XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/microsoft-lancon-zyrtarisht-windows-10/20%Always2014-09-30 23:43
https://pcworld.al/xolo-do-te-lancoje-smartfonin-e-pajisur-me-skaner-per-shenjat-e-gishterinjve/20%Always2014-09-30 15:25
https://pcworld.al/apple-do-ti-bashkohet-aleances-ngmn-per-zhvillimin-e-rrjeteve-5g/20%Always2014-09-30 15:25
https://pcworld.al/fale-nje-aplikacioni-tashme-mund-te-merrni-makina-me-qira/20%Always2014-09-30 15:27
https://pcworld.al/samsung-po-teston-versionin-e-ores-inteligjente-gear-s-me-madhesi-2-4-inc/20%Always2014-09-30 14:32
https://pcworld.al/hp-sjell-tabletin-me-windows-per-99/20%Always2014-09-30 13:15
https://pcworld.al/photoshop-per-chromebook-tashme-i-disponueshem/20%Always2014-09-30 12:05
https://pcworld.al/bllokohet-instagram-ne-kine-si-pergjigje-ndaj-protestave-ne-hong-kong/20%Always2014-09-30 10:01
https://pcworld.al/microsoft-konfirmon-hapjen-e-pikes-se-tij-qendrore-te-shitjeve-ne-newyork/20%Always2014-09-30 09:35
https://pcworld.al/huawei-prezanton-tabletin-honor-me-rrjet-3g/20%Always2014-09-30 07:37
https://pcworld.al/samsung-do-te-sjelle-smartfonin-me-kamera-per-selfie-5-megapixel/20%Always2014-09-30 06:42
https://pcworld.al/universiteti-i-havardit-dhe-ai-i-ilinoisit-po-punojne-per-teknikat-e-printimit-3d/20%Always2014-09-29 15:04
https://pcworld.al/evoluimi-i-tavolinave-te-punes-ne-35-vite/20%Always2015-04-25 15:12
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-emrin-windows-th-ne-faqen-e-re-te-versionit-testues/20%Always2014-09-29 13:08
https://pcworld.al/kur-nje-teknologjie-i-vjen-fundi-a-duhet-ta-riparoni-apo-ta-zevendesoni-infografik/20%Always2014-11-10 19:40
https://pcworld.al/timedoser-eshte-nje-kohemates-qe-perdor-tekniken-pomodoro-per-chrome/20%Always2014-09-29 09:27
https://pcworld.al/sony-xperia-z3-me-nje-bateri-te-shkelqyer-dhe-nje-kamera-cilesore/20%Always2014-09-29 07:42
https://pcworld.al/windows-9-mund-te-jete-falas-per-te-gjithe-perdoruesit-e-windows-8/20%Always2014-09-29 07:42
https://pcworld.al/evoluimi-i-madhesise-se-iphone-si-erdhem-deri-ketu-ku-jemi-sot/20%Always2014-09-29 06:34
https://pcworld.al/keshilli-rregullator-i-te-dhenave-detyron-google-te-ndryshoje-politikat-e-privatesise/20%Always2014-09-28 06:55
https://pcworld.al/me-shume-detaje-rreth-linjes-se-smartfoneve-galaxy-a3-dhe-a7/20%Always2014-09-28 07:02
https://pcworld.al/ping-nje-aplikacion-i-thjeshte-qe-te-mban-te-informuar-ne-kohe-reale/20%Always2014-09-28 06:48
https://pcworld.al/google-iu-kerkon-prodhuesve-te-pajisjeve-me-android-qe-te-kene-deri-20-aplikacione-te-instaluara/20%Always2014-09-28 07:01
https://pcworld.al/paypal-pranon-pagesat-nepermjet-monedhes-virtuale-bitcoin/20%Always2017-07-20 11:57
https://pcworld.al/raport-apple-do-te-lancoje-mac-mini-in-ne-muajin-tetor/20%Always2014-09-28 06:59
https://pcworld.al/galaxy-alpha-me-kornize-metalike-do-te-hidhet-ne-treg-javen-e-pare-te-tetorit/20%Always2014-09-28 06:58
https://pcworld.al/tashme-do-te-mund-te-perdorni-telefonet-tuaj-edhe-gjate-fluturimit/20%Always2014-09-28 06:58
https://pcworld.al/behuni-pjese-e-projektit-qe-mbeshtet-lancimin-dhe-financimin-sturtup-eve-te-reja/20%Always2014-09-29 23:33
https://pcworld.al/ekspertet-kamerat-e-iphone-6-dhe-6-plus-jane-me-te-mirat-sot-ne-treg-por-jo-perfeke/20%Always2014-09-27 13:04
https://pcworld.al/facebook-teston-pergatitjen-automatike-te-kolazheve-me-fotografi/20%Always2014-09-27 13:08
https://pcworld.al/asus-i-bashkohet-kompanive-qe-ironizojne-iphone-6-plus/20%Always2014-09-27 13:07
https://pcworld.al/lg-po-punon-per-oren-e-re-inteligjente-me-3g/20%Always2014-09-27 13:06
https://pcworld.al/sot-google-feston-ditelindjen-e-saj-te-16-te/20%Always2014-09-27 11:38
https://pcworld.al/blackberry-ka-shitur-200000-smartfone-passport-qe-nga-dita-e-merkure/20%Always2014-09-27 09:24
