XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/perditesohet-aplikacionin-yahoo-mail-me-disa-vecori-te-reja/20%Always2014-04-30 15:24
https://pcworld.al/ja-se-si-mund-te-zhbllokoni-menaxherin-e-fjalekalimeve-lastpass-ne-galaxy-s5/20%Always2014-04-30 15:24
https://pcworld.al/google-glass-nuk-do-te-ju-lere-te-humbisni-me-thirrje-telefonike/20%Always2014-04-30 14:49
https://pcworld.al/mozilla-lancon-dizajnin-e-ri-me-te-rendesishem-te-shfletuesit-firefox-29/20%Always2014-04-30 13:52
https://pcworld.al/microsoft-sjell-perditesimin-e-pare-te-office-per-ipad/20%Always2014-04-30 12:10
https://pcworld.al/ministri-veliaj-shpreh-mbeshtetje-per-konferencen-e-pare-open-source-ne-shqiperi/20%Always2014-04-30 11:35
https://pcworld.al/hulu-bllokon-aksesin-permes-vpn-ve/20%Always2014-04-30 08:26
https://pcworld.al/acer-prezanton-disa-pajisje-te-reja/20%Always2014-04-30 08:26
https://pcworld.al/shkarkoni-kete-aplikacion-android-pa-pagese-per-tu-mbrojtur-nga-heartbleed/20%Always2014-04-30 07:24
https://pcworld.al/tinytake-fotografon-dhe-incizon-ekranin-ne-windows/20%Always2014-04-30 06:14
https://pcworld.al/kompania-google-pergatit-veturen-e-saj-automatike-per-te-gjitha-rruget-e-qytetit/20%Always2014-04-29 13:47
https://pcworld.al/me-ne-fund-skype-ofron-falas-video-telefonatat-ne-grup/20%Always2014-04-29 13:46
https://pcworld.al/strategy-analytics-dergesat-per-shitje-te-tableteve-android-arrijne-65-8-ne-tremujorin-e-fundit/20%Always2014-04-29 13:45
https://pcworld.al/hp-po-pergatit-nje-laptop-qe-perdor-sistemin-android/20%Always2014-04-29 13:43
https://pcworld.al/perditesohet-facebook-messenger-per-ios-shtohen-disa-vecori-te-reja/20%Always2014-04-29 13:32
https://pcworld.al/microsoft-publikon-reklamen-e-pare-per-blerjen-e-nokia-s/20%Always2014-04-29 07:25
https://pcworld.al/battery-diag-ofron-shume-informacione-per-baterine-e-macbook-ut/20%Always2014-04-29 07:25
https://pcworld.al/ja-se-sa-shume-gjera-mund-te-beni-me-klikimin-e-butonit-te-mesit-ne-mouse/20%Always2014-04-29 07:25
https://pcworld.al/dfc-intelligence-lojerat-per-pc-sjellin-me-shume-te-hyra-se-sa-ato-per-konsolla/20%Always2014-04-29 07:24
https://pcworld.al/a-jemi-te-dhene-pas-smartfoneve-edhe-kur-jemi-ne-gjume-infografik/20%Always2014-11-10 19:29
https://pcworld.al/si-te-caktivizoni-pasqyruesin-e-pdf-ve-brenda-chrome-ose-firefox/20%Always2014-04-28 15:36
https://pcworld.al/asistenti-virtual-cortana-i-microsoft-it-nuk-i-ndihmon-femijet/20%Always2014-04-28 15:35
https://pcworld.al/mbahet-konferenca-e-trete-nderkombetare-multidisiplinore-ict-ja-ne-edukim-njohuri-shoqerore-dhe-qeverisje-e-hapur/20%Always2014-04-28 15:35
https://pcworld.al/everything-everywhere-tashme-ofron-4g-lte-ne-200-qendra-banimi-ne-britani/20%Always2014-04-28 14:17
https://pcworld.al/diten-e-djeshme-facebook-shfaqi-probleme/20%Always2014-04-28 12:53
https://pcworld.al/samsung-njofton-perdoruesit-ne-instagram-per-ardhjen-e-galaxy-k/20%Always2014-04-28 11:46
https://pcworld.al/kush-eshte-telefoni-me-i-shitur-ne-bote/20%Always2014-04-28 09:54
https://pcworld.al/my-job-chart-organizon-punet-e-perditshme-per-femijet-dhe-iu-meson-atyre-rendesine-e-parave/20%Always2014-04-28 08:56
https://pcworld.al/akep-ndalohet-portimi-i-pajtimtareve-debitore/20%Always2014-04-28 08:05
https://pcworld.al/udacity-per-iphone-dhe-ipad-ju-ofron-kurse-pa-pagese-falas-gjate-udhetimit/20%Always2014-04-28 08:03
https://pcworld.al/microsoft-jane-shitur-1-2-milione-xbox-one-gjate-tremujorit-te-pare-te-vitit-2014/20%Always2014-04-27 10:51
https://pcworld.al/google-everywhere-asistenti-dixhital-i-google-mund-te-pushtoje-sistemin-android/20%Always2014-04-27 10:51
https://pcworld.al/tom-lantzsch-procesoret-mobil-64-bit-vijne-nga-fundi-i-vitit/20%Always2014-04-27 10:51
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-mini-do-te-kete-certifikimin-ip67/20%Always2014-04-27 10:50
https://pcworld.al/apple-do-te-beje-pa-pagese-riparimin-e-butonit-power-ne-iphone-5/20%Always2014-04-27 09:22
https://pcworld.al/facebook-blen-aplikacionin-moves/20%Always2014-04-27 09:22
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-nje-deshtim-te-kameres-ne-nje-numer-te-kufizuar-te-galaxy-s5/20%Always2014-04-26 23:21
https://pcworld.al/mesimi-i-programimit-jashte-oreve-mesimore/20%Always2014-04-26 23:20
https://pcworld.al/disa-te-verteta-te-hidhura-rreth-jetes-online/20%Always2014-04-26 23:03
https://pcworld.al/miratohet-programi-i-bashkepunimit-shkencor-teknologjik-midis-shqiperise-dhe-austrise/20%Always2014-04-26 17:12
