XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/xiaomi-dergon-te-dhenat-private-te-perdoruesve-drejt-nje-serveri-privat-kinez/20%Always2014-07-31 13:06
https://pcworld.al/lg-prezanton-tabletint-tab-book-i5/20%Always2014-07-31 13:06
https://pcworld.al/instat-ulen-perdoruesit-e-telefonise-fikse-dhe-rritet-perdorimi-i-sherbimit-postar/20%Always2014-07-31 13:06
https://pcworld.al/gionee-gn9005-mund-te-jete-smartfoni-me-i-holle-ne-treg/20%Always2014-07-31 13:05
https://pcworld.al/live-eseminar-e-ardhmja-e-kompjuterizimit/20%Always2014-07-31 12:34
https://pcworld.al/fillojne-rezervimet-per-iphone-6-prej-ari-ose-platini/20%Always2014-07-31 12:15
https://pcworld.al/microsoft-eshte-gati-te-lancoje-dy-smartfone-te-rinj-windows-phone/20%Always2014-07-30 21:02
https://pcworld.al/ministria-e-brendshme-gjermane-do-te-bleje-20000-smartfone-blackberry-per-te-shmangur-pergjimet-e-nsa-se/20%Always2014-07-30 21:01
https://pcworld.al/salaam-eshte-alternativa-per-aplikacionin-yo-nga-nje-programues-shqiptar/20%Always2014-07-30 21:00
https://pcworld.al/fitbit-lancon-aplikacionin-e-fitnesit-per-windows-phone-8-1/20%Always2014-07-30 09:03
https://pcworld.al/ofruesi-kinez-i-sherbimeve-te-kerkimit-baidu-po-punon-per-ndertimin-e-makines-autonome/20%Always2014-07-30 09:03
https://pcworld.al/cortana-i-microsoft-it-tani-integron-rezultatet-nga-foursquare/20%Always2014-07-30 09:03
https://pcworld.al/kryebashkiaku-i-londres-premton-qe-ky-qytet-do-te-kete-rrjetin-5g/20%Always2014-07-30 09:02
https://pcworld.al/treguesit-financiare-te-kompanive-celulare-ne-shqiperi/20%Always2014-07-30 09:02
https://pcworld.al/televizori-i-lakuar-i-lg-se-me-paraqitje-5k-do-te-hidhet-ne-treg-se-shpejti/20%Always2014-07-30 09:01
https://pcworld.al/amazon-do-te-ofroje-printim-3d-per-produktet-e-saj/20%Always2014-07-30 08:28
https://pcworld.al/linja-e-laptopeve-macbook-pro-perditesohet-me-procesore-me-te-shpejte/20%Always2014-07-30 07:10
https://pcworld.al/messenger-do-te-behet-i-detyruar-per-tu-shkarkuar-nga-perdoruesit-e-facebook/20%Always2014-07-29 15:06
https://pcworld.al/ndertimi-i-amazon-fire-phone-kushton-205/20%Always2014-07-29 15:06
https://pcworld.al/hapen-pika-aksesi-wifi-falas-ne-16-plazhet-e-shqiperise/20%Always2014-07-29 15:19
https://pcworld.al/motorola-mund-te-jete-duke-ndertuar-smartfonin-e-ardhshem-nexus-me-ekran-6-inc/20%Always2014-07-29 14:09
https://pcworld.al/tarifat-e-sherbimeve-celulare-ne-shqiperi-kane-vazhduar-tendencen-e-reduktimit-edhe-ne-2013-en/20%Always2014-07-29 09:46
https://pcworld.al/samsung-do-te-shtyje-lancimin-e-smartfonit-me-sistemin-operativ-tizen-samsung-z/20%Always2014-07-29 09:46
https://pcworld.al/reklama-me-e-fundit-e-microsoft-tregon-avantazhet-e-cortana-s-ndaj-siri-t-te-apple/20%Always2014-07-29 09:46
https://pcworld.al/shikoni-per-vende-te-lira-pune-nepermjet-aplikacionit-te-ri-weaver/20%Always2014-07-28 22:29
https://pcworld.al/apple-do-te-bleje-sherbimin-swell-radio-per-30-milione/20%Always2014-07-28 22:27
https://pcworld.al/ja-se-si-ta-instaloni-ne-menyre-te-sigurt-os-x-yosemite-beta/20%Always2014-07-28 12:38
https://pcworld.al/tashme-makina-mund-te-kontrollohet-permes-nje-aplikacioni/20%Always2014-07-28 11:53
https://pcworld.al/perditesimi-gdr1-sjell-folderat-ne-ekranin-start/20%Always2014-07-28 11:49
https://pcworld.al/programet-me-burim-te-hapur-dhe-analiza-e-te-dhenave-te-biznesit-te-it-se-ne-shqiperi/20%Always2014-07-28 11:43
https://pcworld.al/versioni-zyrtar-i-blackberry-messenger-vjen-se-shpejti-ne-windows-phone/20%Always2014-07-27 22:50
https://pcworld.al/ktheni-telefonin-tuaj-android-ne-nje-kontrollues-te-lojerave-ne-pc/20%Always2014-07-27 22:50
https://pcworld.al/sulmohen-uebfaqet-e-ministrive-ne-shqiperi/20%Always2014-07-28 11:13
https://pcworld.al/sherbimi-cortana-se-shpejti-i-pranishem-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Always2014-07-27 22:49
https://pcworld.al/blackberry-po-kerkon-partneritet-per-tju-kundervene-marreveshjes-se-apple-me-ibm/20%Always2014-07-27 22:49
https://pcworld.al/akep-ne-2013-en-1-2-milione-perdorues-celulare-aktive-perdoren-sherbimet-3g/20%Always2014-07-27 16:46
