XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/perdoruesit-e-rinj-te-skype-tani-mund-te-kene-akses-permes-llogarise-ne-microsoft/20%Always2014-02-28 10:37
https://pcworld.al/sherbimi-telegram-arrin-8-milion-shkarkime/20%Always2014-02-28 10:36
https://pcworld.al/idc-mbi-1-miliard-smartfone-android-mund-te-prodhohen-kete-vit/20%Always2014-02-28 10:36
https://pcworld.al/be-kerkon-qe-apple-dhe-google-te-tregohen-transparente-per-blerjet-brenda-aplikacioneve-pa-pagese/20%Always2014-02-28 10:34
https://pcworld.al/rritet-numri-i-dobesive-te-gjetura-ne-windows-7-dhe-xp-gjate-vitit-2013/20%Always2014-02-28 10:33
https://pcworld.al/si-te-perdorni-profilin-sekret-guest-ne-google-chrome/20%Always2014-02-28 10:32
https://pcworld.al/facebook-i-jep-fund-messenger-it-per-windows/20%Always2014-02-28 10:32
https://pcworld.al/boeing-black-smartfoni-android-qe-do-te-veteshkaterrohet-nese-nje-person-i-paautorizuar-e-perdor/20%Always2014-02-28 10:32
https://pcworld.al/ministri-naco-realizohet-me-sukses-projekti-i-dixhitalizimit-te-sistemit-gjyqesor/20%Always2014-02-28 10:41
https://pcworld.al/25-vjetori-i-uebit-15-e-perdoruesve-te-internetit-mendojne-se-ai-ndikon-negativisht-ne-shoqeri/20%Always2014-02-28 09:55
https://pcworld.al/code-org-ofron-mesime-ne-programim-duke-bere-ilustrime-me-lojen-flappy-bird/20%Always2014-02-28 08:35
https://pcworld.al/studim-perdorimi-i-smartfoneve-dominon-navigimin-ne-ueb-nepermjet-pc-ve/20%Always2014-02-27 16:14
https://pcworld.al/google-zgjeron-harten-e-street-view/20%Always2014-02-27 16:14
https://pcworld.al/perdorimi-i-miut-per-nje-kohe-te-gjate-mund-te-shkaktoje-probleme-ne-kycin-e-dores/20%Always2014-02-27 16:14
https://pcworld.al/shumica-e-blerjeve-online-vazhdojne-te-kryhen-nepermjet-kompjutereve-personale/20%Always2014-02-27 16:13
https://pcworld.al/nje-version-i-ri-i-pajisjes-moto-x-pritet-te-vije-gjate-veres/20%Always2014-02-27 16:13
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-nje-marreveshje-te-re-per-100-gb-falas-ne-onedrive/20%Always2014-02-27 16:13
https://pcworld.al/a-solli-samsung-galaxy-s5-risite-qe-priteshin/20%Always2014-02-27 16:12
https://pcworld.al/analisti-i-mizuho-securities-iphone-6-mund-te-vije-ne-korrik-ios-8-mund-te-zgjeroje-aftesite-e-touchid/20%Always2014-02-27 15:59
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-ii-do-te-mbaje-te-shtunen-workshop-in-e-radhes-ne-canadian-institute-of-technology/20%Always2014-02-27 14:59
https://pcworld.al/be-aprovon-1-miliard-e-fonde-per-sherbimet-dixhitale-dhe-rrjetet-broadband/20%Always2014-02-27 14:26
https://pcworld.al/keto-jane-trendet-e-fundit-te-smartfoneve/20%Always2014-02-27 12:58
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-mund-te-beje-rifokusim-te-fotove-pasi-i-keni-shkrepur/20%Always2014-02-27 10:35
https://pcworld.al/hold-security-zbulohen-online-mbi-360-milion-kredenciale-llogarish/20%Always2014-02-27 10:34
https://pcworld.al/rritet-lista-e-kompanive-qe-do-te-prodhojne-ore-inteligjente-bashkohet-motorola/20%Always2014-02-27 09:58
https://pcworld.al/microsoft-shperndan-zyrtarisht-office-2013-service-pack-1/20%Always2014-02-27 08:56
https://pcworld.al/facebook-i-jep-fund-adresave-te-email-it-me-prapashtesen-facebook-com/20%Always2014-02-27 07:59
https://pcworld.al/paypal-dhe-samsung-bashkepunojne-per-te-lehtesuar-blerjet-online/20%Always2014-02-26 16:04
https://pcworld.al/ios-7-shfaq-perseri-probleme-ne-siguri/20%Always2014-02-26 16:02
https://pcworld.al/se-shpejti-do-te-kete-ndryshime-ne-nderfaqen-e-firefox-os/20%Always2014-02-26 16:02
https://pcworld.al/intel-lancon-procesoret-atom-64-bit-merrifield-krijon-partneritet-me-lenovo-asus-dhe-foxconn/20%Always2014-02-26 16:01
https://pcworld.al/sandisk-sjell-kartat-e-para-microsd-128-gb/20%Always2014-02-26 16:01
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-testohet-me-disa-aplikacione-video/20%Always2014-02-26 16:01
https://pcworld.al/mark-zuckenberg-whatsapp-ka-vlere-me-shume-se-19-miliard/20%Always2014-02-26 15:18
https://pcworld.al/sherbimi-per-dergim-te-mesazheve-wechat-tejkalon-100-milione-shkarkime-ne-google-play/20%Always2014-02-26 14:26
https://pcworld.al/nis-suksesshem-rrugetimi-i-albanian-ict-awards-ii-me-studentet-e-university-of-new-york-tirana/20%Always2014-02-26 13:29
https://pcworld.al/lancohet-zipshare-tashme-mund-te-kompresoni-skedaret-tuaj-online/20%Always2014-02-26 12:45
https://pcworld.al/ford-focus-me-teknologji-te-avancuar-parkimi/20%Always2014-02-26 12:00
https://pcworld.al/si-i-mat-rrahjet-e-zemres-samsung-galaxy-s5/20%Always2014-02-26 10:38
https://pcworld.al/camme-fiton-cmimin-si-aplikacioni-me-inovativ-ne-kongresin-mobil-boteror/20%Always2014-02-26 10:09
https://pcworld.al/aplikacioni-i-ri-i-operas-ju-ofron-50-me-teper-internet-ne-android/20%Always2014-02-26 08:51
https://pcworld.al/qeveria-e-venezueles-censuron-aksesin-ne-internet/20%Always2014-02-25 16:24
https://pcworld.al/bing-maps-preview-tani-iu-mundeson-te-hulumtoni-me-teper-qytete-ne-3d/20%Always2014-02-25 16:24
https://pcworld.al/me-mastercard-do-te-mund-te-beni-tashme-blerje-direkt-brenda-aplikacioneve/20%Always2014-02-25 16:23
