XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/facebook-perdoruesve-kini-besim-te-messenger-app/20%Always2014-08-31 14:35
https://pcworld.al/nasa-krijon-raketen-ne-printer-3d/20%Always2014-08-31 14:34
https://pcworld.al/balance-per-iphone-visualizon-se-sa-kohe-jeni-duke-punuar/20%Always2014-08-31 08:49
https://pcworld.al/hulumtuesit-perdorin-kamerat-e-uebit-per-te-identifikuar-te-rrahurat-e-parregullta-te-zemres/20%Always2014-08-31 08:47
https://pcworld.al/emojli-aplikacioni-per-shkembim-mesazhesh-qe-nuk-perdor-shkronjat-por-ikonat/20%Always2014-08-31 08:42
https://pcworld.al/google-maps-perditesohet-per-te-mbeshtetur-edhe-gjuhen-hindi/20%Always2014-08-31 08:37
https://pcworld.al/apple-pritet-te-sjell-disa-pajisje-qe-mund-te-vishen-me-e-shtrenjta-mund-te-kushtoje-400/20%Always2014-08-31 08:32
https://pcworld.al/apple-po-nderton-nje-strukture-misterioze-per-eventin-qe-do-te-mbaje-me-9-shtator/20%Always2014-08-31 07:38
https://pcworld.al/poacht-eshte-aplikacioni-me-i-ri-qe-ju-ndihmon-per-te-gjetur-pune/20%Always2014-08-30 12:28
https://pcworld.al/arkivi-i-internetit-poston-miliona-fotografi-nga-librat-e-vjeter-ne-flickr/20%Always2014-08-30 12:28
https://pcworld.al/evernote-per-windows-sjell-disa-vecorive-te-reja-ne-versionin-me-te-fundit-te-aplikacionit/20%Always2014-08-30 12:27
https://pcworld.al/sfida-e-ardhshme-e-samsung-kufjet-qe-formojne-varese/20%Always2014-08-30 12:27
https://pcworld.al/yahoo-mail-per-android-ju-jep-mundesine-te-perzgjidhni-e-mailet-ne-inboxin-tuaj/20%Always2014-08-30 12:27
https://pcworld.al/snapchat-iu-mundeson-qe-te-shikoni-dhe-krijoni-grupe-videosh-per-ngjarjet-e-drejtperdrejta/20%Always2014-08-30 11:37
https://pcworld.al/adobe-leshon-perditesimin-e-pare-madhor-per-photoshop-mix/20%Always2014-08-30 09:33
https://pcworld.al/msn-messenger-i-microsoft-del-ne-pension/20%Always2014-08-30 09:28
https://pcworld.al/idc-shitjet-e-tableteve-pritet-te-ngadalesohen/20%Always2014-08-30 07:58
https://pcworld.al/microsoft-integron-onedrive-per-biznese-me-aplikacionet-per-platformat-mobile/20%Always2014-08-30 06:36
https://pcworld.al/vjen-aplikacioni-qe-bisedon-me-femijen-tuaj/20%Always2014-08-29 21:09
https://pcworld.al/google-ndalon-se-shfaquri-autorin-e-permbajtjes-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2014-08-29 15:36
https://pcworld.al/microsoft-merr-masa-per-rritjen-e-cilesise-se-sherbimit-ne-windows-store/20%Always2014-08-29 15:35
https://pcworld.al/instituti-kaf-shpall-konkursin-per-teknik-te-kontabilitetit-dhe-kontabilist-te-certifikuar-ne-kosove/20%Always2014-09-05 08:30
https://pcworld.al/grupi-i-hakerave-lizard-squad-sulmon-sherbimin-online-twitch/20%Always2014-08-29 12:57
https://pcworld.al/apple-fillon-pergatitjet-nis-dergimin-e-ftesave-per-eventin-e-9-shtatorit/20%Always2014-08-29 12:38
https://pcworld.al/idc-kompania-hp-mund-dell-ne-tregun-e-kompjutereve/20%Always2014-08-29 11:50
https://pcworld.al/nokia-do-te-sjelle-sherbimet-e-hartave-here-ne-oret-inteligjente-galaxy-gear/20%Always2014-08-29 09:37
https://pcworld.al/surface-pro-3-tashme-i-disponueshem-ne-25-shtete-te-reja/20%Always2014-08-29 08:30
https://pcworld.al/zyrtare-apple-do-te-mbaje-eventin-e-shumepritur-me-9-shtator/20%Always2014-08-29 07:41
https://pcworld.al/me-rasberry-pi-nje-kompjuter-me-permasat-e-nje-karte-mund-te-ndertohet-nje-robot/20%Always2014-08-29 05:44
https://pcworld.al/krijohet-aplikacioni-qe-identifikon-semundjen-e-verdhezes/20%Always2014-08-28 15:20
https://pcworld.al/ora-inteligjente-iwatch-do-te-prezantohet-ne-eventin-e-ardhshem-te-apple/20%Always2014-08-28 15:19
https://pcworld.al/dropbox-i-shton-1-tb-sherbimit-te-tij-te-ruajtjes-se-te-dhenave/20%Always2014-08-28 15:19
https://pcworld.al/twitter-leshon-panelin-e-ri-tweet-activity-per-te-gjithe-perdoruesit/20%Always2014-08-28 14:24
https://pcworld.al/komopania-asus-reklamon-oren-e-saj-intelegjente-zenwatch/20%Always2014-08-28 12:47
https://pcworld.al/microsoft-ben-perpjekje-per-te-larguar-aplikacionet-e-rreme-nga-windows-store/20%Always2014-08-28 09:52