https://pcworld.al/veliaj-60-e-studenteve-qe-ndjekin-it-ne-shkollat-profesionale-punesohen-qe-ne-vitin-e-pare/20%Always2014-09-27 09:16
https://pcworld.al/samsung-do-te-filloje-prodhimin-masiv-te-hard-diskut-3-2-tb/20%Always2014-09-26 15:24
https://pcworld.al/gamestop-do-te-punesoje-25-000-punetore-per-sezonin-e-festave/20%Always2014-09-26 15:22
https://pcworld.al/microsoft-bashkepunon-me-fondin-e-mbeshtetur-nga-qeveria-ruse-per-te-ndihmuar-startup-et/20%Always2014-09-26 16:09
https://pcworld.al/smartfoni-lenovo-vibe-z2-pritet-te-lancohet-ne-nje-event-me-30-shtator/20%Always2014-09-26 15:26
https://pcworld.al/apple-reagon-ndaj-perthyerjeve-te-iphone-6-plus/20%Always2014-09-26 14:31
https://pcworld.al/parregullsia-bash-bug-mund-te-sjelle-me-shume-pasoja-se-heartbleed/20%Always2014-09-26 12:56
https://pcworld.al/njihuni-me-ello-rrjetin-social-misterioz-qe-eshte-vene-ne-qender-te-vemendjes/20%Always2014-09-26 11:57
https://pcworld.al/apple-nxjerr-ios-8-0-2-per-te-rregulluar-problemet-e-perditesimit-te-meparshem/20%Always2014-09-26 10:00
https://pcworld.al/yahoo-publikon-raportin-e-transparences-per-here-te-pare-perfshihet-edhe-shqiperia/20%Always2014-09-26 09:09
https://pcworld.al/apple-kerkon-falje-per-problemet-e-shfaqura-ne-perditesimin-e-ios-8-0-1/20%Always2014-09-26 08:02
https://pcworld.al/smartfoni-i-microsoft-it-qe-perdor-opera-mini-mund-te-vije-ne-fillim-te-2015/20%Always2014-09-26 06:32
https://pcworld.al/apple-terheq-perditesimin-e-ios-8-pas-problemeve-te-shfaqura/20%Always2014-09-25 15:13
https://pcworld.al/dronet-e-facebook-qe-do-te-ofrojne-akses-ne-internet-kane-madhesine-e-nje-boeingu-747/20%Always2014-09-25 15:11
https://pcworld.al/ekzekutivi-i-microsoft-ne-france-croizer-windows-9-do-te-zbulohet-javen-e-ardhshme/20%Always2014-09-25 15:07
https://pcworld.al/apple-blen-kompanine-prss-ndihmon-perdoruesit-te-krijojne-revista-ne-ipad/20%Always2014-09-25 13:28
https://pcworld.al/perendimi-i-ngadalshem-i-windows-7/20%Always2014-09-25 12:01
https://pcworld.al/reklama-e-re-per-tabletin-surface-ka-ne-qender-yjet-e-futbollit-amerikan/20%Always2014-09-25 10:02
https://pcworld.al/ekrani-prej-safire-i-apple-watch-kushton-vetem-27/20%Always2014-09-25 08:52
https://pcworld.al/smartfoni-blackberry-passport-tashme-i-disponueshem-per-599/20%Always2014-09-25 07:49
https://pcworld.al/samsung-ul-cmimet-e-laptopeve-ne-europe-qe-ata-te-shiten-sa-me-shpejt/20%Always2014-09-25 06:14
https://pcworld.al/raport-google-nexus-6-mund-te-quhet-nexus-x-dhe-vjen-ne-mes-te-tetorit/20%Always2014-09-24 14:52
https://pcworld.al/tim-cook-godina-e-re-e-apple-do-te-jete-ndertesa-me-e-gjelber-ne-bote/20%Always2014-09-24 14:52
https://pcworld.al/gear-s-watch-nga-samsung-del-ne-treg-ne-shba-kete-vjeshte/20%Always2014-09-24 14:57
https://pcworld.al/kompania-e-marketingut-ddb-worldwide-do-te-hape-perfaqesine-e-saj-ne-kosove/20%Always2014-09-24 13:51
https://pcworld.al/blackberry-i-sjell-tregut-nje-smartfon-me-cmim-2000/20%Always2014-09-24 13:03
https://pcworld.al/raport-apple-do-te-lancoje-ne-2015-en-gjeneraten-e-re-te-ipad-mini/20%Always2014-09-24 11:51
https://pcworld.al/galaxy-note-4-pritet-te-vije-ne-140-shtete-ne-fund-te-tetorit/20%Always2014-09-24 09:58
https://pcworld.al/apple-watch-do-te-kete-512-mb-ram-dhe-4-gb-hapesire-te-dhenash/20%Always2014-09-24 08:49
https://pcworld.al/adoptimi-i-ios-8-ka-arritur-afersisht-ne-50/20%Always2014-09-24 07:42
https://pcworld.al/google-do-te-investoje-per-zbulimin-e-menyrave-te-reja-qe-reduktojne-ndryshimet-klimatike/20%Always2014-09-24 06:39
https://pcworld.al/apple-ka-ne-plan-te-heqe-marken-beats-music/20%Always2014-09-23 15:34
https://pcworld.al/adobe-synon-te-bleje-platformen-e-editimit-te-fotografive-aviary/20%Always2014-09-23 15:32
