XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/sistemi-ios-7-1-do-tiu-lejoje-te-largoni-aplikacionet-e-padobishme/20%Always2014-03-31 15:46
https://pcworld.al/huawei-shenon-shitje-rekord-gjate-vitit-2013/20%Always2014-03-31 15:45
https://pcworld.al/versioni-i-ri-i-aplikacionit-facebook-messenger-per-ios-sjell-disa-vecori-te-reja/20%Always2014-03-31 15:41
https://pcworld.al/publikohen-imazhe-te-reja-te-tabletit-samsung-galaxy-tab-4-10-1/20%Always2014-03-31 14:16
https://pcworld.al/google-turqia-eshte-duke-ndermjetesuar-trafikun-e-uebit-per-te-spiunuar-perdoruesit/20%Always2014-03-31 13:22
https://pcworld.al/organizohet-konferenca-rajonale-partneriteti-per-qeverisje-te-hapur/20%Always2014-03-31 11:36
https://pcworld.al/google-ka-vendosur-te-zbatoje-disa-rregulla-te-rrepta-per-kontrollin-e-aplikacioneve-android/20%Always2014-03-31 09:35
https://pcworld.al/open-data-albania-publikon-te-dhena-mbi-pagat-mesatare-ne-sektorin-e-tik-per-vendet-e-be/20%Always2014-03-31 09:01
https://pcworld.al/instat-ecuria-e-treguesve-te-telekomunikacionit-per-tremujorin-e-katert-te-vitit-2013/20%Always2014-03-31 08:21
https://pcworld.al/mblidhet-juria-e-albanian-ict-awards-ii-per-te-filluar-procesin-e-vleresimit-te-kandidateve/20%Always2014-03-31 07:21
https://pcworld.al/aplikacioni-roomscan-vizaton-planin-e-dhomes-vetem-duke-e-mbajtur-iphone-in-ne-mur/20%Always2014-03-31 05:12
https://pcworld.al/se-shpejti-shtohet-edhe-printimi-ne-office-per-ipad/20%Always2014-03-30 08:51
https://pcworld.al/microsoft-office-per-ipad-dominon-ne-krye-te-listes-se-app-store/20%Always2014-03-30 08:50
https://pcworld.al/studioja-qe-zhvilloi-callofduty-per-pajisje-mobile-mbyllet-nga-activision/20%Always2014-03-30 08:50
https://pcworld.al/okulistet-perdorimi-i-tepert-i-smartfoneve-mund-te-demtoje-syte/20%Always2014-03-30 08:50
https://pcworld.al/corebrand-microsoft-dhe-apple-jane-nder-markat-me-popullore-ne-bote/20%Always2014-03-30 08:49
https://pcworld.al/strat-screen-unlimited-shton-mjete-ne-ekranin-fillestar-te-windows-8/20%Always2014-03-30 08:49
https://pcworld.al/microsoft-office-per-ipad-si-ta-merrni-dhe-cfare-duhet-te-dini/20%Always2014-03-30 07:30
https://pcworld.al/google-do-te-mbaje-nen-vezhgim-disa-punonjes-per-100-vite-per-te-vezhguar-lumturine-e-tyre/20%Always2014-03-30 07:30
https://pcworld.al/televizoret-e-mencur-philips-jane-te-ekspozuar-ndaj-sulmeve-wireless/20%Always2014-03-30 07:30
https://pcworld.al/microsoft-largon-aplikacionet-e-rreme-te-google-nga-windows-phone-store/20%Always2014-03-30 07:29
https://pcworld.al/lenovo-terheq-nga-tregu-baterite-thinkpad-ne-shba-kanada-dhe-kine/20%Always2014-03-30 06:56
https://pcworld.al/kini-kujdes-nga-fotot-qe-permbajne-malware/20%Always2014-03-29 13:06
https://pcworld.al/raportim-dalin-foto-te-reja-te-iphone-6-me-ekran-me-te-madh/20%Always2014-03-29 13:06
https://pcworld.al/microsoft-premton-qe-nuk-do-te-kerkoje-ne-permbajtjen-e-perdoruesit-per-pronat-e-vjedhura/20%Always2014-03-29 13:06
https://pcworld.al/rritet-numri-i-perdoruesve-aktiv-ne-muaj-per-blackberry-messenger/20%Always2014-03-29 13:05
https://pcworld.al/yahoo-synon-te-sfidoje-youtube-me-nje-sherbim-te-njejte-konkurrues/20%Always2014-03-29 13:05
https://pcworld.al/ja-kostoja-e-office-per-ipad-per-individet-familjaret-dhe-studentet/20%Always2014-03-29 08:24
https://pcworld.al/30-e-adoleshenteve-te-shba-se-perdorin-facebook-un-per-lajme/20%Always2014-03-29 08:19
https://pcworld.al/studim-bateria-qe-shperndahet-ne-trup-mund-te-fuqizoje-sensoret-e-shendetit/20%Always2014-03-29 08:20
https://pcworld.al/microsoft-perditeson-aplikacionin-onenote-per-ipad-me-dizajnin-e-ri-te-ios-7/20%Always2014-03-29 08:01
https://pcworld.al/edhe-youtube-eshte-bllokuar-tashme-ne-turqi/20%Always2014-03-29 08:19
https://pcworld.al/ja-pse-uebi-ka-nevoje-per-ekrane-vertikale-dhe-jo-ekrane-te-gjera/20%Always2014-03-28 22:38
https://pcworld.al/si-trajtohen-nga-google-kerkesat-per-informacione-te-perdoruesve-nga-autoritetet-qeveritare/20%Always2014-03-28 16:12
https://pcworld.al/patenta-e-re-e-apple-mund-te-ndihmoje-ata-persona-qe-shkruajne-mesazhe-teksa-ecin/20%Always2014-03-28 16:12
https://pcworld.al/facebook-konfirmon-planet-per-te-mundesuar-qasjen-ne-internet-per-23-e-botes/20%Always2014-03-28 16:11
https://pcworld.al/cisco-trafiku-mobile-boteror-do-te-tejkaloje-15-exabytes-ne-muaj-gjate-2018-s/20%Always2014-03-28 15:46
https://pcworld.al/disa-fakte-interesante-rreth-pajisjeve-te-nokia-s-infografik/20%Always2014-11-10 19:28
https://pcworld.al/njihuni-me-dy-perditesimet-me-te-fundit-te-twitter-it/20%Always2014-03-28 13:12
https://pcworld.al/hapet-kursi-masiv-online-almooc-ne-shqip/20%Always2014-03-28 12:15
https://pcworld.al/ja-shpenzimet-buxhetore-per-sherbimet-e-telefonise-fikse-dhe-internetit-ne-shqiperi-2012-2013/20%Always2014-03-28 11:06
https://pcworld.al/office-per-ipad-tashme-i-disponueshem-ne-gjithe-boten-ndersa-office-mobile-pa-pagese-per-iphone-dhe-android/20%Always2014-03-28 09:57
https://pcworld.al/ja-cfare-mund-te-presim-nga-eventi-i-nokia-s-qe-mbahet-me-2-prill/20%Always2014-03-28 09:07
https://pcworld.al/progarmai-academic-exchange-for-progress-ofron-shkembimet-akademike-ne-fushen-e-ict-se/20%Always2014-03-28 08:02
https://pcworld.al/tre-shkurtime-te-dobishme-nga-tastiera-per-mengjerashet/20%Always2014-03-27 16:35
https://pcworld.al/karikuesi-portativ-batterybox-premton-ruajtje-te-energjise-edhe-pas-5-vitesh-nga-blerja/20%Always2014-03-27 16:21
https://pcworld.al/klout-qe-mat-ndikimin-online-blihet-per-200-milione/20%Always2014-03-27 16:21