https://pcworld.al/gjigantet-e-teknologjise-kane-investuar-3-6-milione-per-nje-projekt-qe-do-te-parandaloje-heartbleed-in-e-ardhshem/20%Always2014-04-26 15:15
https://pcworld.al/mbyllet-me-sukses-albanian-ict-awards-ii-shpallen-fituesit/20%Always2019-01-18 16:55
https://pcworld.al/blogereve-rus-tani-iu-kerkohet-te-regjistrohen-dhe-te-mos-postojne-pornografi-dhe-gjuhe-te-pahijshme/20%Always2014-04-26 10:49
https://pcworld.al/francisco-tolmasky-20-vjecari-i-cili-zhvilloi-shfletuesin-safari-per-iphone/20%Always2014-04-26 08:54
https://pcworld.al/my-com-lancon-nje-vecori-te-re-aksesi-i-e-mail-it-vetem-permes-pajisjeve-mobile/20%Always2014-04-26 08:41
https://pcworld.al/mbahet-zyrtarisht-sot-eventi-gala-albanian-ict-awards-ii-ne-oren-1830/20%Always2014-04-25 19:32
https://pcworld.al/facebook-dhe-storyful-lincojne-portalin-e-lajmeve-fb-newswire/20%Always2014-04-25 11:05
https://pcworld.al/njihuni-me-disa-detaje-rreth-smartfonit-te-ardhshem-nexus-6/20%Always2014-04-25 10:50
https://pcworld.al/nokia-leshon-perditesimin-asha-1-4-me-vecori-te-reja/20%Always2014-04-25 09:56
https://pcworld.al/aplikimet-per-konkursin-te-dhenat-qeveritare-ne-doren-tuaj-vazhdojne-deri-me-9-maj/20%Always2014-04-29 10:54
https://pcworld.al/aplikacionet-android-vulnerabel-ndaj-heartbleed-jane-shkarkuar-150-milione-here/20%Always2014-04-25 06:49
https://pcworld.al/per-vetem-nje-vit-zynga-ka-humbur-pothuajse-gjysmen-e-perdoruesve-aktive-ditore/20%Always2014-04-24 15:44
https://pcworld.al/numri-i-lojtareve-nga-kina-tejkalon-numrin-e-banoreve-te-shba-se/20%Always2014-04-24 15:44
https://pcworld.al/seksioni-explore-ne-instagram-tani-ju-shfaq-fotografi-nga-njerezit-qe-i-njihni/20%Always2014-04-24 15:36
https://pcworld.al/idrive-perdoruesit-e-iphone-mund-te-perfitojne-100-gb-hapesire-ne-cloud-per-1-ne-vit/20%Always2014-04-24 14:07
https://pcworld.al/codeacademy-tani-ju-meson-me-shembuj-zbulon-nje-faqe-te-re-te-mahnitshme/20%Always2014-04-24 12:32
https://pcworld.al/brazili-miraton-ligjin-e-te-drejtave-te-internetit-per-nje-qasje-te-hapur-dhe-te-lire/20%Always2014-04-24 11:00
https://pcworld.al/njihuni-me-ridizajnimin-madhor-te-viber-per-iphone/20%Always2014-04-24 09:47
https://pcworld.al/akamai-technologies-publikon-raportin-me-statistikat-me-te-fundit-per-internetin/20%Always2014-04-24 08:27
https://pcworld.al/patenta-e-samsung-zbulon-nje-dizajn-te-ri-per-smartfonet/20%Always2014-04-24 07:18
https://pcworld.al/profesoresha-e-universitetit-te-yale-patentat-e-apple-kushtojne-38-4-milion/20%Always2014-04-23 15:24
https://pcworld.al/studentet-e-universitetit-te-kalifornise-jugore-krijojne-video-lojen-per-te-ndihmuar-femijet-me-autizem/20%Always2014-04-23 15:23
https://pcworld.al/90-per-qind-e-udhetareve-nga-shba-nuk-largohen-nga-shtepia-pa-telefonet-celulare/20%Always2014-04-23 15:23
https://pcworld.al/2014-ta-mund-te-jete-viti-ku-html-5-do-te-zevendesoje-flash/20%Always2014-04-23 13:24
https://pcworld.al/gabimi-ne-kodim-i-mbron-disa-aplikacione-per-android-nga-heartbleed/20%Always2014-04-23 11:58
https://pcworld.al/google-ofroi-ndihme-per-samsung-un-ne-betejen-gjyqesore-kunder-apple/20%Always2014-04-23 09:58
https://pcworld.al/microsoft-mundeson-kerkimin-pa-reklama-ne-bing-per-shkollat-ne-shba/20%Always2014-04-23 08:59
https://pcworld.al/ora-inteligjente-lg-g-watch-do-te-jete-rezistente-ndaj-ujit-dhe-pluhurit/20%Always2014-04-23 06:52
https://pcworld.al/apple-tani-mund-te-kthehet-cfaredo-produkti-ne-dyqan-per-riciklim-pa-pagese/20%Always2014-04-22 15:30
https://pcworld.al/raportim-menuja-start-dhe-versioni-windows-cloud-do-te-vijne-kete-fund-viti/20%Always2014-04-22 15:29
https://pcworld.al/mailbox-2-0-eshte-gati-per-ios-me-arkivimin-parashikues-auto-swipe/20%Always2014-04-22 15:29
https://pcworld.al/me-app-config-mund-te-konfiguroni-funksionalitetet-e-aplikacioneve-individuale-android/20%Always2014-04-22 15:29
https://pcworld.al/terhiqet-nje-aplikacion-antivirusi-i-rreme-nga-playstore-google-kompenson-perdoruesit/20%Always2014-04-22 14:26
https://pcworld.al/htc-one-m8-versioni-google-play-eshte-i-pari-i-ketij-lloji-qe-lancohet-jashte-shba-ve/20%Always2014-04-22 13:36
https://pcworld.al/kompania-xiaomi-thjeshton-ueb-domanin-e-saj-ne-mi-com-per-te-terhequr-vemendjen-nderkombetare/20%Always2014-04-22 12:39
https://pcworld.al/microsoft-dhe-motorola-nenshkruajne-marreveshje-per-licencimin-e-patentave/20%Always2014-04-22 11:06
https://pcworld.al/trafiku-ne-facebook-rritet-me-37-ne-pinterest-me-48-dhe-twitter-me-1/20%Always2014-04-22 09:57
https://pcworld.al/perditesohet-aplikacioni-hangouts-ne-android/20%Always2014-04-22 08:40
