XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/windows-phone-8-1-tashme-ka-5-te-tregut-te-platformes-mobile-te-microsoft/20%Always2014-05-31 13:57
https://pcworld.al/programi-theft-alert-ju-mundeson-gjetjen-e-telefonit-tuaj-te-humbur/20%Always2014-05-31 13:56
https://pcworld.al/google-iu-mundeson-evropianeve-qe-te-bejne-kerkesa-per-fshirjen-e-informacioneve-rreth-tyre/20%Always2014-05-31 13:56
https://pcworld.al/twitter-i-jep-lamtumire-fontit-helvetica-neue-dhe-mireseardhjen-gotham/20%Always2014-05-31 13:53
https://pcworld.al/whatsapp-u-largua-nga-windows-phone-store-si-rezultat-i-problemeve-me-perditesimin-gdr3/20%Always2014-05-31 12:32
https://pcworld.al/numri-i-sulmeve-kibernetike-ne-shba-vazhdon-te-rritet/20%Always2014-05-31 11:07
https://pcworld.al/microsoft-lancon-aplikacionin-files-per-windows-phone-8-1/20%Always2014-05-31 09:43
https://pcworld.al/eddy-cue-linja-e-re-produkteve-te-apple-do-te-jete-me-e-mira-ne-25-vite/20%Always2014-05-31 07:46
https://pcworld.al/nsa-publikon-nje-e-mail-te-edward-snowden/20%Always2014-05-31 06:41
https://pcworld.al/virustotal-uploader-per-os-x-skanon-skedaret-per-sulme-keqdashese-nga-desktopi-juaj/20%Always2014-05-30 15:32
https://pcworld.al/ora-e-mencur-nga-microsoft-do-te-punoje-me-android-dhe-ios/20%Always2014-05-30 15:32
https://pcworld.al/youtube-se-shpejti-do-te-kete-nje-platforme-konkurrente-nga-yahoo/20%Always2014-05-30 14:58
https://pcworld.al/mbahet-ne-stamboll-konferenca-e-9-te-nderkombetare-e-rregullatoreve-te-komunikimeve-elektronike/20%Always2014-05-30 13:59
https://pcworld.al/envy-laptopi-i-kompanise-hp-me-sensor-levizjesh-per-gishterinjte/20%Always2014-05-30 12:40
https://pcworld.al/te-shtunen-do-te-organizohet-konferenca-e-radhes-barcamp-gjakova-9/20%Always2014-05-30 11:31
https://pcworld.al/njihuni-me-oren-e-mencur-lg-qe-perdor-android-wear/20%Always2014-05-30 10:42
https://pcworld.al/galaxy-s5-active-smartfoni-me-i-ri-ne-treg-i-samsung-ut/20%Always2014-05-30 09:04
https://pcworld.al/google-maps-tashme-ofron-navigim-me-gps-ne-korene-e-veriut/20%Always2014-05-30 07:48
https://pcworld.al/pritet-te-nxirret-ne-treg-nje-seri-tjeter-e-lojes-hitman/20%Always2014-05-30 06:38
https://pcworld.al/pajsija-e-re-ssd-nga-samsung-eshte-e-bazuar-ne-teknologjine-me-te-fundit-3d/20%Always2014-05-29 15:16
https://pcworld.al/twitter-po-ben-te-disponueshme-nderfaqen-e-re-te-profileve-per-te-gjithe-perdoruesit/20%Always2014-05-29 15:15
https://pcworld.al/smartfoni-vibe72-pro-i-kompanise-lenovo-se-shpejti-ne-treg/20%Always2014-05-29 15:18
https://pcworld.al/smart-classroom-projekt-per-shkollen-dixhitale/20%Always2014-05-29 14:56
https://pcworld.al/twitter-po-studion-disa-menyra-per-tu-futur-ne-tregun-kinez/20%Always2014-05-29 13:49
https://pcworld.al/apple-konfirmon-blerjen-e-prodhuesit-te-kufjeve-beats-per-3-miliard/20%Always2014-05-29 12:18
https://pcworld.al/njihuni-me-cmimet-evropiane-te-smartfonit-lg-g3/20%Always2014-05-29 09:54
https://pcworld.al/dropbox-tani-ka-300-milione-perdorues/20%Always2014-05-29 08:24
https://pcworld.al/google-camera-per-android-perditesohet-me-disa-vecori-te-reja/20%Always2014-05-29 07:56
https://pcworld.al/rregulloni-njoftimet-me-dritat-led-me-light-flow/20%Always2014-05-29 06:38
https://pcworld.al/irani-i-kerkon-zuckerberg-ut-qe-te-paraqitet-ne-gjykate-per-shkelje-te-privatesise-se-perdoruesve/20%Always2014-05-28 15:04
https://pcworld.al/apple-do-te-shtoje-vecorine-touch-id-ne-te-gjithe-iphone-et-dhe-ipad-et-e-prodhuar-ne-2014-en/20%Always2014-05-28 15:04
https://pcworld.al/microsoft-paraqet-perkthyesin-e-zerit-nga-njera-gjuhe-ne-tjetren-per-skype/20%Always2014-05-28 15:04
https://pcworld.al/google-fillon-te-bllokoje-shtojcat-lokale-qe-nuk-jane-te-disponueshme-ne-chrome-web-store/20%Always2014-05-28 14:14
https://pcworld.al/rivali-i-whatsapp-telegram-tani-vjen-edhe-per-windows-phone/20%Always2014-05-28 12:58
