XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/google-calendar-tani-perditeson-ngjarjet-ne-kohe-reale/20%Always2014-10-31 15:15
https://pcworld.al/bankat-kryesore-jane-gati-te-sjellin-aplikacionet-e-tyre-te-pagesave-mobile/20%Always2014-10-31 15:20
https://pcworld.al/zhvillon-punimet-konferenca-e-pergjithshme-e-itu-se-merr-pjese-edhe-delegacioni-shqiptar/20%Always2014-10-31 15:17
https://pcworld.al/ne-instagram-tashme-do-te-shfaqen-edhe-video-reklamuese/20%Always2014-10-31 14:13
https://pcworld.al/projektet-qe-pritet-te-realizohen-me-google-ne-shqiperi-ne-2015-en/20%Always2014-10-31 12:54
https://pcworld.al/samsung-do-te-prezantoje-linjen-e-smartfoneve-galaxy-a-ne-muajin-nentor/20%Always2014-10-31 10:36
https://pcworld.al/sundimtaret-e-rinj-te-botes-infografik/20%Always2014-11-10 19:51
https://pcworld.al/njihuni-me-fituesit-e-konkursit-idete-inovative-ne-administraten-publike/20%Always2014-10-31 09:04
https://pcworld.al/njihuni-me-rezultatet-financiare-te-samsung-per-tremujorin-e-trete-te-vitit-2014/20%Always2014-10-31 07:42
https://pcworld.al/microsoft-planifikon-te-mbylle-110-000-vende-pune/20%Always2014-10-30 16:26
https://pcworld.al/idc-kompania-kineze-xiaomi-renditet-si-e-treta-ne-bote-per-shitjen-e-smartfoneve/20%Always2014-10-30 16:23
https://pcworld.al/lenovo-mbyll-me-sukses-blerjen-e-kompanise-motorola-nga-google/20%Always2014-10-30 16:21
https://pcworld.al/krimet-kompjuterike-drejtori-i-policise-se-tiranes-takim-me-studente-te-fakultetit-te-it-se/20%Always2014-10-30 15:08
https://pcworld.al/njihuni-me-microsoft-band-pajisjen-me-te-fundit-te-fitnesit-nga-microsoft/20%Always2014-10-30 14:02
https://pcworld.al/hartat-e-google-do-te-perdoren-per-monitorimin-e-te-denuarve-te-mitur-ne-shqiperi/20%Always2014-10-30 12:25
https://pcworld.al/hakerat-kane-mundur-te-hyjne-ne-sistemin-kompjuterik-te-shtepise-se-bardhe/20%Always2014-10-30 10:46
https://pcworld.al/startup-weekend-tirana-kete-vit-vjen-me-nje-edicion-special-ne-nentor/20%Always2014-10-30 15:13
https://pcworld.al/skype-sjell-versionin-final-te-perditesimit-madhor-me-te-fundit-te-softuerit/20%Always2014-10-30 08:59
https://pcworld.al/dyfishohen-te-ardhurat-e-lg-electonics/20%Always2014-10-30 07:36
https://pcworld.al/google-po-zhvillon-disa-pilula-te-cilat-mund-te-zbulojne-semundjet-ne-gjakun-tuaj/20%Always2014-10-29 16:06
https://pcworld.al/studim-amerikanet-i-frikesohen-me-shume-nje-sulmi-nga-hakerat-se-sa-nje-vrasjeje/20%Always2014-10-29 16:06
https://pcworld.al/ne-prishtine-mbahet-kete-fundjave-edicioni-i-katert-i-konferences-se-dizajnit-redo/20%Always2014-10-29 14:29
https://pcworld.al/njihuni-me-oppo-r5-smartfonin-me-te-holle-ne-bote/20%Always2014-10-29 14:13
https://pcworld.al/mbahet-per-te-treten-here-eventi-starup-grind-pristina-e-ftuar-ulpiana-lama/20%Always2014-10-29 13:07
https://pcworld.al/per-here-te-trete-me-radhe-do-te-mbahet-konferenca-rajonale-kosict/20%Always2014-10-29 11:12
https://pcworld.al/smartfoni-i-verizon-droid-turbo-premton-bateri-per-dy-dite-te-plota/20%Always2014-10-29 09:49
https://pcworld.al/gjate-kesaj-fundjave-do-te-mbahet-eventi-wikipedia-weekend-ne-tirane/20%Always2014-10-29 08:28
https://pcworld.al/kompania-ibm-kontribuon-ne-lufte-kunder-virusit-ebola/20%Always2014-10-29 07:53
https://pcworld.al/njihuni-me-tre-pajisjet-e-fundit-inteligjente-te-fitbit-the-charge-charge-hr-dhe-surge/20%Always2014-10-28 16:01
https://pcworld.al/shpallen-7-projektet-fituese-te-konkursit-mbi-idete-inovative-ne-administraten-publike/20%Always2014-10-28 17:39
https://pcworld.al/youtube-do-te-sjelle-nje-abonim-me-pagese-qe-ofron-nje-version-te-platformes-se-videove-pa-reklama/20%Always2014-10-28 16:05
https://pcworld.al/microsoft-po-punon-me-standardin-webrtc-per-te-thjeshtuar-thirrjet-ne-skype-nga-shfletuesi/20%Always2014-10-28 14:52
https://pcworld.al/amazon-ka-lancuar-sherbimin-per-televizore-fire-tv-stick/20%Always2014-10-28 13:57