https://pcworld.al/huawei-lancon-smartfonin-honor-4-play/20%Always2014-09-23 15:22
https://pcworld.al/makina-elektrike-tesla-model-s-vjen-ne-tirane-dhe-prishtine/20%Always2014-09-24 13:11
https://pcworld.al/gjate-kerkimeve-ne-google-tani-do-te-mund-te-shihni-rezultate-nga-tabelat/20%Always2014-09-23 12:54
https://pcworld.al/interneti-kontrolli-dhe-alternativat/20%Always2014-09-23 11:34
https://pcworld.al/oculus-lancuar-prototipin-me-te-fundit-te-realitetit-virtual-crescent-bay/20%Always2014-09-23 10:01
https://pcworld.al/nexus-9-nga-google-do-krijohet-nga-htc-dhe-do-te-jete-se-shpejti-ne-treg/20%Always2014-09-23 08:53
https://pcworld.al/versioni-i-ri-skype-5-5-per-ios-do-te-kete-njoftime-me-interaktive/20%Always2014-09-23 07:42
https://pcworld.al/keshilla-e-google-per-axhenden-dixhitale-te-europes/20%Always2014-09-23 06:34
https://pcworld.al/apple-shet-10-milione-iphone-te-rinj-ne-vetem-nje-fundjave/20%Always2014-09-22 15:36
https://pcworld.al/tunnelbear-mobile-ju-ndihmon-ne-ruajtjen-e-privatesise-dhe-sigurise-suaj-ne-pajisjet-mobile/20%Always2014-09-22 15:35
https://pcworld.al/tim-cook-apple-watch-mund-te-perdoret-per-te-pergjuar-perdoruesit-e-saj/20%Always2014-09-22 15:35
https://pcworld.al/google-nuk-i-detyron-perdoruesit-e-rinj-qe-te-regjistrohen-ne-google/20%Always2014-09-22 14:45
https://pcworld.al/studim-iphone-6-dhe-6-plus-me-te-forte-dhe-te-qendrueshem-se-galaxy-s5-dhe-iphone-5s/20%Always2014-09-22 13:20
https://pcworld.al/asistenti-dixhital-i-windows-phone-cortana-tashme-mund-te-shpjegoje-fjale/20%Always2014-09-22 10:07
https://pcworld.al/hyrje-ne-android-per-ata-qe-sapo-kane-mberritur-infografik/20%Always2014-11-10 19:40
https://pcworld.al/ja-se-si-ka-evoluar-iphone-qe-nga-modeli-i-pare-dhe-deri-tek-iphone-6/20%Always2014-09-22 08:04
https://pcworld.al/microsoft-ofron-hapesire-ekstra-ne-onedrive-duke-arritur-ne-nje-total-prej-30-gb/20%Always2014-09-22 06:55
https://pcworld.al/inxhinieret-britanik-kane-ndertuar-nje-laptop-raspberry-pi-ne-printer-3d/20%Always2014-09-21 07:50
https://pcworld.al/ka-dy-lloje-njerezish-ne-kete-bote-infografik/20%Always2014-11-10 19:40
https://pcworld.al/apple-jep-detaje-per-kostot-e-riparimit-te-iphone-6-dhe-6-plus/20%Always2014-09-21 07:29
https://pcworld.al/krijohet-aplikacioni-qe-ndihmon-vajzat-dhe-grate-te-gjejne-taksi-me-shofere-femra-2/20%Always2014-09-21 07:29
https://pcworld.al/uebfaqja-nokia-com-tashme-ridrejton-perdoruesit-tek-portali-i-microsoft-it/20%Always2014-09-21 07:29
https://pcworld.al/vezhgim-i-iphone-6-plus-nje-telefon-ndryshe/20%Always2014-09-21 07:28
https://pcworld.al/raport-samsung-do-te-lancoje-smartfonin-premium-galaxy-a5/20%Always2014-09-20 20:47
https://pcworld.al/smarteyeglass-do-te-jete-emri-i-syzeve-inteligjente-te-kompanise-sony/20%Always2014-09-20 20:46
https://pcworld.al/xiaomi-paraqet-smartfonin-e-ri-mi-4-2/20%Always2014-09-20 16:30
https://pcworld.al/youtube-do-te-investoje-ne-permbajtjet-e-krijuesve-me-te-mire/20%Always2014-09-20 12:44
https://pcworld.al/ora-e-ardhshme-inteligjente-e-samsung-mund-te-kete-skanues-per-shenjat-e-gishterinjve/20%Always2014-09-20 12:42
https://pcworld.al/smartfoni-htc-desire-820-pritet-te-debutoje-me-23-shtator/20%Always2014-09-20 12:41
https://pcworld.al/ne-versionin-e-ardhshem-te-android-it-enkriptimi-i-te-dhenave-do-te-jete-standard/20%Always2014-09-20 12:03
https://pcworld.al/play-store-me-ne-fund-do-te-specifikoje-cmimet-e-blerjeve-brenda-aplikacioneve/20%Always2014-09-20 08:35
https://pcworld.al/microsoft-permireson-kerkimin-e-fotografive-ne-bing/20%Always2014-09-19 19:56
https://pcworld.al/syzet-inteligjente-nga-sony-do-te-dalin-ne-treg-ne-fund-te-marsit-2015/20%Always2014-09-19 19:48
https://pcworld.al/apple-kompania-nuk-mund-te-kete-akses-ne-te-dhenat-e-perdoruesit-ne-pajisjet-ios-8/20%Always2014-09-19 15:55