https://pcworld.al/smartfoni-flame-i-firefox-tashme-i-disponushem-per-tu-porositur-per-170/20%Always2014-05-28 11:33
https://pcworld.al/lg-prezanton-zyrtarisht-smartfonin-e-saj-me-te-mire-lg-g3/20%Always2014-05-28 09:43
https://pcworld.al/raportim-iphone-6-mund-te-lancohet-me-19-shtator-te-ketij-viti/20%Always2014-05-28 08:07
https://pcworld.al/loja-watchdogs-tashme-e-disponueshme-per-ps4-xbox-one-ps3-xbox-360-dhe-pc/20%Always2014-05-28 06:50
https://pcworld.al/kantar-vazhdon-rritja-globale-e-android-it/20%Always2014-05-27 15:12
https://pcworld.al/nderpritet-domeini-i-makines-se-kerkimit-te-torrenteve-torrentz-eu/20%Always2014-05-27 15:12
https://pcworld.al/shtepia-e-mencur-se-shpejti-mund-te-kontrollohet-nga-iphone-juaj/20%Always2014-05-27 15:12
https://pcworld.al/google-planifikon-te-prodhoje-4-mije-tablete-3d-muajin-e-ardhshem/20%Always2014-05-27 14:32
https://pcworld.al/uebfaqja-e-lg-se-ne-holande-zbulon-pamje-te-smartfonit-te-ri-g3/20%Always2014-05-27 12:04
https://pcworld.al/ne-prishtine-mbahet-panairi-i-punes-per-sektorin-e-it-se/20%Always2014-05-27 12:00
https://pcworld.al/a-po-tentojne-lg-dhe-samsung-te-kopjojne-apple-me-perdorimin-e-safire-ne-smartfonet-e-tyre/20%Always2014-05-27 09:45
https://pcworld.al/asus-prezanton-tabletin-fonepad-7/20%Always2014-05-27 08:23
https://pcworld.al/aplikacioni-ringo-rivali-me-i-ri-i-skype/20%Always2014-05-27 08:14
https://pcworld.al/edhe-playstation-4-do-te-shitet-ne-kine/20%Always2014-05-26 15:26
https://pcworld.al/ja-se-si-rekrutuesit-e-punonjesve-shikojne-profilin-ne-linkedin-dhe-cv-ne-tuaj-online/20%Always2014-05-26 15:26
https://pcworld.al/qeveria-amerikane-kerkon-denim-me-7-muaj-burg-per-hakerin-e-lulzsec-i-cili-ndihmoi-fbi-ne/20%Always2014-05-26 14:52
https://pcworld.al/mailviewer-hap-e-mail-et-ne-outlook-thunderbird-dhe-windows-live/20%Always2014-05-26 13:02
https://pcworld.al/del-ne-tregun-e-holandes-smartfoni-galaxy-s4-value-edition/20%Always2014-05-26 08:22
https://pcworld.al/nje-imazh-i-samsung-galaxy-s5-active-shfaqet-ne-twitter/20%Always2014-05-26 14:36
https://pcworld.al/ja-se-si-te-ruani-permbajtjen-e-faqeve-qe-ndryshojne-ne-arkivin-e-internetit/20%Always2014-05-26 08:14
https://pcworld.al/samsung-dhe-lg-do-te-fillojne-te-perdorin-ekranet-me-material-prej-safire/20%Always2014-05-26 05:41
https://pcworld.al/ja-se-si-mund-te-merrni-perditesime-te-sigurise-per-windows-xp-deri-ne-prill-te-vitit-2019/20%Always2014-05-26 05:38
https://pcworld.al/njihuni-me-syzet-inteligjente-qe-masin-lodhjen/20%Always2014-05-25 09:29
https://pcworld.al/nvidia-nuk-do-te-fokusohet-me-ne-tregun-e-smartfoneve/20%Always2014-05-25 09:29
https://pcworld.al/samsung-do-te-sjell-nje-tjeter-ore-inteligjente-ne-treg/20%Always2014-05-25 09:29
https://pcworld.al/refuzohet-nga-vatikani-oferta-e-facebook-ut-per-hapjen-e-nje-profili-nga-papa/20%Always2014-05-25 09:28
https://pcworld.al/notifyr-merr-dhe-dergon-njoftimet-nga-ios-ne-mac/20%Always2014-05-25 09:28
https://pcworld.al/microsoft-do-te-ofroje-version-me-kosto-te-ulet-te-windows-phone-8-1-per-prodhuesit/20%Always2014-05-25 09:28
https://pcworld.al/lg-ja-konfirmon-se-smartfoni-g3-do-te-kete-nje-ekran-5-5-inc/20%Always2014-05-25 09:22
https://pcworld.al/samsung-bashkepunon-me-oculus-rift-per-krijimin-e-pajisjes-qe-sjell-realitetin-virtual/20%Always2014-05-25 08:17
https://pcworld.al/google-now-per-android-iu-mundeson-qe-te-vendosni-rikujtues-te-rinj-thjesht-me-zerin-tuaj/20%Always2014-05-24 22:36
https://pcworld.al/carplay-projekti-me-i-ri-i-apple-ne-fushen-e-automjeteve/20%Always2014-05-24 12:39
https://pcworld.al/doktori-nga-harvard-i-nuk-ka-ndonje-deshmi-per-rreziqet-shendetesore-nga-google-glass/20%Always2014-05-24 12:39
https://pcworld.al/google-shton-vecorite-stories-dhe-movies-per-te-ju-ndihmuar-ne-ruajtjen-e-kujtimeve/20%Always2014-05-24 12:38
https://pcworld.al/vimeo-sjell-sistemin-copyright-match-per-te-gjetur-dhe-larguar-video-te-jashteligjshme/20%Always2014-05-24 11:46