https://pcworld.al/digitimes-apple-po-pergatit-nje-macbook-akoma-me-te-holle/20%Always2014-08-28 07:52
https://pcworld.al/samsung-leshon-oren-e-mencur-gear-s-qe-perdor-3g/20%Always2014-08-28 07:48
https://pcworld.al/hp-terheq-6-milione-produkte-nga-tregu-per-shkak-se-kane-rrezik-zjarri/20%Always2014-08-28 06:42
https://pcworld.al/studim-rrjetet-sociale-ju-dekurajojne-qe-te-flisni-per-politike/20%Always2014-08-27 15:30
https://pcworld.al/pajisja-fixd-kujdeset-per-shendetin-e-makines-suaj/20%Always2014-08-27 15:30
https://pcworld.al/vitin-e-ardhshem-apple-mund-do-te-lancoje-ipad-in-me-permasa-12-9-inc/20%Always2014-08-27 15:29
https://pcworld.al/reklamat-ne-ios-se-shpejti-mund-ta-zene-tere-ekranin/20%Always2014-08-27 14:25
https://pcworld.al/edhe-asus-do-te-zbuloje-nje-ore-inteligjente-ne-eventin-ifa/20%Always2014-08-27 12:51
https://pcworld.al/instagram-sjell-aplikacionin-e-ri-hyperlapse-per-regjistrimin-e-videove/20%Always2014-08-27 11:51
https://pcworld.al/lg-zbulon-zyrtarisht-smarfonin-g3-stylus-me-ekran-5-5-inc/20%Always2014-08-27 09:22
https://pcworld.al/sistemi-operativ-tizen-per-oret-inteligjente-ka-ne-dispozicion-mbi-1000-aplikacione/20%Always2014-08-27 08:58
https://pcworld.al/perdoruesit-e-android-kane-nje-mesatare-prej-95-aplikacionesh-te-instaluara-ne-smartfonin-e-tyre/20%Always2014-08-27 07:44
https://pcworld.al/ralph-lauren-po-krijon-nje-bluze-teknologjike/20%Always2014-08-26 15:04
https://pcworld.al/laptopi-lenovo-n20p-mund-te-rrotullohet-300-grade/20%Always2014-08-26 15:03
https://pcworld.al/microsoft-ul-cmimet-e-surface-2-dhe-surface-3-pro/20%Always2014-08-26 15:03
https://pcworld.al/htc-do-te-lancoje-smartfonin-e-pare-ne-bote-android-me-procesor-64bit/20%Always2014-08-26 15:01
https://pcworld.al/lg-prezanton-g3-nje-smartfon-shume-ekonomik/20%Always2014-08-26 13:55
https://pcworld.al/sony-shfaq-aksidentalisht-tabletin-xperia-z3/20%Always2014-08-26 12:59
https://pcworld.al/njihuni-me-6-gjera-qe-duhet-te-dini-mbi-iphone-4-7-inc/20%Always2014-08-26 11:35
https://pcworld.al/aplikacioni-secret-nuk-eshte-aq-anonim-sa-mund-te-duket/20%Always2014-08-26 09:59
https://pcworld.al/google-leshon-aplikacionin-slides-per-iphone-dhe-ipad/20%Always2014-08-26 09:02
https://pcworld.al/telefoni-i-pare-me-cmim-te-lire-firefox-per-here-te-pare-mberrin-ne-indi/20%Always2014-08-26 07:53
https://pcworld.al/zbulohet-menyra-e-vjedhjes-se-te-dhenave-ne-nje-kompjuter-me-ane-te-prekjes/20%Always2014-08-25 20:05
https://pcworld.al/studim-femijet-qe-perdorin-me-pak-smartfonet-jane-me-te-afte-ne-kuptimin-e-emocioneve/20%Always2014-08-25 14:16
https://pcworld.al/lg-eshte-e-para-kompani-qe-komercializon-televizoret-4k-oled/20%Always2014-08-25 14:16
https://pcworld.al/comscore-facebook-eshte-aplikacioni-me-i-perdorur/20%Always2014-08-25 14:15
https://pcworld.al/kina-mund-te-sjell-sistemin-operativ-qe-synon-te-sfidoje-windows-os-x-dhe-android/20%Always2014-08-25 14:15
https://pcworld.al/raport-amazon-pergatitet-qe-te-largoje-google-adwords/20%Always2014-08-25 13:31
https://pcworld.al/lg-do-te-prezantoje-nje-ore-te-re-inteligjente-me-ekran-te-rrumbullaket/20%Always2014-08-25 12:03
https://pcworld.al/google-play-store-tani-mundeson-kthimin-e-parave-brenda-dy-oreve/20%Always2014-08-25 10:02
https://pcworld.al/whatsapp-arrin-600-milione-perdorues-aktive-mujore/20%Always2014-08-25 08:35
https://pcworld.al/scribbleton-eshte-nje-wikipedia-personale-per-te-gjitha-mendimet-tuaja/20%Always2014-08-25 08:08
https://pcworld.al/aplikacioni-gmail-ne-pajisjet-smartfon-eshte-i-lehte-per-tu-hakuar/20%Always2014-08-25 07:03
https://pcworld.al/dhurata-e-largimit-te-evleaks-nje-imazh-i-motorola-moto-x1-pak-dite-perpara-lancimit/20%Always2014-08-24 09:45
https://pcworld.al/qeveria-amerikane-paralajmeron-bizneset-te-ruajne-te-dhenat-e-klienteve-nga-sulmi-kibernetik-backoff/20%Always2014-08-24 09:45
https://pcworld.al/kuddle-aplikacioni-i-ngjashem-me-instagram-per-femije/20%Always2014-08-24 09:45