https://pcworld.al/e-marketer-instagram-tashme-ka-me-shume-perdorues-mobile-ne-shba-sesa-twitter-i/20%Always2014-03-27 16:20
https://pcworld.al/lg-prezanton-globalisht-smartfonin-g2-mini/20%Always2014-03-27 16:23
https://pcworld.al/tencent-blen-28-te-aksioneve-te-kompanise-koreano-jugore-cj-games-per-500-milion/20%Always2014-03-27 15:15
https://pcworld.al/twitter-ndryshon-e-emrin-e-retweet-ne-share/20%Always2014-03-27 14:09
https://pcworld.al/facebook-prezanton-platformen-threatdata-per-te-luftuar-rreziqet-e-internetit/20%Always2014-03-27 13:17
https://pcworld.al/dell-do-ti-paguaje-microsoft-it-honoraret-per-android-dhe-so-chrome-ne-marreveshjet-e-licencimit/20%Always2014-03-27 12:25
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-vs-htc-one-m8/20%Always2014-03-27 11:01
https://pcworld.al/ja-se-si-te-mbroheni-nga-sulmi-i-skedareve-rtf-ne-microsoft-word/20%Always2014-03-27 10:05
https://pcworld.al/me-29-mars-do-te-organizohet-ne-kosove-konferenca-barcamp-gjakova/20%Always2014-03-27 12:35
https://pcworld.al/google-lidh-marreveshje-me-ray-ban-per-krijimin-e-skeleteve-te-syzeve-google-glass/20%Always2014-03-27 08:10
https://pcworld.al/gjate-te-shtunes-ne-tirane-mbahet-arduino-day/20%Always2014-03-27 08:01
https://pcworld.al/twitter-largon-disa-ricicerima-te-llogarive-qe-kane-shume-ndjekes/20%Always2014-03-26 16:19
https://pcworld.al/oink-i-ndihmon-prinderit-qe-te-kontrollojne-blerjet-e-femijeve-brenda-aplikacioneve/20%Always2014-03-26 16:19
https://pcworld.al/raporti-i-comscore-google-perseri-mbetet-uebfaqja-me-vizituar/20%Always2014-03-26 16:18
https://pcworld.al/apple-po-eksperimenton-nje-opsion-te-ri-qe-lehteson-gjetjen-e-aplikacioneve-ne-app-store/20%Always2014-03-26 16:17
https://pcworld.al/nje-gjykate-turke-e-konsideron-vendimin-e-bllokimit-te-twitter-it-si-problematik-dhe-te-nxituar/20%Always2014-03-26 15:33
https://pcworld.al/microsoft-konfirmon-se-windows-azure-do-te-riemertohet-microsoft-azure-me-3-prill/20%Always2014-03-26 13:50
https://pcworld.al/inxhinieri-i-iphone-it-flet-per-zhvillimin-sekret-te-smartfonit-te-ri-nga-apple/20%Always2014-03-26 13:21
https://pcworld.al/facebook-me-1-miliard-perdorues-aktive-nga-pajisjet-mobile-dhe-200-milione-ne-instagram/20%Always2014-03-26 12:21
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-ii-te-henen-me-31-mars-mbyllet-zyrtarisht-afati-i-aplikimeve/20%Always2014-03-27 08:07
https://pcworld.al/google-now-lancohet-zyrtarisht-per-shfletuesin-chrome/20%Always2014-03-26 10:06
https://pcworld.al/lancohet-zyrtarisht-smartfoni-htc-one-m8/20%Always2014-03-26 08:39
https://pcworld.al/ministrja-harito-ne-kosove-inovacioni-ne-qender-te-zhvillimit-te-gruas-shqiptare-dhe-kosovare/20%Always2014-03-26 08:07
https://pcworld.al/iphone-et-e-ardhshem-mund-te-shfrytezojne-me-mencuri-energjine-e-baterise/20%Always2014-03-25 22:41
https://pcworld.al/se-shpejti-mbyllet-twitter-music/20%Always2014-03-25 15:33
https://pcworld.al/larry-page-flet-per-synimet-e-tjera-te-google/20%Always2014-03-25 15:32
https://pcworld.al/departamenti-amerikan-i-drejtesise-per-here-te-pare-shpall-dy-fajtore-per-pirateri-te-aplikacioneve-mobile/20%Always2014-03-25 15:32
https://pcworld.al/telegram-arrin-35-milion-perdorues-ne-muaj/20%Always2014-03-25 15:13
https://pcworld.al/michelle-obama-iu-tregon-studenteve-kineze-qe-liria-e-internetit-eshte-nje-e-drejte-universale/20%Always2014-03-25 14:17
https://pcworld.al/android-apo-ios-cili-sistem-operativ-gjeneron-trafikun-me-te-madh-mobile-ne-shqiperi/20%Always2014-03-25 13:00
https://pcworld.al/google-lidh-smartfonet-me-chromecast/20%Always2014-03-25 11:57
https://pcworld.al/tumblr-rrit-sigurine-duke-shtuar-verifikimin-prej-dy-hapash/20%Always2014-03-25 10:38
https://pcworld.al/ja-se-si-ti-programoni-email-et-ne-gmail-ne-menyre-qe-te-dergohen-me-vone/20%Always2014-03-25 10:38
https://pcworld.al/rrjedhin-imazhe-te-sistemi-operativ-blackberry-10-3-asistenti-i-zerit-vjen-ne-kete-version/20%Always2014-03-25 09:30
https://pcworld.al/5-momentet-kryesore-nga-konferenca-e-zhvilluesve-te-lojerave-gdc/20%Always2014-03-24 15:56
https://pcworld.al/organizoni-gjerat-e-juaja-ne-desktop-me-keto-ikona-te-zarit/20%Always2014-03-24 15:56
https://pcworld.al/ministri-turk-i-financave-twitter-u-bllokua-sepse-veproi-kundra-ligjit/20%Always2014-03-24 15:56
https://pcworld.al/google-me-formatin-e-ri-te-fotografive-rrit-shpejtesine-e-youtube-me-10/20%Always2014-03-24 15:56
https://pcworld.al/phablete-te-mrekullueshem-pese-smartfonet-me-ekranin-me-te-madh-qe-mund-te-blini/20%Always2014-03-24 15:55
https://pcworld.al/turqia-bllokon-google-dns-dhe-ip-adresat-e-twitter-it-per-te-censuruar-edhe-me-shume-rrjetin-social/20%Always2014-03-24 15:43
https://pcworld.al/a-eshte-twitter-duke-planifikuar-te-largoje-etiketat-dhe-replikat/20%Always2014-03-24 12:24
https://pcworld.al/facebook-lancon-gjuhen-e-re-te-programimit-hack/20%Always2014-03-24 12:23
https://pcworld.al/me-lancimin-e-nje-iphone-te-ri-aksionet-e-apple-mund-te-rriten-me-20/20%Always2014-03-24 12:22
https://pcworld.al/lg-lancon-llamben-e-mencur-qe-mund-te-lidhet-me-android/20%Always2014-03-24 12:22
https://pcworld.al/raportet-e-snowden-nsa-ka-hakuar-edhe-huawei/20%Always2014-03-24 11:44
https://pcworld.al/shtyhet-marreveshja-nokia-microsoft/20%Always2014-03-24 10:29
https://pcworld.al/samsung-lancon-nje-aplikacion-ku-mund-te-testohen-funksionalitetet-e-reja-te-galaxy-s5/20%Always2014-03-24 08:58
https://pcworld.al/stevejobs-nuk-kishte-interes-ne-ndertimin-e-nje-seti-televiziv/20%Always2014-03-24 08:29