https://pcworld.al/youtube-synon-te-ndihmoje-prodhuesit-e-videove-me-disa-vecori-te-reja/20%Always2014-05-24 08:57
https://pcworld.al/ja-se-si-ta-largoni-furnizuesin-me-lajme-ne-facebook/20%Always2014-05-24 08:56
https://pcworld.al/bllokohet-perdorimi-i-instagram-it-ne-iran/20%Always2014-05-24 10:33
https://pcworld.al/shpallen-fituesit-e-konkursit-mediatikdritan-hoxha/20%Always2014-05-24 09:08
https://pcworld.al/ushtria-tajlandeze-kercenon-me-bllokimin-e-rrjeteve-sociale-pas-grusht-shtetit-te-dites-se-enjte/20%Always2014-05-23 20:34
https://pcworld.al/facebook-me-ne-fund-deshmon-se-me-te-vertete-interesohet-per-privatesine-e-perdoruesve/20%Always2014-05-23 15:01
https://pcworld.al/any-do-me-ne-fund-zbulon-nje-aplikacion-uebi/20%Always2014-05-23 15:01
https://pcworld.al/youku-tudou-thote-se-ka-rreth-400-milion-shikime-ne-videot-e-saj-permes-pajisjeve-mobile/20%Always2014-05-23 15:00
https://pcworld.al/raport-google-po-punon-ne-tablete-me-sensore-qe-mund-te-kapin-imazhe-3d/20%Always2014-05-23 14:29
https://pcworld.al/facebook-iu-krijon-mundesine-restoranteve-te-vendosin-menute-ne-faqet-e-tyre/20%Always2014-05-23 13:25
https://pcworld.al/premierat-e-google-play-movies-tashme-te-disponueshme-ne-belgjike-zvicer-ugande-dhe-filipine/20%Always2014-05-23 12:13
https://pcworld.al/adidas-po-krijon-nje-aplikacion-per-dizajnimin-e-kepuceve/20%Always2014-05-23 11:06
https://pcworld.al/windows-phone-9-preview-pritet-te-vije-nga-fundi-i-2015-s/20%Always2014-09-13 18:27
https://pcworld.al/shazam-se-shpejti-do-te-kete-nje-rival-te-ri-ne-treg/20%Always2014-05-23 07:46
https://pcworld.al/kompania-netflix-synon-zgjerimin-e-metejshem-te-sherbimit-te-saj-ne-evrope/20%Always2014-05-22 15:33
https://pcworld.al/te-behesh-pjese-e-nje-loje-kompjuterike-nje-enderr-qe-tashme-mund-te-behet-realitet/20%Always2014-05-22 15:04
https://pcworld.al/google-leshon-dart-sdk-1-4-me-nje-mjet-te-ri-per-kontrollim-nga-brenda-te-makinave-virtuale/20%Always2014-05-22 15:04
https://pcworld.al/wiser-e-ben-me-te-thjeshte-perdorimin-e-telefoneve-me-android/20%Always2014-05-22 15:03
https://pcworld.al/kompania-ebay-u-kerkon-perdoruesve-ndryshimin-e-fjalekalimit-te-llogarise-se-tyre/20%Always2014-05-22 13:28
https://pcworld.al/perdoruesve-mund-tiu-kompensohen-parate-nga-google-play-edhe-pas-15-minutave/20%Always2014-05-22 11:58
https://pcworld.al/pqchat-rivali-me-i-ri-i-whatsapp/20%Always2014-05-22 09:59
https://pcworld.al/motorola-pritet-te-nxjerre-ne-treg-oren-inteligjente-moto-360/20%Always2014-05-22 09:09
https://pcworld.al/smartfoni-samsung-galaxy-s5-active-shfaqet-ne-youtube/20%Always2014-05-22 08:08
https://pcworld.al/makina-e-kerkimit-anonim-duckduckgo-merr-nje-dizajn-te-ri/20%Always2014-05-22 07:07
https://pcworld.al/kina-ndalon-implementimin-e-windows-8-ne-kompjuteret-e-rinj-qeveritare/20%Always2014-05-21 15:27
https://pcworld.al/italia-heton-apple-google-amazon-dhe-gameloft-per-praktika-te-padrejta-tregtare/20%Always2014-05-21 15:27
https://pcworld.al/izitru-aplikacioni-qe-ben-dallimin-ndermjet-fotove-te-modifikuara-dhe-atyre-te-verteta/20%Always2014-05-21 15:27
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-tastierat-e-reja-per-surface-pro-3-qe-jane-68-me-te-medha-sesa-paraardheset/20%Always2014-05-21 14:06
https://pcworld.al/cipi-qualcomm-snapdragon-615-tete-berthamesh-do-te-filloje-te-prodhohet-se-shpejti/20%Always2014-05-21 12:41
https://pcworld.al/njihuni-me-vecorite-e-reja-te-chrome-per-android/20%Always2014-05-21 11:33
https://pcworld.al/facebook-tani-ofron-softuer-te-sigurise-nese-konstatohet-qe-kompjuteri-eshte-i-infektuar/20%Always2014-05-21 09:44
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-surface-pro-3-cmimet-fillojne-nga-799/20%Always2014-05-21 08:56
https://pcworld.al/perditesohet-aplikacion-box-per-android/20%Always2014-05-21 07:53