https://pcworld.al/abonentet-e-office-365-do-te-perfitojne-hapesire-pa-limit-ne-cloud/20%Always2014-10-28 13:09
https://pcworld.al/tani-mund-te-kerkoni-ne-bing-me-emoji/20%Always2014-10-28 10:54
https://pcworld.al/fundi-i-nje-epoke-nga-31-tetori-do-te-perfundoje-prodhimi-i-kompjutereve-me-windows-7/20%Always2014-10-28 10:02
https://pcworld.al/40-logo-qe-mbartin-edhe-mesazhe-te-fshehura-infografik/20%Always2014-11-10 19:44
https://pcworld.al/njihuni-me-linjen-e-re-te-cipeve-te-kompanise-mediatek/20%Always2014-10-27 16:42
https://pcworld.al/shareaholic-facebook-eshte-rrjeti-social-qe-gjeneron-me-shume-trafik/20%Always2014-10-27 16:40
https://pcworld.al/ja-se-si-te-mesoni-se-kur-e-keni-instaluar-sistemin-windows/20%Always2014-10-27 16:40
https://pcworld.al/firetube-aplikacioni-qe-ju-ofron-cdo-lloj-muzike-nga-youtube/20%Always2014-10-27 15:45
https://pcworld.al/aeroporti-ne-ostin-perdor-wi-fi-per-te-kontrolluar-sa-kohe-presin-ne-radhe-pasagjeret/20%Always2014-10-27 14:45
https://pcworld.al/smartfoni-motorola-droid-turbo-mund-te-lancohet-te-marten/20%Always2014-10-27 12:54
https://pcworld.al/google-iu-dhuron-organizatave-jofitimprurese-hartat-me-te-reja-te-fotografuara-nga-satelitet/20%Always2014-10-27 11:06
https://pcworld.al/washington-education-in-albania-synon-aftesimin-profesional-te-programuesve-shqiptare/20%Always2014-10-27 11:05
https://pcworld.al/shitjet-e-tabletit-surface-pro-3-rezultojne-3-fish-me-te-larta-se-ato-te-surface-pro-2/20%Always2014-10-27 09:01
https://pcworld.al/perfundon-software-freedom-kosova-2014/20%Always2014-10-27 07:58
https://pcworld.al/microsoft-raporton-23-20-miliarde-te-ardhura-per-tre-mujorin-e-trete-te-ketij-viti/20%Always2014-10-26 12:29
https://pcworld.al/sherbimi-apple-pay-pezullohet-ne-shume-dyqane/20%Always2014-10-26 12:37
https://pcworld.al/lg-debuton-mikro-cipin-e-saj-te-pare-mobil-tete-berthamesh-i-quajtur-nuclun/20%Always2014-10-26 12:34
https://pcworld.al/virtualxp-ju-mundeson-qe-te-perdorni-windows-xp-ne-tuaj-ekzistues-ne-windows-7-ose-8/20%Always2014-10-26 12:28
https://pcworld.al/hakerat-po-perdorin-microsoft-powerpoint-per-te-sulmuar-kompjuteret-windows/20%Always2014-10-26 12:33
https://pcworld.al/shikoni-pamje-te-mrekullueshme-te-vendeve-te-ndryshme-te-botes-ne-tabin-e-ri-ne-chrome/20%Always2014-10-26 09:06
https://pcworld.al/lancohet-edhe-varianti-dual-sim-i-samsung-galaxy-note-4/20%Always2014-10-26 10:01
https://pcworld.al/mbahet-konferenca-software-freedom-kosova-2014/20%Always2014-10-26 09:09
https://pcworld.al/media-sociale-ne-jetet-tona-video/20%Always2014-10-25 21:57
https://pcworld.al/mbreteresha-elizabeth-ii-e-britanise-poston-tweet-in-e-saj-te-pare/20%Always2014-10-25 12:47
https://pcworld.al/keshilla-se-si-te-ruani-jetegjatesine-e-baterise-suaj/20%Always2014-10-25 12:39
https://pcworld.al/vjen-versioni-i-qendrueshem-i-ubuntu-14-10-i-gatshem-per-tu-shkarkuar/20%Always2014-10-25 12:45
https://pcworld.al/perfundon-vizita-e-tim-cook-ne-kine/20%Always2014-10-25 12:44
https://pcworld.al/shitet-ueb-domaini-ebola-com-per-200-000/20%Always2014-10-25 11:57
https://pcworld.al/njihuni-me-shitjet-e-kompanise-microsoft-gjate-ketij-tremujori/20%Always2014-10-25 10:09
https://pcworld.al/raport-renie-te-konsiderueshme-ne-shitjen-e-muzikes-dixhitale-ne-itunes/20%Always2014-10-25 08:53
https://pcworld.al/operatori-vip-dhe-one-njoftojne-bashkimin-e-tyre-ne-maqedoni-ne-nje-kompani-te-vetme/20%Always2014-10-25 08:03
https://pcworld.al/raportohet-se-sony-po-punon-ne-nje-tablet-12-inc/20%Always2014-10-25 05:47
https://pcworld.al/perfundon-dita-e-pare-e-software-freedom-kosova-2014/20%Always2014-10-24 21:16
https://pcworld.al/google-rrit-mbeshtetjen-per-inteligjencen-artificiale-lidh-partneritet-me-oxford/20%Always2014-10-24 15:12
https://pcworld.al/android-wear-fiton-mbeshtetjen-per-gps-dhe-muzike-offline/20%Always2014-10-24 15:30