https://pcworld.al/akep-afati-i-regjistrimit-te-numrave-celulare-me-kontrate-eshte-deri-me-15-maj/20%Always2014-03-24 06:31
https://pcworld.al/5-gjera-qe-duhet-te-dini-mbi-rrjetin-5g/20%Always2014-03-22 14:01
https://pcworld.al/si-do-te-dukej-perdorimi-i-bitcoin-it-nese-do-te-ekzistonte-ne-vitet-1990-video/20%Always2014-03-22 14:01
https://pcworld.al/google-lancon-nje-version-te-ri-te-sheets/20%Always2014-03-22 14:01
https://pcworld.al/siria-pa-internet-per-shtate-ore/20%Always2014-03-22 14:00
https://pcworld.al/huawei-braktis-planet-per-nje-smartfon-me-android-dhe-windows-phone/20%Always2014-03-22 13:59
https://pcworld.al/mt-gox-gjen-monedhat-e-humbura-bitcoin-me-vlere-115-milion-dollare/20%Always2017-07-20 11:54
https://pcworld.al/hp-planifikon-te-hyje-ne-tregun-e-printereve-3d-ne-qershor/20%Always2014-03-22 13:58
https://pcworld.al/google-keyboard-per-android-tahme-ofron-sugjerime-te-personalizuara/20%Always2014-03-22 13:57
https://pcworld.al/reborn-loja-e-pare-nga-ekipi-wuugames-nga-kosova/20%Always2014-03-22 13:57
https://pcworld.al/bashkojuni-programit-te-referim-te-aplikacioneve-te-google-dhe-fiton-15-per-cdo-konsumator-te-ri/20%Always2014-03-22 13:57
https://pcworld.al/fytyra-njerezore-ne-900-megapixel/20%Always2014-03-22 13:56
https://pcworld.al/microsoft-ofron-100-zbritje-per-pc-te-e-rinj-me-windows-8-per-ata-qe-perdorin-windows-xp/20%Always2014-03-22 14:02
https://pcworld.al/twitter-eksperimenton-me-paraqitjen-e-numrit-te-shikimieve-te-nje-cicerime/20%Always2014-03-22 13:29
https://pcworld.al/perplasja-e-titaneve-procesori-snapdragon-801-vs-nividia-tegra-k1/20%Always2014-03-22 13:29
https://pcworld.al/10-url-te-rendesishme-qe-duhet-te-njihen-nga-cdo-perdorues-i-google/20%Always2014-03-22 12:40
https://pcworld.al/spending-data-albania-platforma-per-informacionet-e-shpenzimeve-te-parave-te-taksapaguesve/20%Always2014-03-22 12:28
https://pcworld.al/aplikacioni-line-po-lancon-nje-sherbim-te-videove-online-per-femijet-ne-japoni/20%Always2014-03-22 11:03
https://pcworld.al/cila-eshte-kompania-tjeter-pervec-nsa-se-qe-po-vezhgon-te-dhenat-ne-celular/20%Always2014-03-22 12:01
https://pcworld.al/organizohet-per-te-tretin-vit-radhazi-microsoft-imagine-cup-albania/20%Always2014-03-22 09:14
https://pcworld.al/trafiku-ndermjet-servereve-te-google-eshte-i-enkriptuar-per-te-penguar-pergjimin-e-nsa-se/20%Always2014-03-22 08:28
https://pcworld.al/ukraina-po-mbledh-fonde-per-ushtrine-e-saj-nepermjet-nismes-me-mesazhet-telefonike/20%Always2014-03-22 06:55
https://pcworld.al/shfletuesi-uc-web-kalon-500-milion-perdorues-ne-gjithe-boten/20%Always2014-03-21 15:03
https://pcworld.al/shefi-i-linkedin-jeff-weiner-klasifikohet-si-ceo-qe-eshte-me-i-simpatizuari-nga-punonjesit/20%Always2014-03-22 08:08
https://pcworld.al/enkriptimi-ne-gmail-tashme-eshte-me-detyrim/20%Always2014-03-21 15:02
https://pcworld.al/obama-pritet-te-takoje-perseri-lideret-e-teknologjise-per-mbikeqyrjen-elektronike/20%Always2014-03-21 15:02
https://pcworld.al/me-flazio-ndertoni-uebfaqen-tuaj-nepermjet-profilit-te-facebook-ut/20%Always2014-03-21 15:01
https://pcworld.al/vjen-edhe-firefox-29-beta-me-mjete-te-reja-te-sinkronizimit-dhe-nderfaqen-australis/20%Always2014-03-21 14:12
https://pcworld.al/duke-filluar-qe-sot-klientet-do-te-kene-mundesi-te-testojne-galaxy-s5-ne-dyqanet-best-buy/20%Always2014-03-21 13:25
https://pcworld.al/zgjatet-afati-i-aplikimeve-per-konkursin-te-dhenat-qeveritare-ne-doren-tuaj/20%Always2014-03-21 12:07
https://pcworld.al/te-shtunen-ne-prishtine-mbahet-takimi-i-grupit-te-perdoruesve-shqiptare-te-sql-server-it/20%Always2014-03-21 11:14
https://pcworld.al/facebook-hap-zyre-ne-indonezi-eshte-shteti-i-katert-me-i-madh-me-numrin-e-perdoruesve/20%Always2014-03-21 09:51
https://pcworld.al/larry-page-jam-i-zhgenjyer-nga-roli-i-qeverise-amerikane-ne-programet-e-sigurise/20%Always2014-03-21 08:16
https://pcworld.al/njihuni-me-aplikacionin-anti-social-qe-ju-ndihmon-te-shmangni-miqte-qe-nuk-pelqeni/20%Always2014-03-20 21:16
https://pcworld.al/gravity-screen-ben-te-mundur-ndezjen-dhe-fikjen-e-ekranit-te-smartfonit-automatikisht/20%Always2014-03-20 16:56
https://pcworld.al/hakohet-faqja-e-electronic-arts/20%Always2014-03-20 16:56
https://pcworld.al/beteja-me-softueret-pirate/20%Always2014-03-20 16:56
https://pcworld.al/chromebook-et-e-ri-samsung-11-6-inc-dhe-13-3-inc-do-te-jene-te-disponueshem-nga-1-maj/20%Always2014-03-20 16:55
https://pcworld.al/ndahet-nga-jeta-themeluesi-i-pcworld-dhe-kryetari-i-idg-se-patrick-j-mcgovern/20%Always2014-03-20 17:01
https://pcworld.al/facebook-ndryshon-politikat-ne-timeline/20%Always2014-03-20 15:22
https://pcworld.al/per-here-te-katert-me-radhe-organizohet-kampi-per-inovacion-social-ne-kosove/20%Always2014-03-20 14:16
https://pcworld.al/ish-punonjesi-i-kompanise-microsoft-arrestohet-per-zbulim-te-kopjeve-te-windows-8/20%Always2014-03-20 13:17
https://pcworld.al/apple-patenton-sensoret-per-siri/20%Always2014-03-20 12:14
https://pcworld.al/4k-vs-hd-ja-ndryshimi-video/20%Always2014-03-20 11:03
https://pcworld.al/samsung-po-planifikon-lincimin-e-nje-ore-smart-me-numer-sim/20%Always2014-03-20 12:10
https://pcworld.al/rivali-i-whatsapp-wechat-ka-kaluar-355-milion-perdorues-aktive-ne-muaj/20%Always2014-03-20 08:53
https://pcworld.al/analiza-e-gjakut-do-te-realizohet-edhe-ne-ekranet-e-smartfoneve/20%Always2014-03-20 07:59
https://pcworld.al/zbulohen-disa-foto-te-aplikacionit-te-ardhshem-te-apple-healthbook/20%Always2014-03-19 16:25
