-pritet-te-zbuloje-rivalin-e-siri-t-dhe-te-google-now/20%Always2014-01-17 13:00
https://pcworld.al/google-ne-heshtje-nderpret-sherbimin-notifier/20%Always2014-01-17 12:59
https://pcworld.al/rreth-11-milion-te-rinj-ne-shba-kane-braktisur-facebook-un/20%Always2014-01-17 12:59
https://pcworld.al/amerikanet-lexojne-me-teper-libra-elektronike-por-nuk-i-kane-braktisur-librat-e-shtypur/20%Always2014-01-17 12:59
https://pcworld.al/adobe-shton-printimin-3d-ne-photoshop/20%Always2014-01-17 12:59
https://pcworld.al/google-krijon-lentet-e-mencura-per-te-matur-nivelin-e-glukozes-tek-diabetiket/20%Always2014-01-17 11:01
https://pcworld.al/facebook-shton-sesionin-trending-ne-furnizuesin-e-lajmeve/20%Always2014-01-17 10:04
https://pcworld.al/njihuni-me-disa-fakte-per-twitter-in-te-cilat-nuk-i-keni-ditur/20%Always2014-01-17 08:34
https://pcworld.al/tani-mund-te-favorizoni-kontaktet-ne-gmail-dhe-ti-sinkronizoni-ata-ne-android/20%Always2014-01-17 08:18
https://pcworld.al/google-mundeson-pergjysmimin-te-dhenave-mobile-ne-versionin-e-chrome-per-ios-dhe-android/20%Always2014-01-16 16:06
https://pcworld.al/microsoft-konfirmon-qe-ushtria-elektronike-siriane-ka-sulmuar-e-mail-et-e-punonjesve/20%Always2014-01-16 16:06
https://pcworld.al/samsung-prezanton-zyrtarisht-tabletin-galaxy-tab-3-lite/20%Always2014-01-16 16:05
https://pcworld.al/merrni-50-gb-hapesire-falas-ne-box-duke-shkarkuar-aplikacionin-per-ios/20%Always2014-01-16 14:32
https://pcworld.al/microsoft-pritet-te-zbuloje-hollesi-per-windows-9-ne-konferencen-build-2014/20%Always2014-09-13 18:24
https://pcworld.al/apple-do-te-paguaje-32-5-milione-si-rimbursim-per-lejimin-blerjeve-te-paautorizuara/20%Always2014-01-16 11:07
https://pcworld.al/zte-synon-te-shes-60-milione-smartfone-kete-vit-20-milione-me-teper-se-vitin-e-kaluar/20%Always2014-01-16 10:13
https://pcworld.al/yandex-integron-postimet-nga-facebook-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2014-01-15 16:56
https://pcworld.al/nsa-mund-te-realizoje-pergjimin-edhe-offline/20%Always2014-01-15 16:55
https://pcworld.al/google-synon-qe-te-permiresoje-shfletuesin-chrome-per-android/20%Always2014-01-15 16:52
https://pcworld.al/winamp-i-shpeton-denimit-me-vdekje/20%Always2014-01-15 16:52
https://pcworld.al/microsoft-sjell-softuer-per-te-verbrit-per-ti-ndihmuar-ne-perdorimin-e-office/20%Always2014-01-15 16:04
https://pcworld.al/tumblr-prezanton-me-ne-fund-etiketimet-per-perdoruesit/20%Always2014-01-15 14:33
https://pcworld.al/aplikacionet-per-iphone-qe-kryejne-veprime-bankare-jane-te-ekspozuar-ndaj-hakimeve/20%Always2014-01-15 12:44
https://pcworld.al/facebook-po-pergatit-gazeten-dixhitale-paper-per-pajisjet-mobile/20%Always2014-01-15 10:59
https://pcworld.al/ja-se-si-ju-zgjon-google-glass-ne-ju-flihet-gjume-ne-timon/20%Always2014-01-15 10:06