https://pcworld.al/christian-bale-do-te-luaje-rolin-e-steve-jobs-ne-filmin-e-ardhshem-te-aaron-sorkin/20%Always2014-10-24 15:12
https://pcworld.al/siguri-online-aktivitet-per-promovimin-dhe-edukimin-e-nje-shoqerie-dixhitale-te-sigurte/20%Always2014-10-24 14:37
https://pcworld.al/ipod-i-apple-mbushi-13-vjec/20%Always2014-10-24 13:24
https://pcworld.al/facebook-lancon-aplikacionin-e-bisedave-anonime-rooms/20%Always2014-10-24 12:00
https://pcworld.al/nike-po-punon-me-apple-per-te-zgjeruar-kufijte-dixhitale-te-veshjeve-teknologjike/20%Always2014-10-24 09:54
https://pcworld.al/philips-lancon-nje-smartfon-me-sensor-per-gjurmet-e-gishterinjve/20%Always2014-10-24 09:10
https://pcworld.al/studentet-nga-kosova-arrijne-rezultate-te-kenaqshme-ne-garen-nderkombetare-cisco-netrinders/20%Always2014-10-24 07:35
https://pcworld.al/bashkethemeluesi-i-microsoft-dhuron-100-milione-per-te-luftuar-virusin-ebola/20%Always2014-10-24 08:00
https://pcworld.al/me-nje-mastercard-perfitohet-wifi-falas-ne-te-gjithe-mbreterine-e-bashkuar/20%Always2014-10-23 15:22
https://pcworld.al/studim-lojerat-3d-ndikojne-negativisht-ne-emocionet-e-atyre-qe-luajne/20%Always2014-10-23 15:11
https://pcworld.al/microsoft-ka-leshuar-nje-lockscreen-te-ri-per-smartfonet-android/20%Always2014-10-23 14:37
https://pcworld.al/google-prezanton-aplikacionin-inbox-per-android-dhe-ios/20%Always2014-10-23 13:23
https://pcworld.al/sherbimi-apple-pay-mund-te-perdoret-edhe-jashte-shba-se/20%Always2014-10-23 11:50
https://pcworld.al/sondazh-4-ne-10-perdorues-te-uebit-kane-perjetuar-ngacmime-online/20%Always2014-10-23 08:29
https://pcworld.al/kete-fundjave-mbahet-konferenca-software-freedom-kosova-2014/20%Always2014-10-23 08:28
https://pcworld.al/njihuni-me-cilesite-e-reja-te-sherbimit-google-play-music/20%Always2014-10-23 08:04
https://pcworld.al/apple-do-tiu-kerkoje-programuesve-te-perdorin-arkitekturen-64-bit/20%Always2014-10-23 06:50
https://pcworld.al/njihuni-me-kobo-aura-h20-lexuesin-e-pare-elektronik-kundra-ujit-2/20%Always2014-10-22 15:11
https://pcworld.al/dergesat-e-para-te-ipad-air-2-fillojne-ne-australi/20%Always2014-10-22 15:12
https://pcworld.al/google-ka-blere-kompanine-e-aplikacioneve-firebase/20%Always2014-10-22 14:36
https://pcworld.al/microsoft-sjell-perditesimin-e-pare-ne-vezhgimin-teknik-te-windows-10/20%Always2014-10-22 13:05
https://pcworld.al/aplikacioni-photomath-mund-te-zgjidhe-ekuacione-matematikore-me-ane-te-kameres/20%Always2014-10-22 11:55
https://pcworld.al/microsoft-perditeson-platformen-e-prezantimit-office-mix-me-vecori-te-reja/20%Always2014-10-22 09:54
https://pcworld.al/pas-raporteve-per-sulmet-kunder-icloud-apple-iu-tregon-perdoruesve-si-te-qendrojne-te-sigurt/20%Always2014-10-22 09:23
https://pcworld.al/nokia-lancon-here-maps-per-te-gjithe-telefonet-android/20%Always2014-10-22 07:26
https://pcworld.al/ceo-i-microsoft-satya-nadella-fitoi-84-milione-dollare-ne-2014-en/20%Always2014-10-22 06:27
https://pcworld.al/yahoo-eshte-ne-bisedime-per-te-blere-platformen-e-reklamave-bright-roll/20%Always2014-10-21 15:34
https://pcworld.al/samsung-lancon-ne-heshtje-galaxy-s5-plus/20%Always2014-10-21 15:33
https://pcworld.al/perditesohet-dropbox-shtohet-perdorimi-i-touch-id-si-identifikim/20%Always2014-10-21 13:43
https://pcworld.al/facebook-publikon-reklamen-e-pare-video-per-messenger/20%Always2014-10-21 12:43
https://pcworld.al/microsoft-ofron-sherbimin-azure-per-te-ndihmuar-hulumtuesit-ne-luften-ndaj-ebola-s/20%Always2014-10-21 11:48
https://pcworld.al/ne-tremujorin-e-fundit-apple-shiti-39-3-milione-iphone-12-3-milione-ipad-dhe-5-5-milione-imac/20%Always2014-10-21 09:51
https://pcworld.al/skype-per-windows-phone-perditesohet-me-nje-instrument-vizatimi/20%Always2014-10-21 09:04
https://pcworld.al/leshohet-ios-8-1-se-bashku-me-apple-pay/20%Always2014-10-21 07:39
https://pcworld.al/marissa-mayer-do-te-prezantoje-planin-e-ri-per-yahoo-te-marten/20%Always2014-10-21 07:02
