XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/kujdes-kur-beni-postime-raciste-ne-rrjete-sociale-pasi-mund-te-pushoheni-nga-puna/20%Always2014-11-30 13:14
https://pcworld.al/europol-arreston-118-individe-te-inkriminuar-ne-vjedhje-te-kartave-bankare/20%Always2014-11-30 13:10
https://pcworld.al/google-ka-shtuar-7-aplikacione-te-reja-ne-dyqanin-chrome-web-store/20%Always2014-11-30 13:10
https://pcworld.al/sony-pictures-heton-lidhjet-e-mundshme-mes-hakereve-dhe-korese-se-veriut/20%Always2014-11-30 13:09
https://pcworld.al/idc-e-ardhmja-nuk-premton-per-rritjen-e-shitjeve-te-pc-ve/20%Always2014-11-30 11:02
https://pcworld.al/fakte-interesante-per-amazon-infografik/20%Always2014-11-30 11:01
https://pcworld.al/smartfonet-me-te-mire-android-qe-mund-te-blini/20%Always2014-11-30 10:30
https://pcworld.al/unshort-me-zgjeron-lidhjet-e-shkurtuara-qe-te-mund-te-shihni-se-ku-jeni-duke-klikuar/20%Always2014-11-29 21:28
https://pcworld.al/skuardra-peek-premton-lancimin-e-aplikacionit-qe-sherben-per-nje-testim-te-thjeshte-te-shikimit/20%Always2014-11-29 17:01
https://pcworld.al/zbulohen-detaje-te-reja-te-ipadit-gjigant-te-apple/20%Always2014-11-29 16:59
https://pcworld.al/edhe-ekipet-tirana-bus-dhe-code-in-rose-konkurrojne-ne-global-startup-battle/20%Always2014-11-29 15:22
https://pcworld.al/ekipi-fitues-i-startup-weekend-tirana-shumlist-sukses-dhe-ne-global-startup-battle/20%Always2014-11-29 14:46
https://pcworld.al/qeveria-gjermane-aprovon-blerjen-e-secumart-nga-blackberry/20%Always2014-11-29 12:58
https://pcworld.al/cilat-jane-vendet-me-te-lumtura-ne-bote-infografik/20%Always2014-11-29 10:27
https://pcworld.al/bing-fillon-perpunimin-e-rezultateve-te-kerkimit-sipas-te-drejtes-per-tu-harruar/20%Always2014-11-29 10:27
https://pcworld.al/windows-10-do-te-zbuloje-vecori-te-reja-ne-nje-event-te-muajit-janar/20%Always2014-11-29 08:01
https://pcworld.al/parlamenti-evropian-voton-per-ndarjen-e-sherbimeve-te-google/20%Always2014-11-29 07:56
https://pcworld.al/dyqanet-e-rinj-inteligjent-te-ebay-cilesohen-si-e-ardhmja-e-blerjeve/20%Always2014-11-28 15:29
https://pcworld.al/lancimi-i-samsung-galaxy-a5-shtyhet-perseri/20%Always2014-11-28 15:29
https://pcworld.al/twitter-do-te-filloje-te-pergjoje-aplikacionet-ne-smartfonet-e-perdoruesve/20%Always2014-11-28 12:56
https://pcworld.al/ushtria-elektronike-siriane-hakon-prestigjiozet-the-independent-dhe-the-daily-telegraph/20%Always2014-11-28 08:24
https://pcworld.al/arkep-kosova-numeron-1763728-abonente-mobile-82-281-fiks-dhe-183127-interneti/20%Always2014-11-28 08:24
https://pcworld.al/lamborghini-do-te-lancoje-nje-telefon-me-bateri-gjigante/20%Always2014-11-28 08:24
https://pcworld.al/amazon-do-te-ofroje-falas-41-aplikacione-qe-jane-me-pagese-deri-me-29-nentor/20%Always2014-11-28 07:59
https://pcworld.al/itu-ne-bote-ka-3-miliard-perdorues-te-internetit-shumica-prej-tyre-ne-vendet-e-pasura/20%Always2014-11-27 15:19
https://pcworld.al/be-deshiron-qe-e-drejta-per-tu-harruar-te-fshije-te-dhenat-e-kerkimit-ne-google-per-tere-boten/20%Always2014-11-27 15:18
https://pcworld.al/virusi-ebola-pershpejton-perhapjen-e-teknologjise-ne-sierra-leone-dhe-liberi/20%Always2014-11-27 15:17
https://pcworld.al/analize-a-e-ka-europa-pushtetin-te-percaje-google/20%Always2014-11-27 14:14
https://pcworld.al/prezantohet-studimin-mbi-abuzimin-me-teknologjine-e-informacionit-per-qellime-korruptive/20%Always2014-11-27 13:12
https://pcworld.al/chromecast-pasurohet-me-aplikacione-te-reja-argetuese/20%Always2014-11-27 11:02
https://pcworld.al/gopro-planifikon-te-lancoje-nje-seri-dronesh-per-konsumatoret-vitin-qe-vjen/20%Always2014-11-27 10:25
https://pcworld.al/akep-njofton-per-zhvillim-tenderit-per-dhenien-e-licencave-4g-lte/20%Always2014-11-27 08:50
https://pcworld.al/si-po-humbasin-terren-modemet-e-rrjetit-teksa-smartfonet-po-i-zevendesojne-ato/20%Always2014-11-26 16:15