https://pcworld.al/htc-lancon-smartfonet-one-m8-desire-816-dhe-desire-210-ne-indi/20%Always2014-04-22 07:29
https://pcworld.al/wifi-prej-10gbps-pritet-te-vije-vitin-e-ardhshem/20%Always2014-04-21 16:11
https://pcworld.al/beteja-per-lojera-ekskluzive-ka-ardhur-ne-smartfone/20%Always2014-04-21 16:09
https://pcworld.al/se-shpejti-flossk-organizon-workshop-in-e-radhes-ne-mitrovice/20%Always2014-04-21 16:11
https://pcworld.al/plot-50-vjet-qe-prej-momentit-fillestar-te-prezantimit-te-video-telefonatave/20%Always2014-04-21 15:26
https://pcworld.al/htc-synon-qe-te-jete-lider-ne-tregun-e-selfie-ve/20%Always2014-04-21 14:39
https://pcworld.al/microsoft-mobile-oy-mund-te-jete-emri-i-ri-i-divizionit-te-pajisjeve-te-nokia-s/20%Always2014-04-21 13:58
https://pcworld.al/amd-nuk-synon-tregun-e-tableteve-me-cmime-te-uleta/20%Always2014-04-21 11:47
https://pcworld.al/kompania-samsung-hap-muzeun-per-historine-e-saj-te-inovacionit/20%Always2014-04-21 09:58
https://pcworld.al/facebook-se-shpejti-do-te-sjelle-rrjetin-e-reklamave-mobile/20%Always2014-04-21 09:07
https://pcworld.al/htc-one-m8-sfidon-samsung-galaxy-s5/20%Always2014-04-21 07:50
https://pcworld.al/3-menyra-te-thjeshta-per-te-permiresuar-shfletuesin-tuaj/20%Always2014-04-21 06:51
https://pcworld.al/suedia-synon-te-promovoje-demokracine-dhe-kreativitetin-nepermjet-video-lojerave/20%Always2014-04-20 11:08
https://pcworld.al/qendra-amerikane-per-kujdes-shendetesor-kerkon-ndryshimin-e-fjalekalimeve-pas-vrimes-heartbleed/20%Always2014-04-20 11:07
https://pcworld.al/brando-prezanton-nje-kellef-me-nje-bateri-4800-mah-per-galaxy-s5/20%Always2014-04-20 11:05
https://pcworld.al/intel-po-humb-miliarda-dollare-ne-perpjekjet-per-te-hyre-ne-boten-mobile/20%Always2014-04-20 11:05
https://pcworld.al/samsung-galaxy-note-4-me-paraqitje-fleksibile-tre-anesore-youm-mund-te-vije-gjate-vjeshtes/20%Always2014-04-20 09:19
https://pcworld.al/datalove-ndjek-dhe-vizualizon-te-gjitha-llojet-e-statistikave-personale/20%Always2014-04-20 09:18
https://pcworld.al/b1-file-manager-per-android-iu-mundeson-tiu-qaseni-njekohesisht-shume-llogarive-ne-dropbox/20%Always2014-04-20 08:20
https://pcworld.al/njihuni-me-inovacionin-me-te-fundit-ne-teknologjine-e-ekraneve-te-prezantuar-nga-samsung/20%Always2014-04-20 07:34
https://pcworld.al/facebook-paper-per-ios-sjell-disa-vecorive-te-reja/20%Always2014-04-19 12:16
https://pcworld.al/motorola-se-shpejti-do-te-prezantoje-nje-smartfon-me-cmim-te-lire/20%Always2014-04-19 12:16
https://pcworld.al/ja-si-te-siguroni-privatesi-dhe-te-mbuloni-gjurmet-e-navigimit-ne-internet/20%Always2014-04-19 12:15
https://pcworld.al/ubuntu-14-04-trusy-tahr-sjell-ndryshime-te-vogla-dhe-mbeshtetje-afat-gjate/20%Always2014-04-19 12:15
https://pcworld.al/4-5-milione-smartfone-kane-humbur-ose-jane-vjedhur-ne-shba-gjate-2013-s/20%Always2014-04-19 12:15
https://pcworld.al/android-ka-53-te-tregut-te-shba-se-gjate-tremujorit-te-pare-te-ketij-viti/20%Always2014-04-19 11:31
https://pcworld.al/eventet-me-te-mira-lidhur-me-mediat-sociale-qe-ia-vlejne-te-ndiqen-ne-2014-n/20%Always2014-04-19 09:41
https://pcworld.al/bloomberg-me-integrimin-e-shazam-apple-siri-mund-te-identifikoje-kenget/20%Always2014-04-19 08:26
https://pcworld.al/algoritmi-i-ri-i-google-mund-te-deshifroje-kodet-tekst-te-sistemit-recaptcha/20%Always2014-04-19 07:02
https://pcworld.al/perfitoni-nga-oferta-e-re-e-scribd-libra-elektronike-e-book-pa-limit-per-tre-muaj/20%Always2014-04-18 15:10
https://pcworld.al/aplikacionet-e-flickr-vijne-me-nje-dizajn-te-ri-dhe-vecori-te-reja-per-editimin-e-imazheve/20%Always2014-04-18 15:10
https://pcworld.al/microsoft-iu-mundeson-zhvilluesve-qe-te-pergjigjen-ne-vezhgimet-e-aplikacioneve-ne-windows-phone/20%Always2014-04-18 15:10
https://pcworld.al/dropbox-blen-sherbimin-e-fotografive-loom/20%Always2014-04-18 15:09
https://pcworld.al/google-raporton-15-4-miliard-dollare-te-ardhura-per-tre-mujorin-e-pare-te-ketij-viti/20%Always2014-04-18 14:24
https://pcworld.al/outlook-com-tani-mund-te-importoje-e-maile-nga-sherbimet-e-tjera-te-postes-elektronike/20%Always2014-04-18 13:02
https://pcworld.al/apache-openoffice-shenon-100-milione-shkarkime-ne-me-pak-se-2-vjet/20%Always2014-04-18 11:55
https://pcworld.al/typo-ndalon-shitjet-e-tastieres-se-saj-per-iphone-pas-nje-vendimi-gjyqesor/20%Always2014-04-18 08:35
https://pcworld.al/vjen-wordpress-3-9-ja-vecorite-e-reja/20%Always2014-04-18 08:33
https://pcworld.al/smartfoni-modular-i-google-projekti-ara-do-te-lancohet-ne-janar-te-2015-es/20%Always2014-04-18 08:09
https://pcworld.al/zuckerbergu-rus-nuk-ka-pranuar-qe-te-jape-te-dhenat-private-te-protestuesve-ne-ukraine/20%Always2014-04-17 15:44