https://pcworld.al/google-chrome-identifikon-tashme-tab-et-me-te-bezdisura/20%Always2014-01-15 08:54
https://pcworld.al/kerkuesit-kane-krijuar-mikro-mullinj-ere-qe-mund-te-perdoren-per-karikimin-e-smartfoneve/20%Always2014-01-14 16:17
https://pcworld.al/tao-wellshell-eshte-pajisje-per-ushtrime-izometrike-qe-ndjek-fitnesin-tuaj/20%Always2014-01-14 16:17
https://pcworld.al/ushtria-elektronike-siriane-sulmon-llogarite-e-xbox-it-ne-twitter/20%Always2014-01-14 16:16
https://pcworld.al/aplikacioni-eidetic-ju-ndihmon-te-mbani-mend-shume-te-dhena-duke-i-perseritur/20%Always2014-01-14 15:54
https://pcworld.al/konfirmohen-parametrat-e-samsung-galaxy-s5/20%Always2014-01-14 14:47
https://pcworld.al/youtube-lehteson-menaxhimin-e-komenteve/20%Always2014-01-14 12:54
https://pcworld.al/perdorimi-i-aplikacioneve-mobile-u-rrit-me-115-ne-vitin-2013/20%Always2014-01-14 12:09
https://pcworld.al/twitter-ri-dizajnon-aplikacionin-e-uebit-ngjason-me-ate-te-ios-it-dhe-android-it/20%Always2014-01-14 10:50
https://pcworld.al/samsung-zbulon-nje-platforme-te-re-me-disa-sherbime-per-nje-shtepi-te-mencur/20%Always2014-01-14 10:05
https://pcworld.al/light-eshte-nje-version-i-firefox-it-i-zhvilluar-per-shpejtesi-sa-me-te-madhe/20%Always2014-01-13 23:45
https://pcworld.al/gmail-lejon-dergimin-e-mail-ve-tek-perdoruesit-e-google-pa-e-ditur-adresen-e-tyre/20%Always2014-01-13 23:44
https://pcworld.al/kamera-e-iphone-6-mund-te-disponoje-disa-opsione-shume-cilesore/20%Always2014-01-13 16:03
https://pcworld.al/saved-io-ruan-dhe-sinkronizon-uebfaqet-pa-ndonje-shtojce/20%Always2014-01-13 16:03
https://pcworld.al/versioni-iobit-uninstaller-3-1-tani-ne-dispozicion-me-opsione-te-reja/20%Always2014-01-13 16:02
https://pcworld.al/ekzekutivet-e-samsungut-thone-se-skanimi-i-irisit-te-syrit-mund-te-perfshihet-ne-galaxy-s5/20%Always2014-01-13 14:49
https://pcworld.al/me-unfriend-notify-mund-te-mesoni-se-kush-ju-fshin-nga-facebook-u/20%Always2014-01-13 13:40
https://pcworld.al/raportohet-se-windows-9-do-te-prezantohet-ne-prill-te-2014-es-por-do-te-lancohet-ne-prill-te-2015-es/20%Always2014-01-13 12:24
https://pcworld.al/dropbox-nga-nderprerja-nuk-jane-prekur-te-dhenat-e-perdoruesve/20%Always2014-01-13 11:01
https://pcworld.al/ceo-i-blackberry-it-shumica-e-pajisjeve-te-ardhshme-te-kompanise-do-te-kene-tastiera-fizike/20%Always2014-01-13 10:07
https://pcworld.al/aplikacioni-7-minute-workout-per-iphone-tani-pa-pagese-per-ios/20%Always2014-01-13 08:30
https://pcworld.al/prezantohet-raporti-boteror-i-trendeve-ne-internet-dhe-rrjete-sociale/20%Always2014-01-13 18:40
https://pcworld.al/oracle-ka-pergatitur-plot-147-arnime-sigurie-36-prej-tyre-jane-per-java/20%Always2014-01-12 15:40