https://pcworld.al/krahasimi-i-samsung-galaxy-s5-dhe-s4/20%Always2014-02-25 16:22
https://pcworld.al/se-shpejti-facebook-messenger-do-te-jete-i-disponueshem-edhe-per-windows-phone/20%Always2014-02-25 16:22
https://pcworld.al/huawei-prezanton-smartfonin-e-pare-me-firefox-os/20%Always2014-02-25 16:28
https://pcworld.al/si-krahasohet-samsung-galaxy-s5-me-konkurrentet-me-te-mire/20%Always2014-02-25 16:21
https://pcworld.al/tableti-alcatel-fire-7-vjen-me-firefox-os/20%Always2014-02-25 14:50
https://pcworld.al/protik-rihap-trajnimet-teknologjia-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara/20%Always2014-02-25 14:37
https://pcworld.al/smartfoni-blackphone-vjen-ne-vere-per-629-ofron-kontroll-mbi-privatesine/20%Always2014-02-25 12:45
https://pcworld.al/blackberry-prezanton-ne-kongresin-mobil-boteror-smartfonet-q20-dhe-z3/20%Always2014-02-25 12:44
https://pcworld.al/qualcomm-prezanton-tre-versione-te-cipeve-snapdragon-801-610-dhe-615/20%Always2014-02-25 09:55
https://pcworld.al/htc-prezanton-smartfonet-desire-816-dhe-desire-610/20%Always2014-02-25 09:52
https://pcworld.al/njihuni-me-specifikat-e-samsung-galaxy-s5/20%Always2014-02-25 09:52
https://pcworld.al/linkedin-perditeson-seksionin-kush-ka-vizituar-profilin-tuaj/20%Always2014-02-25 08:50
https://pcworld.al/largohen-miliona-perdorues-nga-whatsapp-pas-ngrirjes-se-sherbimit-per-disa-ore/20%Always2014-02-25 08:12
https://pcworld.al/mozilla-nenshkruan-nje-marreveshje-per-te-bere-smartfonin-me-te-lire-ne-bote/20%Always2014-02-24 15:46
https://pcworld.al/e-verteta-e-shitjeve-te-windows-8/20%Always2014-02-24 15:46
https://pcworld.al/a-eshte-nje-tradhti-ndaj-microsoft-it-smartfoni-nokia-x/20%Always2014-02-24 15:44
https://pcworld.al/apple-premton-rregullimin-e-enkrpitimit-te-os-x-ne-nje-kohe-te-shpejte/20%Always2014-02-24 15:44
https://pcworld.al/disa-i-mazhe-ne-internet-tregojne-se-samsung-do-te-prezantoje-dy-versione-te-galaxy-gear/20%Always2014-02-24 20:35
https://pcworld.al/sony-zbulon-xperia-z2-regjistrim-video-4k-ekran-5-2-inc-si-gjithmone-rezistent-ndaj-ujit/20%Always2014-02-24 15:43
https://pcworld.al/disa-prej-partnereve-te-rinj-te-windows-phone-lg-dhe-lenovo/20%Always2014-02-24 15:43
https://pcworld.al/se-shpejti-blackberry-messenger-do-te-jete-i-disponueshem-ne-windows-phone/20%Always2014-02-24 13:40
https://pcworld.al/lg-zbulon-phablet-in-g-pro-2-dhe-smartfonin-g2-mini/20%Always2014-02-24 13:40
https://pcworld.al/brenda-kater-muajve-te-ardhshem-whatsapp-do-te-shtoje-edhe-telefonatat/20%Always2014-02-24 12:45
https://pcworld.al/wall-street-journal-lg-po-nderton-oren-e-mencur-te-google/20%Always2014-02-24 10:47
https://pcworld.al/mozilla-dhe-zte-ne-kongresin-mobil-boteror-vijne-me-nje-bashkepunim-te-suksesshem/20%Always2014-02-24 10:47
https://pcworld.al/rritet-fuqishem-ndikimi-i-mediave-sociale-ne-trafikun-e-uebfaqeve-te-lajmeve/20%Always2014-11-10 18:33
https://pcworld.al/european-youth-award-fton-zhvilluesit-e-rinj-te-ict-se-te-zgjidhin-problemet-e-evropes/20%Always2014-02-25 09:51
https://pcworld.al/me-searchonymous-mund-te-kerkoni-ne-google-nese-nuk-deshironi-te-identifikoheni/20%Always2014-02-24 08:03
https://pcworld.al/studim-femijet-preferojne-pajisjet-elektronike-me-teper-sesa-lodrat-tradicionale/20%Always2014-02-23 23:28
https://pcworld.al/ziner-eshte-nje-lexues-i-shkelqyer-i-lajmeve-qe-sinkronizohet-me-feedly/20%Always2014-02-23 13:41
https://pcworld.al/whatsapp-per-disa-ore-jashte-funksionimit/20%Always2014-02-23 13:38
https://pcworld.al/waze-per-windows-phone-8-premton-qe-nuk-do-te-shpenzoje-aq-shume-bateri/20%Always2014-02-23 13:35
https://pcworld.al/pse-nuk-rekomandohet-tiu-pergjigjeni-e-mail-eve-nga-puna-gjate-darkes/20%Always2014-02-23 10:53
https://pcworld.al/disa-keshilla-te-thjeshta-per-te-siguruar-llogarine-tuaj-ne-gmail/20%Always2014-02-23 10:52
https://pcworld.al/studim-6-ne-10-aplikacione-android-perbejne-probleme-sigurie/20%Always2014-02-23 10:52
https://pcworld.al/ministria-e-shendetesise-kujdes-femijeve-po-iu-shtremberohet-shtylla-kurrizore-nga-lojerat-ne-celular/20%Always2014-02-23 10:51
https://pcworld.al/asistenti-personal-cortana-i-windows-phone-8-1-merr-me-te-mirat-nga-siri-dhe-google-now/20%Always2014-02-22 22:04
https://pcworld.al/nokia-here-maps-gati-per-windows-8-1-per-te-mbushur-boshlleqet-e-bing-maps/20%Always2014-02-22 22:02
https://pcworld.al/raport-8-ne-10-pajisje-windows-phone-kane-versionin-wp-8/20%Always2014-02-22 21:59
https://pcworld.al/apple-leshon-perditesimin-per-ios/20%Always2014-02-22 21:57
https://pcworld.al/ja-se-si-te-zbuloni-pa-pagese-se-kur-eshte-lexuar-e-mail-i-qe-keni-derguar/20%Always2014-02-22 12:07
https://pcworld.al/zbulohen-disa-detaje-mbi-smartfonin-sekret-te-blackberry-it/20%Always2014-02-22 12:06
https://pcworld.al/samsung-synon-krijimin-e-nje-laboratori-per-te-testuar-ndikimin-e-teknologjise-mobile-ne-shendet/20%Always2014-02-22 12:06
https://pcworld.al/njihuni-me-perditesimet-me-te-fundit-te-google-maps/20%Always2014-02-22 12:06
https://pcworld.al/youtube-fillon-shperndarjen-e-nje-nderfaqeje-te-re-dhe-me-te-paster-vizualisht/20%Always2014-02-22 12:06