https://pcworld.al/transmetimet-8k-do-te-vijne-ne-2020-n/20%Always2014-04-17 15:33
https://pcworld.al/ja-se-si-te-beni-log-out-nga-distanca-ne-gmail/20%Always2014-04-17 15:32
https://pcworld.al/njihuni-me-sistemin-e-ri-stereo-qe-do-te-mundesoje-apple-car-play-per-cdo-makine/20%Always2014-04-17 15:32
https://pcworld.al/google-lancon-aplikacionin-chrome-remote-desktop-per-android/20%Always2014-04-17 15:32
https://pcworld.al/microsoft-mban-ne-prishtine-evnetin-kushtuar-perdorimit-te-inovacionit-nga-ojq-te/20%Always2014-04-17 16:02
https://pcworld.al/microsoft-iu-mundeson-perdoruesve-te-bing-ut-qe-te-provojne-asistentin-personal-cortana/20%Always2014-04-17 13:09
https://pcworld.al/iphone-5c-8g-b-vjen-ne-11-shtete-evropiane/20%Always2014-04-17 11:55
https://pcworld.al/google-glass-shiten-brenda-dites-ne-shba/20%Always2014-04-17 09:58
https://pcworld.al/samsung-gjate-ketij-viti-do-te-lancohen-pajisje-me-sistemin-operativ-tizen/20%Always2014-04-17 11:19
https://pcworld.al/startup-live-tirana-eventi-i-ideve-inovative-per-sipermarresit-e-rin/20%Always2014-04-17 08:44
https://pcworld.al/google-nepermjet-lotarise-se-rastesishme-zgjedh-se-kush-do-te-marre-pjese-ne-ngjarjen-io-2014/20%Always2014-04-17 07:04
https://pcworld.al/gmail-lehteson-procesin-e-dergimit-te-fotove-permes-pajisjeve-mobile/20%Always2014-04-16 15:49
https://pcworld.al/toshiba-satellite-p55t-laptopi-i-pare-4k/20%Always2014-04-16 15:49
https://pcworld.al/ja-cilat-fjalekalime-duhet-te-ndryshoni-per-shkak-te-problemit-heartbleed/20%Always2014-04-16 15:48
https://pcworld.al/ja-se-si-te-shikoni-se-cilet-foldere-zene-me-teper-hapesire-ne-windows-8-1/20%Always2014-04-16 14:53
https://pcworld.al/lenovo-lancon-disa-laptope-te-rinj/20%Always2014-04-16 14:28
https://pcworld.al/ja-se-si-te-fshihni-treguesin-e-kohes-kur-keni-lexuar-mesazhin-ne-whatsapp/20%Always2014-04-16 12:50
https://pcworld.al/kush-e-zbuloi-internetin-dhe-pse-video/20%Always2014-04-16 12:01
https://pcworld.al/avast-27-e-perdoruesve-te-windows-xp-nuk-duan-ta-ndryshojne-sistemin/20%Always2014-04-16 10:40
https://pcworld.al/gist-tech-connect-iniciativa-per-strategji-te-suksesshme-marketingu-per-biznesin-tuaj/20%Always2014-04-16 09:44
https://pcworld.al/microsoft-do-te-organizoje-ne-prishtine-event-kushtuar-inovacionit/20%Always2014-04-16 08:22
https://pcworld.al/google-perditeson-termat-dhe-kushtet-e-sherbimeve-te-saj-perdoruesit-apelojne-ne-gjykate/20%Always2014-04-16 07:02
https://pcworld.al/aplikacioni-do-one-thing-ju-ndihmon-qe-hap-pas-hapi-te-formoni-shprehje-te-reja/20%Always2014-04-16 05:46
https://pcworld.al/perditesimi-i-google-glass-permireson-jetegjatesine-e-baterise-dhe-largon-video-thirrjet/20%Always2014-04-15 14:58
https://pcworld.al/btc-china-lancon-aplikacionin-per-ueb-picasso-atm-per-kembimin-e-monedhes-dixhitale/20%Always2014-04-15 14:57
https://pcworld.al/guide-praktike-per-ata-perdorues-te-iphone-qe-mendojne-te-kalojne-ne-android/20%Always2014-04-15 14:57
https://pcworld.al/microsoft-tashme-pranon-aplikime-nga-zhvilluesit-per-aplikacionet-universale/20%Always2014-04-15 13:52
https://pcworld.al/google-blen-titan-aerospace-prodhuesin-e-avioneve-te-telekomanduar/20%Always2014-04-15 13:30
https://pcworld.al/facebook-synon-te-sjelle-sherbimin-e-monedhes-elektronike/20%Always2014-04-15 12:43
https://pcworld.al/ja-se-si-te-shfaqni-ose-fshihni-butonin-start-ne-windows-8-1-update-1/20%Always2014-04-15 11:11
https://pcworld.al/microsoft-lancon-windows-phone-8-1-per-zhvilluesit/20%Always2014-04-15 09:33
https://pcworld.al/perfundon-startup-live-tirana-3-shpallen-fituesit/20%Always2014-04-17 08:22
https://pcworld.al/google-synon-te-ndikoje-ne-ceshtjet-politike-te-uashingtonit/20%Always2014-04-15 07:13
https://pcworld.al/a-ju-deformohet-shpina-nese-shkruani-shume-mesazhe/20%Always2014-04-14 15:59
https://pcworld.al/shtojca-chromebleed-ju-njofton-nese-faqet-qe-vizitoni-jane-prekur-nga-heartbleed/20%Always2014-04-16 13:39
https://pcworld.al/amazon-ka-ne-stok-oret-inteligjente-gear-fit-dhe-gear-neo/20%Always2014-04-14 15:58
https://pcworld.al/nsa-ja-e-mohon-faktin-qe-ishte-ne-dijeni-te-defektit-heartbleed/20%Always2014-04-14 14:06
https://pcworld.al/microsoft-aplikon-ndryshimet-e-cmimeve-per-te-mbeshtetur-aplikacionet-universale-per-windows/20%Always2014-04-14 13:54
https://pcworld.al/raport-htc-ja-do-te-prodhoje-nje-version-plastik-te-htc-onem8/20%Always2014-04-14 12:54
https://pcworld.al/ndarja-me-facebook-un-ku-po-shkojne-markat-dhe-te-rinjte/20%Always2014-04-14 11:22
