XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/reklama-e-re-nga-apple-iphone-eshte-pajisja-qe-iu-duhet-prinderve-per-tu-kujdesur-per-femijet/20%Always2014-06-30 14:33
https://pcworld.al/njihuni-me-disa-imazhe-te-smartfonit-blackberry-passport/20%Always2014-06-30 14:30
https://pcworld.al/smartfoni-lg-g3-beat-eshte-versioni-mini-i-lg-g3/20%Always2014-06-30 14:29
https://pcworld.al/tabletet-microsoft-surface-mund-te-njihen-me-emrin-lumia/20%Always2014-06-30 14:29
https://pcworld.al/facebook-ofron-shpjegime-per-hulumtimin-e-gjendjes-emocionale-te-perdoruesve/20%Always2014-06-30 12:51
https://pcworld.al/gsmarena-lg-g3-me-i-preferuar-se-samsung-galaxy-s5/20%Always2014-06-30 11:24
https://pcworld.al/lufta-boterore-kibernetike-po-vazhdon-shikoni-se-kush-po-fiton-dhe-sa-shqiperia-dhe-kosova-marrin-pjese-ne-te/20%Always2014-06-30 19:06
https://pcworld.al/windows-phone-8-1-tashme-ka-7-7-te-tregut-te-platformes-mobile-te-microsoft-it/20%Always2014-06-30 08:34
https://pcworld.al/me-aplikacionin-mailtrack-kuptoni-se-kur-marresi-ka-lexuar-e-mailin-tuaj-ne-gmail/20%Always2014-06-30 07:57
https://pcworld.al/kupa-e-botes-shenon-rekorde-te-transmetimit-online/20%Always2014-06-30 07:19
https://pcworld.al/sophoslabs-klonet-e-lojes-flappy-bird-permbajne-viruse/20%Always2014-06-29 14:07
https://pcworld.al/organizata-humble-bundle-merr-1-milion-per-bamiresi-pergjate-humble-store/20%Always2014-06-29 14:07
https://pcworld.al/facebook-raporton-per-rritje-te-kontributeve-ne-projektet-open-source/20%Always2014-06-29 14:06
https://pcworld.al/interneti-fushe-beteje-ndermjet-qeverive-dhe-pirateve-kibernetike/20%Always2014-06-29 13:56
https://pcworld.al/google-do-te-bashkepunoje-me-mediatek-per-te-sjelle-projektin-android-one/20%Always2014-06-28 21:29
https://pcworld.al/raport-broadband-i-eshte-rritur-me-24-ndersa-20-e-lidhjeve-kane-shpejtesi-mesatare-mbi-10-mbps/20%Always2014-06-28 21:27
https://pcworld.al/nese-perdorni-wordpress-atehere-mund-te-ju-duhet-te-dini-per-kete-buton/20%Always2014-06-28 21:23
https://pcworld.al/video-thirrjet-me-google-hangouts-tani-me-nuk-kerkojne-shtojce-ne-chrome/20%Always2014-06-28 21:21
https://pcworld.al/adobe-pershtat-aplikacionin-photoshop-per-windows-phone/20%Always2014-06-28 10:44
https://pcworld.al/youtube-permireson-paraqitjen-e-videolojerave-kompjuterike/20%Always2014-06-28 10:44
https://pcworld.al/sony-xperia-z1-perditesohet-ne-sistemin-operativ-android-4-4-4-kitkat/20%Always2014-06-28 10:43
https://pcworld.al/lg-dhe-google-do-te-bashkepunojne-per-projektin-tango/20%Always2014-06-28 10:43
https://pcworld.al/motorola-publikon-ne-internet-videon-promocionale-te-ores-inteligjente-moto-360/20%Always2014-06-28 10:42
https://pcworld.al/apple-perditeson-dhe-ul-cmimin-e-ipod-touch-16-gb/20%Always2014-06-27 14:19
https://pcworld.al/twitter-sjell-vecorine-hashflags-edhe-per-muajin-e-ramazanit/20%Always2014-06-27 14:17
https://pcworld.al/pesojne-renie-te-ardhurat-e-samsung-per-tre-mujorin-e-dyte-te-ketij-viti/20%Always2014-06-27 14:17
https://pcworld.al/ja-se-si-ta-instaloni-versionin-per-zhvillues-te-android-l-ne-nexus-5-ose-7/20%Always2014-06-27 14:16
https://pcworld.al/perdorimi-i-aplikacioneve-mobile-perben-51-te-gjithe-kohes-se-kaluar-ne-mediumet-dixhitale/20%Always2014-06-27 11:52
https://pcworld.al/tableti-i-pare-tango-per-perdorim-komercial-do-te-prodhohet-nga-lg/20%Always2014-06-27 11:52
https://pcworld.al/ndryshimet-ndermjet-versionit-5-5-inc-dhe-4-7-inc-te-iphone-6/20%Always2014-06-27 14:12
https://pcworld.al/ja-cfare-prezantoi-google-ne-konferencen-e-saj-per-zhvilluesit-io/20%Always2014-06-27 13:36
https://pcworld.al/hisense-prezanton-smartfonin-mira-6-me-windows-phone/20%Always2014-06-27 11:51
https://pcworld.al/samsung-iu-mundeson-konsumatoreve-nga-shba-qe-te-provojne-per-21-dite-pajisjet-galaxy-para-blerjes/20%Always2014-06-27 11:35
https://pcworld.al/skype-per-windows-phone-integrohet-me-cortana-n-perfshihet-edhe-gjuha-shqipe/20%Always2014-06-27 11:34