https://pcworld.al/google-mund-te-prezantoje-android-4-5-dhe-nje-tablet-nexus-8-ne-korrik/20%Always2014-02-22 12:05
https://pcworld.al/sa-mund-te-shitet-blackberry-messenger/20%Always2014-02-22 12:05
https://pcworld.al/bloomberg-microsoft-vendos-uljen-e-cmimit-te-licences-se-windows-me-70/20%Always2014-02-22 12:05
https://pcworld.al/linkedin-tani-iu-mundeson-te-bllokoni-perdoruesit-e-tjere/20%Always2014-02-22 12:04
https://pcworld.al/facebook-nuk-do-te-ndryshoje-opsionet-e-privatesise-pasi-te-keni-vdekur/20%Always2014-02-22 11:01
https://pcworld.al/zbulohet-axhenda-e-kongresit-mobil-boteror/20%Always2014-02-22 10:30
https://pcworld.al/pediapress-ndermerr-iniciative-per-te-botuar-ne-libra-wikipedian-ne-anglisht/20%Always2014-02-22 08:38
https://pcworld.al/dyfishohet-trafiku-ne-ueb-nga-pajisjet-chrome-os-ne-pese-muajt-e-fundit/20%Always2014-02-21 16:05
https://pcworld.al/raport-te-dhenat-per-4g-ne-ne-shba-ulet-shpejtesia-e-shkarkimit-autralia-udheheq-listen/20%Always2014-02-21 16:05
https://pcworld.al/rrjeti-google-fiber-pritet-te-zgjerohet-ne-34-qytete-amerikane/20%Always2014-02-21 16:05
https://pcworld.al/4-alternativa-pa-pagese-kundrejt-whatsapp-it/20%Always2014-02-21 16:03
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-mund-te-kete-emra-shtese-varianti-prej-ari-eshte-konfirmuar/20%Always2014-02-21 16:02
https://pcworld.al/adobe-dhe-microsoft-leshojne-perditesime-sigurie/20%Always2014-02-21 16:02
https://pcworld.al/cfare-do-te-ndodhe-me-blackberry-messenger-aplikacionin-tjeter-te-mesazheve/20%Always2014-02-21 16:08
https://pcworld.al/ja-se-si-ndodhi-marreveshja-e-blerjes-se-whatsapp-it-nga-facebook-u-me-14-shkurt/20%Always2014-02-21 15:28
https://pcworld.al/qualcomm-mund-te-gjobitet-me-1-miliard-nga-qeveria-kineze-per-cmimet-diskriminuese/20%Always2014-02-22 09:26
https://pcworld.al/ict-awards-ii-me-25-shkurt-mban-workshop-in-ne-university-of-new-york-tirana/20%Always2014-02-21 13:24
https://pcworld.al/riskiq-katerfishohet-numri-i-maluereve-android-gjate-dy-viteve-te-fundit/20%Always2014-02-21 10:23
https://pcworld.al/portreti-i-steve-jobs-pritet-te-paraqitet-ne-nje-pulle-postare-amerikane-gjate-vitit-2015/20%Always2014-02-21 10:22
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-mund-te-dale-ne-shitje-brenda-tri-javeve/20%Always2014-02-21 09:05
https://pcworld.al/bizneset-e-vogla-nuk-po-tregohen-te-shkathet-ne-perdorimin-e-teknologjise-mobile/20%Always2014-02-20 16:11
https://pcworld.al/vibe-ju-tregon-informacione-per-personin-i-cili-ju-dergon-e-mail/20%Always2014-02-20 16:10
https://pcworld.al/mit-publikon-listen-e-50-kompanive-me-te-mencura-ne-bote/20%Always2014-02-20 16:10
https://pcworld.al/konferenca-vjetore-google-io-do-te-mbahet-me-25-26-qershor/20%Always2014-02-20 16:09
https://pcworld.al/yahoo-paraqet-sherbimin-per-blerjen-e-reklamave-mobile/20%Always2014-02-20 16:09
https://pcworld.al/fortune-google-ofroi-10-miliarde-dollare-per-whatsapp-in/20%Always2014-02-20 16:08
https://pcworld.al/pritshmerite-nga-kongresi-mobil-boteror/20%Always2014-02-20 16:08
https://pcworld.al/microsoft-lancom-office-online/20%Always2014-02-20 16:14
https://pcworld.al/a-eshte-blerja-e-whatsapp-it-nga-facebook-u-nje-shok-ne-boten-teknologjike/20%Always2014-02-20 14:56
https://pcworld.al/analistet-nuk-ka-ipad-te-ri-kete-vit/20%Always2014-02-20 14:41
https://pcworld.al/shfaqen-imazhet-e-para-ne-internet-te-smartfonit-htc-one-2/20%Always2014-02-20 13:20
https://pcworld.al/tani-mund-te-dergoni-e-maile-te-enkriptuara-ne-microsoft-office-365/20%Always2014-02-20 12:21
https://pcworld.al/pritet-prezantimi-i-cipeve-te-reja-nga-intel-ne-kongresin-mobil-boteror/20%Always2014-02-20 10:33
https://pcworld.al/vazhdojne-aplikimet-per-konkursin-te-dhenat-qeveritare-ne-doren-tuaj/20%Always2014-02-20 10:07
https://pcworld.al/a-mund-ta-gjeje-fjalekalimin-tuaj-nje-haker-permes-teknikes-se-forces-brutale/20%Always2014-02-20 09:10
https://pcworld.al/4-arsye-pse-fillestaret-ne-blogje-duhet-te-perdorin-wordpress/20%Always2014-02-19 16:35
https://pcworld.al/facebook-pergatitet-per-te-blere-aplikacionin-whatsapp-per-16-miliarde/20%Always2014-02-20 08:04
https://pcworld.al/samsung-po-perpiqet-te-zhvillohet-pertej-harduereve/20%Always2014-02-20 08:06
https://pcworld.al/10-kompanite-teknologjike-me-te-vleresuara-per-praktike/20%Always2014-02-19 16:29
https://pcworld.al/flickr-tani-iu-mundeson-qe-te-shtoni-fotografi-ne-komente-ne-versionin-per-ueb/20%Always2014-02-19 16:28
https://pcworld.al/nsa-ka-realizuar-sulme-ndaj-uebfaqeve-wikileaks-dhe-piratebay/20%Always2014-02-19 16:27
https://pcworld.al/politikanet-e-ballkanit-rrisin-mbeshtetjen-ne-facebook/20%Always2014-02-19 16:05
https://pcworld.al/microsoft-lancon-onedrive/20%Always2014-02-19 15:20
https://pcworld.al/samsung-mund-te-ule-cmimet-per-galaxy-s5/20%Always2014-02-19 13:55
https://pcworld.al/philips-sfidon-teknologjine-ibeacon-te-apple-me-nje-sistem-inteligjent-ndricimi-per-konsumatoret-ne-dyqane/20%Always2014-02-19 13:20
https://pcworld.al/snowden-zgjidhet-si-perfaqesues-i-studenteve-ne-stafin-drejtues-te-universitetit-te-glasgow-it/20%Always2014-02-19 12:26