https://pcworld.al/raportim-microsoft-do-te-lancoje-office-per-ipad-gjate-javes-ne-vijim/20%Always2014-03-19 16:22
https://pcworld.al/perditesimet-e-skype-per-android-premtojne-te-mos-e-harxhojne-sa-me-pare-baterine/20%Always2014-03-19 16:22
https://pcworld.al/samsung-lancon-kameren-per-fotot-qe-i-bejme-vetes-selfie/20%Always2014-03-19 16:21
https://pcworld.al/njihuni-me-vecorite-e-reja-te-firefox-28/20%Always2014-03-19 16:07
https://pcworld.al/tim-cook-e-konsideron-librin-e-ri-per-apple-si-marrezi/20%Always2014-03-19 15:13
https://pcworld.al/avast-perdoruesit-e-xp-se-po-sulmohen-qe-tani-6-here-me-shume-se-ata-te-windows-7/20%Always2014-03-19 13:41
https://pcworld.al/lenovo-do-te-vazhdoje-te-bleje-kompani-te-tjera-per-te-forcuar-pozitat-ne-tregun-global/20%Always2014-03-19 12:52
https://pcworld.al/motorola-prezanton-oren-inteligjente-moto-360/20%Always2014-03-19 12:03
https://pcworld.al/apple-lancon-iphone-5c-me-te-lire-me-disk-8gb/20%Always2014-03-19 11:00
https://pcworld.al/dropbox-do-te-lidhe-llogarite-personale-dhe-ato-te-biznesit-gjate-muajit-te-ardhshem/20%Always2014-03-19 09:58
https://pcworld.al/deshironi-te-jeni-te-lumtur-mos-e-krahasoni-veten-me-njerezit-ne-rrjetet-sociale/20%Always2014-03-19 08:24
https://pcworld.al/microsoft-shton-me-ne-fund-4g-ne-ne-tabletin-surface-2/20%Always2014-03-19 07:45
https://pcworld.al/refuzohet-nga-apple-aplikacioni-per-shprehjet-e-jobs/20%Always2014-03-18 21:36
https://pcworld.al/pajisja-transmetuese-e-videove-ne-amazon-pritet-te-vije-muajin-e-ardhshem/20%Always2014-03-18 16:25
https://pcworld.al/apple-i-jep-fund-prodhimit-te-ipad-2-rikthehet-ipad-4/20%Always2014-03-18 16:23
https://pcworld.al/ne-internet-shfaqet-nje-video-qe-tregon-disa-vecori-te-smartfonit-htc-sense-6/20%Always2014-03-18 16:22
https://pcworld.al/perfundimi-ne-kohe-i-marreveshjes-nokia-microsoft-eshte-ne-rrezik/20%Always2014-03-18 16:22
https://pcworld.al/raportim-youtube-po-krijon-nje-version-per-femijet-nen-10-vjet/20%Always2014-03-18 15:15
https://pcworld.al/disa-sherbimet-te-google-shfaqen-probleme-gjate-te-henes/20%Always2014-03-18 14:48
https://pcworld.al/lancohet-iphone-ne-serbi-dhe-liban/20%Always2014-03-18 13:20
https://pcworld.al/themeluesi-i-whatsapp-perdoruesit-nuk-duhet-te-shqetesohen-per-privatesine/20%Always2014-03-18 12:26
https://pcworld.al/snipdock-per-windows-mjet-praktik-per-fotografimin-e-ekranit/20%Always2014-03-18 10:07
https://pcworld.al/kush-eshte-lidhja-me-e-mire-per-audio-hdmi-apo-dixhitale-optike/20%Always2014-03-18 08:37
https://pcworld.al/vodafone-blen-operatorin-kabllor-spanjoll-ono/20%Always2014-03-18 07:54
https://pcworld.al/vlc-media-player-ne-versionin-beta-per-windows-8-shfaqet-ne-windows-store/20%Always2014-03-18 07:45
https://pcworld.al/3-shkurtime-nga-tastiera-qe-duhet-te-dije-cdo-perdorues-fillestar-i-windows-it/20%Always2014-03-17 16:43
https://pcworld.al/microsoft-synon-ndryshimin-e-politikave-per-windows-phone/20%Always2014-03-17 16:43
https://pcworld.al/perditesohet-platforma-e-aplikacioneve-dhe-lojerave-google-play-games/20%Always2014-03-17 16:42
https://pcworld.al/ceo-i-twitter-it-planifikon-vizite-ne-kine-pritet-te-takohet-me-zyrtaret-qeveritare/20%Always2014-03-17 16:05
https://pcworld.al/hakerat-ukrainas-marrin-pergjegjesi-per-sulmet-ndaj-faqeve-te-nato-s/20%Always2014-03-17 15:09
https://pcworld.al/google-maps-per-android-tashme-liston-eventet-e-ardhshme-ne-vendndodhje-te-caktuara/20%Always2014-03-17 14:14
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-zoom-do-te-kete-nje-kamere-19-megapixel-dhe-ekran-4-8-inc/20%Always2014-03-17 13:08
https://pcworld.al/cfare-tregon-per-ju-stili-i-komunikimit-mobil-qe-perdorni-infografik/20%Always2014-11-10 19:28
https://pcworld.al/microsoft-dhe-google-rrenojne-planet-e-intel-it-per-tablete-me-dy-sisteme-operative/20%Always2014-03-17 08:56
https://pcworld.al/bill-gates-nuk-do-te-paguaja-19-miliarde-per-te-blere-whatsapp/20%Always2014-03-17 08:22
https://pcworld.al/iqtell-vendos-shenimet-e-mailin-dhe-gjerat-qe-duhet-ti-beni-ne-nje-aplikacion-te-vetem/20%Always2014-03-17 08:20
https://pcworld.al/cfare-jane-tatuazhet-elektronike-dhe-per-cfare-do-te-na-vijne-ne-ndihme-ato/20%Always2014-03-17 12:30
https://pcworld.al/disa-imazhe-te-ios-8-flasin-per-prezencen-e-aplikacioneve-te-reja/20%Always2014-03-16 13:24
https://pcworld.al/nje-printer-gjigand-3d-fillon-ndertimin-e-pjeseve-te-nje-shtepie/20%Always2014-03-16 13:24
https://pcworld.al/microsoft-po-perpiqet-te-bind-perdoruesit-te-largohen-nga-windows-xp/20%Always2014-03-16 13:24
https://pcworld.al/organizata-reporteret-pa-kufij-shba-ja-eshte-armike-e-internetit/20%Always2014-03-16 13:23
https://pcworld.al/huawei-i-jep-prioritet-android-it/20%Always2014-03-16 13:23
https://pcworld.al/smartfoni-samsung-galaxy-s3-slim-lancohet-ne-heshtje/20%Always2014-03-16 13:16
https://pcworld.al/adoptimi-i-ios-7-1-arrin-shifren-17-9-vetem-3-dite-nga-lancimi/20%Always2014-03-16 11:02
https://pcworld.al/njihuni-me-nderfaqen-e-telefonatave-voip-ne-whatsapp/20%Always2014-03-16 11:02
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-mund-te-lancohet-me-27-mars-ne-malajzi/20%Always2014-03-16 11:01
https://pcworld.al/nokia-sjell-per-lumiat-me-windows-phone-8-aplikacionin-qe-rifokuson-foton-pasi-ajo-eshte-shkrepur/20%Always2014-03-16 08:20
https://pcworld.al/mozilla-vendos-ta-terheqe-versionin-metro-te-shfletuesit-firefox-nga-windows-8/20%Always2014-03-16 08:19
https://pcworld.al/1-5-milione-atm-do-te-perdorin-windows-xp-edhe-pas-mbarimit-te-mbeshtetjes-gjate-prillit/20%Always2014-03-15 21:47