https://pcworld.al/nje-video-nga-google-ekzaminon-shkencen-e-njohjes-se-zerit/20%Always2014-10-20 14:28
https://pcworld.al/ju-prezantojme-me-fitbit-surge-nje-super-ore-me-gps/20%Always2014-10-20 14:10
https://pcworld.al/shkencetaret-synojne-te-luftojne-ebola-n-duke-perdorur-robote/20%Always2014-10-20 14:20
https://pcworld.al/ridizenjohet-aplikacionin-gmail-qe-te-mbeshtese-dhe-llogarite-ne-yahoo-mail-dhe-outlook/20%Always2014-10-20 12:24
https://pcworld.al/ipad-et-kushtojne-me-shume-ne-europe-sesa-ne-shba/20%Always2014-10-20 11:57
https://pcworld.al/fakte-te-pabesueshme-rreth-internetit-te-cilat-mund-te-mos-i-dini-infografik/20%Always2014-11-10 19:41
https://pcworld.al/lenovo-do-te-sjelle-produkte-te-diferencuara-elektronike-per-dyqanet-online-dhe-offline/20%Always2014-10-20 08:44
https://pcworld.al/reklamat-ne-google-mobile-marrin-me-shume-klikime-e-me-pak-para/20%Always2014-10-20 08:03
https://pcworld.al/ja-disa-nga-pritshmerite-per-sony-xperia-z4/20%Always2014-10-20 06:42
https://pcworld.al/ne-twitter-tashme-mund-te-degjoni-muzike/20%Always2014-10-19 11:05
https://pcworld.al/samsung-prezanton-pajisjen-chromebook-2/20%Always2014-10-19 12:03
https://pcworld.al/humble-new-tab-ofron-nje-faqe-te-thjeshte-minimale-ne-chrome/20%Always2014-10-19 12:00
https://pcworld.al/ora-inteligjente-sony-smartwatch-3-shfaqet-ne-play-store/20%Always2014-10-19 11:57
https://pcworld.al/blackberry-kopjon-snapchat-me-nje-vecori-te-re-te-kohematesit-te-permbajtjeve/20%Always2014-10-19 10:50
https://pcworld.al/android-lollipop-do-te-vije-ne-linjen-e-smartfoneve-xperia-z/20%Always2014-10-19 09:31
https://pcworld.al/fcc-fillon-procedurat-e-kerkimit-dhe-testimit-per-rrjetin-5g-ne-shba/20%Always2014-10-19 08:41
https://pcworld.al/rrjeti-social-keepy-ka-vetem-1-vit-qe-eshte-hapur-dhe-regjistron-500-000-perdorues/20%Always2014-10-19 06:07
https://pcworld.al/google-vendos-ne-krye-te-chrome-os-inxhinierin-e-android/20%Always2014-10-18 10:37
https://pcworld.al/flickr-lancon-aplikacionin-per-ipad-ne-momentin-e-duhur/20%Always2014-10-18 10:35
https://pcworld.al/tableti-nexus-9-i-disponueshem-per-porositje/20%Always2014-10-18 10:43
https://pcworld.al/njihuni-me-disa-fakte-mbi-perdorimin-e-smartfoneve/20%Always2014-10-18 10:23
https://pcworld.al/se-shpejti-ne-twitter-do-te-shihni-cicerima-nga-perdorues-qe-nuk-i-ndiqni/20%Always2014-10-18 10:21
https://pcworld.al/snapchat-do-te-nis-fushaten-e-pare-me-reklama-gjate-kesaj-fundjave/20%Always2014-10-18 10:42
https://pcworld.al/tani-zhvilluesit-mund-ta-shkarkojne-sdk-ne-e-plote-te-android-5-0-lollipop/20%Always2014-10-18 10:14
https://pcworld.al/motorla-smartfoni-nexus-6-eshte-rezistent-ndaj-ujit/20%Always2014-10-18 07:24
https://pcworld.al/hapet-regjistrimi-per-edicionin-e-gjashte-te-konferences-software-freedom-kosova-2014/20%Always2014-10-18 06:58
https://pcworld.al/sherbimi-apple-pay-do-te-jete-i-disponueshem-ne-20-tetor-ne-me-shume-se-500-banka/20%Always2014-10-17 14:54
https://pcworld.al/sa-te-varur-jane-te-rinjte-nga-interneti/20%Always2014-10-17 14:54
https://pcworld.al/njihuni-me-karakteristikat-e-kompjuterit-te-ri-imac-me-paraqitje-rutina-5k/20%Always2014-10-17 14:24
https://pcworld.al/perditesohet-me-cilesi-te-reja-aplikacioni-google-keyboard/20%Always2014-10-17 12:27
https://pcworld.al/apple-njofton-se-ka-shitur-21-milione-iphone-6-dhe-6-plus/20%Always2014-11-10 18:52
https://pcworld.al/dronet-dhe-e-ardhmja-e-tyre-qe-premton/20%Always2014-10-17 11:45
https://pcworld.al/apple-prezanton-ipad-mini-3-me-touch-id/20%Always2014-10-17 09:10
https://pcworld.al/sistemi-android-me-fleksibel-ne-oret-inteligjente-tv-dhe-automobilat/20%Always2014-10-17 07:39
https://pcworld.al/wikipedia-per-android-zbulon-artikujt-bazuar-ne-vendndodhjen-tuaj/20%Always2014-10-17 07:09
https://pcworld.al/lenovo-synon-te-formoje-nje-brend-te-ri-te-smartfoneve-per-te-konkurruar-me-xiaomi/20%Always2014-10-16 15:31