https://pcworld.al/krijohet-netropolitan-rrjeti-social-me-pagese-posacerisht-per-te-pasurit/20%Always2014-09-19 12:05
https://pcworld.al/njihuni-me-vecorite-e-reja-te-ios-8/20%Always2014-09-19 12:04
https://pcworld.al/twitter-per-iphone-vjen-me-nje-profil-te-ri-dizajnuar-me-vecori-te-zgjeruara-per-ios-8/20%Always2014-09-19 09:50
https://pcworld.al/youtube-shton-raportimin-ne-kohe-reale-per-numrin-e-shikimeve-te-videove/20%Always2014-09-19 09:16
https://pcworld.al/behuni-pjese-e-konkursit-kombetar-te-fotografive-per-trashegimine-kulturore-ne-shqiperi-dhe-kosove/20%Always2014-09-20 08:22
https://pcworld.al/microsoft-nuk-do-te-ofroje-transmetim-live-te-eventit-te-30-shtatorit/20%Always2014-09-19 06:29
https://pcworld.al/amazon-mund-google-ne-ankandin-e-blerjes-se-domeinit-buy-me-nje-oferte-prej-4-6-milione/20%Always2014-09-18 12:22
https://pcworld.al/me-ane-te-tabletit-tuaj-ju-mund-te-eksperimentoni-realitetin-virtual/20%Always2014-09-18 12:13
https://pcworld.al/njihuni-me-lexuesin-ri-elektronik-te-amazon-kindle-voyage/20%Always2014-09-18 12:12
https://pcworld.al/versioni-me-luksoz-i-apple-watch-mund-te-kushtoje-5000/20%Always2014-09-18 12:11
https://pcworld.al/juniper-research-dergesat-e-smartfoneve-per-2014-do-te-arrijne-ne-1-2-miliarde-njesi/20%Always2014-09-18 12:10
https://pcworld.al/iphone-6-dhe-6-plus-do-te-kene-vetem-1-gb-ram/20%Always2014-09-18 10:09
https://pcworld.al/blackberry-prezanton-zyrtarisht-smartfonin-porsche-design-p9983/20%Always2014-09-18 11:21
https://pcworld.al/gjykata-kushtetuese-rrezon-vendimin-e-qeverise-per-imei-n-e-celulareve/20%Always2014-09-18 06:38
https://pcworld.al/intel-lancon-tabletin-ebby-posacerisht-per-femijet/20%Always2014-09-17 16:16
https://pcworld.al/inaugurohet-shkolla-e-mesme-profesionale-hermann-gmeiner-e-profilizuar-ne-tik/20%Always2019-01-16 20:28
https://pcworld.al/adidas-lancon-oren-inteligjente-micoach-smart-run/20%Always2014-09-17 14:26
https://pcworld.al/paaftesia-e-sony-t-per-te-shitur-smartfone-po-i-kushton-kompanise-1-7-miliarde/20%Always2014-09-17 13:39
https://pcworld.al/icann-pritet-te-mbeshtese-kosoven-per-kodin-shteteror-te-internetit/20%Always2014-09-17 13:24
https://pcworld.al/apple-ka-pergatitur-nje-guide-per-te-ju-ndihmuar-te-kaloni-nga-android-ne-ios/20%Always2014-09-17 11:40
https://pcworld.al/facebook-lancon-nje-faqe-te-re-facebook-media-per-kompanite-mediatike/20%Always2014-09-17 10:21
https://pcworld.al/displaymate-galaxy-note-4-i-samsung-eshte-smartfoni-me-ekranin-me-te-mire-ne-treg/20%Always2014-09-17 08:18
https://pcworld.al/krijohet-aplikacioni-qe-ndihmon-vajzat-dhe-grate-te-gjejne-taksi-me-shofere-femra/20%Always2014-09-17 07:52
https://pcworld.al/microsoft-krijon-nje-tastiere-universale-per-tabletet-ioswindows-dhe-android/20%Always2014-09-17 07:18
https://pcworld.al/galaxy-grand-prime-telefoni-i-dedikuar-per-selfie-i-kompanise-samsung/20%Always2014-09-16 12:51
https://pcworld.al/microsoft-po-largon-brendin-windows-phone-ne-favor-te-windows/20%Always2014-09-16 12:50
https://pcworld.al/google-lancon-smartfonin-e-pare-shume-ekonomik-android-one/20%Always2014-09-16 12:51
https://pcworld.al/microsoft-eventi-per-windows-9-ne-san-francisko-do-te-mbahet-me-30-shtator/20%Always2014-09-16 12:49
https://pcworld.al/programi-i-te-mesuarit-online-mundesi-unike-per-te-rinjte-shqiptare-te-pasionuar-pas-it/20%Always2014-09-16 14:57
https://pcworld.al/apple-do-te-marre-vetem-15-cent-per-cdo-100-transaksion-permes-sherbimit-apple-pay/20%Always2014-09-16 10:58
https://pcworld.al/njihuni-me-telefonin-kamer-te-panasonic/20%Always2014-09-16 07:15
https://pcworld.al/samsung-pretendon-se-apple-ka-imituar-galaxy-note-ne-iphone-6-plus/20%Always2014-09-15 18:06