https://pcworld.al/raport-samsung-mund-te-lancoje-oren-inteligjente-gear-3-muajin-e-ardhshem/20%Always2014-08-24 09:10
https://pcworld.al/sobrr-aplikacioni-me-i-ri-per-krijimin-e-miqesive-te-reja/20%Always2014-08-24 09:10
https://pcworld.al/zbulohen-ne-detaje-specifikat-teknike-te-smartfonit-blackberry-passport/20%Always2014-08-24 09:09
https://pcworld.al/american-analytics-perdoruesit-e-smartfoneve-nuk-shkarkojne-shume-aplikacione/20%Always2014-08-23 22:49
https://pcworld.al/smartfoni-xiaomi-redmi-1s-lancohet-te-marten-ne-kine/20%Always2014-08-23 22:46
https://pcworld.al/samsung-publikon-nje-video-te-galaxy-note-4/20%Always2014-08-23 22:45
https://pcworld.al/cfare-mund-te-ndodhe-nese-butoni-pelqej-largohet-nga-facebook/20%Always2014-08-23 12:25
https://pcworld.al/apple-zbaton-programin-e-zevendesimit-te-baterive-difektoze-te-iphone-5/20%Always2014-08-23 12:25
https://pcworld.al/60-mije-perdorues-i-bashkohen-nismes-se-nje-studenti-per-te-paditur-facebook/20%Always2014-08-23 12:25
https://pcworld.al/raport-apple-ka-probleme-me-prodhimin-e-ekraneve-te-iphone-6/20%Always2014-08-23 12:24
https://pcworld.al/dyqanet-e-kompanise-ups-shenjester-e-pirateve-kibernetike/20%Always2014-08-23 09:28
https://pcworld.al/dhe-iphone-provon-sfiden-als-ice-bucket-challenge/20%Always2014-08-23 09:26
https://pcworld.al/realiteti-virtual-do-te-behet-edhe-me-i-mahnitshem-me-keto-teknologji-video/20%Always2019-01-08 14:40
https://pcworld.al/nje-dokument-i-publikuar-ne-internet-konfirmon-versionin-128gb-te-iphone-6/20%Always2014-08-23 07:22
https://pcworld.al/tashme-google-glass-do-te-duken-si-syze-te-zakonshme/20%Always2014-08-22 21:01
https://pcworld.al/wetransfer-lancon-aplikacionin-per-android/20%Always2014-08-22 14:56
https://pcworld.al/versioni-paraprak-i-windows-9-pritet-te-prezantohet-me-30-shtator/20%Always2014-09-13 18:22
https://pcworld.al/vala-ndryshon-cmimet-per-sms-dhe-thirrje-drejt-operatoreve-lokal/20%Always2014-08-22 15:16
https://pcworld.al/almooc-sistemi-i-pare-online-falas-i-edukimit-per-te-gjithe-shqiptaret/20%Always2014-08-22 14:32
https://pcworld.al/nga-janari-i-2015-es-do-te-hiqen-tarifat-roaming-mes-shteteve-te-ballkanit/20%Always2014-08-22 14:19
https://pcworld.al/motorola-pritet-te-prezantoje-8-telefone-te-rinj-para-krishtlindjeve/20%Always2014-08-22 09:57
https://pcworld.al/raportohet-se-ipad-air-2-do-te-kete-2-gb-ram/20%Always2014-08-22 09:12
https://pcworld.al/htc-one-m8-per-windows-ofron-jetegjatesi-me-te-mire-baterie-sesa-versioni-per-android/20%Always2014-08-22 07:50
https://pcworld.al/indiani-nderton-kopje-te-google-glass-per-me-pak-se-nje-muaj/20%Always2014-08-21 19:13
https://pcworld.al/microsoft-do-e-beje-opera-mini-shfletuesin-kryesor-ne-telefon-me-kosto-te-ulet-nokia/20%Always2014-08-21 22:48
https://pcworld.al/njihuni-me-telefonin-qe-mund-te-karikoje-telefone-te-tjere/20%Always2014-08-21 15:12
https://pcworld.al/perditesohet-paypal-per-windows-phone-ofron-eksperience-te-njejte-me-versionin-per-android-dhe-ios/20%Always2014-08-21 15:12
https://pcworld.al/swing-copters-eshte-loja-e-dyte-e-krijuesit-te-flappy-bird/20%Always2014-08-21 14:33
https://pcworld.al/samsung-krijon-kasen-ultrasonic-qe-ndihmon-te-verbrit/20%Always2014-08-21 13:48
https://pcworld.al/telefoni-i-kompanise-sony-me-nje-kamere-te-dedikuar-per-selfie/20%Always2014-08-21 12:30
https://pcworld.al/aplikacioni-mailbox-mund-te-perdoret-edhe-ne-kompjuteret-mac/20%Always2014-08-21 09:45
https://pcworld.al/lg-prezanton-dy-smartfonet-e-saj-me-te-rinj-lg-fino-dhe-lg-bello/20%Always2014-08-21 09:11
https://pcworld.al/robotet-mund-te-zevendesojne-punet-kryesore-te-njerezve-neper-hotele/20%Always2014-08-21 06:29
https://pcworld.al/hakerat-kineze-kane-vjedhur-informacionet-e-mbi-4-5-milione-pacienteve-ne-spitalet-e-shba-se/20%Always2014-08-20 15:03
https://pcworld.al/google-planifikon-te-krijoje-llogari-perdoruesi-posacerisht-per-femijet/20%Always2014-08-20 15:02
https://pcworld.al/lg-do-te-zbuloje-monitore-me-ekrane-te-lakuara-ne-eventin-ifa-muajin-e-ardhshem/20%Always2014-08-20 15:02