https://pcworld.al/pas-samsung-edhe-google-pritet-te-vije-me-nje-sherbim-te-shpejte-wirelessi/20%Always2014-10-16 15:30
https://pcworld.al/google-sjell-pajisjen-e-pare-televizive-android-nexus-player/20%Always2014-10-16 15:04
https://pcworld.al/will-i-am-lancon-puls-nje-byzylyk-inteligjent-qe-kryen-telefonata/20%Always2014-10-16 13:42
https://pcworld.al/fbi-paralajmeron-bizneset-amerikane-per-sulme-kibernetike-fajeson-bejing/20%Always2014-10-16 12:33
https://pcworld.al/google-leshon-zyrtarisht-tabletin-nexus-9-8-9-inc-dhe-me-android-5-0-lollipop/20%Always2014-10-16 11:33
https://pcworld.al/lexoni-uebfaqet-ne-gjuhet-te-cilat-nuk-i-njihni-me-ndihmen-e-nje-shtojce-te-re/20%Always2014-10-16 09:38
https://pcworld.al/zbulohen-detajet-e-smartfonit-blackberry-classic/20%Always2014-10-16 09:22
https://pcworld.al/facebook-dyfishon-shperblimet-per-ata-qe-gjejne-gabime-ne-kodin-e-reklamave-deri-ne-fund-te-2014/20%Always2014-10-16 08:02
https://pcworld.al/ndertohet-smartfoni-bently-i-cili-do-te-kushtoje-17-100/20%Always2014-10-16 06:47
https://pcworld.al/google-glass-do-te-jete-ne-gjendje-te-paraqese-njoftimet-e-telefonit-tuaj/20%Always2014-10-15 15:16
https://pcworld.al/huawei-lancon-smartfonin-honor-holly-dhe-tabletin-honor-x1/20%Always2014-10-15 15:20
https://pcworld.al/merrni-kopjen-e-payday-per-pc-pa-pagese-gjate-kesaj-jave/20%Always2014-10-15 15:15
https://pcworld.al/pritet-qe-apple-te-rivitalizoje-tregun-e-tableteve-me-ipad-et-e-rinj/20%Always2014-10-15 14:49
https://pcworld.al/microsoft-ndryshon-emrin-e-aplikacionit-nokia-refocus-ne-lumia-refocus/20%Always2014-10-15 12:52
https://pcworld.al/hulumtuesit-e-google-zbulojne-nje-vrime-qe-ve-ne-alarm-uebin/20%Always2014-10-15 11:30
https://pcworld.al/ja-se-si-te-ndaloni-rrotullimin-automatik-te-ekranit-ne-android/20%Always2014-10-15 09:56
https://pcworld.al/google-shfaq-pamje-te-android-l-perpara-leshimit-te-perfolur-te-pajisjeve-te-reja-nexus/20%Always2014-10-15 09:05
https://pcworld.al/skype-prezanton-aplikacionin-e-mesazheve-me-video-skype-qik/20%Always2014-10-15 07:25
https://pcworld.al/futbollisti-shqiptar-taulant-xhaka-trend-ne-twitter/20%Always2014-10-15 08:08
https://pcworld.al/njihuni-me-tabletin-me-madhesi-7-inc-qe-kushton-vetem-65/20%Always2014-10-14 16:19
https://pcworld.al/zhvilluesit-kane-krijuar-nje-bateri-qe-karikohet-70-per-dy-minuta/20%Always2014-10-14 14:38
https://pcworld.al/eric-schmidt-amazon-rivali-me-e-madh-i-google/20%Always2014-10-14 16:29
https://pcworld.al/ipad-air-2-pritet-te-jete-me-i-fuqishem-se-iphone-6/20%Always2014-10-14 12:15
https://pcworld.al/qindra-fjalekalime-te-llogarive-ne-dropbox-zbulohen-online/20%Always2014-10-14 11:46
https://pcworld.al/1-milion-njerez-ndihmojne-kompanine-microsoft-ne-testimin-e-windows-10/20%Always2014-10-14 10:01
https://pcworld.al/iphone-6-do-te-dale-ne-shitje-edhe-ne-36-shtete-perfshi-shqiperine-dhe-kosoven/20%Always2014-10-14 09:05
https://pcworld.al/oppo-publikon-nje-imazh-zyrtar-te-smartfonit-te-ardhshem-n3/20%Always2014-10-14 06:47
https://pcworld.al/samsung-po-punon-per-rritjen-e-shpejtesise-se-wi-fi-ne-60ghz/20%Always2014-10-14 06:42
https://pcworld.al/apple-itunes-store-tashme-me-nje-pamje-te-re/20%Always2014-10-13 16:23
https://pcworld.al/cortana-tashme-mund-te-gjeje-tekste-te-kengeve-te-ndryshme/20%Always2014-10-13 14:37
https://pcworld.al/samsung-note-4-do-te-jete-i-disponueshem-ne-indi-ne-te-njejten-dite-me-iphone-6/20%Always2014-10-13 14:37
https://pcworld.al/apple-pay-lancohet-kete-jave/20%Always2014-10-13 13:05
https://pcworld.al/tableti-i-ri-i-google-nexus-9-mund-te-vije-me-15-tetor/20%Always2014-10-13 12:10
https://pcworld.al/doktori-do-te-ju-vizitoje-permes-google/20%Always2014-10-13 10:07
https://pcworld.al/instituti-gap-kosova-dhe-shqiperia-te-ulin-ose-heqin-tarifen-roaming/20%Always2014-10-13 09:04
https://pcworld.al/surface-hub-i-ri-nga-microsoft-sjell-mundesine-per-rregullim-te-majes-se-lapsit-ne-surface-pro-3/20%Always2014-10-13 07:32