https://pcworld.al/google-te-gjithe-smartfonet-e-rinj-me-androd-duhet-te-kene-versionin-kitkat/20%Always2014-02-19 10:54
https://pcworld.al/se-shpejti-ne-shqiperi-do-te-organizohet-konferenca-open-source-2014/20%Always2014-02-19 09:53
https://pcworld.al/samsung-sjell-kitkat-ne-galaxy-s4-dhe-pajisje-te-tjere-ne-shba/20%Always2014-02-19 08:49
https://pcworld.al/cfare-telefoni-te-blini-ju-ndihmon-infografiku-i-meposhtem/20%Always2014-11-10 19:25
https://pcworld.al/si-e-ka-ndryshuar-furnizuesi-i-lajmeve-menyren-e-konsumimit-te-permbajtjes/20%Always2014-11-10 18:33
https://pcworld.al/office-per-ipad-mund-te-vije-ne-gjysmen-e-pare-te-ketij-viti/20%Always2014-02-18 16:07
https://pcworld.al/te-panjohurat-e-kongresit-mobil-boteror/20%Always2014-02-18 16:07
https://pcworld.al/wikileaks-tani-ofron-nje-mjet-kerkimi-per-gjetjen-e-dokumenteve/20%Always2014-02-18 16:06
https://pcworld.al/acer-do-te-prezantoje-nje-smartfon-te-ri-liquid-ne-kongresin-mobil-boteror/20%Always2014-02-18 16:07
https://pcworld.al/rrikthet-aksesi-ne-dropbox-ne-kine-pas-4-vitesh-bllokim/20%Always2014-02-18 15:37
https://pcworld.al/hapet-dyqani-i-pare-i-apple-ne-brazil-nje-iphone-5s-kushton-1174/20%Always2014-02-18 14:21
https://pcworld.al/ja-si-e-ka-humbur-samsung-mundesine-e-per-te-blere-android-in-2/20%Always2014-02-18 12:24
https://pcworld.al/gjermania-dhe-franca-po-bashkepunojne-per-ruajtjen-e-trafikut-te-internetit-larg-shba-ve/20%Always2014-02-18 10:51
https://pcworld.al/google-blen-slicklogin-ne-kerkim-te-zevendesimit-te-fjalekalimeve-me-vale-zanore/20%Always2014-02-18 10:21
https://pcworld.al/smartfoni-lg-l40-do-te-jete-me-android-kitkat/20%Always2014-02-18 09:24
https://pcworld.al/per-here-te-trete-ne-shqiperi-do-te-zhvillohet-eventi-startup-live-tirana/20%Always2014-04-17 08:23
https://pcworld.al/zbulimet-nga-nsa-tregojne-qe-australia-kishte-qasje-ne-rrjetet-e-telekomeve-indoneziane/20%Always2014-02-18 07:09
https://pcworld.al/amd-hedh-ne-treg-karten-me-te-re-grafike-te-serise-r7/20%Always2014-02-17 00:14
https://pcworld.al/aplikacioni-catchr-per-iphone-ju-tregon-nese-dikush-ka-perdorur-telefonin-tuaj/20%Always2014-02-17 00:14
https://pcworld.al/smartfonet-me-te-mire-deri-tani-video/20%Always2014-02-17 00:14
https://pcworld.al/zbulohet-nje-liste-e-gjate-e-vecorive-te-windows-phone-8-1/20%Always2014-02-17 00:13
https://pcworld.al/protesta-kunder-programit-te-mbikeqyrjes-te-nsa-se-eshte-cilesuar-si-nje-sukses-i-madh/20%Always2014-02-17 00:13
https://pcworld.al/apple-dhe-google-refuzojne-lojerat-qe-e-kane-ne-titull-pjesen-flappy/20%Always2014-02-17 00:04
https://pcworld.al/microsoft-zgjeron-afatin-e-fundit-per-jetesen-e-pc-ve-me-windows-7-per-biznese/20%Always2014-02-16 23:53
https://pcworld.al/google-microsoft-dhe-kompani-te-tjera-bashkepunojne-per-te-zgjeruar-rrjetet-wi-fi/20%Always2014-02-16 23:49
https://pcworld.al/facebook-u-mund-te-parashikoje-nese-do-te-zgjase-lidhja-juaj/20%Always2014-02-16 23:47
https://pcworld.al/me-aplikacionin-power-sleep-per-android-synohet-te-luftohen-semundjet-teksa-jeni-duke-fjetur/20%Always2014-02-16 23:44
https://pcworld.al/iwatch-mund-te-sherbeje-edhe-ne-mjekesi/20%Always2014-02-16 17:06
https://pcworld.al/htc-konfirmon-se-8x-do-te-marre-perditesimin-e-windows-phone-8-1/20%Always2014-02-16 17:02
https://pcworld.al/si-po-e-ben-google-shfletuesin-chrome-me-te-shpejte/20%Always2014-02-16 10:13
https://pcworld.al/rriten-dergesat-per-shitje-te-oreve-inteligjente-1-9-milione-gjate-vitit-2013/20%Always2014-02-16 10:13
https://pcworld.al/microsoft-eshte-shume-prane-lancimit-te-office-per-ipad/20%Always2014-02-16 10:12
https://pcworld.al/youtube-promovon-tashme-top-kenget-dhe-playlist-at-gjate-kerkimeve-te-perdoruesve/20%Always2014-02-16 10:12
https://pcworld.al/shpikja-e-re-e-samsung-ut-mund-te-ndryshoje-menyren-se-si-ne-perdorim-smartfonet-galaxy/20%Always2014-02-16 10:11
https://pcworld.al/bittorrent-ka-ne-plan-lancimin-e-nje-aplikacioni-mobil-transmetimi/20%Always2014-02-16 10:11
https://pcworld.al/ruani-permbajtje-te-rendesishme-te-artikujve-me-gloss/20%Always2014-02-16 10:10
https://pcworld.al/zv-sekretari-i-pergjithshem-i-itu-se-houlin-zhao-zhvillon-vizite-dy-ditore-ne-shqiperi/20%Always2014-02-16 10:07
https://pcworld.al/samsung-zbulon-disa-video-me-keshilla-sesi-te-perdoret-galaxy-gear/20%Always2014-02-16 09:33
https://pcworld.al/android-eshte-me-burim-te-hapur-por-imponon-edhe-kushte-te-caktuara/20%Always2014-02-16 08:56
https://pcworld.al/si-te-krijoni-adresa-me-pseudonime-brenda-adreses-suaj-te-e-mail-it-ne-outlook/20%Always2014-02-16 00:52
https://pcworld.al/raport-shitjet-globale-te-smartfoneve-tejkalojne-telefonet-e-thjeshte-per-here-te-pare-ne-2013-en/20%Always2014-02-15 12:44
https://pcworld.al/cfare-duan-te-shohin-perdoruesit-ne-ios-8/20%Always2014-02-15 12:44
https://pcworld.al/nokia-lumia-1320-zyrtarisht-do-te-jete-i-disponueshem-ne-britani-qe-nga-24-shkurti/20%Always2014-02-15 12:43
https://pcworld.al/miliarderi-japonez-blen-sherbimin-viber-per-657-milione-euro/20%Always2014-02-15 12:43