https://pcworld.al/facebook-messeger-arrin-shifren-e-500-milione-shkarkimeve/20%Always2014-08-20 15:01
https://pcworld.al/smartfoni-aqous-crystal-nga-sharp-duket-sikur-ka-dale-nga-filmat-fantastiko-shkencor/20%Always2014-08-20 14:20
https://pcworld.al/nje-nga-smartfonat-me-te-mire-ne-bote-vjen-tani-me-sistemin-windows-phone/20%Always2014-08-20 13:14
https://pcworld.al/lg-vleresohet-me-nente-cmime-ne-konkursin-red-dot-per-pervoje-intuitive/20%Always2014-08-20 11:23
https://pcworld.al/microsoft-po-konsideron-ndryshimin-e-emrit-te-internet-explorer/20%Always2014-08-20 07:57
https://pcworld.al/autoriteti-rregullator-i-telekom-india-perdoruesit-e-viber-whatsapp-dhe-skype-nuk-duhet-te-paguajne/20%Always2014-08-20 07:57
https://pcworld.al/lg-oled-tv-nderohet-per-te-tretin-vit-radhazi-nga-organizata-eisa/20%Always2014-08-19 20:22
https://pcworld.al/zbulohet-aplikacioni-qe-ndihmon-prinderit-per-monitorimin-e-femijeve/20%Always2014-08-19 15:21
https://pcworld.al/ipad-mini-tashme-mund-te-blihet-per-199/20%Always2014-08-19 15:20
https://pcworld.al/sony-krijon-smartfonin-xperia-m2-aqua-i-papershkrueshem-nga-uji/20%Always2014-08-19 15:20
https://pcworld.al/zbulohen-specifikat-e-ores-inteligjente-moto-360-nga-best-buy/20%Always2014-08-19 14:10
https://pcworld.al/google-tenton-ta-beje-youtube-me-pagese/20%Always2014-08-19 13:19
https://pcworld.al/themeluesi-i-wikileaks-julian-assange-synon-te-largohet-nga-ambasada-e-ekuadorit-ne-londer/20%Always2014-08-19 08:12
https://pcworld.al/microsoft-terheq-perditesimin-problematik-te-gushtit-ne-windows/20%Always2014-08-19 08:11
https://pcworld.al/lg-do-te-prezantoje-oren-inteligjent-lg-g-watch-ne-konferencen-e-ifa-ne-berlin/20%Always2014-08-19 08:11
https://pcworld.al/apple-ul-cmimet-e-produkteve-te-beats-me-10/20%Always2014-08-19 08:00
https://pcworld.al/a-po-kopjon-xiaomi-kompanine-apple/20%Always2014-08-18 22:03
https://pcworld.al/iphone-me-ekran-5-5-inc-mund-te-quhet-iphone-6l/20%Always2014-08-18 12:00
https://pcworld.al/gennady-korotkevich-nga-bjellorusia-eshte-fituesi-i-gares-se-programimit-te-google-code-jam/20%Always2014-08-18 11:56
https://pcworld.al/sony-lancon-nje-nder-aparatet-fotografik-me-te-vogla-ne-bote/20%Always2014-08-18 13:03
https://pcworld.al/vjen-versioni-zyrtar-i-blackberry-messenger-per-windows-phone/20%Always2014-08-18 11:54
https://pcworld.al/krijohet-pajisja-qe-karikon-telefonin-tuaj-nepermjet-tingujve/20%Always2014-08-18 09:21
https://pcworld.al/ethan-zuckerman-kerkon-falje-per-krijimin-e-reklamave-pop-up-ads/20%Always2014-08-18 01:27
https://pcworld.al/sony-do-te-prezantoje-smartfonin-d2203-me-ekran-6-1-inc-ne-eventin-ifa/20%Always2014-08-18 01:25
https://pcworld.al/amazon-perditeson-sistemin-operativ-te-smartfonit-fire/20%Always2014-08-18 01:20
https://pcworld.al/google-merr-masa-per-te-mbrojtur-kabllot-nenujore-te-internetit-nga-sulmet-e-peshkaqeneve/20%Always2014-08-17 14:21
https://pcworld.al/ict-rising-star-evis-hoxha-merr-medaljen-e-bronzit-ne-olimpiaden-ballkanike-te-informatikes/20%Always2014-08-17 14:46
https://pcworld.al/per-here-te-pare-apple-fillon-ruajtjen-e-te-dhenave-te-perdoruesve-ne-kine/20%Always2014-08-17 11:32
https://pcworld.al/njihuni-me-kufjet-biosport-qe-ju-ndihmojne-gjate-aktiviteteve-sportive/20%Always2014-08-16 23:57
https://pcworld.al/ora-inteligjente-iwatch-do-te-jete-e-rezistente-ndaj-goditjeve/20%Always2014-08-16 23:57
https://pcworld.al/raport-si-ishte-gjendja-e-sigurise-online-ne-gjysmen-e-pare-te-vitit-2014/20%Always2014-08-16 23:57
https://pcworld.al/qualcomm-ka-filluar-te-testoje-cipin-64-bit-snapdragon-810/20%Always2014-08-16 23:56
https://pcworld.al/google-blen-aplikacionin-social-per-udhetime-jetpac/20%Always2014-08-16 23:56
https://pcworld.al/microsoft-nderfaqja-directx-12-do-te-reduktoje-konsumin-e-energjise/20%Always2014-08-16 12:49
https://pcworld.al/google-voice-search-tashme-njeh-gjuhe-te-ndryshme-njekohesisht/20%Always2014-08-16 12:49
https://pcworld.al/zbulohet-nje-detaj-i-samsung-galaxy-s6/20%Always2014-08-16 12:47