https://pcworld.al/juria-e-albanian-ict-awards-ii-ne-prag-te-vendimeve-perfundimtare/20%Always2014-04-14 09:49
https://pcworld.al/obama-vendos-perjashtime-per-nsa-ne-per-te-shfrytezuar-vrimat-e-sigurise-ne-internet/20%Always2014-04-14 08:26
https://pcworld.al/si-jane-shitjet-e-galaxy-s5-ne-ditet-e-para-te-lancimit/20%Always2014-04-14 07:28
https://pcworld.al/flossk-organizon-se-shpejti-foss-bootcamp-ne-gjakove/20%Always2014-04-13 18:41
https://pcworld.al/blizzard-diskutpn-sfidat-per-te-sjelle-hearthstone-ne-android/20%Always2014-04-14 06:41
https://pcworld.al/guide-per-krijimin-e-fjalekalimeve-te-sigurta-infografik/20%Always2014-11-10 19:28
https://pcworld.al/intel-sjell-pajisjen-hibride-edukativ-me-windows-8-1-per-shkollat/20%Always2014-04-13 15:32
https://pcworld.al/ja-si-te-realizoni-fotografi-astronomike-me-nje-smartfon-dhe-teleskop/20%Always2014-04-13 09:39
https://pcworld.al/aplikacioni-puzzle-alarm-clock-ju-zgjon-nga-gjumi-me-enigma-dhe-drita/20%Always2014-04-13 09:38
https://pcworld.al/ja-se-si-u-parashikua-te-ishte-ipad-i-ne-vitin-2004/20%Always2014-04-13 09:38
https://pcworld.al/the-guardian-disa-keshilla-te-dobishme-per-sigurine-e-kompjutereve-me-sistem-windows-xp/20%Always2014-04-13 06:57
https://pcworld.al/microsoft-i-jep-fund-sherbimit-te-menaxhimit-falas-te-domaineve-personale/20%Always2014-04-13 06:56
https://pcworld.al/allwinner-do-te-sjelle-video-4k-tek-smartfonet-dhe-tabletet/20%Always2014-04-13 06:56
https://pcworld.al/raportim-44-e-llogarive-ne-twitter-nuk-kane-derguar-kurre-nje-cicerime/20%Always2014-04-13 06:41
https://pcworld.al/hakeret-me-sukses-perdorin-heartbleed-in-per-te-marre-celesa-private-te-sigurise/20%Always2014-04-12 09:45
https://pcworld.al/ndalni-temat-e-gjata-reply-all-me-kete-vecori-te-gmail-it/20%Always2014-04-12 09:44
https://pcworld.al/raporti-i-hp-se-80-e-dobesive-neper-aplikacione-jane-nga-faji-i-perdoruesve/20%Always2014-04-12 09:43
https://pcworld.al/pajisjet-qe-vishen-paten-shitje-tre-here-me-te-larta-se-nje-vit-me-pare-pritet-rritje-500-deri-ne-2018-n/20%Always2014-04-12 09:43
https://pcworld.al/wsj-kompania-amazon-pritet-te-prezantoje-smartfonin-e-saj-gjate-muajit-qershor/20%Always2014-04-12 09:41
https://pcworld.al/vecoria-e-re-e-google-translate-e-ben-me-te-lehte-editimin-dhe-permiresimin-e-perkthimeve/20%Always2014-04-12 09:41
https://pcworld.al/5-arsye-sipas-htc-se-pse-onem8-eshte-me-i-mire-se-galaxy-s5/20%Always2014-04-12 09:24
https://pcworld.al/prezantohet-projekti-nderkufitar-adriatinn/20%Always2014-04-12 09:23
https://pcworld.al/facebook-ka-marre-28714-kerkesa-per-informacion-nga-qeverite-gjate-gjysmes-se-dyte-te-2013-es/20%Always2014-04-12 07:05
https://pcworld.al/paypal-lancon-sherbimin-e-pagesave-online-permes-sensorit-te-shenjave-te-gishtave-te-galaxy-s5/20%Always2014-04-12 07:04
https://pcworld.al/per-here-te-pare-ne-histori-reklamuesit-shpenzojne-me-teper-para-ne-internet-se-sa-ne-tv/20%Always2014-04-11 15:45
https://pcworld.al/google-ka-vendosur-te-skanoje-vazhdimisht-smartfonet-android-per-maluere/20%Always2014-04-11 14:44
https://pcworld.al/pse-nuk-duhet-ti-ruani-skedaret-ne-desktop/20%Always2014-04-11 14:44
https://pcworld.al/swerve-66-e-lojtareve-heqin-dore-nga-lojrat-mobile-pa-pagese-vetem-pas-24-oreve/20%Always2014-04-11 15:42
https://pcworld.al/vrima-e-sigurise-se-internetit-heartbleed-eshte-po-aq-e-deshme-sa-edhe-tingellon/20%Always2014-04-11 15:42
https://pcworld.al/amd-sjell-cipin-qe-kursen-energjine-ne-platformen-buxhetore-am1-per-desktop-et/20%Always2014-04-11 13:16
https://pcworld.al/google-glass-mund-te-jene-te-dobishme-ne-mjekesi/20%Always2014-04-11 11:37
https://pcworld.al/twitter-com-shton-njoftimet-qe-hapen-per-favorizimet-ndjekesit-dhe-te-tjera/20%Always2014-04-11 09:52
https://pcworld.al/si-te-cregjistroheni-nga-gjithe-email-et-e-linkedin-me-nje-klikim-te-vetem/20%Always2014-04-11 09:06
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-sot-del-ne-shitje-ne-mbare-boten/20%Always2014-04-11 08:10
https://pcworld.al/72-e-amerikaneve-refuzojne-google-glass-arsyeja-kryesore-eshte-privatesia/20%Always2014-04-11 07:00
https://pcworld.al/facebook-ndalon-mesazhet-ne-aplikacionin-mobil-kerkon-qe-te-perdoret-messenger-i/20%Always2014-04-10 21:01
https://pcworld.al/mijera-uebfaqe-po-punojne-akoma-me-windows-xp/20%Always2014-04-10 13:56
https://pcworld.al/google-po-teston-dizajnin-e-ri-te-aplikacionit-calendar-per-android/20%Always2014-04-10 13:55
https://pcworld.al/facebook-ridizajnon-reklamat-e-shfaqura-ne-kolonen-e-djathte-te-furnizuesit-te-lajmeve-2/20%Always2014-04-10 13:54