https://pcworld.al/google-voice-tani-ju-mundeson-te-beni-thirrje-telefonike-permes-hangouts/20%Always2014-07-27 10:47
https://pcworld.al/tatuazhi-dixhital-i-kompanise-motorola-hap-telefonin-tuaj-pa-nevojen-e-fjalekalimit/20%Always2014-07-27 10:46
https://pcworld.al/google-ka-lancuar-nje-uebfaqe-komuniteti-per-permiresimin-e-google-translate/20%Always2014-07-27 10:46
https://pcworld.al/900-shkrimtare-kundershtojne-taktikat-e-shitjes-se-librave-nga-amazon/20%Always2014-07-27 10:45
https://pcworld.al/idc-shitjet-e-tablete-shenojne-rritje-globale/20%Always2014-07-27 10:45
https://pcworld.al/google-tashme-ka-larguar-100-mije-rezultate-te-kerkimit-ne-evrope/20%Always2014-07-27 00:59
https://pcworld.al/10-fakte-befasuese-qe-nuk-i-keni-ditur-per-rrjetet-sociale-infografik/20%Always2014-11-10 19:31
https://pcworld.al/hotel-wifi-test-radhit-hotelet-bazuar-ne-cilesine-e-internetit-wifi-qe-ofrojne/20%Always2014-07-27 00:57
https://pcworld.al/fitimet-e-baidu-se-shenojne-rritje-me-34/20%Always2014-07-26 08:57
https://pcworld.al/chrome-beta-per-android-perditesohet-me-pamjen-e-material-design/20%Always2014-07-26 08:57
https://pcworld.al/aplikacioni-imoji-kthen-fytyren-tuaj-ne-nje-ikone-chati/20%Always2014-07-26 08:56
https://pcworld.al/lenovo-do-te-bashkepunoje-me-vuzix-per-prodhimin-e-syzeve-inteligjente-m-100/20%Always2014-07-26 08:56
https://pcworld.al/amazon-fire-phone-telefoni-me-i-veshtire-per-tu-riparuar/20%Always2014-07-26 08:56
https://pcworld.al/facebook-do-te-perdore-instagram-per-te-rivalizuar-snapchat/20%Always2014-07-26 08:56
https://pcworld.al/akep-hap-tenderin-per-ofrimin-e-kater-te-drejtave-te-perdorim-te-frekuencave-4g/20%Always2014-07-26 09:42
https://pcworld.al/bitdefender-ne-facebook-qarkullon-nje-maluer-qe-vjedh-te-dhenat-personale/20%Always2014-07-25 22:26
https://pcworld.al/miap-realizon-studimin-rreth-perdorimit-te-programeve-me-burim-te-hapur-ne-administraten-publike/20%Always2014-07-25 22:25
https://pcworld.al/raport-perdoruesit-ne-shba-kalojne-me-teper-kohe-ne-facebook-se-sa-ne-ushtrime-fizike/20%Always2014-07-25 15:36
https://pcworld.al/rrjeti-i-startup-grind-vjen-ne-tirane-ne-muajin-shtator/20%Always2014-07-25 15:14
https://pcworld.al/lg-fitimi-neto-per-tremujorin-e-dyte-te-2014-es-eshte-399-8-milione/20%Always2014-07-25 14:18
https://pcworld.al/apple-dhe-swatch-po-punojne-se-bashku-per-oren-intelegjinte-iwatch/20%Always2014-07-25 13:40
https://pcworld.al/kompania-allwinner-do-te-prezantoje-procesorin-64-bit/20%Always2014-07-25 12:13
https://pcworld.al/uebfaqja-pirate-bay-pergatit-versionin-mobil-te-saj/20%Always2014-07-25 09:57
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-nje-tjeter-smartfon-buxhetor-windows-phone-nokia-lumia-530/20%Always2014-07-25 09:12
https://pcworld.al/sony-do-te-investoje-345-milione-ne-prodhimin-e-sensoreve-per-telefonet-inteligjent/20%Always2014-07-25 07:39
https://pcworld.al/nvidia-prezanton-tabletin-shield/20%Always2014-07-24 18:07
https://pcworld.al/samsung-ironizon-me-ane-te-nje-reklame-iphone-6-edhe-para-se-te-behet-prezantimi/20%Always2014-07-24 14:35
https://pcworld.al/hapet-fushata-per-mbledhjen-e-fondeve-per-prishtina-hackerspace/20%Always2014-07-24 14:34
https://pcworld.al/foursquare-po-sjell-nje-brend-dhe-dizajn-te-ri-te-aplikacioneve-mobile/20%Always2014-07-24 14:34
https://pcworld.al/google-sjell-nje-nderfaqe-te-re-ne-play-store-e-inspiruar-nga-filozofia-material-design/20%Always2014-07-24 14:33
https://pcworld.al/lg-arrin-nje-numer-rekord-te-shitjeve-prej-14-5-milione-smartfoneve-ne-tremujorin-e-dyte/20%Always2014-07-24 13:04
https://pcworld.al/galaxy-alpha-nga-samsung-duket-si-s5-por-me-i-vogel/20%Always2014-07-24 10:55
https://pcworld.al/xiaomi-prezanton-rripin-inteligjent-te-dores-mi-band/20%Always2014-07-24 08:56
https://pcworld.al/microsoft-do-te-bashkoje-versione-te-ndara-te-windows-it-ne-nje-sistem-te-vetem-operativ/20%Always2014-07-24 07:46
https://pcworld.al/lg-paraqet-lojerat-per-kellefin-quickcircle-tm/20%Always2014-07-23 14:59
https://pcworld.al/perditesohet-firefox-per-android-me-versionin-31/20%Always2014-07-23 14:53