https://pcworld.al/smartfoni-i-pare-ne-bote-feston-20-vjetorin/20%Always2014-08-16 12:46
https://pcworld.al/hacking-team-shperndan-sulme-keqdashese-nepermjet-youtube-dhe-microsoft-live/20%Always2014-08-16 11:42
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-aplikacionin-e-ngjashem-me-snapchat-te-quajtur-windup/20%Always2014-08-16 09:45
https://pcworld.al/blackberry-passport-demostrohet-ne-nje-tjeter-video/20%Always2014-08-16 07:41
https://pcworld.al/facebook-teston-etiketen-satire-per-artikujt-satirike/20%Always2014-08-16 07:41
https://pcworld.al/google-publikon-4-video-reklamuese-per-sistemin-operativ-android-wear/20%Always2014-08-16 06:19
https://pcworld.al/xiaomi-do-te-filloje-shitjet-e-rripit-inteligjent-mi-band-kete-muaj/20%Always2014-08-15 14:45
https://pcworld.al/arsyeja-pse-ju-duhet-te-blini-nje-chromebook-ne-vend-te-nje-laptopi-mac-apo-windows/20%Always2014-08-15 14:45
https://pcworld.al/samsung-blen-smartthings-ne-perpjekjen-per-te-menaxhuar-te-gjitha-pajisjet-e-lidhura/20%Always2014-08-15 08:45
https://pcworld.al/microsoft-hap-uebfaqen-lumia-beta-apps-per-testimet-e-aplikacioneve/20%Always2014-08-15 08:45
https://pcworld.al/idc-dergesat-e-smartfoneve-arrijne-shifren-301-3-milione-android-vendos-rekord/20%Always2014-08-15 08:44
https://pcworld.al/shitjet-e-pajisjeve-me-windows-phone-pesojne-renie/20%Always2014-08-15 08:44
https://pcworld.al/motorola-do-te-prezantoje-smartfonet-moto-g2-dhe-x1-se-bashku-me-oren-inteligjente-moto-360-me-4-shtator/20%Always2014-08-15 08:44
https://pcworld.al/facebook-perditeson-aplikacionin-messenger-per-windows-phone/20%Always2014-08-15 08:43
https://pcworld.al/sony-do-te-lancoje-oren-inteligjente-smartwatch-3-muajin-e-ardhshem/20%Always2014-08-15 07:35
https://pcworld.al/apple-largon-dy-substanca-te-rrezikshme-kimike-nga-procesi-perfundimtar-i-perpunimit-te-iphone-eve/20%Always2014-08-15 06:44
https://pcworld.al/sherbimi-i-shitjes-se-produkteve-teknologjike-newegg-synon-zgjerimin-ne-tregjet-aziatike-dhe-evropiane/20%Always2014-08-14 14:36
https://pcworld.al/microsoft-sjell-mundesine-e-kryerjes-se-kerkimeve-ne-bing-ne-forme-bisede/20%Always2014-08-14 14:35
https://pcworld.al/videot-reklamuese-promocionale-se-shpejti-pjese-e-twitter-it/20%Always2014-08-14 14:35
https://pcworld.al/disa-nga-gjerat-me-te-rendesishme-nga-interneti-per-25-vite-infografik/20%Always2014-11-10 19:33
https://pcworld.al/perditesohet-dropbox-per-android-me-disa-vecori-te-reja/20%Always2014-08-14 12:44
https://pcworld.al/lenovo-shet-me-teper-smartfone-se-sa-pc/20%Always2014-08-14 09:33
https://pcworld.al/google-sjell-produktin-classroom-per-te-ndihmuar-arsimtaret/20%Always2014-08-14 09:32
https://pcworld.al/rreth-20-e-profileve-ne-twitter-jane-te-automatizuara-ose-te-kontrolluara-nga-aplikacione/20%Always2014-08-14 08:53
https://pcworld.al/samsung-zbulon-smartfonin-premium-galaxy-alpha/20%Always2014-08-14 08:10
https://pcworld.al/versioni-i-ri-i-skype-per-windows-in-modern-ben-te-mundur-editimin-dhe-fshirjen-e-mesazheve-te-derguara/20%Always2014-08-14 07:19
https://pcworld.al/google-do-te-investoje-ne-nje-sistem-kabllor-nenujor-fibrash-optike-duke-nderlidhur-shba-ne-dhe-japonine/20%Always2014-08-13 16:23
https://pcworld.al/nvidia-detajon-projektin-denver-64-bit-qe-do-te-vije-nga-fundi-i-ketij-viti/20%Always2014-08-13 15:42
https://pcworld.al/youtube-modifikohet-per-te-punuar-edhe-kur-ekrani-i-telefonit-eshte-i-fikur/20%Always2014-08-13 09:48
https://pcworld.al/15-milione-faqe-te-librave-te-vjeter-mjekesore-kalojne-ne-ueb/20%Always2014-08-14 07:35
https://pcworld.al/rrjeti-social-google-tashme-mbeshtetje-per-chromecast/20%Always2014-08-13 08:49
https://pcworld.al/a-jeni-te-varur-nga-interneti-infografik/20%Always2014-11-10 19:32
https://pcworld.al/gartner-shitjet-e-chromebook-eve-do-te-rriten-me-79-duke-shkuar-ne-5-2-milione-njesi/20%Always2014-08-13 08:41
https://pcworld.al/facebook-tani-do-te-kete-50-me-pak-nderprerje-ne-ios/20%Always2014-08-13 08:41
https://pcworld.al/smartfoni-moto-g2-do-te-lancohet-me-10-shtator/20%Always2014-08-13 08:40