https://pcworld.al/google-befason-perdoruesit-e-windows-xp-me-uljen-e-cmimeve-te-chromebook-eve/20%Always2014-04-10 12:52
https://pcworld.al/dropbox-sjell-aplikacionin-e-famshem-mailbox-per-android-dhe-desktop/20%Always2014-04-10 12:52
https://pcworld.al/facebook-ridizajnon-reklamat-e-shfaqura-ne-kolonen-e-djathte-te-furnizuesit-te-lajmeve/20%Always2014-04-10 12:02
https://pcworld.al/nokia-zbulon-telefonin-me-te-holle-ne-bote-me-internet/20%Always2014-04-10 11:04
https://pcworld.al/berja-quit-e-aplikacioneve-ne-ios-mund-ta-shkarkoje-me-shpejt-baterine/20%Always2014-04-10 10:00
https://pcworld.al/brandimi-i-shqiperise-konkursi-nderkombetar-per-promovimin-e-imazhit-te-vendit/20%Always2014-04-10 09:28
https://pcworld.al/ja-se-si-te-kaloni-te-dhenat-tuaja-nga-evernote-ne-onenote/20%Always2014-04-10 08:02
https://pcworld.al/gjykata-evropiane-e-drejtesise-ligji-i-be-se-per-ruajtjen-e-te-dhenave-dhunon-te-drejtat-e-privatesise/20%Always2014-04-10 06:59
https://pcworld.al/femijet-e-semure-perdorin-google-glass-per-te-vizituar-virtualisht-kopshtin-zoologjik/20%Always2014-04-09 18:50
https://pcworld.al/samsung-kerkon-ndihme-ne-gjyq-nga-google/20%Always2014-04-09 09:56
https://pcworld.al/aplikacioni-90night-ju-ndihmon-qe-te-zgjidhni-kohen-me-te-mire-per-tu-zgjuar/20%Always2014-04-10 07:51
https://pcworld.al/eshte-koha-per-tju-thene-lamtumire-windows-xp-se-ie-8-dhe-office-2003/20%Always2014-04-09 08:22
https://pcworld.al/perfitimet-e-samsung-ut-gjate-tremujorit-te-pare-te-2014-es-pesojne-renie/20%Always2014-04-09 08:17
https://pcworld.al/njihuni-me-dizajnin-e-ri-te-twitter/20%Always2014-04-09 08:16
https://pcworld.al/kompjuteri-mainframe-feston-50-vjetorin/20%Always2014-04-09 08:14
https://pcworld.al/nokia-lumia-1520-eshte-pajisja-e-vetme-windows-phone-qe-mund-te-mbaje-sherbimin-miracast/20%Always2014-04-09 08:09
https://pcworld.al/bashkepunimit-te-blackberry-t-me-t-mobile-i-vjen-fundi/20%Always2014-04-08 20:54
https://pcworld.al/adobe-prezanton-aplikacionin-mobil-lightroom-per-ipad-dhe-iphone/20%Always2014-04-08 20:53
https://pcworld.al/samsung-prezanton-smartfonin-galaxy-ace-me-android-kitkat/20%Always2014-04-08 20:53
https://pcworld.al/se-shpejti-vjen-bateria-qe-do-te-karikohet-per-30-sekonda/20%Always2014-04-08 20:52
https://pcworld.al/microsoft-paraqet-skype-tx-te-pergatitur-per-industrine-e-transmetuesve/20%Always2014-04-08 14:50
https://pcworld.al/twitter-blen-start-up-in-cover/20%Always2014-04-08 14:50
https://pcworld.al/qualcomm-zbulon-cipin-snapdragon-810-me-arkitekture-64bit/20%Always2014-04-08 14:50
https://pcworld.al/ja-se-si-te-zgjoni-kompjuterin-tuaj-mac-me-ane-te-iphone-it/20%Always2014-04-08 14:37
https://pcworld.al/projekti-hera-njihuni-me-nderfaqen-e-nje-prej-perditesimeve-me-te-rendesishme-te-android/20%Always2014-04-08 13:32
https://pcworld.al/raport-apple-po-teston-itv-te-prej-65-inc/20%Always2014-04-08 12:38
https://pcworld.al/filluan-regjistrimet-per-oscal-2014-konferenca-e-pare-shqiptare-qe-i-kushtohet-open-source/20%Always2014-04-08 11:13
https://pcworld.al/veshtrim-mbi-shpejtesine-e-internetit-ne-shqiperi/20%Always2014-04-08 12:04
https://pcworld.al/pas-12-viteve-perfundon-zyrtarisht-mbeshtetja-per-windows-xp/20%Always2014-04-08 08:24
https://pcworld.al/ja-se-sa-i-rrezikshem-eshte-shkrimi-i-mesazheve-gjate-kohes-ne-timon/20%Always2014-04-08 08:01
https://pcworld.al/yahoo-do-ti-bashkohet-amazon-dhe-netflix-me-programet-e-saj-televizive-origjinale/20%Always2014-04-08 06:35
https://pcworld.al/selfie-ja-e-bere-me-presidentin-obama-i-nxjerr-probleme-ligjore-kompanise-samsung/20%Always2014-04-07 15:28
https://pcworld.al/themeluesi-dhe-ceo-i-waze-publikon-detajet-e-marreveshjes-me-google/20%Always2014-04-07 15:27
https://pcworld.al/10-shenja-te-sigurta-qe-tregojne-se-kompjuteri-juaj-eshte-hakuar/20%Always2014-04-07 15:25
https://pcworld.al/nokia-sjell-perditesimin-e-dyte-madhor-ne-platformen-asha/20%Always2014-04-07 15:25
https://pcworld.al/pikat-e-aksesit-publik-wireless-do-te-ofrojne-internet-me-te-shpejte-fale-teknologjise-se-re-te-qualcomm/20%Always2014-04-07 15:23
https://pcworld.al/htc-vazhdon-te-kete-renie-humb-68-milion-ne-tre-mujorin-e-pare-te-ketij-viti/20%Always2014-04-07 14:17
https://pcworld.al/apple-po-punon-per-te-sjelle-siri-n-ne-nje-nivel-tjeter-performance/20%Always2014-04-07 12:59
https://pcworld.al/9-prej-shkurtesave-me-te-vlefshme-nga-tastiera-ne-excel/20%Always2014-04-07 12:20
https://pcworld.al/blackberry-z3-shfaqet-ne-disa-imazhe-ne-internet/20%Always2014-04-07 10:58
https://pcworld.al/nokia-lumia-630-do-te-kushtoje-205-ne-evrope/20%Always2014-04-07 09:59