https://pcworld.al/ne-nje-qytet-kinez-te-pasionuarit-pas-telefoneve-kane-korsine-e-tyre-te-kalimit/20%Always2014-09-15 18:10
https://pcworld.al/porositjet-e-iphone-6-dhe-6-plus-tejkalojne-shifren-4-milion/20%Always2014-09-15 16:19
https://pcworld.al/kolegji-universum-nga-kosova-do-te-mbaje-kursin-e-pare-online-te-hapur-ne-shqip/20%Always2014-09-15 13:58
https://pcworld.al/eshte-shume-heret-te-thuhet-se-videot-kane-zevendesuar-tv-te/20%Always2014-09-15 12:26
https://pcworld.al/tim-cook-apple-nuk-kopjoi-samsung-duke-krijuar-nje-telefon-me-ekran-te-madh/20%Always2014-09-15 11:07
https://pcworld.al/asus-kerkon-te-jete-nder-5-me-te-miret-e-tregut-te-smartfoneve/20%Always2014-09-15 09:00
https://pcworld.al/fshn-sjell-konferencen-nderkombetare-per-trendet-e-fundit-ne-shkencat-kompjuterike-dhe-it/20%Always2014-09-15 09:18
https://pcworld.al/veshtrim-i-moto-360-nje-ore-inteligjente-simpatike/20%Always2014-09-15 07:27
https://pcworld.al/evolucioni-i-sistemit-operativ-ios-infografik/20%Always2014-11-10 19:37
https://pcworld.al/apple-kishte-ne-plane-te-implementonte-ekranin-prej-safire-ne-modelet-iphone-6/20%Always2014-09-14 12:48
https://pcworld.al/kerkesat-e-larta-per-iphone-6-dhe-6-plus-sjellin-probleme-teknike-ne-dyqanet-online/20%Always2014-09-14 12:46
https://pcworld.al/wordpress-iu-kerkon-100-mije-perdoruesve-qe-te-ndryshojne-fjalekalimet/20%Always2014-09-14 12:21
https://pcworld.al/glympse-keyboard-vjen-per-android-dergon-vendndodhjen-nga-cdo-aplikacion/20%Always2014-09-14 12:21
https://pcworld.al/google-ju-jep-mundesine-studenteve-te-kolegjeve-te-marrin-me-qera-nje-chromebook/20%Always2014-09-14 08:53
https://pcworld.al/apple-eshte-duke-punuar-per-ndertimin-e-nje-monitori-imac-5k-retina/20%Always2014-09-14 18:05
https://pcworld.al/krijohet-nje-kase-per-iphone-6-qe-mund-te-kuroje-veten-nga-gervishtjet/20%Always2014-09-13 17:08
https://pcworld.al/studim-twitter-ndihmon-ne-zhvillimin-e-aftesive-gjuhesore/20%Always2014-09-13 17:09
https://pcworld.al/yahoo-kercenohet-me-gjobe-250000-nga-qeveria-e-shba-se-per-refuzimin-e-mbikeqyrjes/20%Always2014-09-13 17:07
https://pcworld.al/microsoft-premton-me-teper-surface-pro-3-per-te-plotesuar-kerkesat-e-shumta/20%Always2014-09-13 11:48
https://pcworld.al/testimi-i-performances-se-iphone-6-nga-gpu-basemark-tregon-se-gjendet-pas-konkurrenteve/20%Always2014-09-13 18:32
https://pcworld.al/publikohet-video-qe-tregon-menune-start-te-windows-9-ne-veprim/20%Always2014-09-13 18:22
https://pcworld.al/nikon-prezanton-aparatin-fotografik-posacerisht-per-selfie-coolpix-s6900/20%Always2014-09-13 08:44
https://pcworld.al/sandisk-prezanton-karten-e-re-te-memories-me-kapacitet-prej-512-gb/20%Always2014-09-13 07:25
https://pcworld.al/acer-krijon-kapelen-sombrero-selfie-perfekte-per-te-shkrepur-selfie/20%Always2014-09-13 07:11
https://pcworld.al/google-android-kitkat-perdoret-ne-25-te-pajisjeve-android/20%Always2014-09-13 06:17
https://pcworld.al/european-youth-award-2014-ja-13-projektet-fituese-nga-11-shtete/20%Always2014-09-12 14:13
https://pcworld.al/blackberry-do-ti-bashkohet-tregut-te-pajisjeve-inteligjente-qe-vishen/20%Always2014-09-12 14:13
https://pcworld.al/perditesohet-viber-per-android-dhe-ios-me-opsionin-e-ri-per-video-thirrjet/20%Always2014-09-12 14:12
https://pcworld.al/kompania-asus-provokon-apple-nepermjet-nje-postimi-ne-twitter/20%Always2014-09-12 14:11
https://pcworld.al/aplikacionet-android-mberrijne-dhe-ne-chromebook/20%Always2014-09-12 12:51
https://pcworld.al/publikohen-fotot-qe-tregojne-se-microsoft-rikthen-menune-start-ne-windows-9/20%Always2014-09-13 18:21
https://pcworld.al/zbulohet-prodhuesi-procesori-dhe-periudha-e-lancimit-te-nexus-9/20%Always2014-09-12 09:55
https://pcworld.al/dizenjatori-i-famshem-alexander-amosu-sjell-dy-versionet-luksoze-te-iphone-6/20%Always2014-09-13 18:32