https://pcworld.al/game-waven-ju-meson-se-si-te-kodoni-duke-zhvilluar-lojera/20%Always2014-03-15 21:44
https://pcworld.al/evropa-nxit-realizimin-e-planit-mbi-krijimin-e-nje-dizajni-te-vetem-per-karikuesit/20%Always2014-03-15 12:21
https://pcworld.al/si-te-keni-gjithmone-automatik-llojin-e-shkrimit-te-preferuar-sa-here-hapni-word-in/20%Always2014-03-15 12:21
https://pcworld.al/kerkimi-ne-desktop-pritet-te-bie-teksa-perdoruesit-e-google-zhvendosen-ne-pajisje-mobile/20%Always2014-03-15 12:20
https://pcworld.al/5-live-wallpapers-ne-android-qe-nuk-do-ta-shkarkojne-baterine/20%Always2014-03-15 12:24
https://pcworld.al/ios-7-1-e-shpejton-iphone-4-por-jo-aq-shume-sa-ios-6/20%Always2014-03-15 09:30
https://pcworld.al/yahoo-lancon-integrimin-me-yelp-per-te-permiresuar-kerkimin-ne-rrjet/20%Always2014-03-15 09:30
https://pcworld.al/bien-cmimet-e-cloud-it-google-drive-tashme-kushton-9-99-per-1-tb-hapesire/20%Always2014-03-15 09:29
https://pcworld.al/zuckerberg-telefonon-presidentin-obama-per-nsa-ne/20%Always2014-03-15 09:29
https://pcworld.al/pavaresisht-problemeve-shumica-e-perdoruesve-riabonohen-ne-adobe-creative-cloud/20%Always2014-03-15 09:29
https://pcworld.al/itu-i-dorezon-akep-dokumentin-e-references-per-sistemin-e-monitorimit-te-spektrit-te-frekuencave/20%Always2014-03-15 09:28
https://pcworld.al/lexuesit-e-lajmeve-jane-me-pak-te-angazhuar-kur-vijne-nga-shperndarjet-ne-facebook/20%Always2014-03-14 16:28
https://pcworld.al/microsoft-lancon-sherbimin-e-abonimeve-office-365-personal-me-cmim-te-ulet/20%Always2014-03-14 16:28
https://pcworld.al/doktoret-testojne-google-glass-me-pacientet/20%Always2014-03-14 16:27
https://pcworld.al/facebook-prezanton-videoreklamat-15-sekondeshe-qe-fillojne-te-luhen-automatikisht/20%Always2014-03-14 16:16
https://pcworld.al/bill-gates-flet-per-snowden-ndryshimet-klimatike-dhe-te-ardhmen-e-agrikultures/20%Always2014-03-15 09:15
https://pcworld.al/jimmy-wales-aksidentalisht-fillon-nje-fushate-donacionesh-bitcoin/20%Always2014-03-14 16:15
https://pcworld.al/perditesimi-i-whatsapp-per-windows-phone-do-te-vije-me-disa-vecori-interesante/20%Always2014-03-14 16:11
https://pcworld.al/ja-cilat-jane-ndryshimet-ne-perditesimin-e-fundit-te-facebook-per-android/20%Always2014-03-14 15:13
https://pcworld.al/zbulohen-fotot-e-para-te-ios-8/20%Always2014-03-14 14:08
https://pcworld.al/perforcohen-marredheniet-institucionale-mes-shqiperise-dhe-kosoves-ne-fushen-e-inovacionit/20%Always2014-03-14 13:07
https://pcworld.al/huawei-pritet-te-lancoje-smartfonin-me-dy-sisteme-operative-android-dhe-windows-phone/20%Always2014-03-14 12:14
https://pcworld.al/ministrja-e-inovacionit-dhe-administrates-publike-merr-pjese-ne-prezantimin-e-projektit-e-inspektimi/20%Always2014-03-14 10:58
https://pcworld.al/smartfoni-samsung-galaxy-grand-2-lancohet-ne-kore/20%Always2014-03-14 09:54
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-ne-studion-e-emisionit-pasdite-ne-top-channel/20%Always2014-03-14 09:23
https://pcworld.al/njihuni-me-leksionet-qe-mund-ti-mesoni-siri-t-qe-te-jete-me-funksional/20%Always2014-03-14 07:56
https://pcworld.al/7-pajisje-luksoze-qe-gjithkush-do-te-donte-ti-kishte/20%Always2014-03-14 06:56
https://pcworld.al/google-wallet-per-android-dhe-ios-ju-lejon-te-ndiqni-blerjet-online-aktuale-dhe-te-kaluara/20%Always2014-03-13 16:34
https://pcworld.al/me-aplikacionin-easydownloader-shkarkoni-foto-e-video-ne-android-nga-instagram/20%Always2014-03-13 16:25
https://pcworld.al/opera-mini-8-per-pajisje-mobile-me-te-vjetra-sjell-nje-pamje-te-re/20%Always2014-03-13 16:25
https://pcworld.al/ja-se-si-e-realizon-nsa-ja-mbledhjen-e-te-dhenave-nga-miliona-kompjutere/20%Always2014-03-13 16:24
https://pcworld.al/themeluesi-i-web-it-kerkon-te-nxise-hartimin-e-nje-projektligji-per-te-drejtat-e-internetit/20%Always2014-03-13 15:36
https://pcworld.al/vlc-tani-ne-dispozicion-per-windows-8/20%Always2014-03-13 14:35
https://pcworld.al/bitcoin-po-vjen-ne-bursen-e-wall-street-it/20%Always2014-03-13 13:40
https://pcworld.al/mbi-160-000-faqe-wordpress-jane-perdorur-si-zombi-ddos/20%Always2014-03-13 10:49
https://pcworld.al/amazon-do-te-shtoje-nje-sherbim-muzike-online/20%Always2014-03-13 10:48
https://pcworld.al/raportim-ios-8-do-te-vije-me-nje-ridizajnim-rrenjesor-te-apple-maps/20%Always2014-03-13 10:48
https://pcworld.al/perdoruesit-e-whatsapp-mund-te-hasin-probleme-persa-i-perket-sigurise/20%Always2014-03-13 09:21
https://pcworld.al/instagram-ridizenjon-aplikacionin-per-android/20%Always2014-03-13 08:12
https://pcworld.al/surface-2-me-lte-vjen-ne-dyqanet-microsoft-it-pajisja-shume-afer-lancimit/20%Always2014-03-13 07:40
https://pcworld.al/hulumtuesit-krijojne-led-et-qe-jane-prej-vetem-tre-atomesh-te-trashe/20%Always2014-03-12 16:07
https://pcworld.al/njihuni-me-te-rejat-me-te-fundit-te-ios-7-1-video/20%Always2014-03-12 16:06
https://pcworld.al/samsung-ia-kalon-lg-se-me-patenten-e-re-per-sigurine-e-smartfoneve-ne-kycje/20%Always2014-03-12 16:06
https://pcworld.al/zhvilluesi-i-flappy-bird-mund-ta-riktheje-lojen-e-tij/20%Always2014-03-12 16:15
https://pcworld.al/prodhuesit-koreane-firmosin-nje-peticion-kunder-marreveshjes-nokia-microsoft/20%Always2014-03-12 16:05
https://pcworld.al/world-wide-web-feston-ditelindjen-e-25-te/20%Always2014-03-12 15:20
https://pcworld.al/whatsapp-per-android-merr-nje-opsion-te-ri-per-privatesise/20%Always2014-03-12 15:03
https://pcworld.al/ja-pse-htc-one-2014-do-te-kete-dy-kamera/20%Always2014-03-12 13:02