https://pcworld.al/behuni-pjese-e-startup-live-tirana-3-eventi-mbahet-nga-11-13-prill/20%Always2014-04-17 08:23
https://pcworld.al/kaspersky-labs-shqiperia-ne-vend-te-125-te-ne-listen-e-shteteve-me-te-infektuara-ne-bote-nga-malueret/20%Always2014-04-07 07:53
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-windows-in-per-makina-nje-ide-e-ngjashme-si-carplay-i-apple/20%Always2014-04-07 06:55
https://pcworld.al/lufta-midis-platformave-sociale-per-dergimin-e-mesazheve/20%Always2014-04-06 22:28
https://pcworld.al/studim-ndryshimi-i-shkrimit-mund-te-kurseje-para-qe-shpenzohen-per-printim/20%Always2014-04-06 11:03
https://pcworld.al/ccleaner-beta-per-android-ju-ndihmon-qe-te-mirembani-telefonin-tuaj/20%Always2014-04-06 10:21
https://pcworld.al/will-i-am-po-nderton-nje-ore-smartfon/20%Always2014-04-06 10:20
https://pcworld.al/google-paguan-1-4-milione-gjobe-ne-itali-per-shkak-te-streetview/20%Always2014-04-06 10:20
https://pcworld.al/ja-se-si-te-ruani-video-te-youtube-ne-iphone-per-ti-shikuar-offline/20%Always2014-04-06 09:43
https://pcworld.al/perditesohet-aplikacioni-chaton-me-dy-vecori-te-reja/20%Always2014-04-06 09:43
https://pcworld.al/google-planifikon-te-lancoje-android-tv-ne/20%Always2014-04-06 09:42
https://pcworld.al/tweetz-eshte-nje-klient-i-thjeshte-atraktiv-dhe-efikas-desktopi-per-twitter/20%Always2014-04-06 09:42
https://pcworld.al/projekti-ara-google-zbulon-disa-detaje-rreth-ketij-smartfoni-modular-video/20%Always2014-04-06 08:58
https://pcworld.al/lg-eshte-prodhuesi-i-pajisjeve-android-me-rritjen-me-te-shpejte-ne-shba/20%Always2014-04-06 07:24
https://pcworld.al/twitter-leshon-vecorine-e-cicerimave-te-spikatura/20%Always2014-04-05 21:53
https://pcworld.al/79-e-prinderve-flasin-mbi-internetin-e-sigurt-me-femijet-e-tyre/20%Always2014-11-10 18:34
https://pcworld.al/raporti-i-comscore-apple-dominon-si-brendi-i-smartfoneve-ne-shba/20%Always2014-04-05 12:25
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-platformen-windows-app-studio-per-te-lehtesuar-zhvillimin-e-aplikacioneve/20%Always2014-04-05 12:24
https://pcworld.al/htc-one-m8-tejkalon-galaxy-s5-dhe-iphone-5s-ne-testet-e-renies-ne-toke/20%Always2014-04-05 12:24
https://pcworld.al/lancohet-perditesimi-i-versionit-viber-out-per-windows-phone-8/20%Always2014-04-05 12:30
https://pcworld.al/aplikacioni-facebook-messenger-suporton-tashme-telefonatat-pa-pagese/20%Always2014-04-05 12:29
https://pcworld.al/vjen-perditesimi-me-i-ri-i-kingsoft-office-per-ios/20%Always2014-04-05 12:23
https://pcworld.al/youtube-bllokohet-perseri-ne-turqi/20%Always2014-04-05 12:23
https://pcworld.al/ministrja-nikolla-investimi-ne-inovacion-menyra-me-e-mire-per-permiresimin-e-te-ardhmes/20%Always2014-04-05 11:51
https://pcworld.al/mesoni-nje-gjuhe-te-re-te-huaj-me-aplikacionin-lingua-ly-per-android/20%Always2014-04-05 10:00
https://pcworld.al/9-shtojca-ne-chrome-qe-duhet-ti-provoni/20%Always2014-04-05 09:44
https://pcworld.al/se-shpejti-rikthehet-menuja-start-ne-windows/20%Always2014-04-05 08:50
https://pcworld.al/ja-se-si-te-perdorni-shtojcat-ne-google-drive/20%Always2014-04-05 07:54
https://pcworld.al/ja-se-si-i-shpetoi-shikimin-nje-fotografi-ne-facebook-nje-vajze-3-vjecare/20%Always2014-04-04 15:20
https://pcworld.al/si-te-shtoni-shortcut-et-tuaja-personale-ne-dritaren-dialoguese-te-ruajtjes-se-skedareve-ne-windows/20%Always2014-04-04 15:20
https://pcworld.al/7-arsye-pse-zgjedhim-smartfonet-para-makinave/20%Always2014-04-04 15:19
https://pcworld.al/parlamenti-europian-voton-pro-ruajtjes-se-neutralitetit-te-internetit-dhe-eleminimit-te-tarifave-roaming-ne-be/20%Always2014-04-04 15:19
https://pcworld.al/microsoft-versioni-windows-internet-of-things-do-te-jete-falas/20%Always2014-04-04 15:19
https://pcworld.al/vine-mundeson-dergimin-e-video-porosive-private/20%Always2014-04-04 15:19
https://pcworld.al/zyra-amerikane-e-patentave-refuzon-kerkesen-e-google-per-ta-bere-termin-glass-marke-tregtare/20%Always2014-04-04 14:32
https://pcworld.al/office-per-ipad-arrin-12-milion-shkarkime-nje-jave-pas-lancimit/20%Always2014-04-04 13:31
https://pcworld.al/google-keep-eshte-perditesuar-me-aftesine-per-te-kerkuar-tekst-ne-imazhe/20%Always2014-04-04 12:22
https://pcworld.al/numri-i-aplikacioneve-ne-windows-dhe-windows-phone-app-store-ka-arritur-deri-ne-400-000/20%Always2014-04-04 11:15
https://pcworld.al/turqia-zhbllokon-aksesin-ne-twitter/20%Always2014-04-04 09:24
https://pcworld.al/gmail-per-android-mund-te-suportoje-se-shpejti-funksionalitetet-snooze-dhe-pin/20%Always2014-04-04 08:14