https://pcworld.al/hidhen-ne-treg-aplikacionet-qe-funksionojne-nen-uje-per-telefonet-sony-xperia/20%Always2014-08-13 07:17
https://pcworld.al/logoja-e-iphone-6-mund-te-sherbeje-thjeshte-si-dekor/20%Always2014-08-13 06:27
https://pcworld.al/sistemi-i-sigurise-se-blackphone-thyhet-vetem-per-5-minuta/20%Always2014-08-12 15:28
https://pcworld.al/microsoft-pritet-te-prezantoje-lumia-730-dhe-lumia-830-ne-eventin-ifa/20%Always2014-08-12 15:27
https://pcworld.al/snipp3t-aplikacioni-qe-ju-lejon-te-ndiqni-idhujt-tuaj/20%Always2014-08-12 15:27
https://pcworld.al/apple-ne-bisedime-per-te-leshuar-healthkit-in-per-profesionistet-e-mjekesise-ne-shba/20%Always2014-08-12 15:06
https://pcworld.al/ne-2020-en-mund-te-keni-nje-kompjuter-optik-qe-kryen-veprimet-me-shpejtesine-e-drites/20%Always2014-08-12 13:57
https://pcworld.al/lancohet-acer-chromebook-13-premton-13-ore-bateri/20%Always2014-08-13 22:01
https://pcworld.al/perdoruesit-presin-iphone-6-me-padurim/20%Always2014-08-12 11:32
https://pcworld.al/perdoruesit-facebook-ut-nuk-e-pelqejne-aplikacionin-ri-per-mesazhet/20%Always2014-08-12 10:36
https://pcworld.al/windows-9-do-te-kete-cortana-n-si-asistent-dixhital/20%Always2014-09-13 18:23
https://pcworld.al/gjeni-numrin-e-vertete-te-porosive-qe-keni-ne-llogarine-tuaj-ne-gmail/20%Always2014-08-12 09:07
https://pcworld.al/ne-universitetin-apple-studimi-i-picassos-ndihmon-me-dizajnin-e-produkteve/20%Always2014-08-11 07:49
https://pcworld.al/kujdes-nuk-ka-aplikacion-qe-mund-te-ndryshoje-ngjyren-e-profilit-ne-facebook/20%Always2014-08-11 07:48
https://pcworld.al/microsoft-leshon-telefonin-nokia-130-me-cmim-prej-19-euro/20%Always2014-08-11 07:48
https://pcworld.al/shperndani-me-lehtesi-skedaret-e-enkriptuar-me-minilock/20%Always2014-08-10 20:28
https://pcworld.al/qeveria-kineze-pergenjeshtron-lajmin-se-ka-bllokuar-perdorimin-e-produkteve-te-apple/20%Always2014-08-10 20:24
https://pcworld.al/perditesohet-sistemi-operativ-i-oreve-inteligjente-te-samsung-ut/20%Always2014-08-10 14:39
https://pcworld.al/shfletoni-uebin-ne-siguri-dhe-ne-forme-anonime-ne-mac-me-cyberghost-vpn/20%Always2014-08-10 14:39
https://pcworld.al/qeveria-ruse-ndermerr-masa-shtrenguese-mbi-perdorimin-e-internetit/20%Always2014-08-10 14:38
https://pcworld.al/samsung-rekomandohet-me-shume-nga-shitesit-se-apple-2/20%Always2014-08-11 07:11
https://pcworld.al/krijohet-ekrani-qe-korrigjon-problemet-me-shikimin/20%Always2014-08-10 07:37
https://pcworld.al/eventi-e-seminar-nje-mundesi-per-te-rinjte-shqiptare-per-tu-njohur-mbi-te-ardhmen-dhe-sfidat-e-it-se/20%Always2014-08-10 10:53
https://pcworld.al/disa-nga-ndryshimet-mes-google-microsoft-dhe-facebook-sipas-specialistit-dima-korolev/20%Always2014-08-10 07:29
https://pcworld.al/gjiganti-japonez-rakuten-synon-te-sfidoje-amazon-in-ne-shba/20%Always2014-08-10 07:28
https://pcworld.al/samsung-rekomandohet-me-shume-nga-shitesit-se-apple/20%Always2014-08-10 07:14
https://pcworld.al/facebook-messenger-aplikacioni-numer-1-ne-app-store-me-vleresimin-mesatar-prej-nje-ylli/20%Always2014-08-09 14:31
https://pcworld.al/seksioni-i-produkteve-beats-by-dr-dre-pjese-kryesore-e-dyqanit-online-te-apple/20%Always2014-08-09 14:31
https://pcworld.al/fotot-mund-te-perdoren-ne-vend-te-nje-fjalekalimi/20%Always2014-08-09 14:30
https://pcworld.al/ibm-imiton-trurin-e-njeriut/20%Always2014-08-09 14:09
https://pcworld.al/kompania-amd-i-bashkohet-tregut-te-ssd-ve/20%Always2014-08-09 14:03
https://pcworld.al/aplikacioni-youtube-per-android-mbeshtet-rezolucionin-1440-piksel/20%Always2014-08-09 07:38
https://pcworld.al/shikoni-se-kush-ka-qasje-ne-skedaret-tuaj-google-drive-me-whohasaccess/20%Always2014-08-09 07:38
https://pcworld.al/windows-phone-store-tani-ka-300-mije-aplikacione/20%Always2014-08-08 22:56
https://pcworld.al/microsoft-dhe-ifixit-ofrojne-ndihme-per-riparimin-e-pajisjeve-teknologjike/20%Always2014-08-08 22:54
https://pcworld.al/microsoft-ne-janar-te-2016-tes-ndalohet-mbeshtetja-per-versionet-me-te-vjetra-te-internet-explorer/20%Always2014-08-08 17:53