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-mban-takimin-e-hapur-me-te-rinjte-ne-ministrine-e-mireqenies-sociale-dhe-rinise/20%Always2014-03-12 12:25
https://pcworld.al/tashme-mund-te-instaloni-shtojca-add-on-edhe-ne-google-docs/20%Always2014-03-12 08:44
https://pcworld.al/3-arsye-praktike-pse-duhet-te-perdorni-navigimin-privat/20%Always2014-03-12 10:39
https://pcworld.al/google-hap-dyqanin-per-aplikacione-per-dokumente-dhe-spreadsheet/20%Always2014-03-12 08:39
https://pcworld.al/ja-se-si-te-krijoni-nje-animim-gif/20%Always2014-03-11 16:14
https://pcworld.al/ap-qeveria-amerikane-po-krijon-nje-sistem-elektronik-per-monitorimin-e-punonjesve/20%Always2014-03-11 16:13
https://pcworld.al/rrjeti-5g-bashkon-gjermanine-dhe-britanine/20%Always2014-03-11 16:12
https://pcworld.al/google-po-perqendrohet-seriozisht-ne-zhvillimin-e-pajisjeve-qe-mund-te-vishen/20%Always2014-03-11 16:11
https://pcworld.al/lancohet-perditesimi-i-ios-7-1-sjell-disa-risi-dhe-rregullon-nje-sere-problemesh/20%Always2014-03-11 16:11
https://pcworld.al/edward-snowden-nuk-jam-penduar-per-vendimet-qe-kam-marre/20%Always2014-03-11 16:10
https://pcworld.al/hapen-aplikimet-per-programin-google-summer-of-code/20%Always2014-03-11 15:08
https://pcworld.al/nje-historik-i-shkurter-mbi-emrat-e-domeineve/20%Always2014-03-11 12:14
https://pcworld.al/audi-dhe-att-do-sjellin-teknologjine-lte-ne-makinen-tuaj/20%Always2014-03-11 12:14
https://pcworld.al/koncepti-i-iphone-air-mund-te-realizohet-ne-smartfonin-e-ardhshem-te-apple/20%Always2014-03-11 12:13
https://pcworld.al/analistet-shitjet-e-samsung-galaxy-s5-mund-te-zhgenjejne-ne-tre-muajt-e-pare/20%Always2014-03-11 11:11
https://pcworld.al/facebook-i-jep-nje-tjeter-dizajn-profilit-te-faqeve/20%Always2014-03-11 10:01
https://pcworld.al/julian-assange-wikileaks-po-planifikon-nje-publikim-te-rendesishem/20%Always2014-03-11 08:21
https://pcworld.al/evropa-paralajmeron-te-dhenat-rrezikojne-te-vidhen-permes-rrjeteve-wi-fi/20%Always2014-03-11 07:36
https://pcworld.al/cfare-duan-meshkujt-dhe-femrat-nga-nje-telefon/20%Always2014-03-10 16:11
https://pcworld.al/platforma-medium-pritet-te-lancoje-aplikacionin-per-lexim-per-iphone-gjate-kesaj-jave/20%Always2014-03-10 16:10
https://pcworld.al/google-chromecast-do-te-jete-ne-shtije-ne-shume-vende-pas-pak-javesh/20%Always2014-03-10 16:10
https://pcworld.al/samsung-prezanton-aplikacionin-e-sigurt-cloud-print-per-android-dhe-ios/20%Always2014-03-10 16:10
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-ii-permbylli-me-sukses-maratonen-e-workshop-eve-ne-kosove/20%Always2014-03-10 16:08
https://pcworld.al/ne-pritje-te-sistemit-ubuntu-14-04/20%Always2014-03-10 15:07
https://pcworld.al/fujitsu-po-punon-per-teknologjine-e-skanimit-te-pellembes-se-dores/20%Always2014-03-10 14:04
https://pcworld.al/microsoft-publikon-perditesimin-e-windows-8-1-me-shpejt-se-sa-ishte-parashikur/20%Always2014-03-10 12:31
https://pcworld.al/raport-smartfoni-lg-g3-do-te-jete-rezistent-ndaj-ujit-dhe-pluhurit/20%Always2014-03-10 10:28
https://pcworld.al/menaxheri-i-kodeve-keepass-mund-te-perdoret-edhe-ne-windows-edhe-ne-android/20%Always2014-03-10 10:06
https://pcworld.al/samsung-lancon-smartfonin-galaxy-s-iii-mini-value-edition/20%Always2014-03-10 09:17
https://pcworld.al/ictsmedia-dhe-ministria-e-mireqenies-sociale-dhe-rinise-do-te-organizojne-takim-te-hapur-me-te-rinjte/20%Always2014-03-10 08:02
https://pcworld.al/se-shpejti-ne-londer-do-te-testohet-nje-sistem-i-mencur-per-kalimin-e-kembesoreve/20%Always2014-03-09 22:19
https://pcworld.al/spreed-ju-meson-se-si-te-lexoni-shpejt-me-cfaredo-teksti-online/20%Always2014-03-09 14:15
https://pcworld.al/vecoria-wi-fi-sense-per-windows-phone-8-1-shfaqet-ne-nje-video/20%Always2014-03-09 14:06
https://pcworld.al/samsung-lancon-sherbimin-milk-music/20%Always2014-03-09 14:03
https://pcworld.al/habitclock-ju-ndihmon-te-formoni-shprehje-produktive-ne-mengjes/20%Always2014-03-09 11:07
https://pcworld.al/facebook-do-te-mbaj-konferencen-e-zhvilluesve-ne-san-francisko-me-30-prill-2014/20%Always2014-03-09 11:07
https://pcworld.al/dronet-lejohen-ne-qiejt-e-amerikes/20%Always2014-03-09 10:04
https://pcworld.al/24-gabime-qe-perdoruesit-duhet-ti-shmangin-ne-teknologji/20%Always2014-03-09 10:02
https://pcworld.al/yahoo-caktivizon-sherbimet-e-pothuajse-cdo-startup-i-qe-blen/20%Always2014-03-09 10:00
https://pcworld.al/apple-dhe-android-kryesojne-ne-tregun-amerikan/20%Always2014-03-09 09:47
https://pcworld.al/si-te-luani-dvd-dhe-disqe-blu-ray-ne-windows-8/20%Always2014-03-08 22:39
https://pcworld.al/fiber-optike-nga-singapori-ne-evrope/20%Always2014-03-08 22:38
https://pcworld.al/windows-phone-8-5-eshte-duke-u-zhvilluar-teksa-afrohet-lancimi-i-windows-phone-8-1/20%Always2014-03-08 13:04
https://pcworld.al/newsweek-mendohet-se-eshte-zbuluar-krijuesi-i-bitcoin-it-satoshi-nakamoto/20%Always2014-03-08 13:03
https://pcworld.al/aplikacioni-up-coffee-per-ios-ju-tregon-se-kur-duhet-te-ndaloni-se-konsumuari-kafe/20%Always2014-03-08 13:03
https://pcworld.al/pinterest-publikon-raportin-e-pare-te-transparences/20%Always2014-03-08 13:02
https://pcworld.al/softueri-dhe-dyqani-i-aplikacioneve-pebble-2-0-tani-ne-dispozicion-per-android/20%Always2014-03-08 13:02
https://pcworld.al/raporti-i-comscore-windows-phone-kalon-blackberry-n/20%Always2014-03-08 13:09
https://pcworld.al/refuzohet-kerkesa-e-apple-per-ndalimin-e-produkteve-te-samsung-ut/20%Always2014-03-08 12:58
https://pcworld.al/7-shpikes-qe-jane-vrare-nga-zbulimet-e-tyre-video/20%Always2014-03-08 11:55
https://pcworld.al/apple-po-punon-per-rezolucionin-4k/20%Always2014-03-08 10:51