https://pcworld.al/lift-per-android-ju-ndihmon-qe-te-jeni-te-motivuar-dhe-te-ndiqni-qellimet-e-juaja/20%Always2014-01-12 15:39
https://pcworld.al/ushtria-elektronike-siriane-sulmon-blogun-dhe-llogarine-ne-twitter-te-microsoft-it/20%Always2014-01-12 10:09
https://pcworld.al/jelly-bean-ndodhet-ne-59-1-te-pajisjeve-qe-perdorin-android/20%Always2014-01-12 10:08
https://pcworld.al/ky-ekran-ju-lejon-te-provoni-cdo-produkt-kozmetik-ne-dyqan/20%Always2014-01-12 09:08
https://pcworld.al/15-burime-online-falas-ku-mund-te-mesoni-programimin/20%Always2014-01-13 07:46
https://pcworld.al/cmimet-e-monitoreve-4k-bien-nen-800-ja-modelet-me-spikatura-te-momentit/20%Always2014-01-12 09:01
https://pcworld.al/7-fakte-interesante-per-7-vjetorin-e-iphone-it/20%Always2014-01-12 09:01
https://pcworld.al/red-hat-bashkon-forcat-me-centos-per-te-nxitur-inovacionin-e-open-source/20%Always2014-01-11 12:09
https://pcworld.al/taskspace-grupon-shume-dritare-ne-nje-vend/20%Always2014-01-11 12:08
https://pcworld.al/ja-se-si-te-ruani-fjalekalimet-per-te-gjitha-uebfaqet-ne-safari/20%Always2014-01-11 12:08
https://pcworld.al/hp-do-te-lancoje-javen-e-ardhshme-nje-smartfon-android-ekonomik/20%Always2014-01-11 12:07
https://pcworld.al/raport-mbikeqyrja-e-celulareve-kushton-5-dollare-per-ore/20%Always2014-01-11 12:08
https://pcworld.al/ndalet-uebfaqja-e-dropbox-hakeret-marrin-pergjegjesine/20%Always2014-01-11 12:07
https://pcworld.al/anonymous-hakon-uebfaqen-e-mit-se/20%Always2014-01-11 12:06
https://pcworld.al/google-kerkon-falje-qe-sheshi-gjerman-ne-maps-kishte-marre-emrin-adolf-hitler/20%Always2014-01-11 12:06
https://pcworld.al/pelqimi-ne-facebook-eshte-duke-humbur-interesin-e-shitesve-me-pakice/20%Always2014-01-11 12:10
https://pcworld.al/ja-se-cilat-lloje-reklamash-nuk-do-te-ekzistojne-me-ne-facebook-prej-9-prillit/20%Always2014-01-11 10:19
https://pcworld.al/samsung-po-krijon-pajisje-qe-komandohen-me-ane-te-shkeljes-se-syrit-ose-tundjes-se-kokes/20%Always2014-01-11 09:57
https://pcworld.al/aplikacioni-i-ri-qe-ndihmon-orientimin-per-te-verberit/20%Always2014-01-11 08:40
https://pcworld.al/boomerang-shton-menaxhimin-e-mesazheve-drejtperdrejt-ne-gmail/20%Always2014-01-10 16:21
https://pcworld.al/renditja-e-cdo-smartfoni-me-android-nga-me-i-miri-tek-me-i-dobti/20%Always2014-01-10 16:19
https://pcworld.al/pokki-prezanton-dyqanin-alternativ-te-aplikacioneve-per-windows-ne-android/20%Always2014-01-10 16:19
https://pcworld.al/samsung-premton-se-kete-vit-do-te-prezantoje-televizorin-85-inc-4k-qe-lakohet/20%Always2014-01-10 16:18
https://pcworld.al/aplikacioni-yovo-do-te-jete-konkurrenti-me-i-ri-i-snapchat/20%Always2014-10-10 15:35
https://pcworld.al/facebook-ju-perdor-si-indikatore-per-te-testuar-perditesimet-e-aplikacioneve-mobile/20%Always2014-01-10 14:47