https://pcworld.al/aplikacioni-google-chrome-ka-400-milione-perdorues-aktiv/20%Always2014-11-26 16:14
https://pcworld.al/raport-tumblr-shpallet-si-platforma-sociale-me-rritjen-me-te-shpejte/20%Always2014-11-26 16:14
https://pcworld.al/shfaqni-ikonat-tuaja-ne-menyre-interaktive-me-homescreen-per-ios/20%Always2014-11-26 15:23
https://pcworld.al/aplikacioni-dropbox-ne-smartfone-eshte-tashme-i-integruar-me-microsoft-office/20%Always2014-11-26 14:05
https://pcworld.al/a-eshte-lufta-kibernetike-nje-mashtrim/20%Always2014-11-26 13:03
https://pcworld.al/flossk-organizon-sot-aktivitetin-open-street-map-ne-prishtina-hackerspace/20%Always2014-11-26 10:54
https://pcworld.al/nasa-per-here-te-pare-perdor-printimin-3d-te-objekteve-ne-hapesire/20%Always2014-11-26 10:21
https://pcworld.al/marsi-i-2015-es-sjell-mbulim-te-plote-me-rrjet-4g-lte-ne-te-gjithe-kosoven-per-abonentet-e-vala-s/20%Always2014-11-26 08:55
https://pcworld.al/universal-studio-i-blen-sony-t-filmin-e-steve-jobs-per-30-milion/20%Always2014-11-26 07:41
https://pcworld.al/sony-planifikon-te-shkurtoje-linjen-e-televizoreve-dhe-smartfoneve/20%Always2014-11-25 16:28
https://pcworld.al/perzgjidhen-imazhet-qe-do-te-perfaqesojne-kosoven-dhe-shqiperine-ne-konkursin-global-te-fotografise/20%Always2014-11-25 16:28
https://pcworld.al/njihuni-me-rrjetin-e-ri-social-te-krijuar-posacerisht-per-shefat-e-kuzhines/20%Always2014-11-25 14:38
https://pcworld.al/intel-synon-te-zevendesoje-fjalekalimet-me-verifikimin-biometrik/20%Always2014-11-25 14:03
https://pcworld.al/policia-e-shtetit-ve-ne-dispozicion-dy-aplikacione-qe-qytetaret-te-denoncojne-krimin-kibernetik/20%Always2014-11-25 10:58
https://pcworld.al/pas-6-vitesh-aktiv-dhe-i-fshehte-symantec-zbulon-maulerin-e-sofistikuar-regin/20%Always2014-11-25 10:11
https://pcworld.al/raport-pinterest-mund-te-kthehet-ne-platformen-me-te-madhe-sociale-te-reklamimit/20%Always2014-11-25 08:31
https://pcworld.al/kgi-securities-apple-pritet-te-shese-71-5-milione-iphone-kete-tremujor/20%Always2014-11-24 22:36
https://pcworld.al/dizajnerja-e-macintosh-it-shet-per-1900-flamurin-legjendar-te-pirateve-te-perdorur-nga-apple/20%Always2014-11-24 16:10
https://pcworld.al/nje-lumia-730-eshte-perdorur-per-te-prodhuar-selfien-me-te-madhe-ne-bote/20%Always2014-11-24 16:03
https://pcworld.al/samsung-po-kerkon-te-bllokoje-cip-et-e-nvidia-s-ne-tregun-amerikan/20%Always2014-11-24 16:02
https://pcworld.al/njihuni-me-jumpy-nje-ore-inteligjente-e-ndertuar-posacerisht-per-femijet/20%Always2014-11-24 15:33
https://pcworld.al/google-po-mbyll-dyqanet-google-glass-shumica-i-blejne-syzet-inteligjente-online/20%Always2014-11-24 13:35
https://pcworld.al/raport-samsung-shiti-40-galaxy-s5-me-pak-se-sa-kishte-parashikuar/20%Always2014-11-24 10:59
https://pcworld.al/apple-bashkepunon-me-red-per-te-luftuar-aids-in-me-oferta-speciale/20%Always2014-11-24 10:28
https://pcworld.al/perfundon-eventi-startup-weekend-tirana-3-shpallen-fituesit/20%Always2014-11-24 10:07
https://pcworld.al/google-pasuron-rezultatet-e-kerkimit-ne-smartfone-duke-ju-ndihmuar-ne-perzgjedhjen-e-produkteve/20%Always2014-11-24 07:56
https://pcworld.al/kush-e-kundershton-lirine-e-internetit-infografik/20%Always2014-11-23 12:38
https://pcworld.al/kush-po-ju-gjurmon-permes-telefonit-tuaj-infografik/20%Always2014-11-23 12:37
https://pcworld.al/perdoruesit-e-amazon-kindle-do-te-perfitojne-abonim-falas-te-washington-post/20%Always2014-11-23 12:37
https://pcworld.al/zbulohen-disa-nga-karakteristikat-e-smartfonit-te-shumepritur-android-oneplus-2/20%Always2014-11-23 12:36
https://pcworld.al/facebook-chat-re-enabler-e-rikthen-chat-in-ne-aplikacionin-kryesor-facebook/20%Always2014-11-23 12:22
https://pcworld.al/bashkimi-europian-synon-te-ndaje-kompanine-google/20%Always2014-11-23 07:10