https://pcworld.al/twitter-venezuela-eshte-duke-bllokuar-paraqitjen-e-fotografive-per-te-penguar-protestat/20%Always2014-02-15 12:43
https://pcworld.al/15-muaj-me-vone-windows-8-ka-shitur-100-milione-kopje-me-pak-se-windows-7/20%Always2014-02-15 09:20
https://pcworld.al/telekomi-i-maqedonise-perfundon-migrimin-ne-rrjetin-e-bazuar-teresisht-ne-ip/20%Always2014-02-15 09:20
https://pcworld.al/cili-eshte-rrjeti-social-me-i-perdorur-per-takime-te-reja-ne-tregjet-ne-zhvillim/20%Always2014-02-15 09:01
https://pcworld.al/led-inside-iphone-6-do-te-jete-me-i-holle-dhe-me-i-lehte-se-kurre/20%Always2014-02-15 09:00
https://pcworld.al/android-dhe-ios-ne-93-8-te-smartfoneve-ne-vitin-2013/20%Always2014-02-15 08:50
https://pcworld.al/canalys-aksesoret-dhe-oret-e-mencura-do-te-kene-shume-sukses-gjate-2014-es/20%Always2014-02-15 08:11
https://pcworld.al/studim-perdoruesit-e-iphone-pranojne-se-jane-verberisht-besnike-ndaj-apple/20%Always2014-02-14 22:41
https://pcworld.al/hulumtuesit-zhvillojne-syze-te-mencura-qe-ndihmojne-kirurget-ne-verejtjen-e-qelizave-me-kancer/20%Always2014-02-14 16:50
https://pcworld.al/perditesimet-ne-skype-rregullojne-sinkronizimin-e-mesazheve-mes-pajisjeve-windows/20%Always2014-02-14 16:50
https://pcworld.al/google-eshte-duke-punuar-per-internetin-prej-10-gigabitesh/20%Always2019-01-06 16:03
https://pcworld.al/microsoft-mund-te-perdore-aplikacionet-android/20%Always2014-02-14 16:49
https://pcworld.al/incapsula-njerezit-perbejne-me-pak-se-40-te-trafikut-global-ne-ueb/20%Always2014-02-14 16:18
https://pcworld.al/smartfoni-me-android-nga-nokia-mund-te-kushtoje-110/20%Always2014-02-14 14:23
https://pcworld.al/nvidia-tegra-do-te-fokusohet-ne-prodhimin-e-telefoneve-me-parametra-te-larte/20%Always2014-02-14 15:21
https://pcworld.al/windows-8-tejkalon-200-milione-shitje-te-licencave/20%Always2014-02-14 13:20
https://pcworld.al/facebook-nuk-eshte-me-vetem-per-meshkuj-dhe-femra/20%Always2014-02-14 10:57
https://pcworld.al/demokratizimi-ne-nje-uebfaqe-i-botes-se-ndertimit-dhe-mobilimit-ne-tregun-shqipfoles/20%Always2014-02-14 10:17
https://pcworld.al/ja-se-si-te-gjeni-ne-google-fotografite-qe-mund-ti-perdorni-pa-leje-paraprake/20%Always2014-02-14 09:16
https://pcworld.al/ja-se-si-mund-te-evitoni-qe-faqet-tju-pergjojne-permes-mikrofonit-apo-kameres/20%Always2014-02-14 08:09
https://pcworld.al/shitja-e-mac-pro-shtyhet-per-ne-prill/20%Always2014-02-13 16:10
https://pcworld.al/smartfonet-e-geeksphone-me-android-dhe-firefox-os-do-te-jene-ne-shitje-ne-evrope/20%Always2014-02-13 16:09
https://pcworld.al/komisioni-europian-parashtron-disa-masa-per-nje-internet-me-te-sigurt-dhe-te-hapur/20%Always2014-02-13 16:09
https://pcworld.al/aplikacioni-noroot-firewall-mundesi-efektive-per-sigurine-e-pajisjes-tuaj-android/20%Always2014-02-13 16:09
https://pcworld.al/apple-itunes-eshte-pothuajse-po-aq-i-madh-sa-biznesi-i-windows-it/20%Always2014-02-13 15:51
https://pcworld.al/po-vijne-reklamat-edhe-ne-firefox/20%Always2014-02-13 14:45
https://pcworld.al/klsh-nenshkruan-marreveshje-ne-fushen-e-ict-se-me-agjencine-turke-per-zhvillim-dhe-bashkepunim/20%Always2014-02-13 13:44
https://pcworld.al/kompania-huawei-ka-plane-te-vendose-standardin-5g-brenda-2020-s/20%Always2014-02-13 12:40
https://pcworld.al/mozilla-teston-firefox-per-windows-8-touch/20%Always2014-02-13 10:50
https://pcworld.al/ministrja-milena-harito-leter-te-diplomuarve-me-rezultate-te-shkelqyera/20%Always2014-02-13 10:48
https://pcworld.al/samsung-synon-te-mbledhe-me-teper-te-dhena-nga-perdoruesit-e-galaxy-se/20%Always2014-02-13 10:28
https://pcworld.al/lg-zbulon-smartfonin-e-ri-g-pro-2/20%Always2014-02-13 09:10
https://pcworld.al/a-eshte-gati-apple-per-fundin-e-iphone-5c/20%Always2014-02-13 08:22
https://pcworld.al/timestats-per-chrome-monitoron-kohen-qe-shpenzoni-duke-naviguar-neper-uebfaqe/20%Always2014-02-12 16:24
https://pcworld.al/zbulohen-detaje-per-prezantimin-dhe-specifikat-e-smartfonit-oppo-find-7/20%Always2014-02-12 16:23
https://pcworld.al/25-e-cifteve-shprehen-se-smartfonet-i-shperqendrojne-partneret-e-tyre/20%Always2014-02-12 16:23
https://pcworld.al/microsoft-shton-autentikimin-me-shume-faktre-per-gjithe-perdoruesit-biznes-te-office-365/20%Always2014-02-12 18:42
https://pcworld.al/twitter-po-teston-nje-dizajn-te-ri-te-ngjashem-me-ate-te-facebook-ut/20%Always2014-02-12 16:22
https://pcworld.al/se-shpejti-qytetaret-shqiptare-do-te-marrin-receta-elektronike-per-ilacet/20%Always2014-02-12 15:38
https://pcworld.al/akep-nenshkruan-marreveshje-me-malin-e-zi-per-operimin-e-telefonise-mobile-ne-zonat-kufitare/20%Always2014-02-12 13:35
https://pcworld.al/fillon-zbatimi-i-projektit-pilot-te-regjistrit-elektronik-ne-shkollat-e-shqiperise/20%Always2014-02-12 12:34
https://pcworld.al/facebook-200-milione-njerez-kane-shikuar-videot-e-tyre-te-personalizuara-look-back/20%Always2014-02-12 10:59
https://pcworld.al/dy-te-tretat-e-amerikaneve-tani-perdorin-smartfone/20%Always2014-02-12 10:33
https://pcworld.al/samsung-zbulon-disa-cilesi-te-reja-te-galaxy-s5/20%Always2014-02-12 09:34
https://pcworld.al/8-menyra-se-si-prodhuesit-e-pajisjeve-mashtrojne-perdoruesit/20%Always2014-02-12 08:15