https://pcworld.al/android-po-i-afrohet-gjithmone-e-me-teper-desktopit/20%Always2014-01-10 14:29
https://pcworld.al/del-ne-treg-numri-i-ri-i-revistes-computerworld-albanian-dhe-se-shpejti-hapet-gara-per-albanian-ict-awards-ii/20%Always2014-01-18 18:50
https://pcworld.al/me-9-prill-pritet-te-largohen-reklamat-nga-facebook-u/20%Always2014-01-10 12:05
https://pcworld.al/ceo-t-e-apple-dhe-samsung-mund-te-arrijne-nje-armepushim/20%Always2014-01-10 10:45
https://pcworld.al/njihuni-me-historine-e-instagram-it-infografik/20%Always2014-11-10 19:22
https://pcworld.al/studim-54-milione-vetura-autonome-do-te-jene-ne-perdorim-ne-vitin-2035/20%Always2014-01-10 08:28
https://pcworld.al/shitjet-e-filmave-dixhitale-po-rriten-ndjeshem-nderkohe-qe-shitjet-fizike-pesojne-renie/20%Always2014-01-09 14:59
https://pcworld.al/njeri-nga-aplikacionet-me-te-mira-te-vitit-per-android-timely-tani-pa-pagese/20%Always2014-01-09 14:59
https://pcworld.al/google-denohet-me-150-mije-euro-gjobe-per-shkak-te-privatesise-se-te-dhenave/20%Always2014-01-09 14:59
https://pcworld.al/vimeo-kalon-automatikisht-videot-ne-html5/20%Always2014-01-09 14:58
https://pcworld.al/studim-shume-perdorues-te-windows-adhurojne-te-blejne-produkte-apple/20%Always2014-01-09 14:58
https://pcworld.al/zbulohet-nderfaqja-e-smartfonit-nokia-me-sistem-android/20%Always2014-01-09 14:14
https://pcworld.al/path-per-ios-tani-iu-mundeson-perdoruesve-qe-te-fshijne-porosite-e-tyre-private/20%Always2014-01-09 10:26
https://pcworld.al/intel-deshiron-ti-nderroje-emrin-mcafee-security/20%Always2014-01-09 10:26
https://pcworld.al/leshohet-versioni-per-ueb-i-faqes-vine/20%Always2014-01-09 10:26
https://pcworld.al/intel-prodhimi-i-procesoreve-nuk-do-te-ndikoje-ne-konfliktin-per-mineralet/20%Always2014-01-09 08:31
https://pcworld.al/telefoni-kurio-mund-te-jete-ideali-per-femijet-tuaj/20%Always2014-01-09 08:31
https://pcworld.al/hakeri-guciffer-iu-eshte-qasur-informacioneve-te-shume-personaliteteve-te-njohura/20%Always2014-01-08 16:34
https://pcworld.al/lancohet-makina-e-pare-komerciale-qe-nget-vetveten/20%Always2014-01-08 16:33
https://pcworld.al/gartner-pajisjet-mobile-do-te-vazhdojne-te-tejkalojne-pc-te-gjate-vitit-2014/20%Always2014-01-08 16:33
https://pcworld.al/teknologjia-ne-vitin-2013-10-momentet-me-te-rendesishme/20%Always2014-01-08 16:32
https://pcworld.al/yahoo-vetvetiu-leshon-enkriptimin-https-per-yahoo-mail/20%Always2014-01-08 16:32
https://pcworld.al/shitjet-ne-app-store-kane-tejkaluar-vleren-10-miliard-gjate-vitit-2013/20%Always2014-01-08 15:46
https://pcworld.al/microsoft-windows-phone-eshte-duke-e-mposhtur-iphone-ne-24-tregje/20%Always2014-01-08 14:03
https://pcworld.al/intel-planifikon-te-prodhoje-pajisje-qe-perdorin-windows-dhe-android/20%Always2014-01-08 13:13