https://pcworld.al/scenepast-ju-njeh-me-vendet-me-te-famshme-ne-historine-e-filmave-kinematografike/20%Always2014-06-27 08:08
https://pcworld.al/google-kunderpergjigjet-ndaj-platformes-healthkit-te-apple-me-google-fit/20%Always2014-06-27 07:00
https://pcworld.al/vezhgim-i-sistemit-te-ri-operativ-android-l-te-google/20%Always2014-06-26 13:59
https://pcworld.al/nje-rrjet-i-ndertuar-per-qellim-shkencore-ofron-shpejtesi-100-here-me-te-larta-se-google-fiber/20%Always2014-06-26 13:58
https://pcworld.al/google-zyrtarisht-zbulon-android-tv/20%Always2014-06-26 13:57
https://pcworld.al/piratet-kibernetike-grabisin-500-mije-euro-nga-banka-evropiane/20%Always2014-06-26 13:39
https://pcworld.al/lg-g-watch-do-te-jete-ora-e-pare-inteligjente-me-sistemin-android-wear-ne-treg/20%Always2014-06-26 12:20
https://pcworld.al/android-sistemi-operativ-me-perhapjen-me-te-gjere-ne-treg/20%Always2014-06-26 10:04
https://pcworld.al/ja-se-si-te-mbroni-iphone-in-tuaj-nga-sulmet-e-hakerave/20%Always2014-07-01 07:28
https://pcworld.al/kompania-japoneze-huawei-prezanton-telefonin-inteligjent-honor-6/20%Always2014-06-26 07:50
https://pcworld.al/google-dyfishon-ram-in-ne-2-gb-ne-pajisjen-glass/20%Always2014-06-26 06:46
https://pcworld.al/displaymate-galaxy-tab-s-tableti-me-ekranin-qe-ka-paraqitjen-me-cilesore-ne-treg/20%Always2014-06-25 15:17
https://pcworld.al/microsoft-ul-cmimet-e-sherbimit-cloud-tashme-ofron-15-gb-falas-dhe-1-tb-per-perdoruesit-e-office-365/20%Always2014-06-25 15:17
https://pcworld.al/ja-se-si-google-maps-merret-me-kufijte-e-kontestuar-mes-shteteve/20%Always2014-06-25 15:09
https://pcworld.al/google-glass-kthehet-ne-nje-aksesor-mode/20%Always2014-06-25 15:12
https://pcworld.al/microsoft-ofron-650-per-macbook-nese-zevendesohet-me-nje-surface-pro-3/20%Always2014-06-25 11:42
https://pcworld.al/panasonic-toughpad-telefonet-e-dizajnuar-per-perdorim-ne-kushte-ekstreme/20%Always2014-06-25 09:59
https://pcworld.al/raport-peson-renie-trafiku-ne-uebfaqe-nga-google-bing-dhe-yahoo/20%Always2014-06-25 08:54
https://pcworld.al/raport-windows-phone-store-kalon-shifren-e-255000-aplikacioneve-te-disponueshme/20%Always2014-06-25 07:52
https://pcworld.al/xbox-one-me-i-famshem-ne-facebook-se-sa-playstation-4/20%Always2014-06-25 06:38
https://pcworld.al/eyesmap-tableti-qe-do-te-sjelle-risi-ne-fushen-e-arkitektures/20%Always2014-06-24 10:59
https://pcworld.al/wechat-sjell-vecorine-e-perkthimit-te-mesazheve-ne-aplikacionin-ne-android/20%Always2014-06-24 10:58
https://pcworld.al/top-fabrikat-e-apple-jane-duke-punesuar-numer-rekord-te-punetoreve-per-iphone-in-e-ardhshem/20%Always2014-06-24 10:55
https://pcworld.al/kompanite-teknologjike-po-fokusohen-ne-zhvillimin-e-aplikacioneve-qe-kujdesen-per-shendetin/20%Always2014-06-24 10:55
https://pcworld.al/shfletuesi-opera-i-bazuar-ne-chromium-tashme-i-disponueshem-edhe-ne-linux/20%Always2014-06-24 10:55
https://pcworld.al/testohet-cipi-exynos-5433-jep-rezultate-me-te-mira-ne-performance-sesa-snapdragon-805/20%Always2014-06-24 09:48
https://pcworld.al/nokia-lumia-635-me-mbeshtetje-per-4g-kushton-vetem-189/20%Always2014-06-24 09:31
https://pcworld.al/bejani-root-android-4-4-kitkat-me-vetem-nje-prekje/20%Always2014-06-24 08:06
https://pcworld.al/eff-thote-se-do-te-rrise-sigurine-e-rrjetit-tuaj-wi-fi-duke-e-bere-ate-publik/20%Always2014-06-24 00:04
https://pcworld.al/njihuni-me-konceptin-per-aplikacionin-qe-ndihmon-njerezit-te-kuptojne-gjuhen-e-shurdhmememceve/20%Always2014-06-23 08:28
https://pcworld.al/oracle-eshte-prane-blerjes-se-micros-systems-per-5-miliarde/20%Always2014-06-23 08:27
https://pcworld.al/operatori-mobil-ne-shba-sprint-finalizon-procedurat-e-financimit-per-blerjen-e-t-mobile-usa/20%Always2014-06-23 08:27
https://pcworld.al/duket-qe-microsoft-ka-vendosur-te-leshoje-nje-telefon-te-ri-nokia-x-qe-perdor-android/20%Always2014-06-23 08:26