https://pcworld.al/efektet-e-apple-watch-lg-ul-cmimin-e-g-watch/20%Always2014-09-11 16:16
https://pcworld.al/apple-po-pergatitet-per-shperndarjen-masive-te-ios-8/20%Always2014-09-11 16:11
https://pcworld.al/facebook-eshte-duke-testuar-opsionin-vetshkaterrues-te-postimeve/20%Always2014-09-11 16:09
https://pcworld.al/smartfonet-me-kosto-nen-100-me-cipet-intel-do-te-vijne-vitin-e-ardhshem/20%Always2014-09-11 16:09
https://pcworld.al/verizon-do-te-ofroje-nje-iphone-6-nese-ne-kembim-i-jepet-nje-iphone-5/20%Always2014-09-13 18:33
https://pcworld.al/onedrive-tani-mbeshtet-skedaret-e-madhesise-10gb/20%Always2014-09-11 13:12
https://pcworld.al/google-paraqet-ios-sync-vecorine-per-menaxhim-te-pajisjeve-mobile-per-google-apps/20%Always2014-09-11 10:01
https://pcworld.al/samsung-ironizon-apple-per-iphone-6-plus/20%Always2014-09-11 09:31
https://pcworld.al/hakerat-rus-shfaqin-online-5-milion-llogari-perdoruesish-ne-gmail-dhe-fjalekalimet-perkatese/20%Always2014-09-11 12:29
https://pcworld.al/apple-zyrtarisht-ka-ulur-cmimin-e-ipod-it-klasik/20%Always2014-09-11 06:49
https://pcworld.al/vlera-e-facebook-ut-ne-treg-arrin-200-miliarde-2/20%Always2014-09-10 15:22
https://pcworld.al/apple-dikur-krenohej-me-ekranet-e-vogla/20%Always2014-09-10 15:22
https://pcworld.al/microsoft-pritet-te-bleje-mojang-krijuesin-e-minecraft-per-2-miliarde/20%Always2014-09-10 15:21
https://pcworld.al/app-store-tani-ka-1-3-milione-aplikacione-per-ios/20%Always2014-09-10 14:07
https://pcworld.al/hakohet-uebfqja-e-keshillit-te-ministrave-te-shqiperise/20%Always2014-09-10 12:02
https://pcworld.al/kompania-lava-prezanton-smartfonin-ekonomik-iris-352-flair/20%Always2014-09-10 11:20
https://pcworld.al/iphone-6-perballe-konkurrenteve/20%Always2014-09-10 20:30
https://pcworld.al/njihuni-me-cilesite-e-iphone-6-dhe-iphone-6-plus/20%Always2014-09-10 10:08
https://pcworld.al/produkti-me-i-ri-i-samsung-do-te-jete-smartfoni-i-serise-a-metal-clad-sm-a500/20%Always2014-09-10 08:30
https://pcworld.al/kartat-e-kreditit-jane-me-te-pasigurta-pasi-the-home-depot-konfirmoi-se-ishte-hakuar/20%Always2014-09-10 06:40
https://pcworld.al/applelive090914/20%Always2014-09-09 19:23
https://pcworld.al/faqet-me-te-njohura-online-do-te-marrin-pjese-ne-diten-e-ngadalesimit-te-internetit-kete-te-merkure/20%Always2014-09-09 15:26
https://pcworld.al/rritet-shikueshmeria-e-videove-ne-facebook/20%Always2014-09-09 14:27
https://pcworld.al/twitter-teston-vecorine-buy-now-per-te-blere-produkte-direkt-nga-rrjeti-social/20%Always2014-09-09 13:25
https://pcworld.al/cfare-te-presim-nga-eventi-i-apple-qe-do-te-mbahet-diten-e-sotme/20%Always2014-09-09 11:52
https://pcworld.al/me-brush-selfie-ju-mund-te-krihni-floket-dhe-te-shkrepni-nje-selfie/20%Always2014-09-09 09:48
https://pcworld.al/microsoft-shton-kerkimin-inteligjent-ne-office-365/20%Always2014-09-09 09:16
https://pcworld.al/kompania-asus-prezanton-tabletin-me-cmim-ekonomik-vivotab-8/20%Always2014-09-09 07:55
https://pcworld.al/facebook-ka-100-milion-perdorues-aktive-ne-afrike/20%Always2014-09-09 06:47
https://pcworld.al/nvidia-paraqet-nje-padi-ne-gjykate-per-patentat-kunder-samsung-dhe-qualcomm/20%Always2014-09-08 17:31
https://pcworld.al/procesori-i-ri-intel-core-m-do-te-perdoret-ne-ndertimin-e-tableteve-super-te-holla/20%Always2014-09-08 16:42
https://pcworld.al/google-do-te-shtoje-mbeshtetjen-per-gps-dhe-degjim-offline-te-muzikes-ne-android-wear/20%Always2014-09-08 09:16
https://pcworld.al/intel-dhe-fossil-do-te-krijojne-nje-ore-inteligjente-se-bashku/20%Always2014-09-08 09:06
https://pcworld.al/microsoft-ben-ndryshime-ne-sherbimin-e-lajmeve-msn/20%Always2014-09-08 09:15
https://pcworld.al/blackberry-classic-shfaqet-ne-disa-imazhe-live-pritet-te-debutoje-nga-muaji-nentor/20%Always2014-09-08 09:14