https://pcworld.al/si-mund-te-ktheni-nje-printer-3d-ne-nje-robot-te-afte-per-te-luajtur-hokej-video/20%Always2014-02-11 16:27
https://pcworld.al/chromecast-tani-mundeson-leshimin-e-videove-nga-youtube-ne-tv-ne-tuaj/20%Always2014-02-11 16:27
https://pcworld.al/ja-se-si-te-mbroni-privatesine-ne-shfletuesin-tuaj-firefox-te-versionit-android/20%Always2014-02-12 08:04
https://pcworld.al/aplikacioni-shazam-vjen-me-nje-version-te-ri-per-iphone/20%Always2014-02-11 16:26
https://pcworld.al/flickr-feston-10-vjetorin-e-themelimit/20%Always2014-02-11 16:22
https://pcworld.al/nisin-hetimet-ndaj-kompanise-huawei-pas-dyshimeve-per-hakimin-e-telekomit-indian/20%Always2014-02-11 14:05
https://pcworld.al/a-eshte-koha-qe-windows-xp-te-largohet-perfundimisht/20%Always2014-02-11 13:12
https://pcworld.al/raportim-smartfoni-i-nokia-s-me-android-do-te-lancohet-brenda-shkurtit/20%Always2014-02-11 13:12
https://pcworld.al/bill-gates-shpjegon-rolin-e-tij-te-ri-ne-microsoft/20%Always2014-02-11 12:23
https://pcworld.al/htc-do-te-perqendrohet-ne-tregun-e-smartfoneve-te-lire/20%Always2014-02-11 10:34
https://pcworld.al/microsoft-shton-bitcoin-in-ne-shnderruesin-e-monedhave-ne-bing/20%Always2014-02-11 10:34
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-dhe-gruaja-e-tij-cilesohen-si-donatoret-me-bujare-ne-shba-per-2013-en/20%Always2014-02-11 09:16
https://pcworld.al/krijimin-e-startup-eve-te-reja-ka-qene-i-ngadalte-gjate-vitit-2013/20%Always2014-02-11 08:20
https://pcworld.al/tim-cook-flet-per-google-iphone-et-me-ekran-te-madh-dhe-eksperiencat-me-tabletet-android/20%Always2014-02-11 07:41
https://pcworld.al/edward-snowden-ka-perdorur-mjete-kerkimi-te-automatizuara-per-te-mbledhur-te-dhenat-e-nsa-se/20%Always2014-02-10 16:23
https://pcworld.al/google-play-ende-lufton-kunder-reklamave-dhe-viruseve/20%Always2014-02-10 16:23
https://pcworld.al/microsoft-shtrenjton-cmimin-e-tabletit-asus-vivotab-note-8/20%Always2014-02-10 16:22
https://pcworld.al/cfare-mund-te-presim-nga-kamera-panasonic-lumix-gh4/20%Always2014-02-10 16:22
https://pcworld.al/statusi-i-rrjeteve-sociale-krahasim-mes-facebook-ut-twitter-it-dhe-linkedin-it/20%Always2014-02-10 15:37
https://pcworld.al/zbulohen-pamje-te-qendres-se-njoftimeve-ne-windows-phone-8-1/20%Always2014-02-10 14:31
https://pcworld.al/njihuni-me-specifikat-e-mundshme-te-smartfonit-htc-m8-mini/20%Always2014-02-10 13:04
https://pcworld.al/ja-se-ku-jane-te-hostuara-100-mije-uebfaqet-me-te-vizituara-ne-internet-infografik/20%Always2014-11-10 19:25
https://pcworld.al/mbahet-ne-tirane-fundjava-e-mozilla-s/20%Always2014-02-10 10:35
https://pcworld.al/franca-gjobit-kompanine-google-me-200-mije-per-shkelje-te-privatesise-se-perdoruesve/20%Always2014-02-10 09:33
https://pcworld.al/ja-se-si-mund-te-ngjaje-iphone-6-me-ekran-me-te-madh/20%Always2014-02-10 08:09
https://pcworld.al/hulumtuesit-po-perpiqen-te-perdorin-aromen-e-trupit-si-menyre-identifikimi/20%Always2014-02-09 16:03
https://pcworld.al/raportim-perditesimi-i-ios-7-1-do-te-vije-ne-mars/20%Always2014-02-09 12:12
https://pcworld.al/nderfaqja-e-re-e-mozilla-firefox-eshte-pothuajse-gati/20%Always2014-02-09 12:12
https://pcworld.al/google-chrome-tani-ju-tregon-kur-dikush-tjeter-perdor-shfletuesin-tuaj/20%Always2014-02-09 12:11
https://pcworld.al/evernote-per-mac-iu-mundeson-te-kerkoni-me-gjuhen-e-perditshme/20%Always2014-02-09 12:11
https://pcworld.al/yahoo-bashkepunon-me-yelp-per-te-permiresuar-rezultatet-e-kerkimit-lokal/20%Always2014-02-09 12:11
https://pcworld.al/pinterest-ridizajnon-uebfaqen-mobile-si-rezultat-i-rritjes-se-numrit-te-perdoruesve/20%Always2014-02-09 12:11
https://pcworld.al/tashme-administratoret-do-te-shohin-se-cili-prej-tyre-ka-bere-postimet-ne-faqet-e-facebook-ut/20%Always2014-02-09 11:52
https://pcworld.al/amazon-flow-per-ios-iu-lehteson-blerjen-e-produkteve/20%Always2014-02-09 07:32
https://pcworld.al/kontrollimi-i-e-mail-it-gjate-darkes-ju-ul-produktivitetin-per-diten-tjeter/20%Always2014-02-09 07:29
https://pcworld.al/freelancer-com-lancon-aplikacionin-beta-per-android/20%Always2014-02-08 22:14
https://pcworld.al/si-te-veproni-nese-nuk-hiqni-dot-dore-nga-windows-xp/20%Always2014-02-08 13:58
https://pcworld.al/apple-shpenzon-14-miliarde-per-riblerje-te-aksioneve/20%Always2014-02-08 13:57
https://pcworld.al/6-gjera-qe-duhet-te-beje-qe-tani-ceo-ja-i-ri-i-microsoft-it-satya-nadella/20%Always2014-02-08 13:56
https://pcworld.al/ushtria-elektronike-siriane-hakon-regjistrin-e-doman-it-te-facebook-ut/20%Always2014-02-08 13:56
https://pcworld.al/fbi-po-krijon-koleksionin-e-te-gjitha-sulmeve-keqdashese/20%Always2014-02-08 13:55
https://pcworld.al/ceo-i-apple-kompania-po-punon-per-disa-produkte-te-reja-te-mrekullueshme/20%Always2014-02-08 13:55
https://pcworld.al/google-behet-pjese-e-biznesit-per-video-konferenca/20%Always2014-02-08 13:54
https://pcworld.al/mozilla-lancon-versionin-metro-ne-beta-te-firefox-per-windows-8-dhe-8-1/20%Always2014-02-08 13:54
https://pcworld.al/nexus-8-mund-te-prezantohet-ne-fund-te-prillit-ngaqe-shitjet-e-nexus-7-ishin-zhgenjyese/20%Always2014-02-08 13:34