https://pcworld.al/acer-chromebook-cb5-shfaqet-papritmas-fuqizohet-nga-nje-procesor-tegra-k-1/20%Always2014-06-23 08:26
https://pcworld.al/apple-perditeson-ios-8-beta-me-nje-version-te-dyte/20%Always2014-06-23 08:26
https://pcworld.al/zbulohet-google-nexus-9-perpara-konferences-io/20%Always2014-06-23 08:26
https://pcworld.al/aplikacioni-5iler-eshte-nje-notepad-minimal-me-pese-shtylla/20%Always2014-06-23 06:33
https://pcworld.al/bursa-studimi-per-lojtaret-profesioniste-te-league-of-legends/20%Always2014-06-23 06:28
https://pcworld.al/dokumentari-per-aaron-swartz-the-internets-own-boy-tani-mund-te-para-porositet/20%Always2014-06-22 12:35
https://pcworld.al/glance-pajisja-qe-kthen-cdo-ore-normale-ne-nje-ore-inteligjente/20%Always2014-06-22 12:33
https://pcworld.al/sleep-cycle-per-android-ju-ndihmon-te-zgjoheni-te-clodhur-dhe-te-freskuar/20%Always2014-06-22 12:33
https://pcworld.al/amazon-ofron-5000-per-cdo-aplikacion-te-zhvilluar-per-smartfonin-fire/20%Always2014-06-22 12:25
https://pcworld.al/njihuni-me-parametrat-e-samsung-galaxy-note-4/20%Always2014-06-22 06:55
https://pcworld.al/rrjeti-social-path-lancon-aplikacionin-e-mesazheve-talk/20%Always2014-06-22 06:53
https://pcworld.al/microsoft-aksidentalisht-konfirmon-ekzistencen-e-surface-mini-t/20%Always2014-06-22 06:50
https://pcworld.al/amazon-do-te-prodhoje-2-3-milione-telefone-fire-deri-ne-fundin-e-2014-es/20%Always2014-06-22 06:45
https://pcworld.al/amd-synon-te-prodhoje-cipe-25-here-me-efikas-ndaj-energjise-deri-me-2020-en/20%Always2014-06-21 11:43
https://pcworld.al/microsoft-pensionon-versionet-e-vjetra-te-skype-kerkon-qe-te-kaloni-ne-versione-te-reja/20%Always2014-06-21 11:42
https://pcworld.al/samsung-pritet-te-zbuloje-oren-e-mencur-me-android-wear-gjate-javes-se-ardhshme/20%Always2014-06-21 11:42
https://pcworld.al/ceo-i-blackberry-t-prezanton-dy-telefonet-e-rinj-te-kompanise-passport-dhe-classic/20%Always2014-06-21 11:41
https://pcworld.al/skype-5-1-version-i-ri-i-aplikacionit-per-iphone/20%Always2014-06-21 11:30
https://pcworld.al/platforma-snappytv-blihet-nga-twitter/20%Always2014-06-21 11:26
https://pcworld.al/intel-lancon-aplikacionin-pocket-avatars/20%Always2014-06-21 09:24
https://pcworld.al/linkedin-tashme-vjen-me-nje-aplikacion-per-iphone/20%Always2014-06-21 08:22
https://pcworld.al/instagram-perdoret-per-te-vjedhur-informacionet-per-qasje-ne-origin-dhe-xbox-live/20%Always2014-06-20 15:06
https://pcworld.al/microsoft-paraqet-office-365-public-roadmap-per-te-permiresuar-raportin-me-konsumatoret/20%Always2014-06-20 15:05
https://pcworld.al/kompania-fleksy-realizon-tastieren-qwerty-per-oren-inteligjente-gear-2/20%Always2014-06-20 15:05
https://pcworld.al/apple-iwatch-do-te-karakterizohet-nga-dizajne-dhe-madhesi-ekranesh-te-shumefishta/20%Always2014-06-20 15:04
https://pcworld.al/facebook-humbi-500-mije-nga-nderprerja-e-djeshme/20%Always2014-06-20 14:33
https://pcworld.al/se-shpejti-do-te-prezantohet-telefoni-inteligjent-nokia-x2/20%Always2014-06-20 13:29
https://pcworld.al/kill-switch-elementi-me-i-ri-i-sigurise-ne-smartfone/20%Always2014-06-20 12:37
https://pcworld.al/ios-8-do-te-sjelle-me-shume-kontroll-mbi-kameren-e-iphone/20%Always2014-06-20 09:56
https://pcworld.al/facebook-i-rikthehet-normalitetit-mbeten-te-paqarta-arsyet-e-bllokimit-prej-nje-ore/20%Always2014-06-20 08:59
https://pcworld.al/vala-se-shpejti-ne-kosove-do-te-perjetoni-3g-dhe-4g-te-vertete/20%Always2014-07-03 15:07
https://pcworld.al/kontrolluesit-e-xbox-it-mund-te-kontrollojne-aplikacionet-ne-internet-explorer/20%Always2014-06-20 06:36
https://pcworld.al/ndermerret-nisme-e-re-per-te-sjell-femrat-ne-shkenca-kompjuterike/20%Always2014-06-19 14:50
https://pcworld.al/twitter-tani-mbeshtet-gif-et/20%Always2014-06-19 14:50
https://pcworld.al/gjykata-me-e-larte-nga-evropa-do-te-vendos-ne-lidhje-me-mbrojtjen-e-te-dhenave-te-derguara-ne-shba/20%Always2014-06-19 14:49
https://pcworld.al/dyqani-i-aplikacioneve-te-amazon-do-te-vije-ne-blackberry-10-3/20%Always2014-06-19 13:01