https://pcworld.al/ora-inteligjente-e-apple-ne-faqen-e-pare-te-revistes-vogue-ne-kine/20%Always2014-10-13 06:37
https://pcworld.al/ekspertet-e-fotografise-mobile-do-te-mblidhen-javen-e-ardhshme-ne-nje-takim-ne-san-francisko/20%Always2014-10-13 06:33
https://pcworld.al/netflix-rrit-cmimin-per-ata-perdorues-qe-duan-te-shohin-video-hd/20%Always2014-10-13 06:33
https://pcworld.al/gjykata-japoneze-i-kerkon-google-it-qe-te-largoje-rezultatet-qe-lidhin-nje-person-te-pafajshem-me-krime/20%Always2014-10-12 13:06
https://pcworld.al/hakohet-gjiganti-i-tregtise-kmart-rrezikohen-te-dhenat-e-klienteve/20%Always2014-10-12 10:56
https://pcworld.al/lenovo-prezanton-laptopin-thinkpad-yoga-14/20%Always2014-10-12 09:29
https://pcworld.al/shume-shites-nuk-kane-asnje-plan-per-vendosjen-e-sistemit-apple-pay/20%Always2014-10-12 09:32
https://pcworld.al/microsoft-sjell-tastiere-per-oret-e-mencura-me-android-wear/20%Always2014-10-12 06:52
https://pcworld.al/favorites-widget-shton-kontaktet-favorite-ne-ekranin-today-te-ios-8/20%Always2014-10-12 06:48
https://pcworld.al/snapchat-fajeson-aplikacionet-e-pales-se-trete-per-zbulimin-e-fotove-nudo/20%Always2014-10-11 16:45
https://pcworld.al/marissa-mayer-deshiron-qe-ta-ktheje-tumblr-ne-youtubi-n-e-ri/20%Always2014-10-11 14:15
https://pcworld.al/studim-instagram-me-i-preferuar-nga-te-rinjte-se-sa-facebook-dhe-twitter/20%Always2014-10-11 13:36
https://pcworld.al/aksesoret-e-iphone-6-dhe-6-plus-kane-sjelle-249-milione-fitime/20%Always2014-10-11 09:44
https://pcworld.al/google-rimodelon-aplikacionin-play-store-me-nderfaqen-material-design/20%Always2014-10-11 09:43
https://pcworld.al/apple-do-te-transmetoje-live-eventin-e-dates-16-tetor/20%Always2014-10-11 09:37
https://pcworld.al/si-te-largoni-fotot-tuaja-qe-ju-shqetesojne-nga-rrjetet-sociale-infografik/20%Always2014-12-03 12:14
https://pcworld.al/amazon-do-te-hape-dyqanin-e-saj-te-pare-ne-new-york-city/20%Always2014-10-10 22:21
https://pcworld.al/wikipedia-do-te-nderohet-me-nje-monument-ne-poloni/20%Always2014-10-10 15:33
https://pcworld.al/raport-microsoft-do-te-ndaloje-prodhimin-e-surface-bazuar-ne-arkitekturen-arm/20%Always2014-10-10 15:51
https://pcworld.al/apple-shtyn-prodhimin-e-ipad-eve-me-ekran-me-te-madh/20%Always2014-10-10 15:32
https://pcworld.al/alibaba-investon-50-milione-ne-aplikacionin-smart-remote/20%Always2014-10-10 14:59
https://pcworld.al/samsung-note-4-mund-te-ndryshoje-forme-dhe-te-kthehet-serish-ne-gjendjen-fillestare/20%Always2014-10-10 13:19
https://pcworld.al/njihuni-me-tabletin-e-ri-nga-lenovo-yoga-tablet-2-pro/20%Always2014-10-10 11:56
https://pcworld.al/facebook-perditeson-nderfaqen-per-te-theksuar-imazhet-me-te-pelqyera/20%Always2014-10-10 09:45
https://pcworld.al/hangout-per-chrome-ofron-chat-me-te-thjeshte/20%Always2014-10-10 08:34
https://pcworld.al/skype-perditeson-versionin-e-meparshem-per-mac-dhe-windows/20%Always2014-10-10 07:56
https://pcworld.al/aplikacioni-i-kerkimit-ne-google-ju-kujton-te-paguani-faturat-tuaja/20%Always2014-10-09 21:47
https://pcworld.al/ios-8-po-perdoret-nga-vetem-47-e-perdoruesve-te-apple/20%Always2014-10-09 15:15
https://pcworld.al/lancohet-smartfoni-htc-desire-eye-me-kamera-per-selfie-13-megapixel/20%Always2014-10-09 15:21
https://pcworld.al/europa-kerkon-ndihmen-e-facebook-twitter-dhe-google-per-te-luftuar-ekstremistet-online/20%Always2014-10-09 15:02
https://pcworld.al/idc-apple-tani-eshte-prodhuesi-i-peste-me-i-madh-i-pc-ve-ne-bote/20%Always2014-10-09 13:42
https://pcworld.al/se-shpejti-do-te-shihni-reklama-edhe-ne-snapchat/20%Always2014-10-09 11:48
https://pcworld.al/microsoft-rrit-sigurine-dhe-shton-mbeshtetjen-per-touch-id-per-aplikacionin-onedrive-per-ios/20%Always2014-10-09 10:02
https://pcworld.al/njihuni-me-pajisjet-qe-apple-do-te-prezantoje-ne-eventin-e-16-tetorit/20%Always2014-10-09 08:43
https://pcworld.al/nokia-sjell-hartat-dixhitale-here-ne-linjen-e-smartfoneve-samsung-galaxy/20%Always2014-10-09 07:13