https://pcworld.al/kompania-lg-mund-te-prezantoje-smartfonin-g-pro-2-kete-muaj-ne-kore/20%Always2014-02-08 12:31
https://pcworld.al/adobe-lancon-perditesimin-emergjent-per-flash-player-ne-sistemet-windows-dhe-mac/20%Always2014-02-08 10:55
https://pcworld.al/ja-shpenzimet-buxhetore-per-operatoret-e-telefonise-mobile-ne-shqiperi-per-vitet-2012-2013/20%Always2014-02-08 10:27
https://pcworld.al/ministria-e-brendshme-e-shqiperise-asnje-postim-ne-rrjetet-sociale-qe-lidhet-me-punen-e-policise/20%Always2014-02-08 09:28
https://pcworld.al/pse-nuk-duhet-tu-besoni-pershtypjeve-te-aplikacioneve-ne-dyqanet-zyrtare/20%Always2014-02-08 08:03
https://pcworld.al/kompania-apple-mund-te-ringjalle-pajisjen-iphone-4/20%Always2014-02-07 16:19
https://pcworld.al/ja-pse-perdoruesit-e-smartfoneve-e-kane-te-nevojshme-teknologjine-cloud-infografik/20%Always2014-11-10 19:24
https://pcworld.al/android-tashme-perhapet-si-sistem-operativ-edhe-ne-telefonet-e-shtepise/20%Always2014-02-07 16:18
https://pcworld.al/samsung-galaxy-light-nje-mundesi-per-nje-smartfon-te-lire/20%Always2014-02-07 16:18
https://pcworld.al/toshiba-behet-pjese-e-tregut-te-chromebook-ve-me-modelin-e-saj-prej-13-inc/20%Always2014-02-07 16:18
https://pcworld.al/lancohet-perditesimin-i-aplikacionit-te-twitter-it-per-android-dhe-ios/20%Always2014-02-07 15:33
https://pcworld.al/microsoft-iu-dergon-e-mail-perdoruesve-te-iphone-qe-te-marrin-nokia-lumia/20%Always2014-02-07 14:25
https://pcworld.al/tjeter-oferte-nga-microsoft-250-zbritje-nese-shkembeni-smartfonin-apo-tabletin-tuaj/20%Always2014-02-07 13:40
https://pcworld.al/facebook-do-te-shtoje-se-shpejti-opsionin-e-editimit-per-videot-look-back/20%Always2014-02-07 12:27
https://pcworld.al/google-ka-blere-nje-pjese-te-aksioneve-te-lenovo-s-per-750-milione/20%Always2014-02-07 11:00
https://pcworld.al/mbi-4000-grupe-kane-vendosur-te-mbeshtesin-protesten-kunder-agjencise-nsa/20%Always2014-02-07 10:21
https://pcworld.al/intel-ka-vendosur-te-largoje-9-procesore-nga-tregu/20%Always2014-02-07 09:26
https://pcworld.al/sony-ka-shitur-10-7-milion-smartfone-ne-tremujorin-e-fundit-te-2013-es/20%Always2014-02-07 08:47
https://pcworld.al/makinat-e-se-ardhmes-do-te-komunikojne-me-njera-tjetren-per-te-shmangur-aksidentet/20%Always2014-02-06 16:17
https://pcworld.al/facebook-rreth-10-e-llogarive-jane-te-rreme/20%Always2014-02-06 16:17
https://pcworld.al/perditesimi-i-windows-8-1-mund-te-vonohet-deri-ne-prill/20%Always2014-02-06 16:16
https://pcworld.al/iphone-6-mund-te-suportoje-nje-kamere-me-te-madhe-ne-krahasim-me-modelin-aktual/20%Always2014-02-06 16:19
https://pcworld.al/per-here-te-pare-numri-i-perdoruesve-te-rrjetit-2g-pesoi-renie-ne-fund-te-2013-es/20%Always2014-02-06 15:43
https://pcworld.al/ja-si-e-imagjinonte-mark-zuckerberg-facebook-un-ne-vitin-2004/20%Always2014-02-06 15:19
https://pcworld.al/hapen-aplikimet-online-per-cmimet-e-albanian-ict-awards/20%Always2014-02-06 13:43
https://pcworld.al/aplikacioni-xperia-transfer-mundeson-bartjen-e-te-dhenave-nga-iphone-ne-android/20%Always2014-02-06 12:43
https://pcworld.al/23-ta-e-te-gjithe-smaftfoneve-ne-shba-jane-apple-dhe-samsung/20%Always2014-02-06 11:48
https://pcworld.al/10-gjera-qe-duhet-te-dini-per-satya-nadella-ceo-n-e-ri-te-microsoft-it/20%Always2014-02-06 10:34
https://pcworld.al/smartfoni-nexus-5-tani-ne-dispozicion-edhe-me-ngjyre-te-kuqe/20%Always2014-02-06 09:39
https://pcworld.al/sony-planifikon-te-terhiqet-nga-prodhimi-i-pc-ve/20%Always2014-02-06 07:58
https://pcworld.al/apple-mund-te-filloje-te-prodhoje-smartfone-me-te-lire/20%Always2014-02-05 21:36
https://pcworld.al/nisma-connected-e-presidentit-obama-bashkon-kompanite-e-medha-teknologjike/20%Always2014-02-05 16:57
https://pcworld.al/libreoffice-sjell-ndryshime-te-medha-me-versionin-e-saj-te-ri-4-2/20%Always2014-02-05 16:57
https://pcworld.al/microsoft-investon-ne-foursquare-per-te-permiresuar-bing-un-dhe-windows-in/20%Always2014-02-05 16:48
https://pcworld.al/10-vjetori-i-facebook-ut-rrjeti-social-iu-dhuron-perdoruesve-video-te-personalizuar/20%Always2014-02-05 15:42
https://pcworld.al/apple-planifikon-ndertimin-e-macbook-ut-qe-karikohet-me-energji-diellore/20%Always2014-02-05 14:42
https://pcworld.al/android-kitkat-eshte-i-instaluar-vetem-ne-1-8-te-pajisjeve-me-android/20%Always2014-02-05 13:46
https://pcworld.al/njihuni-me-bisedat-private-te-mark-zuckerberg-ut-ne-vitin-2004/20%Always2014-02-05 13:01
https://pcworld.al/a-eshte-ky-smartfoni-i-pare-samsung-me-windows-phone-8-1/20%Always2014-02-05 10:34
https://pcworld.al/google-yahoo-dhe-microsoft-zbulojne-sa-llogari-pergjohen-nga-qeveria/20%Always2014-02-05 10:33
https://pcworld.al/si-te-shkarkoni-facebook-paper-jashte-shba-se/20%Always2014-02-05 09:29
https://pcworld.al/adyen-blerjet-nepermjet-pajisjeve-mobile-perbejne-rreth-20-te-numrit-total-te-transaksioneve/20%Always2014-02-05 08:39
https://pcworld.al/me-shitjen-e-motorolas-google-perqendrohet-tek-pajisjet-elektronike/20%Always2014-02-05 07:06
https://pcworld.al/nje-firme-koreane-zbulon-te-dhena-per-iphone-6-dhe-galaxy-s5/20%Always2014-02-04 17:34