https://pcworld.al/ja-se-si-te-merrni-informacione-pa-pagese-nga-kontaktet-e-shkalles-se-trete-ne-linkedin/20%Always2014-05-21 06:42
https://pcworld.al/sherbimi-muzikor-rdio-perhapet-edhe-ne-9-shtete-te-reja-ne-evrope-dhe-azi/20%Always2014-05-20 15:17
https://pcworld.al/klout-leshon-aplikacionin-e-pare-per-android/20%Always2014-05-20 15:17
https://pcworld.al/ja-se-si-mund-te-pershpejtoni-shkarkimin-nga-dropbox/20%Always2014-05-20 14:52
https://pcworld.al/leshohet-aplikacioni-i-ri-i-permiresuar-gmail-per-android/20%Always2014-05-20 13:34
https://pcworld.al/edward-snowden-tani-eshte-nje-yll-i-librave-me-ilustrime/20%Always2014-05-20 12:32
https://pcworld.al/smartfoni-htc-one-m8-prime-mund-te-kete-nje-trup-qeramike/20%Always2014-05-20 11:22
https://pcworld.al/iphone-6-ndryshimet-e-mundshme-ne-dizajn-dhe-parametra/20%Always2014-05-20 11:07
https://pcworld.al/samsung-ben-dergesa-prej-500-000-oresh-inteligjente-mban-poziten-e-liderit-me-71-te-tregut/20%Always2014-05-20 09:07
https://pcworld.al/google-hap-llogari-ne-sherbimin-instagram/20%Always2014-05-20 07:37
https://pcworld.al/kompania-australiane-telstra-teston-lte-advanced-arrin-450-mbps-shpejtesi-shkarkimi/20%Always2014-05-19 15:19
https://pcworld.al/si-perdoret-interneti-infografik/20%Always2014-11-10 19:30
https://pcworld.al/shefi-i-cisco-s-i-kerkon-obama-s-qe-te-ndaloje-pergjimin-nga-nsa/20%Always2014-05-19 15:18
https://pcworld.al/google-leshon-shtojcen-hangouts-per-microsoft-outlook/20%Always2014-05-19 14:53
https://pcworld.al/financial-times-facebook-po-zhvillon-aplikacionin-konkurrent-per-snapchat-in/20%Always2014-05-19 14:02
https://pcworld.al/whatsapp-terhiqet-nga-dyqani-i-aplikacioneve-per-windows-phone-per-shkak-te-problemve-teknike/20%Always2014-05-19 13:00
https://pcworld.al/apple-blen-kompanine-muzikore-beats-by-dr-dre/20%Always2014-05-19 12:36
https://pcworld.al/ja-disa-nga-specifikat-dhe-cmimet-e-supozuara-te-surface-pro-3/20%Always2014-05-19 09:59
https://pcworld.al/ja-se-sa-milje-dhe-ton-jane-iphone-et-e-shitur-ne-tremujorin-e-pare-te-2014-s/20%Always2014-05-19 09:27
https://pcworld.al/zbulohen-pamje-te-versionit-te-microsoft-office-qe-eshte-i-ndjeshem-ne-prekje/20%Always2014-05-19 08:01
https://pcworld.al/google-blen-startup-in-quest-visual/20%Always2014-05-19 07:52
https://pcworld.al/google-konfirmon-qe-aplikacioni-gmail-per-android-ka-tejkaluar-1-miliarde-instalime/20%Always2014-05-18 08:24
https://pcworld.al/wordpress-per-android-largon-mbeshtetjen-per-versionin-gingerbread/20%Always2014-05-18 08:23
https://pcworld.al/se-shpejti-samsung-do-te-prezantoje-tabletet-e-pajisur-me-teknologjine-amoled/20%Always2014-05-18 08:23
https://pcworld.al/bing-tani-tregon-pamje-te-informacioneve-per-barna-dhe-ushqime-brenda-rezultateve-te-kerkimit/20%Always2014-05-18 08:22
https://pcworld.al/google-now-fillon-te-ju-rikujtoje-per-pagim-te-faturave/20%Always2014-05-18 08:22
https://pcworld.al/thyhet-rekordi-i-shkrimit-me-te-shpejt-te-mesazheve-me-telefon/20%Always2014-05-17 22:16
https://pcworld.al/aeroporti-me-i-populluar-ne-evrope-do-te-kete-nje-terminal-te-quajtur-samsung-galaxy-s5-per-dy-jave/20%Always2014-05-17 13:52
https://pcworld.al/raport-chrome-shfletuesi-me-i-perdorur-ne-platformat-desktop-dhe-mobile/20%Always2014-05-17 13:51
https://pcworld.al/mbyllen-aktivitetet-e-javes-se-inovacionit/20%Always2014-05-18 08:26
https://pcworld.al/irani-bllokon-qasjen-ne-google-dhe-wikipedia/20%Always2014-05-17 13:50
https://pcworld.al/perditesimi-ne-yahoo-mail-vjen-edhe-per-android/20%Always2014-05-17 12:19
https://pcworld.al/google-mund-largoje-linjen-nexus-ne-favor-te-programit-android-silver/20%Always2014-05-17 11:33
https://pcworld.al/perditesimi-sense-6-0-vjen-per-htc-one-m7/20%Always2014-05-17 09:53
https://pcworld.al/mbushen-10-vjet-qe-nga-hapja-e-deges-informatike-ekonomike/20%Always2014-05-17 08:29
https://pcworld.al/microsoft-numeron-17-prodhues-pajisjesh-windows-phone/20%Always2014-05-17 07:17