https://pcworld.al/shkenca-prapa-varesise-nga-perdorimi-i-rrjetit-social-facebook/20%Always2014-11-23 07:10
https://pcworld.al/microsoft-windows-phone-dhe-cortana-ironizojne-perseri-me-siri-n-e-apple/20%Always2014-11-23 07:10
https://pcworld.al/yahoo-blen-aplikacionin-e-fotove-cooliris/20%Always2014-11-22 22:55
https://pcworld.al/sherbimin-mizx-flux-i-adidas-dizenjon-atletet-sipas-deshires-suaj/20%Always2014-11-22 12:57
https://pcworld.al/qualcomm-pergatituni-per-telefonet-inteligjent-me-cilesi-4k/20%Always2014-11-22 12:56
https://pcworld.al/microsoft-sjell-chat-in-ne-aplikacionet-e-uebit-word-dhe-powerpoint/20%Always2014-11-22 12:55
https://pcworld.al/uebfaqja-ruse-transmeton-live-pamje-te-kamerave-private-nga-e-gjithe-bota/20%Always2014-11-22 12:55
https://pcworld.al/cfare-po-ndodh-ne-google-labs-infografik/20%Always2014-11-22 12:54
https://pcworld.al/leotrim-berisha-shqiptari-qe-zgjodhi-te-qendronte-perkrah-google-flet-per-pcworld-albanian/20%Always2014-11-22 12:16
https://pcworld.al/sot-organizohet-barcamp-gjakova-10/20%Always2014-11-22 11:47
https://pcworld.al/shkence-molekulat-te-cilat-sillen-si-memorie-flash-dhe-mund-te-ruajne-te-dhena-masive/20%Always2014-11-22 09:01
https://pcworld.al/foxconn-eshte-duke-ndertuar-nje-fabrike-te-posacme-per-krijimin-e-ekraneve-per-apple/20%Always2014-11-22 07:49
https://pcworld.al/square-dhe-aplikacioni-i-saj-register-app-eshte-tashme-i-disponueshem-ne-gjithe-boten/20%Always2014-11-21 16:20
https://pcworld.al/america-first-credit-union-lajmeron-mbeshtetjen-per-apple-pay/20%Always2014-11-21 16:19
https://pcworld.al/njihuni-me-rripin-e-pantallonave-qe-mund-te-karikoje-telefonin-tuaj/20%Always2014-11-21 15:17
https://pcworld.al/studim-iphone-6-plus-eshte-me-i-preferuari-ne-azi/20%Always2014-11-21 14:17
https://pcworld.al/things-lab-hap-laboratorin-e-teknologjise-ne-tirane/20%Always2014-11-21 13:01
https://pcworld.al/studim-gjysma-e-popullsise-boterore-do-te-perdore-internetin-ne-vitin-2018/20%Always2014-11-21 11:09
https://pcworld.al/google-tregon-hollesite-teknike-se-si-punon-sherbimi-i-ri-i-e-maileve-inbox/20%Always2014-11-21 10:52
https://pcworld.al/samsung-prezanton-aplikacionin-rival-te-youtube-milk-video/20%Always2014-11-21 08:46
https://pcworld.al/google-play-se-shpejti-do-te-jete-e-disponueshme-edhe-ne-kine/20%Always2014-11-21 07:47
https://pcworld.al/zakonet-e-disa-prej-njerez-me-te-zgjuar-te-planetit-infografik/20%Always2014-11-20 21:18
https://pcworld.al/aplikacioni-pocket-per-ios-merr-mbeshtetje-per-1password-dhe-dynamic-type/20%Always2014-11-20 15:56
https://pcworld.al/nxitje-per-mesimin-e-programimit-edhe-shqiptaret-pjese-e-fushates-the-hour-of-code/20%Always2014-11-20 15:44
https://pcworld.al/njihuni-me-telefonin-qe-furnizohet-nga-nje-bateri-3500mah/20%Always2014-11-20 14:10
https://pcworld.al/apple-do-te-ofroje-sherbimin-beats-ne-cdo-iphone-dhe-ipad/20%Always2014-11-20 12:53
https://pcworld.al/tani-mund-te-shperndani-skedaret-e-googledrive-drejtperdrejt-nga-video-thirrjet-ne-hangouts/20%Always2014-11-20 10:59
https://pcworld.al/perdoruesit-hasin-probleme-me-kameren-iphone-6-plus/20%Always2014-11-20 10:13
https://pcworld.al/foursquare-ridizenjon-aplikacionin-kryesor-ne-windows-phone/20%Always2014-11-20 09:06
https://pcworld.al/bittorrent-ne-ndjekje-te-hapave-te-dropbox-google-drive-dhe-onedrive/20%Always2014-11-20 07:54
https://pcworld.al/pranveren-qe-vjen-netflix-do-te-jete-i-disponueshem-ne-australi-dhe-zelanden-e-re/20%Always2014-11-19 16:09
https://pcworld.al/aplikacioni-opera-max-i-disponueshem-edhe-16-shtete-te-tjera-perfshi-shqiperine/20%Always2014-11-19 16:08
https://pcworld.al/pjesa-e-re-e-animuar-nga-motorola-synon-te-le-sa-me-teper-pershtypje-tek-konsumatoret/20%Always2014-11-19 14:40