https://pcworld.al/lg-nexus-6-mundet-te-mos-prodhohet-kurre/20%Always2014-06-19 11:58
https://pcworld.al/apple-lancon-nje-model-imac-me-te-lire/20%Always2014-06-19 10:04
https://pcworld.al/shikoni-prezantimin-e-telefonit-fire-phone-nga-amazon/20%Always2014-06-19 09:39
https://pcworld.al/garmin-viago-aplikacioni-me-i-lire-i-smartfoneve-per-navigim/20%Always2014-06-19 07:47
https://pcworld.al/mypermissions-shfaq-aplikacionet-qe-iu-qasen-te-dhenave-tuaja/20%Always2014-06-19 06:38
https://pcworld.al/be-dhe-koreja-e-jugut-partneritet-per-zhvillimin-e-teknologjise-5g/20%Always2014-06-18 15:00
https://pcworld.al/raport-ios-nuk-eshte-me-i-sigurt-se-sa-android-dhe-anasjelltas/20%Always2014-06-18 15:00
https://pcworld.al/one-touch-d820-smartfoni-i-kompanise-alcatel-me-ekran-quad-hd/20%Always2014-06-18 15:00
https://pcworld.al/30-000-monedha-virtuale-bitcoin-do-te-nxirren-ne-ankand-ne-shba/20%Always2017-07-20 11:55
https://pcworld.al/facebook-leshon-aplikacionin-e-ri-per-dergim-te-mesazheve-me-fotografi-slingshot/20%Always2014-06-18 12:41
https://pcworld.al/vetem-nje-model-i-microsoft-surface-pro-3-do-te-ofrohet-duke-filluar-nga-20-qershori/20%Always2014-06-18 11:31
https://pcworld.al/konsumatoret-ne-britani-preferojne-blackberry-perpara-windows-phone/20%Always2014-06-18 09:37
https://pcworld.al/telefoni-inteligjent-blackphone-ofron-kontroll-mbi-privatesine/20%Always2014-06-18 08:58
https://pcworld.al/kompania-huawei-prezanton-smartfonin-mulan/20%Always2014-06-18 07:21
https://pcworld.al/franca-eshte-e-ekipi-i-pare-qe-i-akordohet-nje-gol-fale-teknologjise-se-re-te-fifa-s/20%Always2014-06-17 21:16
https://pcworld.al/microsoft-lancon-kanalin-developer-te-internet-explorer-per-zhvilluesit/20%Always2014-06-17 15:32
https://pcworld.al/aplikacioni-cortana-se-shpejti-do-te-perdoret-ne-mbreterine-e-bashkuar-dhe-kine/20%Always2014-06-17 15:32
https://pcworld.al/apple-paditet-per-rritje-te-cmimit-te-librave-elektronike/20%Always2014-06-17 15:27
https://pcworld.al/dyqani-i-aplikacioneve-nga-amazon-paraqet-nje-rritje-te-qendrueshme/20%Always2014-06-17 14:02
https://pcworld.al/perfundon-me-sukses-gara-inovative-per-prishtinen-dixhitale/20%Always2014-06-17 12:53
https://pcworld.al/dxomark-galaxy-s5-zoteron-kameren-me-cilesore-ne-treg/20%Always2014-06-17 11:47
https://pcworld.al/micromax-eshte-prodhuesi-i-pare-indian-i-smartfoneve-qe-lancon-pajisje-windows-phone/20%Always2014-06-17 10:04
https://pcworld.al/raport-google-kerkon-te-hyje-ne-tregun-e-veshjeve-teknologjike-te-fitnesit/20%Always2014-06-17 08:03
https://pcworld.al/blackberry-lancon-bbm-protected-per-organizatat-dhe-sipermarrjet/20%Always2014-06-17 07:19
https://pcworld.al/per-here-te-pare-perdoret-teknologjia-e-gjetjes-se-golit-te-shenuar-ne-kupen-e-botes/20%Always2014-06-17 06:43
https://pcworld.al/kleriket-ne-iran-perdorimi-i-facebook-ut-ne-kete-shtet-eshte-krim/20%Always2014-06-16 14:54
https://pcworld.al/ifind-pajisja-e-pare-ne-bote-qe-ju-ndihmon-ne-lokalizimin-e-mjeteve-te-humbura/20%Always2014-06-16 14:54
https://pcworld.al/tejkaloni-formularet-dhe-sondazhet-ne-uebfaqe-me-inspect-element-brenda-shfletuesit/20%Always2014-06-16 14:53
https://pcworld.al/steve-ballmer-mban-nje-ligjerate-motivuese-gjate-ceremonise-se-diplomimit-ne-universitetin-e-uashingtonit/20%Always2014-06-16 13:40
https://pcworld.al/shfaqen-ne-twitter-imazhe-te-iphone-6-ne-dy-versione-4-7-dhe-5-5-inc/20%Always2014-06-16 10:25
https://pcworld.al/tani-ngarkimi-i-videove-ne-youttube-nga-windows-phone-realizohet-nga-nje-aplikacion/20%Always2014-06-16 10:24
https://pcworld.al/ora-e-mencur-iwatch-nga-apple-pritet-te-vije-ne-fund-te-ketij-viti/20%Always2014-06-16 09:17
https://pcworld.al/pse-zyrtaret-e-microsoft-it-nuk-folen-per-lojerat-per-pc-ne-ngjarjen-e3/20%Always2014-06-16 07:39
https://pcworld.al/del-ne-ankand-koleksioni-i-perbere-nga-11000-lojera-kompjuterike/20%Always2014-06-16 06:44