https://pcworld.al/java-e-inovacionit-ministrja-harito-flet-per-nenshkrimin-elektronik/20%Always2014-05-16 15:32
https://pcworld.al/pinterest-tani-ka-marre-764-milione-dollare-ne-fonde-nga-investitoret-ekzistues/20%Always2014-05-16 15:30
https://pcworld.al/shpallen-fituesit-e-tre-cmimeve-te-konkursit-te-dhenat-qeveritare-ne-doren-tuaj/20%Always2014-05-17 08:31
https://pcworld.al/bartni-te-dhenat-ne-shpejtesi-dhe-fshehtesi-pergjate-pajisjeve-te-ndryshme-me-send-anywhere/20%Always2014-05-16 13:31
https://pcworld.al/apple-perditeson-os-x-maverics-ne-versionin-10-9-3/20%Always2014-05-16 11:57
https://pcworld.al/sherbimi-ebay-tashme-i-disponueshem-edhe-ne-dy-gjuhe-te-reja-spanjisht-dhe-portugalisht/20%Always2014-05-16 11:15
https://pcworld.al/google-play-shton-mbeshtetjen-e-paypal-edhe-per-12-shtete-te-reja/20%Always2014-05-16 08:54
https://pcworld.al/microsoft-perditeson-windows-phone-8-1-preview/20%Always2014-05-16 08:19
https://pcworld.al/samsung-do-te-mbaje-eventin-galaxy-premiere-2014-me-12-qershor/20%Always2014-05-16 07:09
https://pcworld.al/sony-raporton-humbje-per-vitin-2013/20%Always2014-05-15 15:02
https://pcworld.al/universiteti-i-kalifornise-i-dhuron-cdo-studenti-te-mjekesise-google-glass/20%Always2014-05-15 15:02
https://pcworld.al/microsoft-pergatiti-nje-liber-te-fshehte-per-punonjesit-e-nokia-s/20%Always2014-05-15 15:54
https://pcworld.al/sony-raporton-se-ka-shitur-39-1-milione-smartfone-xperia/20%Always2014-05-15 14:04
https://pcworld.al/specifikat-e-tabletit-g-pad-7-0-zbulohen-nga-antutu-fuqizohet-nga-nje-cip-snapdragon-400/20%Always2014-05-15 12:28
https://pcworld.al/nokia-lumia-630-del-ne-shtije-ne-evrope-dhe-azi-se-shpejti-ne-shba/20%Always2014-05-15 09:41
https://pcworld.al/shpallet-konkursi-per-realizimin-e-logos-kombetare-per-70-vjetorin-e-clirimit-te-shqiperise/20%Always2014-05-15 11:10
https://pcworld.al/zbulohen-informacione-rreht-surface-pro-3/20%Always2014-05-15 08:20
https://pcworld.al/sherbimi-onedrive-per-biznese-vjen-me-nje-dizajn-te-ri/20%Always2014-05-15 07:15
https://pcworld.al/perditesohet-aplikacioni-google-search-per-ios/20%Always2014-05-14 15:09
https://pcworld.al/a-mundet-dhe-nje-here-qe-lg-ja-te-kthehet-nga-platforma-windows-phone/20%Always2014-05-14 15:08
https://pcworld.al/evernote-tashme-ka-me-shume-se-100-milion-perdorues/20%Always2014-05-14 15:08
https://pcworld.al/outlook-com-perditesohet-me-filtrues-me-te-mire-te-postes-elektronike/20%Always2014-05-14 14:13
https://pcworld.al/motorola-lancon-smartfonin-moto-g-4g-me-mbeshtetje-per-microsd/20%Always2014-05-14 12:40
https://pcworld.al/organizohet-dita-e-femijeve-inovative/20%Always2014-05-14 11:46
https://pcworld.al/fillon-shitja-e-google-glass-ne-shba/20%Always2014-05-14 09:32
https://pcworld.al/ministria-e-kultures-shpall-thirrjen-per-projektet-me-fokus-inovacionin/20%Always2014-05-14 08:50
https://pcworld.al/smartfonet-nga-motorola-tani-mund-te-njoftojne-kontaktet-tuaja-te-aferta-ne-raste-emergjente/20%Always2014-05-14 07:56
https://pcworld.al/twitter-shton-nje-buton-per-fshehjen-e-cicerimave-te-personave-qe-i-ndiqni/20%Always2014-05-13 14:58
https://pcworld.al/prezantohet-projekti-i-regjistrit-elektronik-te-ndihmes-ekonomike-ne-shqiperi/20%Always2014-05-13 14:59
https://pcworld.al/lenovo-zbulon-tabletin-e-ri-thinkpad-10/20%Always2014-05-13 13:45
https://pcworld.al/projekti-qytetar-kunder-korrupsionit-nxenesit-sjellin-ide-kreative-per-luften-ndaj-ketij-fenomeni/20%Always2014-05-13 11:46
https://pcworld.al/office-365-do-te-kete-ngarkese-te-enkriptuar-menaxhim-nga-ios-dhe-android/20%Always2014-05-13 09:41
https://pcworld.al/universiteti-politeknik-i-tiranes-behet-pjese-e-javes-se-inovacionit/20%Always2014-05-13 09:04
https://pcworld.al/mbi-30-e-smartfoneve-te-shitur-gjate-tremujorit-te-pare-ishin-prej-5-inc-ose-me-teper/20%Always2014-05-13 07:20