https://pcworld.al/dyqani-i-aplikacioneve-nokia-store-do-te-ndaloje-se-funksionuari/20%Always2014-11-19 13:56
https://pcworld.al/senati-amerikan-deshton-qe-te-miratoje-aktin-per-reformim-te-nsa-se/20%Always2014-11-19 13:35
https://pcworld.al/facebook-lancon-aplikacionin-e-ri-te-mesazheve-ne-grup/20%Always2014-11-19 10:56
https://pcworld.al/tani-mund-te-kerkoni-cdo-cicerime-qe-eshte-bere-ndonjehere-ne-twitter/20%Always2014-11-19 10:16
https://pcworld.al/google-pergatit-nje-guide-me-rekomandime-per-inxhinieret-softuerik/20%Always2014-11-19 09:01
https://pcworld.al/surprizon-tableti-android-nokia-n1/20%Always2014-11-19 07:33
https://pcworld.al/google-apple-dhe-microsoft-po-mbeshtesin-fuqimisht-miratimin-e-aktit-te-lirise/20%Always2014-11-18 16:08
https://pcworld.al/samsung-do-te-sjelle-me-pak-modele-smartfonesh-vitin-e-ardhshem/20%Always2014-11-18 15:57
https://pcworld.al/perditesimi-i-whatsapp-ju-lejon-te-caktivizoni-opsionin-e-njoftimit-per-mesazhin-e-lexuar/20%Always2014-11-18 15:37
https://pcworld.al/nokia-zbulon-disa-detaje-te-produktit-te-saj-misterioz/20%Always2014-11-18 14:39
https://pcworld.al/samsung-dhe-apple-marreveshje-per-prodhimin-e-procesoreve-aplikative/20%Always2014-11-18 13:58
https://pcworld.al/ne-new-york-do-ndertohen-10-000-shtylla-interneti-qe-do-te-mundesojne-wi-fi-falas/20%Always2014-11-18 12:46
https://pcworld.al/apple-leshon-ios-8-1-1-per-te-permiresuar-funksionimin-ne-produktet-e-vjetra/20%Always2014-11-18 10:45
https://pcworld.al/microsoft-i-reciton-poema-surface-pro-3-teksa-e-krahason-me-macbook-air/20%Always2014-11-18 10:08
https://pcworld.al/kete-te-enjte-ne-prishtine-mbahet-aktiviteti-linux-installfest/20%Always2014-11-18 08:32
https://pcworld.al/facebook-marreveshje-me-avanti-per-perhapjen-falas-te-internetit-ne-afrike/20%Always2014-11-18 08:21
https://pcworld.al/rusia-po-planifikon-wikipedia-n-alternative/20%Always2014-11-17 16:45
https://pcworld.al/facebook-synon-te-jete-rrjeti-juaj-social-i-zyres/20%Always2014-11-17 16:44
https://pcworld.al/vjen-global-enterpreneurship-week-kosova-duke-sjellur-edhe-uljet-e-cmimeve-nga-partneret-si-scards/20%Always2014-11-17 16:32
https://pcworld.al/departamenti-amerikan-i-shtetit-sulmohet-nga-hakeret/20%Always2014-11-17 15:27
https://pcworld.al/facebook-nxjerr-nje-menyre-te-re-falenderimi/20%Always2014-11-17 14:04
https://pcworld.al/microsoft-sjell-me-ne-fund-net-ne-open-source/20%Always2014-11-17 12:54
https://pcworld.al/individet-qe-qendrojne-prapa-aplikacioneve-shume-te-suksesshme-infografik/20%Always2014-11-17 10:56
https://pcworld.al/apple-pay-po-ndryshon-menyren-se-si-klientet-paguajne/20%Always2014-11-17 09:48
https://pcworld.al/google-po-nxjerr-ne-pension-portofolin-dixhital-google-wallet/20%Always2014-11-17 08:53
https://pcworld.al/kodet-qr-dhe-e-ardhmja-e-tyre/20%Always2014-11-17 08:07
https://pcworld.al/aplikacioni-office-per-ios-tani-ofron-me-teper-funksione-pa-pagese/20%Always2014-11-16 13:08
https://pcworld.al/a-mund-te-perfshihet-cortana-ne-ios-dhe-android/20%Always2014-11-16 13:07
https://pcworld.al/fotografite-qe-postoni-online-me-nje-produkt-mund-te-perdoren-nga-reklamuesit/20%Always2014-11-16 13:07
https://pcworld.al/cfare-pelqejne-konsumatoret-nga-interneti-i-gjerave-infografik/20%Always2014-11-16 13:06
https://pcworld.al/ja-se-si-ta-leshoni-vecorine-family-sharing-ne-ios-8-dhe-os-x-yosemite/20%Always2014-11-16 13:06
https://pcworld.al/facebook-po-sjell-ndryshime-te-tjera-ne-news-feed-duke-filluar-nga-viti-i-ardhshem/20%Always2014-11-16 12:53
https://pcworld.al/nokia-po-planifikon-te-rivitalizoje-biznesin-e-saj-ne-tregun-e-konsumatoreve/20%Always2014-11-16 10:49
https://pcworld.al/google-sjell-aplikacionin-messenger-per-android/20%Always2014-11-15 22:00
https://pcworld.al/raport-shba-ka-perdorur-avione-te-vegjel-per-te-mbledhur-te-dhena-nga-telefonet/20%Always2014-11-15 13:11