https://pcworld.al/chitika-adoptimi-i-ios-7-eshte-rreth-90/20%Always2014-06-15 09:43
https://pcworld.al/njera-nga-tastierat-me-te-mira-per-android-swiftkey-tani-eshte-pa-pagese/20%Always2014-06-15 09:42
https://pcworld.al/raport-samsung-galaxy-s5-do-te-marre-perditesimin-android-4-4-3-kete-muaj/20%Always2014-06-15 09:42
https://pcworld.al/pse-mozilla-synon-te-shese-smartfonin-e-saj-me-cmimin-prej-25/20%Always2014-06-15 09:42
https://pcworld.al/dayboard-perdor-tabin-e-ri-ne-chrome-per-te-ju-mbajtur-te-perqendruar-ne-gjerat-qe-duhet-te-beni/20%Always2014-06-15 09:41
https://pcworld.al/apple-ben-thirrje-per-kthimin-mbrapsht-te-karikuesve-evropiane-te-iphone/20%Always2014-06-15 08:38
https://pcworld.al/powerbeats2-kufjet-me-wireless-te-kompanise-the-beats/20%Always2014-06-15 08:38
https://pcworld.al/samsung-do-te-prezantoje-se-shpejti-dy-modelet-e-reja-te-galaxy-note-4/20%Always2014-06-14 21:53
https://pcworld.al/google-dhe-yahoo-finance-tashme-tregojne-cmimet-e-bitcoin/20%Always2017-07-20 11:57
https://pcworld.al/a-eshte-permiresuar-windows-8-gjate-dy-viteve/20%Always2014-06-14 21:52
https://pcworld.al/samsung-prezanton-tabletet-samsung-galaxy-tab-s-8-4-inc-dhe-10-5-inc/20%Always2014-06-14 11:31
https://pcworld.al/lg-mund-te-shese-15-16-milion-smartfone-kete-tre-mujor-te-2014-es/20%Always2014-06-14 11:30
https://pcworld.al/kompania-indiane-micromax-prezanton-smartfonin-canvas-gold-a300/20%Always2014-06-14 09:18
https://pcworld.al/kompania-amazon-sjell-sherbim-e-saj-muzikor/20%Always2014-06-14 09:18
https://pcworld.al/google-blen-kompanine-skybox-imaging-qe-merret-me-prodhimin-e-sateliteve/20%Always2014-06-14 09:17
https://pcworld.al/bllokohet-aksesi-i-facebook-ut-ne-irak/20%Always2014-06-14 09:17
https://pcworld.al/aplikacionet-mobile-ne-twitter-tani-iu-mundesojne-qe-te-vendosni-cicerima-brenda-cicerimave/20%Always2014-06-14 09:05
https://pcworld.al/samsung-dhe-lg-mund-te-fillojne-te-prodhojne-ekranet-quantum-dot/20%Always2014-06-14 07:25
https://pcworld.al/google-mund-ta-lancoje-nje-sherbim-per-ndjekje-te-te-dhenave-per-shendetin/20%Always2014-06-13 14:28
https://pcworld.al/mozilla-sjell-firefox-30-per-mac-windows-dhe-android/20%Always2014-06-13 14:27
https://pcworld.al/facebook-do-te-perdore-historine-tuaj-te-shfletimit-per-te-sjell-reklama-te-posacme/20%Always2014-06-13 14:26
https://pcworld.al/kompania-expedia-se-shpejti-do-te-pranoje-monedhen-virtuale-bitcoin/20%Always2017-07-20 11:57
https://pcworld.al/perfitoni-falas-samsung-gear-fit-duke-blere-telefonin-inteligjent-galaxy-s5/20%Always2014-06-13 13:51
https://pcworld.al/microsoft-lancon-nje-version-paraprak-te-outlook-web-app-per-android/20%Always2014-06-13 11:59
https://pcworld.al/smartfonin-k920-do-te-hidhet-se-shpejti-ne-treg-nga-kompania-lenovo/20%Always2014-06-13 11:33
https://pcworld.al/perditesohet-skype-per-ios-pas-kater-vitesh/20%Always2014-06-13 09:52
https://pcworld.al/universiteti-online-washington-education-in-kosovo-mundesi-e-re-per-zhvillimin-e-ekonomise/20%Always2014-06-13 09:11
https://pcworld.al/pinterest-vjen-edhe-per-windows-phone-8/20%Always2014-06-13 07:49
https://pcworld.al/pas-sulmit-nga-hakeret-tweetdeck-rikthehet-ne-gjendjen-normale/20%Always2014-06-12 15:10
https://pcworld.al/lg-tabletet-e-pare-te-linjes-g-pad-do-te-dalin-ne-shitje-ne-evrope-duke-filluar-nga-kjo-jave/20%Always2014-06-12 15:07
https://pcworld.al/aplikacionet-qe-ju-ndihmojne-te-ndiqni-kampionatin-boteror-brazil-2014/20%Always2014-06-12 15:07
https://pcworld.al/qualcomm-sjell-nje-cip-qe-kombinon-lte-dhe-wifi-se-bashku/20%Always2014-06-12 15:01
https://pcworld.al/aplikacioni-quickcoin-iu-mundeson-qe-te-dergoni-bitcoin-tek-miqte-ne-facebook/20%Always2014-06-12 12:53
https://pcworld.al/evernote-goditet-nga-nje-sulm-ddos/20%Always2014-06-12 11:53
https://pcworld.al/pinterest-sjell-vecorine-e-kerkimit-udhezues-edhe-ne-ueb/20%Always2014-06-12 09:46
https://pcworld.al/mozilla-po-sjell-smartfonet-e-saj-te-lire-firefox-os-ne-indi/20%Always2014-06-12 07:25