https://pcworld.al/google-paditet-per-mos-largim-te-informacionit-nga-motori-i-kerkimit/20%Always2014-08-08 08:43
https://pcworld.al/njihuni-me-disa-hapa-qe-mund-te-ndiqni-per-nje-password-te-sigurt/20%Always2014-08-08 08:43
https://pcworld.al/google-perditeson-sherbimet-search-dhe-google-play-music/20%Always2014-08-08 08:42
https://pcworld.al/microsoft-rrit-sigurine-ndaj-plug-ins-te-internet-explorer/20%Always2014-08-08 08:42
https://pcworld.al/google-tashme-liston-ne-krye-te-rezultateve-te-kerkimet-uebfaqet-qe-perdorin-https/20%Always2014-08-08 08:36
https://pcworld.al/facebook-messenger-i-bashkohet-oreve-inteligjente/20%Always2014-08-07 21:59
https://pcworld.al/microsoft-informon-policine-per-personin-qe-mbante-ne-onedrive-materiale-pornografike-te-femijeve/20%Always2014-08-07 21:56
https://pcworld.al/steve-jobs-donte-tiu-ofronte-te-gjitheve-amerikaneve-internet-falas/20%Always2014-08-07 13:37
https://pcworld.al/google-do-te-sjelle-mbeshtetjen-per-profilet-e-shumefishta-te-perdoruesve-ne-android-l/20%Always2014-08-07 13:36
https://pcworld.al/windows-8-1-pritet-te-perditesohet-nga-microsoft-javen-e-ardhshme/20%Always2014-08-07 13:29
https://pcworld.al/microsoft-do-te-ofroje-surface-pro-3-ne-25-shtete-te-reja/20%Always2014-08-07 07:54
https://pcworld.al/rikthehet-loja-flappy-bird-per-pajisjet-e-amazon/20%Always2014-08-07 07:49
https://pcworld.al/kina-i-thote-jo-produkteve-te-apple-ne-agjencite-qeveritare/20%Always2014-08-07 07:49
https://pcworld.al/foursquare-tashme-i-pranishem-ne-itunes-app-store-dhe-google-play-store/20%Always2014-08-07 07:42
https://pcworld.al/spring-aplikacioni-qe-ju-ben-te-dukeni-me-te-gjate-ne-fotot-tuaja/20%Always2014-08-07 07:37
https://pcworld.al/microsoft-ka-perditesuar-skype-per-windows-phone-8-dhe-8-1/20%Always2014-08-07 07:11
https://pcworld.al/microsoft-ka-ndaluar-perditesimin-ne-windows-phone-8-1-ne-telefonet-htc/20%Always2014-08-06 13:30
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-qe-galaxy-note-4-do-te-zbulohet-me-3-shtator/20%Always2014-08-06 13:26
https://pcworld.al/xiaomi-eshte-mbreti-i-ri-i-smartfoneve-ne-kine/20%Always2014-08-06 13:19
https://pcworld.al/recode-iphone-ri-mund-te-vije-me-9-shtator/20%Always2014-08-06 13:18
https://pcworld.al/nje-grup-hakerash-nga-rusia-ka-vjedhur-1-2-miliarde-fjalekalime-dhe-emra-perdoruesish/20%Always2014-08-06 13:16
https://pcworld.al/gmail-tani-njeh-adresat-me-karaktere-te-alfabeteve-jo-latine/20%Always2014-08-06 13:15
https://pcworld.al/flir-one-nje-kase-e-re-per-iphone-qe-ju-lejon-te-shihni-ne-erresire/20%Always2014-08-05 21:48
https://pcworld.al/microsoft-perditeson-aplikacionin-facebook-per-windows-phone-me-nje-nderfaqe-te-re/20%Always2014-08-05 21:48
https://pcworld.al/perdoruesit-e-ios-se-shpenzojne-7-here-me-shume-kohe-online-sesa-perdoruesit-e-android-it/20%Always2014-08-05 14:11
https://pcworld.al/anonymous-thote-qe-ka-rrezuar-disa-uebfaqe-te-qeverise-se-izraelit/20%Always2014-08-05 14:11
https://pcworld.al/a-po-e-fiton-apple-luften-kunder-samsung/20%Always2014-08-05 14:11
https://pcworld.al/instagram-ndjek-skemen-e-twitter-it-sjell-sugjerimet-per-percjellje-dhe-etiketat-ne-trend/20%Always2014-08-05 08:31
https://pcworld.al/shitjet-e-pc-ve-shenojne-rritje-me-14-laptopet-tejkalojne-numrin-e-tableteve-te-shitur/20%Always2014-08-05 08:26
https://pcworld.al/perdoruesit-e-twitter-it-qe-nuk-klikojne-reklamat-po-ulin-fitimet-e-ketij-rrjeti-social/20%Always2014-08-05 08:09
https://pcworld.al/nje-park-kombetar-ne-britani-ka-gjetur-menyren-per-te-luftuar-varesine-nga-smartfonet/20%Always2014-08-05 08:08
https://pcworld.al/thyhet-rekordi-i-transmetimit-ne-nje-fiber-te-vetme-me-43-tbps/20%Always2014-08-05 07:53
https://pcworld.al/dergoni-pdf-me-madhesi-te-zvogeluar-me-smallpdf/20%Always2014-08-04 13:33
https://pcworld.al/vjen-perditesimi-i-pare-windows-phone-8-1/20%Always2014-08-04 18:36
https://pcworld.al/mozilla-paralajmeron-perdoruesit-per-bazen-e-zbuluar-te-te-dhenave-te-rrjetit-te-zhvilluesve/20%Always2014-08-04 12:46