https://pcworld.al/satya-nadella-windows-10-do-te-funksionoje-ne-cdo-pajisje/20%Always2014-10-08 11:51
https://pcworld.al/ora-inteligjente-asus-zenwatch-do-te-nxirret-ne-shitje-ne-muajin-nentor/20%Always2014-10-08 11:48
https://pcworld.al/raport-samsung-galaxy-a5-do-te-lancohet-ne-nentor/20%Always2014-10-08 11:47
https://pcworld.al/qeveria-amerikane-do-te-ruaje-dokumente-shume-sekrete-ne-cloud/20%Always2014-10-08 11:46
https://pcworld.al/lg-g-watch-r-ora-inteligjente-me-e-shtrenjte-deri-me-tani-do-te-jete-ne-treg-javen-qe-vjen/20%Always2014-10-08 11:45
https://pcworld.al/protik-ofron-mbeshtetje-startup-et-e-reja-qe-operojne-ne-fushen-e-ti-se/20%Always2014-10-08 13:25
https://pcworld.al/facebook-po-punon-ne-nje-aplikacion-celular-per-anonimatin/20%Always2014-10-08 09:23
https://pcworld.al/aplikacioni-square-cash-per-ios-ben-dergesa-parash-nga-bluetooth-i/20%Always2014-10-08 08:46
https://pcworld.al/krijohet-aplikacioni-qe-redukton-varesine-ndaj-perdorimit-te-smartfonit/20%Always2014-10-08 07:53
https://pcworld.al/shefi-i-fbi-se-james-comey-kina-ka-hakuar-cdo-kompani-te-madhe-ne-shba/20%Always2014-10-08 06:31
https://pcworld.al/google-tani-shfaq-rezultatet-e-kerkimit-edhe-nga-burimet-jo-tradicionale/20%Always2014-10-07 15:18
https://pcworld.al/njihuni-me-disa-nga-detajet-e-gjenerates-se-dyte-te-ipad-air/20%Always2014-10-07 15:18
https://pcworld.al/linkedin-tani-iu-tregon-se-cfare-veprimesh-mund-te-ju-ndihmojne-qe-te-terhiqni-me-teper-vemendje/20%Always2014-10-07 14:39
https://pcworld.al/shqiperia-nenshkruan-marreveshje-me-organizaten-evropiane-per-kerkim-berthamor/20%Always2014-10-07 13:19
https://pcworld.al/luxy-aplikacionin-e-ri-social-qe-lidh-vetem-te-famshmit-e-te-pasurit/20%Always2014-10-07 11:45
https://pcworld.al/opera-mini-7-5-e-disponueshme-per-oren-inteligjente-samsung-gear-s/20%Always2014-10-07 10:16
https://pcworld.al/adobe-lincon-aplikacionin-creative-cloud-per-android/20%Always2014-10-07 07:07
https://pcworld.al/raport-hp-synon-te-beje-ndarjen-e-kompanise-ne-dy-pjese/20%Always2014-10-07 07:07
https://pcworld.al/dronet-shfaqin-videon-me-te-re-te-kampusit-te-apple/20%Always2014-10-07 06:42
https://pcworld.al/shtojca-sortd-shnderron-nderfaqen-tuaj-te-gmail-it-ne-lista-te-organizuara/20%Always2014-10-06 15:10
https://pcworld.al/me-aplikacionin-facebook-messenger-se-shpejti-mund-te-transferoni-para/20%Always2014-10-06 15:14
https://pcworld.al/hp-lancon-tabletin-e-ri-10-plus-per-279/20%Always2014-10-06 15:09
https://pcworld.al/ofertat-per-prototipin-e-iphone-6-shkojne-deri-ne-62300/20%Always2014-10-06 14:24
https://pcworld.al/lg-lancon-smartfonin-g3-stylus/20%Always2014-10-06 12:45
https://pcworld.al/njihuni-me-tabletin-e-kompanise-tesco-hudl-2/20%Always2014-10-06 11:16
https://pcworld.al/zhvilluesit-ndertojne-baterine-e-pare-solare-te-rikarikueshme/20%Always2014-10-06 09:21
https://pcworld.al/njihuni-me-disa-shkurtesa-te-reja-te-tastieres-per-windows-10/20%Always2014-10-06 08:02
https://pcworld.al/raport-smartfoni-i-ri-i-serise-htc-desire-do-te-kete-nje-kamer-per-selfie-13-megapixel/20%Always2014-10-06 06:39
https://pcworld.al/apple-sjell-projektin-iad-edhe-per-9-shtete-te-tjera-europiane/20%Always2014-10-05 05:55
https://pcworld.al/raport-google-po-pergatitet-te-ndertoje-nje-televizor-gjigant-permes-ekraneve-te-vegjel/20%Always2014-10-05 05:54
https://pcworld.al/studim-facebook-mund-te-ule-vetevleresimin/20%Always2014-10-05 11:58
https://pcworld.al/29-e-punonjesve-te-microsoft-it-jane-femra/20%Always2014-10-05 11:57
https://pcworld.al/digitimes-iphone-6-plus-me-i-kerkuar-se-iphone-6/20%Always2014-10-05 05:53
https://pcworld.al/htc-raporton-humbje-per-tremujorin-e-trete-te-vitit/20%Always2014-10-05 05:52
https://pcworld.al/lancohet-tableti-lenovo-a8-50-me-ekran-8-inc/20%Always2014-10-05 05:26
https://pcworld.al/piratet-kibernetike-kane-sulmuar-17000-kompjutere-imac-ne-te-gjithe-boten/20%Always2014-10-05 05:22