https://pcworld.al/logo-e-apple-do-te-sherbeje-si-lajmeruese-per-ardhjen-e-njoftimeve-ne-iphone-6/20%Always2014-07-23 14:53
https://pcworld.al/aplikacioni-line-shton-opsione-te-reja-per-privatesine/20%Always2014-07-23 14:52
https://pcworld.al/ora-e-mencur-e-paparalajmeruar-nga-htc-paraqitet-ne-nje-video-zyrtare/20%Always2014-07-23 13:50
https://pcworld.al/microsoft-ka-shitur-5-8-milione-smartfone-te-linjes-lumia/20%Always2014-07-23 12:07
https://pcworld.al/apple-ka-shitur-35-2-milione-iphone-ne-tremujorin-fiskal-te-2013-es/20%Always2014-07-23 10:43
https://pcworld.al/10-teknologji-qe-jane-bere-te-padobishme-nga-perdorimi-i-smartfoneve/20%Always2014-07-23 09:28
https://pcworld.al/akep-gjate-vitit-2013-jane-regjistruar-3320-domain-e/20%Always2014-07-23 08:08
https://pcworld.al/njihuni-me-metoden-e-re-qe-perdorin-kompanite-per-te-ndjekur-levizjet-tuaja-ne-ueb/20%Always2014-07-23 06:52
https://pcworld.al/sistemi-operativ-android-wear-i-google-dhe-oret-inteligjente/20%Always2014-07-22 14:11
https://pcworld.al/wall-street-journal-apple-ka-porositur-mbi-70-milione-iphone-te-rinj/20%Always2014-07-22 14:10
https://pcworld.al/samsung-do-te-lejoje-perdoruesit-e-galaxy-gear-te-kalojne-nga-android-ne-tizen/20%Always2014-07-22 14:10
https://pcworld.al/kompania-microsoft-do-te-ndryshoje-dizajnet-e-produkteve-te-saj-ne-te-ardhmen/20%Always2014-07-22 14:10
https://pcworld.al/facebook-prezanton-vecorine-save/20%Always2014-07-22 14:09
https://pcworld.al/xiaomi-paraqet-smartfonin-e-ri-mi-4/20%Always2014-07-22 13:33
https://pcworld.al/lg-g3-beat-vendos-standarde-te-reja-per-smartfonet-e-mesem/20%Always2014-07-22 12:34
https://pcworld.al/raportohet-se-iphone-6-do-te-lancohet-me-19-shtator/20%Always2014-07-21 20:09
https://pcworld.al/panorame-e-pergjithshme-e-sektorit-te-komunikimeve-elektronike-ne-shqiperi/20%Always2014-07-21 20:08
https://pcworld.al/cfare-mund-te-presim-nga-mikrocipet-e-reja-te-smartfoneve-duke-filluar-nga-fundi-i-2014-es/20%Always2014-07-21 20:36
https://pcworld.al/raport-tani-kina-ka-me-teper-perdorues-te-internetit-nga-pajisjet-mobile-se-sa-nga-pc-te/20%Always2014-07-21 20:39
https://pcworld.al/google-nuk-do-ti-quaje-me-falas-aplikacionet-qe-kerkojne-blerje-brenda-tyre/20%Always2014-07-21 15:40
https://pcworld.al/makina-e-kerkimit-indexeus-zbulon-fjalekalimet-e-hakereve/20%Always2014-07-21 13:09
https://pcworld.al/nga-google-formoni-rikujtues-ne-google-now/20%Always2014-07-21 12:07
https://pcworld.al/ja-se-si-mund-te-kopjoni-fjalekalimet-ne-1password/20%Always2014-07-21 09:53
https://pcworld.al/zbulohen-disa-nga-vecorite-e-blackberry-passport-video/20%Always2014-07-21 09:48
https://pcworld.al/akep-ne-fund-te-2013-es-numri-i-abonenteve-te-internetit-arriti-294-mije/20%Always2014-07-21 08:48
https://pcworld.al/evleaks-sjell-pamjen-e-pare-te-ores-inteligjente-te-htc-se/20%Always2014-07-21 07:16
https://pcworld.al/artisti-gjerman-proteston-kunder-nsa-se-para-ambasades-amerikane-ne-berlin/20%Always2014-07-20 16:43
https://pcworld.al/nje-njesi-policore-ne-britani-po-perdor-snapchat-per-tu-lidhur-me-individe-te-moshave-te-reja/20%Always2014-07-20 09:30
https://pcworld.al/njihuni-me-tekniken-qe-ndjek-produktivitetin-e-angazhimeve-tuaja/20%Always2014-07-20 09:29
https://pcworld.al/shtojca-notes-for-gmail-ju-ofron-nje-fletore-elektronike-per-e-mailet-dhe-temat/20%Always2014-07-20 09:29
https://pcworld.al/edward-snowden-planifikon-te-punoje-ne-teknologjine-e-privatesise/20%Always2014-07-20 09:28
https://pcworld.al/komsioni-evropian-kritikon-apple-per-politikat-e-ndjekura-ne-blerjet-brenda-aplikacioneve/20%Always2014-07-19 23:21
https://pcworld.al/google-shfaq-projektin-athena-nje-pamje-e-ardhshme-e-sistemit-operativ-chrome/20%Always2014-07-19 23:21
https://pcworld.al/ea-sports-ka-bere-te-ditur-se-fifa-15-do-te-publikohet-me-25-shtator-ne-evrope/20%Always2014-07-19 23:21
https://pcworld.al/youtube-per-ios-tani-perfshin-lista-me-video-qe-pergatiten-automatikisht/20%Always2014-07-19 09:31
https://pcworld.al/rusia-redakton-faqen-ne-wikipedia-per-avionin-e-rrezuar-te-malaysia-airlines/20%Always2014-07-19 09:30