https://pcworld.al/microsoft-prodhuesit-e-antiviruseve-duhet-te-bashkepunojne-per-qellimin-e-perbashket/20%Always2014-11-15 13:09
https://pcworld.al/raport-iphone-6-me-madhesi-4-7-inc-me-i-shitur-se-iphone-6-plus/20%Always2014-11-15 13:07
https://pcworld.al/facebook-nuk-do-te-lejoje-me-postimin-e-reklamave-falas/20%Always2014-11-15 09:59
https://pcworld.al/e-drejta-e-autorit-ne-internet-dhe-perse-ju-duhet-te-shqetesoheni-per-te-infografik/20%Always2014-11-15 09:56
https://pcworld.al/samsung-bashkepunon-me-blackberry-per-te-permiresuar-sigurine-ne-android/20%Always2014-11-15 09:53
https://pcworld.al/microsoft-sjell-se-shpejti-thirrjet-me-video-dhe-ze-nga-skype-edhe-per-shfletuesit/20%Always2014-11-15 09:40
https://pcworld.al/microsoft-lincon-aplikacionin-movie-creator-per-modifikim-e-videove/20%Always2014-11-15 11:59
https://pcworld.al/ndryshime-te-medha-po-vijne-ne-twitter-timeline/20%Always2014-11-14 16:29
https://pcworld.al/samsung-prezanton-kameren-360-grade-3d-project-beyond/20%Always2014-11-14 16:28
https://pcworld.al/panasonic-lancon-smartfonin-per-selfie-eluga-s/20%Always2014-11-14 16:27
https://pcworld.al/microsoft-te-gjitha-pajisjet-me-lumia-windows-phone-8-do-te-kalojne-ne-windows-10/20%Always2014-11-14 15:52
https://pcworld.al/facebook-rifreskon-politiken-e-menaxhimit-te-te-dhenave-te-perdoruesve/20%Always2014-11-14 14:37
https://pcworld.al/blackberry-classic-do-te-kushtoje-450-dergesat-fillojne-nga-muaji-i-ardhshem/20%Always2014-11-14 13:39
https://pcworld.al/xiaomi-do-te-ndertoje-smartfonin-me-te-lire-qe-mbeshtet-rrjetin-4g/20%Always2014-11-14 11:54
https://pcworld.al/mbahet-eventi-i-trete-i-startup-grind-tirana/20%Always2014-11-14 14:17
https://pcworld.al/lamtumire-nokia-mireserdhe-microsoft-lumia-535/20%Always2014-11-14 07:59
https://pcworld.al/beats-lancon-versionin-e-kufjeve-solo-2-me-wireless-per-299/20%Always2014-11-13 15:51
https://pcworld.al/nje-gje-e-thjeshte-qe-po-nxit-vartesine-tuaj-ndaj-medias-sociale/20%Always2014-11-13 15:50
https://pcworld.al/google-mund-te-sjelle-ne-linjen-e-nexus-opsionin-e-leximit-te-lajmerimeve-me-ze/20%Always2014-11-13 15:50
https://pcworld.al/amazon-synon-ta-shnderroje-biznesin-cloud-ne-sherbimin-e-saj-me-te-suksesshem/20%Always2014-11-13 15:49
https://pcworld.al/lg-prezanton-smartfonin-aka-me-4-versionet-e-tij/20%Always2014-11-13 14:25
https://pcworld.al/facebook-leshon-mjetin-per-krijimin-e-videove-ne-prag-te-dites-te-falenderimeve/20%Always2014-11-13 13:06
https://pcworld.al/hapen-aplikimet-online-p%d1%91r-ata-q%d1%91-duan-t%d1%91-punesohen-si-m%d1%91sues-n%d1%91-sistemin-parauniversitar/20%Always2014-11-13 10:59
https://pcworld.al/youtube-lancon-sherbimin-e-ri-music-streaming-me-pagese/20%Always2014-11-13 10:37
https://pcworld.al/ndertimi-dhe-ruajtja-e-besimit-te-konsumatoreve/20%Always2014-11-13 10:48
https://pcworld.al/microsoft-arnon-nje-dobesi-sigurie-e-cila-ka-qendruar-e-pazbuluar-per-18-vite/20%Always2014-11-13 08:54
https://pcworld.al/teknologjia-kalon-ne-nje-nivel-te-ri-krijohet-kapelja-inteligjente-nga-lifebeam/20%Always2014-11-12 16:07
https://pcworld.al/veshtrim-samsung-galaxy-note-edge-nje-eksperiment-inovacion-apo-dredhi/20%Always2014-11-12 16:06
https://pcworld.al/microsoft-sjell-clutter-nje-filtrues-automatik-i-postes-suaj-elektronike/20%Always2014-11-12 15:43
https://pcworld.al/funksioni-feeling-shqiptar-ne-facebook-nuk-eshte-i-bazuar-ne-geolocation/20%Always2014-11-12 15:31
https://pcworld.al/dropbox-permireson-ndarjen-e-te-dhenave-dhe-direktorive-nga-nderfaqja-ne-ueb/20%Always2014-11-12 10:50
https://pcworld.al/google-android-wear-se-shpejti-do-te-marre-nje-perditesim-te-ri/20%Always2014-11-12 10:04
https://pcworld.al/shqiperia-behet-pjese-e-programit-creative-europe/20%Always2014-11-12 08:14