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-kushton-500-euro-ne-indi/20%Always2014-03-08 09:41
https://pcworld.al/kerkuesit-printojne-enet-e-gjakut-neper-inde-per-krijimin-e-organeve-njerezore-artificiale/20%Always2014-03-08 08:39
https://pcworld.al/edx-zgjeron-gamen-e-institucioneve-qe-ofrojne-kurse-pa-pagese-online/20%Always2014-03-08 07:42
https://pcworld.al/gjakova-mirepriti-workshop-in-e-iv-me-radhe-te-albanian-ict-awards-ii/20%Always2014-03-08 08:12
https://pcworld.al/qeveria-e-japonise-bitcoin-nuk-eshte-monedhe/20%Always2014-03-07 15:56
https://pcworld.al/mercedes-ka-ne-plan-ofrimin-e-nderfaqes-carplay-tek-makinat-e-vjetra/20%Always2014-03-07 15:55
https://pcworld.al/statistikat-gjinore-te-rrjeteve-sociale/20%Always2014-03-07 15:55
https://pcworld.al/raportim-gjysma-e-gjithe-dobesive-te-gjetura-shenjestrojne-javan/20%Always2014-03-07 15:54
https://pcworld.al/facebook-prezanton-dizajnin-e-ri-te-furnizuesit-te-lajmeve/20%Always2014-03-07 14:53
https://pcworld.al/3-aplikacione-android-qe-iu-sjellin-sms-te-ne-desktop/20%Always2014-03-07 14:02
https://pcworld.al/yahoo-blen-kompanine-vizify-e-specializuar-ne-vizualizimin-e-te-dhenave-ne-rrjetet-sociale/20%Always2014-03-07 13:01
https://pcworld.al/twitter-ndalon-postimin-e-videove-me-pamje-seksuale-ne-aplikacionin-vine/20%Always2014-03-07 11:35
https://pcworld.al/historiku-i-android-it-ne-infografik/20%Always2014-11-10 19:26
https://pcworld.al/treguesit-e-komunikimeve-elektronike-nga-akep-ulet-numri-i-pajtimtareve-ne-6-mujorin-e-i-re-te-2013-es/20%Always2014-03-07 10:02
https://pcworld.al/facebook-dhe-instagram-vendosin-rregulla-per-reklamat-me-arme-zjarri/20%Always2014-03-07 08:57
https://pcworld.al/mozilla-po-heton-per-pagesat-qe-merr-dell-per-te-instaluar-firefox-ne-nje-kompjuter-te-ri/20%Always2014-03-07 08:08
https://pcworld.al/sa-fjale-duhet-te-permbaje-subjekti-i-nje-e-maili/20%Always2014-03-07 15:56
https://pcworld.al/jose-mourinho-ambasadori-i-futbollit-per-yahoo-ne-gjate-2014-s/20%Always2014-03-06 13:31
https://pcworld.al/si-te-fshini-gjithcka-mbi-veten-nga-interneti-infografik/20%Always2014-11-10 19:25
https://pcworld.al/hulumtuesit-krijojne-viruse-kompjuterike-qe-perhapen-si-gripi-i-zakonshem/20%Always2014-03-06 13:30
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-ii-permbylli-me-sukses-workshop-in-e-iii-te-ne-prishtine/20%Always2014-03-06 18:23
https://pcworld.al/valain-oferta-me-e-re-e-operatorit-vala-per-komunitetin-e-te-rinjve/20%Always2014-03-06 16:16
https://pcworld.al/microsoft-security-essentials-do-te-ofroje-paralajmerime-sigurie-per-windows-xp/20%Always2014-03-06 08:32
https://pcworld.al/perditesohet-aplikacioni-gmail-per-ios/20%Always2014-03-06 08:32
https://pcworld.al/nokia-lumia-1520-mund-samsung-galaxy-s5-ne-testimet-e-performances-per-lojerat/20%Always2014-03-06 08:31
https://pcworld.al/ne-prag-te-ditelindjes-se-peste-foursquare-po-rritet-me-ritme-te-shpejta/20%Always2014-03-06 07:55
https://pcworld.al/studim-twitter-mund-te-identifikoje-perhapjen-e-virusit-hiv-ne-kohe-reale/20%Always2014-03-06 07:54
https://pcworld.al/500px-lancon-dyqanin-e-saj-te-licencimit-te-fotografive-te-quajtur-prime/20%Always2014-03-05 16:29
https://pcworld.al/se-shpejti-sherbimet-e-yahoo-nuk-do-te-aksesohen-nepermjet-llogarive-ne-facebook-dhe-google/20%Always2014-03-05 16:29
https://pcworld.al/f-secure-android-numeron-97-te-gjithe-viruseve-ne-platformat-mobile-ne-2013-en/20%Always2014-03-05 16:28
https://pcworld.al/a-ju-demtohen-syte-nese-qendroni-shume-afer-ekraneve-elektronike/20%Always2014-03-05 16:28
https://pcworld.al/perfundon-perditesimi-i-windows-8-1/20%Always2014-03-05 16:24
https://pcworld.al/facebook-po-punon-per-te-lancuar-avionin-e-telekomanduar-per-perhapjen-e-internetit/20%Always2014-03-05 16:23
https://pcworld.al/shefja-ekzekutive-e-hp-se-chromebook-et-na-kane-surprizuar/20%Always2014-03-05 16:23
https://pcworld.al/rusia-bllokon-disa-uebfaqe-ukrainase-me-pretendimin-e-nxitjes-se-veprimtarise-terroriste/20%Always2014-03-05 16:22
https://pcworld.al/aplikacioni-facebook-messenger-tashme-i-disponueshem-edhe-per-windows-phone/20%Always2014-03-05 15:29
https://pcworld.al/aplikacioni-anyfont-instalon-fonte-shtese-ne-ios/20%Always2014-03-05 14:01
https://pcworld.al/uebfaqja-sam-mobile-zbulon-cmimet-e-samsung-gear-2-gear-2-neo-dhe-gear-fit/20%Always2014-03-05 13:13
https://pcworld.al/google-maps-hyn-ne-boten-e-thelle-te-oqeaneve/20%Always2014-03-05 11:01
https://pcworld.al/skype-per-outlook-com-tashme-eshte-i-disponueshem-ne-mbare-boten/20%Always2014-03-05 10:10
https://pcworld.al/se-shpejti-do-te-lancohet-nje-smartfon-i-ri-android-i-pajisur-me-kamera-50-megapixel/20%Always2014-03-05 09:02
https://pcworld.al/evernote-per-windows-perfshin-vecorine-per-editim-te-fotografive/20%Always2014-03-05 08:06
https://pcworld.al/google-do-te-filloje-ti-mesoje-njerezit-se-si-te-ndertojne-pjeset-e-tyre-te-smartfoneve/20%Always2014-03-04 16:34
https://pcworld.al/raport-samsung-po-perballet-me-probleme-ne-skanerin-e-shenjave-te-gishtave-tek-galaxy-s5/20%Always2014-03-04 16:34
https://pcworld.al/shfletuesi-tor-po-zhvillon-nje-dergues-anonim-te-mesazheve-ne-cast/20%Always2014-03-04 16:34
https://pcworld.al/njihuni-me-syzet-oculus-rift-te-realitet-virtual/20%Always2014-03-04 16:33
https://pcworld.al/kina-lancon-nje-portal-tjeter-kerkimi/20%Always2014-03-04 15:23
https://pcworld.al/si-te-dalloni-nje-e-mail-te-rrezikshem/20%Always2014-03-04 14:36
https://pcworld.al/prezantohet-softueri-qe-lejon-kalimin-e-perdoruesve-te-xp-ne-versionet-e-reja-te-windows-it/20%Always2014-03-04 13:30