https://pcworld.al/gartner-android-do-te-tejkaloje-1-miliard-perdorues-gjate-vitit-2014/20%Always2014-01-08 12:39
https://pcworld.al/hakeret-shqiptare-sulmojne-faqen-e-muzeut-te-serbise/20%Always2014-01-08 12:34
https://pcworld.al/njihuni-me-disa-fakte-nga-teknologjia/20%Always2014-01-08 10:24
https://pcworld.al/aplikacioni-wheresmytime-ju-tregon-se-ku-e-kaloni-pjesen-me-te-madhe-te-kohes-tuaj/20%Always2014-01-08 08:15
https://pcworld.al/pirate-bay-ka-zbuluar-nje-skeme-te-re-te-softuerit-per-te-shmangur-masat-kunder-piraterise/20%Always2014-01-08 08:14
https://pcworld.al/lancohet-rrjeti-i-pare-social-shqiptar-profili-im/20%Always2014-01-08 07:27
https://pcworld.al/toshiba-prezanton-laptopet-e-pare-ne-bote-me-ekran-4k/20%Always2014-01-07 16:32
https://pcworld.al/google-lancon-aleancen-e-hapur-te-automjeteve-me-qellim-integrimin-e-android-tek-makinat/20%Always2014-01-07 16:31
https://pcworld.al/7-menyra-te-zgjuara-si-ta-perdorni-kameren-e-smartfonit-pervec-fotove/20%Always2014-01-07 16:31
https://pcworld.al/ja-sa-fitojne-disa-nga-uebfaqet-me-te-popullarizuara-ne-bote/20%Always2014-01-07 16:10
https://pcworld.al/kete-jave-ne-treg-revista-computerworld-albania-si-dhe-detaje-mbi-albanian-ict-awards-ii/20%Always2014-01-07 15:17
https://pcworld.al/sony-zgjeron-linjen-e-tv-ve-4k-me-nente-modele-te-reja/20%Always2014-01-07 13:20
https://pcworld.al/cialt-jane-perparesite-dhe-te-metat-e-perdorimit-te-telefonit-mobil/20%Always2014-11-10 18:32
https://pcworld.al/noted-nje-aplikacion-i-mire-per-te-marre-shenime-ne-iphone/20%Always2014-01-06 16:30
https://pcworld.al/aplikacioni-wordhippo-gjen-fjalen-e-duhur-qe-mund-te-jeni-duke-kerkuar/20%Always2014-01-06 16:29
https://pcworld.al/me-patenten-me-te-fundit-google-synon-ti-beje-perdoruesit-me-zbavites-se-kurre/20%Always2014-01-06 16:29
https://pcworld.al/mesoni-programimin-falas-nga-harvardi/20%Always2014-01-06 16:29
https://pcworld.al/njihuni-me-aplikacionin-qe-sjell-openoffice-ne-tabletet-me-android/20%Always2014-01-06 15:51
https://pcworld.al/perdoruesit-e-yahoo-se-te-rrezikuar-nga-sulmet-keqdashese/20%Always2014-01-06 14:39
https://pcworld.al/zmadhoni-fotografite-videot-dhe-lojerat-ne-chrome-me-fullscreen-anything/20%Always2014-01-06 13:15
https://pcworld.al/adoleshentet-dhe-gps-i-cfare-duhet-te-kene-parasysh-prinderit-per-sigurine-e-femijeve-te-tyre/20%Always2014-01-06 10:40
https://pcworld.al/shitjet-e-muzikes-dixhitale-pesojne-renie-per-here-te-pare-qe-prej-hapjes-se-itunes-store/20%Always2014-01-06 10:40
https://pcworld.al/ja-se-si-te-sinkronizoni-skedaret-mes-androidit-dhe-pc-se/20%Always2014-01-06 09:35
https://pcworld.al/a-eshte-gati-samsung-per-te-zoteruar-tregun-e-tableteve/20%Always2014-01-06 08:28