https://pcworld.al/swarovski-sjell-zbukurimin-me-gure-te-cmuar-te-produkteve-te-samsung/20%Always2014-09-08 07:52
https://pcworld.al/epson-nxjerr-ne-treg-printerin-me-permasa-me-te-vogla-per-a4/20%Always2014-09-08 07:27
https://pcworld.al/lg-prezanton-televizorin-me-te-perparuar-te-kohes-me-format-8k/20%Always2014-09-07 13:16
https://pcworld.al/si-funskionon-teknologjia-e-njohjes-se-fytyres-infografik/20%Always2014-11-10 19:33
https://pcworld.al/publikohen-foto-dhe-video-te-iphone-6/20%Always2014-09-07 12:34
https://pcworld.al/chrome-per-android-perditesohet-me-nderfaqen-e-material-design/20%Always2014-09-07 08:03
https://pcworld.al/edicioni-explorer-i-google-glass-tani-ne-shitje-ne-google-play-per-1500/20%Always2014-09-07 08:03
https://pcworld.al/facebook-eshte-gati-te-shpenzoje-miliarda-per-te-sjelle-sherbimin-e-internetit-tek-cdo-njeri/20%Always2014-09-07 08:02
https://pcworld.al/pershtypjet-e-para-nokia-lumia-730-nje-telefon-per-selfie/20%Always2014-09-06 23:09
https://pcworld.al/samsung-lancon-printerin-e-pare-me-sistem-android/20%Always2014-09-06 23:05
https://pcworld.al/harta-e-rrjeteve-sociale-tregon-se-facebook-dominon-ne-130-shtete-nga-139-te-vezhguar/20%Always2014-09-06 14:08
https://pcworld.al/moto-hint-ju-lejon-qe-te-kontrolloni-telefonin-tuaj-vetem-nepermjet-zerit/20%Always2014-09-06 07:48
https://pcworld.al/ne-japoni-karikuesit-e-telefoneve-shihen-si-rrezik-i-mundshem-zjarri/20%Always2014-09-06 07:47
https://pcworld.al/kengetari-garth-brooks-lancon-sherbimin-e-tij-te-muzikes-dixhitale/20%Always2014-09-06 12:50
https://pcworld.al/apple-do-te-shtoje-sigurine-e-sherbimit-icloud/20%Always2014-09-06 07:42
https://pcworld.al/ora-inteligjente-motorola-moto-360-tashme-e-disponueshme-per-250/20%Always2014-09-06 07:39
https://pcworld.al/me-ane-te-nje-mini-aksesori-ju-mund-te-ktheni-smartfonin-tuaj-ne-nje-pajisje-kontrolluese-universale/20%Always2014-09-05 15:29
https://pcworld.al/pajisja-gear-vr-e-realitetit-virtual-mund-te-porositet-me-parapagese-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Always2014-09-05 15:29
https://pcworld.al/google-investon-250-milione-per-kurimin-e-kancerit-dhe-semundjes-se-alzhaimerit/20%Always2014-09-05 15:22
https://pcworld.al/pinterest-aksidentalisht-u-dergon-e-mail-vajzave-beqare-duke-i-uruar-per-martesen/20%Always2014-09-05 15:22
https://pcworld.al/huawei-prezanton-nje-smartfon-prej-safiri-dhe-me-sensor-per-gjurmet-e-gishterinjve/20%Always2014-09-05 15:21
https://pcworld.al/kompania-cat-ka-prezantuar-smartfonin-e-forte-s50/20%Always2014-09-05 14:14
https://pcworld.al/nje-ipad-ne-versionin-gold-eshte-duke-ardhur-por-jo-me-9-shtator/20%Always2014-09-05 12:55
https://pcworld.al/faceboo-ndryshon-vecorine-e-vetme-unike-te-slingshot-it/20%Always2014-09-05 11:20
https://pcworld.al/njihuni-me-telefonin-e-ri-inteligjent-huawei-ascend-g7/20%Always2014-09-05 10:00
https://pcworld.al/htc-prezanton-smartfonin-desire-820-me-procesor-64bit/20%Always2014-09-05 09:32
https://pcworld.al/apple-do-te-beje-transmetimin-e-drejtperdrejte-te-eventit-per-iphone-6/20%Always2014-09-05 08:23
https://pcworld.al/google-fillon-projektin-e-informatikes-kuantike/20%Always2014-09-04 15:26
https://pcworld.al/kompania-sony-lancon-ne-indi-6-televizoret-bravia-4k/20%Always2014-09-04 15:24
https://pcworld.al/idc-dergesat-e-phablet-eve-do-te-tejkalojne-kompjuteret-dhe-tabletet-ne-2015-en/20%Always2014-09-04 15:24
https://pcworld.al/njihuni-me-arsyet-kryesore-te-refuzimit-te-aplikacioneve-nga-app-store/20%Always2014-09-04 15:23
https://pcworld.al/facebook-kthehet-serish-online-pas-nje-nderprerjeje-te-shkurter/20%Always2014-09-04 15:15
https://pcworld.al/galaxy-note-edge-sjell-nje-eksperience-unike-ne-ekranin-e-lakuar-te-smartfonit/20%Always2014-09-04 13:56
https://pcworld.al/toshiba-lancon-tabletin-e-saj-ekonomik-encore-mini/20%Always2014-09-04 12:45