https://pcworld.al/kanali-dev-i-chrome-os-tani-ju-lejon-te-perdorni-disa-profile-njekohesisht/20%Always2014-03-04 12:28
https://pcworld.al/prezantohen-zyrtarisht-modelet-samsung-chromebook-2-cmimet-fillojne-nga-319/20%Always2014-03-04 10:51
https://pcworld.al/android-tashme-i-fuqishem-edhe-ne-tregun-global-te-tableteve/20%Always2014-03-04 10:30
https://pcworld.al/youtube-resize-rregullon-madhesine-e-videove-sipas-deshires-suaj/20%Always2014-03-04 09:18
https://pcworld.al/njihuni-me-paraqitjen-e-cortana-s-pergjigja-e-microsoft-it-ndaj-siri-t-dhe-google-now/20%Always2014-03-04 08:48
https://pcworld.al/mergefil-es-bashkon-formatet-e-ndryshme-ne-nje-skedar-pdfwordexcel/20%Always2014-03-04 06:50
https://pcworld.al/aplikacioni-days-numeron-kohen-deri-tek-arritja-e-nje-date-te-rendesishme/20%Always2014-03-04 06:48
https://pcworld.al/njihuni-me-perditesimet-qe-ka-planifikuar-blackberry-per-bbm/20%Always2014-03-03 17:00
https://pcworld.al/cfare-rendesie-do-te-kete-per-microsoft-in-windows-falas/20%Always2014-03-03 16:59
https://pcworld.al/mozilla-do-te-aktivizoje-automatikisht-vecorine-click-to-play-per-te-gjitha-shtojcat/20%Always2014-03-03 16:58
https://pcworld.al/platformat-e-mesazheve-tango-dhe-telegram-kane-hyre-ne-boten-e-blackberry-t/20%Always2014-03-03 16:12
https://pcworld.al/nje-liber-i-ri-profilizon-ceo-n-e-apple-tim-cook/20%Always2014-03-03 14:41
https://pcworld.al/windows-8-1-arrin-4-30-te-tregut-windows-8-bie-ne-6-38/20%Always2014-03-03 13:38
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-ii-do-te-udhetoje-ne-prishtine-gjakove-dhe-mitrovice-me-6-7-dhe-8-mars/20%Always2014-03-03 11:33
https://pcworld.al/tre-keshilla-per-te-mbajtur-te-paster-inboxin-ne-outlook/20%Always2014-03-03 10:44
https://pcworld.al/ferrari-volvo-dhe-mercedes-do-te-zbulojne-integrimin-e-pare-te-ios-ne-automjetet-e-tyre/20%Always2014-03-03 10:01
https://pcworld.al/rrjedhin-disa-imazhe-ne-internet-qe-tregojne-smartfonin-htc-onem8/20%Always2014-03-03 08:50
https://pcworld.al/disa-imazhe-te-windows-phone-8-1-ne-internet-tregojne-mundesine-per-te-pershtatur-sfondin/20%Always2014-03-03 08:49
https://pcworld.al/hakohet-nokia-x-per-te-perdorur-aplikacionet-dhe-sherbimet-e-google-per-android/20%Always2014-03-02 22:47
https://pcworld.al/moda-me-e-re-e-fotografive-wefies/20%Always2014-03-02 18:11
https://pcworld.al/lancohet-perditesimi-i-aplikacionit-google-hangouts-per-ios/20%Always2014-03-02 12:11
https://pcworld.al/internet-explorer-10-i-afrohet-ie-9-ne-pjesen-e-tregut-te-shfletuesve-chrome-perseri-fiton-pike/20%Always2014-03-02 12:11
https://pcworld.al/freefixer-largon-programet-e-padeshiruara-nga-pc-ja-juaj/20%Always2014-03-02 12:11
https://pcworld.al/tim-cook-reagon-kunder-aksionereve-qe-jane-te-shqetesuar-rreth-nismave-per-ambientin/20%Always2014-03-02 11:58
https://pcworld.al/publikohet-eventi-i-plote-i-zhvilluesve-te-nokia-s-i-mbajtur-ne-kongresin-mobil-boteror/20%Always2014-03-02 11:58
https://pcworld.al/porositjet-online-nuk-tregojne-cmim-me-te-ulet-te-galaxy-s5-krahasuar-me-paraardhesin/20%Always2014-03-02 11:58
https://pcworld.al/ja-si-te-shihni-dhe-te-fshini-historikun-e-kerkimeve-tuaja-ne-facebook/20%Always2014-03-02 11:18
https://pcworld.al/12-video-ushezuese-per-fillestaret-me-softueret-open-source/20%Always2014-03-02 11:15
https://pcworld.al/kater-fakte-qe-duhet-te-dini-per-sigurine-ne-ios/20%Always2014-03-02 09:54
https://pcworld.al/apple-u-jep-me-shume-avantazhe-zhvilluesve-te-aplikacioneve-ne-ios/20%Always2014-03-01 22:59
https://pcworld.al/windows-8-1-pritet-te-vije-ne-te-njejten-dite-kur-perfundon-mbeshtetja-per-xp/20%Always2014-03-01 12:09
https://pcworld.al/chameleon-virusi-qe-perhapet-nga-wireless/20%Always2014-03-01 12:08
https://pcworld.al/inxhineri-i-produkteve-tek-lenove-kutcher-do-te-jete-dizajnuesi-i-smartfoneve-tek-kjo-kompani/20%Always2014-03-01 12:08
https://pcworld.al/google-prezanton-nje-opsion-interesant-per-google-maps/20%Always2014-03-01 12:08
https://pcworld.al/dyfishohet-numri-i-shkarkimeve-te-aplikacioneve-ne-windows-store/20%Always2014-03-01 12:07
https://pcworld.al/adobe-dhuron-softuere-me-vlere-300-milione-per-programin-e-edukimit-ne-teknologji/20%Always2014-03-01 12:13
https://pcworld.al/acer-do-te-prodhojme-smartfonin-windows-phone-nese-sistemi-arrin-15-te-tregut-ne-europe/20%Always2014-03-01 12:07
https://pcworld.al/microsoft-po-konsideron-ofrimin-e-nje-versioni-pa-pagese-te-windows-8-1/20%Always2014-03-01 12:12
https://pcworld.al/nje-perditesim-do-te-permiresonte-ndjeshem-saktesine-e-skanerit-te-gishtave-te-iphone-5s/20%Always2014-03-01 12:06
https://pcworld.al/wechat-vjen-ne-desktop-me-leshimin-e-klientit-per-mac/20%Always2014-03-01 12:05
https://pcworld.al/the-guardian-spiunazhi-britanik-ka-perdorur-kamerat-e-catit-te-yahoo-se/20%Always2014-03-01 11:17
https://pcworld.al/nvidia-prezanton-pajisjet-tegra-note-7-dhe-tegra-note-k1/20%Always2014-03-01 11:17
https://pcworld.al/rritja-e-numrit-te-perdoruesve-te-twitter-it-peson-renie/20%Always2014-03-01 09:35
https://pcworld.al/smartfonet-me-64-bit-do-te-vijne-se-shpejti-por-iphone-5s-mbetet-i-vetmi-me-kete-arkitekture-per-momentin/20%Always2014-03-01 07:47
https://pcworld.al/smartfoni-sony-xperia-z3-mund-te-prezantohet-ne-gusht/20%Always2014-03-01 07:43
https://pcworld.al/a-jane-ekranet-e-safirit-e-ardhmja-ne-boten-e-smartfoneve/20%Always2014-02-28 10:37
https://pcworld.al/google-shton-kerkimet-me-ze-ne-ok-google-ne-versionin-beta-te-chrome/20%Always2014-02-28 10:37