https://pcworld.al/open-labs-shenon-dy-vjetorin-bashkepunon-me-personat-me-aftesi-te-kufizuara/20%Always2014-07-29 07:18
https://pcworld.al/dell-fillon-te-pranoje-monedhen-bitcoin-per-blerjet-online/20%Always2017-07-20 11:57
https://pcworld.al/edward-snowden-dropbox-eshte-nje-armik-i-privatesise/20%Always2014-07-19 08:52
https://pcworld.al/akep-finalizon-projektin-e-authority/20%Always2014-07-19 08:38
https://pcworld.al/google-raporton-16-miliarde-te-ardhura-per-tre-mujorin-e-dyte-te-ketij-viti/20%Always2014-07-19 08:35
https://pcworld.al/konkursi-startup-challenge-mbeshtet-te-rinjte-me-idete-e-tyre-inovatore/20%Always2014-07-18 23:03
https://pcworld.al/playstation-4-tejkalon-xbox-one-me-numrin-e-shitjeve-per-muajin-e-gjashte-me-radhe/20%Always2014-07-18 15:30
https://pcworld.al/studim-ekzistojne-rreth-1-milione-aplikacione-te-rreme-qe-mund-te-rrezikojne-smartfonin-tuaj/20%Always2014-07-18 15:23
https://pcworld.al/mikorocipet-exynous-dhe-kirin-pritet-te-jene-te-disponueshem-globalisht-per-te-gjithe-prodhuesit/20%Always2014-07-18 15:23
https://pcworld.al/brendit-nokia-po-i-tregohet-dera-ngadale-nga-microsoft/20%Always2014-07-18 14:44
https://pcworld.al/evernote-perditesn-shtojcen-web-clipper-per-chrome/20%Always2014-07-18 13:16
https://pcworld.al/iphone-6-gati-te-prodhohet-ne-mase/20%Always2014-07-18 11:39
https://pcworld.al/prishtina-hackerspace-hapesira-ku-mund-te-linde-inovacioni/20%Always2014-09-09 16:23
https://pcworld.al/microsoft-synon-te-kaloje-disa-nga-smartfonet-e-linjes-nokia-x-ne-windows-phone/20%Always2014-07-18 09:00
https://pcworld.al/geofilters-opsioni-i-ri-qe-i-shtohet-aplikacionit-snapchat-per-modifikimin-e-fotove/20%Always2014-07-18 08:06
https://pcworld.al/google-do-te-paralajmeroje-perdoruesit-kur-nje-uebfaqe-nuk-do-te-shfaqet-e-plote/20%Always2014-07-17 15:03
https://pcworld.al/apple-mund-te-vonoje-prodhimin-e-iphone-6-me-madhesi-5-5inc/20%Always2014-07-17 15:02
https://pcworld.al/tesla-zbulon-makinen-elektrike-te-ardhshme-qe-do-te-kushtoje-35-000/20%Always2014-07-17 15:01
https://pcworld.al/pse-cortana-i-microsoft-it-parashikoi-sakte-14-nga-14-ndeshjet-elimininatore-ne-kupen-e-botes/20%Always2014-07-17 15:14
https://pcworld.al/forbes-chrome-harxhon-me-teper-bateri-ne-windows-se-sa-internet-explorer-dhe-firefox/20%Always2014-07-17 13:47
https://pcworld.al/apple-dhe-ibm-bashkepunojne-per-te-shitur-iphone-et-dhe-ipad-et/20%Always2014-07-17 09:58
https://pcworld.al/lg-prezanton-smartfonin-e-ri-g3-beat-prej-5-inc/20%Always2014-07-17 09:57
https://pcworld.al/google-sjell-versionin-36-te-shfletuesit-chrome/20%Always2014-07-17 08:07
https://pcworld.al/blackberry-passport-nuk-shfaq-probleme-ne-paraqitjen-e-aplikacioneve/20%Always2014-07-17 08:06
https://pcworld.al/studimi-see-itib-2014-rezultatet-per-27-kompanite-e-ict-se-ne-kosove/20%Always2014-07-17 08:03
https://pcworld.al/studim-pc-te-kryesojne-ne-shitjen-e-harduereve-per-lojera/20%Always2014-07-17 07:41
https://pcworld.al/mt6795-procesori-me-i-ri-i-prezantuar-nga-kompania-mediatek/20%Always2014-07-16 15:08
https://pcworld.al/google-nuk-do-te-ju-kerkoje-me-qe-ta-perdorni-emrin-tuaj-te-vertete/20%Always2014-07-16 15:07
https://pcworld.al/ora-inteligjente-iwatch-mund-te-prezantohet-ne-tre-modele-te-ndryshme/20%Always2014-07-16 15:07
https://pcworld.al/shefi-i-intel-it-krzanich-jemi-optimist-per-shitjen-e-pc-ve-dhe-tableteve-ne-gjysmen-e-dyte-te-2014-es/20%Always2014-07-16 13:13
https://pcworld.al/dropbox-tani-vjen-i-instaluar-ne-nje-pjese-te-pajisjeve-android-ne-evrope/20%Always2014-07-16 13:04
https://pcworld.al/bloomberg-microsoft-pergatitet-per-largimin-me-te-madh-te-numrit-te-punetoreve-nga-kompania/20%Always2014-07-16 11:49
https://pcworld.al/njihuni-me-teknologjine-qe-apple-perdor-per-te-nxjerre-ne-pah-tek-te-tjeret-iphone-6/20%Always2014-07-16 10:01
https://pcworld.al/google-formon-skuader-per-te-ndaluar-sulmet-me-te-keqija-ne-internet/20%Always2014-07-16 09:19
https://pcworld.al/perditesohet-shazam-tani-mund-te-degjoni-kengen-e-plote-brenda-aplikacionit/20%Always2014-07-16 07:44