https://pcworld.al/nxenesi-ben-marreveshje-me-arsimtaren-qe-ta-kaloje-provimin-nese-merr-15-mije-ri-cicerima/20%Always2014-05-12 14:51
https://pcworld.al/ja-se-si-te-fshini-nje-mesazh-te-vetem-ne-ios/20%Always2014-05-12 14:50
https://pcworld.al/prezantohet-sherbimi-per-pagesat-ne-sektorin-publik-nepermjet-telefonit-celular/20%Always2014-05-12 14:41
https://pcworld.al/aplikacioni-20-day-stranger-iu-mundeson-te-panjohurve-qe-te-tregojne-per-jeten-e-tyre/20%Always2014-05-12 12:47
https://pcworld.al/organizohet-per-here-te-pare-ne-shqiperi-forumi-nderkombetar-i-ekonomise-kreative/20%Always2014-05-12 11:12
https://pcworld.al/google-fillon-shitjet-e-syzeve-glass-ne-nje-turne-golfi/20%Always2014-05-12 09:27
https://pcworld.al/lg-paraqet-ne-nje-video-oren-e-pare-te-mencur-g-watch-qe-perdor-android-wear/20%Always2014-05-12 07:31
https://pcworld.al/privacy-badger-ju-mbron-nga-pergjimet-online/20%Always2014-05-11 09:28
https://pcworld.al/street-fighter-assassins-fist-debuton-me-23-maj/20%Always2014-05-11 09:28
https://pcworld.al/perdorni-rrjetin-facebook-per-te-gjetur-punen-tuaj-te-ardhshme-ne-vend-te-linkedin-it/20%Always2014-05-11 09:27
https://pcworld.al/zbulohet-telefoni-i-pare-i-motorola-s-qe-pas-shitjes-nga-google/20%Always2014-05-11 09:27
https://pcworld.al/google-mund-te-leshoje-se-shpejti-nje-nderfaqe-teresisht-te-re-per-gmail-in/20%Always2014-05-11 09:09
https://pcworld.al/mortal-kombat-do-te-mbetet-online-edhe-pas-mbylljes-se-gamespy/20%Always2014-05-10 10:08
https://pcworld.al/twitter-permireson-sigurine/20%Always2014-05-10 10:08
https://pcworld.al/facebook-poke-tani-jashte-perdorimit/20%Always2014-05-10 10:08
https://pcworld.al/hapet-java-e-inovacionit-organizohet-per-here-te-pare-ne-shqiperi/20%Always2014-05-10 11:23
https://pcworld.al/nje-person-shprehu-deshiren-te-martohet-me-macbook-un-e-tij-te-mbushur-me-pornografi/20%Always2014-05-10 09:04
https://pcworld.al/me-teper-se-300-mije-servere-ende-mund-te-rrezikohen-nga-heartbleed/20%Always2014-05-10 06:29
https://pcworld.al/twitter-perditeson-nderfaqen-e-uebit-me-nje-kolone-te-trete-per-rekomandim-te-permbajtjes/20%Always2014-05-09 15:08
https://pcworld.al/bitly-nderpret-lidhjen-mes-llogarive-facebook-dhe-twitter-per-shkak-te-kredencialeve-te-rrezikuara/20%Always2014-05-09 15:07
https://pcworld.al/adobe-sjell-aplikacionin-per-ipad-per-te-treguar-ngjarje/20%Always2014-05-09 15:07
https://pcworld.al/box-prezanton-sherbimin-notes-per-te-gjithe-perdoruesit/20%Always2014-05-09 14:44
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-mini-mund-te-jete-nje-super-mini/20%Always2014-05-09 13:13
https://pcworld.al/shefja-e-larte-operative-e-facebook-ut-dhuron-gjysmen-e-pasurise-se-saj-per-bamiresi/20%Always2014-05-09 11:52
https://pcworld.al/yahoo-lancon-aplikacionin-e-lajmeve-per-android-i-disponueshem-ne-gjithe-boten/20%Always2014-05-09 10:04
https://pcworld.al/microsoft-dhe-intel-jane-duke-bashkepunuar-per-tabletin-surface/20%Always2014-05-09 09:05
https://pcworld.al/raportim-sensori-i-gjurmeve-te-gishtave-do-te-vije-ne-ipad-air-dhe-ipad-minin-e-ardhshem/20%Always2014-05-09 07:18
https://pcworld.al/nintendo-pritet-te-lancoje-nje-sherbim-per-smartfone-se-bashku-me-mario-kart-8/20%Always2014-05-08 15:03
https://pcworld.al/strategy-analytics-huawei-kompania-e-trete-ne-bote-per-nga-prodhimi-i-smartfoneve/20%Always2014-05-08 15:02
https://pcworld.al/linkedin-tani-perdor-evernote-per-te-skanuar-kartat-e-biznesit/20%Always2014-05-08 15:02
https://pcworld.al/sammobile-ja-lista-e-smartfoneve-samsung-qe-do-te-marrin-se-shpejti-perditesimin-kitkat/20%Always2014-05-08 15:01
https://pcworld.al/xiaomi-tejkalon-apple-ne-kine-renditet-ne-vend-te-trete/20%Always2014-05-08 12:43
https://pcworld.al/kjo-harte-tregon-sesi-luhatet-cmimi-i-spotify-ne-bote/20%Always2014-05-08 12:42
https://pcworld.al/huawei-lancon-smartfonin-ascend-p7/20%Always2014-05-08 11:39
https://pcworld.al/akshi-nenshkruan-marreveshje-me-usaid-in-per-sherbimet-online-te-qeverisjes-vendore/20%Always2014-05-08 08:50