https://pcworld.al/google-do-te-mbuloje-kostot-e-kontrolleve-mjekesore-te-punonjesve-te-saj/20%Always2014-11-11 17:24
https://pcworld.al/leter-virtuale-per-facebook-nga-nje-shqiptar/20%Always2014-11-11 17:49
https://pcworld.al/sherbimi-postar-ne-shba-pranon-se-ka-rene-pre-e-sulmit-te-hakerave/20%Always2014-11-11 16:57
https://pcworld.al/mos-e-vrisni-kreativitetin-tuaj-infografik/20%Always2014-11-11 16:56
https://pcworld.al/ora-smartwatch-3-nga-sony-tani-mund-te-blihet-ne-google-play-per-249-99/20%Always2014-11-11 14:35
https://pcworld.al/te-enjten-ne-prishtine-mbahet-trajnim-per-privatesine-e-gazetareve-dhe-ojf-ve-ne-internet/20%Always2014-11-11 13:15
https://pcworld.al/microsoft-mund-te-prezantoje-nje-phabet-te-ri-lumia-krahas-smartfonit-lumia-535/20%Always2014-11-11 10:51
https://pcworld.al/smartfoni-lg-g3-do-te-perditesohet-me-sistemin-operativ-android-5-0-lollipop/20%Always2014-11-11 10:36
https://pcworld.al/messenger-i-facebook-ka-arritur-500-milion-perdorues-ne-muajin-e-fundit/20%Always2014-11-11 08:36
https://pcworld.al/tani-mund-te-editoni-tekstin-dhe-lokacionin-per-fotografite-ne-instagram-brenda-aplikacionit/20%Always2014-11-11 08:15
https://pcworld.al/google-i-bashkohet-iniciatives-se-facebook-duke-dhuruar-ne-luften-ndaj-ebola-s/20%Always2014-11-10 17:44
https://pcworld.al/studim-facebook-dhe-twitter-mund-te-demtojne-vetevleresimin-e-vajzave-te-reja/20%Always2014-11-10 16:20
https://pcworld.al/ceo-i-panasonic-synojme-te-rrisim-pranine-ne-evrope-me-nje-marreveshje-me-ma/20%Always2014-11-10 15:41
https://pcworld.al/samsung-electronics-do-te-ndertoje-nje-fabrike-prodhimi-3-miliard-dollareshe-ne-vietnam/20%Always2014-11-10 13:55
https://pcworld.al/ju-prezantojme-me-laptopin-e-pare-te-printuar-nga-nje-printer-3d/20%Always2014-11-10 13:12
https://pcworld.al/apple-leshon-mjetin-e-uebit-per-te-fshire-numrat-e-telefonit-nga-imessage/20%Always2014-11-10 10:59
https://pcworld.al/aplikacioni-pa-pagese-microsoft-word-per-ios-renditet-ne-majat-e-top-aplikacioneve-pa-pagese/20%Always2014-11-10 10:17
https://pcworld.al/nje-tjeter-telefon-motorola-eshte-afer-lancimit/20%Always2014-11-10 09:08
https://pcworld.al/universiteti-harvard-instalon-kamera-te-fshehura-per-te-monitoruar-studentet/20%Always2014-11-10 08:33
https://pcworld.al/att-nxjerr-ne-treg-nje-ore-inteligjente-per-femije/20%Always2014-11-09 13:47
https://pcworld.al/ja-perse-ora-shenon-gjithmone-0941-ne-reklamat-e-produkteve-apple/20%Always2014-11-09 13:46
https://pcworld.al/fing-shfaq-te-gjitha-pajisjet-e-lidhura-ne-rrjetin-tuaj/20%Always2014-11-09 13:46
https://pcworld.al/tryeze-konsultative-per-strategjine-e-axhendes-dixhitale-europiane-te-shqiperise-2014-2020/20%Always2014-11-09 13:46
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-zbulon-arsyen-pse-messenger-duhet-te-shkarkohej-si-nje-aplikacion-me-vete/20%Always2014-11-09 08:08
https://pcworld.al/ja-se-si-te-krijoni-tituj-fantastik-lajmesh-infografik/20%Always2014-11-10 19:53
https://pcworld.al/hakerat-vjedhin-53-milion-llogari-ne-homedepot/20%Always2014-11-09 08:08
https://pcworld.al/idc-mac-regjistron-shitjet-me-te-larta-te-ekraneve-ne-shba-kete-tremujor/20%Always2014-11-09 08:07
https://pcworld.al/nokia-here-maps-perditesohet-per-sistemin-operativ-android-5-0-lollipop/20%Always2014-11-09 07:55
https://pcworld.al/gjate-nje-operacioni-global-u-arrestuan-17-te-dyshuar-per-pirateri-dhe-u-mbyllen-me-qindra-uebfaqe/20%Always2014-11-08 14:03
https://pcworld.al/adobe-leshon-editorin-pa-pagese-dhe-te-hapur-te-tekstit-brackets-per-zhvilluesit-e-uebit/20%Always2014-11-08 14:03
https://pcworld.al/qeveria-amerikane-ka-hakuar-faqen-healthcare-gov-per-te-pare-nese-ajo-eshte-e-sigurt/20%Always2014-11-08 14:03
https://pcworld.al/ja-se-si-ta-perzgjidhni-nje-video-loje-te-pershtatshme-per-ju-infografik/20%Always2014-11-10 19:52