https://pcworld.al/ceo-i-ri-i-microsoft-it-deshiron-te-mesoje-nga-google/20%Always2014-07-15 15:27
https://pcworld.al/qeveria-amerikane-synon-te-krijoje-qytet-eksperimental-per-te-testuar-internetin-pa-kabllo/20%Always2014-07-15 15:26
https://pcworld.al/google-samsung-dhe-arm-bashkepunojne-per-projektin-thread/20%Always2014-07-15 15:25
https://pcworld.al/sistemi-operativ-huawei-emotion-3-0-ui-eshte-i-ngjashem-me-ios-7/20%Always2014-07-15 15:24
https://pcworld.al/microsoft-bashkon-rezultatet-akademike-ne-bing-me-synimin-qe-te-lidhe-hulumtuesit-me-cortana-n/20%Always2014-07-15 14:55
https://pcworld.al/lg-perditeson-tastieren-inteligjente-te-smartfonit-g3/20%Always2014-07-15 13:42
https://pcworld.al/ora-inteligjente-ritot-projekton-pamjen-ne-kycin-e-dores-se-perdoruesit/20%Always2014-07-15 12:23
https://pcworld.al/harito-kemi-perforcuar-sigurine-kibernetike/20%Always2014-07-15 10:16
https://pcworld.al/play-store-se-shpejti-me-ndryshime-madhore/20%Always2014-07-15 09:57
https://pcworld.al/microsoft-nokia-lumia-520-eshte-smartfoni-windows-phone-me-i-shitur-ne-bote/20%Always2014-07-15 08:12
https://pcworld.al/shba-akuzon-biznesmenin-kinez-per-vjedhje-te-te-dhenave-ushtarake/20%Always2014-07-15 07:05
https://pcworld.al/apple-siguron-konsumatoret-kineze-qe-iphone-nuk-eshte-i-rrezikshem-per-privatesine/20%Always2014-07-14 15:25
https://pcworld.al/samsung-nderpret-marredheniet-me-furnizuesin-kinez-pas-punesimit-te-jashteligjshem-te-femijeve/20%Always2014-07-14 15:25
https://pcworld.al/perballja-e-google-me-te-drejten-per-tu-harruar/20%Always2014-07-14 15:24
https://pcworld.al/ruani-voicemail-in-ne-google-drive-me-nje-skript/20%Always2014-07-14 14:34
https://pcworld.al/testimi-i-ekranit-te-nokia-lumia-930-tregon-fuqine-e-gorilla-glass-3/20%Always2014-07-14 13:14
https://pcworld.al/del-ne-shitje-kloni-kinez-i-iphone-6/20%Always2014-07-14 12:06
https://pcworld.al/faqja-e-re-e-historise-se-llogarise-ne-google-ju-ndihmon-qe-te-kontrolloni-privatesine-tuaj/20%Always2014-07-14 09:43
https://pcworld.al/bing-sjell-vecori-te-reja-ne-aplikacionet-per-windows-phone-8-1/20%Always2014-07-14 09:28
https://pcworld.al/aita-realizon-studimin-per-kompanite-e-ict-se-ne-shqiperi/20%Always2014-07-14 08:03
https://pcworld.al/studim-patentat-demtojne-teknologjine-dhe-startup-et/20%Always2014-07-14 07:33
https://pcworld.al/aplikacionin-climatology-informon-perdoruesit-per-kushtet-atmosferike/20%Always2014-07-13 10:16
https://pcworld.al/komisioni-federal-ne-shba-padit-amazon-per-perfitime-ne-menyre-ilegale/20%Always2014-07-13 10:15
https://pcworld.al/dergoni-mesazhe-te-sigurta-online-me-aplikacionin-fuseme/20%Always2014-07-13 10:15
https://pcworld.al/adobe-perditeson-aplikacionin-photoshop-express/20%Always2014-07-13 10:15
https://pcworld.al/apple-hap-blog-te-posacem-per-gjuhen-e-re-programuese-swift/20%Always2014-07-12 23:05
https://pcworld.al/smile-tv-televizori-te-cilin-mund-ta-shikoni-vetem-nese-buzeqeshni/20%Always2014-07-12 23:02
https://pcworld.al/google-shton-pershkrimin-e-hartave-ne-aplikacionin-maps-per-ios/20%Always2014-07-12 23:00
https://pcworld.al/apple-a8-mund-te-karakterizohet-nga-procesor-me-shpejtesi-2-ghz/20%Always2014-07-12 22:56
https://pcworld.al/aplikacioni-itranslate-vjen-per-mac-per-4-99-mbeshtet-edhe-gjuhen-shqipe/20%Always2014-07-12 10:16
https://pcworld.al/blackberry-messenger-vjen-ne-windows-phone-fillimisht-prezantohet-version-beta/20%Always2014-07-12 10:15
https://pcworld.al/ekrani-fleksibel-arritje-e-re-e-kompanise-lg/20%Always2014-07-12 10:14
https://pcworld.al/analisti-ming-chi-kuo-apple-do-te-filloje-prodhimin-e-iwatch-ne-muajin-nentor/20%Always2014-07-12 10:14
https://pcworld.al/kur-selfie-eshte-e-demshme-dhe-e-dobishme/20%Always2014-07-12 11:01
https://pcworld.al/raport-shba-india-dhe-brazili-jane-tregjet-me-te-medha-te-windows-phone/20%Always2014-07-11 23:14
https://pcworld.al/ja-se-si-mund-te-vidhet-nje-fjalekalim-nepermjet-google-glass/20%Always2014-07-12 10:35
https://pcworld.al/qualcomm-ul-cmimet-e-cipeve-konkurrenti-mediatek-nuk-duket-aspak-i-shqetesuar/20%Always2014-07-11 23:13