https://pcworld.al/ja-se-si-kane-ndryshuar-facebook-u-dhe-zuckerberg-u-gjate-ketyre-10-viteve/20%Always2014-02-04 17:34
https://pcworld.al/shefi-ekzekutiv-i-apple-viziton-turqine/20%Always2014-02-04 17:09
https://pcworld.al/zyrtare-satya-nadella-eshte-ceo-i-ri-i-microsoft-it/20%Always2014-02-04 16:36
https://pcworld.al/ekzekutivet-e-youtube-industrise-muzikore-i-eshte-paguar-deri-tani-mbi-1-miliard/20%Always2014-02-04 15:37
https://pcworld.al/nje-dekade-me-facebook-rishikim-mbi-ngjarjet-me-te-rendesishme-te-kompanise-infografik/20%Always2014-11-10 19:24
https://pcworld.al/ende-nuk-ka-vdekur-windows-xp-peson-rritje-ne-treg/20%Always2014-02-04 13:40
https://pcworld.al/google-now-vjen-edhe-ne-versionin-beta-te-chrome-per-desktop/20%Always2014-02-04 12:48
https://pcworld.al/samsung-mund-te-beje-prezantimin-e-galaxy-s5-muajin-e-ardhshem/20%Always2014-02-04 11:02
https://pcworld.al/nyt-apple-po-eksploron-metoda-alternative-karikimi-per-oren-e-mencur-iwatch/20%Always2014-02-04 10:28
https://pcworld.al/albania-points-aplikacioni-shqiptar-ne-android-qe-ju-ndihmon-te-gjeni-sherbimet-afer-jush/20%Always2014-02-04 09:32
https://pcworld.al/akep-reagon-ndaj-pretendimeve-te-plus-communication-per-licencen-3g/20%Always2014-02-04 08:22
https://pcworld.al/mesa-duket-microsoft-do-te-heqe-dore-nga-nderfaqja-metro/20%Always2014-02-03 16:25
https://pcworld.al/apple-lancon-versionin-e-perditesuar-ios-7-0-5-per-disa-modele-iphone-5s-dhe-5c-ne-kine/20%Always2014-02-03 16:23
https://pcworld.al/facebook-fillon-testimin-e-graph-search-per-pajisjet-mobile/20%Always2014-02-03 16:22
https://pcworld.al/reklama-e-re-microsoft-it-tregon-se-pse-teknologjia-eshte-e-rendesishme-per-njerezimin/20%Always2014-02-03 16:21
https://pcworld.al/raportim-iphone-5c-shperthen-ne-xhepin-e-nje-studenteje/20%Always2014-02-03 16:21
https://pcworld.al/saktesisht-sa-e-madhe-eshte-kompania-google-infografik/20%Always2014-11-10 19:23
https://pcworld.al/zbulohet-online-perditesimi-i-pare-i-rendesishem-i-windows-8-1/20%Always2014-02-03 14:27
https://pcworld.al/facebook-do-te-lancoje-nje-aplikacion-te-ri-per-ios-te-quajtur-paper/20%Always2014-02-03 12:59
https://pcworld.al/raportim-ios-8-dhe-iwatch-mund-te-kene-ne-fokus-shendetin-dhe-aktivitetin-fizik/20%Always2014-02-03 12:04
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-po-zhvillon-sistemin-per-te-ndalur-automjetet-nga-larg/20%Always2014-02-03 11:01
https://pcworld.al/nokia-fiton-nje-tjeter-ceshtje-gjyqesore-ndaj-htc-se-ne-gjermani/20%Always2014-02-03 09:46
https://pcworld.al/kjo-harte-tregon-sesi-udheton-interneti-permes-oqeaneve-te-botes/20%Always2014-02-03 08:27
https://pcworld.al/yahoo-deshiron-te-permiresoje-kerkimin/20%Always2014-02-02 21:57
https://pcworld.al/extension-defender-largon-shtojcat-me-reklama-ne-chrome/20%Always2014-02-02 11:30
https://pcworld.al/windows-8-1-tani-me-3-95-te-tregut-kalon-vista-n/20%Always2014-02-02 11:30
https://pcworld.al/ie11-tejkalon-ie10-firefox-peson-renie-kurse-chrome-perhapet-edhe-me-tej/20%Always2014-02-02 10:16
https://pcworld.al/aerofs-sinkronizon-skedaret-mes-kompjutereve-pa-i-ruajtur-ata-online/20%Always2014-02-02 10:16
https://pcworld.al/facebook-pergatitet-per-10-vjetorin-e-lindjes/20%Always2014-02-02 08:48
https://pcworld.al/google-ndermerr-serish-masa-ndaj-ndryshimeve-te-paautorizuara-te-funksionaliteteve-ne-chrome/20%Always2014-02-02 08:48
https://pcworld.al/tregu-i-blackberry-t-ne-shba-i-afrohet-pikes-zero/20%Always2014-02-02 08:47
https://pcworld.al/ja-cilat-jane-arsyet-pse-na-duhet-dhe-pse-nuk-na-duhet-nje-iphone-me-ekran-me-te-madh/20%Always2014-02-02 08:47
https://pcworld.al/akademiket-hapin-faqen-e-tyre-te-torrenteve-per-te-shperndare-hulumtimet/20%Always2014-02-02 08:47
https://pcworld.al/faqet-shqiptare-ne-facebook-edi-rama-dhe-sali-berisha-nder-me-te-pelqyerat/20%Always2014-02-02 08:31
https://pcworld.al/windows-8-1-mund-te-shmange-automatikisht-ndezjen-e-kompjuterit-ne-ekranin-start/20%Always2014-02-01 15:02
https://pcworld.al/mediat-sociale-4-vecori-te-privatesise-qe-nuk-i-gjeni-tek-opsionet/20%Always2014-02-01 15:02
https://pcworld.al/perdoruesit-e-iphone-tani-mund-te-perdorin-tastieren-me-te-mire-ne-bote-video/20%Always2014-02-01 15:01
https://pcworld.al/nuk-jeni-vetem-ju-gmail-i-eshte-vertet-i-ngadalshem/20%Always2014-02-01 14:59
https://pcworld.al/inxhinieret-e-ibm-se-kane-ndertuar-nje-cip-10-000-here-me-te-shpejte-se-modelet-e-para/20%Always2014-02-01 10:04
https://pcworld.al/njihuni-me-shumellojshmerine-e-harduereve-qe-perdor-nsa-per-te-pergjuar/20%Always2014-02-01 10:04
https://pcworld.al/gmail-shton-etiketime-te-reja-per-ndarjen-e-e-mail-eve-ne-kategori/20%Always2014-02-01 10:03
https://pcworld.al/perdoruesit-aktive-te-facebook-ut-mund-te-tejkalojne-popullsine-e-kines-ne-vitin-2015/20%Always2014-02-01 10:03
https://pcworld.al/njihuni-me-disa-sekrete-te-youtube-it-video/20%Always2014-02-02 22:09
https://pcworld.al/facebook-lejon-reklamuesit-te-shenjestrojne-njerezit-qe-kane-vizituar-faqen-e-tyre/20%Always2014-02-01 08:32
https://pcworld.al/shitjet-e-ulta-te-pc-ve-po-fillojne-te-demtojne-kompanite-e-antiviruseve/20%Always2014-01-31 16:16