https://pcworld.al/interneti-do-te-kete-pothuajse-3-miliarde-perdorues-deri-ne-fund-te-vitit-2014/20%Always2014-05-08 08:50
https://pcworld.al/java-e-inovacionit-do-te-sherbeje-si-nje-burim-informacioni-me-aktivitete-te-larmishme/20%Always2014-05-08 07:33
https://pcworld.al/activision-shpenzon-500-milione-per-te-zhvilluar-lojen-destiny/20%Always2014-05-07 15:03
https://pcworld.al/500px-fillon-nje-bashkepunim-me-sherbimin-e-blogjeve-personale-about-me/20%Always2014-05-07 15:02
https://pcworld.al/portable-virtualbox-iu-mundeson-qe-te-merrni-kudo-makinat-tuaja-virtuale/20%Always2014-05-07 15:02
https://pcworld.al/htc-me-humbje-edhe-per-tre-mujorin-e-pare-te-2014-es/20%Always2014-05-07 15:01
https://pcworld.al/adblock-plus-zgjidh-problemet-qe-paraqiteshin-ne-shfletuesin-safari/20%Always2014-05-07 13:49
https://pcworld.al/google-zbulon-classroom-per-te-ndihmuar-arsimtaret/20%Always2014-05-07 11:41
https://pcworld.al/opera-21-tashme-e-disponueshme-per-windows-dhe-mac/20%Always2014-05-07 10:57
https://pcworld.al/dropbox-arnon-nje-vrime-sigurie-dhe-caktivizon-vecorine-e-ndarjes-se-dokumenteve-per-disa-dite/20%Always2014-05-07 08:16
https://pcworld.al/a-mundet-galaxy-s5-te-mbijetoje-ne-uje-po-aq-gjate-sa-xperia-z2-me-certifikim-ip58-video/20%Always2014-05-07 08:01
https://pcworld.al/numri-i-lojtareve-te-dota-2-tejkalon-ate-te-world-of-warcraft/20%Always2014-05-07 06:44
https://pcworld.al/notify-ju-shfaq-njoftimet-nga-aplikacionet-qe-doni-ne-ekranin-fillestar-ose-ate-te-kycur/20%Always2014-05-06 15:21
https://pcworld.al/si-te-organizoni-punen-ne-shfletues-me-te-ashtuquajtura-pinned-tabs/20%Always2014-05-06 15:21
https://pcworld.al/google-docs-perditesohet-me-opsione-te-reja-per-editimin-e-fotografive/20%Always2014-05-06 14:50
https://pcworld.al/ndryshohet-forma-e-aktgjykimit-per-ceshtjen-apple-samsung-demshperblimi-mbetet-e-njejte/20%Always2014-05-06 14:44
https://pcworld.al/nga-10-16-maj-organizohet-ne-shqiperi-java-e-inovacionit-2014/20%Always2014-05-06 12:08
https://pcworld.al/facebook-do-te-shtoje-vecori-te-reja-ne-statistikat-e-videove/20%Always2014-05-06 09:18
https://pcworld.al/microsoft-dergon-ftesa-per-eventin-e-20-majit-per-surface/20%Always2014-05-06 09:12
https://pcworld.al/lancohet-vecoria-amazoncart-nje-menyre-e-re-per-te-blere-pa-u-larguar-nga-twitter/20%Always2014-05-06 07:54
https://pcworld.al/njihuni-me-dizenjatorin-i-cili-deshiron-te-punesohet-me-nje-rezyme-te-mbushur-me-gif/20%Always2014-05-06 05:42
https://pcworld.al/kater-studente-shqiptare-marrin-pjese-ne-konkusrin-e-nasa-s/20%Always2014-05-06 06:37
https://pcworld.al/google-planifikon-te-ndaloje-url-te-e-gjata/20%Always2014-05-05 09:56
https://pcworld.al/twitter-teston-vecorine-qe-ben-te-mundur-ndalimin-e-shfaqjes-se-disa-cicerimave-nga-llogari-te-caktuara/20%Always2014-05-05 09:56
https://pcworld.al/versioni-i-ri-mobil-i-wikipedia-s-nxjerr-ne-pah-kontribuesit-e-artikujve/20%Always2014-05-05 09:55
https://pcworld.al/sony-vjen-me-shirita-magnetike-qe-mund-te-mbajne-185-tb-te-dhena/20%Always2014-05-05 09:55
https://pcworld.al/steve-ballmer-microsoft-dhe-apple-jane-te-specializuara-ne-vetem-dy-gjera/20%Always2014-05-05 09:54
https://pcworld.al/ceo-i-kompanise-huawei-nuk-jemi-te-surprizuar-qe-nsa-na-ka-spiunuar/20%Always2014-05-05 09:53
https://pcworld.al/publikohen-imazhe-te-smartfonit-lg-g3/20%Always2014-05-05 08:44
https://pcworld.al/zbulohen-imazhe-te-smartfonit-htc-one-mini-2/20%Always2014-05-05 07:38
https://pcworld.al/pushohet-nga-puna-punetori-i-paypal-pasi-fyerjeve-ne-twitter-ndaj-kolegeve-te-tij/20%Always2014-05-05 05:44
https://pcworld.al/ja-ku-windows-phone-tejkalon-shitjet-e-iphone-infografik/20%Always2014-11-10 19:30
https://pcworld.al/google-now-tashme-eshte-me-pak-i-varur-nga-nje-lidhje-ne-internet/20%Always2014-05-04 15:13
https://pcworld.al/windows-phone-8-1-do-te-kete-nje-menaxhues-te-dhenash/20%Always2014-05-04 11:54