https://pcworld.al/ja-se-si-ta-permiresoni-news-feed-ne-facebook/20%Always2014-11-08 18:10
https://pcworld.al/raport-samsung-synon-te-sjelle-nje-linje-te-re-smartfonesh-karakterizuar-nga-nje-dizajn-iri/20%Always2014-11-08 10:19
https://pcworld.al/ja-si-te-merrni-rimbursimin-nese-jeni-abonuar-ne-paketen-office-365-per-ios/20%Always2014-11-08 08:50
https://pcworld.al/njihuni-me-kufjet-e-microsoft-it-qe-do-te-do-te-sherbeje-si-udherrefyes-per-te-verbrit/20%Always2014-11-08 07:47
https://pcworld.al/scribd-shton-me-teper-se-30-mije-audio-libra-ne-sherbimin-e-vet-te-abonimit/20%Always2014-11-07 16:22
https://pcworld.al/amazon-sjell-ne-shtepine-tuaj-pajisjen-inteligjente-e-cila-kontrollohet-me-ane-te-zerit/20%Always2014-11-07 16:21
https://pcworld.al/microsoft-do-te-lancoje-smartfonin-e-pare-pa-marken-nokia-me-11-nentor/20%Always2014-11-07 15:25
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-filmi-the-social-network-ka-shume-trillime/20%Always2014-11-07 12:37
https://pcworld.al/google-drive-per-ios-tashme-mbeshtet-touch-id/20%Always2014-11-07 11:04
https://pcworld.al/microsoft-surprizon-perseri-office-suite-do-te-vije-falas-ne-smartfone/20%Always2014-11-07 11:04
https://pcworld.al/me-13-nentor-mbahet-eventi-i-trete-i-startup-grind-tirana-me-te-ftuar-alejtin-berishen/20%Always2014-11-07 10:17
https://pcworld.al/facebook-shton-butonin-donate-qe-porderuesit-te-kontribuojne-kundra-virusit-ebola/20%Always2014-11-07 08:58
https://pcworld.al/fitimet-e-lenovo-s-shenojne-rritje-jashte-kines/20%Always2014-11-07 07:33
https://pcworld.al/soundcloud-konfirmon-marreveshjen-me-warner-music-group/20%Always2014-11-06 16:19
https://pcworld.al/lancohet-smartfoni-lenovo-vibe-x2-me-procesor-2ghz-octa-core/20%Always2014-11-06 16:18
https://pcworld.al/cisco-trafiku-i-te-dhenave-globale-pritet-te-trefishohet-ne-2018-en/20%Always2014-11-06 15:19
https://pcworld.al/zbulohen-disa-nga-karakteristikat-e-samsung-galaxy-s6/20%Always2014-11-06 13:08
https://pcworld.al/tani-mund-te-dergoni-mesazhe-tekst-nga-kompjuteri-juaj/20%Always2014-11-06 10:29
https://pcworld.al/google-dhe-lg-marreveshje-mbi-perdorimin-e-licencave-te-patentave-te-tyre/20%Always2014-11-06 10:28
https://pcworld.al/whatsapp-me-ne-fund-tregon-kohen-kur-bashkebiseduesi-ka-lexuar-mesazhet/20%Always2014-11-06 10:21
https://pcworld.al/google-maps-do-te-vije-me-nje-dizajn-te-ri-shumengjyresh-per-ios-dhe-android/20%Always2014-11-06 08:57
https://pcworld.al/apple-watch-aksesori-luksoz-me-cmimin-me-te-larte-qe-apple-ofron/20%Always2014-11-06 07:20
https://pcworld.al/up3-eshte-pajisja-me-e-avancuar-e-fituesit-e-prodhuar-nga-jawbone/20%Always2014-11-05 16:23
https://pcworld.al/njihuni-me-karakteristikat-e-phablet-it-honor-6x-te-kompanise-kineze-huawei/20%Always2014-11-05 16:26
https://pcworld.al/tastiera-swype-per-ios-8-shton-mbeshtetjen-per-16-gjuhe-te-reja-dhe-perdor-dhe-emoji/20%Always2014-11-05 15:48
https://pcworld.al/lancohet-smartfoni-htc-desire-820s-me-64-bit/20%Always2014-11-05 14:15
https://pcworld.al/google-lancon-disa-sherbime-te-reja-ka-ulur-edhe-cmimet-e-atyre-aktuale/20%Always2014-11-05 12:59
https://pcworld.al/shumica-e-shofereve-dergojne-mesazhe-gjate-drejtimit-te-automjetit-pavaresisht-rreziqeve/20%Always2014-11-05 10:48
https://pcworld.al/sa-e-sigurt-eshte-ngarkesa-ne-cloud-e-kompanise-suaj-infografik/20%Always2014-11-10 19:52
https://pcworld.al/raporti-i-3-te-i-transparences-nga-facebook-qeveria-shqiptare-ka-bere-4-kerkesa-per-te-dhena-ajo-kosovare-9/20%Always2014-11-05 09:12
https://pcworld.al/dropbox-eshte-partneri-me-i-ri-i-microsoft/20%Always2014-11-05 08:13
https://pcworld.al/mesohet-se-apple-watch-do-te-vije-ne-pranveren-e-2015/20%Always2014-11-05 07:47
https://pcworld.al/htc-prezanton-karikuesin-rapid-charger-2-0-karikon-telefonin-tuaj-40-me-shpejt/20%Always2014-11-04 16:11