https://pcworld.al/perditesimi-i-google-glass-mundeson-shikimin-e-kupes-se-botes-dhe-ka-sjell-disa-vecori-te-reja/20%Always2014-06-12 07:24
https://pcworld.al/analistet-apple-do-te-shese-39-milione-iphone-tremujorin-e-dyte-te-ketij-viti/20%Always2014-06-12 06:35
https://pcworld.al/televizori-gjigand-prej-9-metrash-i-gjate-me-i-kushtueshem-ne-bote/20%Always2014-06-11 15:24
https://pcworld.al/lg-pritet-te-prezantoje-se-shpejti-oren-inteligjente-lg-g3/20%Always2014-06-11 15:23
https://pcworld.al/aplikacioni-1password-per-android-vjen-me-vecori-te-shtuara/20%Always2014-06-11 14:53
https://pcworld.al/aktori-jimmy-lin-shperndan-fotografi-te-iphone-6/20%Always2014-06-11 13:41
https://pcworld.al/sony-prezanton-versionin-e-ri-te-xperia-zl2-vetem-per-azine-lindore/20%Always2014-06-11 12:52
https://pcworld.al/ministri-veliaj-sistemi-dixhital-i-ndihmes-ekonomike-shmang-abuzimet/20%Always2014-06-11 11:37
https://pcworld.al/facebook-lancon-nje-portal-per-kupen-e-botes-brazil-2014/20%Always2014-06-11 10:00
https://pcworld.al/ministrja-harito-merr-pjese-ne-samitin-boteror-te-shoqerise-se-informacionit/20%Always2014-06-11 09:26
https://pcworld.al/twitter-sjell-vecorine-hashflags-per-kompeticionin-e-kupes-se-botes-brazil-2014/20%Always2014-06-11 07:55
https://pcworld.al/windows-phone-i-ardhshem-mund-te-perdore-gjestet-sikur-kinect-i/20%Always2014-06-11 06:45
https://pcworld.al/kodi-i-ios-8-iu-mundeson-aplikacioneve-qe-te-zene-vetem-disa-pjese-te-ekranit/20%Always2014-06-10 15:32
https://pcworld.al/samsung-po-planifikon-testimin-e-internetit-4g-lte-ne-indi/20%Always2014-06-10 15:32
https://pcworld.al/presidenti-i-konica-minolta-prezanton-per-here-te-pare-ne-shqiperi-sherbimet-optimized-print-services/20%Always2014-06-10 15:22
https://pcworld.al/google-shfaq-foton-e-nje-telefoni-te-pa-njohur-qe-pritet-te-hidhet-ne-treg-se-shpejti/20%Always2014-06-10 13:23
https://pcworld.al/youtube-do-te-largoje-nga-te-dhenat-e-nenshkruesve-llogarite-e-pezulluara/20%Always2014-06-10 11:00
https://pcworld.al/ubt-do-te-organizoje-konferencen-e-3-te-nderkombetare-per-biznes-teknologji-dhe-inovacion-icbti-2014/20%Always2014-06-10 11:03
https://pcworld.al/telenor-ndalimi-i-aksesit-ne-facebook-ne-tajlande-u-urdherua-nga-qeveria/20%Always2014-06-10 07:48
https://pcworld.al/sony-tejkalon-rivalin-nintedo-ne-shitje/20%Always2014-06-10 07:47
https://pcworld.al/google-now-perditesohet-me-nje-vecori-te-re/20%Always2014-06-10 05:55
https://pcworld.al/kompjuteri-bind-jurine-qe-eshte-nje-djale-13-vjecar-kalon-testin-turing/20%Always2014-06-09 15:27
https://pcworld.al/permiresohet-sistemi-operativ-android-4-4-2-kitkat/20%Always2014-06-09 15:27
https://pcworld.al/gjenerata-e-re-e-windows-phone-ve-te-vegjel-dhe-shumengjyresh/20%Always2014-06-09 15:25
https://pcworld.al/google-do-te-njoftoje-perdoruesit-per-informacionet-e-larguara-nga-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2014-06-09 13:58
https://pcworld.al/aplikacioni-level-ju-ndihmon-te-menaxhoni-buxhetin-tuaj/20%Always2014-06-09 12:31
https://pcworld.al/studim-google-po-humbet-dominimin-ne-kerkimet-nga-pajisjet-mobile/20%Always2014-06-09 11:28
https://pcworld.al/vjen-perditesimi-i-dyte-ne-windows-phone-8-1-developer-preview/20%Always2014-06-09 09:44
https://pcworld.al/samsung-poston-ne-internet-nje-video-rreth-tabletit-galaxy-tab-s/20%Always2014-06-09 08:10
https://pcworld.al/kompania-netherrealm-prezanton-lojen-mortal-kombat-x/20%Always2014-06-09 05:48
https://pcworld.al/google-ofron-15-milione-per-aplikacionin-muzikor-songza/20%Always2014-06-08 12:21
https://pcworld.al/apple-iwatch-mund-te-filloje-shitjet-ne-muajin-tetor/20%Always2014-06-08 12:20
https://pcworld.al/njihuni-me-disa-koncepte-te-mundshme-per-htc-one-m9/20%Always2014-06-08 12:19
https://pcworld.al/julian-assange-interneti-do-te-jete-mjeti-kryesor-i-kontrollit-qeveritar-ne-te-ardhmen/20%Always2014-06-08 12:02