https://pcworld.al/ja-si-te-perfshiheni-ne-komunitetin-open-source-gjate-vitit-2014/20%Always2014-01-06 07:15
https://pcworld.al/nsa-po-nderton-nje-kompjuter-qe-mund-te-thyeje-pothuajse-te-gjitha-format-e-kriptimit/20%Always2014-01-05 12:16
https://pcworld.al/suksesi-i-chromebookeve-vazhdon-ne-2014-en-do-te-lancohen-modele-te-reja/20%Always2014-01-05 12:16
https://pcworld.al/ces-2014-5-trende-teknologjie-qe-do-te-bien-ne-sy/20%Always2014-01-05 12:16
https://pcworld.al/7-trende-teknologjike-qe-presim-te-shohim-gjate-vitit-2014/20%Always2014-01-05 12:15
https://pcworld.al/fitimet-e-samsung-ut-jane-me-te-uleta-se-sa-pritshmerite/20%Always2014-01-05 12:15
https://pcworld.al/surface-2-i-microsoft-it-tani-me-procesor-me-te-fuqishem/20%Always2014-01-05 11:55
https://pcworld.al/yahoo-sports-per-ios-shton-vecorine-loops-per-kapjen-e-skenave-interesante-sportive/20%Always2014-01-05 10:20
https://pcworld.al/kengetarja-alicia-keys-largohet-nga-blackberry/20%Always2014-01-04 22:18
https://pcworld.al/projektoret-mund-te-perdoren-se-shpejti-si-wi-fi-hotspot/20%Always2014-01-04 22:17
https://pcworld.al/peshkaqenet-ne-australi-perdorin-twitter-in-per-te-paralajmeruar-notuesit/20%Always2014-01-05 09:43
https://pcworld.al/twitter-i-kinez-sina-weibo-me-808298-postime-vetem-brenda-minutes-se-pare-te-vitit-2014/20%Always2014-01-04 10:48
https://pcworld.al/ebay-ka-ne-plan-te-lancoje-nje-valute-virtuale-2/20%Always2014-01-04 10:47
https://pcworld.al/5-keshilla-dhe-marifete-te-dobishme-ne-google-maps/20%Always2014-01-04 10:47
https://pcworld.al/skype-informacionet-e-perdoruesve-jane-te-sigurta-pas-sulmit-nga-hakeret/20%Always2014-01-04 10:47
https://pcworld.al/windows-8-x-tejkalon-me-me-teper-se-10-per-qind-te-tregut-xp-shenon-renie/20%Always2014-01-04 10:47
https://pcworld.al/twitter-krijon-nje-vizualizim-interaktive-ku-shfaq-perhapjen-e-gezuar-vitin-e-ri-ne-mbare-boten/20%Always2014-01-04 10:46
https://pcworld.al/ja-se-si-nsa-hakoi-iphone-t/20%Always2014-01-04 21:43
https://pcworld.al/nokia-i-jep-fund-zyrtarisht-suportit-per-sistemet-symbian-dhe-meego/20%Always2014-01-04 10:46
https://pcworld.al/ja-cili-eshte-smartfoni-windows-phone-me-i-rendesishem-ne-bote/20%Always2014-01-04 01:00
https://pcworld.al/youtube-2014-ta-do-te-jete-vit-i-transmetimit-hd/20%Always2014-01-04 00:58
https://pcworld.al/the-hobbit-filmi-me-i-piratuar-gjate-vitit-2013/20%Always2014-01-04 00:56
https://pcworld.al/thyme-ju-ofron-mates-te-ndare-te-kohes-per-secilen-pjese-te-furres-tuaj/20%Always2014-01-03 09:14
https://pcworld.al/xiaomi-shet-18-7-milione-smartfone-ne-vitin-2013-peson-rritje-me-160/20%Always2014-01-03 09:02
https://pcworld.al/samsung-po-krijon-nje-smartfon-prej-metali-por-ky-nuk-do-te-jete-galaxy-s5/20%Always2014-01-03 08:58