https://pcworld.al/brenda-tre-ditesh-intex-shet-15000-smartfone-qe-perdorin-sistemin-firefox/20%Always2014-09-04 11:31
https://pcworld.al/kompania-acer-prezanton-laptopin-aspire-r13/20%Always2014-09-04 10:01
https://pcworld.al/microsoft-azure-tashme-i-arritshem-edhe-ne-shqiperi/20%Always2014-09-04 09:19
https://pcworld.al/sony-prezanton-oren-inteligjente-smartwatch-3/20%Always2014-09-04 07:12
https://pcworld.al/lancohet-samsung-galaxy-note-4/20%Always2014-09-04 07:12
https://pcworld.al/apple-se-bashku-me-fbi-jane-duke-hetuar-vjedhjen-masive-te-fotove-nudo-icloud/20%Always2014-09-03 15:15
https://pcworld.al/windows-8-shenon-rritje-te-perdorimit-gjate-muajit-gusht/20%Always2014-09-03 15:15
https://pcworld.al/samsung-lancon-dyqanin-online-smart-learning-per-sektorin-e-edukimit/20%Always2014-09-03 15:14
https://pcworld.al/apple-iu-tregon-zhvilluesve-qe-aplikacionet-nuk-mund-te-ruajne-te-dhena-nga-healthkit-ne-icloud/20%Always2014-09-03 08:05
https://pcworld.al/microsoft-reklamon-asistenten-me-ze-cortana-duke-ironizuar-sirin-e-apple/20%Always2014-09-03 08:04
https://pcworld.al/zenwatch-nga-asus-pritet-te-jete-ora-inteligjente-me-e-lire-ne-treg/20%Always2014-09-03 08:04
https://pcworld.al/blackberry-publikon-ftesen-per-eventin-e-24-shtatorit/20%Always2014-09-03 08:04
https://pcworld.al/lenovo-zbulon-tabletin-super-te-holle-dhe-te-lehte-dhe-me-cmim-te-ulet/20%Always2014-09-03 08:03
https://pcworld.al/microsoft-nxjerr-gabimisht-disa-detaje-rreth-windows-9-per-te-terhequr-vemendjen-e-publikut/20%Always2014-09-13 18:22
https://pcworld.al/jump-cable-eshte-karikuesi-i-duhur-per-ata-qe-harrojne-shpesh/20%Always2014-09-02 15:14
https://pcworld.al/htc-pajis-me-nje-tastiere-te-integruar-kasen-e-tabletit-nexus-9/20%Always2014-09-02 15:12
https://pcworld.al/microsoft-zgjeron-kufirin-e-madhesise-se-skedareve/20%Always2014-09-02 15:11
https://pcworld.al/lg-dhe-samsung-perdorin-gure-te-cmuar-ne-produktet-e-tyre/20%Always2014-09-02 15:11
https://pcworld.al/kompania-yezz-do-te-prezantoje-ne-ifa-telefonin-me-te-holle-ne-bote/20%Always2014-09-02 14:09
https://pcworld.al/iphone-6-mund-te-funksionoje-si-nje-portofol-virtual/20%Always2014-09-02 12:51
https://pcworld.al/sherbimi-nokia-maps-se-shpejti-do-te-behet-pjese-e-smartfoneve-samsung/20%Always2014-09-02 11:41
https://pcworld.al/gsmarena-galaxy-note-4-pajisja-me-e-preferuar-e-eventit-ifa-2014/20%Always2014-09-02 09:53
https://pcworld.al/edicioni-i-gjashte-i-software-freedom-kosova-mbahet-ne-muajin-tetor/20%Always2014-09-02 09:18
https://pcworld.al/publikohet-nje-video-e-cila-shfaq-pamje-te-iphone-6/20%Always2014-09-02 07:31
https://pcworld.al/kjo-biblioteke-universitare-nuk-ka-asnje-liber-prej-letre/20%Always2014-09-02 05:13
https://pcworld.al/njihuni-me-pasqyren-inteligjente-te-nissan/20%Always2014-09-01 15:27
https://pcworld.al/calibre-2-0-shton-nje-editues-krahasimin-e-librave-dhe-opsione-te-tjera/20%Always2014-09-01 15:27
https://pcworld.al/shfaqen-ne-foto-imazhe-te-nokia-lumia-730-dhe-735/20%Always2014-09-01 13:57
https://pcworld.al/notable-pdf-i-hap-dhe-i-editon-pdf-te-brenda-shfletuesit-chrome/20%Always2014-09-01 12:48
https://pcworld.al/microsoft-refuzon-kerkesen-e-shba-se-per-te-dorezuar-te-dhenat-e-nje-perdoruesi-jashte-shtetit/20%Always2014-09-01 11:41
https://pcworld.al/nike-do-te-hyje-ne-hapesiren-e-softuerit-per-oret-inteligjente-duke-filluar-me-samsung-gear-s/20%Always2014-09-01 09:58
https://pcworld.al/hardware-zone-iphone-6-del-ne-shitje-ne-singapor-me-19-shtator/20%Always2014-09-01 09:53
https://pcworld.al/openmix-eshte-nje-aksesor-i-vogel-telefoni-qe-ju-mundeson-te-luani-muzike-si-nje-dj/20%Always2014-09-01 08:04
https://pcworld.al/a-e-dini-se-kush-e-shpiku-e-mailin-32-vjet-me-pare/20%Always2014-09-01 06:59