https://pcworld.al/shfaqet-nokia-lumia-530-ne-median-sociale-ne-kine/20%Always2014-07-11 15:17
https://pcworld.al/ndalohet-shitja-e-motorola-moto-x-dhe-moto-g-ne-gjermani/20%Always2014-07-11 19:09
https://pcworld.al/vecoria-e-dergimit-te-mesazheve-private-ne-instagram-perdoret-nga-25-e-perdoruesve/20%Always2014-07-11 13:50
https://pcworld.al/dyqani-online-samsung-apps-tani-do-te-njihet-me-emrin-galaxy-apps/20%Always2014-07-11 13:49
https://pcworld.al/google-maps-tani-ua-mundeson-qe-te-dini-distancen-mes-dy-pikave/20%Always2014-07-11 14:34
https://pcworld.al/raport-apple-kerkon-prodhimin-e-68-milione-iphone-6/20%Always2014-07-11 10:22
https://pcworld.al/aplikacioni-mcouple-ju-lejon-te-vezhgoni-smartfonin-e-partnerit-tuaj/20%Always2014-07-11 10:21
https://pcworld.al/vjen-chromebook-u-i-pare-me-nje-procesor-core-i3/20%Always2014-07-11 09:00
https://pcworld.al/likemanager-pergatit-dhe-organizon-pelqimet-e-juaja-ne-facebook/20%Always2014-07-11 07:18
https://pcworld.al/aplikacioni-yo-perdoret-ne-izrael-per-te-derguar-njoftime-per-sulmet-e-mundshme/20%Always2014-07-10 15:29
https://pcworld.al/htc-do-te-prezantoje-te-premten-smartfonet-e-rinj-ne-nje-event-ne-new-delhi/20%Always2014-07-10 14:29
https://pcworld.al/microsoft-do-ti-jape-fund-mbeshtetjes-se-pergjithshme-per-windows-phone-7-8-me-9-shtator/20%Always2014-07-10 14:29
https://pcworld.al/abi-research-iphone-5s-smartfoni-me-i-perdorur-dhe-me-i-famshem-ne-bote/20%Always2014-07-10 14:28
https://pcworld.al/blackberry-flet-rreth-ekranit-te-smartfonit-passport/20%Always2014-07-10 14:28
https://pcworld.al/lg-g3-mbijeton-nen-uje-per-dy-ore-video/20%Always2014-07-10 13:21
https://pcworld.al/microsoft-lancon-aplikacionin-video-tunner-per-windows-phone-8-1/20%Always2014-07-10 11:33
https://pcworld.al/google-drive-2-0-vjen-edhe-ne-desktop/20%Always2014-07-10 08:13
https://pcworld.al/padfonex-dhe-zenfone-5-dy-pajisjet-e-reja-te-kompanise-asus/20%Always2014-07-10 08:12
https://pcworld.al/facebook-teston-njoftimet-ne-ekranin-e-mbyllur-ne-android/20%Always2014-07-10 07:49
https://pcworld.al/raport-android-kitkat-4-4-fiton-4-1-pike-perqindjeje-krahasuar-me-muajin-e-kaluar/20%Always2014-07-10 06:37
https://pcworld.al/apple-teston-ekranin-prej-safiri/20%Always2014-07-09 15:12
https://pcworld.al/zbulohen-pamje-te-pajisjes-se-realitetit-virtual-te-samsung-ut/20%Always2014-07-09 15:11
https://pcworld.al/avast-te-dhenat-e-fshira-nga-android-mund-te-rikthehen-me-lehtesi/20%Always2014-07-09 15:11
https://pcworld.al/ndeshja-brazil-gjermani-eshte-eventi-sportiv-me-i-ciceruar-ne-twitter-ndonjehere/20%Always2014-07-09 14:25
https://pcworld.al/zte-prezanton-tre-smartfone-nubia-z7-z7-max-dhe-z7-mini/20%Always2014-07-09 12:52
https://pcworld.al/twitter-perditeson-aplikacionin-per-windows-phone/20%Always2014-07-09 08:19
https://pcworld.al/perditesimi-apple-ios-8-beta-3-tashme-i-disponueshem/20%Always2014-07-09 08:19
https://pcworld.al/sony-prezanton-smartfonin-selfie-xperia-c3/20%Always2014-07-09 08:19
https://pcworld.al/pavlok-rripi-qe-ju-elektrizon-ne-momentin-qe-harroni-aktivitetet-tuaja/20%Always2014-07-09 06:51
https://pcworld.al/stervituni-ne-menyre-korrekte-me-pajisjen-inteligjente-beast-sensor/20%Always2014-07-09 06:20
https://pcworld.al/polymo-organizon-fotografite-ne-iphone-perpara-se-ju-ti-realizoni/20%Always2014-07-08 15:25
https://pcworld.al/intel-dhe-samsung-formojne-grupin-e-internetit-te-gjerave/20%Always2014-07-08 15:24
https://pcworld.al/lg-fillon-te-ofroje-globalisht-tabletin-g-pad-10-1/20%Always2014-07-08 14:58
https://pcworld.al/gjuhet-e-gmail-tashme-mbulojne-94-te-popullsise-se-internetit/20%Always2014-07-08 13:16
https://pcworld.al/dalin-informacionet-paraprake-qe-iphone-6-do-te-kete-paraqitje-prej-safiri/20%Always2014-07-08 12:10
https://pcworld.al/versioni-i-ardhshem-windows-phone-8-1-eshte-testuar-ne-wpbench/20%Always2014-07-08 10:49
https://pcworld.al/nokia-lumia-930-del-ne-shitje-ne-evrope-azi-dhe-lindje-te-mesme/20%Always2014-07-08 08:41
https://pcworld.al/ora-inteligjente-lg-g-watch-tashme-eshte-e-disponueshme-globalisht-per-tu-blere/20%Always2014-07-08 08:03