https://pcworld.al/llogaria-e-skype-ne-twitter-sulmohet-postohen-mesazhe-kunder-kompanise-microsoft/20%Always2014-01-03 08:55
https://pcworld.al/behen-publike-4-6-milione-emra-perdoruesish-dhe-numra-telefoni-nga-snapchat/20%Always2014-01-03 08:48
https://pcworld.al/gjashte-fakte-te-teknologjise-te-cilat-do-te-ju-befasojne/20%Always2014-01-02 15:45
https://pcworld.al/behuni-pjese-e-workshop-it-audacity-te-organizuar-nga-open-labs-albania/20%Always2014-01-03 09:13
https://pcworld.al/ja-se-si-mund-te-qaseni-ne-shume-llogari-ne-cilendo-faqe/20%Always2014-01-02 15:40
https://pcworld.al/shikoni-se-sa-shpesh-rreh-zemra-juaj-me-aplikacionin-instant-heart-rate-per-android/20%Always2014-01-02 15:40
https://pcworld.al/10-shenja-qe-tregojne-nese-nje-uebfaqe-eshte-e-sigurt-per-shopping/20%Always2014-01-02 15:39
https://pcworld.al/sony-ka-ne-plan-lancimin-e-pajisjeve-windows-phone-ne-mes-te-vitit-2014/20%Always2014-01-02 12:49
https://pcworld.al/strategji-fitimprurese-aplikacion-falas-por-pagese-per-vecorite-shtese/20%Always2014-01-02 12:48
https://pcworld.al/6-keshilla-si-te-permiresoni-pervojen-ne-safari-mobile/20%Always2014-01-02 12:48
https://pcworld.al/privatesia-eshte-fjala-e-vitit-e-dictionary-com/20%Always2014-01-02 12:47
https://pcworld.al/ja-cila-eshte-nje-arsye-qe-i-ben-perdoruesit-e-android-te-jene-xheloze-ndaj-atyre-te-ios/20%Always2014-01-02 10:51
https://pcworld.al/miliona-ne-ore-lista-e-njerezve-me-te-paguar-ne-vitin-2013/20%Always2014-01-02 10:51
https://pcworld.al/facebook-kryeson-rrjetet-sociale/20%Always2014-01-02 09:51
https://pcworld.al/ngarkimet-ne-pirate-bay-rriten-me-50/20%Always2014-01-02 01:19
https://pcworld.al/ios-7-tashme-eshte-instaluar-ne-78-te-gjithe-pajisjeve-apple/20%Always2014-01-02 01:16
https://pcworld.al/si-te-ndaheni-edhe-online/20%Always2014-01-01 10:19
https://pcworld.al/ja-pse-2013-ka-qene-viti-i-google/20%Always2014-01-01 10:16
https://pcworld.al/renditja-e-cdo-iphone-nga-me-i-miri-tek-me-i-dobti/20%Always2014-01-01 10:15
https://pcworld.al/5-gjera-qe-bing-i-ben-me-mire-se-google/20%Always2014-01-01 10:24
https://pcworld.al/aplikacioni-habit-streak-plan-per-android-ju-ndihmon-te-ndryshoni-shprehite-tuaja/20%Always2013-12-31 23:58
https://pcworld.al/eksperimenti-me-i-fundit-nga-twitter-iu-mundeson-te-favorizoni-perdoruesit-ne-android/20%Always2013-12-31 23:58
https://pcworld.al/openemu-rivalizon-pothuajse-cdo-loje-klasike-ne-mac/20%Always2013-12-31 23:57
https://pcworld.al/njihuni-me-vizionin-qe-ka-samsung-per-te-ardhmen/20%Always2013-12-31 23:57
https://pcworld.al/arrestohen-8-persona-ne-spanje-te-dyshuar-per-vjedhjen-e-45-milione-nepermjet-bankomateve/20%Always2013-12-31 23:57
https://pcworld.al/9-gabimet-me-te-shpeshta-te-zhvilluesve-te-kompanive-startup/20%Always2013-12-31 23:57