https://pcworld.al/raport-apple-do-te-prezantoje-serine-e-re-te-ipad-ne-nje-event-me-16-tetor/20%Always2014-10-04 06:45
https://pcworld.al/kompania-oneplus-kryen-teste-rezistence-mbi-telefonin-inteligjent-one/20%Always2014-10-04 06:45
https://pcworld.al/facebook-mer-aprovimin-e-fundit-per-blerjen-e-whatsapp/20%Always2014-10-04 06:38
https://pcworld.al/iphone-6-dhe-6-plus-nje-histori-suksesi-dhe-ne-kine/20%Always2014-10-04 06:38
https://pcworld.al/aplikacioni-i-gazetes-eletronike-flipboard-vjen-ne-sistemin-operativ-windows-phone/20%Always2014-10-04 06:30
https://pcworld.al/google-do-te-lancoje-nje-aplikacion-shkembimi-mesazhesh-per-smartfone/20%Always2014-10-04 06:27
https://pcworld.al/reuters-facebook-planifikon-te-investoje-ne-fushen-e-shendetit/20%Always2014-10-04 06:50
https://pcworld.al/ja-se-si-te-kontrolloni-pajisjet-e-perdorura-te-apple-nese-jane-te-vjedhura/20%Always2014-10-03 15:05
https://pcworld.al/dropbox-per-android-sjell-vecorine-per-ruajtjen-e-permbajtjeve-ne-karten-sd/20%Always2014-10-03 15:04
https://pcworld.al/raport-ios-8-bllokon-bluetooth-in-ne-iphone/20%Always2014-10-03 15:11
https://pcworld.al/google-drive-ka-me-teper-se-240-milione-perdorues-aktive-mujore/20%Always2014-10-03 15:03
https://pcworld.al/alcatel-lancon-smartfonin-onetouch-fire-c-me-sistem-operativ-firefox/20%Always2014-10-03 12:00
https://pcworld.al/policia-ne-dubai-do-te-perdore-syzet-google-glass-per-te-luftuar-krimin/20%Always2014-10-03 11:44
https://pcworld.al/studim-cilet-jane-bleresit-kryesore-te-iphone-6/20%Always2014-10-03 09:56
https://pcworld.al/world-stat-kosova-e-para-ne-ballkan-per-depertim-te-internetit/20%Always2014-10-03 09:11
https://pcworld.al/nbc-news-i-kushton-nje-artikull-projektit-shqiptar-te-te-mesuarit-online-almooc/20%Always2014-10-03 07:49
https://pcworld.al/apple-do-te-shtoje-variantin-gold-per-tabletet-ipad/20%Always2014-10-03 06:08
https://pcworld.al/arm-prezanton-nje-sistem-operativ-per-internetin-e-gjerave/20%Always2014-10-02 15:29
https://pcworld.al/shpiket-lazeri-qe-mund-te-permiresoje-shpejtesine-e-internetit-tuaj/20%Always2014-10-02 15:31
https://pcworld.al/nje-epoke-e-re-per-blerjet-me-apple-pay/20%Always2014-10-02 15:08
https://pcworld.al/adobe-do-te-sjelle-aplikacionin-photoshop-chrome-os/20%Always2014-10-02 13:14
https://pcworld.al/google-rrit-shperblimin-ne-15-mije-dollare-per-ata-qe-gjejne-vrima-ne-chrome/20%Always2015-02-03 16:11
https://pcworld.al/apple-fiton-cmimin-per-mbeshtetjen-me-te-mire-te-konsumatoreve/20%Always2014-10-02 10:29
https://pcworld.al/nokia-lumia-830-do-te-dale-ne-shitje-kete-jave/20%Always2014-10-02 09:21
https://pcworld.al/windows-10-technical-preview-i-disponueshem-per-shkarkim/20%Always2014-10-02 08:03
https://pcworld.al/njihuni-me-phabletin-e-ardhshem-te-kompanise-sony-xperia-z3x/20%Always2014-10-02 07:12
https://pcworld.al/krijohet-scratchjr-nje-aplikacion-qe-i-meson-bazat-e-kodimit-femijeve-te-kopshtit/20%Always2014-10-01 15:04
https://pcworld.al/google-iu-ofron-studenteve-nje-hapesire-memorie-cloud-te-palimituar/20%Always2014-10-01 15:12
https://pcworld.al/apple-po-kryen-testimet-e-fundit-me-kompjuteret-personal-retina-imac/20%Always2014-10-01 14:45
https://pcworld.al/microsoft-perditeson-aplikacionet-bing-duke-ndryshuar-brendin-ne-favor-te-msn/20%Always2014-10-01 13:25
https://pcworld.al/xiaomi-arin-nje-tjeter-rekord-ne-shitjen-e-telefoneve-inteligjent/20%Always2014-10-01 11:53
https://pcworld.al/apple-merr-masa-per-rritjen-e-sigurise-ndaj-shellshock-bash/20%Always2014-10-01 08:36
https://pcworld.al/lancohet-ne-gjermani-samsung-galaxy-ace-lte-me-ekran-4-3-inc/20%Always2014-10-01 08:35
https://pcworld.al/google-mbyll-perfundimisht-rrjetin-social-orkut/20%Always2014-10-01 08:02
https://pcworld.al/twitter-zbulon-axhenden-e-konferences-se-pare-per-zhvilluesit-e-aplikacioneve-mobile/20%Always2014-10-01 06:36