https://pcworld.al/aplikacioni-my-incredible-body-iu-meson-femijeve-anatomine-e-njeriut/20%Always2014-07-07 15:34
https://pcworld.al/perditesimi-windows-phone-8-1-ka-filluar-te-leshohet-per-perdoruesit-e-disa-shteteve/20%Always2014-07-07 14:22
https://pcworld.al/rainmeterhub-eshte-nje-direktorium-i-shkelqyer-i-pamjeve-per-te-rregulluar-desktopin-tuaj/20%Always2014-07-07 14:22
https://pcworld.al/google-me-miresjellje-iu-tregon-perdoruesve-qe-fajet-per-leshim-te-dobet-ne-youtube-i-kane-isp-te/20%Always2014-07-07 14:21
https://pcworld.al/apple-gabimi-ne-aplikacionin-e-kalendarit-do-te-korrigjohet-ne-perditesimin-e-ardhshem/20%Always2014-07-07 12:57
https://pcworld.al/microsoft-dhe-nokia-do-te-mbajne-nje-event-ne-japoni-me-27-korrik/20%Always2014-07-07 11:49
https://pcworld.al/google-now-merr-nje-opsion-te-ri-per-rikujtim-te-eventeve-dhe-ngjarjeve-te-ndryshme/20%Always2014-07-07 09:05
https://pcworld.al/chrome-dhe-firefox-shtojne-mbeshtetjen-per-realitetin-virtual/20%Always2014-07-07 09:02
https://pcworld.al/testoni-aplikacionet-sfondet-dhe-gjera-te-tjera-te-android-l-ne-cfaredo-pajisje/20%Always2014-07-07 07:52
https://pcworld.al/si-mund-te-ndikojne-video-lojerat-ne-trurin-e-adoleshenteve/20%Always2014-07-06 22:28
https://pcworld.al/microsoft-do-te-sjelle-gjashte-perditesim-kete-te-marte-dy-prej-tyre-jane-kritike/20%Always2014-07-07 07:26
https://pcworld.al/vamos-leo-aplikacioni-i-leshuar-nga-adidas-per-lojtarin-argjentinas-leo-messi/20%Always2014-07-06 11:35
https://pcworld.al/sprint-smartfoni-lg-g3-do-te-kete-nje-ram-3-gb/20%Always2014-07-06 10:15
https://pcworld.al/zte-zgjedh-nje-menyre-te-vecante-per-prezantimin-e-smartfonit-nubia-z7/20%Always2014-07-06 10:14
https://pcworld.al/samsung-do-te-prezantoje-smartfonin-galaxy-mega-2/20%Always2014-07-06 10:14
https://pcworld.al/shfaqet-brendi-nokia-by-microsoft-ne-nje-imazh-te-rrjedhur-ne-lumia-830/20%Always2014-07-06 09:47
https://pcworld.al/kompania-att-prezanton-konceptin-mbi-valixhen-inteligjente/20%Always2014-07-05 22:00
https://pcworld.al/nje-tjeter-rrjet-lte-advaned-i-shtohet-evropes-nga-t-mobile/20%Always2014-07-05 21:59
https://pcworld.al/studim-luajtja-si-terrorist-ne-lojera-mund-te-rris-ndjeshmerine-morale/20%Always2014-07-05 12:08
https://pcworld.al/qualcomm-snapdragon-810-do-te-ofroje-shpejtesi-multi-gigabiteshe/20%Always2014-07-05 12:08
https://pcworld.al/google-respekton-te-drejten-per-tu-harruar-ne-google-maps/20%Always2014-07-05 12:07
https://pcworld.al/cfare-iu-ndodh-llogarive-te-perdoruesve-kur-ata-nderrojne-jete-infografik/20%Always2014-11-10 19:30
https://pcworld.al/siri-i-bashkohet-cortana-s-ne-parashikimet-per-kupen-e-botes/20%Always2014-07-05 12:06
https://pcworld.al/facebook-ballafaqohet-me-ankesa-per-shkelje-te-privatesise-se-perdoruesve/20%Always2014-07-05 12:06
https://pcworld.al/htc-po-e-merr-veten-raporton-2-43-miliarde-fitime-per-tremujorin-e-dyte-te-2014-es/20%Always2014-07-05 11:22
https://pcworld.al/nsa-e-konsideron-linux-journal-nje-forum-ekstremist/20%Always2014-07-05 10:45
https://pcworld.al/prezantohet-aplikacioni-paypal-per-oret-inteligjente/20%Always2014-07-05 09:04
https://pcworld.al/prezantohet-popjam-rrjeti-social-per-femijet-e-moshave-7-12-vjec/20%Always2014-07-05 07:54
https://pcworld.al/blocksender-ju-ndihmon-qe-te-mos-merrni-e-maile-nga-dergues-te-padeshiruar/20%Always2014-07-05 07:13
https://pcworld.al/telefoni-juaj-me-android-mund-te-zbuloje-historine-tuaj-te-qasjes-ne-wi-fi/20%Always2014-07-04 15:26
https://pcworld.al/aplikacioni-android-wear-tashme-i-disponueshem-ne-google-play/20%Always2014-07-04 15:25
https://pcworld.al/njihuni-me-parashikimet-per-te-ardhurat-e-apple-per-tre-mujorin-prill-qershor-2014/20%Always2014-07-04 15:08
https://pcworld.al/moto-360-do-te-kushtoje-dy-here-me-shume-se-samsung-gear-live/20%Always2014-07-04 13:56
https://pcworld.al/printimi-3d-ndihmon-kirurget-spanjolle-qe-te-shpetojne-nga-kanceri-nje-5-vjecar/20%Always2014-07-04 11:32
https://pcworld.al/dyqani-google-play-tani-ka-seksion-te-posacem-per-aplikacionet-per-android-wear/20%Always2014-07-04 11:25
https://pcworld.al/facebook-messenger-vjen-ne-ipad/20%Always2014-07-04 09:28