https://pcworld.al/perditesimi-windows-phone-8-1-update-1-do-te-sjelle-disa-permiresime-ne-internet-explorer/20%Always2014-08-04 12:45
https://pcworld.al/google-ndihmon-policine-ne-arrestimin-e-nje-personi-pas-gjetjes-se-fotografive-ne-llogarine-e-tij-ne-gmail/20%Always2014-08-04 12:44
https://pcworld.al/elon-musk-inteligjenca-artificiale-mund-te-jete-me-e-rrezikshme-se-sa-armet-berthamore/20%Always2014-08-04 08:38
https://pcworld.al/opinionisti-robert-scoble-microsoft-duhet-te-heqe-dore-nga-windows-phone/20%Always2014-08-04 08:37
https://pcworld.al/kanali-i-njohur-ne-twitter-evleaks-do-te-mbylle-aktivitetin/20%Always2014-08-04 08:09
https://pcworld.al/policia-britanike-perpiqet-te-bind-vizitoret-e-uebfaqeve-qe-pirateria-eshte-krim/20%Always2014-08-03 20:47
https://pcworld.al/a-e-dinit-se-facebook-ofron-ikona-te-ndryshme-te-njoftimeve-bazuar-ne-vendndodhjen-tuaj/20%Always2014-08-03 09:51
https://pcworld.al/mbetet-i-panjohur-shkaku-i-nderprerjes-se-facebook-ut/20%Always2014-08-03 09:51
https://pcworld.al/hakerat-mund-te-mbushin-pajisjet-usb-me-sulme-te-reja/20%Always2014-08-03 09:51
https://pcworld.al/me-unclouded-kuptoni-se-cfare-eshte-duke-e-zene-hapesiren-tuaj-ne-dropbox-dhe-google-drive/20%Always2014-08-03 09:49
https://pcworld.al/manchester-united-perdor-sistemin-e-kamerave-per-te-ndjekur-lojtaret-gjate-ushtrimeve/20%Always2014-08-03 09:49
https://pcworld.al/versioni-beta-i-blackberry-messenger-i-disponueshem-per-te-gjithe-per-tu-shkarkuar/20%Always2014-08-03 09:48
https://pcworld.al/wunderlist-chrome-panel-e-ben-te-thjeshte-dhe-te-lehte-listen-e-gjerave-qe-duhet-te-beni/20%Always2014-08-03 09:44
https://pcworld.al/reklama-e-fundit-e-apple-tregon-se-iphone-eshte-shpetimtar-i-botes/20%Always2014-08-03 08:12
https://pcworld.al/mediatek-synon-dyfishimin-e-dergesave-te-mikrocipeve-me-teknologjine-4g-per-2014-en/20%Always2014-08-03 08:07
https://pcworld.al/microsoft-padit-samsung-un-per-mosmarreveshjet-per-patentat/20%Always2014-08-03 07:59
https://pcworld.al/wsa-mobile-do-te-perzgjedhe-sherbimet-dhe-aplikacionet-me-te-mira-mobile/20%Always2014-08-03 08:00
https://pcworld.al/facebook-fillon-te-ofroje-akses-online-falas-ne-shtetin-afrikan-te-zambias/20%Always2014-08-02 09:30
https://pcworld.al/windows-xp-bie-nen-25-te-tregut-ndersa-windows-8-1-perballet-me-humbje/20%Always2014-08-02 09:29
https://pcworld.al/del-ne-treg-versioni-i-shazam-per-macbook/20%Always2014-08-02 09:29
https://pcworld.al/modelet-surface-pro-3-core-i5-dhe-core-i7-tashme-jane-te-disponueshme/20%Always2014-08-02 09:28
https://pcworld.al/microsoft-do-te-prezantoje-se-shpejti-dy-smartfone-superman-dhe-tesla/20%Always2014-08-01 23:08
https://pcworld.al/office-per-ipad-perditesohet-me-mundesine-per-eksportim-ne-pdf-dhe-presenter-view/20%Always2014-08-01 23:08
https://pcworld.al/te-rinj-nga-kosova-do-te-marrin-pjese-ne-festivalin-e-programuesve-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Always2014-08-01 23:07
https://pcworld.al/tashme-mund-te-mesoni-linux-me-ane-te-nje-kursi-pa-pagese/20%Always2014-08-01 10:03
https://pcworld.al/perditesimi-i-windows-phone-8-1-do-te-sjelle-cortanen-edhe-ne-shtete-te-tjera-pervec-shba-ve/20%Always2014-08-01 10:03
https://pcworld.al/kompania-oneplus-one-do-ti-bashkohet-tregut-te-oreve-inteligjente/20%Always2014-08-01 10:03
https://pcworld.al/me-aplikacionin-intouch-realizohen-telefonata-edhe-kur-nuk-ka-sinjal/20%Always2014-08-01 10:02
https://pcworld.al/fondacioni-wikimedia-do-te-pranoje-donacione-ne-monedhe-bitcoin/20%Always2017-07-20 11:57
https://pcworld.al/strategy-analytics-android-merr-85-te-tregut-te-smartfoneve/20%Always2014-07-31 19:00
https://pcworld.al/akep-rregullimet-nga-autoriteti-kane-sjelle-uljen-e-tarifave-celulare-ne-shqiperi/20%Always2014-07-31 19:00
https://pcworld.al/siguroni-telefonatat-tuaja-nepermjet-aplikacionit-kodues-signal/20%Always2014-07-31 18:59
https://pcworld.al/universiteti-ubt-ne-prishtine-bashkepunim-me-microsoft-in-per-programin-dreamspark/20%Always2014-07-31 18:59