https://pcworld.al/shijoni-pamjet-e-stadiumeve-te-kupes-se-botes-ne-brazil-me-google-street-view/20%Always2014-06-08 12:01
https://pcworld.al/nese-shikoni-video-ne-facebook-se-shpejti-do-te-shihni-me-teper-reklama/20%Always2014-06-08 07:51
https://pcworld.al/vecoria-nearby-per-android-do-te-mundesoje-nderveprimin-automatik-te-pajisjeve-ne-afersi/20%Always2014-06-08 07:51
https://pcworld.al/kirin-920-procesori-i-kompanise-huawei-i-perbere-nga-8-berthama/20%Always2014-06-07 13:00
https://pcworld.al/bien-shitjet-e-samsung-galaxy-s5-me-25/20%Always2014-06-07 13:00
https://pcworld.al/google-prezanton-pajisjen-per-projektin-tango-do-te-kushtoje-1024/20%Always2014-06-07 08:25
https://pcworld.al/instagram-jashte-funksionit-per-disa-ore-si-rezultat-i-problemeve-me-serverin/20%Always2014-06-07 12:59
https://pcworld.al/apple-blen-aplikacionin-social-te-hartave-spotsetter/20%Always2014-06-07 08:16
https://pcworld.al/vjen-depoja-me-e-mire-softuerike-ne-github/20%Always2014-06-07 08:16
https://pcworld.al/zte-prezanton-telefonin-inteligjent-nubia-z7/20%Always2014-06-07 08:15
https://pcworld.al/universiteti-rugers-prezanton-menyren-me-te-re-per-mbrojtjen-e-telefonit/20%Always2014-06-06 23:52
https://pcworld.al/ambasadorja-e-shba-se-ne-zvicer-eshte-e-para-qe-ben-betimin-mbi-nje-pajisje-elektronike/20%Always2014-06-06 23:51
https://pcworld.al/vodafone-qeverite-kane-nderhyre-ne-sistemet-e-kompanise-per-te-pergjuar-konsumatoret/20%Always2014-06-06 20:35
https://pcworld.al/oreve-inteligjente-u-shtohet-identifikuesi-i-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2014-06-06 16:14
https://pcworld.al/softbank-prezanton-robotin-personal-pepper/20%Always2014-06-06 16:12
https://pcworld.al/connect6-shfaq-informacione-rreth-cdokujt-ne-ueb/20%Always2014-06-06 12:27
https://pcworld.al/a-mundet-qe-isp-ja-juaj-te-lexoje-cfare-dergoni-dhe-shperndani-ne-facebook/20%Always2014-06-06 12:27
https://pcworld.al/microsoft-premton-cmime-me-te-uleta-per-telefonet-dhe-tabletet-windows/20%Always2014-06-06 12:07
https://pcworld.al/youttube-5-7-per-android-ju-lejon-te-zgjidhni-cilesine-e-videove-nga-144p-deri-ne-720p/20%Always2014-06-06 11:30
https://pcworld.al/perditesohet-facebook-messenger-per-windows-phone-tre-muaj-pas-debutimit/20%Always2014-06-06 11:14
https://pcworld.al/yahoo-pas-30-qershorit-do-ta-largoje-qasjen-nepermjet-facebook-dhe-google-ne-flickr/20%Always2014-06-06 07:24
https://pcworld.al/google-maps-do-te-qendroje-me-ju-gjate-kupes-se-botes-ne-brazil/20%Always2014-06-06 07:24
https://pcworld.al/amazon-do-te-leshoje-nje-pajisje-te-re-me-18-qershor/20%Always2014-06-06 06:50
https://pcworld.al/rezultatet-ne-google-tani-ju-paralajmerojne-kur-nje-faqe-nuk-eshte-optimizuar-per-pajisje-mobile/20%Always2014-06-05 15:36
https://pcworld.al/duckduckgo-alternative-per-makinen-e-nenkuptuar-te-kerkimit-ne-ios-8-dhe-os-x-yosemite/20%Always2014-06-05 15:36
https://pcworld.al/shitjet-e-smartfoneve-ne-azine-juglindore-rriten-me-43/20%Always2014-06-05 15:05
https://pcworld.al/facebook-do-te-beje-te-disponueshem-dizajnin-e-ri-te-faqeve-brenda-dy-javesh/20%Always2014-06-05 14:05
https://pcworld.al/instagram-shton-edhe-vecorine-e-modifikimit-te-fotove/20%Always2014-06-05 12:49
https://pcworld.al/pajisjet-moto-x-moto-g-dhe-moto-e-do-te-marrin-perditesimin-me-te-fundit-android-kitkat-4-4-3/20%Always2014-06-05 11:40
https://pcworld.al/temple-run-loja-me-me-shume-perdorues-ne-bote/20%Always2014-06-05 10:01
https://pcworld.al/versioni-kitkat-merr-13-6-per-qind-te-tregut-te-android-it/20%Always2014-06-05 09:34
https://pcworld.al/kompjuteret-qe-funksionojne-me-wireless-wigig-synimi-me-i-ri-i-intel/20%Always2014-06-05 07:54
https://pcworld.al/google-lancon-nje-version-64-bit-te-chrome-per-windows-7-dhe-w8/20%Always2014-06-05 06:54
https://pcworld.al/a-eshte-kjo-logoja-e-re-android-it/20%Always2014-06-04 15:06
https://pcworld.al/lunecase-kasa-inteligjente-me-e-re-ne-treg/20%Always2014-06-04 15:05