https://pcworld.al/phableti-xiaomi-redmi-note-arrin-numrin-e-15-milion-porosive/20%Always2014-05-04 11:54
https://pcworld.al/ja-pse-rrjetet-mesh-mund-te-ndryshojne-menyren-se-si-e-aksesojme-internetin/20%Always2014-05-04 08:13
https://pcworld.al/universiteti-stanford-perpiqet-te-shfrtezoje-cicerimat-ne-twitter-per-te-percjelle-termetet/20%Always2014-05-04 08:13
https://pcworld.al/statistikat-e-muajit-prill-tregojne-se-android-kitkat-po-rritet-me-shpejtesi/20%Always2014-05-04 08:12
https://pcworld.al/google-ndan-aplikacionin-drive-ofron-aplikacione-te-vecanta-per-editim-te-dokumenteve/20%Always2014-05-04 08:05
https://pcworld.al/lironi-hapesiren-ne-mac-duke-fshire-fotografite-e-ruajtura-pa-dijenine-tuaj-nga-twitter/20%Always2014-05-03 09:32
https://pcworld.al/raport-apple-ne-vendin-e-pare-ne-shba-me-41-4-android-mbetet-platforma-dominuese/20%Always2014-05-03 09:32
https://pcworld.al/htc-one-mini-2-nuk-do-te-kete-kameren-duale/20%Always2014-05-03 09:32
https://pcworld.al/snapchat-blen-nje-kompani-softuerike-per-te-permiresuar-sherbimin-e-ri-te-video-bisedave/20%Always2014-05-03 09:32
https://pcworld.al/smartfoni-htc-desire-816-del-ne-shitje-edhe-ne-evrope/20%Always2014-05-03 09:31
https://pcworld.al/samsung-detyrohet-te-paguaje-119-6-milione-per-shkelje-te-patentave-te-apple/20%Always2014-05-03 09:09
https://pcworld.al/akep-reagon-ndaj-akuzave-per-influence-politike-ndaj-ketij-institucioni-3/20%Always2014-05-03 09:59
https://pcworld.al/publikohen-pamjet-e-lojes-call-of-duty-advanced-warfare/20%Always2014-05-03 07:40
https://pcworld.al/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-te-qene-te-sigurt-ne-rrjetet-publike-wi-fi-infografik/20%Always2014-11-10 19:29
https://pcworld.al/perditesohet-versioni-per-ueb-i-vine-behet-i-ngjashem-me-youtube/20%Always2014-05-02 14:54
https://pcworld.al/microsoft-arnon-nje-vrime-te-rrezikshme-te-sigurise-per-internet-explorer/20%Always2014-05-02 14:53
https://pcworld.al/yahoo-tani-nuk-do-te-respektoje-me-parametrat-e-opsionit-do-not-track/20%Always2014-05-02 14:53
https://pcworld.al/apple-facebook-dhe-google-do-te-tregojne-se-kur-qeveria-kerkon-te-dhenat-e-perdoruesve/20%Always2014-05-02 13:19
https://pcworld.al/windows-xp-vazhdon-te-mbeshtetet-fuqishem-nga-perdoruesit/20%Always2014-05-02 10:59
https://pcworld.al/tedxtirana-konferenca-multidisiplinore-mbahet-me-3-maj-ne-kryeqytet/20%Always2014-05-02 10:01
https://pcworld.al/tashme-ne-youtube-mund-te-shtohen-video-hyrese-intro-prej-3-sekondash/20%Always2014-05-02 08:33
https://pcworld.al/konkursi-vjetor-dritan-hoxha-pret-aplikime-nga-gjithe-te-rinjte-qe-aspirojne-ne-fushen-e-medias/20%Always2014-05-02 07:42
https://pcworld.al/zhvilluesi-american-mcgee-jep-5-arsye-pse-xbox-one-do-te-deshtoje-ne-kine/20%Always2014-05-02 06:33
https://pcworld.al/google-now-ju-tregon-se-ku-e-keni-parkuar-makinen-tuaj/20%Always2014-05-01 09:24
https://pcworld.al/facebook-do-tiu-mundesoje-perdoruesve-qe-te-qasen-anonimisht-ne-aplikacione-te-pales-se-trete/20%Always2014-05-01 09:24
https://pcworld.al/microsoft-sjell-aplikacionet-movie-moments-dhe-reading-list-ne-windows-phone-8-1/20%Always2014-05-01 09:24
https://pcworld.al/google-i-jep-fund-skanimit-te-llogarive-gmail-te-studenteve-per-qellime-reklamimi/20%Always2014-05-01 09:06
https://pcworld.al/ja-si-te-shkarkoni-shpejt-dhe-thjesht-videot-ne-youtube/20%Always2014-05-01 09:05
https://pcworld.al/ora-e-mencur-hoop-tracker-ndihmon-lojtaret-e-basketbollit-qe-te-permiresojne-saktesine-ne-gjuajtje/20%Always2014-05-01 09:05
https://pcworld.al/google-leshon-aplikacionet-docs-dhe-sheets-per-ios-dhe-android/20%Always2014-05-01 09:04
https://pcworld.al/cdo-student-i-mit-se-merr-bitcoin-ne-vlere-prej-100/20%Always2014-05-01 07:46
https://pcworld.al/strategy-analytics-samsung-dhe-apple-humbin-terren-ne-treg-rriten-huawei-dhe-lenovo/20%Always2014-05-01 07:45