https://pcworld.al/mbreteria-e-bashkuar-synon-te-filloje-testimin-e-roboteve-ne-publik/20%Always2014-07-04 09:01
https://pcworld.al/operatori-mobil-ne-maqedoni-vip-lancon-sherbimet-4g-lte/20%Always2014-07-04 07:30
https://pcworld.al/hibernate-apo-i-ndalur-ne-cilen-gjendje-duhet-te-jete-kompjuteri-juaj/20%Always2014-07-04 07:03
https://pcworld.al/samsung-do-te-krijoje-bicikleten-inteligjente/20%Always2014-07-04 07:31
https://pcworld.al/kompania-htc-pritet-te-hyje-ne-tregun-e-tableteve/20%Always2014-07-03 15:17
https://pcworld.al/yahoo-mbyll-sherbimet-jo-te-popullarizuara/20%Always2014-07-03 15:17
https://pcworld.al/ptk-nenshkruan-zyrtarisht-kontraten-per-implementimin-e-teknologjise-4g-lte/20%Always2014-07-03 15:07
https://pcworld.al/pese-smartfone-samsung-mund-te-marrin-perditesimin-kitkat-kete-muaj/20%Always2014-07-03 14:09
https://pcworld.al/microsoft-do-te-sjelle-nje-rrip-palestre-qe-punon-me-android-iphone-dhe-windows-phone/20%Always2014-07-03 13:01
https://pcworld.al/htc-one-m8-dhe-htc-one-perditesohen-ne-sistemin-operativ-android-4-4-4/20%Always2014-07-03 11:01
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s5-terheq-perdoruesit-e-iphone/20%Always2014-07-03 10:03
https://pcworld.al/xiaomi-ka-shitur-26-1-milione-smartfone-ne-gjysmen-e-pare-te-2014-es/20%Always2014-07-03 07:22
https://pcworld.al/eksperimenti-i-facebook-ut-e-vendos-ate-perball-hetimeve-nga-autoriteti-rregullator-ne-britani/20%Always2014-07-03 07:16
https://pcworld.al/kompania-ericsson-arrin-5-gbps-shpejtesi-transmetimi-permes-rrjetit-5g/20%Always2014-07-02 15:07
https://pcworld.al/kompania-samsung-prezanton-smartfonet-galaxy-core-ll-young-2-star-2-dhe-ace-4/20%Always2014-07-02 15:05
https://pcworld.al/gjermanet-tani-mund-te-rregullojne-sipas-deshires-telefonet-moto-x/20%Always2014-07-02 15:05
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-qe-follderet-jane-duke-ardhur-ne-windows-phone-8-1/20%Always2014-07-02 16:21
https://pcworld.al/ne-prizren-do-te-mbahet-konferenca-e-re-e-teknologjise-doku-tech/20%Always2014-07-02 14:45
https://pcworld.al/skype-nuk-do-te-tarifoje-perdoruesit-ne-evrope-per-tvsh-ne-ne-momentin-e-blerjes-se-kreditit/20%Always2014-07-02 13:27
https://pcworld.al/ja-se-si-hakeret-rus-jane-duke-synuar-industrine-energjitike-ne-evropes-dhe-shba/20%Always2014-07-02 11:36
https://pcworld.al/blackphone-smartfoni-qe-ruan-privatesine-e-perdoruesit-del-ne-treg/20%Always2014-07-02 11:16
https://pcworld.al/apple-perditeson-sistemet-operative-ios-dhe-os-x/20%Always2014-07-02 10:06
https://pcworld.al/google-do-te-mbylle-sherbimin-orkut-me-30-shtator/20%Always2014-07-02 09:08
https://pcworld.al/samsung-prezanton-galaxy-s5-mini/20%Always2014-07-02 07:28
https://pcworld.al/telekom-slovenije-mund-te-shes-kompanine-ipko/20%Always2014-07-01 15:13
https://pcworld.al/butoni-buy-now-i-twitter-it-shfaqet-ne-pajisjet-mobile/20%Always2014-07-01 15:12
https://pcworld.al/dixhitalizimi-i-sistemit-arsimor-parauniversitar-mas-shpall-projektin-pilot/20%Always2014-07-01 15:12
https://pcworld.al/xiaomi-shet-10000-phablete-redmi-note-ne-nje-sekonde/20%Always2014-07-01 15:11
https://pcworld.al/mas-nenshkruan-marreveshjen-horizon-2020-programi-i-be-se-per-kerkim-shkencor-dhe-inovacion/20%Always2014-07-01 14:11
https://pcworld.al/samsung-prodhon-smartfone-galaxy-s5-me-sistem-operativ-tizen-per-qellime-eksperimentale/20%Always2014-07-01 13:39
https://pcworld.al/projekti-girls-coding-kosova-synon-te-motivoje-femrat-qe-te-merren-me-programim/20%Always2014-07-01 12:48
https://pcworld.al/pas-shitjes-se-brendit-nga-sony-rikthehen-kompjuteret-vaio/20%Always2014-07-01 11:43
https://pcworld.al/windows-9-preview-do-te-vije-nga-fundi-i-vitit-me-nje-perqendrim-ne-desktop/20%Always2014-09-13 18:24
https://pcworld.al/kompania-xolo-prezanton-smartfonin-qe-peshon-vetem-98-9-grame/20%Always2014-07-01 09:06
https://pcworld.al/njihuni-me-disa-nga-specifikat-e-mundshme-te-ores-inteligjente-te-microsoft-it/20%Always2014-07-01 08:04
https://pcworld.al/kalifornia-legalizon-perdorimin-e-monedhes-virtuale-bitcoin/20%Always2017-07-20 11:57