https://pcworld.al/google-do-te-largoje-mbeshtetjen-per-internet-explorer-9-ne-adwords/20%Always2014-06-04 15:03
https://pcworld.al/lg-g3-tejkalon-shitjet-e-galaxy-s5-ne-kore/20%Always2014-06-04 13:43
https://pcworld.al/apple-pranon-blerjet-online-nepermjet-monedhave-virtuale/20%Always2017-07-20 11:54
https://pcworld.al/pas-67-dite-bllokim-rikthehet-qasja-e-youtube-ne-turqi/20%Always2014-06-04 10:40
https://pcworld.al/me-3-5-qershor-zhvillon-punimet-simpoziumi-i-14-te-per-rregullatoret-gsr14-organizuar-nga-itu/20%Always2014-06-04 09:57
https://pcworld.al/shfaqen-imazhet-zyrtare-te-tabletit-galaxy-tab-s-8-4/20%Always2014-06-04 09:22
https://pcworld.al/rama-dxhitalizimi-i-sistemit-arsimor-ne-shqiperi-do-te-realizohet-me-ndihmen-e-google/20%Always2014-06-04 08:15
https://pcworld.al/planifikoni-aktivitetet-e-dites-tuaj-nepermjet-aplikacionit-owaves/20%Always2014-06-04 07:15
https://pcworld.al/foxconn-konfirmon-modelet-4-7-inc-dhe-5-5-inc-te-iphone/20%Always2014-06-03 15:11
https://pcworld.al/chromebook-et-do-te-vijne-edhe-ne-9-shtete-te-tjera/20%Always2014-06-03 15:11
https://pcworld.al/ju-do-te-mund-te-blini-shume-aplikacione-ne-pako-me-cmim-te-zbritur-ne-ios-8/20%Always2014-06-03 15:11
https://pcworld.al/sony-prezanton-smartfonin-xperia-t3/20%Always2014-06-03 14:09
https://pcworld.al/samsung-lancon-smartfonin-e-pare-ne-bote-me-sistem-operativ-tizen/20%Always2014-06-03 12:58
https://pcworld.al/apple-ka-shitur-500-milion-iphone-dhe-200-milion-ipad/20%Always2014-06-03 11:24
https://pcworld.al/asus-prezanton-pajisjen-hibride-smartfon-tablet-laptop-the-transformer-book-v/20%Always2014-06-03 10:00
https://pcworld.al/shfaqen-imazhet-zyrtare-te-tabletit-galaxy-tab-s-10-5/20%Always2014-06-03 09:10
https://pcworld.al/apple-paraqet-gjuhen-e-re-programuese-swift/20%Always2014-06-03 07:31
https://pcworld.al/loja-e-mbeshtetur-ne-filmin-hunger-games-se-shpejti-ne-treg/20%Always2014-06-02 18:22
https://pcworld.al/samsung-lancon-ne-kore-smartfonin-galaxy-w/20%Always2014-06-02 15:25
https://pcworld.al/tweetdeck-tani-iu-mundeson-perdoruesve-postimin-e-cicerimave-me-fotografi-sipas-orarit/20%Always2014-06-02 15:25
https://pcworld.al/windows-8-1-kalon-w8-ndersa-windows-7-kalon-50-te-tregut/20%Always2014-06-02 13:50
https://pcworld.al/google-shpenzon-mbi-1-miliard-per-te-ndertuar-satelite-qe-ofrojne-qasje-ne-internet/20%Always2014-06-02 12:34
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-se-ka-ne-plan-te-prezantoje-tv-me-sistemin-operativ-tizen/20%Always2014-06-02 11:22
https://pcworld.al/blackberry-messenger-se-shpejti-vjen-ne-windows-phone/20%Always2014-06-02 10:01
https://pcworld.al/hp-leshon-chromebook-te-ri-dhe-nje-laptop-me-android/20%Always2014-06-02 09:08
https://pcworld.al/whatsapp-kthehet-perseri-ne-windows-store/20%Always2014-06-02 08:06
https://pcworld.al/fuffr-zgjeron-zonen-e-prekjes-se-telefonit-tuaj/20%Always2014-06-02 06:49
https://pcworld.al/google-merr-12-mije-kerkesa-per-tu-harruar-ne-evrope-ne-diten-e-pare-te-ketij-sherbimi/20%Always2014-06-01 10:05
https://pcworld.al/marvel-heroes-2015-loja-me-e-re-ne-treg-e-kompanise-gazillion/20%Always2014-06-01 10:04
https://pcworld.al/ja-se-si-te-instaloni-manualisht-shtojcat-per-chrome/20%Always2014-06-01 10:04
https://pcworld.al/video-hiti-muzikor-gangnam-style-merr-2-miliarde-shikime-ne-youtube/20%Always2014-06-01 10:04
https://pcworld.al/kompania-acer-befason-hedh-7-pajisje-te-reja-ne-treg/20%Always2014-06-01 10:03
https://pcworld.al/arrestohet-bashkethemeluesi-i-pirate-bay-peter-sunde/20%Always2014-06-01 10:03
https://pcworld.al/downcount-per-android-percjell-ngjarjet-e-rendesishme-duke-numeruar-ditet/20%Always2014-06-01 09:28
https://pcworld.al/shpejtoni-android-in-duke-ndalur-animacionet/20%Always2014-06-01 09:28
https://pcworld.al/njihuni-me-pese-lojerat-me-terheqese-te-vitit-2014-per-pajisjet-mobile/20%Always2014-06-01 08:33
https://pcworld.al/rriten-aksionet-e-apple-ne-treg/20%Always2014-06-01 07:31