https://pcworld.al/apple-zbulon-daten-e-konferences-worldwide-developers/20%Always2014-04-04 08:14
https://pcworld.al/aplikacionet-jane-me-te-popullarizuara-se-sa-uebi-mobil/20%Always2014-04-04 07:49
https://pcworld.al/njihuni-me-disa-imazhe-te-perditesimit-te-windows-8-1/20%Always2014-04-04 06:43
https://pcworld.al/analiza-e-sulmeve-kibernetike-nga-kaspersky/20%Always2014-04-03 15:44
https://pcworld.al/twitter-com-tani-mbeshtet-karakteret-emoji/20%Always2014-04-03 15:44
https://pcworld.al/ie11-i-perditesuar-tani-pershtatet-sipas-madhesise-se-ekranit-te-pajisjes/20%Always2014-04-03 15:43
https://pcworld.al/yahoo-tani-enkripton-teresisht-trafikun-mes-qendrave-te-te-dhenave/20%Always2014-04-03 15:43
https://pcworld.al/nokia-prezanton-smartfonin-lumia-930/20%Always2014-04-03 15:40
https://pcworld.al/microsoft-planifikon-qe-te-sjell-windows-in-ne-robote-dhe-pajisje-te-vogla/20%Always2014-04-03 15:28
https://pcworld.al/se-shpejti-aplikacione-universale-windows-qe-te-operojne-ne-pc-tablete-telefone-dhe-xbox-one/20%Always2014-04-03 13:06
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-zyrtarisht-windows-phone-8-1-ja-vecorite-e-reja/20%Always2014-04-03 11:03
https://pcworld.al/qendrat-e-te-dhenave-te-apple-facebook-google-web-po-behen-gjithmone-e-me-ambientaliste/20%Always2014-04-03 11:03
https://pcworld.al/gartner-shpenzimet-globale-ne-fushen-e-it-se-do-te-shenojne-rritje-3-gjate-2014-es/20%Always2014-04-03 10:00
https://pcworld.al/windows-xp-vazhdon-te-qendroje-fuqishem-ne-treg-pavaresisht-fundit-te-suportit/20%Always2014-04-03 08:56
https://pcworld.al/samsung-fillon-te-ofroje-sherbimin-smart-home-ne-kore-dhe-shba/20%Always2014-04-03 08:04
https://pcworld.al/intel-cakton-fond-per-te-pershpejtuar-inovacionin-e-pajisjeve-te-zgjuara-ne-kine/20%Always2014-04-03 06:57
https://pcworld.al/evitojini-prenotimet-online-te-hoteleve-nga-puna-per-pushime-sa-me-te-lumtura/20%Always2014-04-02 15:23
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-funksionalitetin-e-ri-clutter-per-office-365/20%Always2014-04-02 15:22
https://pcworld.al/android-kitkat-tani-ndodhet-ne-5-3-te-pajisjeve/20%Always2014-04-02 15:22
https://pcworld.al/raport-windows-7-fiton-pjese-te-tregut-me-shume-sesa-windows-8-dhe-8-1-se-bashku/20%Always2014-04-02 15:22
https://pcworld.al/chrome-mundi-te-kaloje-firefox-in-ne-betejen-e-shfletuesve-ne-desktop/20%Always2014-04-02 14:56
https://pcworld.al/rikthehet-ne-treg-tableti-google-nexus-10/20%Always2014-04-02 13:37
https://pcworld.al/lajmerohet-ardhja-e-aplikacionit-te-outlook-web-per-android/20%Always2014-04-02 12:52
https://pcworld.al/perditesohet-blackberry-messenger-shtohen-edhe-tre-vecori-te-reja/20%Always2014-04-02 12:12
https://pcworld.al/whatsapp-arrin-rekordin-e-64-miliard-mesazheve-te-derguara-ne-nje-dite/20%Always2014-04-02 09:56
https://pcworld.al/shenohet-ditelindja-e-dhjete-e-gmail-it-evolucioni-i-sherbimit-te-popullarizuar-te-e-mail-eve/20%Always2014-04-02 08:04
https://pcworld.al/vetem-pas-nje-jave-perdoruesit-e-xp-do-te-sulmohen-nga-cdo-maluer-i-mundshem/20%Always2014-04-02 08:00
https://pcworld.al/amazon-vjen-me-oferta-speciale-per-studentet-e-mbreterise-se-bashkuar/20%Always2014-04-02 07:02
https://pcworld.al/samsung-ofron-ekranin-me-te-lire-4k-per-vetem-700/20%Always2014-04-01 15:29
https://pcworld.al/ja-se-si-ti-ndryshoni-ikonat-e-aplikacioneve-mobile-ne-ios-apo-android/20%Always2014-04-01 15:29
https://pcworld.al/ja-sa-faqe-do-te-duheshin-per-te-printuar-wikipedia-n/20%Always2014-04-01 15:29
https://pcworld.al/google-shton-numeruesin-e-shikimeve-ne-faqe-per-profilet-e-perdoruesve/20%Always2014-04-01 15:28
https://pcworld.al/njihuni-me-rezultatet-e-testimit-te-ekranit-te-galaxy-s5/20%Always2014-04-01 15:11
https://pcworld.al/rriten-perseri-shitjet-e-windows-phone-ne-evrope-dhe-shba/20%Always2014-04-01 14:12
https://pcworld.al/si-e-kupton-dropbox-i-kur-po-shperndani-skedare-pa-te-drejten-e-autorit/20%Always2014-04-01 13:06
https://pcworld.al/apple-rrit-cmimet-ne-app-store-per-pese-shtete/20%Always2014-04-01 12:07
https://pcworld.al/ja-pse-marreveshja-e-blerjes-se-nokias-nga-microsoft-i-mund-te-shtyhet-me-6-muaj/20%Always2014-04-01 14:36
https://pcworld.al/kompania-e-mesimit-online-coursera-lancon-nje-aplikacion-per-android/20%Always2014-04-01 09:11
https://pcworld.al/femijet-nga-kosova-kane-qasje-te-rregullt-ne-permbajtje-pornografike/20%Always2014-04-01 08:08
https://pcworld.al/mbreteria-e-bashkuar-lejon-vendosjen-e-gjerave-mediatike-ne-cd/20%Always2014-04-01 07:02
https://pcworld.al/android-4-x-eshte-me-i-qendrueshem-sesa-ios-7-1/20%Always2014-03-31 21:55