https://pcworld.al/paypal-leshon-sherbimin-i-cili-mundeson-vonimin-e-pageses-deri-ne-14-dite/20%Always2014-11-04 15:08
https://pcworld.al/perdoruesit-e-windows-8-1-tani-mund-te-perkthejne-bisedat-ne-kohe-reale-me-skype-translator/20%Always2014-11-04 14:17
https://pcworld.al/nexus-9-dhe-platforma-tv-nexus-player-te-disponueshem-per-porositje-ne-play-store/20%Always2014-11-04 10:52
https://pcworld.al/facebook-zbulon-adresen-onion-per-te-rritur-anonimitetin/20%Always2014-11-04 09:43
https://pcworld.al/android-5-0-lollipop-do-te-perdoret-edhe-ne-galaxy-s4-dhe-s5/20%Always2014-11-04 08:47
https://pcworld.al/printeri-ibox-nano-3d-eshte-pothuajse-aq-i-lire-sa-eshte-dhe-i-vogel/20%Always2014-11-04 07:45
https://pcworld.al/me-komanduesin-open-source-remote-mund-te-pilotoni-cdo-lloj-droni/20%Always2014-11-03 16:21
https://pcworld.al/mozilla-do-te-lancoje-nje-shfletues-posacerisht-per-zhvilluesit-me-10-nentor/20%Always2014-11-03 16:20
https://pcworld.al/kujdes-nga-postimi-shiko-kush-ka-pare-profilin-tuaj-ne-facebook-rrezikohen-te-dhenat-personale/20%Always2014-11-03 15:42
https://pcworld.al/raportohet-se-korea-e-veriut-ka-ndaluar-aksesin-ne-twitter-dhe-facebook/20%Always2014-11-03 13:58
https://pcworld.al/gmail-5-0-per-android-merr-pamje-te-re-dhe-sjell-mbeshtetje-per-llogari-te-tjera-pop-dhe-imap/20%Always2014-11-03 12:27
https://pcworld.al/amazon-publikon-raportin-e-diversitetit-63-e-punonjesve-jane-meshkuj/20%Always2014-11-03 10:56
https://pcworld.al/starup-grind-tirana-deri-tani-ka-mbajtur-dy-evente-me-te-ftuar-gentian-likaj-dhe-lindita-shomo/20%Always2014-11-03 10:03
https://pcworld.al/chromebook-u-i-ri-i-toshibes-eshte-ekonomik-praktik-dhe-ka-nje-bateri-qe-zgjat/20%Always2014-11-03 08:45
https://pcworld.al/dell-i-bashkohet-sfides-se-tableteve-windows-me-kosto-te-ulet/20%Always2014-11-03 07:41
https://pcworld.al/any-do-2-0-shton-mjete-te-reja-per-te-planifikuar-diten-tuaj/20%Always2014-11-02 14:15
https://pcworld.al/njihuni-me-tastieren-portabel-te-cilen-mund-ta-merrni-kudo-me-vete/20%Always2014-11-02 14:14
https://pcworld.al/vezhgoni-te-gjithai-nformacionet-qe-mund-te-ju-nevojiten-per-pajisjen-tuaj-iphone-me-omnistat/20%Always2014-11-03 08:34
https://pcworld.al/mb-chronowin-ora-inteligjente-e-kompanise-hp-me-nje-pamje-klasike/20%Always2014-11-02 12:41
https://pcworld.al/blackberry-perditeson-aplikacionin-e-mesazheve-bbm-me-dy-cilesi-te-reja/20%Always2014-11-02 12:28
https://pcworld.al/smartfonet-galaxy-a5-dhe-a3-po-mundohen-te-terheqin-vemendjen-e-te-rinjve/20%Always2014-11-02 11:04
https://pcworld.al/netapplication-internet-explorer-11-eshte-shfletuesi-me-popullor-ne-bote/20%Always2014-11-02 08:04
https://pcworld.al/lava-lancon-serine-e-re-te-smartfoneve-fuel-e-fokusuar-ne-kohezgjatjen-e-baterise/20%Always2014-11-02 08:02
https://pcworld.al/microsoft-paraqet-nje-version-teresisht-te-ri-te-outlook-ut-per-mac/20%Always2014-11-01 16:06
https://pcworld.al/si-te-kaloni-nga-itunes-12-ne-itunes-11/20%Always2014-11-01 11:43
https://pcworld.al/oppo-prezanton-smartfonin-n3-do-te-shitet-ne-20-rajone-ne-mbare-boten/20%Always2014-11-01 11:43
https://pcworld.al/google-leshon-shtojcen-e-re-per-menaxhim-te-bookmarkeve/20%Always2014-11-01 11:42
https://pcworld.al/apple-mund-te-kete-rregulluar-problemin-me-perthyerjen-e-iphone-6-plus/20%Always2014-11-01 09:34
https://pcworld.al/ekrani-i-smartfonit-te-ri-te-lg-pothuajse-nuk-ka-kornize-anesore/20%Always2014-11-01 09:32
https://pcworld.al/krijuesi-i-android-andy-rubin-po-largohet-nga-google/20%Always2014-11-01 09:36
https://pcworld.al/permiresohet-shpejtesia-e-aplikacionit-facebook-ne-ios-me-50/20%Always2014-11-01 09:23
https://pcworld.al/bing-tani-mundeson-filtrimin-e-rezultateve-te-kerkimit-per-te-shfaqur-fotografite-gif/20%Always2014-11-01 00:10